Výsledková listina turnaje
UŠO > Moravskoslezský kraj > Výsledková listina turnaje (1-30/30)
 NáhledTiskNahoru
Reg.Master MSK muži

16.10.2021| Ostrava - Rubín| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Obluk Ladislav| Hráčů: 30| Žebříčků: 9

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Grygar Lukáš CZE043971BBull's-eye Riviéra Frýdek-Místek
2.Vácha Martin CZE000293ABambelocy Havířov
3.Bocko Petr CZE023664ASupi Dolní Benešov
4.Surma Stanislav CZE001546ABambelocy Havířov
5.Dubělčík Lukáš CZE026414ASupi Dolní Benešov
5.Vinárek René CZE009173ASupi Dolní Benešov
7.Fiala Bedřich CZE061216BBo.Co Fifejdy
7.Pavlík Radim CZE000419AGerlich Fulnek
9.Markovič Peter CZE004020CXPneu Orlová
9.Příhoda František CZE000457AManíci Frýdek-Místek
9.Rohoň Róbert CZE050107ATazman Jr. Ostrava
9.Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
13.Čeliga Lukáš CZE056633CBabráci z Ostravy
13.Čeliga Viktor CZE056635ABabráci z Ostravy
13.Kalaba Peter CZE064688BRubín Red Stones Ostrava
13.Neuwirth Aleš CZE057593BRubín Red Stones Ostrava
17.Balog Igor CZE058435BŘízci z Výškovic
17.Čujdík Štefan CZE000067BDC Brooklyn Havířov
17.Gryc Filip CZE067139DRubín Red Stones Ostrava
17.Harviš Kamil CZE024365ATazman Jr. Ostrava
17.Luptovec Richard CZE063147BTJ Lokomotiva Ostrava
17.Ozdinec Jiří CZE001640BRubín Red Stones Ostrava
17.Sobotka Marek CZE035692CRytíři Ostrava
17.Vandlíček Petr CZE049948CRubín Red Stones Ostrava
25.Ligus Jan CZE065830CXPneu Orlová
25.Miczka Tomáš CZE0010300rlová
25.Pleva Lukáš CZE043823BRytíři Ostrava
25.Polhoš František CZE064192DDC Simpsons family Ostrava
25.Svoboda David CZE061268CSponzoři Ostrava
25.Vykydal Petr CZE067379DJestřábi Ostrava
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 27.5.2022 08:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 27.5.2022 09:20:26
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement