Rozpis ligových utkání
UŠO > Moravskoslezský kraj > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
A. liga - 1.liga
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne28.9.2014Alfa Frýdek-Místek3:15Supi B Dolní BenešovAlfa bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
17:00Kollár Jan12:32Dominik Roman
2.Ne5.10.2014Supi B Dolní Benešov16:2Predators OpavaU Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov 
14:00Dominik Roman34:9Armlich Jan
3.10.10.2014Bull-DO-zer's Havířov3:15Supi B Dolní BenešovMarshall Havířov, Havířov 
18:30Baláš František10:31Dominik Roman
4.Ne19.10.2014Supi B Dolní Benešov12:6Maníci Frýdek-MístekU Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov 
14:00Dominik Roman28:18Mandys Jakub
5.Ne26.10.2014Rio Tazman Kings 0strava5:13Supi B Dolní BenešovRio sport bar Ostrava (Bauer), Ostrava 
14:30Makový Jiří14:31Tulach Pavel
6.Ne2.11.2014Supi B Dolní Benešov11:7Virus OpavaU Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov 
14:00Dominik Roman24:22Plepla Libor
7.St5.11.2014Jestřábi 99 Ostrava7:11Supi B Dolní BenešovPermon bar Ostrava, Ostrava 
18:00Juroška Libor18:25Dominik Roman
8.Ne23.11.2014Tazman Jr.-Doctor's Ostrava5:13Supi B Dolní BenešovMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava 
13:30Jamrož Jiří15:28Dominik Roman
10.5.12.2014Kings Třinec8:10Supi B Dolní BenešovU Rumcajse Třinec, Třinec 
18:00Ficek Marek23:25Dominik Roman
11.Ne14.12.2014Supi B Dolní Benešov10:8Bad Boys JablunkovU Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov 
14:00Dominik Roman25:18Sek Milan
12.Ne21.12.2014Sportdarts Partay Pub Ostrava5:13Supi B Dolní BenešovPartay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava 
18:00Crha Ondřej15:30Dominik Roman
9.Po5.1.2015Supi B Dolní Benešov13:5Calabroni KozloviceU Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov 
14:00Dominik Roman31:16Chýlek Ludvík
13.Ne11.1.2015Supi B Dolní Benešov7:11Brooklyn Bull's HavířovU Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov 
14:00Dominik Roman20:25Lacina Jiří
14.Ne18.1.2015Orli Zátiší Orlová8:10Supi B Dolní BenešovProfin bar Orlová, Orlová 
14:00Havlíček Ladislav23:22Dominik Roman
15.Ne25.1.2015Supi B Dolní Benešov14:4Výhybka BohumínU Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov 
14:00Dominik Roman32:17Mesiarik Josef
16.Ne1.2.2015Supi B Dolní Benešov14:4Alfa Frýdek-MístekU Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov 
14:00Dominik Roman31:12Kollár Jan
17.Ne8.2.2015Predators Opava10:8Supi B Dolní BenešovCafé bar Gross Opava, Opava 
15:30Armlich Jan23:22Dominik Roman
18.Ne15.2.2015Supi B Dolní Benešov11:7Bull-DO-zer's HavířovU Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov 
14:00Dominik Roman28:17Baláš František
19.Ne22.2.2015Maníci Frýdek-Místek5:13Supi B Dolní BenešovEden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
14:00Mandys Jakub15:29Dominik Roman
20.Ne1.3.2015Supi B Dolní Benešov13:5Rio Tazman Kings 0stravaU Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov 
14:00Dominik Roman29:13Makový Jiří
21.Ne8.3.2015Virus Opava5:13Supi B Dolní BenešovKotelna Opava-Kylešovice, Opava 
17:00Plepla Libor16:26Dominik Roman
22.Ne15.3.2015Supi B Dolní Benešov12:6Jestřábi 99 OstravaU Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov 
14:00Dominik Roman28:19Juroška Libor
23.Ne22.3.2015Supi B Dolní Benešov15:3Tazman Jr.-Doctor's OstravaU Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov 
14:00Dominik Roman31:12Jamrož Jiří
24.Ne29.3.2015Calabroni Kozlovice4:14Supi B Dolní BenešovU Kováčka hospoda Kozlovice, Kozlovice 
13:30Chýlek Ludvík13:32Dominik Roman
25.Ne12.4.2015Supi B Dolní Benešov5:13Kings TřinecU Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov 
14:00Dominik Roman16:27Ficek Marek
26.St15.4.2015Bad Boys Jablunkov10:9Supi B Dolní BenešovU Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov 
18:00Jochymek Henryk26:23Dominik Roman
27.Ne26.4.2015Supi B Dolní Benešov15:3Sportdarts Partay Pub OstravaU Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov 
14:00Dominik Roman32:12Magula Marian
28.Ne3.5.2015Brooklyn Bull's Havířov10:8Supi B Dolní BenešovBrooklyn herna bar Havířov, Havířov 
17:00Lacina Jiří24:21Tulach Pavel
29.Ne10.5.2015Supi B Dolní Benešov8:10Orli Zátiší OrlováU Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov 
14:00Dominik Roman23:24Saj Martin
30.Ne17.5.2015Výhybka Bohumín7:11Supi B Dolní BenešovNádražní restaurace Bohumín, Bohumín 
16:00Mesiarik Josef20:28Tulach Pavel
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 20.10.2021 18:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 20.10.2021 18:41:27
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement