Výsledková listina turnaje
UŠO > Moravskoslezský kraj > Výsledková listina turnaje (1-30/30)
 NáhledTiskNahoru
Open oblasti MSK - muži

13.11.2021| Frýdek-Místek - Bulls-eye Riviéra| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Obluk Ladislav| Hráčů: 30| Žebříčků: 9

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Harviš Kamil CZE024365ATazman Jr. Ostrava
2.Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
3.Surma Stanislav CZE001546ABambelocy Havířov
4.Bujok Dan CZE046440AKings Třinec
5.Bocko Petr CZE023664ASupi Dolní Benešov
5.Čeliga Viktor CZE056635ABabráci z Ostravy
7.Mandys Jakub CZE036133AManíci Frýdek-Místek
7.Štěpánek Ondřej CZE033095ALudgeřovice D.C.
9.Dubělčík Lukáš CZE026414ASupi Dolní Benešov
9.Sedláčik Patrik CZE064936BDC Málka Orlová
9.Trulík Petr CZE056351CKLD Ostrava
9.Vácha Martin CZE000293ABambelocy Havířov
13.Luptovec Richard CZE063147BTJ Lokomotiva Ostrava
13.Mikluš Martin CZE059853BJestřábi Ostrava
13.Ozdinec Jiří CZE001640BRubín Red Stones Ostrava
13.Vykydal Petr CZE067379DJestřábi Ostrava
17.Balog Igor CZE058435BŘízci z Výškovic
17.Fiala Bedřich CZE061216BBo.Co Fifejdy
17.Fiala Patrik CZE061211BBo.Co Fifejdy
17.Grygar Lukáš CZE043971BBull's-eye Riviéra Frýdek-Místek
17.Ligus Jan CZE065830CXPneu Orlová
17.Neuwirth Aleš CZE057593BRubín Red Stones Ostrava
17.Novák Jan CZE068070CDC Profin Orlová
17.Urbánek Petr CZE035690ATazman Jr. Ostrava
25.Balog Martin CZE060189DŘízci z Výškovic
25.Havlík Michal CZE061940BSlezští rytíři Karviná
25.Holeksa Dominik CZE053636CBull's-eye Riviéra Frýdek-Místek
25.Ochodek Robin CZE006379CDC Eagles Orlová
25.Pokluda David CZE048550AHrozný střelci Frýdek-Místek
25.Ruffer Rene CZE067579Frýdek - Místek
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 4.7.2022 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 4.7.2022 09:13:03
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement