Výsledková listina turnaje
UŠO > Moravskoslezský kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/87)
 NáhledTiskNahoru
Nominační Reg.Master MSK - muži

20.1.2024| Karviná - Tankovna Hutník| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Obluk Ladislav| Hráčů: 87| Žebříčků: 11

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Šarkőzi Jakub CZE060355AŠK Vyškov
2.Dobrocký Jiří CZE000582ADarts Bohumín
3.Bujok Dan CZE046440AWindson Ostrava
4.Vácha Martin CZE000293ABo.Co Fifejdy
5.Kaňok Martin CZE069609BBernard Frýdek-Místek
5.Kubánek Josef CZE000822AJestřábi Ostrava
7.Čujdík Štefan CZE000067ADC Brooklyn Havířov
7.Pavelka Lukáš CZE072404CNevada bar Frýdek-Místek
9.Dluhoš Vojtěch CZE072536BDarts Bohumín
9.Dujka Tomáš CZE070529CNevada bar Frýdek-Místek
9.Malyjurek Jakub CZE072277BDC Gorols Bukovec
9.Mandys Jakub CZE036133AManíci Frýdek-Místek
13.Minařík Oldřich CZE043271AManíci Frýdek-Místek
13.Siekiera David CZE007880CLos Muertos Karviná
13.Ulík Tomáš CZE070753BElefant Karviná
13.Veselý Roman CZE022338ADarts Bohumín
17.Durčák Tomáš CZE079417DC Střelci Orlová
17.Holič Jiří CZE061271BDC Boconi Návsi
17.Krůza Jiří CZE077527DHospůdka U Kočky Svinov
17.Machalla Jan CZE077552CDC Hornets Bohumín
17.Novák Jan CZE068070BDC Střelci Orlová
17.Strouhal Martin CZE061509CMajáček Karviná
17.Štěpánek Vít CZE032216CDC Brooklyn Havířov
17.Zíka Pavel CZE006416Český Těšín
25.Augustin Adam CZE075784DHospůdka U Kočky Svinov
25.Górecki Stanislav CZE062271BSlezští rytíři Karviná
25.Hanus Jaroslav CZE030029COrli Orlová
25.Jekielek Ivan CZE068497BXPneu Orlová
25.Kamas Roman CZE060215BXPneu Orlová
25.Kotek Jaroslav CZE042337AAligators Návsí
25.Stadtherr Martin CZE061047BMajáček Karviná
25.Žylka Jaroslav CZE071942BMajáček Karviná
33.Černocký Jiří CZE062188BŘízci z Výškovic
33.Dulava Petr CZE059544ABull's-eye Riviéra Frýdek-Místek
33.Durlák Michal CZE070770BMichelindart Havířov
33.Figura David CZE070358CL.R. Dukan Havířov
33.Gura Jiří CZE036245CKaplička Orlová
33.Hanulík Lukáš CZE068573CTJ Lokomotiva Ostrava
33.Jaworski Vojtěch CZE073719Horní Těrlicko
33.Jeziorski Antonín CZE073599BDC Brooklyn Havířov
33.Kabátek Aleš CZE074162CMajáček Karviná
33.Le Quan CZE052610CŠC Iris Havířov
33.Mikeska Karel CZE071268Ostrava
33.Mokrý Stanislav CZE022933BSlezští rytíři Karviná
33.Stemon Marek CZE075535CMajáček Karviná
33.Suchánek Richard CZE079662Karviná
33.Štěpánek Ondřej CZE033095ALudgeřovice D.C.
33.Weselowski Lukasz WRD076132BSlezští rytíři Karviná
49.Baran Roman CZE071891DRytíři Ostrava
49.Blaha Martin CZE051243BSportdarts Ostrava
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 15.6.2024 09:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 15.6.2024 09:51:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement