Výsledková listina turnaje
UŠO > Moravskoslezský kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/87)
 NáhledTiskNahoru
Nominační Reg.Master MSK - muži

20.1.2024| Karviná - Tankovna Hutník| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Obluk Ladislav| Hráčů: 87| Žebříčků: 11

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
33.Weselowski Lukasz WRD076132BSlezští rytíři Karviná
33.Suchánek Richard CZE079662Karviná
65.Hons Michal CZE079660Praha
17.Durčák Tomáš CZE079417DC Střelci Orlová
17.Machalla Jan CZE077552CDC Hornets Bohumín
17.Krůza Jiří CZE077527DHospůdka U Kočky Svinov
49.Brniak Patrik CZE077491CL.R. Dukan Havířov
49.Novák Lukáš CZE076155DHospůdka U Kočky Svinov
25.Augustin Adam CZE075784DWindson Ostrava
65.Siuda Jan CZE075697CSlezští rytíři Karviná
33.Stemon Marek CZE075535CMajáček Karviná
49.Ziomek Aleš CZE075534Elefant Karviná
65.Lasovský Tomáš CZE074651CSlezští rytíři Karviná
33.Kabátek Aleš CZE074162CMajáček Karviná
33.Jaworski Vojtěch CZE073719Horní Těrlicko
33.Jeziorski Antonín CZE073599BDC Brooklyn Havířov
65.Mališ Peter CZE073526BJokers Třinec
65.Vystrk Vojtěch CZE073399CTJ Lokomotiva Ostrava
65.Lipovský René CZE073251Karviná
65.Livansky Jiří CZE073154Karviná
49.Kempný Daniel CZE072881COtečkáři Dětmarovice
65.Mazur Tomas CZE072805Karviná
49.Rybka Matěj CZE072765BU Káňů Radvanice
9.Dluhoš Vojtěch CZE072536BDarts Bohumín
7.Pavelka Lukáš CZE072404CNevada bar Frýdek-Místek
9.Malyjurek Jakub CZE072277BDC Gorols Bukovec
25.Žylka Jaroslav CZE071942BMajáček Karviná
49.Baran Roman CZE071891DRytíři Ostrava
49.Hubert Lukáš CZE071504CLos Muertos Karviná
65.Rychta Martin CZE071366AŘízci z Výškovic
65.Michalco František CZE071326CL.R. Dukan Havířov
33.Mikeska Karel CZE071268Ostrava
33.Durlák Michal CZE070770BMichelindart Havířov
13.Ulík Tomáš CZE070753BElefant Karviná
9.Dujka Tomáš CZE070529CNevada bar Frýdek-Místek
33.Figura David CZE070358CL.R. Dukan Havířov
65.Durčák Petr CZE070025BXPneu Orlová
5.Kaňok Martin CZE069609BŠK Frýdek
33.Hanulík Lukáš CZE068573CTJ Lokomotiva Ostrava
25.Jekielek Ivan CZE068497BXPneu Orlová
65.Sliva Adam CZE068496BXPneu Orlová
17.Novák Jan CZE068070BDC Střelci Orlová
65.Duda Petr CZE065574BMichelindart Havířov
65.Levák Jindřich CZE063856DŠipkaři Meteor Vratimov
65.Gosť Miroslav CZE063313BMajáček Karviná
49.Luptovec Richard CZE063147CTJ Lokomotiva Ostrava
25.Górecki Stanislav CZE062271BSlezští rytíři Karviná
49.Synek Tomáš CZE062270BSlezští rytíři Karviná
33.Černocký Jiří CZE062188BŘízci z Výškovic
65.Vnenk Rostislav CZE061930BŠK Frýdek
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 24.7.2024 23:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 25.7.2024 00:04:42
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement