Výsledková listina turnaje
UŠO > Moravskoslezský kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/58)
 NáhledTiskNahoru
Nominační Reg.Master MSK - muži

20.4.2024| Ostrava-Bártovice - Kulturní dům| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Obluk Ladislav| Hráčů: 58| Žebříčků: 12

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Cupian David CZE032173AWindson Ostrava
2.Gehry Jan CZE068755BWindson Ostrava
3.Bujok Dan CZE046440AWindson Ostrava
4.Stračánek Petr CZE058347ABo.Co Fifejdy
5.Pavelka Lukáš CZE072404CNevada bar Frýdek-Místek
5.Pavlorek Patrik CZE013440BTenisák Hlučín
7.Ligus Jan CZE065830BXPneu Orlová
7.Štěpánek Ondřej CZE033095ALudgeřovice D.C.
9.Hříbal Jiří CZE070840DŠipkaři Meteor Vratimov
9.Levák Jindřich CZE063856DŠipkaři Meteor Vratimov
9.Lores Juan CZE070473BKLD Ostrava
9.Minařík Oldřich CZE043271AManíci Frýdek-Místek
13.Chalachan Kamil CZE074604CManíci Frýdek-Místek
13.Durčák Petr CZE070025BXPneu Orlová
13.Losovský Martin CZE068224BWindson Ostrava
13.Vnenk Rostislav CZE061930BŠK Frýdek
17.Blaha Martin CZE051243BSportdarts Ostrava
17.Chovan Jan CZE058367BU Káňů Radvanice
17.Gura Jiří CZE036245CKaplička Orlová
17.Kaňok Martin CZE069609BBernard Frýdek-Místek
17.Pisarčík Jaromír CZE048628BRytíři Ostrava
17.Sliva Adam CZE068496BXPneu Orlová
17.Staněk David CZE056110BMichelindart Havířov
17.Ulík Tomáš CZE070753BElefant Karviná
25.Černocký Jiří CZE062188BŘízci z Výškovic
25.David Lumir CZE080812Karvina
25.Giercuszkiewicz Kamil CZE045239Havířov
25.Kubánek Josef CZE000822AJestřábi Ostrava
25.Plonka Jan CZE069317CDC Esa Ostrava
25.Popovič Petr CZE074642DRytíři Ostrava
25.Synek Tomáš CZE062270BSlezští rytíři Karviná
25.Vontor Miroslav CZE041834BDC Simpsons family Ostrava
33.Aniol Miroslav CZE070747CDC Esa Ostrava
33.Augustin Adam CZE075784DHospůdka U Kočky Svinov
33.Baran Roman CZE071891DRytíři Ostrava
33.Buček Dalibor CZE061295DHospůdka U Kočky Svinov
33.Čujdík Štefan CZE000067ADC Brooklyn Havířov
33.Dujka Tomáš CZE070529CNevada bar Frýdek-Místek
33.Hubert Lukáš CZE071504CLos Muertos Karviná
33.Kadlec Miroslav CZE068560CSDH Florián Proskovice
33.Kamas Roman CZE060215BXPneu Orlová
33.Kelnar Václav CZE077530Příbor
33.Koudela Marek CZE003648BMichelindart Havířov
33.Krůza Jiří CZE077527DHospůdka U Kočky Svinov
33.Michálek David CZE072343CSDH Florián Proskovice
33.Stadtherr Martin CZE061047BMajáček Karviná
33.Šimáček Marek CZE061276ABo.Co Fifejdy
33.Šup Michal CZE061486CL.R. Dukan Havířov
49.Figura David CZE070358CL.R. Dukan Havířov
49.Mík Jiří CZE021522CDC Simpsons family Ostrava
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 20.6.2024 07:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 20.6.2024 08:35:07
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement