Výsledková listina turnaje
UŠO > Moravskoslezský kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/87)
 NáhledTiskNahoru
Nominační Reg.Master MSK - muži

20.1.2024| Karviná - Tankovna Hutník| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Obluk Ladislav| Hráčů: 87| Žebříčků: 11

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
25.Žylka Jaroslav CZE071942BMajáček Karviná
49.Ziomek Aleš CZE075534Elefant Karviná
65.Zimný Martin CZE054900BDC Boconi Návsi
17.Zíka Pavel CZE006416Český Těšín
65.Zezulák Tomáš CZE052123CDC Simpsons family Ostrava
49.Zámečník Adam CZE042995CŠC Iris Havířov
33.Weselowski Lukasz WRD076132BSlezští rytíři Karviná
49.Weissmann Petr CZE026063BSlezští rytíři Karviná
65.Vystrk Vojtěch CZE073399CTJ Lokomotiva Ostrava
65.Vnenk Rostislav CZE061930BŠK Frýdek
13.Veselý Roman CZE022338ADarts Bohumín
4.Vácha Martin CZE000293ABo.Co Fifejdy
13.Ulík Tomáš CZE070753BElefant Karviná
17.Štěpánek Vít CZE032216CDC Brooklyn Havířov
33.Štěpánek Ondřej CZE033095AŠK Leví Poruba
1.Šarkőzi Jakub CZE060355AŠK Vyškov
49.Synek Tomáš CZE062270BSlezští rytíři Karviná
33.Suchánek Richard CZE079662Karviná
17.Strouhal Martin CZE061509CMajáček Karviná
33.Stemon Marek CZE075535CMajáček Karviná
25.Stadtherr Martin CZE061047BMajáček Karviná
65.Sliva Adam CZE068496BXPneu Orlová
65.Siuda Jan CZE075697CSlezští rytíři Karviná
13.Siekiera David CZE007880CLos Muertos Karviná
65.Rychta Martin CZE071366AŘízci z Výškovic
49.Rybka Matěj CZE072765BU Káňů Radvanice
65.Peško Jiří CZE006073CMajáček Karviná
7.Pavelka Lukáš CZE072404CNevada bar Frýdek-Místek
49.Novák Lukáš CZE076155DHospůdka U Kočky Svinov
17.Novák Jan CZE068070BDC Střelci Orlová
49.Němeček Dalibor CZE032480COtečkáři Dětmarovice
33.Mokrý Stanislav CZE022933BSlezští rytíři Karviná
49.Mokrý Lukáš CZE054620BSlezští rytíři Karviná
13.Minařík Oldřich CZE043271AManíci Frýdek-Místek
33.Mikeska Karel CZE071268Ostrava
65.Mík Jiří CZE021522CDC Simpsons family Ostrava
65.Michalco František CZE071326CL.R. Dukan Havířov
65.Mazur Tomas CZE072805Karviná
9.Mandys Jakub CZE036133AManíci Frýdek-Místek
9.Malyjurek Jakub CZE072277BDC Gorols Bukovec
65.Mališ Peter CZE073526BJokers Třinec
17.Machalla Jan CZE077552CDC Hornets Bohumín
49.Luptovec Richard CZE063147CTJ Lokomotiva Ostrava
65.Livansky Jiří CZE073154Karviná
65.Lipovský René CZE073251Karviná
65.Levák Jindřich CZE063856DŠipkaři Meteor Vratimov
33.Le Quan CZE052610CŠC Iris Havířov
65.Lasovský Tomáš CZE074651CSlezští rytíři Karviná
5.Kubánek Josef CZE000822AJestřábi Ostrava
17.Krůza Jiří CZE077527DHospůdka U Kočky Svinov
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 17.7.2024 18:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 17.7.2024 19:27:23
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement