Rozpis ligových utkání
UŠO > Moravskoslezský kraj > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
A. liga - 1.liga
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.St14.9.2016Ludgeřovice D.C.6:12Bad Boys JablunkovSelský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice 
18:00Hořín Dalibor19:26Jochymek Henryk
2.Ne25.9.2016Maníci Frýdek-Místek16:2Ludgeřovice D.C.Eden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
14:00Mandys Jakub33:9Ševčíková Monika
3.St28.9.2016Ludgeřovice D.C.5:13Virus OpavaSelský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice 
18:00Hořín Dalibor16:30Plepla Libor
4.7.10.2016HQ B Kryptokoriáni Havířov11:7Ludgeřovice D.C.U Lenina hospůdka Havířov, Havířov 
18:00Zámečník Adam27:18Hořín Dalibor
5.St12.10.2016Ludgeřovice D.C.8:10Hornets-Výhybka BohumínSelský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice 
18:00Hořín Dalibor23:23Duda Pavel
6.21.10.2016Orli Zátiší Orlová11:7Ludgeřovice D.C.Profin bar Orlová, Orlová 
18:00Saj Martin26:17Hořín Dalibor
7.St26.10.2016Ludgeřovice D.C.10:8Slezští rytíři KarvináSelský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice 
18:00Hořín Dalibor23:21Weissmann Vladimír
8.St2.11.2016Ludgeřovice D.C.12:6Brooklyn B HavířovSelský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice 
18:00Hořín Dalibor26:16Woznica Marián
9.Ne20.11.2016Rakety Ranec Frýdek-Místek13:5Ludgeřovice D.C.Eden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
13:00Minařík Oldřich28:15Matušík Michal
10.St23.11.2016Ludgeřovice D.C.4:14Supi Dolní BenešovSelský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice 
18:00Hořín Dalibor18:30Dominik Roman
11.Ne4.12.2016Kings Třinec15:3Ludgeřovice D.C.U Rumcajse Třinec, Třinec 
17:00Ficek Marek32:12Matušík Michal
12.St7.12.2016Ludgeřovice D.C.13:5Tazman Jr.-Doctor's OstravaSelský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice 
18:00Hořín Dalibor29:16Jamrož Jiří
13.16.12.2016Jestřábi 99 Ostrava5:13Ludgeřovice D.C.Permon bar Ostrava, Ostrava 
18:00Palát Milan17:30Hořín Dalibor
14.St4.1.2017Ludgeřovice D.C.8:10Růžový Dvůr KružberkSelský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice 
18:00Hořín Dalibor21:25Haferník Petr
15.Ne15.1.2017Brooklyn Bull's Havířov11:7Ludgeřovice D.C.Brooklyn herna bar Havířov, Havířov 
17:00Lacina Jiří26:18Matušík Michal
16.20.1.2017Bad Boys Jablunkov13:5Ludgeřovice D.C.U Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov 
18:00Jochymek Henryk28:15Hořín Dalibor
17.St25.1.2017Ludgeřovice D.C.7:11Maníci Frýdek-MístekSelský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice 
18:00Hořín Dalibor19:24Mandys Jakub
18.Ne5.2.2017Virus Opava14:4Ludgeřovice D.C.Kotelna Opava-Kylešovice, Opava 
16:30Plepla Libor30:13Matušík Michal
19.St8.2.2017Ludgeřovice D.C.10:8HQ B Kryptokoriáni HavířovSelský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice 
18:00Hořín Dalibor25:21Zámečník Adam
20.Ne19.2.2017Hornets-Výhybka Bohumín6:12Ludgeřovice D.C.Nádražní restaurace Bohumín, Bohumín 
17:00Duda Pavel15:28Hořín Dalibor
21.St22.2.2017Ludgeřovice D.C.10:8Orli Zátiší OrlováSelský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice 
18:00Hořín Dalibor22:22Saj Martin
22.Ne5.3.2017Slezští rytíři Karviná11:7Ludgeřovice D.C.Dvorana restaurace Karviná, Karviná 
14:00Jež Martin25:20Hořín Dalibor
23.10.3.2017Brooklyn B Havířov9:10Ludgeřovice D.C.Brooklyn herna bar Havířov, Havířov 
18:00Woznica Marián20:24Hořín Dalibor
24.St15.3.2017Ludgeřovice D.C.9:10Rakety Ranec Frýdek-MístekSelský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice 
18:00Hořín Dalibor23:21Minařík Oldřich
25.24.3.2017Supi Dolní Benešov14:4Ludgeřovice D.C.U Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov 
18:00Dominik Roman29:14Hořín Dalibor
26.St29.3.2017Ludgeřovice D.C.7:11Kings TřinecSelský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice 
18:00Hořín Dalibor17:26Ficek Marek
27.Ne9.4.2017Tazman Jr.-Doctor's Ostrava13:5Ludgeřovice D.C.MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava 
14:00Jamrož Jiří29:15Hořín Dalibor
28.St19.4.2017Ludgeřovice D.C.8:10Jestřábi 99 OstravaSelský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice 
18:00Hořín Dalibor23:26Palát Milan
29.Ne30.4.2017Růžový Dvůr Kružberk4:14Ludgeřovice D.C.Růžový Dvůr restaurace Kružberk, Kružberk 
17:00Haferník Petr13:30Hořín Dalibor
30.St3.5.2017Ludgeřovice D.C.14:4Brooklyn Bull's HavířovSelský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice 
18:00Hořín Dalibor28:15Lacina Jiří
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 28.9.2021 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 28.9.2021 04:05:39
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement