Výsledková listina turnaje
UŠO > Moravskoslezský kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/87)
 NáhledTiskNahoru
Nominační Reg.Master MSK - muži

20.1.2024| Karviná - Tankovna Hutník| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Obluk Ladislav| Hráčů: 87| Žebříčků: 11

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
65.Bača Jan CZE053656BDC PreDARTors Ostrava
65.Chovan Jan CZE058367BU Káňů Radvanice
65.Duda Petr CZE065574BMichelindart Havířov
65.Durčák Petr CZE070025BXPneu Orlová
65.Gosť Miroslav CZE063313BMajáček Karviná
65.Hons Michal CZE079660Praha
65.Korbel Stanislav CZE022935COtečkáři Dětmarovice
65.Lasovský Tomáš CZE074651CSlezští rytíři Karviná
65.Levák Jindřich CZE063856DŠipkaři Meteor Vratimov
65.Lipovský René CZE073251Karviná
65.Livansky Jiří CZE073154Karviná
65.Mališ Peter CZE073526BJokers Třinec
65.Mazur Tomas CZE072805Karviná
65.Michalco František CZE071326CL.R. Dukan Havířov
65.Mík Jiří CZE021522CDC Simpsons family Ostrava
65.Peško Jiří CZE006073CMajáček Karviná
65.Rychta Martin CZE071366AŘízci z Výškovic
65.Siuda Jan CZE075697CSlezští rytíři Karviná
65.Sliva Adam CZE068496BXPneu Orlová
65.Vnenk Rostislav CZE061930BŠK Frýdek
65.Vystrk Vojtěch CZE073399CTJ Lokomotiva Ostrava
65.Zezulák Tomáš CZE052123CDC Simpsons family Ostrava
65.Zimný Martin CZE054900BDC Boconi Návsi
49.Baran Roman CZE071891DRytíři Ostrava
49.Blaha Martin CZE051243BSportdarts Ostrava
49.Brniak Patrik CZE077491CL.R. Dukan Havířov
49.Čeliga Lukáš CZE056633BBabráci z Ostravy
49.Hubert Lukáš CZE071504CLos Muertos Karviná
49.Kawecki Piotr CZE049180BSlezští rytíři Karviná
49.Kempný Daniel CZE072881COtečkáři Dětmarovice
49.Luptovec Richard CZE063147CTJ Lokomotiva Ostrava
49.Mokrý Lukáš CZE054620BSlezští rytíři Karviná
49.Němeček Dalibor CZE032480COtečkáři Dětmarovice
49.Novák Lukáš CZE076155DHospůdka U Kočky Svinov
49.Rybka Matěj CZE072765BU Káňů Radvanice
49.Synek Tomáš CZE062270BSlezští rytíři Karviná
49.Weissmann Petr CZE026063BSlezští rytíři Karviná
49.Zámečník Adam CZE042995CŠC Iris Havířov
49.Ziomek Aleš CZE075534Elefant Karviná
33.Černocký Jiří CZE062188BŘízci z Výškovic
33.Dulava Petr CZE059544ABull's-eye Riviéra Frýdek-Místek
33.Durlák Michal CZE070770BMichelindart Havířov
33.Figura David CZE070358CL.R. Dukan Havířov
33.Gura Jiří CZE036245CKaplička Orlová
33.Hanulík Lukáš CZE068573CTJ Lokomotiva Ostrava
33.Jaworski Vojtěch CZE073719Horní Těrlicko
33.Jeziorski Antonín CZE073599BDC Brooklyn Havířov
33.Kabátek Aleš CZE074162CMajáček Karviná
33.Le Quan CZE052610CŠC Iris Havířov
33.Mikeska Karel CZE071268Ostrava
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 17.7.2024 18:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 17.7.2024 19:16:08
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement