Výsledková listina turnaje
UŠO > Moravskoslezský kraj > Výsledková listina turnaje (1-27/27)
 NáhledTiskNahoru
Reg.Master MSK dvojice muži

15.2.2020| Ostrava - Havránek| Dvojice muži| Rozhodčí: Obluk Ladislav| Dvojic: 27| Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Cupian David CZE032173ATazman Jr. Ostrava
Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
2.Dubělčík Lukáš CZE026414ASupi Dolní Benešov
Povolný Karel CZE000663A40+ Trutnov
3.Surma Stanislav CZE001546ALeninovci Havířov
Vácha Martin CZE000293BLeninovci Havířov
4.Schneider Petr CZE006860ADream team Ostrava
Schrom René CZE000881ADream team Ostrava
5.Adámek Tomáš CZE033630ADC Simpsons family Ostrava
Čopík Tomáš CZE059290BDC Simpsons family Ostrava
5.Bocko Petr CZE023664ADC Brooklyn Havířov
Vinárek René CZE009173ASupi Dolní Benešov
7.Illek Vladimír CZE016781BDC Simpsons family Ostrava
Samec Pavel CZE045327BBilliard bar Ostrava
7.Kosňovský Michal CZE058389BSportdarts Ostrava
Šimáček Marek CZE061276BSportdarts Ostrava
9.Balog Igor CZE058435BŘízci z Výškovic
Puman Pavel CZE062152BŘízci z Výškovic
9.Holek Kamil CZE000407ATarget Ostrava
Štěpánek Ondřej CZE033095ALudgeřovice D.C.
9.Nezhoda Petr CZE002682AJestřábi Ostrava
Mikluš Martin CZE059853BJestřábi Ostrava
9.Svoboda David CZE061268DSponzoři Ostrava
Fiala Bedřich CZE061216CBo.Co Fifejdy
13.Harviš Kamil CZE024365ATazman Jr. Ostrava
Magula Marian CZE038878BSportdarts Ostrava
13.Havlík Michal CZE061940CSlezští rytíři Karviná
Opěla Robin CZE057429CSlezští rytíři Karviná
13.Kostka Marek CZE055523DPomíci-Modrý pomeranč Poruba
Viktorín Lukáš CZE035650BPomíci-Modrý pomeranč Poruba
13.Nedopil Jakub CZE031694DKáňata Radvanice
Sobotka Marek CZE035692ARytíři Ostrava
17.Fiala Patrik CZE061211CBo.Co Fifejdy
Górecki Adam CZE061215CBo.Co Fifejdy
17.Grygar Lukáš CZE043971AGerlich Fulnek
Šubrt Jiří CZE033268BBilliard bar Ostrava
17.Milerski Libor CZE036724ADC Brooklyn Havířov
Trnka Václav CZE065668DC Brooklyn Havířov
17.Neuwirth Aleš CZE057593BRubín Red Stones Ostrava
Čujdík Štefan CZE000067BDC Brooklyn Havířov
17.Ostrák Jan CZE054437CU Káňů Radvanice
Chovan Jan CZE058367CU Káňů Radvanice
17.Šmíd Pavel CZE056797BŘízci z Výškovic
Kučera Petr CZE019888BŘízci z Výškovic
17.Valenta Lukáš CZE055225BMichelindart Havířov
Dolíška Filip CZE054104BMichelindart Havířov
17.Vnenk Rostislav CZE061930CŠK Frýdek
Kozel Petr CZE007220CŠK Frýdek
25.Balog Martin CZE060189DŘízci z Výškovic
Stříbný Jiří CZE060372BDC Simpsons family Ostrava
25.Hrubý Aleš CZE064782CŠK Tuleni Havířov
Ochodek Robin CZE006379CDC Eagles Orlová
25.Šipula Martin CZE063443BŠK Nagano Václavovice
Mališ Ondřej CZE063444CRytíři Ostrava
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 28.11.2020 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 28.11.2020 20:43:32
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement