Výsledková listina turnaje
UŠO > Moravskoslezský kraj > Výsledková listina turnaje (1-30/30)
 NáhledTiskNahoru
Reg.Master MSK muži bez ČP

22.1.2022| Frýdek-Místek - Bulls-eye Riviéra| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Obluk Ladislav| Hráčů: 30| Žebříčků: 3

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
17.Fiala Bedřich CZE061216ABo.Co Fifejdy
25.Fiala Patrik CZE061211ABo.Co Fifejdy
13.Górecki Adam CZE061215BBo.Co Fifejdy
7.Vácha Martin CZE000293ABo.Co Fifejdy
9.Grygar Lukáš CZE043971ABull's-eye Riviéra Frýdek-Místek
25.Haman Jakub CZE067760ABull's-eye Riviéra Frýdek-Místek
17.Holeksa Martin CZE054721ABull's-eye Riviéra Frýdek-Místek
9.Čujdík Štefan CZE000067ADC Brooklyn Havířov
17.Brychlec Lukáš CZE060192CDC Krakeni Frýdek-Místek
17.Veverka Martin CZE066667CDC Krakeni Frýdek-Místek
5.Koždoň Jan CZE017883Frýdek-Místek
13.Rumian Libor CZE038511AHrozný střelci Frýdek-Místek
17.Vykydal Petr CZE067379DJestřábi Ostrava
5.Příhoda František CZE000457AManíci Frýdek-Místek
25.Homola Tomáš CZE067970CNevada bar Frýdek-Místek
25.Mikluš Martin CZE059853DPivnice Základna Ostrava-Zábřeh
17.Bojda Rudolf CZE057812Slezští rytíři Karviná
25.Kandl Martin CZE051797Slezští rytíři Karviná
2.Bocko Petr CZE023664ASupi Dolní Benešov
7.Dubělčík Lukáš CZE026414ASupi Dolní Benešov
3.Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
25.Rohoň Róbert CZE050107AŠK Leví Poruba
17.Štěpánek Ondřej CZE033095AŠK Leví Poruba
17.Bujok Dan CZE046440AWindson Ostrava
9.Gehry Jan CZE068755BWindson Ostrava
13.Harviš Kamil CZE024365AWindson Ostrava
4.Surma Stanislav CZE001546AWindson Ostrava
1.Ligus Jan CZE065830BXPneu Orlová
9.Ligus Martin CZE061507AXPneu Orlová
13.Markovič Peter CZE004020BXPneu Orlová
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 15.7.2024 02:00
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 15.7.2024 02:03:35
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement