Výsledková listina turnaje
UŠO > Moravskoslezský kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/87)
 NáhledTiskNahoru
Nominační Reg.Master MSK - muži

20.1.2024| Karviná - Tankovna Hutník| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Obluk Ladislav| Hráčů: 87| Žebříčků: 11

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
25.Augustin Adam CZE075784DWindson Ostrava
65.Bača Jan CZE053656BDC PreDARTors Ostrava
49.Baran Roman CZE071891DRytíři Ostrava
49.Blaha Martin CZE051243BSportdarts Ostrava
49.Brniak Patrik CZE077491CL.R. Dukan Havířov
3.Bujok Dan CZE046440AWindson Ostrava
65.Chovan Jan CZE058367BU Káňů Radvanice
49.Čeliga Lukáš CZE056633BBabráci z Ostravy
33.Černocký Jiří CZE062188BŘízci z Výškovic
7.Čujdík Štefan CZE000067ADC Brooklyn Havířov
9.Dluhoš Vojtěch CZE072536BDarts Bohumín
2.Dobrocký Jiří CZE000582ADarts Bohumín
65.Duda Petr CZE065574BMichelindart Havířov
9.Dujka Tomáš CZE070529CNevada bar Frýdek-Místek
33.Dulava Petr CZE059544ABull's-eye Riviéra Frýdek-Místek
65.Durčák Petr CZE070025BXPneu Orlová
17.Durčák Tomáš CZE079417DC Střelci Orlová
33.Durlák Michal CZE070770BMichelindart Havířov
33.Figura David CZE070358CL.R. Dukan Havířov
25.Górecki Stanislav CZE062271BSlezští rytíři Karviná
65.Gosť Miroslav CZE063313BMajáček Karviná
33.Gura Jiří CZE036245CKaplička Orlová
33.Hanulík Lukáš CZE068573CTJ Lokomotiva Ostrava
25.Hanus Jaroslav CZE030029COrli Orlová
17.Holič Jiří CZE061271BDC Boconi Návsi
65.Hons Michal CZE079660Praha
49.Hubert Lukáš CZE071504CLos Muertos Karviná
33.Jaworski Vojtěch CZE073719Horní Těrlicko
25.Jekielek Ivan CZE068497BXPneu Orlová
33.Jeziorski Antonín CZE073599BDC Brooklyn Havířov
33.Kabátek Aleš CZE074162CMajáček Karviná
25.Kamas Roman CZE060215BXPneu Orlová
5.Kaňok Martin CZE069609BŠK Frýdek
49.Kawecki Piotr CZE049180BSlezští rytíři Karviná
49.Kempný Daniel CZE072881COtečkáři Dětmarovice
65.Korbel Stanislav CZE022935COtečkáři Dětmarovice
25.Kotek Jaroslav CZE042337AAligators Návsí
17.Krůza Jiří CZE077527DHospůdka U Kočky Svinov
5.Kubánek Josef CZE000822AJestřábi Ostrava
65.Lasovský Tomáš CZE074651CSlezští rytíři Karviná
33.Le Quan CZE052610CŠC Iris Havířov
65.Levák Jindřich CZE063856DŠipkaři Meteor Vratimov
65.Lipovský René CZE073251Karviná
65.Livansky Jiří CZE073154Karviná
49.Luptovec Richard CZE063147CTJ Lokomotiva Ostrava
17.Machalla Jan CZE077552CDC Hornets Bohumín
65.Mališ Peter CZE073526BJokers Třinec
9.Malyjurek Jakub CZE072277BDC Gorols Bukovec
9.Mandys Jakub CZE036133AManíci Frýdek-Místek
65.Mazur Tomas CZE072805Karviná
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 24.7.2024 23:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 25.7.2024 00:04:00
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement