Statistika hráčů
UŠO > Moravskoslezský kraj > Statistika hráčů
  Náhled Tisk Nahoru
Pořadí Hráč / Družstvo LKH
Zápasy Legy Náhozy 95+ Náhozy 133+ Náhozy 170+ Zavření v kole
%
C
O
V
%
O
V
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
6/4
5/3
4/2
3
1. Koždoň Jan
Hrozný střelci Frýdek-Místek
87,8 86,36 44 44 38 78,43 102 80 118 1,16 32 0,31 8 0,08 4 1 0 0
2. Doboš René
Tygři Skalice
83,1 85,37 44 41 35 75,51 98 74 122 1,24 26 0,27 3 0,03 4 0 0 0
3. Randa Čestmír
Sniper Horní Bečva
81,7 76,32 44 38 29 73,26 86 63 100 1,16 29 0,34 5 0,06 3 0 0 0
4. Rumian Libor
Hrozný střelci Frýdek-Místek
81,6 85,00 44 40 34 73,74 99 73 128 1,29 21 0,21 5 0,05 5 0 0 0
5. Juroška Jan
Danger Prostřední Bečva
77,3 80,85 52 47 38 72,73 110 80 99 0,90 26 0,24 7 0,06 3 0 0 0
6. Kramoliš Martin
Kolonie Žilina
72,6 77,50 44 40 31 71,74 92 66 75 0,82 16 0,17 2 0,02 2 0 0 0
7. Mesiarik Josef
Munroof Brušperk
72,1 86,11 40 36 31 69,57 92 64 78 0,85 16 0,17 4 0,04 1 0 0 0
8. Chýlek Ludvík
Žraloci Tichá
70,0 67,50 56 40 27 64,58 96 62 87 0,91 26 0,27 2 0,02 3 2 0 0
9. Tydlačka Martin
Kolonie Žilina
67,9 69,05 44 42 29 65,26 95 62 76 0,80 17 0,18 2 0,02 2 1 0 0
10. Dulava Petr
Tygři Skalice
66,1 69,23 44 26 18 64,06 64 41 76 1,19 8 0,13 0 0,00 0 0 0 0
11. Maceček Marián
Vikings Matice Kopřivnice
65,0 68,42 44 38 26 63,95 86 55 72 0,84 13 0,15 0 0,00 1 0 0 0
12. Bugala Jaroslav
Hroch Český Těšín
62,8 66,67 44 33 22 60,26 78 47 68 0,87 15 0,19 1 0,01 0 0 0 0
13. Jurečka Pavel
Sniper Horní Bečva
61,4 62,16 44 37 23 56,82 88 50 83 0,94 20 0,23 2 0,02 0 0 0 0
14. Jakubec Jiří
Munroof Brušperk
61,2 66,67 40 36 24 60,87 92 56 69 0,75 11 0,12 4 0,04 1 1 0 0
15. Grygar Lukáš
Gerlich B Fulnek
60,4 76,19 44 42 32 70,00 100 70 0 0,00 0 0,00 2 0,02 6 0 0 0
16. Adamec Radek
Gerlich B Fulnek
59,4 82,93 44 41 34 69,90 103 72 0 0,00 0 0,00 2 0,02 2 0 0 0
17. Maleňák Radek
Sniper Horní Bečva
58,8 61,54 44 26 16 60,34 58 35 41 0,71 5 0,09 1 0,02 0 0 0 0
18. Klement Pavel
Tygři Skalice
58,4 58,97 44 39 23 56,67 90 51 88 0,98 11 0,12 0 0,00 0 0 0 0
19. Prokopovský Libor
Žraloci Tichá
58,1 57,41 56 54 31 56,56 122 69 99 0,81 22 0,18 0 0,00 1 0 0 0
20. Kozelský Jakub
Bertíci Vojkovice
57,6 60,00 44 30 18 57,50 80 46 68 0,85 14 0,18 3 0,04 0 0 0 0
21. Vašut Jakub
Sniper Horní Bečva
56,7 55,26 44 38 21 54,02 87 47 75 0,86 13 0,15 2 0,02 1 0 0 0
22. Chalupa Jiří
Vikings Matice Kopřivnice
56,3 55,56 44 36 20 56,18 89 50 78 0,88 15 0,17 1 0,01 0 0 0 0
23. Světelský Pavel
Hrozný střelci Frýdek-Místek
56,1 53,85 44 39 21 55,21 96 53 90 0,94 14 0,15 3 0,03 0 0 0 0
24. Zeman Radomír
Dragons Jablunkov
55,0 61,36 44 44 27 55,75 113 63 90 0,80 14 0,12 0 0,00 0 0 0 0
25. Škrdla Ladislav
Tygři Skalice
54,4 50,00 44 24 12 48,08 52 25 53 1,02 9 0,17 1 0,02 0 0 0 0
26. Herot Milan
Robini Palkovice
51,6 53,57 44 28 15 50,00 68 34 49 0,72 12 0,18 1 0,01 0 0 0 0
27. Jozek Martin
Žraloci Tichá
51,0 51,22 56 41 21 48,57 105 51 81 0,77 22 0,21 0 0,00 2 0 0 0
28. Klimánek Vladimír
Bertíci Vojkovice
50,4 50,00 44 44 22 52,21 113 59 87 0,77 14 0,12 2 0,02 0 0 0 0
29. Křístek David
Bertíci Vojkovice
50,0 46,67 44 30 14 50,00 74 37 66 0,89 6 0,08 3 0,04 0 0 0 0
30. Valčík Petr
Mond bar B Třinec
49,3 52,50 44 40 21 52,22 90 47 38 0,42 12 0,13 0 0,00 0 0 0 0
31. Zimný Martin
Mond bar B Třinec
49,0 56,76 44 37 21 54,26 94 51 37 0,39 7 0,07 0 0,00 2 0 0 0
32. Studený Martin
Žraloci Tichá
48,5 48,89 56 45 22 49,09 110 54 80 0,73 13 0,12 0 0,00 1 0 0 0
33. Novák René
Robini Palkovice
48,4 48,84 44 43 21 49,54 109 54 87 0,80 12 0,11 0 0,00 0 0 0 0
34. Schenk Karel
Kolonie Žilina
48,3 48,57 44 35 17 50,56 89 45 50 0,56 14 0,16 0 0,00 0 1 0 0
35. Bulinský Roman
Danger Prostřední Bečva
47,7 50,00 52 38 19 50,00 94 47 68 0,72 6 0,06 0 0,00 0 0 0 0
36. Habčák Milan
Mond bar B Třinec
47,3 50,00 44 28 14 49,25 67 33 39 0,58 6 0,09 1 0,01 0 0 0 0
37. Boruta Tomáš
Aligators Návsí
47,2 50,00 44 38 19 49,46 93 46 62 0,67 7 0,08 0 0,00 0 0 0 0
38. Rybníček Tomáš
Danger Prostřední Bečva
45,9 50,00 52 30 15 49,33 75 37 34 0,45 8 0,11 0 0,00 1 0 0 0
39. Ručka Martin
Robini Palkovice
45,6 50,00 44 34 17 48,15 81 39 35 0,43 10 0,12 0 0,00 0 0 0 0
40. Miko Patrik
Aligators Návsí
45,6 45,83 44 24 11 47,27 55 26 34 0,62 5 0,09 0 0,00 0 0 0 0
41. Rychlík Pavel
Aligators Návsí
43,6 43,18 44 44 19 45,45 110 50 64 0,58 13 0,12 1 0,01 1 0 0 0
42. Uhrinčať Tomáš
Mond bar B Třinec
43,2 41,94 44 31 13 43,66 71 31 35 0,49 11 0,15 0 0,00 1 0 0 0
43. Slíž Jaromír
Nagano 98 Nezávislí Václavovice
41,7 55,00 44 40 22 53,85 104 56 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
44. Holič Pavel
Dragons Jablunkov
41,6 40,63 44 32 13 43,37 83 36 51 0,61 8 0,10 1 0,01 1 0 0 0
45. Skarka Jan
Robini Palkovice
41,0 36,00 44 25 9 42,62 61 26 47 0,77 5 0,08 0 0,00 0 0 0 0
46. Chýlek Jiří
Žraloci Tichá
40,9 46,43 56 28 13 44,78 67 30 26 0,39 2 0,03 1 0,01 0 0 0 0
47. Szotkowski Petr
Aligators Návsí
40,9 38,89 44 36 14 41,57 89 37 62 0,70 8 0,09 1 0,01 0 0 0 0
48. Zeman Ondřej
Dragons Jablunkov
40,6 37,14 44 35 13 40,70 86 35 60 0,70 10 0,12 1 0,01 0 0 0 0
49. Popek Karel
Hroch Český Těšín
40,0 40,00 44 30 12 41,43 70 29 39 0,56 6 0,09 0 0,00 0 0 0 0
50. Tydlačka Miroslav
Kolonie Žilina
39,3 33,33 44 33 11 42,86 84 36 48 0,57 9 0,11 1 0,01 1 0 0 0
51. Bako Jaroslav
Hroch Český Těšín
38,7 36,11 44 36 13 38,20 89 34 50 0,56 15 0,17 1 0,01 0 0 0 0
52. Konečný Lukáš
Hroch Český Těšín
38,4 43,48 44 23 10 42,11 57 24 25 0,44 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
53. Slíž Vladimír
Nagano 98 Nezávislí Václavovice
38,0 47,73 44 44 21 49,55 111 55 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
54. Hanzelka Radim
Vikings Matice Kopřivnice
37,9 34,62 44 26 9 39,68 63 25 39 0,62 6 0,10 0 0,00 0 0 0 0
55. Placzek Řehoř
Dragons Jablunkov
36,9 32,26 44 31 10 36,36 77 28 49 0,64 11 0,14 1 0,01 0 0 0 0
56. Lysek Josef
Nagano 98 Nezávislí Václavovice
35,0 45,45 44 44 20 44,55 110 49 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
57. Malina Lukáš
Danger Prostřední Bečva
34,6 28,57 52 42 12 37,50 104 39 52 0,50 10 0,10 3 0,03 0 0 0 0
58. Stankov Patrik
Munroof Brušperk
34,3 32,50 40 40 13 37,63 93 35 43 0,46 3 0,03 0 0,00 1 0 0 0
59. Makový Jiří
Gerlich B Fulnek
34,1 40,00 44 25 10 43,10 58 25 0 0,00 0 0,00 1 0,02 0 0 0 0
60. Stankov Nikolov Assen
Munroof Brušperk
33,1 30,00 40 40 12 37,37 99 37 41 0,41 9 0,09 0 0,00 0 0 0 0
61. Kaňok Michal
Robini Palkovice
30,1 21,43 44 28 6 29,85 67 20 45 0,67 6 0,09 1 0,01 0 0 0 0
62. Pinkas Bronislav
Bertíci Vojkovice
29,3 22,50 44 40 9 29,67 91 27 45 0,49 9 0,10 2 0,02 0 0 0 0
63. Kyška Bohumil
Nagano 98 Nezávislí Václavovice
26,0 28,13 44 32 9 36,59 82 30 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
64. Malinová Kateřina
Danger Prostřední Bečva
25,9 25,81 52 31 8 30,00 70 21 14 0,20 3 0,04 0 0,00 0 0 0 0
65. Suszka Daniel
Aligators Návsí
  100,00 44 4 4 88,89 9 8 7 0,78 0 0,00 1 0,11 0 0 0 0
66. Janýška Marek
Vikings Matice Kopřivnice
  100,00 44 1 1 66,67 3 2 2 0,67 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
67. Svoboda Jiří
Vikings Matice Kopřivnice
  90,48 44 21 19 82,61 46 38 53 1,15 7 0,15 1 0,02 0 0 0 0
68. Kurečka Stanislav
Sniper Horní Bečva
  75,00 44 20 15 67,39 46 31 34 0,74 13 0,28 0 0,00 0 0 0 0
69. Šesták Evald
Mond bar B Třinec
  75,00 44 4 3 66,67 9 6 7 0,78 2 0,22 1 0,11 0 0 0 0
70. Bujok Petr
Mond bar B Třinec
  73,68 44 19 14 65,12 43 28 36 0,84 8 0,19 0 0,00 1 0 0 0
71. Luňák Lukáš
Gerlich B Fulnek
  71,43 44 7 5 58,82 17 10 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
72. Jahn Lukáš
Vikings Matice Kopřivnice
  69,23 44 13 9 59,38 32 19 30 0,94 8 0,25 2 0,06 1 0 0 0
73. Bocviňok Bohumil
Hrozný střelci Frýdek-Místek
  55,00 44 20 11 53,70 54 29 33 0,61 6 0,11 1 0,02 0 0 0 0
74. Miczko Jaroslav
Tygři Skalice
  55,00 44 20 11 48,98 49 24 43 0,88 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
75. Volný Pavel
Robini Palkovice
  50,00 44 4 2 50,00 10 5 4 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
76. Kohout Jaroslav
Gerlich B Fulnek
  40,00 44 5 2 33,33 12 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
77. Holáň Radim
Kolonie Žilina
  38,89 44 18 7 38,64 44 17 12 0,27 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
78. Nowak Martin
Dragons Jablunkov
  38,89 44 18 7 38,64 44 17 24 0,55 4 0,09 1 0,02 0 0 0 0
79. Kollár David
Tygři Skalice
  38,46 44 13 5 42,42 33 14 21 0,64 6 0,18 0 0,00 0 0 0 0
80. Macha Petr
Vikings Matice Kopřivnice
  38,46 44 13 5 40,63 32 13 20 0,63 5 0,16 0 0,00 0 0 0 0
81. Grygarová Vendula
Gerlich B Fulnek
  37,50 44 8 3 45,00 20 9 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
82. Alt Vladislav
Kolonie Žilina
  37,50 44 8 3 36,84 19 7 12 0,63 3 0,16 0 0,00 0 0 0 0
83. Szkandera Pavel
Aligators Návsí
  36,36 44 11 4 40,74 27 11 15 0,56 2 0,07 1 0,04 0 0 0 0
84. Jalůvka Vítězslav
Vikings Matice Kopřivnice
  36,36 44 11 4 38,46 26 10 12 0,46 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
85. Jež Martin
Hroch Český Těšín
  35,71 44 14 5 41,67 36 15 30 0,83 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
86. Pajurek Kamil
Bertíci Vojkovice
  35,71 44 14 5 40,00 30 12 14 0,47 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
87. Fajkus Radek
Hrozný střelci Frýdek-Místek
  33,33 44 15 5 42,11 38 16 34 0,89 4 0,11 1 0,03 0 0 0 0
88. Hajný Jaromír
Sniper Horní Bečva
  33,33 44 12 4 38,71 31 12 12 0,39 5 0,16 0 0,00 0 0 0 0
89. Němcová Helena
Gerlich B Fulnek
  31,58 44 19 6 36,96 46 17 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
90. Šesták Lukáš
Mond bar B Třinec
  30,00 44 10 3 40,74 27 11 11 0,41 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
91. Bušina Petr
Žraloci Tichá
  30,00 56 10 3 32,00 25 8 13 0,52 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
92. Obluk Ladislav
Bertíci Vojkovice
  27,78 44 18 5 34,15 41 14 31 0,76 6 0,15 0 0,00 0 0 0 0
93. Adamčík Petr
Hrozný střelci Frýdek-Místek
  27,78 44 18 5 34,09 44 15 20 0,45 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
94. Barchanski Petr
Hroch Český Těšín
  27,78 44 18 5 32,56 43 14 13 0,30 4 0,09 0 0,00 0 0 0 0
95. Dobřanský Tomáš
Dragons Jablunkov
  25,00 44 16 4 35,71 42 15 31 0,74 5 0,12 0 0,00 0 0 0 0
96. Střílka Jiří
Gerlich B Fulnek
  25,00 44 8 2 38,10 21 8 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
97. Mojdl Lukáš
Vikings Matice Kopřivnice
  25,00 44 4 1 33,33 9 3 9 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
98. Bartoň Martin
Gerlich B Fulnek
  23,08 44 13 3 30,00 30 9 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
99. Mikeš Michal
Danger Prostřední Bečva
  22,22 52 9 2 30,00 20 6 8 0,40 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
100. Sedlák Michal
Hroch Český Těšín
  20,00 44 10 2 32,00 25 8 19 0,76 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
101. Kysučan Miloš
Sniper Horní Bečva
  20,00 44 5 1 42,86 14 6 7 0,50 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
102. Pustka Ondřej
Robini Palkovice
  20,00 44 5 1 40,00 15 6 7 0,47 2 0,13 0 0,00 0 0 0 0
103. Sikora Petr
Mond bar B Třinec
  20,00 44 5 1 38,46 13 5 3 0,23 1 0,08 1 0,08 0 0 0 0
104. Popek Pavel
Hroch Český Těšín
  18,18 44 11 2 29,63 27 8 14 0,52 3 0,11 0 0,00 0 0 0 0
105. Chamrád Petr
Nagano 98 Nezávislí Václavovice
  16,67 44 12 2 24,14 29 7 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
106. Lukeš Martin
Žraloci Tichá
  16,67 56 6 1 33,33 15 5 6 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
107. Hrončok Tomáš
Aligators Návsí
  15,79 44 19 3 23,26 43 10 26 0,60 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
108. Pokluda David
Tygři Skalice
  15,38 44 13 2 29,41 34 10 14 0,41 2 0,06 1 0,03 0 0 0 0
109. Konig Milan
Vikings Matice Kopřivnice
  15,38 44 13 2 26,67 30 8 18 0,60 3 0,10 0 0,00 0 0 0 0
110. Sečkár Rudolf
Danger Prostřední Bečva
  10,00 52 10 1 18,18 22 4 3 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
111. Macháček Michal
Robini Palkovice
  0,00 44 9 0 0,00 18 0 3 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
112. Poláková Dominika
Munroof Brušperk
  0,00 40 8 0 0,00 16 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
113. Lysek František
Gerlich B Fulnek
  0,00 44 4 0 20,00 10 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
114. Smrček Miroslav
Gerlich B Fulnek
  0,00 44 4 0 20,00 10 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
115. Štefkovič Adam
Nagano 98 Nezávislí Václavovice
  0,00 44 4 0 11,11 9 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
116. Kalužová Jolana
Mond bar B Třinec
  0,00 44 2 0 20,00 5 1 1 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
117. Bařina Eduard
Hroch Český Těšín
  0,00 44 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
118. Zetocha Filip
Danger Prostřední Bečva
  0,00 52 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 15.12.2018 05:45

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 15.12.2018 05:45:13