Výsledková listina turnaje
UŠO > Moravskoslezský kraj > Výsledková listina turnaje (1-45/45)
  Náhled Tisk Nahoru
Open oblasti MSK - muži

13.1.2018 | Timi bar Kravaře | Jednotlivci muži | Hráčů: 45 | Žebříčků: 7

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Stříbný Tomáš CZE015496 A Supi Dolní Benešov
2. Magula Marian CZE038878 B Sportdarts Ostrava
3. Jílek Dušan CZE010763 A Dream team Ostrava
4. Čech Miroslav CZE007773 A Slezští rytíři Karviná
5. Čujdík Štefan CZE000067 B DC Brooklyn Havířov
6. Surma Stanislav CZE001546 A Leninovci Havířov
7. Mandys Jakub CZE036133 A Maníci Frýdek-Místek
8. Krčmář Jaromír CZE002784 B Bulldog Ostrava
9. Chovan Jan CZE058367 C U Káňů Radvanice
10. Dittrich Vlastimil CZE005297 B Ostrava
11. Příhoda František CZE000457 A Maníci Frýdek-Místek
12. Slowiak Petr CZE054257 B Bingo Bohumín
13. Bocko Petr CZE023664 A DC Brooklyn Havířov
14. Poloch Martin CZE056632 D Rubín Red Stones Ostrava
15. Vrba Jiří CZE029120 B Pomíci-Modrý pomeranč Poruba
16. Pilch Luboš CZE059348 B Kaplička Orlová
17. Halfar Oldřich CZE049613 Kobeřice
18. Dubělčík Lukáš CZE026414 A Supi Dolní Benešov
19. Nezhoda Petr CZE002682 A Jestřábi 99 Ostrava
20. Vávra Josef CZE042368 B ŠK Lašská jizba Sedliště
21. Koreczki Petr CZE000583 A Jestřábi 99 Ostrava
22. Hrabánek Bohumír CZE050966 A Frýdek-Místek
23. Kollár Jan CZE001028 A Tygři Skalice
24. Kunczik Jakub CZE059969 Kravaře
25. Vávra Stanislav CZE058368 B ŠK Lašská jizba Sedliště
26. Gura Jiří CZE036245 B Kaplička Orlová
27. Šafarčík Pavel CZE053722 A Auto Tichý Opava
28. Klem David CZE059967 Kravaře
29. Halfar Petr CZE049612 Kobeřice
30. Harviš Kamil CZE024365 A Tazman Jr. Ostrava
31. Šubert Erik CZE006429 C Slezští rytíři Karviná
32. Slípek Petr CZE050553 C U Káňů Radvanice
33. Štábl Patrik CZE016309 Olomouc
34. Balog Igor CZE058435 B Řízci z Výškovic
35. Pajor Tomáš CZE054247 Opava
36. Bravanský Jiří CZE040556 B Bingo Bohumín
37. Vinárek Petr CZE053723 A Auto Tichý Opava
38. Urbánek Petr CZE035690 A Tazman Jr. Ostrava
39. Zetocha Vladimír CZE006332 C Bazinga Motor Frýdek-Místek
40. Čeliga Viktor CZE056635 B Rubín Red Stones Ostrava
41. Karásek Aleš CZE016000 B Bulldog Ostrava
42. Pajor Jan CZE052621 Opava
43. Ozdinec Jiří CZE001640 B Rubín Red Stones Ostrava
44. Škrdla Ladislav CZE048589 B Tygři Skalice
45. Škuca Jan CZE058441 D Řízci z Výškovic
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 12.7.2020 10:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 12.7.2020 11:06:24