Výsledková listina turnaje
UŠO > Moravskoslezský kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/87)
 NáhledTiskNahoru
Nominační Reg.Master MSK - muži

20.1.2024| Karviná - Tankovna Hutník| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Obluk Ladislav| Hráčů: 87| Žebříčků: 11

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
25.Augustin Adam CZE075784DHospůdka U Kočky Svinov
49.Baran Roman CZE071891DRytíři Ostrava
17.Krůza Jiří CZE077527DHospůdka U Kočky Svinov
65.Levák Jindřich CZE063856DŠipkaři Meteor Vratimov
49.Novák Lukáš CZE076155DHospůdka U Kočky Svinov
49.Brniak Patrik CZE077491CL.R. Dukan Havířov
9.Dujka Tomáš CZE070529CNevada bar Frýdek-Místek
33.Figura David CZE070358CL.R. Dukan Havířov
33.Gura Jiří CZE036245CKaplička Orlová
33.Hanulík Lukáš CZE068573CTJ Lokomotiva Ostrava
25.Hanus Jaroslav CZE030029COrli Orlová
49.Hubert Lukáš CZE071504CLos Muertos Karviná
33.Kabátek Aleš CZE074162CMajáček Karviná
49.Kempný Daniel CZE072881COtečkáři Dětmarovice
65.Korbel Stanislav CZE022935COtečkáři Dětmarovice
65.Lasovský Tomáš CZE074651CSlezští rytíři Karviná
33.Le Quan CZE052610CŠC Iris Havířov
49.Luptovec Richard CZE063147CTJ Lokomotiva Ostrava
17.Machalla Jan CZE077552CDC Hornets Bohumín
65.Michalco František CZE071326CL.R. Dukan Havířov
65.Mík Jiří CZE021522CDC Simpsons family Ostrava
49.Němeček Dalibor CZE032480COtečkáři Dětmarovice
7.Pavelka Lukáš CZE072404CNevada bar Frýdek-Místek
65.Peško Jiří CZE006073CMajáček Karviná
13.Siekiera David CZE007880CLos Muertos Karviná
65.Siuda Jan CZE075697CSlezští rytíři Karviná
33.Stemon Marek CZE075535CMajáček Karviná
17.Strouhal Martin CZE061509CMajáček Karviná
17.Štěpánek Vít CZE032216CDC Brooklyn Havířov
65.Vystrk Vojtěch CZE073399CTJ Lokomotiva Ostrava
49.Zámečník Adam CZE042995CŠC Iris Havířov
65.Zezulák Tomáš CZE052123CDC Simpsons family Ostrava
65.Bača Jan CZE053656BDC PreDARTors Ostrava
49.Blaha Martin CZE051243BSportdarts Ostrava
65.Chovan Jan CZE058367BU Káňů Radvanice
49.Čeliga Lukáš CZE056633BBabráci z Ostravy
33.Černocký Jiří CZE062188BŘízci z Výškovic
9.Dluhoš Vojtěch CZE072536BDarts Bohumín
65.Duda Petr CZE065574BMichelindart Havířov
65.Durčák Petr CZE070025BXPneu Orlová
33.Durlák Michal CZE070770BMichelindart Havířov
25.Górecki Stanislav CZE062271BSlezští rytíři Karviná
65.Gosť Miroslav CZE063313BMajáček Karviná
17.Holič Jiří CZE061271BDC Boconi Návsi
25.Jekielek Ivan CZE068497BXPneu Orlová
33.Jeziorski Antonín CZE073599BDC Brooklyn Havířov
25.Kamas Roman CZE060215BXPneu Orlová
5.Kaňok Martin CZE069609BŠK Frýdek
49.Kawecki Piotr CZE049180BSlezští rytíři Karviná
65.Mališ Peter CZE073526BJokers Třinec
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 21.7.2024 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 21.7.2024 06:46:58
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement