Výsledková listina turnaje
UŠO > Moravskoslezský kraj > Výsledková listina turnaje (1-23/23)
 NáhledTiskNahoru
Reg.Master MSK dvojice muži

14.10.2023| Ostrava - Rubín| Dvojice muži| Rozhodčí: Obluk Ladislav| Dvojic: 23| Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Surma Stanislav CZE001546AWindson Ostrava
Urbánek Petr CZE035690AWindson Ostrava
2.Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
Bocko Petr CZE023664ASupi Dolní Benešov
3.Ligus Jan CZE065830BXPneu Orlová
Trnka Václav CZE065668ADC Brooklyn Havířov
4.Dujka Tomáš CZE070529CNevada bar Frýdek-Místek
Mandys Jakub CZE036133AManíci Frýdek-Místek
5.Čech Miroslav CZE007773BMajáček Karviná
Žylka Jaroslav CZE071942BMajáček Karviná
5.Polyák Marek CZE056682AWindson Ostrava
Dubělčík Lukáš CZE026414ASupi Dolní Benešov
7.Čujdík Štefan CZE000067ADC Brooklyn Havířov
Rohoň Róbert CZE050107ALudgeřovice D.C.
7.Harviš Kamil CZE024365AWindson Ostrava
Fiala Bedřich CZE061216ABo.Co Fifejdy
9.Černocký Jiří CZE062188BŘízci z Výškovic
Rychta Martin CZE071366AŘízci z Výškovic
9.Durčák Petr CZE070025BXPneu Orlová
Pawlita Ondřej CZE054678BŠipkaři Od Dejva Orlová
9.Ligus Martin CZE061507AXPneu Orlová
Markovič Peter CZE004020BXPneu Orlová
9.Sliva Adam CZE068496BXPneu Orlová
Lestyan Martin CZE069138BDC Málka Orlová
13.Balog Igor CZE058435AŘízci z Výškovic
Balog Martin CZE060189AŘízci z Výškovic
13.Čeliga Viktor CZE056635BBabráci z Ostravy
Čeliga Lukáš CZE056633BBabráci z Ostravy
13.Frais Daniel CZE037062DWDK Ostrava
Augustin Adam CZE075784DHospůdka U Kočky Svinov
13.Pospěch David CZE069243CKLD Ostrava
Kubečka Jan CZE068862CŠK Žíznivý dromedár Ostrava
17.Gryc Filip CZE067139DRubín Red Stones Ostrava
Polhoš František CZE064192DRubín Red Stones Ostrava
17.Kielbas Josef CZE064185BDC Simpsons family Ostrava
Kaliský Martin CZE076788CDC Simpsons family Ostrava
17.Koláček Roman CZE017830BArnošťáci Hranice
Stemon Marek CZE075535CMajáček Karviná
17.Lores Juan CZE070473BKLD Ostrava
Gehry Jan CZE068755BWindson Ostrava
17.Schimke Robert CZE031558BDC Málka Orlová
Benedék Jozef CZE056292BDC Málka Orlová
17.Stadtherr Martin CZE061047BMajáček Karviná
Kabátek Aleš CZE074162CMajáček Karviná
17.Ulík Tomáš CZE070753BElefant Karviná
Svrčina Vladimír CZE070752CElefant Karviná
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 3.3.2024 19:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 3.3.2024 19:45:56
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement