Statistika hráčů
UŠO > Moravskoslezský kraj > Statistika hráčů
  Náhled Tisk Nahoru
Hlavní ligová soutěž UŠO
Pořadí Hráč / Družstvo LKH
Zápasy Legy Náhozy 95+ Náhozy 133+ Náhozy 170+ Zavření v kole
%
C
O
V
%
O
V
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
6/4
5/3
4/2
3
1. Czudek Rostislav
Kings Třinec
99,1 82,50 56 40 33 75,56 90 68 131 1,46 43 0,48 4 0,04 13 5 0 0
2. Fojtík Jan
Degustátoři Kotelna Bohumín
98,6 94,29 52 35 33 87,18 78 68 99 1,27 26 0,33 5 0,06 4 2 0 0
3. Dubělčík Lukáš
Supi Dolní Benešov
95,8 87,50 56 48 42 73,73 118 87 173 1,47 54 0,46 3 0,03 14 7 0 0
4. Tíc Marek
Orli Zátiší Orlová
92,7 80,85 56 47 38 72,32 112 81 152 1,36 60 0,54 5 0,04 14 3 0 0
5. Stříbný Tomáš
Supi Dolní Benešov
91,4 74,47 56 47 35 67,26 113 76 169 1,50 53 0,47 11 0,10 15 2 2 0
6. Koždoň Jan
Hrozný střelci Frýdek-Místek
88,2 85,71 56 56 48 78,29 129 101 150 1,16 42 0,33 9 0,07 7 1 0 0
7. Mojdl Lukáš
Vikings Matice Kopřivnice
87,7 91,07 60 56 51 85,25 122 104 133 1,09 20 0,16 4 0,03 2 0 0 0
8. Polyák Marek
HQ B Bambelocy Havířov
87,2 75,00 56 28 21 69,57 69 48 89 1,29 31 0,45 4 0,06 5 4 0 0
9. Mandys Jakub
Maníci Frýdek-Místek
86,8 76,36 56 55 42 68,35 139 95 213 1,53 57 0,41 6 0,04 20 0 1 0
10. Jílek Dušan
Rio Semena Ostrava
86,5 69,44 56 36 25 64,71 85 55 110 1,29 43 0,51 7 0,08 9 4 0 0
11. Růžička Vlastimil
Tenisák B Děhylov
85,9 88,33 60 60 53 81,48 135 110 148 1,10 30 0,22 5 0,04 4 0 0 0
12. Randa Čestmír
Sniper Horní Bečva
85,9 80,00 56 50 40 75,22 113 85 138 1,22 45 0,40 6 0,05 5 0 0 0
13. Krop Miroslav
Bad Boys Jablunkov
85,6 71,43 56 56 40 65,69 137 90 180 1,31 73 0,53 11 0,08 11 5 0 0
14. Weissmann Ivo
Václavovice D.C.
84,5 93,62 52 47 44 79,65 113 90 102 0,90 32 0,28 5 0,04 4 0 0 0
15. Vávra Josef
Lašská jizba Sedliště
84,4 87,80 48 41 36 80,00 90 72 90 1,00 18 0,20 2 0,02 2 1 0 0
16. Vinárek Petr
Supi B Dolní Benešov
84,2 79,07 52 43 34 70,48 105 74 146 1,39 38 0,36 6 0,06 9 0 0 0
17. Dobrocký Jiří
Orli Zátiší Orlová
83,0 75,00 56 56 42 68,94 132 91 169 1,28 53 0,40 9 0,07 9 1 0 0
18. Doboš René
Tygři Skalice
81,8 85,11 52 47 40 74,34 113 84 142 1,26 27 0,24 4 0,04 4 0 0 0
19. Rumian Libor
Hrozný střelci Frýdek-Místek
81,7 85,71 56 49 42 74,38 121 90 148 1,22 29 0,24 5 0,04 6 0 0 0
20. Juroška Jan
Danger Prostřední Bečva
81,4 83,64 64 55 46 75,59 127 96 117 0,92 34 0,27 9 0,07 3 1 0 0
21. Šimáček Marek
Sportdarts C Partay Ostrava
81,1 85,96 60 57 49 77,61 134 104 160 1,19 27 0,20 2 0,01 1 0 0 0
22. Bocko Petr
Brooklyn Bull's Havířov
80,8 85,37 48 41 35 73,53 102 75 114 1,12 27 0,26 4 0,04 4 1 0 0
23. Pszczolka Radek
Kings Třinec
80,3 82,35 56 51 42 70,40 125 88 137 1,10 42 0,34 7 0,06 3 2 0 0
24. Přeček Zdeněk
Devils´ Ostrava
79,7 83,33 52 48 40 73,28 116 85 136 1,17 29 0,25 3 0,03 2 1 0 0
25. Piekarzyk Tomáš
Cafe bar Gross Opava
79,6 82,14 56 56 46 74,63 134 100 158 1,18 32 0,24 2 0,01 2 1 0 0
26. Kuboš Petr
Řízci z Výškovic
79,5 87,50 60 48 42 80,56 108 87 83 0,77 16 0,15 1 0,01 1 1 0 0
27. Gura Miroslav
Brooklyn B Havířov
79,4 78,57 56 56 44 71,85 135 97 146 1,08 39 0,29 9 0,07 5 1 0 0
28. Schneider Petr
Dream team Ostrava
79,3 75,00 56 56 42 65,94 138 91 166 1,20 58 0,42 4 0,03 11 1 0 0
29. Turek Martin
Stings Mosty u Jablunkova
78,7 83,72 68 43 36 74,75 99 74 105 1,06 17 0,17 2 0,02 3 0 0 0
30. Folvarčný Patrik
Řízci z Výškovic
77,7 84,62 60 39 33 77,78 90 70 81 0,90 17 0,19 1 0,01 0 0 0 0
31. Milerski Libor
Brooklyn Bull's Havířov
77,6 74,36 48 39 29 68,48 92 63 115 1,25 22 0,24 3 0,03 7 0 0 0
32. Hořín Dalibor
Ludgeřovice D.C.
77,5 75,86 60 58 44 69,57 138 96 147 1,07 45 0,33 3 0,02 7 1 0 0
33. Štencek Michal
Isora Hotel Koblov Ostrava
77,4 78,00 56 50 39 72,03 118 85 130 1,10 23 0,19 5 0,04 4 1 0 0
34. Maršalík Ondřej
Hero Ostrava
77,4 75,47 60 53 40 67,19 128 86 162 1,27 33 0,26 3 0,02 11 0 0 0
35. Szkatula Radim
Stings Mosty u Jablunkova
77,2 91,67 68 48 44 77,19 114 88 94 0,82 16 0,14 2 0,02 0 0 0 0
36. Slowiak Petr
Bingo Bohumín
77,2 81,82 40 22 18 76,00 50 38 48 0,96 9 0,18 0 0,00 1 0 0 0
37. Čujdík Štefan
Brooklyn B Havířov
77,2 70,00 56 50 35 66,10 118 78 135 1,14 35 0,30 9 0,08 7 2 0 0
38. Kramoliš Martin
Kolonie Žilina
77,0 80,00 56 50 40 75,00 112 84 106 0,95 19 0,17 2 0,02 3 0 0 0
39. Čopík Tomáš
Simpsons Homer Ostrava
76,5 77,78 60 36 28 67,42 89 60 97 1,09 33 0,37 2 0,02 2 1 0 0
40. Ozdinec Jiří
Rubín Red Stones Ostrava
76,4 72,34 48 47 34 67,92 106 72 123 1,16 29 0,27 5 0,05 4 0 0 0
41. Černín David
Elefant Karviná
76,2 81,25 68 48 39 76,15 109 83 108 0,99 16 0,15 1 0,01 0 0 0 0
42. Švec David
Fenix Frenštát pod Radhoštěm
75,7 75,68 52 37 28 70,93 86 61 96 1,12 25 0,29 0 0,00 1 0 0 0
43. Kosňovský Michal
Sportdarts C Partay Ostrava
75,6 75,86 60 58 44 70,42 142 100 185 1,30 28 0,20 4 0,03 3 0 0 0
44. Vinárek René
Supi Dolní Benešov
74,8 63,64 56 44 28 58,49 106 62 117 1,10 37 0,35 12 0,11 7 4 0 0
45. Mesiarik Josef
Dragons Jablunkov
74,7 87,18 56 39 34 71,43 98 70 86 0,88 21 0,21 4 0,04 1 0 0 0
46. Ištok Michal
Brooklyn Bull's Havířov
74,7 73,81 48 42 31 66,67 102 68 120 1,18 28 0,27 3 0,03 1 2 0 0
47. Górecki Adam
Bo.Co Fifejdy
74,2 76,47 44 34 26 72,15 79 57 78 0,99 10 0,13 3 0,04 1 1 0 0
48. Gaidečka Petr
Supi Dolní Benešov
73,8 65,38 56 52 34 61,72 128 79 152 1,19 43 0,34 6 0,05 8 3 0 0
49. Samec Pavel
Racek Dragons Ostrava
73,6 75,61 60 41 31 66,67 99 66 96 0,97 25 0,25 4 0,04 4 1 0 0
50. Dorociak Pavel
Tazman Jr.-Doctors Ostrava
73,5 72,73 56 44 32 62,73 110 69 109 0,99 31 0,28 7 0,06 10 1 0 0
51. Petříček René
Shooters Orlová
73,3 84,78 52 46 39 74,31 109 81 90 0,83 14 0,13 1 0,01 0 0 0 0
52. Čeliga Viktor
Rubín B Rychlá rota Ostrava
73,2 82,22 48 45 37 74,29 105 78 93 0,89 12 0,11 1 0,01 0 0 0 0
53. Klimas Martin
Kings Třinec
73,1 68,09 56 47 32 63,16 114 72 127 1,11 45 0,39 4 0,04 5 0 0 0
54. Chýlek Ludvík
Žraloci Tichá
73,0 70,83 64 48 34 67,54 114 77 109 0,96 33 0,29 2 0,02 3 2 0 0
55. Tichý Lukáš
Sponzoři Ostrava
72,8 79,41 44 34 27 73,68 76 56 57 0,75 12 0,16 1 0,01 0 0 0 0
56. Čadecký Tomáš
Cafe bar Gross Opava
72,8 69,77 56 43 30 67,31 104 70 118 1,13 24 0,23 1 0,01 7 0 0 0
57. Pilch Gustav
Kings Třinec
71,9 56,67 56 30 17 56,16 73 41 85 1,16 33 0,45 2 0,03 9 1 0 0
58. Svoboda Jiří
Vikings Matice Kopřivnice
71,2 75,76 60 33 25 68,42 76 52 78 1,03 11 0,14 2 0,03 0 0 0 0
59. Dzik Miroslav
Pomíci-Modrý pomeranč Poruba
71,0 74,14 60 58 43 66,43 143 95 141 0,99 38 0,27 1 0,01 3 1 0 0
60. Monczmann Michal
Cafe bar Gross Opava
71,0 63,46 56 52 33 62,18 119 74 140 1,18 37 0,31 6 0,05 3 0 0 0
61. Weissmann Vladimír
Slezští rytíři C Frýdek-Místek
70,9 77,14 48 35 27 67,44 86 58 95 1,10 11 0,13 2 0,02 0 1 0 0
62. Novotný Josef
Ludgeřovice D.C.
70,8 81,48 60 54 44 72,73 132 96 89 0,67 20 0,15 3 0,02 2 0 0 0
63. Vlasák Martin
Bingo Bohumín
70,7 83,33 40 30 25 73,24 71 52 45 0,63 9 0,13 0 0,00 1 0 0 0
64. Pavlíček Jaroslav
Cafe bar Gross B Opava
70,7 77,50 48 40 31 71,43 98 70 84 0,86 15 0,15 4 0,04 0 0 0 0
65. Svoboda David 1974
Sponzoři Ostrava
70,0 75,86 44 29 22 70,77 65 46 40 0,62 9 0,14 3 0,05 1 0 0 0
66. Prokop Pavel
Rubín Red Stones Ostrava
69,9 75,00 48 28 21 64,71 68 44 70 1,03 12 0,18 2 0,03 2 0 0 0
67. Křižák Jan
Isora Hotel Koblov Ostrava
69,8 72,22 56 54 39 63,36 131 83 139 1,06 35 0,27 2 0,02 3 0 0 0
68. Březina Rostislav
Virus Opava
69,8 60,78 56 51 31 59,84 122 73 143 1,17 43 0,35 4 0,03 3 2 0 0
69. Bartoš Ivan
Moravia Frýdek-Místek
69,5 73,68 48 38 28 64,89 94 61 99 1,05 17 0,18 1 0,01 4 0 0 0
70. Dunaj Milan
Bulldog Ostrava
69,4 72,73 60 55 40 64,93 134 87 136 1,01 27 0,20 7 0,05 1 0 0 0
71. Jonák Lubomír
New Darts Frýdek-Místek
69,3 78,79 44 33 26 67,90 81 55 59 0,73 19 0,23 1 0,01 1 0 0 0
72. Špaček Ladislav
Kovárna Frýdek-Místek
69,0 79,17 48 48 38 70,94 117 83 92 0,79 14 0,12 2 0,02 0 0 0 0
73. Matušík Michal
Ludgeřovice D.C.
69,0 72,41 60 58 42 63,64 143 91 136 0,95 36 0,25 3 0,02 5 0 0 0
74. Výtisk Zbyslav
Virus Opava
68,2 65,22 56 46 30 59,09 110 65 130 1,18 31 0,28 1 0,01 3 1 0 0
75. Tydlačka Martin
Kolonie Žilina
68,1 73,08 56 52 38 66,39 122 81 102 0,84 18 0,15 2 0,02 2 1 0 0
76. Coufal Lukáš
Nezažiješ neuvěříš Zábřeh
68,0 79,41 44 34 27 73,75 80 59 46 0,58 4 0,05 2 0,03 0 0 0 0
77. Schrom René
Dream team Ostrava
68,0 59,62 56 52 31 57,58 132 76 162 1,23 49 0,37 4 0,03 5 1 0 0
78. Magula Marian
Sportdarts Partay Pub Ostrava
67,9 75,00 60 40 30 64,71 102 66 101 0,99 20 0,20 0 0,00 3 0 0 0
79. Krol Miroslav
Maníci Frýdek-Místek
67,9 65,12 56 43 28 58,88 107 63 126 1,18 30 0,28 2 0,02 6 0 0 0
80. Surma Stanislav
HQ B Bambelocy Havířov
67,9 58,49 56 53 31 55,73 131 73 186 1,42 38 0,29 3 0,02 5 2 0 0
81. Šodek Petr
Dream Team B Ostrava
67,8 79,41 48 34 27 73,68 76 56 39 0,51 2 0,03 1 0,01 0 0 0 0
82. Urbánek Petr
Tazman Jr.-Doctors Ostrava
67,8 63,46 56 52 33 58,02 131 76 117 0,89 39 0,30 6 0,05 10 3 0 0
83. Maštalíř Pavel
Billiard Bar Ostrava
67,6 65,00 60 60 39 61,07 149 91 161 1,08 38 0,26 6 0,04 4 1 0 0
84. Rohoň Róbert
Racek Dragons Ostrava
67,5 67,86 60 56 38 63,04 138 87 153 1,11 32 0,23 2 0,01 2 0 0 0
85. Polak Roman
Degustátoři Kotelna Bohumín
67,4 75,86 52 29 22 65,75 73 48 71 0,97 10 0,14 1 0,01 1 0 0 0
86. Folta Jiří
Simpsons Homer Ostrava
66,9 69,39 60 49 34 64,96 117 76 105 0,90 25 0,21 2 0,02 1 0 0 0
87. Štěpánek Ondřej
Pat.rick Poruba
66,8 68,42 60 57 39 62,86 140 88 158 1,13 24 0,17 4 0,03 1 0 0 0
88. Armlich Jan
Virus Opava
66,8 58,93 56 56 33 56,59 129 73 151 1,17 28 0,22 9 0,07 8 0 0 0
89. Zadina Bohumil
Assen Ostrava
66,3 79,41 48 34 27 69,51 82 57 57 0,70 5 0,06 1 0,01 0 0 0 0
90. Pojeta Martin
Nezažiješ neuvěříš Zábřeh
66,2 80,49 44 41 33 70,30 101 71 63 0,62 10 0,10 0 0,00 0 0 0 0
91. Viktorín Lukáš
Max Poruba
66,1 76,32 60 38 29 66,67 96 64 76 0,79 13 0,14 2 0,02 1 0 0 0
92. Mráz Jaromír
Hero Ostrava
66,1 66,67 60 30 20 57,89 76 44 76 1,00 25 0,33 4 0,05 1 0 0 0
93. Haas Jiří
Billiard Bar Ostrava
66,1 65,00 60 60 39 58,82 153 90 190 1,24 46 0,30 1 0,01 1 0 0 0
94. Ganczarczyk Radim
Brooklyn C Havířov
66,0 73,47 52 49 36 67,77 121 82 95 0,79 19 0,16 1 0,01 0 0 0 0
95. Podbiol Mariusz
Slezští rytíři Karviná
65,9 66,67 56 39 26 63,16 95 60 77 0,81 20 0,21 5 0,05 3 0 0 0
96. Urgas Rostislav
Max Poruba
65,7 73,33 60 30 22 68,06 72 49 49 0,68 11 0,15 1 0,01 0 0 0 0
97. Brzoska Přemysl
Shooters Orlová
65,6 74,07 52 27 20 68,18 66 45 53 0,80 6 0,09 1 0,02 0 0 0 0
98. Grygar Vlastimil
Jestřábi 66 Ostrava
65,6 64,81 60 54 35 62,50 128 80 143 1,12 23 0,18 2 0,02 0 0 0 0
99. Dexner David
Pomíci-Modrý pomeranč Poruba
65,5 69,77 60 43 30 61,32 106 65 122 1,15 17 0,16 1 0,01 0 0 0 0
100. Mravík Martin
Elefant Karviná
65,1 69,49 68 59 41 63,83 141 90 137 0,97 22 0,16 0 0,00 0 0 0 0
101. Němčík René
Sportdarts Partay Pub Ostrava
65,1 62,71 60 59 37 58,45 142 83 153 1,08 33 0,23 5 0,04 2 1 0 0
102. Pěchula Vilém
Virus Opava
64,7 60,42 56 48 29 59,48 116 69 115 0,99 26 0,22 5 0,04 5 0 0 0
103. Smolka Zbyněk
Freďouši Beéčka Darkovičky
64,6 70,00 52 30 21 64,47 76 49 80 1,05 8 0,11 1 0,01 0 0 0 0
104. Kučera Aleš
Kahanec Karviná
64,4 71,70 68 53 38 66,67 126 84 102 0,81 12 0,10 0 0,00 0 0 0 0
105. Vrba Jiří
Flegmati Poruba
64,3 81,25 48 32 26 69,62 79 55 38 0,48 5 0,06 1 0,01 0 0 0 0
106. Frik Roman
Zlobři Velká Polom
64,2 67,80 60 59 40 63,38 142 90 120 0,85 31 0,22 0 0,00 0 0 0 0
107. Valík Martin
Mukade Double Ostrava
64,1 77,78 48 27 21 71,43 63 45 22 0,35 5 0,08 0 0,00 0 0 0 0
108. Chudo Miroslav
Mukade Double Ostrava
63,9 76,74 48 43 33 69,90 103 72 47 0,46 10 0,10 0 0,00 0 0 0 0
109. Bíroš Tomáš
13-ka Frýdek-Místek
63,8 70,97 48 31 22 64,47 76 49 53 0,70 15 0,20 1 0,01 0 0 0 0
110. Radkovič Lukáš
Lašská jizba Sedliště
63,6 72,73 48 33 24 68,75 80 55 40 0,50 10 0,13 2 0,03 0 0 0 0
111. Toška Robert
Cafe bar Gross B Opava
63,6 70,00 48 30 21 65,28 72 47 47 0,65 13 0,18 1 0,01 0 0 0 0
112. Dominik Roman
Supi B Dolní Benešov
63,4 65,52 52 29 19 60,94 64 39 56 0,88 7 0,11 0 0,00 2 0 0 0
113. Tluček Daniel
Sportdarts C Partay Ostrava
63,3 68,42 60 57 39 62,50 144 90 134 0,93 19 0,13 4 0,03 1 0 0 0
114. Metz Jan 1963
HQ C Béčka Havířov
63,1 64,58 52 48 31 65,18 112 73 78 0,70 19 0,17 3 0,03 0 0 0 0
115. Polomský Petr
Freďouši Beéčka Darkovičky
62,9 69,70 52 33 23 64,10 78 50 68 0,87 3 0,04 2 0,03 0 0 0 0
116. Lysek Marian
Stings Mosty u Jablunkova
62,8 78,00 68 50 39 65,08 126 82 82 0,65 11 0,09 0 0,00 1 0 0 0
117. Kaspřík Michal
Ludgeřovice D.C. B
62,6 70,83 48 48 34 66,94 121 81 78 0,64 12 0,10 3 0,02 1 0 0 0
118. Chovan Jan
U Káňů Radvanice
62,5 61,11 60 36 22 58,02 81 47 62 0,77 14 0,17 5 0,06 1 1 0 0
119. Bureš Libor
Pat.rick Poruba
62,4 65,12 60 43 28 61,32 106 65 97 0,92 16 0,15 1 0,01 2 0 0 0
120. Demel Hynek
Zlobři Velká Polom
62,3 59,57 60 47 28 57,02 114 65 129 1,13 24 0,21 4 0,04 0 0 0 0
121. Illek Vladimír
Hero Ostrava
62,1 62,00 60 50 31 57,72 123 71 129 1,05 23 0,19 3 0,02 2 0 0 0
122. Mokrý Ladislav
Mistři Ostrava
62,0 65,00 60 40 26 61,29 93 57 68 0,73 16 0,17 2 0,02 1 0 0 0
123. Křístková Denisa
Řízci z Výškovic
61,8 66,67 60 42 28 62,50 104 65 74 0,71 19 0,18 2 0,02 1 0 0 0
124. Dulava Petr
Tygři Skalice
61,8 64,52 52 31 20 60,26 78 47 91 1,17 8 0,10 0 0,00 0 0 0 0
125. Bojar Pavel Boris
Danger Ostrava
61,7 70,00 60 40 28 61,22 98 60 87 0,89 8 0,08 2 0,02 0 0 0 0
126. Tábor Michal
Simpsons Homer Ostrava
61,7 65,45 60 55 36 61,54 130 80 106 0,82 17 0,13 2 0,02 1 0 0 0
127. Maleňák Radek
Sniper Horní Bečva
61,6 63,64 56 33 21 62,16 74 46 58 0,78 9 0,12 1 0,01 0 0 0 0
128. Pistovčák Kristián
Tornádo Poruba
61,5 69,05 60 42 29 62,50 104 65 67 0,64 18 0,17 3 0,03 0 0 0 0
129. Jaroš René
Ludgeřovice D.C.
61,5 62,00 60 50 31 60,32 126 76 113 0,90 28 0,22 3 0,02 0 0 0 0
130. Bindáč Radim
Ludgeřovice D.C.
61,5 61,54 60 39 24 58,51 94 55 79 0,84 21 0,22 2 0,02 2 0 0 0
131. Tomáš Marcel
Rio Semena Ostrava
61,5 52,27 56 44 23 50,96 104 53 109 1,05 24 0,23 7 0,07 3 3 0 0
132. Puman Pavel
Billiard Bar B Ostrava
61,4 81,82 44 33 27 74,36 78 58 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
133. Grygar Lukáš
Gerlich B Fulnek
61,3 77,78 56 54 42 71,65 127 91 0 0,00 0 0,00 2 0,02 6 0 0 0
134. Maceček Marián
Vikings Matice Kopřivnice
61,3 64,00 60 50 32 60,53 114 69 90 0,79 18 0,16 0 0,00 1 0 0 0
135. Juřina Tomáš
Hero Ostrava
61,3 62,50 60 48 30 58,97 117 69 93 0,79 25 0,21 1 0,01 2 1 0 0
136. Jakubec Jiří
Munroof Brušperk - vyloučeno
61,2 66,67 40 36 24 60,87 92 56 69 0,75 11 0,12 4 0,04 1 1 0 0
137. Fiala Patrik
Bo.Co Fifejdy
61,1 65,63 44 32 21 62,16 74 46 53 0,72 11 0,15 0 0,00 0 0 0 0
138. Baláž Rudolf
Elefant Karviná
60,9 66,67 68 54 36 62,02 129 80 93 0,72 15 0,12 1 0,01 2 0 0 0
139. Vašut Jakub
Sniper Horní Bečva
60,8 60,00 56 50 30 56,78 118 67 107 0,91 21 0,18 5 0,04 2 0 0 0
140. Bílek Radim
Fenix Frenštát pod Radhoštěm
60,7 70,21 52 47 33 63,16 114 72 78 0,68 10 0,09 1 0,01 0 0 0 0
141. Janík Petr
Supi B Dolní Benešov
60,5 57,69 52 52 30 57,26 124 71 115 0,93 24 0,19 2 0,02 2 1 0 0
142. Bajer Michael
HQ B Bambelocy Havířov
60,3 53,33 56 45 24 49,07 108 53 124 1,15 34 0,31 2 0,02 3 1 0 0
143. Monczmann Lukáš
Cafe bar Gross B Opava
60,1 68,57 48 35 24 61,36 88 54 82 0,93 3 0,03 1 0,01 0 0 0 0
144. Stuchlík Lukáš
Bernard Frýdek-Místek
60,1 58,33 48 48 28 57,89 114 66 105 0,92 21 0,18 4 0,04 0 0 0 0
145. Smidžár Martin
Řízci B z Výškovic
60,0 71,05 44 38 27 65,26 95 62 57 0,60 7 0,07 0 0,00 0 0 0 0
146. Světelský Pavel
Hrozný střelci Frýdek-Místek
59,9 60,78 56 51 31 58,87 124 73 116 0,94 18 0,15 3 0,02 0 0 0 0
147. Jochymek Henryk
Bad Boys Jablunkov
59,9 46,00 56 50 23 49,18 122 60 152 1,25 41 0,34 4 0,03 4 1 0 0
148. Bučko Ondřej
Dream Team B Ostrava
59,7 67,44 48 43 29 62,14 103 64 55 0,53 12 0,12 3 0,03 1 0 0 0
149. Stenzel Martin
Max Poruba
59,6 63,41 60 41 26 56,86 102 58 104 1,02 11 0,11 2 0,02 1 0 0 0
150. Jurečka Pavel
Sniper Horní Bečva
59,6 58,70 56 46 27 55,05 109 60 107 0,98 24 0,22 2 0,02 0 0 0 0
151. Harviš Kamil
Tazman Jr.-Doctors Ostrava
59,6 50,98 56 51 26 52,59 116 61 100 0,86 32 0,28 8 0,07 4 0 0 0
152. Bugala Jaroslav
Hroch Český Těšín
59,1 61,11 56 36 22 56,47 85 48 73 0,86 16 0,19 1 0,01 0 0 0 0
153. Mikeska Jiří
Tenisák B Děhylov
58,9 61,67 60 60 37 60,14 143 86 118 0,83 13 0,09 3 0,02 0 0 0 0
154. Lutka Jiří
Fortuna Frýdek-Místek
58,8 80,00 40 20 16 70,83 48 34 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
155. Orsák Lukáš
Dream Team B Ostrava
58,8 66,67 48 24 16 63,33 60 38 31 0,52 10 0,17 0 0,00 0 0 0 0
156. Pavelek Jan
Brooklyn C Havířov
58,8 65,22 52 46 30 60,71 112 68 81 0,72 11 0,10 2 0,02 0 0 0 0
157. Volkmann Rudolf
Mond bar Třinec
58,8 58,82 56 34 20 54,55 88 48 77 0,88 24 0,27 0 0,00 1 1 0 0
158. Ostrák Jan
U Káňů Radvanice
58,7 63,64 60 44 28 59,26 108 64 96 0,89 11 0,10 0 0,00 0 0 0 0
159. Badura Petr
Flegmati Poruba
58,6 68,75 48 32 22 61,73 81 50 44 0,54 9 0,11 3 0,04 0 0 0 0
160. Janák Martin
Rakety Ranec Frýdek-Místek
58,5 55,56 56 54 30 53,24 139 74 126 0,91 37 0,27 7 0,05 3 0 0 0
161. Zatloukalová Ilona
Rytíři Ostrava
58,4 60,42 60 48 29 57,02 121 69 98 0,81 25 0,21 1 0,01 2 0 0 0
162. Sztemon Martin
HQ B Bambelocy Havířov
58,4 55,26 56 38 21 52,75 91 48 85 0,93 21 0,23 3 0,03 2 0 0 0
163. Čeliga Lukáš
Rubín B Rychlá rota Ostrava
58,3 65,91 48 44 29 59,81 107 64 78 0,73 10 0,09 1 0,01 0 0 0 0
164. Fiala Bedřich
Bo.Co Fifejdy
58,2 69,23 44 26 18 63,33 60 38 29 0,48 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
165. Navrátil Petr
Assen Ostrava
58,2 69,05 48 42 29 60,95 105 64 68 0,65 10 0,10 0 0,00 0 0 0 0
166. Jiroušek Martin
Moravia Frýdek-Místek
58,2 63,64 48 44 28 61,90 105 65 53 0,50 14 0,13 3 0,03 0 0 0 0
167. Polášek Dušan
Fenix Frenštát pod Radhoštěm
58,2 60,47 52 43 26 55,66 106 59 104 0,98 18 0,17 0 0,00 0 0 0 0
168. Blaha Petr
Sportdarts B Šatlava Ostrava
58,1 65,38 60 52 34 59,23 130 77 100 0,77 13 0,10 2 0,02 0 0 0 0
169. Tománek Aleš
Freďouši Beéčka Darkovičky
58,0 69,70 52 33 23 63,29 79 50 31 0,39 8 0,10 0 0,00 0 0 0 0
170. Kadlčák Vít
Ludgeřovice D.C. B
57,9 62,79 48 43 27 58,72 109 64 82 0,75 15 0,14 2 0,02 1 0 0 0
171. Baron Radim
Eagles Orlová
57,9 58,54 52 41 24 55,56 99 55 79 0,80 19 0,19 3 0,03 1 0 0 0
172. Kozel Petr
Bernard Frýdek-Místek
57,8 62,50 48 40 25 58,59 99 58 74 0,75 15 0,15 1 0,01 0 0 0 0
173. Sokol Kamil
Rubín Red Stones Ostrava
57,7 61,54 48 39 24 56,67 90 51 63 0,70 15 0,17 1 0,01 0 0 0 0
174. Lavrovič Zdeněk
Danger Ostrava
57,6 64,44 60 45 29 59,82 112 67 80 0,71 10 0,09 1 0,01 1 0 0 0
175. Škrdla Ladislav
Tygři Skalice
57,6 56,67 52 30 17 52,24 67 35 67 1,00 11 0,16 1 0,01 0 0 0 0
176. Vránová Martina
Assen Ostrava
57,5 65,52 48 29 19 59,72 72 43 45 0,63 5 0,07 1 0,01 0 1 0 0
177. Prokopovský Libor
Žraloci Tichá
57,5 56,45 64 62 35 56,03 141 79 115 0,82 26 0,18 0 0,00 1 0 0 0
178. Leško Jiří
Virus B Opava
57,3 59,09 56 44 26 55,66 106 59 80 0,75 20 0,19 2 0,02 1 0 0 0
179. Foltýn Jiří
HQ Kryptokoriáni Havířov
57,3 49,09 56 55 27 48,91 137 67 147 1,07 37 0,27 4 0,03 7 0 0 0
180. Kufa Stanislav
Stings Mosty u Jablunkova
57,2 66,00 68 50 33 60,33 121 73 72 0,60 12 0,10 0 0,00 0 0 0 0
181. Svoboda Aleš
Freďouši Beéčka Darkovičky
57,1 65,63 52 32 21 59,49 79 47 54 0,68 6 0,08 1 0,01 0 0 0 0
182. Poloch Martin
Rubín B Rychlá rota Ostrava
57,0 61,54 48 26 16 60,94 64 39 45 0,70 5 0,08 1 0,02 0 0 0 0
183. Adamec Radek
Gerlich B Fulnek
56,9 79,25 56 53 42 67,91 134 91 0 0,00 0 0,00 2 0,01 2 0 0 0
184. Nowaczyk Jacek
Slezští rytíři Karviná
56,6 60,87 56 46 28 56,03 116 65 91 0,78 16 0,14 3 0,03 1 0 0 0
185. Macháč Tomáš
Ogaři Mořkov
56,5 65,85 48 41 27 58,59 99 58 58 0,59 11 0,11 0 0,00 0 0 0 0
186. Kamrád Jan
Simpsons Homer Ostrava
56,5 55,32 60 47 26 55,56 117 65 98 0,84 28 0,24 0 0,00 0 0 0 0
187. Polách Pavel
Maníci Frýdek-Místek
56,5 48,72 56 39 19 47,87 94 45 76 0,81 23 0,24 5 0,05 9 0 0 0
188. Baláž Jan
Eagles Orlová
56,5 46,43 52 28 13 50,00 66 33 56 0,85 14 0,21 7 0,11 3 0 0 0
189. Bača Jan
Řízci z Výškovic
56,3 63,16 60 38 24 60,44 91 55 50 0,55 8 0,09 1 0,01 0 0 0 0
190. Šuranyi Robert
Tornádo Poruba
56,3 62,96 60 54 34 57,36 129 74 84 0,65 14 0,11 2 0,02 0 0 0 0
191. Mikulenka Michal
Kolonie B Žilina
56,3 62,79 48 43 27 59,05 105 62 70 0,67 9 0,09 0 0,00 1 0 0 0
192. Neuwirth Aleš
Rubín Red Stones Ostrava
56,3 56,41 48 39 22 56,25 96 54 83 0,86 15 0,16 1 0,01 0 0 0 0
193. Klement Pavel
Tygři Skalice
56,2 55,81 52 43 24 54,55 99 54 96 0,97 11 0,11 0 0,00 0 0 0 0
194. Polášek Libor
Devils´ Ostrava
56,2 55,77 52 52 29 51,16 129 66 132 1,02 26 0,20 0 0,00 2 0 0 0
195. Chobot Pavel
13-ka Frýdek-Místek
56,1 65,00 48 40 26 58,00 100 58 62 0,62 12 0,12 1 0,01 0 0 0 0
196. Augustin Tomáš
Rio Semena Ostrava
56,1 51,06 56 47 24 49,15 118 58 107 0,91 37 0,31 5 0,04 2 0 0 0
197. Křenek Richard
Ural Mimoni Ostrava
56,0 75,00 60 40 30 67,37 95 64 2 0,02 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
198. Kasman Petr
Banditi z Vagonu Havířov
56,0 68,57 52 35 24 62,07 87 54 36 0,41 5 0,06 1 0,01 0 0 0 0
199. Kozelský Jakub
Bertíci Vojkovice
56,0 60,53 56 38 23 56,44 101 57 78 0,77 15 0,15 4 0,04 0 0 0 0
200. Jakš Evald
Virus B Opava
55,9 64,29 56 28 18 58,57 70 41 39 0,56 9 0,13 1 0,01 0 0 0 0
201. Šmíd Pavel
KLD Ostrava
55,8 77,50 48 40 31 67,35 98 66 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
202. Benedék Jozef
Málka Orlová
55,7 72,22 56 54 39 68,50 127 87 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
203. Havlík Michal
Slezští rytíři C Frýdek-Místek
55,7 63,89 48 36 23 59,09 88 52 59 0,67 5 0,06 0 0,00 0 0 0 0
204. Zeman Radomír
Dragons Jablunkov
55,7 61,82 56 55 34 56,74 141 80 112 0,79 16 0,11 0 0,00 1 0 0 0
205. Kubala Radim
Lev Olympia Poruba
55,6 65,91 48 44 29 58,77 114 67 78 0,68 6 0,05 2 0,02 0 0 0 0
206. Sekerka Jan
Ural B Kings Ostrava
55,4 69,57 40 23 16 66,00 50 33 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
207. Zahradník Martin
13-ka Frýdek-Místek
55,4 65,38 48 26 17 58,46 65 38 41 0,63 5 0,08 0 0,00 0 0 0 0
208. Holek Kamil
Target Ostrava
55,4 52,00 56 50 26 51,59 126 65 107 0,85 32 0,25 4 0,03 2 0 0 0
209. Stadtherr Martin
Majáček Karviná
55,3 62,50 68 64 40 57,89 152 88 90 0,59 15 0,10 0 0,00 0 0 0 0
210. Šafarčík Pavel
Cafe bar Gross Opava
55,3 56,10 56 41 23 55,10 98 54 80 0,82 14 0,14 1 0,01 0 0 0 0
211. Kotek Pavel
Stings Mosty u Jablunkova
55,2 62,79 68 43 27 59,80 102 61 47 0,46 11 0,11 0 0,00 0 0 0 0
212. Tichý Jan
HQ Kryptokoriáni Havířov
55,2 48,08 56 52 25 45,80 131 60 122 0,93 38 0,29 6 0,05 6 1 0 0
213. Kuzniarský Petr
Málka Orlová
55,0 76,92 56 52 40 66,67 129 86 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
214. Výtisk Adam
Danger Ostrava
54,8 57,41 60 54 31 56,35 126 71 79 0,63 14 0,11 4 0,03 0 0 0 0
215. Šmíd Tomáš
Racek Dragons Ostrava
54,7 55,00 60 40 22 51,52 99 51 80 0,81 25 0,25 1 0,01 0 0 0 0
216. Černocký Vladimír
Virus B Opava
54,6 50,00 56 28 14 52,17 69 36 67 0,97 13 0,19 2 0,03 0 0 0 0
217. Výtisk Jakub
Pomíci-Modrý pomeranč Poruba
54,5 53,19 60 47 25 52,63 114 60 102 0,89 15 0,13 2 0,02 0 1 0 0
218. Adamik Pavel
Degustátoři Kotelna Bohumín
54,4 51,85 52 27 14 52,46 61 32 50 0,82 9 0,15 2 0,03 0 0 0 0
219. Kostka Marek
Mistři B Smyčka Ostrava
54,3 66,67 48 39 26 60,00 95 57 43 0,45 3 0,03 0 0,00 0 0 0 0
220. Jašek Jaromír
New Darts Frýdek-Místek
54,3 62,86 44 35 22 59,52 84 50 47 0,56 1 0,01 1 0,01 0 0 0 0
221. Kurděják Jiří
Káňata Radvanice
53,9 63,04 48 46 29 59,65 114 68 55 0,48 8 0,07 0 0,00 0 0 0 0
222. Kawecki Piotr
Slezští rytíři Karviná
53,9 55,00 56 40 22 51,49 101 52 71 0,70 24 0,24 1 0,01 2 0 0 0
223. Uvíra Lukáš
Virus Opava
53,8 46,00 56 50 23 47,41 116 55 130 1,12 21 0,18 4 0,03 1 0 0 0
224. Miczko Jaroslav
Tygři Skalice
53,7 57,69 52 26 15 52,38 63 33 62 0,98 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
225. Muller Jiří
Banditi z Vagonu Havířov
53,6 62,96 52 27 17 62,12 66 41 22 0,33 4 0,06 0 0,00 0 0 0 0
226. Janeczek Tomáš
Boconi Bocanovice
53,6 61,02 68 59 36 57,33 150 86 94 0,63 14 0,09 0 0,00 0 0 0 0
227. Honěk David
Tenisák C Děhylov
53,4 60,00 48 30 18 60,29 68 41 26 0,38 3 0,04 0 0,00 0 0 0 0
228. Štěpánek Roman
Pat.rick Poruba
53,4 52,94 60 51 27 53,78 119 64 92 0,77 17 0,14 0 0,00 0 0 0 0
229. Janczar Tomáš
HQ Kryptokoriáni Havířov
53,4 50,00 56 48 24 50,82 122 62 92 0,75 29 0,24 1 0,01 5 0 0 0
230. Šubert Erik
Slezští rytíři B Karviná
53,2 63,33 60 60 38 59,73 149 89 59 0,40 11 0,07 0 0,00 0 0 0 0
231. Herot Milan
Robini Palkovice
53,2 53,13 52 32 17 50,65 77 39 56 0,73 15 0,19 2 0,03 1 0 0 0
232. Bauer Pavel
Maníci Frýdek-Místek
53,0 50,00 56 40 20 48,51 101 49 109 1,08 17 0,17 1 0,01 1 0 0 0
233. Maršálek Petr
Orli Orlová
52,9 56,10 52 41 23 55,21 96 53 59 0,61 10 0,10 1 0,01 0 0 0 0
234. Příhoda František
Maníci Frýdek-Místek
52,9 43,90 56 41 18 45,19 104 47 101 0,97 26 0,25 4 0,04 3 0 1 0
235. Glofák Petr
Mukade Double Ostrava
52,8 65,63 48 32 21 58,11 74 43 25 0,34 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
236. Niemiec Petr
Bratrstvo RŠ Ostrava
52,7 59,09 48 44 26 57,14 105 60 56 0,53 6 0,06 1 0,01 0 0 0 0
237. Kosztyu Štefan
Moravia Frýdek-Místek
52,7 59,09 48 44 26 53,21 109 58 68 0,62 17 0,16 0 0,00 0 0 0 0
238. Urban Jan
Rio B Senators Ostrava
52,7 55,77 60 52 29 55,47 128 71 83 0,65 12 0,09 3 0,02 0 0 0 0
239. Vavrečka Tomáš
Démoni Ostrava
52,7 54,76 60 42 23 52,78 108 57 84 0,78 15 0,14 3 0,03 0 0 0 0
240. Kněžík Radim
13-ka Frýdek-Místek
52,6 61,29 48 31 19 53,09 81 43 62 0,77 5 0,06 2 0,02 0 0 0 0
241. Becke Michal
Degustátoři Kotelna Bohumín
52,6 55,17 52 29 16 54,29 70 38 50 0,71 5 0,07 2 0,03 0 0 0 0
242. Crha Ondřej
Sportdarts Partay Pub Ostrava
52,6 52,00 60 50 26 50,40 125 63 108 0,86 22 0,18 3 0,02 0 0 0 0
243. Čech Radim
Iris C Havířov
52,5 68,75 32 32 22 64,94 77 50 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
244. Osoha Rostislav
Simpsons B Bart Ostrava
52,5 63,41 44 41 26 57,69 104 60 48 0,46 6 0,06 0 0,00 1 0 0 0
245. Bujok Dan
Mond bar Třinec
52,4 40,82 56 49 20 44,17 120 53 115 0,96 36 0,30 7 0,06 2 1 0 0
246. Čerešňa Jiří
Michelindart Havířov
52,2 71,43 32 28 20 63,77 69 44 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
247. Vilímek Ondřej
Brooklyn C Havířov
52,2 61,54 52 26 16 57,14 63 36 29 0,46 1 0,02 2 0,03 0 0 0 0
248. Krbálek Jaroslav
Majáček Karviná
52,2 60,34 68 58 35 57,45 141 81 69 0,49 7 0,05 1 0,01 0 0 0 0
249. Miklas Matěj
Leninovci Havířov
52,1 57,50 40 40 23 54,00 100 54 59 0,59 12 0,12 1 0,01 1 0 0 0
250. Jozek Martin
Žraloci Tichá
52,1 53,06 64 49 26 50,00 126 63 99 0,79 26 0,21 0 0,00 2 0 0 0
251. Šeliga Pavel
Orli Zátiší Orlová
52,1 40,54 56 37 15 45,26 95 43 92 0,97 31 0,33 3 0,03 3 0 0 0
252. Igari Jaroslav
Zoltan Ostrava
52,0 69,39 56 49 34 62,93 116 73 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
253. Borůvková Michaela
Nezažiješ neuvěříš Zábřeh
52,0 56,82 44 44 25 55,77 104 58 53 0,51 7 0,07 3 0,03 0 0 0 0
254. Turek Jakub
U Káňů B Radvanice
52,0 54,17 48 48 26 53,45 116 62 82 0,71 13 0,11 1 0,01 0 0 0 0
255. Ploštica Jan
Racek Dragons Ostrava
51,9 52,00 60 50 26 52,94 119 63 80 0,67 19 0,16 1 0,01 0 0 0 0
256. Heinz Robert
Iris C Havířov
51,8 68,75 32 16 11 63,16 38 24 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
257. Tománek Jaroslav
Zlobři Velká Polom
51,8 56,36 60 55 31 51,11 135 69 99 0,73 16 0,12 2 0,01 0 0 0 0
258. Šubrt Jiří
Racek Dragons Ostrava
51,8 48,94 60 47 23 50,00 116 58 94 0,81 21 0,18 2 0,02 2 0 0 0
259. Vaněk Leo
Dream Team B Ostrava
51,7 62,50 48 24 15 57,81 64 37 32 0,50 3 0,05 1 0,02 0 0 0 0
260. Bartovanec Václav
Degustátoři Kotelna Bohumín
51,7 55,26 52 38 21 53,13 96 51 65 0,68 13 0,14 1 0,01 0 0 0 0
261. Křístek David
Bertíci Vojkovice
51,5 50,00 56 34 17 51,76 85 44 74 0,87 8 0,09 3 0,04 0 0 0 0
262. Ficek Marek
Kings Třinec
51,5 45,16 56 31 14 46,67 75 35 66 0,88 20 0,27 1 0,01 1 0 0 0
263. Vrbka Martin
Šipkaři Velká Polom
51,4 52,73 60 55 29 55,40 139 77 103 0,74 10 0,07 1 0,01 0 0 0 0
264. Dvořák Lukáš
Lev Olympia Poruba
51,3 53,57 48 28 15 54,41 68 37 42 0,62 7 0,10 1 0,01 0 0 0 0
265. Dolíška Filip
Leninovci Havířov
51,3 50,00 40 34 17 52,44 82 43 51 0,62 13 0,16 2 0,02 1 0 0 0
266. Molek Petr
Fenix Frenštát pod Radhoštěm
51,1 54,84 52 31 17 51,32 76 39 54 0,71 10 0,13 0 0,00 0 0 0 0
267. Adamčík Ivo
Kaplička Orlová
51,1 47,50 56 40 19 47,78 90 43 81 0,90 11 0,12 3 0,03 0 0 0 0
268. Vančura Libor
New Darts Frýdek-Místek
51,0 54,84 44 31 17 53,42 73 39 56 0,77 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
269. Kaloč Tomáš
Banditi z Vagonu Havířov
50,9 63,83 52 47 30 56,56 122 69 50 0,41 8 0,07 0 0,00 0 0 0 0
270. Nedopil Jakub
U Káňů B Radvanice
50,8 57,45 48 47 27 55,46 119 66 66 0,55 8 0,07 1 0,01 0 0 0 0
271. Rohan Martin
Bo.Co Fifejdy
50,8 55,56 44 36 20 56,82 88 50 40 0,45 7 0,08 1 0,01 0 0 0 0
272. Koběrský Radek
Rytíři Ostrava
50,8 54,24 60 59 32 51,80 139 72 90 0,65 16 0,12 0 0,00 0 0 0 0
273. Brunner Tomáš
U Káňů Radvanice
50,7 51,22 60 41 21 51,02 98 50 69 0,70 12 0,12 1 0,01 1 0 0 0
274. Váhala Jaroslav
Kolonie B Žilina
50,6 54,35 48 46 25 55,75 113 63 58 0,51 12 0,11 0 0,00 0 0 0 0
275. Cieslar Václav
Boconi Bocanovice
50,5 59,46 68 37 22 54,35 92 50 45 0,49 8 0,09 0 0,00 0 0 0 0
276. Krulíček Kamil
Tornádo Poruba
50,5 51,02 60 49 25 52,99 117 62 79 0,68 12 0,10 1 0,01 0 0 0 0
277. Chalupa Jiří
Vikings Matice Kopřivnice
50,5 48,00 60 50 24 50,00 124 62 113 0,91 16 0,13 1 0,01 0 0 0 0
278. Hessová Ivana
New Darts Frýdek-Místek
50,4 58,06 44 31 18 55,13 78 43 44 0,56 4 0,05 0 0,00 0 0 0 0
279. Gojtka Radim
Střelci Orlová
50,3 65,91 56 44 29 62,26 106 66 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
280. Monczmann Marek
Cafe bar Gross B Opava
50,2 48,48 48 33 16 51,16 86 44 66 0,77 12 0,14 2 0,02 1 0 0 0
281. Zapletal Martin
Majáček Karviná
50,1 57,14 68 56 32 56,12 139 78 62 0,45 9 0,06 1 0,01 0 0 0 0
282. Cinzov Mário
Aligators B Návsí
49,7 54,17 68 48 26 54,95 111 61 47 0,42 9 0,08 0 0,00 0 0 0 0
283. Boczek Petr
Profin Orlová
49,6 63,64 52 44 28 60,40 101 61 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
284. Prokopová Šárka
Assen Ostrava
49,6 58,06 48 31 18 54,67 75 41 28 0,37 5 0,07 1 0,01 0 0 0 0
285. Lacina Martin
Ogaři Mořkov
49,6 56,25 48 48 27 55,75 113 63 44 0,39 6 0,05 0 0,00 0 0 0 0
286. Malich Milan
Banditi z Vagonu Havířov
49,5 61,76 52 34 21 57,14 84 48 27 0,32 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
287. Liďák Jan
Sponzoři Ostrava
49,5 50,00 44 24 12 53,23 62 33 43 0,69 6 0,10 1 0,02 0 0 0 0
288. Zimný Martin
Mond bar B Třinec
49,4 56,10 48 41 23 54,37 103 56 44 0,43 8 0,08 0 0,00 2 0 0 0
289. Buchta Miroslav
Tenisák B Děhylov
49,3 48,21 60 56 27 52,55 137 72 92 0,67 14 0,10 1 0,01 1 0 0 0
290. Rajča Roman 1973
U Dvoru Ostrava
49,2 63,64 56 55 35 61,36 132 81 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
291. Bobák Stanislav
Billiard Bar B Ostrava
49,1 68,18 44 22 15 60,71 56 34 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
292. Kubov Ján
Bernard Frýdek-Místek
49,0 55,26 48 38 21 53,19 94 50 41 0,44 8 0,09 1 0,01 1 0 0 0
293. Appel Kamil
Ural Mimoni Ostrava
49,0 50,00 60 48 24 50,00 118 59 79 0,67 18 0,15 0 0,00 0 0 0 0
294. Novák René
Robini Palkovice
49,0 49,02 52 51 25 49,61 129 64 105 0,81 16 0,12 0 0,00 0 0 0 0
295. Vávra Stanislav
Lašská jizba Sedliště
48,9 54,35 48 46 25 55,26 114 63 52 0,46 8 0,07 0 0,00 0 0 0 0
296. Metz Jan 1986
HQ C Béčka Havířov
48,9 52,78 52 36 19 50,57 87 44 42 0,48 10 0,11 2 0,02 1 0 0 0
297. Krmášek Petr
Kaplička Orlová
48,8 50,00 56 30 15 49,32 73 36 48 0,66 10 0,14 1 0,01 0 0 0 0
298. Klimánek Vladimír
Bertíci Vojkovice
48,8 48,21 56 56 27 51,03 145 74 111 0,77 16 0,11 2 0,01 0 0 0 0
299. Gavlas Aleš
Rubín B Rychlá rota Ostrava
48,7 50,00 48 34 17 53,01 83 44 49 0,59 5 0,06 2 0,02 0 0 0 0
300. Rychlík Marcel
Tenisák Hlučín
48,6 47,62 60 42 20 48,60 107 52 72 0,67 21 0,20 2 0,02 0 0 0 0
301. Schenk Karel
Kolonie Žilina
48,5 48,84 56 43 21 51,38 109 56 64 0,59 15 0,14 0 0,00 0 1 0 0
302. Kudela Pavel
Mistři Ostrava
48,5 46,00 60 50 23 48,36 122 59 87 0,71 20 0,16 3 0,02 0 0 0 0
303. Krčmář Michal
Orli Zátiší Orlová
48,5 42,11 56 38 16 43,01 93 40 90 0,97 23 0,25 1 0,01 0 0 0 0
304. Kisza Roman
Fortuna Frýdek-Místek
48,3 65,38 40 26 17 60,00 65 39 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
305. Žabka Petr
Max Poruba
48,3 53,19 60 47 25 52,46 122 64 69 0,57 11 0,09 1 0,01 0 0 0 0
306. Bulinský Roman
Danger Prostřední Bečva
48,3 50,00 64 38 19 50,00 94 47 68 0,72 9 0,10 0 0,00 0 0 0 0
307. Zwrtek Roman
Bad Boys Jablunkov
48,3 42,22 56 45 19 43,12 109 47 90 0,83 31 0,28 1 0,01 1 0 0 0
308. Stařický Petr
B.A.F. !!! Ostrava
48,2 66,67 60 57 38 59,86 147 88 0 0,00 0 0,00 1 0,01 0 0 0 0
309. Pavlorek Patrik
Tenisák Hlučín
48,2 44,44 60 54 24 45,04 131 59 129 0,98 15 0,11 2 0,02 1 0 0 0
310. Soukup Lukáš
666 Ostrava
48,1 65,00 28 20 13 58,33 48 28 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
311. Krzeminski Norbert
Legendy Petrovice
48,0 62,79 52 43 27 60,00 105 63 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
312. Novotný Pavel
Bulldog Ostrava
48,0 46,00 60 50 23 47,54 122 58 95 0,78 13 0,11 3 0,02 1 0 0 0
313. Rybníček Tomáš
Danger Prostřední Bečva
47,9 52,94 64 34 18 50,59 85 43 42 0,49 10 0,12 0 0,00 1 0 0 0
314. Šimo Radim
Iris B Havířov
47,8 63,89 40 36 23 59,09 88 52 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
315. Polák Radovan
Degustátoři Kotelna Bohumín
47,8 53,57 52 28 15 53,42 73 39 35 0,48 7 0,10 0 0,00 0 0 0 0
316. Mihalkanin Josef
Střelci Orlová
47,7 64,29 56 56 36 59,57 141 84 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
317. Jamrož Jiří
Tazman Jr.-Doctors Ostrava
47,7 42,11 56 38 16 44,57 92 41 64 0,70 20 0,22 2 0,02 3 0 0 0
318. Korbel Stanislav
Kahanec Karviná
47,6 53,49 68 43 23 51,35 111 57 56 0,50 13 0,12 0 0,00 0 0 0 0
319. Maršálek Jaroslav
Orli Orlová
47,6 52,78 52 36 19 54,02 87 47 42 0,48 2 0,02 0 0,00 0 0 0 0
320. Tomáš Petr
Sportdarts B Šatlava Ostrava
47,6 45,00 60 60 27 47,22 144 68 113 0,78 14 0,10 4 0,03 1 0 0 0
321. Litvík Marek
Bo.Co Fifejdy
47,3 62,50 44 24 15 53,97 63 34 15 0,24 4 0,06 0 0,00 0 0 0 0
322. Slípek Petr
U Káňů Radvanice
47,3 51,22 60 41 21 50,00 106 53 69 0,65 8 0,08 0 0,00 1 0 0 0
323. Habčák Milan
Mond bar B Třinec
47,3 50,00 48 28 14 49,25 67 33 39 0,58 6 0,09 1 0,01 0 0 0 0
324. Vrbka Jiří
Šipkaři Velká Polom
47,3 43,75 60 48 21 45,05 111 50 84 0,76 19 0,17 2 0,02 0 0 0 0
325. Harvan Robert
Mond bar Třinec
47,3 38,78 56 49 19 42,50 120 51 108 0,90 29 0,24 3 0,03 1 0 0 0
326. Boruta Tomáš
Aligators Návsí
47,2 50,00 52 40 20 49,48 97 48 64 0,66 7 0,07 0 0,00 0 0 0 0
327. Wolný Antonín
Mond bar Třinec
47,2 37,50 56 48 18 43,65 126 55 127 1,01 23 0,18 3 0,02 3 0 0 0
328. Juroška Libor
Jestřábi 99 Ostrava
47,1 60,00 56 40 24 59,18 98 58 0 0,00 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
329. Vincenci Josef
Mistři B Smyčka Ostrava
47,1 48,72 48 39 19 51,58 95 49 52 0,55 7 0,07 1 0,01 0 0 0 0
330. Valčík Petr
Mond bar B Třinec
47,0 48,84 48 43 21 48,98 98 48 45 0,46 13 0,13 1 0,01 0 0 0 0
331. Knoll Zdeněk
Rakety Ranec Frýdek-Místek
47,0 35,29 56 34 12 40,74 81 33 83 1,02 17 0,21 1 0,01 1 1 0 0
332. Chudoba Richard
U Káňů Radvanice
46,9 52,27 60 44 23 50,44 113 57 65 0,58 8 0,07 1 0,01 0 0 0 0
333. Mikoláš Daniel
666 Ostrava
46,7 60,00 28 20 12 59,18 49 29 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
334. Složil Petr
666 Ostrava
46,6 64,29 28 28 18 57,14 70 40 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
335. Studený Martin 1980
Žraloci Tichá
46,4 46,00 64 50 23 46,72 122 57 88 0,72 14 0,11 0 0,00 1 0 0 0
336. Maj René
Majáček Karviná
46,3 52,38 68 63 33 51,27 158 81 78 0,49 9 0,06 0 0,00 0 0 0 0
337. Mitas Filip
Dream team Ostrava
46,2 38,18 56 55 21 41,61 137 57 126 0,92 23 0,17 3 0,02 5 0 0 0
338. Šebestík Petr
Supi B Dolní Benešov
46,1 50,00 52 26 13 47,54 61 29 30 0,49 4 0,07 1 0,02 1 0 0 0
339. Honzek David
Ludgeřovice D.C. B
46,0 52,27 48 44 23 50,00 108 54 48 0,44 9 0,08 0 0,00 0 0 0 0
340. Špiláčková Magda
Lev Olympia Poruba
46,0 51,11 48 45 23 50,44 113 57 55 0,49 8 0,07 1 0,01 0 0 0 0
341. Pokorný Pavel
Slezští rytíři C Frýdek-Místek
46,0 51,11 48 45 23 48,62 109 53 58 0,53 7 0,06 1 0,01 0 0 0 0
342. Dragoš Rostislav
Osada Dukla Komorní Lhotka
45,9 59,62 52 52 31 57,81 128 74 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
343. Tvrdoň Vladimír
Rubín Red Stones Ostrava
45,9 48,57 48 35 17 48,19 83 40 42 0,51 10 0,12 0 0,00 0 0 0 0
344. Bojda Marek
Orli Orlová
45,9 45,00 52 40 18 50,00 100 50 59 0,59 12 0,12 0 0,00 0 0 0 0
345. Kurečka Zdeněk
Vikings B Kopřivnice
45,8 47,73 48 44 21 49,53 107 53 54 0,50 9 0,08 2 0,02 0 0 0 0
346. Sedlák Roman
Flegmati Poruba
45,6 56,67 48 30 17 54,67 75 41 16 0,21 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
347. Skurňa Roman
Sponzoři Ostrava
45,6 48,48 44 33 16 49,37 79 39 37 0,47 6 0,08 0 0,00 1 0 0 0
348. Burianský Alan
Nagano 98 B Václavovice
45,4 59,09 40 22 13 55,77 52 29 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
349. Chytil Jan
Kahanec Karviná
45,4 51,22 68 41 21 48,51 101 49 59 0,58 4 0,04 0 0,00 0 0 0 0
350. Bínek Jiří
Eagles Orlová
45,4 43,48 52 46 20 45,54 112 51 78 0,70 18 0,16 0 0,00 0 0 0 0
351. Zahraj Libor
Panteři z Parlamentu Ostrava
45,3 43,33 48 30 13 46,67 75 35 58 0,77 8 0,11 0 0,00 0 0 0 0
352. Sikora Libor
Aligators B Návsí
45,2 50,00 68 34 17 51,19 84 43 34 0,40 6 0,07 0 0,00 0 0 0 0
353. Pavela René
Rytíři Ostrava
45,2 45,00 60 40 18 46,24 93 43 63 0,68 8 0,09 0 0,00 0 0 0 0
354. Stříbný Jiří
Simpsons Homer Ostrava
45,1 47,62 60 42 20 49,48 97 48 40 0,41 7 0,07 1 0,01 0 0 0 0
355. Stibůrek Lumír
Kaplička Orlová
44,8 42,86 56 42 18 46,60 103 48 82 0,80 5 0,05 1 0,01 0 0 0 0
356. Miko Patrik
Aligators Návsí
44,7 43,75 52 32 14 47,30 74 35 44 0,59 7 0,09 0 0,00 0 0 0 0
357. Kramařík Petr
U Dvoru B Ostrava
44,6 56,00 40 25 14 55,93 59 33 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
358. Slowiak Zdeněk
Bingo Bohumín
44,6 54,55 40 22 12 47,37 57 27 29 0,51 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
359. Koller Filip
Mýto B Lemuři Ostrava
44,5 55,56 44 36 20 54,88 82 45 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
360. Starostka Tomáš
Kaplička Orlová
44,5 42,42 56 33 14 45,24 84 38 58 0,69 9 0,11 2 0,02 1 0 0 0
361. Bednářová Lenka
Bratrstvo RŠ Ostrava
44,4 50,00 48 42 21 51,00 100 51 40 0,40 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
362. Váňa Václav
Ogaři Mořkov
44,3 45,83 48 24 11 48,15 54 26 24 0,44 4 0,07 0 0,00 0 0 0 0
363. Krupa Tomáš Ing.
Jestřábi 66 Ostrava
44,3 41,67 60 48 20 46,43 112 52 84 0,75 6 0,05 0 0,00 0 0 0 0
364. Markovič Peter
Profin Orlová
44,2 57,14 52 35 20 55,81 86 48 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
365. Onderka Lukáš
Václavovice D.C.
44,2 47,92 52 48 23 48,25 114 55 52 0,46 5 0,04 2 0,02 0 0 0 0
366. Holeček René
Fenix Frenštát pod Radhoštěm
44,2 43,75 52 32 14 46,15 78 36 55 0,71 6 0,08 0 0,00 0 0 0 0
367. Satinský Aleš
Iris Havířov
44,1 58,33 52 48 28 54,70 117 64 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
368. Kaniok Roman
Banditi z Vagonu Havířov
44,1 48,72 52 39 19 51,04 96 49 38 0,40 2 0,02 1 0,01 0 0 0 0
369. Kopeček Ondřej
Freďouši Beéčka Darkovičky
44,0 46,67 52 30 14 48,00 75 36 42 0,56 5 0,07 0 0,00 0 0 0 0
370. Dorociák Ondřej
Simpsons B Bart Ostrava
43,9 46,43 44 28 13 50,00 64 32 28 0,44 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
371. Dubš Ladislav
Démoni Ostrava
43,9 44,23 60 52 23 45,16 124 56 68 0,55 16 0,13 1 0,01 0 0 0 0
372. Šimurda Martin
Kahanec Karviná
43,8 48,89 68 45 22 47,32 112 53 58 0,52 7 0,06 0 0,00 0 0 0 0
373. Wágner Filip
Target Ostrava
43,8 37,78 56 45 17 40,91 110 45 82 0,75 25 0,23 2 0,02 0 0 0 0
374. Pavlíček Jiří
Řízci B z Výškovic
43,7 50,00 44 28 14 50,77 65 33 17 0,26 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
375. Borůvka Pavel
Nezažiješ neuvěříš Zábřeh
43,6 48,39 44 31 15 48,72 78 38 30 0,38 6 0,08 1 0,01 0 0 0 0
376. Čech Miroslav
Slezští rytíři Karviná
43,6 39,47 56 38 15 45,36 97 44 73 0,75 9 0,09 1 0,01 1 0 0 0
377. Matyášek Petr
Střelci Orlová
43,4 54,35 56 46 25 55,75 113 63 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
378. Sikora Jakub
Aligators B Návsí
43,3 46,51 68 43 20 49,56 113 56 54 0,48 6 0,05 1 0,01 0 0 0 0
379. Šulc Daniel
Jestřábi 66 Ostrava
43,3 43,10 60 58 25 46,04 139 64 73 0,53 14 0,10 2 0,01 0 0 0 0
380. Jozefov Miroslav
Motor Frýdek-Místek
43,2 48,72 44 39 19 48,89 90 44 21 0,23 6 0,07 1 0,01 0 0 0 0
381. Ručka Martin
Robini Palkovice
43,2 47,50 52 40 19 45,83 96 44 40 0,42 11 0,11 0 0,00 0 0 0 0
382. Uhrinčať Tomáš
Mond bar B Třinec
43,2 41,18 48 34 14 43,21 81 35 49 0,60 12 0,15 0 0,00 1 0 0 0
383. Recman Marcel
Sportdarts C Partay Ostrava
43,1 45,45 60 44 20 48,15 108 52 56 0,52 5 0,05 0 0,00 0 0 0 0
384. Janouškovec Tomáš
Démoni Ostrava
42,9 46,15 60 39 18 46,88 96 45 42 0,44 5 0,05 3 0,03 0 0 0 0
385. Kukol Petr
Rio Semena Ostrava
42,8 32,43 56 37 12 38,95 95 37 94 0,99 19 0,20 2 0,02 0 0 0 0
386. Soukup Tomáš
666 Ostrava
42,7 55,56 28 18 10 51,22 41 21 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
387. Bartko Roman
Moravia Frýdek-Místek
42,7 42,86 48 42 18 44,90 98 44 44 0,45 14 0,14 0 0,00 0 0 0 0
388. Haas Martin
Ural Mimoni Ostrava
42,6 41,46 60 41 17 46,15 104 48 67 0,64 7 0,07 1 0,01 0 0 0 0
389. Dobrík Petr
Ural Mimoni Ostrava
42,5 48,84 60 43 21 46,15 104 48 45 0,43 2 0,02 2 0,02 0 0 0 0
390. Rucký Aleš
Target Ostrava
42,5 34,15 56 41 14 38,38 99 38 84 0,85 18 0,18 3 0,03 1 0 0 0
391. Očkay Pavel
Ural B Kings Ostrava
42,4 52,17 40 23 12 53,70 54 29 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
392. Bil Bohumír
Ogaři Mořkov
42,4 46,67 48 30 14 47,14 70 33 26 0,37 4 0,06 0 0,00 0 0 0 0
393. Pohanka Kamil
Mistři Ostrava
42,3 38,64 60 44 17 42,86 112 48 72 0,64 13 0,12 3 0,03 2 0 0 0
394. Vilgocký Rostislav
Iris Havířov
42,0 54,76 52 42 23 53,33 105 56 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
395. Kehr Jozef
Panteři z Parlamentu Ostrava
42,0 45,71 48 35 16 48,31 89 43 36 0,40 4 0,04 1 0,01 0 0 0 0
396. Kundrata Pavel
Sportdarts Partay Pub Ostrava
42,0 41,67 60 36 15 43,82 89 39 58 0,65 8 0,09 0 0,00 0 0 0 0
397. Hopp René
Tenisák B Děhylov
41,9 44,64 60 56 25 44,70 132 59 64 0,48 8 0,06 1 0,01 0 0 0 0
398. Blaha Viktor
U Dvoru Ostrava
41,7 54,90 56 51 28 52,00 125 65 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
399. Sikora Miloš
Aligators B Návsí
41,7 41,30 68 46 19 46,49 114 53 50 0,44 10 0,09 1 0,01 1 0 0 0
400. Cibulec Petr
Tenisák Hlučín
41,7 37,04 60 54 20 40,74 135 55 102 0,76 23 0,17 0 0,00 0 0 0 0
401. Kretek Filip
Boconi Bocanovice
41,6 45,71 68 35 16 45,35 86 39 41 0,48 5 0,06 0 0,00 0 0 0 0
402. Štasný Mirko
Panteři z Parlamentu Ostrava
41,5 48,39 48 31 15 45,00 80 36 39 0,49 4 0,05 0 0,00 0 0 0 0
403. Rychlík Pavel
Aligators Návsí
41,5 40,38 52 52 21 43,85 130 57 72 0,55 14 0,11 1 0,01 1 0 0 0
404. Hradzki Tomáš
Pracanti Havířov
41,5 39,58 56 48 19 41,53 118 49 65 0,55 17 0,14 3 0,03 1 0 0 0
405. Průša František
Vikings B Kopřivnice
41,4 41,38 48 29 12 47,14 70 33 35 0,50 3 0,04 0 0,00 0 0 0 0
406. Zeman Ondřej
Dragons Jablunkov
41,4 37,50 56 40 15 41,24 97 40 72 0,74 11 0,11 1 0,01 0 0 0 0
407. Staněk Pavel
Isora Hotel Koblov Ostrava
41,4 35,29 56 51 18 41,73 127 53 91 0,72 22 0,17 0 0,00 0 0 0 0
408. Salava David
Pat.rick Poruba
41,3 38,46 60 52 20 41,13 124 51 78 0,63 18 0,15 1 0,01 0 0 0 0
409. Prudký Jan
Rakety Ranec Frýdek-Místek
41,3 36,36 56 33 12 38,96 77 30 64 0,83 8 0,10 0 0,00 1 0 0 0
410. Slíž Jaromír
Nagano 98 Nezávislí Václavovice
41,1 53,85 56 52 28 52,63 133 70 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
411. Studený Martin 1970
Fortuna Frýdek-Místek
41,1 52,63 40 38 20 52,63 95 50 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
412. Duchoslav Štěpán
Lašská jizba Sedliště
41,1 45,83 48 24 11 45,61 57 26 23 0,40 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
413. Chlopčík David
Pomíci-Modrý pomeranč Poruba
41,1 40,82 60 49 20 44,26 122 54 70 0,57 9 0,07 1 0,01 0 0 0 0
414. Harviš Dalibor
Ural B Kings Ostrava
40,9 53,13 40 32 17 51,28 78 40 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
415. Ponc Igor
Mýto Ostrava
40,9 52,08 56 48 25 53,97 126 68 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
416. Hanzelka Radim
Vikings Matice Kopřivnice
40,9 37,84 60 37 14 41,86 86 36 56 0,65 9 0,10 0 0,00 0 0 0 0
417. Trnečka Radek
U Dvoru B Ostrava
40,8 52,63 40 38 20 51,09 92 47 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
418. Bako Jaroslav
Hroch Český Těšín
40,7 39,13 56 46 18 40,35 114 46 63 0,55 21 0,18 1 0,01 0 0 0 0
419. Rygel Jaroslav
Bratrstvo RŠ Ostrava
40,5 43,75 48 32 14 45,00 80 36 36 0,45 5 0,06 0 0,00 0 0 0 0
420. Szotkowski Petr
Aligators Návsí
40,5 38,10 52 42 16 40,59 101 41 73 0,72 8 0,08 1 0,01 0 0 0 0
421. Damek Martin
Rytíři Ostrava
40,5 32,26 60 31 10 40,54 74 30 62 0,84 9 0,12 0 0,00 0 0 0 0
422. Misecius Bohumír
KLD Ostrava
40,4 51,06 48 47 24 52,14 117 61 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
423. Holič Pavel
Dragons Jablunkov
40,4 38,64 56 44 17 41,96 112 47 68 0,61 10 0,09 2 0,02 1 0 0 0
424. Toufar Zdeněk
Mýto Ostrava
40,3 51,43 56 35 18 51,72 87 45 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
425. Stračánek Petr
B.A.F. !!! Ostrava
40,3 51,35 60 37 19 52,63 95 50 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
426. Kapica Břetislav
Danger Ostrava
40,3 42,31 60 52 22 41,94 124 52 72 0,58 7 0,06 0 0,00 0 0 0 0
427. Malina Lukáš
Danger Prostřední Bečva
40,3 37,04 64 54 20 44,03 134 59 70 0,52 13 0,10 3 0,02 0 0 0 0
428. Skarka Jan
Robini Palkovice
40,3 34,38 52 32 11 41,03 78 32 59 0,76 9 0,12 0 0,00 0 0 0 0
429. Wolf Petr
Motor Frýdek-Místek
40,2 42,86 44 28 12 43,08 65 28 23 0,35 7 0,11 0 0,00 0 0 0 0
430. Janík Pavel
Billiard Bar B Ostrava
40,1 51,72 44 29 15 50,70 71 36 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
431. Ohainka Petr
Káňata Radvanice
40,1 46,15 48 39 18 45,10 102 46 43 0,42 3 0,03 0 0,00 1 0 0 0
432. Zuziak Petr
Šipkaři Velká Polom
40,1 36,54 60 52 19 41,73 127 53 89 0,70 11 0,09 0 0,00 0 0 0 0
433. Hořanský Václav
Target Ostrava
40,1 34,38 56 32 11 38,96 77 30 62 0,81 10 0,13 0 0,00 0 0 0 0
434. Ligus Martin
Profin B Orlová
40,0 53,57 44 28 15 50,00 70 35 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
435. Lukasík Tomáš
Simpsons B Bart Ostrava
40,0 47,37 44 38 18 46,32 95 44 32 0,34 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
436. Vališ Martin
Kahanec Karviná
39,9 42,11 68 38 16 45,05 91 41 33 0,36 5 0,05 1 0,01 0 0 0 0
437. Kollár Jan
Rakety Ranec Frýdek-Místek
39,9 30,23 56 43 13 38,05 113 43 100 0,88 16 0,14 3 0,03 1 0 0 0
438. Podmol Vladimír
Kolonie B Žilina
39,7 37,50 48 48 18 44,35 115 51 69 0,60 3 0,03 0 0,00 0 0 0 0
439. Tydlačka Miroslav
Kolonie Žilina
39,7 35,56 56 45 16 44,25 113 50 58 0,51 11 0,10 1 0,01 1 0 0 0
440. Uher Jakub
Iris B Havířov
39,6 50,00 40 40 20 50,00 96 48 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
441. Ziembinski Tomáš
Shooters Orlová
39,5 44,44 52 36 16 42,86 91 39 44 0,48 4 0,04 0 0,00 0 0 0 0
442. Blaha Martin
Sportdarts Partay Pub Ostrava
39,5 37,25 60 51 19 38,89 126 49 89 0,71 14 0,11 1 0,01 0 0 0 0
443. Vízner Jaroslav
13-ka Frýdek-Místek
39,3 38,89 48 36 14 39,51 81 32 46 0,57 7 0,09 0 0,00 0 0 0 0
444. Staněk Karel
Isora Hotel Koblov Ostrava
39,3 37,50 56 32 12 41,89 74 31 40 0,54 6 0,08 0 0,00 0 0 0 0
445. Lutková Drahomíra
Fortuna Frýdek-Místek
39,1 46,67 40 30 14 52,00 75 39 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
446. Gill Michal
KLD Ostrava
39,0 50,00 48 30 15 50,65 77 39 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
447. Valošek Aleš
Mýto Ostrava
38,9 50,00 56 30 15 48,61 72 35 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
448. Kiša Zdeněk
Osada Dukla Komorní Lhotka
38,9 47,83 52 46 22 50,88 114 58 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
449. Šrubař Radim
B.A.F. !!! Ostrava
38,8 49,15 60 59 29 49,31 144 71 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
450. Žíla Martin
Animals Ostrava
38,8 49,06 60 53 26 49,22 128 63 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
451. Grichwaldszký Pavel
HQ C Béčka Havířov
38,8 42,00 52 50 21 42,98 121 52 36 0,30 9 0,07 3 0,02 0 0 0 0
452. Švihel Miroslav
Billiard Bar Ostrava
38,8 32,50 60 40 13 38,00 100 38 85 0,85 11 0,11 0 0,00 0 0 0 0
453. Sulo Petr
Animals Ostrava
38,6 48,39 60 31 15 50,63 79 40 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
454. Ormaniec Jan
Káňata Radvanice
38,6 40,48 48 42 17 43,27 104 45 45 0,43 6 0,06 0 0,00 0 0 0 0
455. Kolář Tomáš
Animals Ostrava
38,5 50,00 60 30 15 48,65 74 36 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
456. Polášek Daniel
Ural B Kings Ostrava
38,5 50,00 40 28 14 49,30 71 35 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
457. Karásek Aleš
Bulldog Ostrava
38,4 36,96 60 46 17 41,38 116 48 60 0,52 12 0,10 1 0,01 0 0 0 0
458. Kamas Roman
Orli Orlová
38,3 38,24 52 34 13 41,98 81 34 41 0,51 4 0,05 0 0,00 0 0 0 0
459. Řehák Miroslav
Sportdarts B Šatlava Ostrava
38,3 33,33 60 51 17 39,20 125 49 87 0,70 12 0,10 0 0,00 1 0 0 0
460. Majer Adam
Flegmati Poruba
38,2 45,00 48 40 18 45,45 99 45 23 0,23 2 0,02 0 0,00 0 0 0 0
461. Czekaj Karel
Mistři Ostrava
38,2 34,78 60 46 16 40,71 113 46 69 0,61 9 0,08 1 0,01 0 0 0 0
462. Vnenk Rostislav
Bernard B Frýdek-Místek
38,1 40,38 52 52 21 41,80 122 51 45 0,37 9 0,07 0 0,00 0 0 0 0
463. Konůpka Daniel
Káňata Radvanice
38,1 39,29 48 28 11 42,65 68 29 27 0,40 5 0,07 0 0,00 0 0 0 0
464. Kočí Vítězslav
Sportdarts B Šatlava Ostrava
38,1 38,30 60 47 18 39,45 109 43 64 0,59 5 0,05 0 0,00 0 0 0 0
465. Nowak Martin
Dragons Jablunkov
37,9 39,29 56 28 11 37,88 66 25 33 0,50 6 0,09 1 0,02 0 0 0 0
466. Micherda Szymon
Slezští rytíři Karviná
37,8 33,33 56 39 13 39,80 98 39 62 0,63 11 0,11 0 0,00 0 0 0 0
467. Šup Michal
U Dvoru B Ostrava
37,7 48,28 40 29 14 47,89 71 34 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
468. Targosz Martin
B.A.F. !!! Ostrava
37,7 47,73 60 44 21 47,17 106 50 0 0,00 0 0,00 1 0,01 0 0 0 0
469. Gawlas Libor
Profin B Orlová
37,7 44,44 44 36 16 50,00 88 44 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
470. Kozelský Milan
Kovárna Frýdek-Místek
37,6 39,47 48 38 15 43,88 98 43 36 0,37 6 0,06 0 0,00 0 0 0 0
471. Tesař Petr
Mistři B Smyčka Ostrava
37,6 37,84 48 37 14 42,22 90 38 36 0,40 7 0,08 0 0,00 0 0 0 0
472. Placzek Řehoř
Dragons Jablunkov
37,6 33,33 56 33 11 36,59 82 30 54 0,66 12 0,15 1 0,01 0 0 0 0
473. Plachký Marcel
Billiard Bar B Ostrava
37,4 47,22 44 36 17 48,91 92 45 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
474. Chýla Martin
Tenisák C Děhylov
37,4 41,18 48 34 14 42,86 84 36 32 0,38 2 0,02 0 0,00 0 0 0 0
475. Gura Jiří
Kaplička Orlová
37,4 35,00 56 40 14 39,00 100 39 56 0,56 9 0,09 1 0,01 1 0 0 0
476. Malota Marek
Bingo Bohumín
37,1 37,04 40 27 10 41,54 65 27 30 0,46 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
477. Muller Miroslav
Rio B Senators Ostrava
37,1 34,55 60 55 19 39,23 130 51 65 0,50 13 0,10 1 0,01 0 0 0 0
478. Rajča Roman 1997
U Dvoru B Ostrava
37,0 50,00 40 36 18 45,45 88 40 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
479. Kubánek Josef
Jestřábi 99 Ostrava
37,0 46,67 56 45 21 48,25 114 55 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
480. Hanus Karel
Lev Olympia Poruba
37,0 36,67 48 30 11 43,84 73 32 31 0,42 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
481. Mikluš Martin
Jestřábi 66 Ostrava
37,0 30,00 60 30 9 40,00 80 32 51 0,64 9 0,11 0 0,00 1 0 0 0
482. Slíž Vladimír
Nagano 98 Nezávislí Václavovice
36,8 46,43 56 56 26 47,48 139 66 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
483. Konečný Lukáš 1980
Hroch Český Těšín
36,6 39,29 56 28 11 38,24 68 26 34 0,50 4 0,06 0 0,00 0 0 0 0
484. Stuchlík Miroslav
Bernard B Frýdek-Místek
36,6 37,93 52 29 11 41,10 73 30 28 0,38 6 0,08 0 0,00 0 0 0 0
485. Šrom Pavel
Zlobři Velká Polom
36,6 36,67 60 30 11 36,76 68 25 41 0,60 3 0,04 0 0,00 0 0 0 0
486. Moravec Martin
Eagles Orlová
36,6 31,25 52 32 10 37,66 77 29 51 0,66 8 0,10 0 0,00 0 0 0 0
487. Kočvara Martin
U Dvoru Ostrava
36,5 45,28 56 53 24 46,46 127 59 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
488. Appelová Zlatka
Ural Mimoni Ostrava
36,5 36,36 60 33 12 39,02 82 32 38 0,46 5 0,06 1 0,01 1 0 0 0
489. Popek Karel
Hroch Český Těšín
36,4 34,21 56 38 13 37,78 90 34 55 0,61 6 0,07 0 0,00 0 0 0 0
490. Krčmář Jaromír
Bulldog Ostrava
36,4 32,00 60 50 16 37,60 125 47 80 0,64 14 0,11 0 0,00 0 0 0 0
491. Makový Jiří
Gerlich B Fulnek
36,3 44,83 56 29 13 45,71 70 32 0 0,00 0 0,00 1 0,01 0 0 0 0
492. Kandl Martin
Slezští rytíři C Frýdek-Místek
36,3 36,84 48 38 14 42,39 92 39 37 0,40 2 0,02 0 0,00 0 0 0 0
493. Polách Martin
Bernard Frýdek-Místek
36,2 36,84 48 38 14 39,78 93 37 40 0,43 7 0,08 0 0,00 0 0 0 0
494. Bravanský Jiří
Bingo Bohumín
36,2 36,36 40 33 12 40,51 79 32 40 0,51 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
495. Woznica Marián
Brooklyn B Havířov
36,1 32,14 56 56 18 37,88 132 50 66 0,50 14 0,11 2 0,02 0 0 0 0
496. Mokrý Roman
Slezští rytíři B Karviná
35,9 40,63 60 32 13 41,89 74 31 20 0,27 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
497. Křenek Pavel
Flegmati Poruba
35,8 41,94 48 31 13 44,30 79 35 17 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
498. Bosák Libor
Osada Dukla Komorní Lhotka
35,7 43,90 52 41 18 45,36 97 44 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
499. Balga Radim
Iris B Havířov
35,5 40,91 40 22 9 47,17 53 25 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
500. Kindel Martin
Rio B Senators Ostrava
35,5 32,43 60 37 12 37,65 85 32 38 0,45 10 0,12 0 0,00 0 0 0 0
501. Czernek Tomáš
Osada Dukla Komorní Lhotka
35,1 42,31 52 26 11 47,83 69 33 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
502. Janda Milan
Billiard Bar Ostrava
35,1 30,43 60 46 14 35,45 110 39 68 0,62 9 0,08 1 0,01 1 0 0 0
503. Lysek Josef
Nagano 98 Nezávislí Václavovice
34,9 44,64 56 56 25 44,60 139 62 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
504. Malczyková Magdaléna
Legendy Petrovice
34,9 43,75 52 32 14 46,43 84 39 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
505. Kretek René
Bazar no.1 Ostrava
34,9 38,71 40 31 12 41,03 78 32 28 0,36 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
506. Berka Tomáš
Nagano 98 B Václavovice
34,6 42,50 40 40 17 44,21 95 42 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
507. Weissmannová Ivana
Václavovice D.C.
34,6 38,46 52 26 10 38,10 63 24 28 0,44 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
508. Šenkeřík Martin
Devils´ Ostrava
34,4 25,53 52 47 12 35,83 120 43 94 0,78 10 0,08 0 0,00 0 0 0 0
509. Stankov Patrik
Munroof Brušperk - vyloučeno
34,3 32,50 40 40 13 37,63 93 35 43 0,46 3 0,03 0 0,00 1 0 0 0
510. Wodecki Martin
Profin Orlová
34,1 38,89 52 36 14 45,35 86 39 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
511. Kaňok Radim
Lev Olympia Poruba
33,9 39,29 48 28 11 40,00 70 28 18 0,26 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
512. Frýza Pavel
Rio Semena Ostrava
33,8 22,22 56 36 8 32,18 87 28 62 0,71 13 0,15 2 0,02 1 0 0 0
513. Franek Miloš
Profin B Orlová
33,5 38,89 44 36 14 45,65 92 42 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
514. Drlík Antonín
Legendy Petrovice
33,4 40,48 52 42 17 42,27 97 41 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
515. Zalcer Rudolf
Bernard B Frýdek-Místek
33,4 30,00 52 50 15 37,10 124 46 62 0,50 7 0,06 1 0,01 0 0 0 0
516. Swiech Jaromír
KLD Ostrava
33,3 41,30 48 46 19 43,48 115 50 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
517. Sikora Jaroslav
Dragons B Jablunkov
33,3 32,69 60 52 17 38,46 130 50 50 0,38 7 0,05 0 0,00 0 0 0 0
518. Balát Petr
Lašská jizba Sedliště
33,3 32,35 48 34 11 36,90 84 31 33 0,39 3 0,04 3 0,04 0 0 0 0
519. Sklář Michal
Zoltan Ostrava
33,2 40,00 56 30 12 43,06 72 31 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
520. Friedrich Zbyněk
Ural Mimoni Ostrava
33,2 36,67 60 30 11 38,67 75 29 17 0,23 5 0,07 0 0,00 0 0 0 0
521. Indrák Lukáš
Kolonie B Žilina
33,2 28,95 48 38 11 39,78 93 37 34 0,37 5 0,05 1 0,01 0 0 0 0
522. Beneš Filip
Vikings B Kopřivnice
33,1 34,62 48 26 9 37,29 59 22 18 0,31 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
523. Stankov Nikolov Assen
Munroof Brušperk - vyloučeno
33,1 30,00 40 40 12 37,37 99 37 41 0,41 9 0,09 0 0,00 0 0 0 0
524. Cingel Martin
Target Ostrava
33,1 26,47 56 34 9 32,50 80 26 52 0,65 10 0,13 0 0,00 0 0 0 0
525. Miczka Tomáš
Profin Orlová
33,0 39,58 52 48 19 43,70 119 52 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
526. Malíková Naděžda
Bernard Frýdek-Místek
33,0 32,14 48 28 9 39,13 69 27 22 0,32 4 0,06 0 0,00 0 0 0 0
527. Karch Libor
Bad Boys Jablunkov
33,0 18,18 56 33 6 29,11 79 23 70 0,89 14 0,18 2 0,03 0 0 0 0
528. Šeděnka Vladimír
Tenisák C Děhylov
32,9 37,93 48 29 11 38,89 72 28 16 0,22 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
529. Mokroš Michal
Václavovice D.C.
32,9 32,14 52 28 9 41,67 72 30 22 0,31 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
530. Siwek Karel
Zoltan Ostrava
32,8 39,39 56 33 13 43,21 81 35 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
531. Maršálek Karel
Orli Orlová
32,8 36,67 52 30 11 40,79 76 31 15 0,20 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
532. Schimke Roman
Málka Orlová
32,7 38,30 56 47 18 42,20 109 46 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
533. Rendla Jiří
Bazar no.1 Ostrava
32,6 34,78 40 23 8 38,60 57 22 14 0,25 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
534. Kaprál Vladimír
Motor Frýdek-Místek
32,5 34,29 44 35 12 39,08 87 34 21 0,24 4 0,05 0 0,00 0 0 0 0
535. Strihan Stanislav
U Káňů B Radvanice
32,5 34,15 48 41 14 37,14 105 39 38 0,36 5 0,05 0 0,00 0 0 0 0
536. Kufa Tadeáš
Dragons B Jablunkov
32,5 34,09 60 44 15 40,00 110 44 27 0,25 3 0,03 0 0,00 0 0 0 0
537. Mánek Lukáš
Bazar no.1 Ostrava
32,5 28,57 40 21 6 38,46 52 20 16 0,31 4 0,08 1 0,02 0 0 0 0
538. Vyhlídal David
Cafe bar Gross B Opava
32,1 33,33 48 27 9 36,07 61 22 17 0,28 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
539. Konečný Petr
Dream team Ostrava
31,8 21,88 56 32 7 28,17 71 20 55 0,77 11 0,15 0 0,00 0 0 0 0
540. Kaduch Ondřej
Střelci Orlová
31,7 38,71 56 31 12 41,56 77 32 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
541. Petružela Martin
Rio B Senators Ostrava
31,7 32,43 60 37 12 37,08 89 33 33 0,37 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
542. Mazánek Jakub
Bratrstvo RŠ Ostrava
31,6 34,09 48 44 15 39,81 108 43 19 0,18 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
543. Hranický Stanislav
Václavovice D.C.
31,5 33,33 52 33 11 37,97 79 30 20 0,25 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
544. Konečný Lukáš 1983
Mýto Ostrava
31,4 39,29 56 28 11 39,39 66 26 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
545. Pekárek Pavel
Nagano 98 B Václavovice
31,4 38,89 40 36 14 41,11 90 37 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
546. Kokošinský Jan
Kobra Šenov
31,4 37,50 32 32 12 39,73 73 29 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
547. Janáček Karel
Pracanti Havířov
31,4 31,03 56 29 9 34,29 70 24 31 0,44 3 0,04 0 0,00 0 0 0 0
548. Pelán Tomáš
Legendy Petrovice
31,0 36,11 52 36 13 39,51 81 32 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
549. Nezhoda Petr
Jestřábi 99 Ostrava
30,8 34,62 56 52 18 42,11 133 56 0 0,00 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
550. Čáska Robert
Bazar no.1 Ostrava
30,8 30,00 40 30 9 36,62 71 26 20 0,28 3 0,04 0 0,00 0 0 0 0
551. Fejfarová Simona
U Dvoru Ostrava
30,7 37,84 56 37 14 39,33 89 35 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
552. Miček Michal
Danger Ostrava
30,5 30,00 60 30 9 36,99 73 27 23 0,32 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
553. Miklasová Barbora
Leninovci Havířov
30,5 26,92 40 26 7 34,38 64 22 22 0,34 7 0,11 0 0,00 0 0 0 0
554. Ruckl Miloš
Profin B Orlová
30,4 36,67 44 30 11 39,73 73 29 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
555. Zatloukal Radek
Démoni Ostrava
30,4 26,09 60 46 12 32,74 113 37 53 0,47 7 0,06 1 0,01 1 0 0 0
556. Válek Ivan
Jestřábi 99 Ostrava
30,3 32,14 56 28 9 41,89 74 31 0 0,00 0 0,00 2 0,03 0 0 0 0
557. Obluk Ladislav
Bertíci Vojkovice
30,3 23,33 56 30 7 30,00 70 21 40 0,57 9 0,13 0 0,00 0 0 0 0
558. Rapanová Kateřina
Simpsons B Bart Ostrava
30,2 31,82 44 22 7 37,04 54 20 12 0,22 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
559. Pinkas Bronislav
Bertíci Vojkovice
30,2 22,73 56 44 10 30,69 101 31 54 0,53 10 0,10 2 0,02 0 0 0 0
560. Zajíc Andrej
Fortuna Frýdek-Místek
30,0 36,36 40 33 12 39,76 83 33 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
561. Kračmar Tomáš
Mýto Ostrava
29,7 35,90 56 39 14 38,04 92 35 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
562. Toman Petr
Kobra Šenov
29,5 31,25 32 16 5 41,03 39 16 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
563. Bednář Radek
Kobra Šenov
29,5 29,17 32 24 7 42,37 59 25 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
564. Kaňok Michal
Robini Palkovice
29,3 20,59 52 34 7 29,63 81 24 51 0,63 7 0,09 1 0,01 0 0 0 0
565. Holičová Miroslava
Boconi Bocanovice
29,2 26,92 68 52 14 33,86 127 43 44 0,35 7 0,06 0 0,00 0 0 0 0
566. Neuwirth Lumír
Rubín B Rychlá rota Ostrava
28,9 25,93 48 27 7 31,75 63 20 25 0,40 4 0,06 0 0,00 0 0 0 0
567. Palička Rostislav
Michelindart Havířov
28,7 34,38 32 32 11 37,97 79 30 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
568. Vrána David
Legendy Petrovice
28,7 32,69 52 52 17 38,58 127 49 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
569. Ostrochovská Daniela
U Dvoru B Ostrava
28,4 33,33 40 21 7 36,73 49 18 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
570. Strachota Stanislav
Iris Havířov
28,2 32,61 52 46 15 37,27 110 41 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
571. Lukeš David
Max Poruba
28,1 25,00 60 40 10 31,58 95 30 37 0,39 5 0,05 0 0,00 0 0 0 0
572. Bajgar Tomáš
Tornádo Poruba
28,0 21,74 60 46 10 33,33 117 39 49 0,42 4 0,03 2 0,02 0 0 0 0
573. Mokrý Lukáš
Slezští rytíři B Karviná
27,7 26,47 60 34 9 32,91 79 26 24 0,30 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
574. Vojtek Tomáš
Václavovice D.C.
27,6 23,08 52 26 6 30,65 62 19 26 0,42 4 0,06 0 0,00 0 0 0 0
575. Ševčík Roman
Rytíři Ostrava
27,5 25,00 60 44 11 34,82 112 39 30 0,27 3 0,03 0 0,00 0 0 0 0
576. Palát Milan
Jestřábi 99 Ostrava
27,3 29,27 56 41 12 37,25 102 38 0 0,00 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
577. Kaska Radek
Bratrstvo RŠ Ostrava
26,6 21,43 48 28 6 30,00 70 21 33 0,47 3 0,04 0 0,00 0 0 0 0
578. Pleva Rostislav
Tenisák Hlučín
26,3 21,05 60 38 8 28,41 88 25 42 0,48 4 0,05 0 0,00 0 0 0 0
579. Čížek Michal
Mýto B Lemuři Ostrava
26,2 29,41 44 34 10 35,37 82 29 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
580. Večerková Jana
Iris C Havířov
25,9 31,25 32 32 10 34,18 79 27 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
581. Košťál Martin
Nagano 98 B Václavovice
25,8 30,00 40 30 9 34,25 73 25 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
582. Brabenetz Luboš
Pracanti Havířov
25,7 22,22 56 45 10 31,13 106 33 31 0,29 3 0,03 0 0,00 0 0 0 0
583. Tomášek Jan
Pracanti Havířov
25,5 21,62 56 37 8 27,27 88 24 40 0,45 4 0,05 0 0,00 0 0 0 0
584. Krayzel Petr
Animals Ostrava
25,4 27,27 60 44 12 34,91 106 37 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
585. Vícha Roman
Michelindart Havířov
25,3 26,09 32 23 6 36,21 58 21 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
586. Pyš David
Tenisák C Děhylov
24,9 24,24 48 33 8 32,91 79 26 11 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
587. Opletal Tomáš
Pracanti Havířov
24,8 17,86 56 28 5 23,08 65 15 39 0,60 6 0,09 0 0,00 0 0 0 0
588. Hebda Martin
Zoltan Ostrava
24,7 27,27 56 33 9 32,89 76 25 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
589. Sláma Miroslav
Profin B Orlová
24,5 25,00 44 24 6 34,48 58 20 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
590. Malinová Kateřina
Danger Prostřední Bečva
24,5 24,39 64 41 10 28,72 94 27 19 0,20 3 0,03 0 0,00 0 0 0 0
591. Bittner David
Tenisák C Děhylov
24,3 21,88 48 32 7 29,33 75 22 23 0,31 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
592. Herdová Anna
Nagano 98 B Václavovice
24,1 28,13 40 32 9 32,05 78 25 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
593. Kyška Bohumil
Nagano 98 Nezávislí Václavovice
24,0 25,00 56 40 10 34,00 100 34 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
594. Staš Rostislav
Málka Orlová
24,0 25,00 56 40 10 33,67 98 33 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
595. Vandlíček Petr
Šipkaři Velká Polom
24,0 18,18 60 44 8 29,09 110 32 39 0,35 3 0,03 1 0,01 0 0 0 0
596. Poštulka Jakub
Mýto B Lemuři Ostrava
23,9 25,00 44 32 8 33,75 80 27 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
597. Plevová Jana
Řízci B z Výškovic
23,9 18,18 44 22 4 31,48 54 17 12 0,22 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
598. Gajda Martin
Leninovci Havířov
23,6 17,39 40 23 4 25,45 55 14 23 0,42 3 0,05 1 0,02 0 0 0 0
599. Mlýnek Robert
Panteři z Parlamentu Ostrava
23,2 19,05 48 42 8 29,00 100 29 29 0,29 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
600. Niedoba Martin
Dragons B Jablunkov
23,0 20,00 60 30 6 30,14 73 22 14 0,19 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
601. Richter Jiří
Iris B Havířov
22,8 25,00 40 24 6 31,03 58 18 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
602. Čelovský Jan
Řízci B z Výškovic
22,5 17,86 44 28 5 29,41 68 20 16 0,24 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
603. Petermanová Andrea
Dream Team B Ostrava
22,5 16,00 48 25 4 26,32 57 15 19 0,33 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
604. Hrtoňová Denisa
Iris B Havířov
21,9 25,00 40 28 7 29,41 68 20 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
605. Bača Miroslav
Iris Havířov
21,9 21,43 52 42 9 31,37 102 32 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
606. Pšenčík Lukáš
Rio B Senators Ostrava
21,8 18,75 60 32 6 25,68 74 19 18 0,24 3 0,04 0 0,00 0 0 0 0
607. Zajda Roman
Iris C Havířov
21,3 23,53 32 17 4 28,21 39 11 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
608. Bojňanský Tomáš
Šipkaři Velká Polom
21,3 11,43 60 35 4 22,89 83 19 41 0,49 5 0,06 1 0,01 0 0 0 0
609. Balog Martin
Řízci B z Výškovic
21,2 16,67 44 24 4 27,59 58 16 15 0,26 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
610. Gloger Zdeněk
KLD Ostrava
20,4 20,83 48 24 5 27,78 54 15 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
611. Hořava Vojtěch
Dragons B Jablunkov
20,0 15,63 60 32 5 28,92 83 24 9 0,11 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
612. Straka Jan
Kobra Šenov
19,3 21,05 32 19 4 25,58 43 11 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
613. Čermín Petr
Pracanti Havířov
17,0 12,12 56 33 4 16,44 73 12 23 0,32 5 0,07 1 0,01 0 0 0 0
614. Strmeň Roman
Devils´ Ostrava
17,0 11,11 52 27 3 19,05 63 12 24 0,38 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
615. Moještíková Pavla
Bernard B Frýdek-Místek
16,6 11,11 52 36 4 21,69 83 18 18 0,22 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
616. Feichtinger Petr
Slezští rytíři B Karviná
16,2 9,68 60 31 3 23,29 73 17 10 0,14 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
617. Černík Petr
Mýto B Lemuři Ostrava
13,7 11,11 44 36 4 20,93 86 18 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
618. Merva Petr
Iris Havířov
13,7 10,00 52 30 3 21,43 70 15 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
619. Bajer Rudolf
Orli Zátiší Orlová
  100,00 56 2 2 100,00 4 4 7 1,75 1 0,25 0 0,00 0 0 0 0
620. Koziel Jan
Kahanec Karviná
  100,00 68 2 2 100,00 4 4 1 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
621. Truchlý Lubomír
Jestřábi 99 Ostrava
  100,00 56 2 2 80,00 5 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
622. Domes Roman
Target Ostrava
  100,00 56 1 1 100,00 2 2 0 0,00 1 0,50 0 0,00 0 0 0 0
623. Janýška Marek
Vikings Matice Kopřivnice
  100,00 60 1 1 66,67 3 2 2 0,67 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
624. Tomenga Jaroslav
Řízci z Výškovic
  100,00 60 1 1 66,67 3 2 1 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
625. Suszka Daniel
Aligators Návsí
  91,67 52 12 11 78,57 28 22 29 1,04 1 0,04 1 0,04 1 0 0 0
626. Pastrňák Michal
Brooklyn Bull's Havířov
  90,48 48 21 19 77,55 49 38 57 1,16 15 0,31 1 0,02 3 0 0 0
627. Lysek Martin
Bad Boys Jablunkov
  86,36 56 22 19 74,55 55 41 70 1,27 21 0,38 4 0,07 4 0 0 0
628. Brázdil Tomáš
Kahanec Karviná
  84,62 68 13 11 64,71 34 22 19 0,56 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
629. Kotek Jaroslav
Stings Mosty u Jablunkova
  78,57 68 14 11 66,67 36 24 24 0,67 3 0,08 2 0,06 0 0 0 0
630. Podhora Jiří
Brooklyn Bull's Havířov
  78,26 48 23 18 65,00 60 39 50 0,83 6 0,10 2 0,03 0 0 0 0
631. Mališ Tomáš
Mistři B Smyčka Ostrava
  77,27 48 22 17 69,23 52 36 22 0,42 8 0,15 1 0,02 0 0 0 0
632. Bielý Lukáš
Brooklyn C Havířov
  77,27 52 22 17 68,00 50 34 41 0,82 10 0,20 0 0,00 3 0 0 0
633. Macura David
Řízci z Výškovic
  76,92 60 26 20 64,62 65 42 39 0,60 7 0,11 1 0,02 1 0 0 0
634. Kurečka Stanislav
Sniper Horní Bečva
  75,00 56 24 18 67,27 55 37 42 0,76 15 0,27 0 0,00 1 0 0 0
635. Zajac Marcel
Osada Dukla Komorní Lhotka
  75,00 52 16 12 65,79 38 25 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
636. Opravil Filip
Rio B Senators Ostrava
  75,00 60 4 3 77,78 9 7 9 1,00 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
637. Šesták Evald
Mond bar B Třinec
  75,00 48 4 3 66,67 9 6 7 0,78 2 0,22 1 0,11 0 0 0 0
638. Bujok Petr
Mond bar B Třinec
  73,91 48 23 17 67,31 52 35 47 0,90 9 0,17 0 0,00 1 0 0 0
639. Hanke Jaromír
Billiard Bar B Ostrava
  73,68 44 19 14 70,21 47 33 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
640. Jahn Lukáš
Vikings Matice Kopřivnice
  72,73 60 11 8 61,54 26 16 21 0,81 7 0,27 1 0,04 0 0 0 0
641. Bernát Jan
Tenisák Hlučín
  71,43 60 28 20 64,18 67 43 53 0,79 12 0,18 1 0,01 0 1 0 0
642. Tiahniboková Dita
Banditi z Vagonu Havířov
  71,43 52 14 10 60,00 35 21 5 0,14 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
643. Bušfyová Blanka
Elefant Karviná
  71,43 68 7 5 63,16 19 12 5 0,26 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
644. Luňák Lukáš
Gerlich B Fulnek
  71,43 56 7 5 58,82 17 10 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
645. Drobík Aleš
Supi Dolní Benešov
  69,23 56 26 18 65,57 61 40 84 1,38 22 0,36 11 0,18 11 2 0 0
646. Boštík Marek
Sponzoři Ostrava
  69,23 44 13 9 61,29 31 19 15 0,48 5 0,16 1 0,03 0 0 0 0
647. Trnka Jiří
Brooklyn Bull's Havířov
  68,42 48 19 13 60,42 48 29 38 0,79 3 0,06 1 0,02 0 0 0 0
648. Bugaj Marek
Zoltan Ostrava
  68,18 56 22 15 63,83 47 30 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
649. Bahr Karel
Mistři Ostrava
  66,67 60 27 18 63,08 65 41 47 0,72 4 0,06 0 0,00 1 0 0 0
650. Čimbora Ondřej
Zoltan Ostrava
  66,67 56 27 18 62,30 61 38 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
651. Balík Jiří
Mukade Double Ostrava
  66,67 48 21 14 60,78 51 31 20 0,39 3 0,06 1 0,02 0 0 0 0
652. Kaminski Jiří
Sponzoři Ostrava
  66,67 44 18 12 64,44 45 29 27 0,60 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
653. Richter Michal
Bazar no.1 Ostrava
  66,67 40 12 8 62,96 27 17 9 0,33 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
654. Neskora Martin
HQ C Béčka Havířov
  66,67 52 12 8 58,62 29 17 20 0,69 7 0,24 0 0,00 0 0 0 0
655. Barva Petr
Démoni Ostrava
  66,67 60 9 6 58,33 24 14 17 0,71 4 0,17 1 0,04 0 0 0 0
656. Mík Jiří
Simpsons B Bart Ostrava
  66,67 44 6 4 61,54 13 8 3 0,23 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
657. Janíček Petr
Moravia Frýdek-Místek
  66,67 48 3 2 55,56 9 5 2 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
658. Pospíchal Marek
Orli Zátiší Orlová
  65,22 56 23 15 57,38 61 35 79 1,30 18 0,30 7 0,11 3 0 0 0
659. Balog Igor
Řízci z Výškovic
  65,00 60 20 13 63,27 49 31 27 0,55 6 0,12 0 0,00 1 0 0 0
660. Ludvig Vladan
Virus B Opava
  65,00 56 20 13 61,22 49 30 44 0,90 8 0,16 2 0,04 1 0 0 0
661. Chudobová Renáta
U Káňů Radvanice
  63,64 60 11 7 61,54 26 16 12 0,46 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
662. Byrtus Jiří
Boconi Bocanovice
  62,96 68 27 17 57,35 68 39 40 0,59 10 0,15 0 0,00 0 0 0 0
663. Buček Dalibor
Tenisák C Děhylov
  62,50 48 16 10 58,54 41 24 23 0,56 3 0,07 1 0,02 0 0 0 0
664. Valenta Vojtěch
Orli Orlová
  62,50 52 16 10 56,10 41 23 24 0,59 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
665. Doležel Stanislav
Cafe bar Gross Opava
  62,50 56 8 5 58,82 17 10 5 0,29 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
666. Jurošková Svitlana
Jestřábi 66 Ostrava
  62,50 60 8 5 55,00 20 11 10 0,50 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
667. Novosad Ján
Hero Ostrava
  61,54 60 13 8 60,00 30 18 33 1,10 8 0,27 1 0,03 0 0 0 0
668. Valášek Martin
Jestřábi 99 Ostrava
  61,54 56 13 8 54,84 31 17 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
669. Papež Miroslav
Rio B Senators Ostrava
  60,00 60 10 6 51,72 29 15 27 0,93 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
670. Schiller Josef
Ludgeřovice D.C. B
  60,00 48 5 3 54,55 11 6 5 0,45 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
671. Jiřík Lukáš
Rio B Senators Ostrava
  60,00 60 5 3 50,00 12 6 2 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
672. Kučera Petr
Řízci z Výškovic
  59,09 60 22 13 55,77 52 29 30 0,58 8 0,15 0 0,00 0 0 0 0
673. Lifart Pavel
Bo.Co Fifejdy
  58,82 44 17 10 54,76 42 23 12 0,29 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
674. Kroker Jindřich
Ludgeřovice D.C.
  58,62 60 29 17 56,00 75 42 70 0,93 25 0,33 2 0,03 0 0 0 0
675. Král Michal
Flegmati Poruba
  58,33 48 12 7 53,33 30 16 4 0,13 0 0,00 1 0,03 0 0 0 0
676. Dvorjančanský Marek
Billiard Bar Ostrava
  58,33 60 12 7 51,72 29 15 30 1,03 7 0,24 0 0,00 0 0 0 0
677. Bocviňok Bohumil
Hrozný střelci Frýdek-Místek
  57,69 56 26 15 54,41 68 37 38 0,56 10 0,15 1 0,01 0 0 0 0
678. Benešová Emilie
Elefant Karviná
  57,58 68 33 19 52,94 85 45 42 0,49 5 0,06 0 0,00 0 0 0 0
679. Kužel Jaroslav
Ural Mimoni Ostrava
  57,14 60 7 4 58,82 17 10 12 0,71 2 0,12 0 0,00 0 0 0 0
680. Kučera Marek
Supi Dolní Benešov
  57,14 56 7 4 52,63 19 10 18 0,95 3 0,16 0 0,00 0 0 0 0
681. Helvín Jiří
Kovárna Frýdek-Místek
  57,14 48 7 4 50,00 18 9 15 0,83 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
682. Přibyl Petr
Démoni Ostrava
  56,25 60 16 9 55,26 38 21 30 0,79 5 0,13 1 0,03 0 0 0 0
683. Strejc Otakar
Bazar no.1 Ostrava
  56,25 40 16 9 55,00 40 22 17 0,43 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
684. Bajtek Rostislav
Kings Třinec
  55,56 56 18 10 57,78 45 26 48 1,07 17 0,38 2 0,04 2 2 0 0
685. Říkal Adam
Shooters Orlová
  54,55 52 22 12 55,56 54 30 33 0,61 6 0,11 1 0,02 0 0 0 0
686. Strouhal Martin
Majáček Karviná
  54,55 68 22 12 54,17 48 26 26 0,54 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
687. Wolný Tomáš
HQ C Béčka Havířov
  54,55 52 22 12 51,85 54 28 22 0,41 9 0,17 0 0,00 0 0 0 0
688. Strachová Lucie
U Dvoru B Ostrava
  54,55 40 11 6 52,00 25 13 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
689. Babič Tomáš
B.A.F. !!! Ostrava
  53,85 60 13 7 54,55 33 18 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
690. Vala Jakub
666 Ostrava
  53,85 28 13 7 47,06 34 16 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
691. Krajčovič Tomáš
Shooters Orlová
  52,63 52 19 10 46,67 45 21 16 0,36 1 0,02 1 0,02 0 0 0 0
692. Holub Marek
Kovárna Frýdek-Místek
  52,38 48 21 11 57,45 47 27 24 0,51 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
693. Holič Jiří
Boconi Bocanovice
  52,38 68 21 11 47,06 51 24 17 0,33 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
694. Krušina Jiří
Tornádo Poruba
  52,17 60 23 12 52,63 57 30 46 0,81 7 0,12 0 0,00 0 0 0 0
695. Svačina Lubomír
Elefant Karviná
  52,17 68 23 12 52,63 57 30 34 0,60 8 0,14 0 0,00 0 0 0 0
696. Ladner Ondřej
Mistři Ostrava
  50,00 60 28 14 49,30 71 35 51 0,72 10 0,14 1 0,01 2 0 0 0
697. Noga Tomáš 1993
New Darts Frýdek-Místek
  50,00 44 20 10 46,94 49 23 20 0,41 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
698. Noga Tomáš 1968
Motor Frýdek-Místek
  50,00 44 18 9 50,00 44 22 8 0,18 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
699. Sitek Ondřej
Řízci B z Výškovic
  50,00 44 16 8 53,85 39 21 10 0,26 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
700. Šimek Vlastimil
Mistři B Smyčka Ostrava
  50,00 48 16 8 50,00 42 21 18 0,43 4 0,10 0 0,00 0 0 0 0
701. Kršík Daniel
U Dvoru Ostrava
  50,00 56 14 7 50,00 38 19 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
702. Zetocha Vladimír
Kovárna Frýdek-Místek
  50,00 48 14 7 50,00 36 18 14 0,39 1 0,03 1 0,03 0 0 0 0
703. Válek Tomáš
Kobra Šenov
  50,00 32 12 6 50,00 30 15 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
704. Kurdějáková Alena
Káňata Radvanice
  50,00 48 12 6 50,00 28 14 9 0,32 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
705. Klikar Rostislav
Elefant Karviná
  50,00 68 12 6 46,67 30 14 8 0,27 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
706. Plháková Zdeňka
Kahanec Karviná
  50,00 68 12 6 46,67 30 14 10 0,33 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
707. Stecker Aleš
Pat.rick Poruba
  50,00 60 12 6 46,67 30 14 14 0,47 5 0,17 0 0,00 0 0 0 0
708. Romanský Roman
Sponzoři Ostrava
  50,00 44 10 5 48,00 25 12 10 0,40 6 0,24 0 0,00 0 0 0 0
709. Kósa Martin
Michelindart Havířov
  50,00 32 10 5 45,45 22 10 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
710. Bohm Jaroslav
Virus B Opava
  50,00 56 8 4 50,00 18 9 13 0,72 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
711. Šmahaj Martin
Rio Semena Ostrava
  50,00 56 8 4 50,00 18 9 20 1,11 4 0,22 0 0,00 0 0 0 0
712. Le Quan
HQ B Bambelocy Havířov
  50,00 56 8 4 42,11 19 8 11 0,58 5 0,26 0 0,00 0 0 0 0
713. Sidor Ondřej
Isora Hotel Koblov Ostrava
  50,00 56 6 3 53,33 15 8 11 0,73 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
714. Černíček Pavel
Assen Ostrava
  50,00 48 6 3 50,00 14 7 2 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
715. Hrabčák Milan
Racek Dragons Ostrava
  50,00 60 6 3 50,00 14 7 6 0,43 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
716. Gonsiorová Kamila
Bingo Bohumín
  50,00 40 6 3 42,86 14 6 2 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
717. Vítovec Jiří
Vikings B Kopřivnice
  50,00 48 4 2 54,55 11 6 1 0,09 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
718. Wantulok Patrik
Dragons B Jablunkov
  50,00 60 4 2 54,55 11 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
719. Gřibek Bedřich
Málka Orlová
  50,00 56 4 2 50,00 10 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
720. Motyčka Lukáš
Panteři z Parlamentu Ostrava
  50,00 48 4 2 50,00 10 5 5 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
721. Pilch Luboš
Kaplička Orlová
  50,00 56 4 2 50,00 10 5 5 0,50 4 0,40 0 0,00 0 0 0 0
722. Tobola Matěj
Ogaři Mořkov
  50,00 48 4 2 50,00 10 5 2 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
723. Volný Pavel
Robini Palkovice
  50,00 52 4 2 50,00 10 5 4 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
724. Straňava Tomáš
Stings Mosty u Jablunkova
  50,00 68 4 2 45,45 11 5 3 0,27 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
725. Beneš Vladimír
Kaplička Orlová
  50,00 56 4 2 44,44 9 4 2 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
726. Miklasová Margita
Leninovci Havířov
  50,00 40 4 2 44,44 9 4 4 0,44 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
727. Volný Tomáš
Shooters Orlová
  50,00 52 2 1 50,00 6 3 3 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
728. Birtus Roman
Majáček Karviná
  50,00 68 2 1 50,00 4 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
729. Losowski František
Degustátoři Kotelna Bohumín
  50,00 52 2 1 50,00 4 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
730. Rodek Jakub
Bratrstvo RŠ Ostrava
  50,00 48 2 1 40,00 5 2 2 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
731. Šimák Vilibald
Supi B Dolní Benešov
  50,00 52 2 1 40,00 5 2 2 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
732. Tománková Dagmar
Motor Frýdek-Místek
  50,00 44 2 1 40,00 5 2 1 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
733. Vavříček Petr
Profin Orlová
  50,00 52 2 1 40,00 5 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
734. Chýlek Jiří
Žraloci Tichá
  48,39 64 31 15 46,05 76 35 33 0,43 3 0,04 1 0,01 0 0 0 0
735. Szkanderová Jana
Aligators B Návsí
  48,28 68 29 14 47,14 70 33 33 0,47 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
736. Suchoň Jaroslav
Mond bar Třinec
  48,15 56 27 13 47,69 65 31 47 0,72 12 0,18 0 0,00 2 0 0 0
737. Stano Armand
Assen Ostrava
  47,62 48 21 10 50,00 54 27 27 0,50 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
738. Matula Lukáš
Ogaři Mořkov
  47,62 48 21 10 46,15 52 24 18 0,35 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
739. Kozel Ivo
Kovárna Frýdek-Místek
  47,37 48 19 9 48,00 50 24 22 0,44 5 0,10 0 0,00 0 0 0 0
740. Krouský Marek
Billiard Bar B Ostrava
  46,67 44 15 7 48,72 39 19 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
741. Buják Gabriel
Sponzoři Ostrava
  46,67 44 15 7 48,48 33 16 9 0,27 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
742. Šarina Petr
Profin Orlová
  46,67 52 15 7 47,37 38 18 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
743. Cieslar Tomš
Slezští rytíři B Karviná
  46,15 60 26 12 46,27 67 31 6 0,09 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
744. Lasota David
Aligators B Návsí
  46,15 68 26 12 45,16 62 28 31 0,50 7 0,11 0 0,00 1 0 0 0
745. Mikušová Milana
Brooklyn C Havířov
  46,15 52 13 6 43,33 30 13 19 0,63 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
746. Kočko Josef
Fortuna Frýdek-Místek
  46,15 40 13 6 42,86 28 12 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
747. Vala Jiří
Vikings B Kopřivnice
  45,45 48 22 10 45,61 57 26 30 0,53 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
748. Vyhlídal Radek
Mistři Ostrava
  45,45 60 11 5 46,15 26 12 24 0,92 3 0,12 0 0,00 0 0 0 0
749. Strejčková Eliška
Nezažiješ neuvěříš Zábřeh
  45,45 44 11 5 41,67 24 10 4 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
750. Kábrt Martin
Mýto B Lemuři Ostrava
  45,00 44 20 9 48,00 50 24 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
751. Górecki Stanislav
Slezští rytíři B Karviná
  45,00 60 20 9 46,94 49 23 15 0,31 4 0,08 0 0,00 0 0 0 0
752. Blokeš Martin
Freďouši Beéčka Darkovičky
  45,00 52 20 9 46,81 47 22 31 0,66 5 0,11 0 0,00 0 0 0 0
753. Kokinda Radek
HQ Kryptokoriáni Havířov
  45,00 56 20 9 45,65 46 21 39 0,85 7 0,15 0 0,00 1 0 0 0
754. Kříž Jan
Slezští rytíři B Karviná
  45,00 60 20 9 44,68 47 21 9 0,19 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
755. Černý Radek
Cafe bar Gross B Opava
  45,00 48 20 9 39,58 48 19 10 0,21 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
756. Košař Josef
Zlobři Velká Polom
  44,44 60 27 12 43,48 69 30 50 0,72 9 0,13 0 0,00 0 0 0 0
757. Matějek Oto
Cafe bar Gross B Opava
  44,44 48 18 8 48,89 45 22 33 0,73 5 0,11 1 0,02 0 0 0 0
758. Hatrik Petr
Freďouši Beéčka Darkovičky
  44,44 52 18 8 46,15 39 18 14 0,36 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
759. Stonawská Michaela
Dragons B Jablunkov
  44,44 60 18 8 45,45 44 20 19 0,43 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
760. Guřanová Veronika
Rubín B Rychlá rota Ostrava
  44,44 48 9 4 47,83 23 11 4 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
761. Mer Tomáš
Kovárna Frýdek-Místek
  43,75 48 16 7 45,00 40 18 17 0,43 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
762. Dík Břetislav
HQ B Bambelocy Havířov
  43,48 56 23 10 45,45 55 25 53 0,96 10 0,18 1 0,02 1 0 0 0
763. Dadák Jaromír
Káňata Radvanice
  42,86 48 14 6 47,22 36 17 4 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
764. Kresta David
Zoltan Ostrava
  42,86 56 14 6 47,06 34 16 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
765. Schimke Robert
Málka Orlová
  42,86 56 14 6 45,45 33 15 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
766. Jurák Michael
Tenisák Hlučín
  42,86 60 14 6 41,67 36 15 19 0,53 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
767. Lacina Jiří
Brooklyn Bull's Havířov
  42,86 48 7 3 47,06 17 8 2 0,12 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
768. Lifartová Ivana
Bo.Co Fifejdy
  42,86 44 7 3 41,18 17 7 1 0,06 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
769. Zetocha Filip
Danger Prostřední Bečva
  42,86 64 7 3 41,18 17 7 6 0,35 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
770. Hrabě Vítězslav
Brooklyn B Havířov
  42,86 56 7 3 35,29 17 6 9 0,53 2 0,12 0 0,00 0 0 0 0
771. Hopp Marek
Tenisák B Děhylov
  42,31 60 26 11 43,48 69 30 21 0,30 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
772. Mališek Petr
Brooklyn C Havířov
  42,11 52 19 8 44,68 47 21 16 0,34 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
773. Pavlíček Ondřej
Dragons B Jablunkov
  41,67 60 12 5 50,00 30