Statistika hráčů
UŠO > Moravskoslezský kraj > Statistika hráčů
 NáhledTiskNahoru
PořadíHráč / DružstvoLKH
ZápasyLegyNáhozy 95+Náhozy 133+Náhozy 170+Zavření v kole
%
C
O
V
%
O
V
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
6/4
5/3
4/2
3
1.Pastrňák Michal
Brooklyn Bull's Havířov
88,278,631201179269,792882013721,291350,47160,0633710
2.Kabaja Jiří
Predators Opava
84,979,01120816468,322021382501,24790,39150,0717700
3.Czudek Rostislav
Kings Třinec
83,174,16112896666,972211482961,34810,37200,0918410
4.Tíc Marek
Orli Zátiší Orlová
81,669,491201188263,862851824041,421150,40240,0826400
5.Pilch Gustav
Kings Třinec
81,375,41112614669,72142991931,36450,3250,048100
6.Krol Miroslav
Maníci Frýdek-Místek
80,775,451201108367,952591763421,32750,29150,0617300
7.Armlich Jan
Predators Opava
80,070,641201097764,792671733601,35930,35150,0625500
8.Mandys Jakub
Maníci Frýdek-Místek
77,471,551201168363,602831803511,241000,35130,0524300
9.Milerski Libor
Brooklyn Bull's Havířov
76,868,48120926363,562251432871,28760,3480,0419400
10.Ištok Michal
Brooklyn Bull's Havířov
72,661,401201147059,262701603451,28780,29160,0616700
11.Baier Zdeněk
Predators Opava
72,368,871201067362,222701683161,17800,30100,0412600
12.Lysek Martin
Bad Boys Jablunkov
72,361,111161086658,752571513221,251040,40130,0512300
13.Mesiarik Josef
Výhybka Bohumín
71,663,64108996360,342371432421,02770,32120,0521300
14.Pszczolka Radek
Kings Třinec
69,360,001121056358,082601512841,09890,34130,0516500
15.Gaidečka Petr
Supi B Dolní Benešov
68,568,521161087459,792811682851,01820,29140,0515200
16.Bajtek Rostislav
Slezští rytíři Český Těšín
68,262,67120754759,341821082121,16560,31110,064000
17.Krop Miroslav
Bad Boys Jablunkov
67,761,681161076657,142661522640,991150,43160,067100
18.Podbiol Mariusz
Slezští rytíři Český Těšín
67,362,50120966056,852411372871,19780,3270,0313000
19.Vilagi Martin
Maníci Frýdek-Místek
65,759,631201096556,092711522911,07840,31140,0514100
20.Polách Pavel
Maníci Frýdek-Místek
64,055,70120794454,691921052091,09570,3030,0210300
21.Čadecký Tomáš
Predators Opava
63,959,631201096557,042701542951,09790,2940,019000
22.Surma Stanislav
Brooklyn Bull's Havířov
63,558,101201056156,542601472651,02670,26140,0510100
23.Vinárek René
Supi B Dolní Benešov
62,861,36116885457,472211271620,73600,27120,058300
24.Výtisk Zbyslav
Virus Opava
62,257,89116955555,842311292611,13440,1960,036200
25.Šmahaj Martin
Rio B Semena Ostrava
62,063,111201036556,592581462591,00530,21110,044000
26.Volkmann Rudolf
Slezští rytíři Český Těšín
61,853,76120935052,592321222671,15630,27110,0510100
27.Moják Martin
Hornet's Bohumín
61,554,64120975354,292451332471,01720,2990,0413000
28.Březina Rostislav
Virus Opava
61,056,001161005654,622491362571,03630,25110,048000
29.Augustin Tomáš
Rio B Semena Ostrava
60,451,721201166052,262871503031,06850,30140,0510100
30.Kučera Marek
Supi B Dolní Benešov
59,755,68116884954,172161171940,90530,25100,056100
31.Zwyrtek Roman
Bad Boys Jablunkov
59,150,471161075450,192691352731,01960,36130,054200
32.Jochymek Henryk
Bad Boys Jablunkov
57,345,83116964448,262301112471,07850,3730,013200
33.Ščotka Jaroslav
Target Ostrava
56,849,111161125550,742701372821,04580,21100,047100
34.Duda Pavel
Hornet's Bohumín
56,251,891201065551,332631352671,02650,2530,013000
35.Pospíchal Marek
Orli Zátiší Orlová
55,041,30120923844,352301022381,03770,33140,0612100
36.Dzik Miroslav
Target Ostrava
54,145,631161034748,222531222641,04500,20110,046100
37.Veselý Roman
Hornet's Bohumín
53,048,75120803950,002061031950,95420,2030,014000
38.Grabowski Rudolf
Hornet's Bohumín
52,248,111201065147,812741312320,85680,2590,034100
39.Nowaczyk Jacek
Slezští rytíři Český Těšín
52,244,32120883946,882241052170,97650,2930,012100
40.Juroška Libor
Jestřábi 99 Ostrava
52,070,42108715063,5817311000,0000,0000,000000
41.Šeliga Pavel
Orli Zátiší Orlová
51,743,96120914046,292291062210,97610,2750,022100
42.Dominik Roman
Supi B Dolní Benešov
51,048,541161035047,692601241950,75450,17100,0410000
43.Leško Jiří
Virus Opava
50,845,191161044744,442521122430,96570,2360,024000
44.Samec Pavel
Rio Doctor's Tazman Ostrava
49,764,47112764959,07193114240,1290,0500,001000
45.Magula Marian
Sportdarts Partay Pub Ostrava
48,942,55112944045,372271031920,85420,1960,033100
46.Procházka Ivo
Sportdarts Partay Pub Ostrava
48,246,34112823845,50200911490,75390,2050,030000
47.Uvíra Lukáš
Virus Opava
48,038,30116943642,04226952291,01390,1790,044100
48.Ficek Marek
Kings Třinec
47,838,03112712742,60169721580,93420,2530,022000
49.Krčmář Michal
Orli Zátiší Orlová
46,538,20120893443,50223972010,90400,1840,023100
50.Němčík René
Sportdarts Partay Pub Ostrava
45,038,16112762943,09181781500,83340,1910,010000
51.Rucký Aleš
Target Ostrava
44,538,001161003842,912541091970,78480,1960,022000
52.Domes Roman
Target Ostrava
44,337,89116953641,48229951940,85340,1530,014000
53.Harviš Kamil
Rio Doctor's Tazman Ostrava
42,753,471121015450,98255130370,1580,0310,001000
54.Saj Martin
Orli Zátiší Orlová
41,328,89120902636,28215781710,80480,2280,046000
55.Makový Jiří
Rio Doctor's Tazman Ostrava
40,144,64112562547,5214167380,2740,0320,011000
56.Blaha Martin
Sportdarts Partay Pub Ostrava
39,037,31112672539,75161641020,63120,0710,011000
57.Kubánek Josef
Jestřábi 99 Ostrava
38,346,59108884150,4522011100,0000,0000,000000
58.Křimský Pavel
Jestřábi 99 Ostrava
38,246,32108954450,4223812000,0000,0000,000000
59.Kukol Petr
Rio B Semena Ostrava
35,924,05120791933,33198661570,79330,1780,040000
60.Frýza Pavel
Rio B Semena Ostrava
35,530,93120973034,45238821520,64260,1120,014000
61.Štěpánek Ondřej
Rio Doctor's Tazman Ostrava
34,040,24112823342,8620387130,0660,0300,000000
62.Ress Roman
Výhybka Bohumín
33,628,28108992834,04235801420,60220,0910,001000
63.Bajnar Radek
Rio Doctor's Tazman Ostrava
32,136,36112772839,1318472200,1170,0400,000000
64.Nezhoda Petr
Jestřábi 99 Ostrava
29,034,38108642238,061555900,0000,0000,000000
65.Palát Milan
Jestřábi 99 Ostrava
26,729,85108672036,201635900,0000,0000,000000
66.Pisarčík Jaromír
Výhybka Bohumín
23,715,29108851322,28193431090,56200,1010,010000
67.Eismann Petr
Hornet's Bohumín
 75,001204366,6796131,4430,3300,000000
68.König Martin
Kings Třinec
 67,50112402763,6499631201,21280,2850,054100
69.Příhoda František
Maníci Frýdek-Místek
 65,96120473162,39109681101,01210,1940,043000
70.Kawecki Piotr
Slezští rytíři Český Těšín
 58,70120462754,70117641411,21320,2760,051000
71.Klimas Martin
Kings Třinec
 58,33112362156,5292521201,30290,3250,052100
72.Tomáš Marcel
Rio Doctor's Tazman Ostrava
 55,00112402251,55975000,0000,0000,000000
73.Mokrý Ladislav
Target Ostrava
 53,70116542951,54130671270,98240,1810,012000
74.Dubělčík Lukáš
Supi B Dolní Benešov
 50,00116442250,46109551030,94240,2250,052000
75.Vričan Břetislav
Maníci Frýdek-Místek
 50,001208452,382111140,6730,1400,000000
76.Černocký Vladimír
Predators Opava
 48,72120391948,399345780,84270,2950,052000
77.Habčák Zdeněk
Kings Třinec
 41,30112461947,86117561171,00320,2760,053000
78.Weissmann Vladimír
Slezští rytíři Český Těšín
 41,18120512144,00125551140,91280,2210,013000
79.Valášek Martin
Jestřábi 99 Ostrava
 40,00108251043,08652800,0000,0000,000000
80.Biel Adam
Predators Opava
 38,89120361439,569136770,85200,2210,011000
81.Szotkowski Ladislav
Bad Boys Jablunkov
 37,501168338,89187120,6710,0600,000000
82.Stareček Miroslav
Hornet's Bohumín
 37,04120542042,11133561371,03380,2940,031000
83.Lacina Jiří
Brooklyn Bull's Havířov
 35,14120371338,378633620,72120,1410,011000
84.Truchlý Lubomír
Jestřábi 99 Ostrava
 31,8210822741,07562300,0000,0000,000000
85.Přibyl Petr
Sportdarts Partay Pub Ostrava
 31,71112411337,379937630,64110,1110,010000
86.Petrák Daniel
Sportdarts Partay Pub Ostrava
 29,17112481436,1311943760,64120,1000,000000
87.Mikuš Pavel
Brooklyn Bull's Havířov
 26,6712015429,413410140,4130,0910,030000
88.Sek Milan
Bad Boys Jablunkov
 26,4711634932,938227841,02110,1310,010000
89.Hudák Martin
Výhybka Bohumín
 25,53108471232,4311136520,47120,1120,021000
90.Tulach Pavel
Supi B Dolní Benešov
 25,0011624633,335418450,8330,0600,000000
91.Veselý Jan
Sportdarts Partay Pub Ostrava
 25,001124133,3393101,1120,2200,000000
92.Muller Miroslav
Rio B Semena Ostrava
 23,5312017429,274112270,6630,0700,000000
93.Jež Martin
Slezští rytíři Český Těšín
 22,2212027623,215613350,6370,1300,000000
94.Adamčík Ivo
Hornet's Bohumín
 21,4312014332,353411320,9460,1810,030000
95.Cuc Pavel
Virus Opava
 20,6911629634,217626420,5580,1130,042000
96.Plepla Libor
Virus Opava
 16,6711630521,437015310,4470,1010,010000
97.Vítek Petr
Výhybka Bohumín
 13,3310830421,746915340,4950,0710,010000
98.Chudoba Richard
Rio B Semena Ostrava
 12,0712058722,0613630800,59200,1510,011000
99.Lukáš Petr
Hornet's Bohumín
 11,111209119,05214130,6200,0000,000000
100.Thomas Martin
Virus Opava
 8,3311612111,54263240,9260,2300,000000
101.Kačírek Jan
Výhybka Bohumín
 0,001082607,1456480,1410,0200,000000
102.Faja Libor
Výhybka Bohumín
 0,001081509,0933350,1510,0300,000000
103.Fajová Emilie
Výhybka Bohumín
 0,001081503,2331130,1000,0000,000000
104.Dworník Dan
Výhybka Bohumín
 0,001081200,0024050,2100,0000,000000
105.Bydlinski Roman
Hornet's Bohumín
 0,001206014,2914290,6420,1400,000000
106.Konečný Filip
Rio B Semena Ostrava
 0,00120607,6913140,3110,0800,000000
107.Jeřábek Kamil
Maníci Frýdek-Místek
 0,001202020,005130,6000,0000,000000
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 30.10.2020 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 30.10.2020 14:52:59
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement