Výsledková listina turnaje
UŠO > Moravskoslezský kraj > Výsledková listina turnaje (1-42/42)
 NáhledTiskNahoru
Open oblasti MSK - muži

24.7.2021| Frýdek-Místek - Bulls-eye Riviéra| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Obluk Ladislav| Hráčů: 42| Žebříčků: 9

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Dubělčík Lukáš CZE026414ASupi Dolní Benešov
2.Vinárek René CZE009173ASupi Dolní Benešov
3.Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
4.Bocviňok Bohumil CZE000362CHrozný střelci Frýdek-Místek
5.Neuwirth Aleš CZE057593BRubín Red Stones Ostrava
5.Vácha Martin CZE000293ABambelocy Havířov
7.Pavlík Radim CZE000419AGerlich Fulnek
7.Surma Stanislav CZE001546ABambelocy Havířov
9.Fiala Bedřich CZE061216BBo.Co Fifejdy
9.Górecki Adam CZE061215BBo.Co Fifejdy
9.Válek Ivan CZE000263BJestřábi Ostrava
9.Zimčík Michal CZE063190CCross team Frýdek-Místek
13.Čech Miroslav CZE007773AMajáček Karviná
13.Kryka Dušan CZE058997CCross team Frýdek-Místek
13.Ligus Jan CZE065830CXPneu Orlová
13.Příhoda František CZE000457AManíci Frýdek-Místek
17.Blaha Martin CZE051243BSportdarts Ostrava
17.Dunaj Milan CZE054131CŠK Frýdek
17.Kulhánek Jiří CZE048928Ostrava
17.Kvanka Alan CZE038509CCross team Frýdek-Místek
17.Matloch Matouš CZE067842CBull's-eye Riviéra Frýdek-Místek
17.Mikluš Martin CZE059853BJestřábi Ostrava
17.Ozdinec Jiří CZE001640BRubín Red Stones Ostrava
17.Šulc Daniel CZE043053BJestřábi Ostrava
25.Haman Jakub CZE067760CBull's-eye Riviéra Frýdek-Místek
25.Holeksa Dominik CZE053636CBull's-eye Riviéra Frýdek-Místek
25.Kielbas Josef CZE064185DDC Simpsons family Ostrava
25.Köhler Vladimír CZE062942CHrozný střelci Frýdek-Místek
25.Kolár Petr CZE064958BJestřábi Ostrava
25.Luptovec Richard CZE063147BTJ Lokomotiva Ostrava
25.Špaček Martin CZE037100CDC Krakeni Frýdek-Místek
25.Vykydal Petr CZE067379DJestřábi Ostrava
33.Bocko Petr CZE023664ASupi Dolní Benešov
33.Bujok Dan CZE046440AKings Třinec
33.Carbol Michal CZE063192CCross team Frýdek-Místek
33.Fiala Patrik CZE061211BBo.Co Fifejdy
33.Foldyna David CZE063430CCross team Frýdek-Místek
33.Ochodek Robin CZE006379CDC Eagles Orlová
33.Svoboda David CZE061268CSponzoři Ostrava
33.Veverka Martin CZE066667CDC Krakeni Frýdek-Místek
33.Vnenk Rostislav CZE061930CŠK Frýdek
33.Vričan Břetislav CZE006605AManíci Frýdek-Místek
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 2.7.2022 00:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 2.7.2022 00:16:49
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement