Výsledková listina turnaje
UŠO > Moravskoslezský kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/68)
  Náhled Tisk Nahoru
Open oblasti MSK - muži

7.3.2020 | Sedliště - Kulturní dům Sedliště | Jednotlivci muži | Rozhodčí: Weissmann Vladimír | Hráčů: 68 | Žebříčků: 13

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Mandys Jakub CZE036133 A Maníci Frýdek-Místek
2. Šimáček Marek CZE061276 B Sportdarts Ostrava
3. Rohoň Róbert CZE050107 A Tazman Jr. Ostrava
4. Pavlík Radim CZE000419 A Gerlich Fulnek
5. Fiala Bedřich CZE061216 C Bo.Co Fifejdy
5. Mrovec Martin CZE065407 D Bazar No.1 Ostrava
7. Cupian David CZE032173 A Tazman Jr. Ostrava
7. Stříbný Tomáš CZE015496 A Supi Dolní Benešov
9. Čujdík Štefan CZE000067 B DC Brooklyn Havířov
9. Dunaj Milan CZE054131 B ŠK Frýdek
9. Ligus Jan CZE065830 C XPneu Orlová
9. Surma Stanislav CZE001546 A Leninovci Havířov
13. Bocko Petr CZE023664 A DC Brooklyn Havířov
13. Fiala Patrik CZE061211 C Bo.Co Fifejdy
13. Harviš Kamil CZE024365 A Tazman Jr. Ostrava
13. Otipka Tomáš CZE063146 C DC Krakeni Frýdek-Místek
17. Dubělčík Lukáš CZE026414 A Supi Dolní Benešov
17. Flegr Jan CZE057430 C Slezští rytíři Karviná
17. Illek Vladimír CZE016781 B Hero Ostrava
17. Markovič Peter CZE004020 B XPneu Orlová
17. Milerski Libor CZE036724 A DC Brooklyn Havířov
17. Nezhoda Petr CZE002682 A Jestřábi 99 Ostrava
17. Pleva Lukáš CZE043823 B Tenisák Hlučín
17. Vnenk Rostislav CZE061930 C ŠK Frýdek
25. Hrubý Aleš CZE064782 C ŠK Na Břehu Havířov
25. Opěla Robin CZE057429 C Slezští rytíři Karviná
25. Ozdinec Jiří CZE001640 B Rubín Red Stones Ostrava
25. Pavelek Jan CZE059080 B DC Brooklyn Havířov
25. Šmíd Pavel CZE056797 B Řízci z Výškovic
25. Vácha Martin CZE000293 B Leninovci Havířov
25. Vávra Josef CZE042368 B ŠK Lašská jizba Sedliště
25. Vinárek René CZE009173 A Supi Dolní Benešov
33. Bocviňok Bohumil CZE000362 A Hrozný střelci Frýdek-Místek
33. Čeliga Viktor CZE056635 B Rubín Red Stones Ostrava
33. Kalaba Peter CZE064688 C Bo.Co Fifejdy
33. Kaloč Tomáš CZE046715 C Banditi z Vagonu Havířov
33. Kreuziger Jan CZE040756 B Sportdarts Ostrava
33. Kučera Petr CZE019888 B Řízci z Výškovic
33. Kvanka Alan CZE038509 C Cross team Frýdek-Místek
33. Luptovec Richard CZE063147 D Rubín Red Stones Ostrava
33. Mikluš Martin CZE059853 B Jestřábi Ostrava
33. Ochodek Robin CZE006379 C DC Eagles Orlová
33. Pokluda David CZE048550 A Hrozný střelci Frýdek-Místek
33. Prudký Jan CZE053637 A Hrozný střelci Frýdek-Místek
33. Škrdla Ladislav CZE048589 B Tygři Skalice
33. Trnka Václav CZE065668 DC Brooklyn Havířov
33. Vadel Michal CZE040755 B Sportdarts Ostrava
33. Vávra Stanislav 1962 CZE058368 B ŠK Lašská jizba Sedliště
49. Balog Martin CZE060189 D Řízci z Výškovic
49. Bojda Rudolf CZE057812 C Slezští rytíři Karviná
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 25.5.2020 17:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 25.5.2020 18:53:31