Výsledková listina turnaje
UŠO > Moravskoslezský kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/55)
  Náhled Tisk Nahoru
Klubový Open MSK - jednotlivci

31.3.2018 | Cafe bar Havířov | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 55 | Žebříčků: 13

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Mesiarik Josef CZE005959 B DC Dragons Jablunkov
2. Jílek Dušan CZE010763 A Dream team Ostrava
3. Drobík Aleš CZE010545 A Supi Dolní Benešov
4. Kuldánek Lukáš CZE053074 B SŠK Semafor Mladá Boleslav
5. Čeliga Viktor CZE056635 B Rubín Red Stones Ostrava
6. Polyák Marek CZE056682 A Leninovci Havířov
7. Kawecki Piotr CZE049180 A Slezští rytíři Karviná
8. Sztemon Martin CZE008251 A Leninovci Havířov
9. Dík Břetislav CZE000386 A Leninovci Havířov
10. Mokrý Stanislav CZE022933 A Slezští rytíři Karviná
11. Grichwaldszký Pavel CZE032966 B Leninovci Havířov
12. Macurová Veronika CZE035660 A Leninovci Havířov
13. Vilgocký Rostislav CZE001976 B ŠC Iris Havířov
14. Čech Radim CZE058636 C ŠC Iris Havířov
15. Pajor Jan CZE052621 Opava
16. Zbavitel Jakub CZE035832 A ŠC Iris Havířov
17. Szotkowski Petr CZE058162 B Aligators Návsí
18. Čujdík Štefan CZE000067 B DC Brooklyn Havířov
19. Hrabánek Bohumír CZE050966 A Frýdek-Místek
20. Gura Jiří CZE036245 B Kaplička Orlová
21. Dobřanský Tomáš CZE051535 B Aligators Návsí
22. Noszczyk Daniel CZE059956 A Jastrzebie-Zdroj
23. Nezhoda Petr CZE002682 A Jestřábi 99 Ostrava
24. Valenta Lukáš CZE055225 B Michelindart Havířov
25. Nedopil Jakub CZE031694 D U Káňů Radvanice
26. Bocko Petr CZE023664 A DC Brooklyn Havířov
27. Zimný Martin CZE054900 B DC Dragons Jablunkov
28. Nagelová Denisa CZE050389 B Jestřábi Ostrava
29. Sikora Miloš CZE055538 C Aligators Návsí
30. Giezek Mateusz CZE060618 Karviná
31. Šubert Erik CZE006429 C Slezští rytíři Karviná
32. Szkandera Pavel CZE058159 B Aligators Návsí
33. Dolíška Filip CZE054104 B Michelindart Havířov
34. Čech Miroslav CZE007773 A Slezští rytíři Karviná
35. Uher Jakub CZE046384 C ŠC Iris Havířov
36. Poloch Martin CZE056632 D Rubín Red Stones Ostrava
37. Heczko Lukáš CZE054831 C Aligators Návsí
38. Michenková Eva CZE035734 B Jestřábi Ostrava
39. Le Quan CZE052610 A HQ Caffe bar Restaurant Havířov
40. Miko Patrik CZE054832 B Aligators Návsí
41. Neskora Martin CZE006153 B DC Eagles Orlová
42. Malich Milan CZE018063 C Banditi z Vagonu Havířov
43. Habernal Ondřej CZE038432 C D.C. Václavovice
44. Feichtinger Petr CZE044126 C Slezští rytíři Karviná
45. Havlík Michal CZE056548
46. Grichwaldszký Tomáš CZE033292 C Leninovci Havířov
47. Mokrý Lukáš CZE054620 C Slezští rytíři Karviná
48. Starostka Tomáš CZE054931 B Kaplička Orlová
49. Čeliga Lukáš CZE056633 D Rubín Red Stones Ostrava
50. Noga Tomáš CZE047717 B New Darts Frýdek-Místek
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 12.7.2020 10:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 12.7.2020 11:03:44