Výsledková listina turnaje
UŠO > Moravskoslezský kraj > Výsledková listina turnaje (1-35/35)
 NáhledTiskNahoru
Reg.Master MSK dvojice muži

17.2.2024| Ostrava - Miapr| Dvojice muži| Rozhodčí: Obluk Ladislav| Dvojic: 35| Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Surma Stanislav CZE001546AWindson Ostrava
Urbánek Petr CZE035690AWindson Ostrava
2.Ligus Jan CZE065830BXPneu Orlová
Ligus Martin CZE061507AXPneu Orlová
3.Harviš Kamil CZE024365AWindson Ostrava
Štěpánek Ondřej CZE033095ALudgeřovice D.C.
4.Fiala Bedřich CZE061216ABo.Co Fifejdy
Slowiak Petr CZE054257ADarts Bohumín
5.Čujdík Štefan CZE000067ADC Brooklyn Havířov
Rohoň Róbert CZE050107ALudgeřovice D.C.
5.Kubánek Josef CZE000822AJestřábi Ostrava
Nezhoda Petr CZE002682AJestřábi Ostrava
7.Mandys Jakub CZE036133AManíci Frýdek-Místek
Bujok Dan CZE046440AWindson Ostrava
7.Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
Bocko Petr CZE023664ASupi Dolní Benešov
9.Chalachan Kamil CZE074604CManíci Frýdek-Místek
Minařík Oldřich CZE043271AManíci Frýdek-Místek
9.Homolka Tomáš CZE069160BJestřábi Ostrava
Krupa Tomáš Ing. CZE043255BJestřábi Ostrava
9.Plonka Jan CZE069317CDC Esa Ostrava
Sedláčik Patrik CZE064936BDC Profin Orlová
9.Šimáček Marek CZE061276ABo.Co Fifejdy
Kosňovský Michal CZE058389ABo.Co Fifejdy
13.Černocký Jiří CZE062188BŘízci z Výškovic
Rychta Martin CZE071366AŘízci z Výškovic
13.Kielbas Josef CZE064185BDC Simpsons family Ostrava
Zezulák Tomáš CZE052123CDC Simpsons family Ostrava
13.Luptovec Richard CZE063147CTJ Lokomotiva Ostrava
Hanulík Lukáš CZE068573CTJ Lokomotiva Ostrava
13.Pisarčík Jaromír CZE048628BRytíři Ostrava
Veselý Roman CZE022338ADarts Bohumín
17.Čech Miroslav CZE007773BMajáček Karviná
Ulík Tomáš CZE070753BElefant Karviná
17.Gehry Jan CZE068755BWindson Ostrava
Bača Jan CZE053656BDC PreDARTors Ostrava
17.Krůza Jiří CZE077527DHospůdka U Kočky Svinov
Frais Daniel CZE037062DWDK Ostrava
17.Maršalík Ondřej CZE054407ARytíři Ostrava
Popovič Petr CZE074642DRytíři Ostrava
17.Novák Jan CZE068070BDC Střelci Orlová
Sliva Adam CZE068496BXPneu Orlová
17.Šarkőzi Jakub CZE060355AŠK Vyškov
Vontor Miroslav CZE041834BDC Simpsons family Ostrava
17.Vnenk Rostislav CZE061930BŠK Frýdek
Kaňok Martin CZE069609BBernard Frýdek-Místek
17.Vystrk Vojtěch CZE073399CTJ Lokomotiva Ostrava
Skála Rudolf CZE068303CTJ Lokomotiva Ostrava
25.Augustin Adam CZE075784DHospůdka U Kočky Svinov
Němec Jan CZE075785DHospůdka U Kočky Svinov
25.Baran Roman CZE071891DRytíři Ostrava
Synek Tomáš CZE062270BSlezští rytíři Karviná
25.Buček Dalibor CZE061295DHospůdka U Kočky Svinov
Viňanský Daniel CZE077630DHospůdka U Kočky Svinov
25.Kadlec Miroslav CZE068560CSDH Florián Proskovice
Tomáš Petr CZE006663CSDH Florián Proskovice
25.Lores Juan CZE070473BKLD Ostrava
Schneider Petr CZE006860ADC Esa Ostrava
25.Pavliska Vladimír CZE069442CŘízci z Výškovic
Kobolka Jozef CZE071223CŘízci z Výškovic
25.Slovák Filip CZE077938DWDK Ostrava
Bergmann Tomáš CZE079246Krmelín
25.Stadtherr Martin CZE061047BMajáček Karviná
Gura Jiří CZE036245CKaplička Orlová
33.Kamas Roman CZE060215BXPneu Orlová
Durčák Petr CZE070025BXPneu Orlová
33.Kubečka Jan CZE068862CŠK Žíznivý dromedár Ostrava
Tichavský Aleš CZE071276CRubači z Kahanu Ostrava
33.Malurek Matěj CZE072602DRytíři Ostrava
Chodorovský Roman CZE008934DRytíři Ostrava
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 15.4.2024 19:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 15.4.2024 20:05:21
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement