Výsledková listina turnaje
UŠO > Moravskoslezský kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/87)
 NáhledTiskNahoru
Nominační Reg.Master MSK - muži

20.1.2024| Karviná - Tankovna Hutník| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Obluk Ladislav| Hráčů: 87| Žebříčků: 11

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
17.Durčák Tomáš CZE079417DC Střelci Orlová
65.Hons Michal CZE079660Praha
33.Jaworski Vojtěch CZE073719Horní Těrlicko
65.Lipovský René CZE073251Karviná
65.Livansky Jiří CZE073154Karviná
65.Mazur Tomas CZE072805Karviná
33.Mikeska Karel CZE071268Ostrava
33.Suchánek Richard CZE079662Karviná
17.Zíka Pavel CZE006416Český Těšín
49.Ziomek Aleš CZE075534Elefant Karviná
3.Bujok Dan CZE046440AWindson Ostrava
7.Čujdík Štefan CZE000067ADC Brooklyn Havířov
2.Dobrocký Jiří CZE000582ADarts Bohumín
33.Dulava Petr CZE059544ABull's-eye Riviéra Frýdek-Místek
25.Kotek Jaroslav CZE042337AAligators Návsí
5.Kubánek Josef CZE000822AJestřábi Ostrava
9.Mandys Jakub CZE036133AManíci Frýdek-Místek
13.Minařík Oldřich CZE043271AManíci Frýdek-Místek
65.Rychta Martin CZE071366AŘízci z Výškovic
1.Šarkőzi Jakub CZE060355AŠK Vyškov
33.Štěpánek Ondřej CZE033095AŠK Leví Poruba
4.Vácha Martin CZE000293ABo.Co Fifejdy
13.Veselý Roman CZE022338ADarts Bohumín
65.Bača Jan CZE053656BDC PreDARTors Ostrava
49.Blaha Martin CZE051243BSportdarts Ostrava
65.Chovan Jan CZE058367BU Káňů Radvanice
49.Čeliga Lukáš CZE056633BBabráci z Ostravy
33.Černocký Jiří CZE062188BŘízci z Výškovic
9.Dluhoš Vojtěch CZE072536BDarts Bohumín
65.Duda Petr CZE065574BMichelindart Havířov
65.Durčák Petr CZE070025BXPneu Orlová
33.Durlák Michal CZE070770BMichelindart Havířov
25.Górecki Stanislav CZE062271BSlezští rytíři Karviná
65.Gosť Miroslav CZE063313BMajáček Karviná
17.Holič Jiří CZE061271BDC Boconi Návsi
25.Jekielek Ivan CZE068497BXPneu Orlová
33.Jeziorski Antonín CZE073599BDC Brooklyn Havířov
25.Kamas Roman CZE060215BXPneu Orlová
5.Kaňok Martin CZE069609BŠK Frýdek
49.Kawecki Piotr CZE049180BSlezští rytíři Karviná
65.Mališ Peter CZE073526BJokers Třinec
9.Malyjurek Jakub CZE072277BDC Gorols Bukovec
49.Mokrý Lukáš CZE054620BSlezští rytíři Karviná
33.Mokrý Stanislav CZE022933BSlezští rytíři Karviná
17.Novák Jan CZE068070BDC Střelci Orlová
49.Rybka Matěj CZE072765BU Káňů Radvanice
65.Sliva Adam CZE068496BXPneu Orlová
25.Stadtherr Martin CZE061047BMajáček Karviná
49.Synek Tomáš CZE062270BSlezští rytíři Karviná
13.Ulík Tomáš CZE070753BElefant Karviná
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 17.7.2024 18:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 17.7.2024 19:18:01
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement