Výsledková listina turnaje
UŠO > Moravskoslezský kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/87)
 NáhledTiskNahoru
Nominační Reg.Master MSK - muži

20.1.2024| Karviná - Tankovna Hutník| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Obluk Ladislav| Hráčů: 87| Žebříčků: 11

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
65.Durčák Petr CZE070025BXPneu Orlová
25.Jekielek Ivan CZE068497BXPneu Orlová
25.Kamas Roman CZE060215BXPneu Orlová
65.Sliva Adam CZE068496BXPneu Orlová
3.Bujok Dan CZE046440AWindson Ostrava
65.Chovan Jan CZE058367BU Káňů Radvanice
49.Rybka Matěj CZE072765BU Káňů Radvanice
33.Hanulík Lukáš CZE068573CTJ Lokomotiva Ostrava
49.Luptovec Richard CZE063147CTJ Lokomotiva Ostrava
65.Vystrk Vojtěch CZE073399CTJ Lokomotiva Ostrava
1.Šarkőzi Jakub CZE060355AŠK Vyškov
33.Štěpánek Ondřej CZE033095AŠK Leví Poruba
5.Kaňok Martin CZE069609BŠK Frýdek
65.Vnenk Rostislav CZE061930BŠK Frýdek
65.Levák Jindřich CZE063856DŠipkaři Meteor Vratimov
33.Le Quan CZE052610CŠC Iris Havířov
49.Zámečník Adam CZE042995CŠC Iris Havířov
49.Blaha Martin CZE051243BSportdarts Ostrava
25.Górecki Stanislav CZE062271BSlezští rytíři Karviná
49.Kawecki Piotr CZE049180BSlezští rytíři Karviná
65.Lasovský Tomáš CZE074651CSlezští rytíři Karviná
49.Mokrý Lukáš CZE054620BSlezští rytíři Karviná
33.Mokrý Stanislav CZE022933BSlezští rytíři Karviná
65.Siuda Jan CZE075697CSlezští rytíři Karviná
49.Synek Tomáš CZE062270BSlezští rytíři Karviná
49.Weissmann Petr CZE026063BSlezští rytíři Karviná
33.Weselowski Lukasz WRD076132BSlezští rytíři Karviná
49.Baran Roman CZE071891DRytíři Ostrava
33.Černocký Jiří CZE062188BŘízci z Výškovic
65.Rychta Martin CZE071366AŘízci z Výškovic
65.Hons Michal CZE079660Praha
49.Kempný Daniel CZE072881COtečkáři Dětmarovice
65.Korbel Stanislav CZE022935COtečkáři Dětmarovice
49.Němeček Dalibor CZE032480COtečkáři Dětmarovice
33.Mikeska Karel CZE071268Ostrava
25.Hanus Jaroslav CZE030029COrli Orlová
9.Dujka Tomáš CZE070529CNevada bar Frýdek-Místek
7.Pavelka Lukáš CZE072404CNevada bar Frýdek-Místek
65.Duda Petr CZE065574BMichelindart Havířov
33.Durlák Michal CZE070770BMichelindart Havířov
9.Mandys Jakub CZE036133AManíci Frýdek-Místek
13.Minařík Oldřich CZE043271AManíci Frýdek-Místek
65.Gosť Miroslav CZE063313BMajáček Karviná
33.Kabátek Aleš CZE074162CMajáček Karviná
65.Peško Jiří CZE006073CMajáček Karviná
25.Stadtherr Martin CZE061047BMajáček Karviná
33.Stemon Marek CZE075535CMajáček Karviná
17.Strouhal Martin CZE061509CMajáček Karviná
25.Žylka Jaroslav CZE071942BMajáček Karviná
49.Hubert Lukáš CZE071504CLos Muertos Karviná
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 20.7.2024 03:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 20.7.2024 03:41:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement