|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Pá | 8.9.2023 | Supi Dolní Benešov | 14 | : | 4 | Bull's-eye Riviéra Frýdek-Místek | U Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov | |
18:00 | Vinárek René | 31 | : | 13 | Prudký Jan |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Řízci z Výškovic | 8 | : | 10 | Bo.Co Fifejdy | Řízkárna U Orla Ostrava-Výškovice, Ostrava | |
14:00 | Balog Igor | 20 | : | 25 | Fiala Patrik |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Brooklyn Bull's Havířov | 5 | : | 13 | Windson Ostrava | Brooklyn herna bar Havířov, Havířov | |
17:00 | Lacina Jiří | 16 | : | 29 | Schneider Petr |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Ludgeřovice D.C. | 8 | : | 10 | Darts Bohumín | Šatlava Ostrava-Poruba, Ostrava | |
18:00 | Hořín Dalibor | 23 | : | 23 | Veselý Roman |
|
| 2. | Pá | 15.9.2023 | Bad Boys Jablunkov | 2 | : | 16 | Supi Dolní Benešov | U Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov | |
18:00 | Jochymek Henryk | 9 | : | 33 | Stříbný Tomáš |
|
| 2. | Pá | 15.9.2023 | Maníci Frýdek-Místek | 8 | : | 10 | Aligators Návsí | Motor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Mandys Jakub | 22 | : | 25 | Rychlík Pavel |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Řízci z Výškovic | 14 | : | 4 | Iris Havířov | Řízkárna U Orla Ostrava-Výškovice, Ostrava | |
14:00 | Balog Igor | 31 | : | 15 | Vilgocký Rostislav |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Darts Bohumín | 15 | : | 3 | Jestřábi 99 Ostrava | Family bistro Bohumín, Bohumín | |
17:30 | Veselý Roman | 32 | : | 10 | Kubánek Josef |
Zadal: | Veselý Roman | 17.9.2023 18:56 | Autorizoval: | Automat | 23.9.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Windson Ostrava | 13 | : | 5 | Ludgeřovice D.C. | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Schneider Petr | 29 | : | 11 | Hořín Dalibor |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Bull's-eye Riviéra Frýdek-Místek | 8 | : | 10 | Brooklyn Bull's Havířov | Bull'seye Riviéra sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Prudký Jan | 21 | : | 24 | Lacina Jiří |
|
| 3. | Pá | 29.9.2023 | Aligators Návsí | 4 | : | 14 | Řízci z Výškovic | U Kosa restaurace Návsí, Návsí | |
18:00 | Rychlík Pavel | 20 | : | 29 | Šmíd Pavel |
|
| 3. | Pá | 29.9.2023 | Jestřábi 99 Ostrava | 3 | : | 15 | Windson Ostrava | Permon bar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Kubánek Josef | 10 | : | 33 | Schneider Petr |
|
| 3. | Pá | 29.9.2023 | Iris Havířov | 5 | : | 13 | Bo.Co Fifejdy | Iris Šipkový Club Havířov, Havířov | |
18:30 | Vilgocký Rostislav | 11 | : | 28 | Fiala Patrik |
Zadal: | Fiala Patrik | 30.9.2023 13:20 | Autorizoval: | Automat | 5.10.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Brooklyn Bull's Havířov | 12 | : | 6 | Bad Boys Jablunkov | Brooklyn herna bar Havířov, Havířov | |
17:00 | Lacina Jiří | 26 | : | 17 | Jochymek Henryk |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Ludgeřovice D.C. | 10 | : | 8 | Bull's-eye Riviéra Frýdek-Místek | Šatlava Ostrava-Poruba, Ostrava | |
18:00 | Hořín Dalibor | 23 | : | 20 | Prudký Jan |
|
| 4. | Pá | 6.10.2023 | Bad Boys Jablunkov | 12 | : | 6 | Ludgeřovice D.C. | U Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov | |
18:00 | Maštalíř Pavel | 29 | : | 19 | Hořín Dalibor |
|
| 4. | Pá | 6.10.2023 | Maníci Frýdek-Místek | 6 | : | 12 | Supi Dolní Benešov | Motor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Mandys Jakub | 16 | : | 27 | Vinárek René |
|
| 4. | Pá | 6.10.2023 | Bo.Co Fifejdy | 10 | : | 8 | Darts Bohumín | Rubín restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Šimáček Marek | 21 | : | 19 | Veselý Roman |
|
| 5. | Pá | 13.10.2023 | Aligators Návsí | 6 | : | 12 | Bo.Co Fifejdy | U Kosa restaurace Návsí, Návsí | |
18:00 | Bugala Jaroslav | 17 | : | 27 | Fiala Patrik |
Zadal: | Fiala Patrik | 13.10.2023 20:57 | Autorizoval: | Automat | 19.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Pá | 13.10.2023 | Supi Dolní Benešov | 13 | : | 5 | Řízci z Výškovic | U Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov | |
18:00 | Vinárek René | 29 | : | 15 | Balog Igor |
|
| 5. | Pá | 13.10.2023 | Jestřábi 99 Ostrava | 13 | : | 5 | Bad Boys Jablunkov | Permon bar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Kubánek Josef | 29 | : | 14 | Maštalíř Pavel |
|
| 5. | Ne | 15.10.2023 | Brooklyn Bull's Havířov | 8 | : | 10 | Maníci Frýdek-Místek | Brooklyn herna bar Havířov, Havířov | |
17:00 | Lacina Jiří | 22 | : | 21 | Mandys Jakub |
|
| 5. | Ne | 15.10.2023 | Darts Bohumín | 6 | : | 12 | Windson Ostrava | Family bistro Bohumín, Bohumín | |
17:30 | Veselý Roman | 17 | : | 29 | Schneider Petr |
|
| 6. | Pá | 20.10.2023 | Maníci Frýdek-Místek | 13 | : | 5 | Ludgeřovice D.C. | Motor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Mandys Jakub | 29 | : | 16 | Hořín Dalibor |
|
| 6. | Pá | 20.10.2023 | Bo.Co Fifejdy | 2 | : | 16 | Windson Ostrava | Rubín restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Šimáček Marek | 9 | : | 33 | Schneider Petr |
|
| 6. | Pá | 20.10.2023 | Iris Havířov | 6 | : | 12 | Supi Dolní Benešov | Iris Šipkový Club Havířov, Havířov | |
18:30 | Vilgocký Rostislav | 14 | : | 26 | Vinárek René |
Zadal: | Vinárek René | 21.10.2023 15:07 | Autorizoval: | Automat | 26.10.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 22.10.2023 | Řízci z Výškovic | 12 | : | 6 | Brooklyn Bull's Havířov | Řízkárna U Orla Ostrava-Výškovice, Ostrava | |
14:00 | Balog Igor | 27 | : | 17 | Trnka Václav |
|
| 6. | Ne | 22.10.2023 | Bull's-eye Riviéra Frýdek-Místek | 7 | : | 11 | Darts Bohumín | Bull'seye Riviéra sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Prudký Jan | 20 | : | 25 | Veselý Roman |
|
| 7. | Pá | 27.10.2023 | Supi Dolní Benešov | 17 | : | 1 | Aligators Návsí | U Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov | |
18:00 | Vinárek René | 34 | : | 6 | Rychlík Pavel |
Zadal: | Bocko Petr | 27.10.2023 21:52 | Autorizoval: | Automat | 2.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 29.10.2023 | Brooklyn Bull's Havířov | 13 | : | 5 | Iris Havířov | Brooklyn herna bar Havířov, Havířov | |
17:00 | Lacina Jiří | 26 | : | 14 | Strachota Stanislav |
Zadal: | Lacina Jiří | 1.11.2023 12:03 | Autorizoval: | Automat | 4.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 29.10.2023 | Darts Bohumín | 17 | : | 1 | Bad Boys Jablunkov | Family bistro Bohumín, Bohumín | |
17:30 | Veselý Roman | 34 | : | 8 | Jochymek Henryk |
|
| 7. | Ne | 29.10.2023 | Ludgeřovice D.C. | 14 | : | 4 | Řízci z Výškovic | Šatlava Ostrava-Poruba, Ostrava | |
18:00 | Hořín Dalibor | 30 | : | 14 | Balog Igor |
|
| 7. | Ne | 29.10.2023 | Windson Ostrava | 14 | : | 4 | Bull's-eye Riviéra Frýdek-Místek | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Schneider Petr | 31 | : | 8 | Prudký Jan |
|
| 12. | Pá | 3.11.2023 | Aligators Návsí | 8 | : | 10 | Darts Bohumín | U Kosa restaurace Návsí, Návsí | |
18:00 | Bugala Jaroslav | 20 | : | 23 | Veselý Roman |
|
| 1. | Pá | 3.11.2023 | Iris Havířov | 12 | : | 6 | Maníci Frýdek-Místek | Iris Šipkový Club Havířov, Havířov | |
18:30 | | 25 | : | 16 | |
Zadal: | Automat | 12.9.2023 02:00 | Změnil: | Obluk Ladislav | 5.11.2023 12:37 | Autorizoval: | Automat | 21.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Pá | 10.11.2023 | Bad Boys Jablunkov | 5 | : | 13 | Windson Ostrava | U Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov | |
18:00 | Jochymek Henryk | 15 | : | 28 | Schneider Petr |
|
| 8. | Pá | 10.11.2023 | Bo.Co Fifejdy | 8 | : | 10 | Bull's-eye Riviéra Frýdek-Místek | Rubín restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Fiala Patrik | 20 | : | 24 | Prudký Jan |
|
| 8. | Pá | 10.11.2023 | Iris Havířov | 6 | : | 12 | Ludgeřovice D.C. | Iris Šipkový Club Havířov, Havířov | |
18:30 | Vilgocký Rostislav | 16 | : | 27 | Štěpánek Ondřej |
|
| 8. | Ne | 12.11.2023 | Řízci z Výškovic | 10 | : | 8 | Jestřábi 99 Ostrava | Řízkárna U Orla Ostrava-Výškovice, Ostrava | |
14:00 | Šmíd Pavel | 25 | : | 23 | Kubánek Josef |
|
| 9. | Ne | 19.11.2023 | Darts Bohumín | 15 | : | 3 | Maníci Frýdek-Místek | Family bistro Bohumín, Bohumín | |
17:30 | Veselý Roman | 32 | : | 11 | Mandys Jakub |
|
| 9. | Ne | 19.11.2023 | Ludgeřovice D.C. | 13 | : | 5 | Aligators Návsí | Šatlava Ostrava-Poruba, Ostrava | |
18:00 | Hořín Dalibor | 28 | : | 15 | Karch Libor |
Zadal: | Hořín Dalibor | 20.11.2023 10:15 | Autorizoval: | Automat | 25.11.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 19.11.2023 | Bull's-eye Riviéra Frýdek-Místek | 11 | : | 7 | Bad Boys Jablunkov | Bull'seye Riviéra sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Prudký Jan | 24 | : | 18 | Jochymek Henryk |
Zadal: | Prudký Jan | 19.11.2023 20:37 | Změnil: | Prudký Jan | 19.11.2023 22:51 | Autorizoval: | Automat | 25.11.2023 02:00 |
|
| 10. | Pá | 24.11.2023 | Aligators Návsí | 7 | : | 11 | Jestřábi 99 Ostrava | U Kosa restaurace Návsí, Návsí | |
18:00 | Rychlík Pavel | 19 | : | 26 | Kubánek Josef |
Zadal: | Rychlík Pavel | 25.11.2023 21:43 | Autorizoval: | Automat | 30.11.2023 02:00 |
|
| 10. | Pá | 24.11.2023 | Supi Dolní Benešov | 8 | : | 10 | Brooklyn Bull's Havířov | U Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov | |
18:00 | Vinárek Petr | 22 | : | 22 | Lacina Jiří |
|
| 10. | Pá | 24.11.2023 | Maníci Frýdek-Místek | 7 | : | 11 | Windson Ostrava | Motor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Mandys Jakub | 19 | : | 27 | Schneider Petr |
|
| 10. | Pá | 24.11.2023 | Bo.Co Fifejdy | 10 | : | 8 | Bad Boys Jablunkov | Rubín restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Fiala Patrik | 26 | : | 20 | Jochymek Henryk |
|
| 10. | Ne | 26.11.2023 | Řízci z Výškovic | 5 | : | 13 | Darts Bohumín | Řízkárna U Orla Ostrava-Výškovice, Ostrava | |
14:00 | Šmíd Pavel | 13 | : | 28 | Veselý Roman |
|
| 4. | Pá | 1.12.2023 | Iris Havířov | 12 | : | 6 | Aligators Návsí | Iris Šipkový Club Havířov, Havířov | |
18:30 | Vilgocký Rostislav | 27 | : | 14 | Rychlík Pavel |
Zadal: | Foltýn Jiří | 2.12.2023 13:51 | Autorizoval: | Automat | 7.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Ne | 3.12.2023 | Brooklyn Bull's Havířov | 13 | : | 5 | Bo.Co Fifejdy | Brooklyn herna bar Havířov, Havířov | |
17:00 | Lacina Jiří | 29 | : | 18 | Fiala Patrik |
|
| 11. | Ne | 3.12.2023 | Darts Bohumín | 13 | : | 5 | Iris Havířov | Family bistro Bohumín, Bohumín | |
17:30 | Veselý Roman | 30 | : | 13 | Strachota Stanislav |
Zadal: | Veselý Roman | 4.12.2023 08:34 | Autorizoval: | Automat | 9.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Ne | 3.12.2023 | Windson Ostrava | 11 | : | 7 | Řízci z Výškovic | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Schneider Petr | 25 | : | 16 | Balog Igor |
|
| 11. | Ne | 3.12.2023 | Bull's-eye Riviéra Frýdek-Místek | 6 | : | 12 | Maníci Frýdek-Místek | Bull'seye Riviéra sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Prudký Jan | 19 | : | 26 | Mandys Jakub |
|
| 4. | Pá | 8.12.2023 | Bull's-eye Riviéra Frýdek-Místek | 5 | : | 13 | Jestřábi 99 Ostrava | Bull'seye Riviéra sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Prudký Jan | 14 | : | 31 | Kubánek Josef |
|
| 12. | Pá | 8.12.2023 | Supi Dolní Benešov | 18 | : | 0 | Jestřábi 99 Ostrava | U Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov | |
18:00 | Vinárek René | 36 | : | 7 | Kubánek Josef |
Zadal: | Vinárek René | 8.12.2023 22:58 | Autorizoval: | Automat | 14.12.2023 02:00 |
|
| 12. | Pá | 8.12.2023 | Maníci Frýdek-Místek | 12 | : | 6 | Bad Boys Jablunkov | Motor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Mandys Jakub | 30 | : | 16 | Jochymek Henryk |
Zadal: | Mandys Jakub | 10.12.2023 20:31 | Autorizoval: | Automat | 14.12.2023 02:00 |
|
| 12. | Ne | 10.12.2023 | Řízci z Výškovic | 10 | : | 8 | Bull's-eye Riviéra Frýdek-Místek | Řízkárna U Orla Ostrava-Výškovice, Ostrava | |
14:00 | Šmíd Pavel | 23 | : | 19 | Prudký Jan |
Zadal: | Balog Igor | 11.12.2023 22:02 | Autorizoval: | Automat | 16.12.2023 02:00 |
|
| 12. | Ne | 10.12.2023 | Brooklyn Bull's Havířov | 10 | : | 8 | Ludgeřovice D.C. | Brooklyn herna bar Havířov, Havířov | |
17:00 | Trnka Václav | 25 | : | 20 | Hořín Dalibor |
|
| 13. | Pá | 15.12.2023 | Jestřábi 99 Ostrava | 10 | : | 8 | Brooklyn Bull's Havířov | Permon bar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Kubánek Josef | 23 | : | 19 | Dík Břetislav |
|
| 13. | Pá | 15.12.2023 | Bad Boys Jablunkov | 6 | : | 12 | Řízci z Výškovic | U Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov | |
18:00 | Jochymek Henryk | 17 | : | 26 | Maršalík Ondřej |
|
| 13. | Ne | 17.12.2023 | Ludgeřovice D.C. | 8 | : | 10 | Bo.Co Fifejdy | Šatlava Ostrava-Poruba, Ostrava | |
18:00 | Hořín Dalibor | 22 | : | 25 | Šimáček Marek |
|
| 13. | Ne | 17.12.2023 | Windson Ostrava | 17 | : | 1 | Aligators Návsí | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Schneider Petr | 35 | : | 8 | Rychlík Pavel |
|
| 13. | Ne | 17.12.2023 | Bull's-eye Riviéra Frýdek-Místek | 7 | : | 11 | Iris Havířov | Bull'seye Riviéra sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Prudký Jan | 20 | : | 26 | Foltýn Jiří |
Zadal: | Prudký Jan | 19.12.2023 18:18 | Autorizoval: | Automat | 23.12.2023 02:00 |
|
| 14. | Pá | 5.1.2024 | Supi Dolní Benešov | 13 | : | 5 | Darts Bohumín | U Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov | |
18:00 | Vinárek René | 29 | : | 15 | Veselý Roman |
|
| 14. | Pá | 5.1.2024 | Bo.Co Fifejdy | 12 | : | 6 | Maníci Frýdek-Místek | Rubín restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Fiala Patrik | 25 | : | 17 | Mandys Jakub |
|
| 14. | Pá | 5.1.2024 | Iris Havířov | 8 | : | 10 | Bad Boys Jablunkov | Iris Šipkový Club Havířov, Havířov | |
18:30 | Vilgocký Rostislav | 18 | : | 24 | Jochymek Henryk |
|
| 14. | Ne | 7.1.2024 | Ludgeřovice D.C. | 13 | : | 5 | Jestřábi 99 Ostrava | Šatlava Ostrava-Poruba, Ostrava | |
18:00 | Hořín Dalibor | 29 | : | 15 | Kubánek Josef |
Zadal: | Hořín Dalibor | 8.1.2024 11:04 | Autorizoval: | Automat | 13.1.2024 02:00 |
|
| 15. | Pá | 12.1.2024 | Jestřábi 99 Ostrava | 8 | : | 10 | Bo.Co Fifejdy | Permon bar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Kubánek Josef | 21 | : | 27 | Fiala Patrik |
Zadal: | Fiala Patrik | 13.1.2024 08:52 | Autorizoval: | Automat | 18.1.2024 02:00 |
|
| 15. | Pá | 12.1.2024 | Bad Boys Jablunkov | 11 | : | 7 | Aligators Návsí | U Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov | |
18:00 | Jochymek Henryk | 27 | : | 18 | Bugala Jaroslav |
|
| 15. | Pá | 12.1.2024 | Maníci Frýdek-Místek | 14 | : | 4 | Řízci z Výškovic | Motor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Mandys Jakub | 28 | : | 14 | Balog Igor |
|
| 15. | Ne | 14.1.2024 | Darts Bohumín | 13 | : | 5 | Brooklyn Bull's Havířov | Family bistro Bohumín, Bohumín | |
17:30 | Veselý Roman | 27 | : | 16 | Trnka Václav |
|
| 14. | Ne | 14.1.2024 | Aligators Návsí | 11 | : | 7 | Bull's-eye Riviéra Frýdek-Místek | U Kosa restaurace Návsí, Návsí | |
18:00 | Rychlík Pavel | 25 | : | 17 | Grygar Lukáš |
|
| 16. | Pá | 19.1.2024 | Bo.Co Fifejdy | 12 | : | 6 | Řízci z Výškovic | Rubín restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Fiala Patrik | 26 | : | 18 | Balog Igor |
|
| 16. | Pá | 19.1.2024 | Maníci Frýdek-Místek | 10 | : | 8 | Iris Havířov | Motor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Mandys Jakub | 22 | : | 20 | Satinský Aleš |
Zadal: | Dulava Petr | 22.1.2024 06:45 | Autorizoval: | Automat | 25.1.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 21.1.2024 | Bull's-eye Riviéra Frýdek-Místek | 6 | : | 12 | Supi Dolní Benešov | Bull'seye Riviéra sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Grygar Lukáš | 16 | : | 28 | Vinárek René |
|
| 16. | Ne | 21.1.2024 | Windson Ostrava | 17 | : | 1 | Brooklyn Bull's Havířov | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Surma Stanislav | 35 | : | 5 | Lacina Jiří |
|
| 17. | Pá | 26.1.2024 | Supi Dolní Benešov | 17 | : | 1 | Bad Boys Jablunkov | U Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov | |
18:00 | Vinárek René | 35 | : | 8 | Jochymek Henryk |
Zadal: | Vinárek René | 27.1.2024 12:02 | Autorizoval: | Automat | 1.2.2024 02:00 |
|
| 17. | Pá | 26.1.2024 | Aligators Návsí | 6 | : | 12 | Maníci Frýdek-Místek | U Kosa restaurace Návsí, Návsí | |
18:00 | Rychlík Pavel | 20 | : | 27 | Mandys Jakub |
|
| 17. | Ne | 28.1.2024 | Ludgeřovice D.C. | 8 | : | 10 | Windson Ostrava | Šatlava Ostrava-Poruba, Ostrava | |
18:00 | Hořín Dalibor | 22 | : | 26 | Surma Stanislav |
|
| 17. | Pá | 2.2.2024 | Jestřábi 99 Ostrava | 6 | : | 12 | Darts Bohumín | Permon bar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Kubánek Josef | 19 | : | 27 | Veselý Roman |
|
| 18. | Pá | 2.2.2024 | Bo.Co Fifejdy | 14 | : | 4 | Iris Havířov | Rubín restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Fiala Patrik | 31 | : | 10 | Satinský Aleš |
Zadal: | Fiala Patrik | 5.2.2024 08:51 | Autorizoval: | Automat | 8.2.2024 02:00 |
|
| 18. | Pá | 2.2.2024 | Bad Boys Jablunkov | 11 | : | 7 | Brooklyn Bull's Havířov | U Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov | |
18:00 | Jochymek Henryk | 28 | : | 17 | Lacina Jiří |
|
| 18. | Ne | 4.2.2024 | Řízci z Výškovic | 10 | : | 8 | Aligators Návsí | Řízkárna U Orla Ostrava-Výškovice, Ostrava | |
14:00 | Balog Igor | 25 | : | 20 | Rychlík Pavel |
Zadal: | Balog Igor | 6.2.2024 12:14 | Autorizoval: | Automat | 10.2.2024 02:00 |
|
| 18. | Ne | 4.2.2024 | Bull's-eye Riviéra Frýdek-Místek | 11 | : | 7 | Ludgeřovice D.C. | Bull'seye Riviéra sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Grygar Lukáš | 27 | : | 19 | Hořín Dalibor |
|
| 18. | Ne | 4.2.2024 | Windson Ostrava | 12 | : | 6 | Jestřábi 99 Ostrava | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Surma Stanislav | 30 | : | 19 | Kubánek Josef |
|
| 19. | Pá | 9.2.2024 | Aligators Návsí | 18 | : | 0 | Iris Havířov | U Kosa restaurace Návsí, Návsí | |
18:00 | | 36 | : | 0 | |
Zadal: | Automat | 13.2.2024 02:00 | Změnil: | Obluk Ladislav | 23.2.2024 16:34 | Autorizoval: | Automat | 15.2.2024 02:00 |
|
| 19. | Pá | 9.2.2024 | Jestřábi 99 Ostrava | 10 | : | 8 | Bull's-eye Riviéra Frýdek-Místek | Permon bar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Kubánek Josef | 25 | : | 20 | Grygar Lukáš |
Zadal: | Kubánek Josef | 13.2.2024 17:21 | Autorizoval: | Automat | 15.2.2024 02:00 |
|
| 19. | Pá | 9.2.2024 | Supi Dolní Benešov | 13 | : | 5 | Maníci Frýdek-Místek | U Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov | |
18:00 | Vinárek René | 30 | : | 16 | Mandys Jakub |
|
| 19. | Ne | 11.2.2024 | Darts Bohumín | 11 | : | 7 | Bo.Co Fifejdy | Family bistro Bohumín, Bohumín | |
17:30 | Veselý Roman | 24 | : | 19 | Fiala Patrik |
|
| 19. | Ne | 11.2.2024 | Ludgeřovice D.C. | 8 | : | 10 | Bad Boys Jablunkov | Šatlava Ostrava-Poruba, Ostrava | |
18:00 | Hořín Dalibor | 19 | : | 25 | Jochymek Henryk |
|
| 20. | Pá | 16.2.2024 | Bo.Co Fifejdy | 13 | : | 5 | Aligators Návsí | Rubín restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Fiala Patrik | 26 | : | 16 | Rychlík Pavel |
Zadal: | Fiala Patrik | 19.2.2024 19:30 | Autorizoval: | Automat | 22.2.2024 02:00 |
|
| 20. | Pá | 16.2.2024 | Maníci Frýdek-Místek | 11 | : | 7 | Brooklyn Bull's Havířov | Motor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Mandys Jakub | 25 | : | 19 | Trnka Václav |
|
| 20. | Pá | 16.2.2024 | Bad Boys Jablunkov | 11 | : | 7 | Jestřábi 99 Ostrava | U Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov | |
18:00 | Jochymek Henryk | 26 | : | 21 | Kubánek Josef |
|
| 12. | Pá | 16.2.2024 | Iris Havířov | 5 | : | 13 | Windson Ostrava | Iris Šipkový Club Havířov, Havířov | |
18:30 | Satinský Aleš | 14 | : | 30 | Surma Stanislav |
|
| 20. | Ne | 18.2.2024 | Řízci z Výškovic | 2 | : | 16 | Supi Dolní Benešov | Řízkárna U Orla Ostrava-Výškovice, Ostrava | |
14:00 | Balog Martin | 8 | : | 32 | Vinárek René |
|
| 17. | Ne | 18.2.2024 | Brooklyn Bull's Havířov | 18 | : | 0 | Bull's-eye Riviéra Frýdek-Místek | Brooklyn herna bar Havířov, Havířov | |
17:00 | Lacina Jiří | 36 | : | 0 | Grygar Lukáš |
Zadal: | Lacina Jiří | 18.2.2024 20:35 | Autorizoval: | Automat | 24.2.2024 02:00 |
|
| 20. | Ne | 18.2.2024 | Windson Ostrava | 11 | : | 7 | Darts Bohumín | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Surma Stanislav | 28 | : | 17 | Veselý Roman |
|
| 21. | Ne | 25.2.2024 | Darts Bohumín | 17 | : | 1 | Bull's-eye Riviéra Frýdek-Místek | Family bistro Bohumín, Bohumín | |
17:30 | Veselý Roman | 34 | : | 2 | Grygar Lukáš |
Zadal: | Veselý Roman | 29.2.2024 18:01 | Autorizoval: | Automat | 2.3.2024 02:00 |
|
| 21. | Ne | 25.2.2024 | Ludgeřovice D.C. | 10 | : | 8 | Maníci Frýdek-Místek | Šatlava Ostrava-Poruba, Ostrava | |
18:00 | Hořín Dalibor | 22 | : | 19 | Mandys Jakub |
|
| 22. | Pá | 1.3.2024 | Aligators Návsí | 3 | : | 15 | Supi Dolní Benešov | U Kosa restaurace Návsí, Návsí | |
18:00 | Bugala Jaroslav | 11 | : | 31 | Stříbný Tomáš |
Zadal: | Stříbný Tomáš | 3.3.2024 07:42 | Autorizoval: | Automat | 7.3.2024 02:00 |
|
| 22. | Pá | 1.3.2024 | Maníci Frýdek-Místek | 11 | : | 7 | Jestřábi 99 Ostrava | Motor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Mandys Jakub | 24 | : | 21 | Kubánek Josef |
Zadal: | Mandys Jakub | 2.3.2024 10:25 | Autorizoval: | Automat | 7.3.2024 02:00 |
|
| 22. | Pá | 1.3.2024 | Bad Boys Jablunkov | 3 | : | 15 | Darts Bohumín | U Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov | |
18:00 | Jochymek Henryk | 12 | : | 32 | Veselý Roman |
|
| 22. | Pá | 1.3.2024 | Iris Havířov | 7 | : | 11 | Brooklyn Bull's Havířov | Iris Šipkový Club Havířov, Havířov | |
18:30 | Satinský Aleš | 18 | : | 24 | Lacina Jiří |
Zadal: | Lacina Jiří | 2.3.2024 21:52 | Autorizoval: | Automat | 7.3.2024 02:00 |
|
| 22. | Ne | 3.3.2024 | Řízci z Výškovic | 8 | : | 10 | Ludgeřovice D.C. | Řízkárna U Orla Ostrava-Výškovice, Ostrava | |
14:00 | Balog Igor | 20 | : | 22 | Hořín Dalibor |
|
| 22. | Ne | 3.3.2024 | Bull's-eye Riviéra Frýdek-Místek | 2 | : | 16 | Windson Ostrava | Bull'seye Riviéra sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Prudký Jan | 9 | : | 34 | Surma Stanislav |
|
| 23. | Pá | 8.3.2024 | Jestřábi 99 Ostrava | 12 | : | 6 | Řízci z Výškovic | Permon bar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Kubánek Josef | 28 | : | 18 | Balog Igor |
|
| 23. | Ne | 10.3.2024 | Brooklyn Bull's Havířov | 13 | : | 5 | Aligators Návsí | Brooklyn herna bar Havířov, Havířov | |
17:00 | Lacina Jiří | 26 | : | 17 | Rychlík Pavel |
Zadal: | Lacina Jiří | 11.3.2024 20:12 | Autorizoval: | Automat | 16.3.2024 02:00 |
|
| 23. | Ne | 10.3.2024 | Ludgeřovice D.C. | 15 | : | 3 | Iris Havířov | Šatlava Ostrava-Poruba, Ostrava | |
18:00 | Hořín Dalibor | 31 | : | 11 | Vilgocký Rostislav |
Zadal: | Hořín Dalibor | 11.3.2024 09:38 | Autorizoval: | Automat | 16.3.2024 02:00 |
|
| 23. | Ne | 10.3.2024 | Windson Ostrava | 18 | : | 0 | Bad Boys Jablunkov | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Surma Stanislav | 36 | : | 4 | Jochymek Henryk |
|
| 23. | Ne | 10.3.2024 | Bull's-eye Riviéra Frýdek-Místek | 0 | : | 18 | Bo.Co Fifejdy | Bull'seye Riviéra sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Grygar Lukáš | 0 | : | 36 | Fiala Patrik |
Zadal: | Fiala Patrik | 10.3.2024 19:34 | Autorizoval: | Automat | 16.3.2024 02:00 |
|
| 24. | Pá | 15.3.2024 | Bo.Co Fifejdy | 4 | : | 14 | Supi Dolní Benešov | Rubín restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Fiala Patrik | 16 | : | 31 | Vinárek René |
|
| 24. | Pá | 15.3.2024 | Aligators Návsí | 8 | : | 10 | Ludgeřovice D.C. | U Kosa restaurace Návsí, Návsí | |
18:00 | Rychlík Pavel | 19 | : | 23 | Hořín Dalibor |
|
| 24. | Pá | 15.3.2024 | Maníci Frýdek-Místek | 11 | : | 7 | Darts Bohumín | Motor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Mandys Jakub | 27 | : | 19 | Veselý Roman |
|
| 24. | Pá | 15.3.2024 | Bad Boys Jablunkov | 17 | : | 1 | Bull's-eye Riviéra Frýdek-Místek | U Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov | |
18:00 | Jochymek Henryk | 35 | : | 3 | Grygar Lukáš |
|
| 24. | Pá | 15.3.2024 | Iris Havířov | 6 | : | 12 | Jestřábi 99 Ostrava | Iris Šipkový Club Havířov, Havířov | |
18:30 | Vilgocký Rostislav | 17 | : | 28 | Kubánek Josef |
Zadal: | Foltýn Jiří | 16.3.2024 08:09 | Autorizoval: | Automat | 21.3.2024 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Po | 11.9.2023 | B.A.F. !!! Ostrava | 12 | : | 6 | Mistři Ostrava | Modrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Targosz Martin | 28 | : | 15 | Czekaj Karel |
|
| 1. | Út | 12.9.2023 | Simpsons Homer Ostrava | 15 | : | 3 | Boomtym Poruba | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Vontor Miroslav | 32 | : | 10 | Rucký Aleš |
|
| 1. | Út | 12.9.2023 | U Káňů Radvanice | 13 | : | 5 | Démoni Ostrava | U Káňů restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Chovan Jan | 30 | : | 15 | Janouškovec Tomáš |
|
| 1. | Út | 12.9.2023 | Windson B Ostrava | 16 | : | 2 | Pat.rick Poruba | Modrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Motyčka Lukáš | 33 | : | 11 | Štěpánek Roman |
|
| 1. | Út | 12.9.2023 | Jestřábi 66 Ostrava | 13 | : | 5 | Rytíři Ostrava | Permon bar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Videnka Jiří | 29 | : | 14 | Čelovský Jan |
|
| 1. | Út | 12.9.2023 | PreDARTors Ostrava | 13 | : | 5 | Jestřábi Ostrava | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Bajgar Tomáš | 29 | : | 13 | Švihel Miroslav |
|
| 1. | Út | 12.9.2023 | U Dvoru Ostrava | 5 | : | 13 | Jelen Semena Ostrava | U Dvoru Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Kočvara Martin | 15 | : | 28 | Frýza Pavel |
|
| 1. | Út | 12.9.2023 | Tenisák Hlučín | 12 | : | 6 | Blechy Petřkovice | U Žáby posezení Děhylov, Děhylov | |
18:00 | Pavlorek Patrik | 26 | : | 19 | Staněk Pavel |
|
| 2. | Po | 18.9.2023 | Blechy Petřkovice | 8 | : | 10 | Boomtym Poruba | U Ohřalů restaurace Petřkovice, Ostrava | |
18:00 | Staněk Pavel | 21 | : | 23 | Rucký Aleš |
|
| 2. | Po | 18.9.2023 | Rytíři Ostrava | 8 | : | 10 | Windson B Ostrava | Hero restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Čelovský Jan | 19 | : | 25 | Motyčka Lukáš |
|
| 2. | Út | 19.9.2023 | Jelen Semena Ostrava | 15 | : | 3 | B.A.F. !!! Ostrava | U Vašiců Kyjovice, Kyjovice | |
18:00 | Frýza Pavel | 32 | : | 11 | Targosz Martin |
|
| 2. | Út | 19.9.2023 | Mistři Ostrava | 6 | : | 12 | PreDARTors Ostrava | Modrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Czekaj Karel | 15 | : | 24 | Bajgar Tomáš |
|
| 2. | Út | 19.9.2023 | Jestřábi Ostrava | 8 | : | 10 | Jestřábi 66 Ostrava | Permon bar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Švihel Miroslav | 19 | : | 21 | Videnka Jiří |
|
| 2. | Út | 19.9.2023 | Démoni Ostrava | 6 | : | 12 | Simpsons Homer Ostrava | Hero restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Janouškovec Tomáš | 15 | : | 26 | Vontor Miroslav |
|
| 2. | Út | 19.9.2023 | Tenisák Hlučín | 11 | : | 7 | U Dvoru Ostrava | U Žáby posezení Děhylov, Děhylov | |
18:00 | Pavlorek Patrik | 25 | : | 20 | Kočvara Martin |
|
| 2. | St | 20.9.2023 | Pat.rick Poruba | 7 | : | 11 | U Káňů Radvanice | U Oblouku hospoda Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Štěpánek Roman | 19 | : | 24 | Chovan Jan |
|
| 3. | Po | 2.10.2023 | Boomtym Poruba | 7 | : | 11 | Démoni Ostrava | BOM bar Poruba, Ostrava | |
18:00 | Rucký Aleš | 22 | : | 25 | Složil Petr |
|
| 3. | Po | 2.10.2023 | B.A.F. !!! Ostrava | 10 | : | 8 | Tenisák Hlučín | Modrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Targosz Martin | 22 | : | 20 | Pavlorek Patrik |
|
| 3. | Út | 3.10.2023 | Simpsons Homer Ostrava | 16 | : | 2 | Pat.rick Poruba | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Kamrád Jan | 32 | : | 8 | Štěpánek Roman |
|
| 3. | Út | 3.10.2023 | U Káňů Radvanice | 11 | : | 7 | Rytíři Ostrava | U Káňů restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Chovan Jan | 25 | : | 18 | Čelovský Jan |
|
| 3. | Út | 3.10.2023 | Windson B Ostrava | 13 | : | 5 | Jestřábi Ostrava | Modrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Motyčka Lukáš | 28 | : | 15 | Švihel Miroslav |
|
| 3. | Út | 3.10.2023 | Jestřábi 66 Ostrava | 12 | : | 6 | Mistři Ostrava | Permon bar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Videnka Jiří | 26 | : | 16 | Czekaj Karel |
|
| 3. | Út | 3.10.2023 | PreDARTors Ostrava | 14 | : | 4 | Jelen Semena Ostrava | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Bajgar Tomáš | 30 | : | 15 | Augustin Tomáš |
|
| 3. | Út | 3.10.2023 | U Dvoru Ostrava | 8 | : | 10 | Blechy Petřkovice | U Dvoru Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Kočvara Martin | 21 | : | 25 | Staněk Pavel |
|
| 4. | Po | 9.10.2023 | Blechy Petřkovice | 10 | : | 8 | Démoni Ostrava | U Ohřalů restaurace Petřkovice, Ostrava | |
18:00 | Staněk Pavel | 23 | : | 22 | Zatloukal Radek |
|
| 4. | Po | 9.10.2023 | Rytíři Ostrava | 8 | : | 10 | Simpsons Homer Ostrava | Hero restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Čelovský Jan | 20 | : | 23 | Vontor Miroslav |
|
| 4. | Út | 10.10.2023 | Mistři Ostrava | 10 | : | 8 | Windson B Ostrava | Modrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Czekaj Karel | 23 | : | 21 | Motyčka Lukáš |
|
| 4. | Út | 10.10.2023 | Jestřábi Ostrava | 8 | : | 10 | U Káňů Radvanice | Permon bar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Švihel Miroslav | 22 | : | 25 | Chovan Jan |
|
| 4. | Út | 10.10.2023 | U Dvoru Ostrava | 11 | : | 7 | B.A.F. !!! Ostrava | U Dvoru Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Kočvara Martin | 25 | : | 18 | Targosz Martin |
|
| 4. | Út | 10.10.2023 | Tenisák Hlučín | 11 | : | 7 | PreDARTors Ostrava | U Žáby posezení Děhylov, Děhylov | |
18:00 | Pavlorek Patrik | 24 | : | 19 | Bajgar Tomáš |
|
| 5. | Po | 16.10.2023 | Boomtym Poruba | 11 | : | 7 | Rytíři Ostrava | BOM bar Poruba, Ostrava | |
18:00 | Rucký Aleš | 25 | : | 20 | Čelovský Jan |
|
| 5. | Po | 16.10.2023 | B.A.F. !!! Ostrava | 11 | : | 7 | Blechy Petřkovice | Modrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Targosz Martin | 24 | : | 20 | Koběrský Radek |
|
| 5. | Út | 17.10.2023 | Simpsons Homer Ostrava | 8 | : | 10 | Jestřábi Ostrava | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Vontor Miroslav | 22 | : | 21 | Šubrt Jiří |
|
| 5. | Út | 17.10.2023 | U Káňů Radvanice | 11 | : | 7 | Mistři Ostrava | U Káňů restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Chovan Jan | 23 | : | 22 | Czekaj Karel |
|
| 5. | Út | 17.10.2023 | Jestřábi 66 Ostrava | 12 | : | 6 | Tenisák Hlučín | Permon bar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Videnka Jiří | 26 | : | 17 | Pavlorek Patrik |
|
| 5. | Út | 17.10.2023 | PreDARTors Ostrava | 12 | : | 6 | U Dvoru Ostrava | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Bajgar Tomáš | 27 | : | 14 | Kočvara Martin |
Zadal: | Bajgar Tomáš | 17.10.2023 23:50 | Autorizoval: | Automat | 23.10.2023 02:00 |
|
| 6. | Po | 23.10.2023 | Blechy Petřkovice | 14 | : | 4 | Pat.rick Poruba | U Ohřalů restaurace Petřkovice, Ostrava | |
18:00 | Koběrský Radek | 31 | : | 12 | Štěpánek Roman |
Zadal: | Koběrský Radek | 23.10.2023 20:57 | Autorizoval: | Automat | 29.10.2023 02:00 |
|
| 6. | Po | 23.10.2023 | Rytíři Ostrava | 6 | : | 12 | Démoni Ostrava | Hero restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Čelovský Jan | 20 | : | 27 | Složil Petr |
|
| 6. | Po | 23.10.2023 | B.A.F. !!! Ostrava | 10 | : | 8 | PreDARTors Ostrava | Modrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Targosz Martin | 25 | : | 20 | Bajgar Tomáš |
|
| 6. | Út | 24.10.2023 | Jelen Semena Ostrava | 6 | : | 12 | U Káňů Radvanice | U Vašiců Kyjovice, Kyjovice | |
18:00 | Frýza Pavel | 19 | : | 28 | Chovan Jan |
|
| 6. | Út | 24.10.2023 | Mistři Ostrava | 10 | : | 8 | Simpsons Homer Ostrava | Modrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Czekaj Karel | 20 | : | 22 | Vontor Miroslav |
|
| 6. | Út | 24.10.2023 | Jestřábi Ostrava | 5 | : | 13 | Boomtym Poruba | Permon bar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Šostek Roman | 14 | : | 28 | Rucký Aleš |
|
| 6. | Út | 24.10.2023 | U Dvoru Ostrava | 12 | : | 6 | Jestřábi 66 Ostrava | U Dvoru Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Kočvara Martin | 27 | : | 17 | Videnka Jiří |
|
| 6. | Út | 24.10.2023 | Tenisák Hlučín | 7 | : | 11 | Windson B Ostrava | U Žáby posezení Děhylov, Děhylov | |
18:00 | Pavlorek Patrik | 19 | : | 25 | Motyčka Lukáš |
|
| 7. | Po | 30.10.2023 | Boomtym Poruba | 11 | : | 7 | Mistři Ostrava | BOM bar Poruba, Ostrava | |
18:00 | Rucký Aleš | 25 | : | 18 | Czekaj Karel |
|
| 7. | Út | 31.10.2023 | Démoni Ostrava | 12 | : | 6 | Jestřábi Ostrava | Hero restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Složil Petr | 27 | : | 18 | Švihel Miroslav |
|
| 7. | Út | 31.10.2023 | Simpsons Homer Ostrava | 7 | : | 11 | Jelen Semena Ostrava | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Vontor Miroslav | 20 | : | 24 | Augustin Tomáš |
|
| 7. | Út | 31.10.2023 | Windson B Ostrava | 12 | : | 6 | U Dvoru Ostrava | Modrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Motyčka Lukáš | 26 | : | 18 | Kočvara Martin |
Zadal: | Motyčka Lukáš | 31.10.2023 20:25 | Autorizoval: | Automat | 6.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Út | 31.10.2023 | Jestřábi 66 Ostrava | 12 | : | 6 | B.A.F. !!! Ostrava | Permon bar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Videnka Jiří | 28 | : | 16 | Targosz Martin |
|
| 7. | Út | 31.10.2023 | PreDARTors Ostrava | 13 | : | 5 | Blechy Petřkovice | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Bajgar Tomáš | 28 | : | 17 | Staněk Pavel |
|
| 26. | Út | 7.11.2023 | PreDARTors Ostrava | 14 | : | 4 | Simpsons Homer Ostrava | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Bajgar Tomáš | 30 | : | 12 | Vontor Miroslav |
|
| 8. | Po | 13.11.2023 | Blechy Petřkovice | 8 | : | 10 | Rytíři Ostrava | U Ohřalů restaurace Petřkovice, Ostrava | |
18:00 | Staněk Pavel | 19 | : | 23 | Čelovský Jan |
|
| 8. | Po | 13.11.2023 | B.A.F. !!! Ostrava | 6 | : | 12 | Windson B Ostrava | Modrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Targosz Martin | 16 | : | 25 | Motyčka Lukáš |
|
| 8. | Út | 14.11.2023 | Jelen Semena Ostrava | 11 | : | 7 | Boomtym Poruba | U Vašiců Kyjovice, Kyjovice | |
18:00 | Pistovčák Kristián | 25 | : | 20 | Rucký Aleš |
|
| 8. | Út | 14.11.2023 | Mistři Ostrava | 12 | : | 6 | Démoni Ostrava | Modrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Czekaj Karel | 27 | : | 17 | Vavrečka Tomáš |
|
| 8. | Út | 14.11.2023 | Jestřábi Ostrava | 10 | : | 8 | Pat.rick Poruba | Permon bar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Švihel Miroslav | 23 | : | 19 | Štěpánek Roman |
|
| 8. | Út | 14.11.2023 | U Dvoru Ostrava | 7 | : | 11 | U Káňů Radvanice | U Dvoru Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Kočvara Martin | 19 | : | 28 | Chovan Jan |
Zadal: | Chovan Jan | 15.11.2023 06:15 | Autorizoval: | Automat | 20.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Út | 14.11.2023 | Tenisák Hlučín | 13 | : | 5 | Simpsons Homer Ostrava | U Žáby posezení Děhylov, Děhylov | |
18:00 | Pavlorek Patrik | 31 | : | 14 | Vontor Miroslav |
|
| 9. | Po | 20.11.2023 | Rytíři Ostrava | 10 | : | 8 | Jestřábi Ostrava | Hero restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Čelovský Jan | 22 | : | 18 | Švihel Miroslav |
|
| 9. | Po | 20.11.2023 | Boomtym Poruba | 10 | : | 8 | Tenisák Hlučín | BOM bar Poruba, Ostrava | |
18:00 | Rucký Aleš | 23 | : | 23 | Pavlorek Patrik |
|
| 9. | Út | 21.11.2023 | Démoni Ostrava | 5 | : | 13 | Jelen Semena Ostrava | Hero restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Složil Petr | 14 | : | 29 | Frýza Pavel |
|
| 9. | Út | 21.11.2023 | Simpsons Homer Ostrava | 7 | : | 11 | U Dvoru Ostrava | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Vontor Miroslav | 20 | : | 27 | Kočvara Martin |
|
| 9. | Út | 21.11.2023 | U Káňů Radvanice | 8 | : | 10 | B.A.F. !!! Ostrava | U Káňů restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Chovan Jan | 21 | : | 25 | Targosz Martin |
|
| 9. | Út | 21.11.2023 | Windson B Ostrava | 10 | : | 8 | PreDARTors Ostrava | Modrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Motyčka Lukáš | 24 | : | 21 | Bajgar Tomáš |
|
| 9. | Út | 21.11.2023 | Jestřábi 66 Ostrava | 6 | : | 12 | Blechy Petřkovice | Permon bar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Videnka Jiří | 19 | : | 28 | Koběrský Radek |
|
| 9. | St | 22.11.2023 | Pat.rick Poruba | 4 | : | 14 | Mistři Ostrava | U Oblouku hospoda Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Štěpánek Roman | 12 | : | 29 | Czekaj Karel |
|
| 10. | Po | 27.11.2023 | Blechy Petřkovice | 13 | : | 5 | Jestřábi Ostrava | U Ohřalů restaurace Petřkovice, Ostrava | |
18:00 | Staněk Pavel | 29 | : | 16 | Švihel Miroslav |
|
| 10. | Po | 27.11.2023 | B.A.F. !!! Ostrava | 10 | : | 8 | Simpsons Homer Ostrava | Modrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Targosz Martin | 27 | : | 20 | Vontor Miroslav |
|
| 10. | Út | 28.11.2023 | Jelen Semena Ostrava | 16 | : | 2 | Pat.rick Poruba | U Vašiců Kyjovice, Kyjovice | |
18:00 | Frýza Pavel | 33 | : | 8 | Štěpánek Roman |
|
| 10. | Út | 28.11.2023 | Mistři Ostrava | 11 | : | 7 | Rytíři Ostrava | Modrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Czekaj Karel | 24 | : | 18 | Čelovský Jan |
|
| 10. | Út | 28.11.2023 | Jestřábi 66 Ostrava | 6 | : | 12 | Windson B Ostrava | Permon bar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Videnka Jiří | 15 | : | 27 | Motyčka Lukáš |
|
| 10. | Út | 28.11.2023 | PreDARTors Ostrava | 13 | : | 5 | U Káňů Radvanice | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Bajgar Tomáš | 28 | : | 14 | Chovan Jan |
|
| 10. | Út | 28.11.2023 | U Dvoru Ostrava | 14 | : | 4 | Boomtym Poruba | U Dvoru Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Kočvara Martin | 29 | : | 16 | Rucký Aleš |
|
| 10. | Út | 28.11.2023 | Tenisák Hlučín | 15 | : | 3 | Démoni Ostrava | U Žáby posezení Děhylov, Děhylov | |
18:00 | Pavlorek Patrik | 31 | : | 13 | Janouškovec Tomáš |
|
| 11. | Po | 4.12.2023 | Rytíři Ostrava | 10 | : | 8 | Jelen Semena Ostrava | Hero restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Čelovský Jan | 26 | : | 20 | Frýza Pavel |
|
| 11. | Po | 4.12.2023 | Boomtym Poruba | 6 | : | 12 | B.A.F. !!! Ostrava | BOM bar Poruba, Ostrava | |
18:00 | Rucký Aleš | 18 | : | 26 | Targosz Martin |
|
| 11. | Út | 5.12.2023 | Jestřábi Ostrava | 7 | : | 11 | Mistři Ostrava | Permon bar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Švihel Miroslav | 19 | : | 25 | Czekaj Karel |
|
| 11. | Út | 5.12.2023 | Simpsons Homer Ostrava | 5 | : | 13 | PreDARTors Ostrava | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Kamrád Jan | 17 | : | 29 | Bajgar Tomáš |
|
| 11. | Út | 5.12.2023 | U Káňů Radvanice | 15 | : | 3 | Jestřábi 66 Ostrava | U Káňů restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Chovan Jan | 30 | : | 14 | Videnka Jiří |
|
| 11. | Út | 5.12.2023 | Windson B Ostrava | 13 | : | 5 | Blechy Petřkovice | Modrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Motyčka Lukáš | 29 | : | 14 | Staněk Pavel |
|
| 11. | St | 6.12.2023 | Pat.rick Poruba | 5 | : | 13 | Tenisák Hlučín | U Oblouku hospoda Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Štěpánek Roman | 17 | : | 31 | Pavlorek Patrik |
|
| 12. | Po | 11.12.2023 | Blechy Petřkovice | 11 | : | 7 | Mistři Ostrava | U Ohřalů restaurace Petřkovice, Ostrava | |
18:00 | Staněk Pavel | 25 | : | 20 | Czekaj Karel |
|
| 12. | Po | 11.12.2023 | B.A.F. !!! Ostrava | 11 | : | 7 | Démoni Ostrava | Modrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Targosz Martin | 23 | : | 21 | Janouškovec Tomáš |
|
| 12. | Út | 12.12.2023 | Jelen Semena Ostrava | 14 | : | 4 | Jestřábi Ostrava | U Vašiců Kyjovice, Kyjovice | |
18:00 | Frýza Pavel | 29 | : | 13 | Švihel Miroslav |
|
| 12. | Út | 12.12.2023 | Windson B Ostrava | 10 | : | 8 | U Káňů Radvanice | Modrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Motyčka Lukáš | 23 | : | 23 | Chovan Jan |
|
| 12. | Út | 12.12.2023 | Jestřábi 66 Ostrava | 14 | : | 4 | Simpsons Homer Ostrava | Permon bar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Videnka Jiří | 31 | : | 15 | Vontor Miroslav |
Zadal: | Videnka Jiří | 12.12.2023 23:34 | Autorizoval: | Automat | 18.12.2023 02:00 |
|
| 12. | Út | 12.12.2023 | PreDARTors Ostrava | 5 | : | 13 | Boomtym Poruba | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Gehry Jan | 13 | : | 28 | Rucký Aleš |
|
| 12. | Út | 12.12.2023 | U Dvoru Ostrava | 13 | : | 5 | Pat.rick Poruba | U Dvoru Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Kočvara Martin | 29 | : | 17 | Štěpánek Roman |
|
| 13. | Po | 18.12.2023 | Rytíři Ostrava | 11 | : | 7 | U Dvoru Ostrava | Hero restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Čelovský Jan | 23 | : | 18 | Kočvara Martin |
Zadal: | Čelovský Jan | 18.12.2023 21:26 | Autorizoval: | Automat | 24.12.2023 02:00 |
|
| 13. | Po | 18.12.2023 | Boomtym Poruba | 11 | : | 7 | Jestřábi 66 Ostrava | BOM bar Poruba, Ostrava | |
18:00 | Rucký Aleš | 26 | : | 21 | Videnka Jiří |
|
| 13. | Út | 19.12.2023 | Mistři Ostrava | 8 | : | 10 | Jelen Semena Ostrava | Modrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Czekaj Karel | 21 | : | 22 | Frýza Pavel |
|
| 13. | Út | 19.12.2023 | Jestřábi Ostrava | 10 | : | 8 | Tenisák Hlučín | Permon bar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Švihel Miroslav | 26 | : | 21 | Pavlorek Patrik |
|
| 13. | Út | 19.12.2023 | U Káňů Radvanice | 7 | : | 11 | Blechy Petřkovice | U Káňů restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Chovan Jan | 19 | : | 25 | Staněk Pavel |
|
| 13. | St | 20.12.2023 | Pat.rick Poruba | 8 | : | 10 | B.A.F. !!! Ostrava | U Oblouku hospoda Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Štěpánek Roman | 19 | : | 24 | Targosz Martin |
|
| 21. | Čt | 21.12.2023 | Démoni Ostrava | 8 | : | 10 | Rytíři Ostrava | Hero restaurace Ostrava, Ostrava | |
00:00 | Janouškovec Tomáš | 20 | : | 22 | Čelovský Jan |
Zadal: | Čelovský Jan | 21.12.2023 23:45 | Autorizoval: | Automat | 27.12.2023 02:00 |
|
| 23. | Čt | 4.1.2024 | Windson B Ostrava | 8 | : | 10 | B.A.F. !!! Ostrava | Modrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Motyčka Lukáš | 22 | : | 23 | Targosz Martin |
|
| 14. | Po | 8.1.2024 | B.A.F. !!! Ostrava | 11 | : | 7 | Rytíři Ostrava | Modrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Targosz Martin | 23 | : | 21 | Čelovský Jan |
Zadal: | Čelovský Jan | 8.1.2024 22:01 | Autorizoval: | Automat | 14.1.2024 02:00 |
|
| 14. | Út | 9.1.2024 | U Káňů Radvanice | 7 | : | 11 | Simpsons Homer Ostrava | U Káňů restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Chovan Jan | 22 | : | 25 | Vontor Miroslav |
|
| 14. | Út | 9.1.2024 | Windson B Ostrava | 13 | : | 5 | Boomtym Poruba | Modrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Motyčka Lukáš | 27 | : | 17 | Rucký Aleš |
|
| 14. | Út | 9.1.2024 | PreDARTors Ostrava | 11 | : | 7 | Pat.rick Poruba | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Bajgar Tomáš | 27 | : | 19 | Štěpánek Roman |
|
| 14. | Út | 9.1.2024 | U Dvoru Ostrava | 4 | : | 14 | Jestřábi Ostrava | U Dvoru Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Kočvara Martin | 14 | : | 30 | Švihel Miroslav |
|
| 14. | Út | 9.1.2024 | Tenisák Hlučín | 13 | : | 5 | Mistři Ostrava | U Žáby posezení Děhylov, Děhylov | |
18:00 | Pavlorek Patrik | 29 | : | 15 | Czekaj Karel |
|
| 15. | Po | 15.1.2024 | Rytíři Ostrava | 10 | : | 8 | PreDARTors Ostrava | Hero restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Čelovský Jan | 24 | : | 22 | Bajgar Tomáš |
|
| 15. | Po | 15.1.2024 | Boomtym Poruba | 10 | : | 8 | U Káňů Radvanice | BOM bar Poruba, Ostrava | |
18:00 | Rucký Aleš | 22 | : | 23 | Chovan Jan |
|
| 15. | Út | 16.1.2024 | Mistři Ostrava | 16 | : | 2 | U Dvoru Ostrava | Modrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Czekaj Karel | 33 | : | 7 | Kočvara Martin |
Zadal: | Czekaj Karel | 20.1.2024 09:20 | Autorizoval: | Automat | 22.1.2024 02:00 |
|
| 15. | Út | 16.1.2024 | Jestřábi Ostrava | 8 | : | 10 | B.A.F. !!! Ostrava | Permon bar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Švihel Miroslav | 17 | : | 24 | Targosz Martin |
|
| 15. | Út | 16.1.2024 | Démoni Ostrava | 6 | : | 12 | Windson B Ostrava | Hero restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Janouškovec Tomáš | 18 | : | 28 | Motyčka Lukáš |
|
| 15. | Út | 16.1.2024 | Simpsons Homer Ostrava | 7 | : | 11 | Blechy Petřkovice | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Vontor Miroslav | 21 | : | 24 | Staněk Pavel |
|
| 15. | St | 17.1.2024 | Pat.rick Poruba | 6 | : | 12 | Jestřábi 66 Ostrava | U Oblouku hospoda Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Štěpánek Roman | 19 | : | 26 | Videnka Jiří |
|
| 16. | Po | 22.1.2024 | Boomtym Poruba | 11 | : | 7 | Simpsons Homer Ostrava | BOM bar Poruba, Ostrava | |
18:00 | Rucký Aleš | 23 | : | 18 | Vontor Miroslav |
|
| 16. | Po | 22.1.2024 | Rytíři Ostrava | 10 | : | 8 | Jestřábi 66 Ostrava | Hero restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Čelovský Jan | 22 | : | 21 | Videnka Jiří |
|
| 16. | Po | 22.1.2024 | Blechy Petřkovice | 11 | : | 7 | Tenisák Hlučín | U Ohřalů restaurace Petřkovice, Ostrava | |
18:00 | Staněk Pavel | 28 | : | 17 | Pavlorek Patrik |
|
| 16. | Út | 23.1.2024 | Démoni Ostrava | 7 | : | 11 | U Káňů Radvanice | Hero restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Janouškovec Tomáš | 20 | : | 26 | Chovan Jan |
|
| 16. | Út | 23.1.2024 | Jestřábi Ostrava | 8 | : | 10 | PreDARTors Ostrava | Permon bar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Švihel Miroslav | 23 | : | 22 | Bajgar Tomáš |
|
| 16. | Út | 23.1.2024 | Mistři Ostrava | 8 | : | 10 | B.A.F. !!! Ostrava | Modrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Czekaj Karel | 21 | : | 23 | Targosz Martin |
|
| 16. | Út | 23.1.2024 | Jelen Semena Ostrava | 13 | : | 5 | U Dvoru Ostrava | U Vašiců Kyjovice, Kyjovice | |
18:00 | Augustin Tomáš | 27 | : | 13 | Ondřej Tomáš |
|
| 16. | St | 24.1.2024 | Pat.rick Poruba | 6 | : | 12 | Windson B Ostrava | U Oblouku hospoda Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Štěpánek Roman | 18 | : | 26 | Motyčka Lukáš |
Zadal: | Motyčka Lukáš | 25.1.2024 08:48 | Autorizoval: | Automat | 30.1.2024 02:00 |
|
| 17. | Po | 29.1.2024 | B.A.F. !!! Ostrava | 8 | : | 10 | Jelen Semena Ostrava | Modrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Targosz Martin | 22 | : | 25 | Frýza Pavel |
|
| 17. | Út | 30.1.2024 | PreDARTors Ostrava | 7 | : | 11 | Mistři Ostrava | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Bajgar Tomáš | 17 | : | 27 | Czekaj Karel |
|
| 17. | Út | 30.1.2024 | Jestřábi 66 Ostrava | 10 | : | 8 | Jestřábi Ostrava | Permon bar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Videnka Jiří | 22 | : | 20 | Švihel Miroslav |
|
| 17. | Út | 30.1.2024 | Windson B Ostrava | 13 | : | 5 | Rytíři Ostrava | Modrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Motyčka Lukáš | 28 | : | 16 | Čelovský Jan |
|
| 17. | Út | 30.1.2024 | U Káňů Radvanice | 13 | : | 5 | Pat.rick Poruba | U Káňů restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Chovan Jan | 29 | : | 15 | Štěpánek Roman |
|
| 17. | Út | 30.1.2024 | Simpsons Homer Ostrava | 10 | : | 8 | Démoni Ostrava | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Vontor Miroslav | 22 | : | 21 | Janouškovec Tomáš |
|
| 17. | Út | 30.1.2024 | U Dvoru Ostrava | 7 | : | 11 | Tenisák Hlučín | U Dvoru Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Kočvara Martin | 17 | : | 26 | Pavlorek Patrik |
|
| 18. | Po | 5.2.2024 | Blechy Petřkovice | 16 | : | 2 | U Dvoru Ostrava | U Ohřalů restaurace Petřkovice, Ostrava | |
18:00 | Staněk Pavel | 32 | : | 6 | Kočvara Martin |
Zadal: | Staněk Pavel | 6.2.2024 17:39 | Autorizoval: | Automat | 11.2.2024 02:00 |
|
| 18. | Út | 6.2.2024 | Démoni Ostrava | 8 | : | 10 | Boomtym Poruba | Hero restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Složil Petr | 20 | : | 24 | Rucký Aleš |
|
| 18. | Út | 6.2.2024 | Jestřábi Ostrava | 7 | : | 11 | Windson B Ostrava | Permon bar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Švihel Miroslav | 18 | : | 24 | Motyčka Lukáš |
|
| 18. | Út | 6.2.2024 | Mistři Ostrava | 2 | : | 16 | Jestřábi 66 Ostrava | Modrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Czekaj Karel | 8 | : | 34 | Videnka Jiří |
|
| 18. | Út | 6.2.2024 | Jelen Semena Ostrava | 13 | : | 5 | PreDARTors Ostrava | U Vašiců Kyjovice, Kyjovice | |
18:00 | Augustin Tomáš | 28 | : | 12 | Bojar Pavel Boris |
|
| 18. | Út | 6.2.2024 | Tenisák Hlučín | 5 | : | 13 | B.A.F. !!! Ostrava | U Žáby posezení Děhylov, Děhylov | |
18:00 | Pavlorek Patrik | 16 | : | 29 | Targosz Martin |
|
| 18. | St | 7.2.2024 | Pat.rick Poruba | 11 | : | 7 | Simpsons Homer Ostrava | U Oblouku hospoda Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Štěpánek Roman | 24 | : | 19 | Vontor Miroslav |
|
| 19. | Po | 12.2.2024 | Boomtym Poruba | 10 | : | 8 | Pat.rick Poruba | BOM bar Poruba, Ostrava | |
18:00 | Rucký Aleš | 24 | : | 23 | Štěpánek Roman |
|
| 19. | Po | 12.2.2024 | B.A.F. !!! Ostrava | 15 | : | 3 | U Dvoru Ostrava | Modrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Targosz Martin | 32 | : | 12 | Kočvara Martin |
|
| 19. | Út | 13.2.2024 | Démoni Ostrava | 8 | : | 10 | Blechy Petřkovice | Hero restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Janouškovec Tomáš | 23 | : | 24 | Staněk Pavel |
|
| 19. | Út | 13.2.2024 | Jestřábi 66 Ostrava | 4 | : | 14 | Jelen Semena Ostrava | Permon bar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Videnka Jiří | 12 | : | 30 | Pistovčák Kristián |
|
| 19. | Út | 13.2.2024 | Windson B Ostrava | 15 | : | 3 | Mistři Ostrava | Modrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Motyčka Lukáš | 31 | : | 12 | Czekaj Karel |
|
| 19. | Út | 13.2.2024 | U Káňů Radvanice | 13 | : | 5 | Jestřábi Ostrava | U Káňů restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Chovan Jan | 27 | : | 15 | Švihel Miroslav |
|
| 19. | Út | 13.2.2024 | Simpsons Homer Ostrava | 10 | : | 8 | Rytíři Ostrava | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Tábor Michal | 26 | : | 18 | Čelovský Jan |
|
| 19. | Út | 13.2.2024 | PreDARTors Ostrava | 7 | : | 11 | Tenisák Hlučín | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Bajgar Tomáš | 21 | : | 25 | Pavlorek Patrik |
|
| 20. | Po | 19.2.2024 | Rytíři Ostrava | 8 | : | 10 | Boomtym Poruba | Hero restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Čelovský Jan | 22 | : | 26 | Rucký Aleš |
|
| 20. | Po | 19.2.2024 | Blechy Petřkovice | 10 | : | 8 | B.A.F. !!! Ostrava | U Ohřalů restaurace Petřkovice, Ostrava | |
18:00 | Staněk Pavel | 27 | : | 21 | Targosz Martin |
|
| 20. | Út | 20.2.2024 | Jestřábi Ostrava | 13 | : | 5 | Simpsons Homer Ostrava | Permon bar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Švihel Miroslav | 28 | : | 18 | Vontor Miroslav |
|
| 20. | Út | 20.2.2024 | Mistři Ostrava | 8 | : | 10 | U Káňů Radvanice | Modrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Czekaj Karel | 20 | : | 23 | Chovan Jan |
|
| 20. | Út | 20.2.2024 | Jelen Semena Ostrava | 8 | : | 10 | Windson B Ostrava | U Vašiců Kyjovice, Kyjovice | |
18:00 | Augustin Tomáš | 18 | : | 25 | Motyčka Lukáš |
|
| 20. | Út | 20.2.2024 | Tenisák Hlučín | 13 | : | 5 | Jestřábi 66 Ostrava | U Žáby posezení Děhylov, Děhylov | |
18:00 | Pavlorek Patrik | 29 | : | 16 | Videnka Jiří |
|
| 20. | Út | 20.2.2024 | U Dvoru Ostrava | 7 | : | 11 | PreDARTors Ostrava | U Dvoru Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Kočvara Martin | 20 | : | 25 | Bajgar Tomáš |
Zadal: | Bajgar Tomáš | 20.2.2024 23:49 | Autorizoval: | Automat | 26.2.2024 02:00 |
|
| 21. | Po | 26.2.2024 | Boomtym Poruba | 10 | : | 8 | Jestřábi Ostrava | BOM bar Poruba, Ostrava | |
18:00 | Rucký Aleš | 24 | : | 20 | Švihel Miroslav |
|
| 21. | Út | 27.2.2024 | U Káňů Radvanice | 5 | : | 13 | Jelen Semena Ostrava | U Káňů restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Chovan Jan | 13 | : | 30 | Augustin Tomáš |
|
| 21. | Út | 27.2.2024 | Simpsons Homer Ostrava | 11 | : | 7 | Mistři Ostrava | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Vontor Miroslav | 29 | : | 19 | Czekaj Karel |
|
| 21. | Út | 27.2.2024 | PreDARTors Ostrava | 8 | : | 10 | B.A.F. !!! Ostrava | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Bajgar Tomáš | 22 | : | 23 | Targosz Martin |
Zadal: | Bajgar Tomáš | 27.2.2024 22:49 | Autorizoval: | Automat | 4.3.2024 02:00 |
|
| 21. | Út | 27.2.2024 | Jestřábi 66 Ostrava | 15 | : | 3 | U Dvoru Ostrava | Permon bar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Videnka Jiří | 33 | : | 13 | Kočvara Martin |
|
| 21. | Út | 27.2.2024 | Windson B Ostrava | 13 | : | 5 | Tenisák Hlučín | Modrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Motyčka Lukáš | 29 | : | 14 | Pavlorek Patrik |
|
| 21. | St | 28.2.2024 | Pat.rick Poruba | 1 | : | 17 | Blechy Petřkovice | U Oblouku hospoda Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Štěpánek Roman | 7 | : | 34 | Staněk Pavel |
Zadal: | Staněk Pavel | 29.2.2024 13:49 | Autorizoval: | Automat | 5.3.2024 02:00 |
|
| 22. | Po | 4.3.2024 | Rytíři Ostrava | 12 | : | 6 | Pat.rick Poruba | Hero restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Čelovský Jan | 28 | : | 16 | Štěpánek Roman |
|
| 22. | Po | 4.3.2024 | B.A.F. !!! Ostrava | 7 | : | 11 | Jestřábi 66 Ostrava | Modrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Targosz Martin | 19 | : | 27 | Videnka Jiří |
|
| 22. | Po | 4.3.2024 | Blechy Petřkovice | 8 | : | 10 | PreDARTors Ostrava | U Ohřalů restaurace Petřkovice, Ostrava | |
18:00 | Staněk Pavel | 22 | : | 24 | Bajgar Tomáš |
|
| 22. | Út | 5.3.2024 | Jestřábi Ostrava | 10 | : | 8 | Démoni Ostrava | Permon bar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Švihel Miroslav | 23 | : | 21 | Janouškovec Tomáš |
|
| 22. | Út | 5.3.2024 | Mistři Ostrava | 10 | : | 8 | Boomtym Poruba | Modrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Czekaj Karel | 22 | : | 17 | Rucký Aleš |
|
| 22. | Út | 5.3.2024 | Jelen Semena Ostrava | 14 | : | 4 | Simpsons Homer Ostrava | U Vašiců Kyjovice, Kyjovice | |
18:00 | Augustin Tomáš | 31 | : | 11 | Vontor Miroslav |
|
| 22. | Út | 5.3.2024 | Tenisák Hlučín | 10 | : | 8 | U Káňů Radvanice | U Žáby posezení Děhylov, Děhylov | |
18:00 | Pavlorek Patrik | 23 | : | 22 | Chovan Jan |
|
| 22. | Út | 5.3.2024 | U Dvoru Ostrava | 3 | : | 15 | Windson B Ostrava | U Dvoru Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Kočvara Martin | 11 | : | 33 | Motyčka Lukáš |
Zadal: | Motyčka Lukáš | 6.3.2024 07:05 | Autorizoval: | Automat | 11.3.2024 02:00 |
|
| 23. | Po | 11.3.2024 | Rytíři Ostrava | 4 | : | 14 | Blechy Petřkovice | Hero restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Čelovský Jan | 16 | : | 31 | Staněk Pavel |
|
| 23. | Po | 11.3.2024 | Boomtym Poruba | 4 | : | 14 | Jelen Semena Ostrava | BOM bar Poruba, Ostrava | |
18:00 | Rucký Aleš | 14 | : | 29 | Frýza Pavel |
|
| 23. | Út | 12.3.2024 | Jestřábi 66 Ostrava | 10 | : | 8 | PreDARTors Ostrava | Permon bar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Videnka Jiří | 26 | : | 23 | Bajgar Tomáš |
|
| 24. | Po | 18.3.2024 | B.A.F. !!! Ostrava | 10 | : | 8 | U Káňů Radvanice | Modrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Targosz Martin | 23 | : | 17 | Chovan Jan |
|
| 24. | Po | 18.3.2024 | Blechy Petřkovice | 11 | : | 7 | Jestřábi 66 Ostrava | U Ohřalů restaurace Petřkovice, Ostrava | |
18:00 | Staněk Pavel | 27 | : | 18 | Videnka Jiří |
|
| 24. | Út | 19.3.2024 | Mistři Ostrava | 13 | : | 5 | Pat.rick Poruba | Modrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Czekaj Karel | 30 | : | 17 | Štěpánek Roman |
|
| 24. | Út | 19.3.2024 | Jelen Semena Ostrava | 13 | : | 5 | Démoni Ostrava | U Vašiců Kyjovice, Kyjovice | |
18:00 | Augustin Tomáš | 31 | : | 17 | Janouškovec Tomáš |
|
| 24. | Út | 19.3.2024 | Tenisák Hlučín | 6 | : | 12 | Boomtym Poruba | U Žáby posezení Děhylov, Děhylov | |
18:00 | Pavlorek Patrik | 19 | : | 27 | Rucký Aleš |
|
| 24. | Út | 19.3.2024 | U Dvoru Ostrava | 7 | : | 11 | Simpsons Homer Ostrava | U Dvoru Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Kočvara Martin | 17 | : | 28 | Vontor Miroslav |
|
| 24. | Út | 19.3.2024 | PreDARTors Ostrava | 7 | : | 11 | Windson B Ostrava | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Bajgar Tomáš | 17 | : | 28 | Motyčka Lukáš |
|
| 25. | Po | 25.3.2024 | Rytíři Ostrava | 6 | : | 12 | Mistři Ostrava | Hero restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Čelovský Jan | 16 | : | 27 | Czekaj Karel |
|
| 25. | Út | 26.3.2024 | Jestřábi Ostrava | 6 | : | 12 | Blechy Petřkovice | Permon bar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Švihel Miroslav | 19 | : | 27 | Staněk Pavel |
|
| 25. | Út | 26.3.2024 | Windson B Ostrava | 13 | : | 5 | Jestřábi 66 Ostrava | Modrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Motyčka Lukáš | 28 | : | 15 | Videnka Jiří |
|
| 25. | Út | 26.3.2024 | U Káňů Radvanice | 13 | : | 5 | PreDARTors Ostrava | U Káňů restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Chovan Jan | 26 | : | 18 | Bajgar Tomáš |
|
| 25. | Út | 26.3.2024 | Simpsons Homer Ostrava | 10 | : | 8 | B.A.F. !!! Ostrava | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Vontor Miroslav | 23 | : | 23 | Targosz Martin |
|
| 25. | Út | 26.3.2024 | Démoni Ostrava | 12 | : | 6 | Tenisák Hlučín | Hero restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Janouškovec Tomáš | 26 | : | 17 | Pavlorek Patrik |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Pá | 8.9.2023 | Hrozný střelci Frýdek-Místek | 18 | : | 0 | Šrek Český Těšín | U Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Bocviňok Bohumil | 36 | : | 2 | Konečný Lukáš |
|
| 1. | Pá | 8.9.2023 | Nagano 98 Nezávislí Václavovice | 12 | : | 6 | Matice Kopřivnice | Nagano hostinec Václavovice, Václavovice | |
18:00 | Sliž Jaromír | 28 | : | 16 | Kurečka Zdeněk |
|
| 1. | Pá | 8.9.2023 | Bernard Frýdek-Místek | 16 | : | 2 | Boconi Návsi | Bernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Stuchlík Lukáš | 33 | : | 11 | Holič Jiří |
|
| 1. | Pá | 8.9.2023 | Šikmá plocha Nový Jičín | 6 | : | 12 | Slezští rytíři B Frýdek-Místek | Na Šikmé ploše Nový Jičín, Nový Jičín | |
18:00 | Bohm Pavel | 19 | : | 24 | Weissmann Petr |
Zadal: | Havlík Michal | 8.9.2023 22:25 | Autorizoval: | Automat | 14.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Kolonie Žilina | 6 | : | 12 | Vikings Třinec | Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín | |
14:00 | Tydlačka Martin | 14 | : | 25 | Wolný Antonín |
Zadal: | Harvan Robert | 11.9.2023 08:49 | Autorizoval: | Automat | 16.9.2023 02:00 |
|
| 2. | St | 13.9.2023 | Matice Kopřivnice | 8 | : | 10 | Bernard Frýdek-Místek | Severka Darts club Kopřivnice, Kopřivnice | |
18:00 | Kurečka Zdeněk | 20 | : | 22 | Stuchlík Lukáš |
|
| 2. | Pá | 15.9.2023 | Gorols Bukovec | 13 | : | 5 | Cross Frýdek-Místek | Zahradkář klub Jablunkov, Jablunkov | |
18:00 | Brózda David | 27 | : | 16 | Ševčík Lukáš |
|
| 2. | Pá | 15.9.2023 | 13-ka Frýdek-Místek | 10 | : | 8 | Pohodáři Frýdek | Moto Pub 13 Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Klusáček Jakub | 23 | : | 20 | Vnenk Rostislav |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Draci Třinec | 8 | : | 10 | Kolonie Žilina | Slovan pivnice Třinec, Třinec | |
12:00 | Habčák Milan | 22 | : | 22 | Schenk Karel |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Slezští rytíři B Frýdek-Místek | 12 | : | 6 | Létající včely Kozlovice | U Gustlíčka Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
15:00 | Opěla Robin | 27 | : | 14 | Vyvial Martin |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Boconi Návsi | 6 | : | 12 | Šikmá plocha Nový Jičín | U Kosa restaurace Návsí, Návsí | |
15:00 | Holič Jiří | 18 | : | 28 | Strnad Stanislav |
Zadal: | Zimný Martin | 17.9.2023 19:43 | Autorizoval: | Automat | 23.9.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Vikings Třinec | 5 | : | 13 | Hrozný střelci Frýdek-Místek | Slovan pivnice Třinec, Třinec | |
16:00 | Valčík Petr | 13 | : | 30 | Bocviňok Bohumil |
|
| 1. | Pá | 22.9.2023 | Gorols Bukovec | 6 | : | 12 | 13-ka Frýdek-Místek | Zahradkář klub Jablunkov, Jablunkov | |
18:00 | Lysek Rudolf | 16 | : | 30 | Klusáček Jakub |
|
| 2. | Ne | 24.9.2023 | Šrek Český Těšín | 3 | : | 15 | Nagano 98 Nezávislí Václavovice | Šrek bar Český Těšín, Český Těšín | |
13:00 | Konečný Lukáš | 13 | : | 32 | Sliž Jaromír |
|
| 3. | Pá | 29.9.2023 | Cross Frýdek-Místek | 8 | : | 10 | 13-ka Frýdek-Místek | Cross bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Ševčík Lukáš | 18 | : | 23 | Klusáček Jakub |
|
| 3. | Pá | 29.9.2023 | Hrozný střelci Frýdek-Místek | 13 | : | 5 | Draci Třinec | U Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Bocviňok Bohumil | 30 | : | 13 | Szkandera Petr |
|
| 3. | Pá | 29.9.2023 | Nagano 98 Nezávislí Václavovice | 6 | : | 12 | Vikings Třinec | Nagano hostinec Václavovice, Václavovice | |
18:00 | Sliž Jaromír | 17 | : | 25 | Valčík Petr |
|
| 3. | Pá | 29.9.2023 | Bernard Frýdek-Místek | 12 | : | 6 | Šrek Český Těšín | Bernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Stuchlík Lukáš | 24 | : | 18 | Konečný Lukáš |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Pohodáři Frýdek | 6 | : | 12 | Slezští rytíři B Frýdek-Místek | Omega bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Vnenk Rostislav | 17 | : | 27 | Weissmann Petr |
|
| 4. | St | 4.10.2023 | Matice Kopřivnice | 16 | : | 2 | Létající včely Kozlovice | Severka Darts club Kopřivnice, Kopřivnice | |
18:00 | Kurečka Zdeněk | 32 | : | 11 | Vyvial Martin |
|
| 4. | Pá | 6.10.2023 | Gorols Bukovec | 8 | : | 10 | Hrozný střelci Frýdek-Místek | Zahradkář klub Jablunkov, Jablunkov | |
18:00 | Brózda David | 21 | : | 24 | Bocviňok Bohumil |
|
| 4. | Pá | 6.10.2023 | Cross Frýdek-Místek | 12 | : | 6 | Kolonie Žilina | Cross bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Major Vojtěch | 27 | : | 16 | Tydlačka Martin |
Zadal: | Zimčík Michal | 7.10.2023 00:33 | Autorizoval: | Automat | 12.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Pá | 6.10.2023 | 13-ka Frýdek-Místek | 7 | : | 11 | Slezští rytíři B Frýdek-Místek | Moto Pub 13 Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Klusáček Jakub | 21 | : | 25 | Weissmann Petr |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Šrek Český Těšín | 4 | : | 14 | Šikmá plocha Nový Jičín | Šrek bar Český Těšín, Český Těšín | |
13:00 | Konečný Lukáš | 12 | : | 28 | Kratochvíl Martin |
Zadal: | Konečný Lukáš | 9.10.2023 16:01 | Autorizoval: | Automat | 14.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Boconi Návsi | 10 | : | 8 | Pohodáři Frýdek | U Kosa restaurace Návsí, Návsí | |
15:00 | Holič Jiří | 25 | : | 21 | Vnenk Rostislav |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Vikings Třinec | 10 | : | 8 | Bernard Frýdek-Místek | Slovan pivnice Třinec, Třinec | |
16:00 | Valčík Petr | 24 | : | 20 | Stuchlík Lukáš |
|
| 5. | Pá | 13.10.2023 | Hrozný střelci Frýdek-Místek | 12 | : | 6 | Cross Frýdek-Místek | U Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Bocviňok Bohumil | 27 | : | 18 | Ševčík Lukáš |
|
| 5. | Pá | 13.10.2023 | Šikmá plocha Nový Jičín | 14 | : | 4 | Vikings Třinec | Na Šikmé ploše Nový Jičín, Nový Jičín | |
18:00 | Cahel Jaromír | 31 | : | 13 | Valčík Petr |
|
| 5. | Ne | 15.10.2023 | Kolonie Žilina | 8 | : | 10 | 13-ka Frýdek-Místek | Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín | |
14:00 | Tydlačka Martin | 19 | : | 25 | Klusáček Jakub |
|
| 5. | Ne | 15.10.2023 | Slezští rytíři B Frýdek-Místek | 11 | : | 7 | Boconi Návsi | U Gustlíčka Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
15:00 | Opěla Robin | 26 | : | 20 | Zimný Martin |
|
| 5. | Ne | 15.10.2023 | Létající včely Kozlovice | 18 | : | 0 | Šrek Český Těšín | Na Hřišti hospůdka Kozlovice, Kozlovice | |
16:00 | Vyvial Martin | 36 | : | 0 | Konečný Lukáš |
Zadal: | Vyvial Martin | 15.10.2023 19:07 | Autorizoval: | Automat | 21.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 15.10.2023 | Pohodáři Frýdek | 7 | : | 11 | Matice Kopřivnice | Omega bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Vnenk Rostislav | 20 | : | 25 | Kurečka Zdeněk |
|
| 6. | St | 18.10.2023 | Matice Kopřivnice | 6 | : | 12 | Slezští rytíři B Frýdek-Místek | Severka Darts club Kopřivnice, Kopřivnice | |
18:00 | Kurečka Zdeněk | 16 | : | 25 | Weissmann Petr |
|
| 3. | Pá | 20.10.2023 | Šikmá plocha Nový Jičín | 14 | : | 4 | Matice Kopřivnice | Na Šikmé ploše Nový Jičín, Nový Jičín | |
18:00 | Strnad Stanislav | 30 | : | 12 | Kurečka Zdeněk |
|
| 6. | Pá | 20.10.2023 | Gorols Bukovec | 7 | : | 11 | Bernard Frýdek-Místek | Zahradkář klub Jablunkov, Jablunkov | |
18:00 | Brózda David | 19 | : | 23 | Stuchlík Lukáš |
|
| 6. | Pá | 20.10.2023 | Cross Frýdek-Místek | 10 | : | 8 | Nagano 98 Nezávislí Václavovice | Cross bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Ševčík Lukáš | 22 | : | 17 | Sliž Jaromír |
Zadal: | Zimčík Michal | 21.10.2023 10:51 | Autorizoval: | Automat | 26.10.2023 02:00 |
|
| 6. | Pá | 20.10.2023 | 13-ka Frýdek-Místek | 10 | : | 8 | Boconi Návsi | Moto Pub 13 Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Klusáček Jakub | 25 | : | 20 | Zimný Martin |
|
| 6. | Ne | 22.10.2023 | Draci Třinec | 7 | : | 11 | Šikmá plocha Nový Jičín | Slovan pivnice Třinec, Třinec | |
12:00 | Habčák Milan | 18 | : | 28 | Kratochvíl Martin |
Zadal: | Walek Miloš | 22.10.2023 23:34 | Autorizoval: | Automat | 28.10.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 22.10.2023 | Šrek Český Těšín | 5 | : | 13 | Pohodáři Frýdek | Šrek bar Český Těšín, Český Těšín | |
13:00 | Konečný Lukáš | 16 | : | 28 | Vnenk Rostislav |
|
| 6. | Ne | 22.10.2023 | Kolonie Žilina | 5 | : | 13 | Hrozný střelci Frýdek-Místek | Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín | |
14:00 | Schenk Karel | 15 | : | 28 | Bocviňok Bohumil |
|
| 6. | Ne | 22.10.2023 | Vikings Třinec | 8 | : | 10 | Létající včely Kozlovice | Slovan pivnice Třinec, Třinec | |
16:00 | Valčík Petr | 22 | : | 23 | Vyvial Martin |
|
| 7. | Pá | 27.10.2023 | Hrozný střelci Frýdek-Místek | 12 | : | 6 | 13-ka Frýdek-Místek | U Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Bocviňok Bohumil | 30 | : | 17 | Strašák Martin |
|
| 7. | Pá | 27.10.2023 | Nagano 98 Nezávislí Václavovice | 5 | : | 13 | Kolonie Žilina | Nagano hostinec Václavovice, Václavovice | |
18:00 | Sliž Jaromír | 14 | : | 27 | Schenk Karel |
|
| 7. | Pá | 27.10.2023 | Bernard Frýdek-Místek | 10 | : | 8 | Cross Frýdek-Místek | Bernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Stuchlík Lukáš | 25 | : | 20 | Ševčík Lukáš |
|
| 7. | Pá | 27.10.2023 | Šikmá plocha Nový Jičín | 12 | : | 6 | Gorols Bukovec | Na Šikmé ploše Nový Jičín, Nový Jičín | |
18:00 | Kratochvíl Martin | 26 | : | 16 | Brózda David |
|
| 7. | Ne | 29.10.2023 | Slezští rytíři B Frýdek-Místek | 17 | : | 1 | Šrek Český Těšín | U Gustlíčka Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
15:00 | Opěla Robin | 34 | : | 5 | Popek Karel |
|
| 7. | Ne | 29.10.2023 | Boconi Návsi | 12 | : | 6 | Matice Kopřivnice | U Kosa restaurace Návsí, Návsí | |
15:00 | Holič Pavel | 30 | : | 16 | Kurečka Zdeněk |
|
| 7. | Ne | 29.10.2023 | Létající včely Kozlovice | 12 | : | 6 | Draci Třinec | Na Hřišti hospůdka Kozlovice, Kozlovice | |
16:00 | Vyvial Martin | 27 | : | 18 | Habčák Milan |
Zadal: | Vyvial Martin | 30.10.2023 21:49 | Autorizoval: | Automat | 4.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 29.10.2023 | Pohodáři Frýdek | 3 | : | 15 | Vikings Třinec | Omega bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Vnenk Rostislav | 11 | : | 32 | Valčík Petr |
|
| 8. | Pá | 10.11.2023 | Gorols Bukovec | 11 | : | 7 | Létající včely Kozlovice | Zahradkář klub Jablunkov, Jablunkov | |
18:00 | Lysek Rudolf | 24 | : | 17 | Vyvial Martin |
|
| 8. | Pá | 10.11.2023 | Cross Frýdek-Místek | 7 | : | 11 | Šikmá plocha Nový Jičín | Cross bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Ševčík Lukáš | 19 | : | 26 | Kratochvíl Martin |
|
| 8. | Pá | 10.11.2023 | Hrozný střelci Frýdek-Místek | 17 | : | 1 | Nagano 98 Nezávislí Václavovice | U Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Bocviňok Bohumil | 34 | : | 8 | Sliž Vladimír |
|
| 8. | Pá | 10.11.2023 | 13-ka Frýdek-Místek | 13 | : | 5 | Matice Kopřivnice | Moto Pub 13 Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Klusáček Jakub | 27 | : | 16 | Kurečka Zdeněk |
|
| 8. | Ne | 12.11.2023 | Draci Třinec | 8 | : | 10 | Pohodáři Frýdek | Slovan pivnice Třinec, Třinec | |
12:00 | Habčák Milan | 19 | : | 23 | Kozel Petr |
|
| 8. | Ne | 12.11.2023 | Šrek Český Těšín | 7 | : | 11 | Boconi Návsi | Šrek bar Český Těšín, Český Těšín | |
13:00 | Konečný Lukáš | 16 | : | 25 | Zimný Martin |
|
| 8. | Ne | 12.11.2023 | Vikings Třinec | 10 | : | 8 | Slezští rytíři B Frýdek-Místek | Slovan pivnice Třinec, Třinec | |
16:00 | Valčík Petr | 24 | : | 21 | Weissmann Petr |
|
| 9. | St | 15.11.2023 | Matice Kopřivnice | 18 | : | 0 | Šrek Český Těšín | Severka Darts club Kopřivnice, Kopřivnice | |
18:00 | Kurečka Zdeněk | 36 | : | 7 | Konečný Lukáš |
|
| 9. | Pá | 17.11.2023 | Nagano 98 Nezávislí Václavovice | 3 | : | 15 | 13-ka Frýdek-Místek | Nagano hostinec Václavovice, Václavovice | |
18:00 | Sliž Jaromír | 9 | : | 32 | Klusáček Jakub |
Zadal: | Klusáček Jakub | 20.11.2023 09:27 | Autorizoval: | Automat | 23.11.2023 02:00 |
|
| 9. | Pá | 17.11.2023 | Bernard Frýdek-Místek | 5 | : | 13 | Hrozný střelci Frýdek-Místek | Bernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Stuchlík Lukáš | 12 | : | 29 | Fajkus Radek |
|
| 9. | Pá | 17.11.2023 | Šikmá plocha Nový Jičín | 15 | : | 3 | Kolonie Žilina | Na Šikmé ploše Nový Jičín, Nový Jičín | |
18:00 | Kratochvíl Martin | 31 | : | 13 | Schenk Karel |
|
| 9. | Ne | 19.11.2023 | Slezští rytíři B Frýdek-Místek | 11 | : | 7 | Draci Třinec | U Gustlíčka Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
15:00 | Opěla Robin | 25 | : | 20 | Habčák Milan |
|
| 9. | Ne | 19.11.2023 | Boconi Návsi | 7 | : | 11 | Vikings Třinec | U Kosa restaurace Návsí, Návsí | |
15:00 | Zimný Martin | 18 | : | 25 | Valčík Petr |
|
| 9. | Ne | 19.11.2023 | Létající včely Kozlovice | 10 | : | 8 | Cross Frýdek-Místek | Na Hřišti hospůdka Kozlovice, Kozlovice | |
16:00 | Vyvial Martin | 24 | : | 22 | Ševčík Lukáš |
Zadal: | Vyvial Martin | 19.11.2023 20:31 | Autorizoval: | Automat | 25.11.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 19.11.2023 | Pohodáři Frýdek | 6 | : | 12 | Gorols Bukovec | Omega bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Vnenk Rostislav | 18 | : | 27 | Brózda David |
|
| 10. | Pá | 24.11.2023 | Cross Frýdek-Místek | 6 | : | 12 | Pohodáři Frýdek | Cross bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Rusek Jan | 16 | : | 26 | Vnenk Rostislav |
|
| 10. | Pá | 24.11.2023 | Nagano 98 Nezávislí Václavovice | 11 | : | 7 | Bernard Frýdek-Místek | Nagano hostinec Václavovice, Václavovice | |
18:00 | Sliž Jaromír | 25 | : | 21 | Stuchlík Lukáš |
|
| 10. | Pá | 24.11.2023 | 13-ka Frýdek-Místek | 15 | : | 3 | Šrek Český Těšín | Moto Pub 13 Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Klusáček Jakub | 31 | : | 9 | Konečný Lukáš |
|
| 10. | Ne | 26.11.2023 | Draci Třinec | 10 | : | 8 | Boconi Návsi | Slovan pivnice Třinec, Třinec | |
12:00 | Habčák Milan | 24 | : | 21 | Zimný Martin |
|
| 11. | Pá | 1.12.2023 | Bernard Frýdek-Místek | 6 | : | 12 | 13-ka Frýdek-Místek | Bernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Stuchlík Lukáš | 16 | : | 28 | Klusáček Jakub |
|
| 11. | Pá | 1.12.2023 | Šikmá plocha Nový Jičín | 14 | : | 4 | Nagano 98 Nezávislí Václavovice | Na Šikmé ploše Nový Jičín, Nový Jičín | |
18:00 | Kratochvíl Martin | 31 | : | 9 | Sliž Vladimír |
Zadal: | Cahel Jaromír | 2.12.2023 10:13 | Autorizoval: | Automat | 7.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Ne | 3.12.2023 | Šrek Český Těšín | 4 | : | 14 | Vikings Třinec | Šrek bar Český Těšín, Český Těšín | |
13:00 | Konečný Lukáš | 10 | : | 31 | Valčík Petr |
|
| 11. | Ne | 3.12.2023 | Slezští rytíři B Frýdek-Místek | 14 | : | 4 | Cross Frýdek-Místek | U Gustlíčka Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
15:00 | Havlík Michal | 31 | : | 14 | Ševčík Lukáš |
|
| 11. | Ne | 3.12.2023 | Boconi Návsi | 10 | : | 8 | Gorols Bukovec | U Kosa restaurace Návsí, Návsí | |
15:00 | Zimný Martin | 25 | : | 19 | Brózda David |
|
| 11. | Ne | 3.12.2023 | Létající včely Kozlovice | 1 | : | 17 | Hrozný střelci Frýdek-Místek | Na Hřišti hospůdka Kozlovice, Kozlovice | |
16:00 | Vyvial Martin | 8 | : | 35 | Bocviňok Bohumil |
|
| 11. | Ne | 3.12.2023 | Pohodáři Frýdek | 8 | : | 10 | Kolonie Žilina | Omega bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Vnenk Rostislav | 22 | : | 24 | Tydlačka Martin |
|
| 12. | Pá | 8.12.2023 | Gorols Bukovec | 14 | : | 4 | Matice Kopřivnice | Zahradkář klub Jablunkov, Jablunkov | |
18:00 | Brózda David | 32 | : | 13 | Kurečka Zdeněk |
Zadal: | Lysek Rudolf | 8.12.2023 20:53 | Autorizoval: | Automat | 14.12.2023 02:00 |
|
| 12. | Pá | 8.12.2023 | Cross Frýdek-Místek | 12 | : | 6 | Boconi Návsi | Cross bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Ševčík Lukáš | 27 | : | 19 | Zimný Martin |
|
| 12. | Pá | 8.12.2023 | Hrozný střelci Frýdek-Místek | 13 | : | 5 | Pohodáři Frýdek | U Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Bocviňok Bohumil | 30 | : | 11 | Vnenk Rostislav |
|
| 12. | Pá | 8.12.2023 | Bernard Frýdek-Místek | 10 | : | 8 | Šikmá plocha Nový Jičín | Bernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Stuchlík Lukáš | 23 | : | 20 | Kratochvíl Martin |
Zadal: | Stuchlík Lukáš | 9.12.2023 10:59 | Autorizoval: | Automat | 14.12.2023 02:00 |
|
| 12. | Pá | 8.12.2023 | 13-ka Frýdek-Místek | 6 | : | 12 | Vikings Třinec | Moto Pub 13 Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Klusáček Jakub | 15 | : | 27 | Valčík Petr |
|
| 12. | Ne | 10.12.2023 | Draci Třinec | 16 | : | 2 | Šrek Český Těšín | Slovan pivnice Třinec, Třinec | |
12:00 | Habčák Milan | 34 | : | 10 | Konečný Lukáš |
Zadal: | Walek Miloš | 10.12.2023 19:33 | Autorizoval: | Automat | 16.12.2023 02:00 |
|
| 12. | Ne | 10.12.2023 | Kolonie Žilina | 5 | : | 13 | Slezští rytíři B Frýdek-Místek | Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín | |
14:00 | Alt Vladislav | 17 | : | 30 | Havlík Michal |
Zadal: | Havlík Michal | 10.12.2023 16:33 | Autorizoval: | Automat | 16.12.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 10.12.2023 | Létající včely Kozlovice | 11 | : | 7 | Boconi Návsi | Na Hřišti hospůdka Kozlovice, Kozlovice | |
16:00 | Vyvial Martin | 23 | : | 21 | Holič Pavel |
|
| 13. | St | 13.12.2023 | Matice Kopřivnice | 15 | : | 3 | Cross Frýdek-Místek | Severka Darts club Kopřivnice, Kopřivnice | |
18:00 | Kurečka Zdeněk | 31 | : | 11 | Ševčík Lukáš |
|
| 13. | Pá | 15.12.2023 | Šikmá plocha Nový Jičín | 12 | : | 6 | 13-ka Frýdek-Místek | Na Šikmé ploše Nový Jičín, Nový Jičín | |
18:00 | Kratochvíl Martin | 29 | : | 17 | Klusáček Jakub |
|
| 13. | Ne | 17.12.2023 | Šrek Český Těšín | 4 | : | 14 | Gorols Bukovec | Šrek bar Český Těšín, Český Těšín | |
13:00 | Konečný Lukáš | 9 | : | 31 | Brózda David |
|
| 13. | Ne | 17.12.2023 | Slezští rytíři B Frýdek-Místek | 12 | : | 6 | Hrozný střelci Frýdek-Místek | U Gustlíčka Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
15:00 | Weissmann Petr | 27 | : | 16 | Bocviňok Bohumil |
|
| 13. | Ne | 17.12.2023 | Boconi Návsi | 7 | : | 11 | Kolonie Žilina | U Kosa restaurace Návsí, Návsí | |
15:00 | Zimný Martin | 21 | : | 24 | Schenk Karel |
|
| 13. | Ne | 17.12.2023 | Pohodáři Frýdek | 8 | : | 10 | Nagano 98 Nezávislí Václavovice | Omega bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Vnenk Rostislav | 18 | : | 22 | Sliž Jaromír |
|
| 13. | Ne | 17.12.2023 | Vikings Třinec | 12 | : | 6 | Draci Třinec | Slovan pivnice Třinec, Třinec | |
16:00 | Valčík Petr | 26 | : | 14 | Habčák Milan |
Zadal: | Harvan Robert | 17.12.2023 17:26 | Autorizoval: | Automat | 23.12.2023 02:00 |
|
| 14. | Pá | 5.1.2024 | Gorols Bukovec | 6 | : | 12 | Vikings Třinec | Zahradkář klub Jablunkov, Jablunkov | |
18:00 | Krenželok Adam | 18 | : | 28 | Valčík Petr |
|
| 14. | Pá | 5.1.2024 | Cross Frýdek-Místek | 14 | : | 4 | Šrek Český Těšín | Cross bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Ševčík Lukáš | 30 | : | 13 | Bako Jaroslav |
Zadal: | Zimčík Michal | 8.1.2024 11:17 | Autorizoval: | Automat | 11.1.2024 02:00 |
|
| 14. | Pá | 5.1.2024 | Hrozný střelci Frýdek-Místek | 12 | : | 6 | Boconi Návsi | U Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Bocviňok Bohumil | 26 | : | 17 | Zimný Martin |
|
| 14. | Pá | 5.1.2024 | Nagano 98 Nezávislí Václavovice | 6 | : | 12 | Slezští rytíři B Frýdek-Místek | Nagano hostinec Václavovice, Václavovice | |
18:00 | Sliž Jaromír | 14 | : | 27 | Havlík Michal |
|
| 14. | Pá | 5.1.2024 | Šikmá plocha Nový Jičín | 13 | : | 5 | Létající včely Kozlovice | Na Šikmé ploše Nový Jičín, Nový Jičín | |
18:00 | Kratochvíl Martin | 29 | : | 16 | Vyvial Martin |
|
| 14. | Pá | 5.1.2024 | 13-ka Frýdek-Místek | 11 | : | 7 | Draci Třinec | Moto Pub 13 Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Klusáček Jakub | 27 | : | 19 | Habčák Milan |
|
| 14. | Ne | 7.1.2024 | Kolonie Žilina | 8 | : | 10 | Matice Kopřivnice | Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín | |
14:00 | Tydlačka Martin | 19 | : | 23 | Kurečka Zdeněk |
|
| 13. | Ne | 7.1.2024 | Létající včely Kozlovice | 8 | : | 10 | Bernard Frýdek-Místek | Na Hřišti hospůdka Kozlovice, Kozlovice | |
16:00 | Vyvial Martin | 18 | : | 25 | Stuchlík Lukáš |
|
| 15. | St | 10.1.2024 | Matice Kopřivnice | 5 | : | 13 | Hrozný střelci Frýdek-Místek | Severka Darts club Kopřivnice, Kopřivnice | |
18:00 | Kurečka Zdeněk | 16 | : | 30 | Bocviňok Bohumil |
|
| 15. | Ne | 14.1.2024 | Šrek Český Těšín | 2 | : | 16 | Kolonie Žilina | Šrek bar Český Těšín, Český Těšín | |
13:00 | Konečný Lukáš | 8 | : | 32 | Schenk Karel |
Zadal: | Konečný Lukáš | 17.1.2024 18:22 | Autorizoval: | Automat | 20.1.2024 02:00 |
|
| 15. | Ne | 14.1.2024 | Slezští rytíři B Frýdek-Místek | 10 | : | 8 | Bernard Frýdek-Místek | U Gustlíčka Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
15:00 | Opěla Robin | 24 | : | 19 | Stuchlík Lukáš |
|
| 15. | Ne | 14.1.2024 | Boconi Návsi | 10 | : | 8 | Nagano 98 Nezávislí Václavovice | U Kosa restaurace Návsí, Návsí | |
15:00 | Zimný Martin | 24 | : | 20 | Sliž Jaromír |
Zadal: | Zimný Martin | 14.1.2024 19:44 | Autorizoval: | Automat | 20.1.2024 02:00 |
|
| 15. | Ne | 14.1.2024 | Pohodáři Frýdek | 6 | : | 12 | Šikmá plocha Nový Jičín | Omega bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Vnenk Rostislav | 18 | : | 29 | Kašuba Pavel |
|
| 15. | Ne | 14.1.2024 | Vikings Třinec | 14 | : | 4 | Cross Frýdek-Místek | Slovan pivnice Třinec, Třinec | |
16:00 | Valčík Petr | 30 | : | 13 | Ševčík Lukáš |
|
| 16. | St | 17.1.2024 | Matice Kopřivnice | 12 | : | 6 | Nagano 98 Nezávislí Václavovice | Severka Darts club Kopřivnice, Kopřivnice | |
18:00 | Kurečka Zdeněk | 29 | : | 14 | Sliž Jaromír |
|
| 16. | Pá | 19.1.2024 | 13-ka Frýdek-Místek | 10 | : | 8 | Gorols Bukovec | Moto Pub 13 Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Klusáček Jakub | 22 | : | 20 | Brózda David |
|
| 16. | Ne | 21.1.2024 | Šrek Český Těšín | 2 | : | 16 | Hrozný střelci Frýdek-Místek | Šrek bar Český Těšín, Český Těšín | |
13:00 | Konečný Lukáš | 11 | : | 32 | Bocviňok Bohumil |
|
| 16. | Ne | 21.1.2024 | Boconi Návsi | 12 | : | 6 | Bernard Frýdek-Místek | U Kosa restaurace Návsí, Návsí | |
15:00 | Zimný Martin | 27 | : | 16 | Stuchlík Lukáš |
|
| 16. | Ne | 21.1.2024 | Slezští rytíři B Frýdek-Místek | 11 | : | 7 | Šikmá plocha Nový Jičín | U Gustlíčka Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
15:00 | Opěla Robin | 26 | : | 20 | Kašuba Pavel |
Zadal: | Havlík Michal | 21.1.2024 17:45 | Autorizoval: | Automat | 27.1.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 21.1.2024 | Vikings Třinec | 14 | : | 4 | Kolonie Žilina | Slovan pivnice Třinec, Třinec | |
16:00 | Valčík Petr | 28 | : | 12 | Tydlačka Martin |
|
| 17. | Pá | 26.1.2024 | Cross Frýdek-Místek | 7 | : | 11 | Gorols Bukovec | Cross bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Rusek Jan | 18 | : | 27 | Krenželok Adam |
|
| 17. | Pá | 26.1.2024 | Bernard Frýdek-Místek | 6 | : | 12 | Matice Kopřivnice | Bernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Stuchlík Lukáš | 14 | : | 27 | Kurečka Zdeněk |
|
| 17. | Pá | 26.1.2024 | Nagano 98 Nezávislí Václavovice | 18 | : | 0 | Šrek Český Těšín | Nagano hostinec Václavovice, Václavovice | |
18:00 | Sliž Jaromír | 36 | : | 0 | Konečný Lukáš |
Zadal: | Sliž Jaromír | 29.1.2024 10:44 | Autorizoval: | Automat | 1.2.2024 02:00 |
|
| 17. | Pá | 26.1.2024 | Hrozný střelci Frýdek-Místek | 13 | : | 5 | Vikings Třinec | U Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Bocviňok Bohumil | 30 | : | 15 | Valčík Petr |
|
| 17. | Ne | 28.1.2024 | Kolonie Žilina | 8 | : | 10 | Draci Třinec | Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín | |
14:00 | Tydlačka Martin | 20 | : | 24 | Habčák Milan |
|
| 17. | Ne | 28.1.2024 | Létající včely Kozlovice | 3 | : | 15 | Slezští rytíři B Frýdek-Místek | Na Hřišti hospůdka Kozlovice, Kozlovice | |
16:00 | Vyvial Martin | 13 | : | 31 | Havlík Michal |
|
| 18. | Pá | 2.2.2024 | 13-ka Frýdek-Místek | 10 | : | 8 | Cross Frýdek-Místek | Moto Pub 13 Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Klusáček Jakub | 24 | : | 21 | Ševčík Lukáš |
|
| 18. | Pá | 2.2.2024 | Gorols Bukovec | 11 | : | 7 | Kolonie Žilina | Zahradkář klub Jablunkov, Jablunkov | |
18:00 | Krenželok Adam | 27 | : | 19 | Schenk Karel |
|
| 18. | Ne | 4.2.2024 | Šrek Český Těšín | 4 | : | 14 | Bernard Frýdek-Místek | Šrek bar Český Těšín, Český Těšín | |
13:00 | Konečný Lukáš | 14 | : | 30 | Stuchlík Lukáš |
|
| 18. | Ne | 4.2.2024 | Boconi Návsi | 11 | : | 7 | Létající včely Kozlovice | U Kosa restaurace Návsí, Návsí | |
15:00 | Zimný Martin | 24 | : | 23 | Vyvial Martin |
|
| 18. | Ne | 4.2.2024 | Slezští rytíři B Frýdek-Místek | 10 | : | 8 | Pohodáři Frýdek | U Gustlíčka Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
15:00 | Opěla Robin | 25 | : | 22 | Vnenk Rostislav |
|
| 18. | Ne | 4.2.2024 | Vikings Třinec | 12 | : | 6 | Nagano 98 Nezávislí Václavovice | Slovan pivnice Třinec, Třinec | |
16:00 | Valčík Petr | 27 | : | 15 | Sliž Jaromír |
Zadal: | Harvan Robert | 4.2.2024 20:07 | Autorizoval: | Automat | 10.2.2024 02:00 |
|
| 19. | St | 7.2.2024 | Létající včely Kozlovice | 6 | : | 12 | Matice Kopřivnice | Na Hřišti hospůdka Kozlovice, Kozlovice | |
18:00 | Vyvial Martin | 16 | : | 26 | Kurečka Zdeněk |
|
| 19. | Pá | 9.2.2024 | Hrozný střelci Frýdek-Místek | 13 | : | 5 | Gorols Bukovec | U Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Bocviňok Bohumil | 29 | : | 17 | Brózda David |
|
| 19. | Pá | 9.2.2024 | Šikmá plocha Nový Jičín | 16 | : | 2 | Šrek Český Těšín | Na Šikmé ploše Nový Jičín, Nový Jičín | |
18:00 | Kratochvíl Martin | 33 | : | 7 | Konečný Lukáš |
|
| 19. | Pá | 9.2.2024 | Bernard Frýdek-Místek | 7 | : | 11 | Vikings Třinec | Bernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Stuchlík Lukáš | 20 | : | 27 | Valčík Petr |
|
| 19. | Ne | 11.2.2024 | Pohodáři Frýdek | 12 | : | 6 | Boconi Návsi | Omega bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Vnenk Rostislav | 29 | : | 20 | Zimný Martin |
|
| 20. | St | 14.2.2024 | Matice Kopřivnice | 8 | : | 10 | Pohodáři Frýdek | Severka Darts club Kopřivnice, Kopřivnice | |
18:00 | Kurečka Zdeněk | 21 | : | 24 | Vnenk Rostislav |
|
| 20. | Pá | 16.2.2024 | Cross Frýdek-Místek | 7 | : | 11 | Hrozný střelci Frýdek-Místek | Cross bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Rusek Jan | 15 | : | 25 | Bocviňok Bohumil |
|
| 20. | Pá | 16.2.2024 | Gorols Bukovec | 12 | : | 6 | Nagano 98 Nezávislí Václavovice | Zahradkář klub Jablunkov, Jablunkov | |
18:00 | Lysek Václav | 26 | : | 15 | Sliž Jaromír |
Zadal: | Lysek Rudolf | 16.2.2024 23:56 | Autorizoval: | Automat | 22.2.2024 02:00 |
|
| 20. | Ne | 18.2.2024 | Draci Třinec | 10 | : | 8 | Bernard Frýdek-Místek | Slovan pivnice Třinec, Třinec | |
12:00 | Habčák Milan | 25 | : | 22 | Stuchlík Lukáš |
|
| 20. | Ne | 18.2.2024 | Šrek Český Těšín | 2 | : | 16 | Létající včely Kozlovice | Šrek bar Český Těšín, Český Těšín | |
13:00 | Konečný Lukáš | 12 | : | 32 | Vyvial Martin |
Zadal: | Vyvial Martin | 18.2.2024 16:56 | Autorizoval: | Automat | 24.2.2024 02:00 |
|
| 20. | Ne | 18.2.2024 | Boconi Návsi | 10 | : | 8 | Slezští rytíři B Frýdek-Místek | U Kosa restaurace Návsí, Návsí | |
15:00 | Zimný Martin | 22 | : | 23 | Havlík Michal |
|
| 20. | Ne | 18.2.2024 | Vikings Třinec | 7 | : | 11 | Šikmá plocha Nový Jičín | Slovan pivnice Třinec, Třinec | |
16:00 | Valčík Petr | 19 | : | 25 | Kratochvíl Martin |
Zadal: | Harvan Robert | 20.2.2024 08:37 | Autorizoval: | Automat | 24.2.2024 02:00 |
|
| 21. | Pá | 23.2.2024 | Nagano 98 Nezávislí Václavovice | 7 | : | 11 | Cross Frýdek-Místek | Nagano hostinec Václavovice, Václavovice | |
18:00 | Sliž Jaromír | 19 | : | 26 | Ševčík Lukáš |
Zadal: | Zimčík Michal | 25.2.2024 10:07 | Autorizoval: | Automat | 29.2.2024 02:00 |
|
| 21. | Pá | 23.2.2024 | Hrozný střelci Frýdek-Místek | 16 | : | 2 | Kolonie Žilina | U Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Bocviňok Bohumil | 34 | : | 8 | Schenk Karel |
|
| 21. | Pá | 23.2.2024 | Šikmá plocha Nový Jičín | 11 | : | 7 | Draci Třinec | Na Šikmé ploše Nový Jičín, Nový Jičín | |
18:00 | Kratochvíl Martin | 25 | : | 20 | Habčák Milan |
Zadal: | Cahel Jaromír | 24.2.2024 09:28 | Autorizoval: | Automat | 29.2.2024 02:00 |
|
| 21. | Ne | 25.2.2024 | Boconi Návsi | 5 | : | 13 | 13-ka Frýdek-Místek | U Kosa restaurace Návsí, Návsí | |
15:00 | Zimný Martin | 19 | : | 29 | Klusáček Jakub |
|
| 21. | Ne | 25.2.2024 | Pohodáři Frýdek | 13 | : | 5 | Šrek Český Těšín | Omega bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Vnenk Rostislav | 29 | : | 14 | Konečný Lukáš |
|
| 21. | Ne | 25.2.2024 | Létající včely Kozlovice | 7 | : | 11 | Vikings Třinec | Na Hřišti hospůdka Kozlovice, Kozlovice | |
16:00 | Vyvial Martin | 16 | : | 26 | Valčík Petr |
|
| 22. | Pá | 1.3.2024 | Cross Frýdek-Místek | 4 | : | 14 | Bernard Frýdek-Místek | Cross bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Ševčík Lukáš | 15 | : | 29 | Stuchlík Lukáš |
|
| 22. | Ne | 3.3.2024 | Draci Třinec | 10 | : | 8 | Létající včely Kozlovice | Slovan pivnice Třinec, Třinec | |
12:00 | Habčák Milan | 23 | : | 20 | Vyvial Martin |
|
| 22. | Ne | 3.3.2024 | Šrek Český Těšín | 4 | : | 14 | Slezští rytíři B Frýdek-Místek | Šrek bar Český Těšín, Český Těšín | |
13:00 | Konečný Lukáš | 14 | : | 28 | Opěla Robin |
|
| 22. | Ne | 3.3.2024 | Kolonie Žilina | 13 | : | 5 | Nagano 98 Nezávislí Václavovice | Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín | |
14:00 | Schenk Karel | 29 | : | 13 | Sliž Jaromír |
|
| 22. | Ne | 3.3.2024 | Vikings Třinec | 6 | : | 12 | Pohodáři Frýdek | Slovan pivnice Třinec, Třinec | |
16:00 | Valčík Petr | 16 | : | 25 | Vnenk Rostislav |
|
| 23. | St | 6.3.2024 | Matice Kopřivnice | 10 | : | 8 | 13-ka Frýdek-Místek | Severka Darts club Kopřivnice, Kopřivnice | |
18:00 | Kurečka Zdeněk | 25 | : | 22 | Klusáček Jakub |
|
| 23. | Pá | 8.3.2024 | Šikmá plocha Nový Jičín | 13 | : | 5 | Cross Frýdek-Místek | Na Šikmé ploše Nový Jičín, Nový Jičín | |
18:00 | Kratochvíl Martin | 31 | : | 17 | Ševčík Lukáš |
|
| 23. | Pá | 8.3.2024 | Bernard Frýdek-Místek | 8 | : | 10 | Kolonie Žilina | Bernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Stuchlík Lukáš | 23 | : | 23 | Tydlačka Martin |
|
| 23. | Pá | 8.3.2024 | Nagano 98 Nezávislí Václavovice | 1 | : | 17 | Hrozný střelci Frýdek-Místek | Nagano hostinec Václavovice, Václavovice | |
18:00 | Sliž Jaromír | 10 | : | 35 | Bocviňok Bohumil |
|
| 23. | Ne | 10.3.2024 | Boconi Návsi | 11 | : | 7 | Šrek Český Těšín | U Kosa restaurace Návsí, Návsí | |
15:00 | Zimný Martin | 25 | : | 20 | Konečný Lukáš |
|
| 23. | Ne | 10.3.2024 | Slezští rytíři B Frýdek-Místek | 6 | : | 12 | Vikings Třinec | U Gustlíčka Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
15:00 | Weissmann Petr | 17 | : | 26 | Valčík Petr |
|
| 23. | Ne | 10.3.2024 | Pohodáři Frýdek | 11 | : | 7 | Draci Třinec | Omega bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Vnenk Rostislav | 25 | : | 19 | Habčák Milan |
|
| 24. | Pá | 15.3.2024 | 13-ka Frýdek-Místek | 12 | : | 6 | Nagano 98 Nezávislí Václavovice | Moto Pub 13 Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Klusáček Jakub | 28 | : | 18 | Sliž Jaromír |
|
| 24. | Pá | 15.3.2024 | Hrozný střelci Frýdek-Místek | 14 | : | 4 | Bernard Frýdek-Místek | U Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Bocviňok Bohumil | 30 | : | 13 | Stuchlík Lukáš |
|
| 24. | Pá | 15.3.2024 | Cross Frýdek-Místek | 10 | : | 8 | Létající včely Kozlovice | Cross bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Ševčík Lukáš | 24 | : | 20 | Zeman Dušan |
|
| 24. | Pá | 15.3.2024 | Gorols Bukovec | 4 | : | 14 | Pohodáři Frýdek | Zahradkář klub Jablunkov, Jablunkov | |
18:00 | Krenželok Adam | 14 | : | 30 | Vnenk Rostislav |
|
| 24. | Ne | 17.3.2024 | Draci Třinec | 6 | : | 12 | Slezští rytíři B Frýdek-Místek | Slovan pivnice Třinec, Třinec | |
12:00 | Habčák Milan | 20 | : | 29 | Weissmann Petr |
|
| 24. | Ne | 17.3.2024 | Šrek Český Těšín | 5 | : | 13 | Matice Kopřivnice | Šrek bar Český Těšín, Český Těšín | |
13:00 | Konečný Lukáš | 14 | : | 30 | Kurečka Zdeněk |
|
| 24. | Ne | 17.3.2024 | Kolonie Žilina | 4 | : | 14 | Šikmá plocha Nový Jičín | Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín | |
14:00 | Tydlačka Martin | 13 | : | 30 | Grulich Martin |
|
| 24. | Ne | 17.3.2024 | Vikings Třinec | 11 | : | 7 | Boconi Návsi | Slovan pivnice Třinec, Třinec | |
16:00 | Valčík Petr | 25 | : | 20 | Zimný Martin |
|
| 20. | Pá | 22.3.2024 | 13-ka Frýdek-Místek | 10 | : | 8 | Kolonie Žilina | Moto Pub 13 Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Klusáček Jakub | 23 | : | 22 | Tydlačka Martin |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Pá | 8.9.2023 | Michelindarts Havířov | 12 | : | 6 | Michelindarts B Havířov | Autobar Havířov, Havířov | |
18:15 | Metz Jan st. | 28 | : | 15 | Duda Petr |
Zadal: | Metz Jan st. | 10.9.2023 07:24 | Autorizoval: | Automat | 14.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Majáček Karviná | 10 | : | 8 | Virus Opava | Majáček restaurace Karviná, Karviná | |
13:00 | Čech Miroslav | 26 | : | 19 | Výtisk Zbyslav |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | XPneu Orlová | 16 | : | 2 | Babráci z Ostravy | Perex restaurace Orlová, Orlová | |
14:30 | Ligus Martin | 32 | : | 10 | Čeliga Viktor |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Panthers Poruba | 6 | : | 12 | Devils´ Ostrava | Šalanda Assen Ostrava-Poruba, Ostrava | |
15:00 | Vyhlídal Jiří | 15 | : | 25 | Strmeň Roman |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Střelci Orlová | 4 | : | 14 | Profin Orlová | Profin bar Orlová, Orlová | |
17:00 | Matyášek Petr | 13 | : | 29 | Ochodek Robin |
|
| 2. | Pá | 15.9.2023 | Brooklyn B Havířov | 6 | : | 12 | Michelindarts Havířov | Brooklyn herna bar Havířov, Havířov | |
18:00 | Woznica Marián | 19 | : | 25 | Metz Jan st. |
Zadal: | Metz Jan st. | 16.9.2023 06:49 | Autorizoval: | Automat | 21.9.2023 02:00 |
|
| 2. | Pá | 15.9.2023 | Profin Orlová | 8 | : | 10 | Málka Orlová | Profin bar Orlová, Orlová | |
18:00 | Ochodek Robin | 23 | : | 23 | Gřibek Bedřich |
|
| 2. | Pá | 15.9.2023 | Degustátoři Kotelna Bohumín | 5 | : | 13 | Střelci Orlová | Kotelna pivnice Bohumín, Bohumín | |
18:30 | Moják Martin | 15 | : | 28 | Matyášek Petr |
Zadal: | Matyášek Petr | 16.9.2023 19:22 | Autorizoval: | Automat | 21.9.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Eagles Orlová | 14 | : | 4 | Panthers Poruba | Profin bar Orlová, Orlová | |
14:30 | Walica David | 30 | : | 17 | Vyhlídal Jiří |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Babráci z Ostravy | 6 | : | 12 | Slezští rytíři Karviná | Pod Trafikou Ostrava, Ostrava | |
15:00 | Čeliga Viktor | 16 | : | 29 | Mokrý Stanislav |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Devils´ Ostrava | 7 | : | 11 | Majáček Karviná | Ural pivnice Ostrava, Ostrava | |
17:00 | Strmeň Roman | 17 | : | 24 | Čech Miroslav |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Virus Opava | 8 | : | 10 | XPneu Orlová | Kotelna Opava-Kylešovice, Opava | |
18:00 | Výtisk Zbyslav | 22 | : | 22 | Ligus Martin |
|
| 3. | Pá | 29.9.2023 | Michelindarts Havířov | 13 | : | 5 | Babráci z Ostravy | Autobar Havířov, Havířov | |
18:15 | Metz Jan st. | 28 | : | 13 | Čeliga Viktor |
Zadal: | Metz Jan st. | 30.9.2023 07:38 | Autorizoval: | Automat | 5.10.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Majáček Karviná | 14 | : | 4 | Eagles Orlová | Majáček restaurace Karviná, Karviná | |
13:00 | Čech Miroslav | 30 | : | 15 | Walica David |
Zadal: | Čech Miroslav | 2.10.2023 10:16 | Autorizoval: | Automat | 7.10.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Slezští rytíři Karviná | 10 | : | 8 | Virus Opava | Pedro restaurace Karviná, Karviná | |
14:00 | Mokrý Stanislav | 24 | : | 22 | Výtisk Zbyslav |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Michelindarts B Havířov | 10 | : | 8 | Brooklyn B Havířov | Autobar Havířov, Havířov | |
14:00 | Duda Petr | 24 | : | 22 | Woznica Marián |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | XPneu Orlová | 10 | : | 8 | Devils´ Ostrava | Perex restaurace Orlová, Orlová | |
14:30 | Ligus Martin | 22 | : | 20 | Strmeň Roman |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Panthers Poruba | 3 | : | 15 | Profin Orlová | Šalanda Assen Ostrava-Poruba, Ostrava | |
15:00 | Vyhlídal Jiří | 10 | : | 31 | Meisner Pavel |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Střelci Orlová | 10 | : | 8 | Rubín Red Stones Ostrava | Profin bar Orlová, Orlová | |
17:00 | Matyášek Petr | 28 | : | 22 | Neuwirth Aleš |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Málka Orlová | 10 | : | 8 | Degustátoři Kotelna Bohumín | U Málky restaurace Orlová, Orlová | |
17:00 | Schimke Roman | 24 | : | 17 | Polák Roman |
Zadal: | Schimke Roman | 1.10.2023 20:45 | Autorizoval: | Automat | 7.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Pá | 6.10.2023 | Degustátoři Kotelna Bohumín | 11 | : | 7 | Panthers Poruba | Kotelna pivnice Bohumín, Bohumín | |
18:30 | Adamik Pavel | 27 | : | 18 | Vyhlídal Jiří |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Eagles Orlová | 7 | : | 11 | XPneu Orlová | Profin bar Orlová, Orlová | |
14:30 | Walica David | 16 | : | 27 | Ligus Martin |
Zadal: | Ligus Martin | 8.10.2023 16:35 | Autorizoval: | Automat | 14.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Babráci z Ostravy | 7 | : | 11 | Michelindarts B Havířov | Pod Trafikou Ostrava, Ostrava | |
15:00 | Čeliga Viktor | 16 | : | 24 | Duda Petr |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Střelci Orlová | 7 | : | 11 | Málka Orlová | Profin bar Orlová, Orlová | |
17:00 | Matyášek Petr | 19 | : | 27 | Schimke Roman |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Devils´ Ostrava | 12 | : | 6 | Slezští rytíři Karviná | Ural pivnice Ostrava, Ostrava | |
17:00 | Strmeň Roman | 28 | : | 13 | Mokrý Stanislav |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Virus Opava | 5 | : | 13 | Michelindarts Havířov | Kotelna Opava-Kylešovice, Opava | |
18:00 | Výtisk Zbyslav | 15 | : | 28 | Metz Jan st. |
|
| 5. | Pá | 13.10.2023 | Brooklyn B Havířov | 11 | : | 7 | Babráci z Ostravy | Brooklyn herna bar Havířov, Havířov | |
18:00 | Woznica Marián | 26 | : | 18 | Čeliga Viktor |
|
| 5. | Pá | 13.10.2023 | Michelindarts Havířov | 11 | : | 7 | Devils´ Ostrava | Autobar Havířov, Havířov | |
18:15 | Metz Jan st. | 26 | : | 19 | Strmeň Roman |
|
| 5. | Ne | 15.10.2023 | Majáček Karviná | 14 | : | 4 | Degustátoři Kotelna Bohumín | Majáček restaurace Karviná, Karviná | |
13:00 | Čech Miroslav | 30 | : | 14 | Fojtík Jan |
|
| 5. | Ne | 15.10.2023 | Slezští rytíři Karviná | 10 | : | 8 | Eagles Orlová | Pedro restaurace Karviná, Karviná | |
14:00 | Mokrý Stanislav | 23 | : | 17 | Walica David |
|
| 5. | Ne | 15.10.2023 | Michelindarts B Havířov | 5 | : | 13 | Virus Opava | Autobar Havířov, Havířov | |
14:00 | Staněk David | 15 | : | 29 | Výtisk Zbyslav |
|
| 5. | Ne | 15.10.2023 | Panthers Poruba | 7 | : | 11 | Střelci Orlová | Šalanda Assen Ostrava-Poruba, Ostrava | |
15:00 | Vyhlídal Jiří | 20 | : | 24 | Matyášek Petr |
|
| 5. | Ne | 15.10.2023 | Málka Orlová | 10 | : | 8 | Rubín Red Stones Ostrava | U Málky restaurace Orlová, Orlová | |
17:00 | Schimke Roman | 22 | : | 21 | Neuwirth Aleš |
|
| 6. | Pá | 20.10.2023 | Profin Orlová | 10 | : | 8 | Slezští rytíři Karviná | Profin bar Orlová, Orlová | |
18:00 | Ochodek Robin | 24 | : | 23 | Mokrý Stanislav |
|
| 6. | Pá | 20.10.2023 | Degustátoři Kotelna Bohumín | 6 | : | 12 | XPneu Orlová | Kotelna pivnice Bohumín, Bohumín | |
18:30 | Polák Roman | 18 | : | 27 | Ligus Martin |
|
| 6. | Ne | 22.10.2023 | Eagles Orlová | 11 | : | 7 | Michelindarts Havířov | Profin bar Orlová, Orlová | |
14:30 | Walica David | 22 | : | 18 | Metz Jan st. |
Zadal: | Moravec Martin | 22.10.2023 17:08 | Autorizoval: | Automat | 28.10.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 22.10.2023 | Střelci Orlová | 4 | : | 14 | Majáček Karviná | Profin bar Orlová, Orlová | |
17:00 | Matyášek Petr | 14 | : | 30 | Čech Miroslav |
|
| 6. | Ne | 22.10.2023 | Málka Orlová | 13 | : | 5 | Panthers Poruba | U Málky restaurace Orlová, Orlová | |
17:00 | Schimke Roman | 27 | : | 13 | Vyhlídal Jiří |
|
| 6. | Ne | 22.10.2023 | Devils´ Ostrava | 15 | : | 3 | Michelindarts B Havířov | Ural pivnice Ostrava, Ostrava | |
17:00 | Strmeň Roman | 31 | : | 11 | Duda Petr |
|
| 6. | Ne | 22.10.2023 | Rubín Red Stones Ostrava | 15 | : | 3 | Babráci z Ostravy | Rubín restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Neuwirth Aleš | 31 | : | 10 | Čeliga Viktor |
|
| 7. | Pá | 27.10.2023 | Brooklyn B Havířov | 8 | : | 10 | Devils´ Ostrava | Brooklyn herna bar Havířov, Havířov | |
18:00 | Woznica Marián | 20 | : | 23 | Strmeň Roman |
|
| 7. | Pá | 27.10.2023 | Michelindarts Havířov | 10 | : | 8 | Profin Orlová | Autobar Havířov, Havířov | |
18:15 | Metz Jan st. | 23 | : | 22 | Ochodek Robin |
Zadal: | Metz Jan st. | 28.10.2023 07:37 | Autorizoval: | Automat | 2.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 29.10.2023 | Majáček Karviná | 11 | : | 7 | Málka Orlová | Majáček restaurace Karviná, Karviná | |
13:00 | Čech Miroslav | 25 | : | 17 | Schimke Roman |
|
| 7. | Ne | 29.10.2023 | Slezští rytíři Karviná | 11 | : | 7 | Degustátoři Kotelna Bohumín | Pedro restaurace Karviná, Karviná | |
14:00 | Mokrý Stanislav | 25 | : | 19 | Fojtík Jan |
|
| 7. | Ne | 29.10.2023 | Michelindarts B Havířov | 10 | : | 8 | Eagles Orlová | Autobar Havířov, Havířov | |
14:00 | Duda Petr | 23 | : | 24 | Walica David |
Zadal: | Staněk David | 29.10.2023 16:25 | Autorizoval: | Automat | 4.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 29.10.2023 | Panthers Poruba | 1 | : | 17 | Rubín Red Stones Ostrava | Šalanda Assen Ostrava-Poruba, Ostrava | |
15:00 | Vyhlídal Jiří | 9 | : | 35 | Neuwirth Aleš |
|
| 7. | Ne | 29.10.2023 | Babráci z Ostravy | 7 | : | 11 | Virus Opava | Pod Trafikou Ostrava, Ostrava | |
15:00 | Čeliga Viktor | 18 | : | 25 | Výtisk Zbyslav |
|
| 10. | Po | 30.10.2023 | Majáček Karviná | 14 | : | 4 | XPneu Orlová | Majáček restaurace Karviná, Karviná | |
18:00 | Čech Miroslav | 29 | : | 16 | Ligus Martin |
|
| 4. | Pá | 3.11.2023 | Profin Orlová | 7 | : | 11 | Majáček Karviná | Profin bar Orlová, Orlová | |
18:00 | Ochodek Robin | 19 | : | 27 | Čech Miroslav |
|
| 8. | Pá | 10.11.2023 | Profin Orlová | 11 | : | 7 | Michelindarts B Havířov | Profin bar Orlová, Orlová | |
18:00 | Miczka Tomáš | 25 | : | 22 | Duda Petr |
|
| 8. | Pá | 10.11.2023 | Degustátoři Kotelna Bohumín | 3 | : | 15 | Michelindarts Havířov | Kotelna pivnice Bohumín, Bohumín | |
18:30 | Adamik Pavel | 11 | : | 33 | Metz Jan st. |
Zadal: | Metz Jan st. | 10.11.2023 23:31 | Autorizoval: | Automat | 16.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 12.11.2023 | Eagles Orlová | 6 | : | 12 | Brooklyn B Havířov | Profin bar Orlová, Orlová | |
14:30 | Walica David | 14 | : | 28 | Woznica Marián |
Zadal: | Woznica Marián | 12.11.2023 18:17 | Autorizoval: | Automat | 18.11.2023 02:06 |
|
| 8. | Ne | 12.11.2023 | Panthers Poruba | 4 | : | 14 | Majáček Karviná | Šalanda Assen Ostrava-Poruba, Ostrava | |
15:00 | Vyhlídal Jiří | 12 | : | 30 | Čech Miroslav |
|
| 8. | Ne | 12.11.2023 | Střelci Orlová | 6 | : | 12 | Slezští rytíři Karviná | Profin bar Orlová, Orlová | |
17:00 | Matyášek Petr | 13 | : | 26 | Mokrý Stanislav |
|
| 8. | Ne | 12.11.2023 | Málka Orlová | 6 | : | 12 | XPneu Orlová | U Málky restaurace Orlová, Orlová | |
17:00 | Gřibek Bedřich | 18 | : | 26 | Ligus Martin |
|
| 8. | Ne | 12.11.2023 | Devils´ Ostrava | 12 | : | 6 | Babráci z Ostravy | Ural pivnice Ostrava, Ostrava | |
17:00 | Strmeň Roman | 27 | : | 16 | Čeliga Viktor |
|
| 8. | Ne | 12.11.2023 | Rubín Red Stones Ostrava | 5 | : | 13 | Virus Opava | Rubín restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Neuwirth Aleš | 18 | : | 29 | Výtisk Zbyslav |
|
| 9. | Pá | 17.11.2023 | Michelindarts Havířov | 13 | : | 5 | Střelci Orlová | Autobar Havířov, Havířov | |
18:15 | Metz Jan st. | 27 | : | 17 | Matyášek Petr |
Zadal: | Metz Jan st. | 18.11.2023 06:30 | Autorizoval: | Automat | 23.11.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 19.11.2023 | Majáček Karviná | 15 | : | 3 | Rubín Red Stones Ostrava | Majáček restaurace Karviná, Karviná | |
13:00 | Čech Miroslav | 33 | : | 12 | Neuwirth Aleš |
|
| 9. | Ne | 19.11.2023 | Slezští rytíři Karviná | 10 | : | 8 | Málka Orlová | Pedro restaurace Karviná, Karviná | |
14:00 | Mokrý Stanislav | 22 | : | 19 | Schimke Roman |
|
| 9. | Ne | 19.11.2023 | Michelindarts B Havířov | 11 | : | 7 | Degustátoři Kotelna Bohumín | Autobar Havířov, Havířov | |
14:00 | Staněk David | 25 | : | 19 | Polák Roman |
Zadal: | Staněk David | 19.11.2023 17:25 | Autorizoval: | Automat | 25.11.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 19.11.2023 | XPneu Orlová | 14 | : | 4 | Panthers Poruba | Perex restaurace Orlová, Orlová | |
14:30 | Ligus Martin | 29 | : | 16 | Vyhlídal Jiří |
|
| 9. | Ne | 19.11.2023 | Babráci z Ostravy | 7 | : | 11 | Eagles Orlová | Pod Trafikou Ostrava, Ostrava | |
15:00 | Čeliga Viktor | 19 | : | 24 | Walica David |
|
| 9. | Ne | 19.11.2023 | Virus Opava | 11 | : | 7 | Devils´ Ostrava | Kotelna Opava-Kylešovice, Opava | |
18:00 | Výtisk Zbyslav | 25 | : | 17 | Strmeň Roman |
|
| 10. | Pá | 24.11.2023 | Profin Orlová | 8 | : | 10 | Babráci z Ostravy | Profin bar Orlová, Orlová | |
18:00 | Krčmář Michal | 23 | : | 22 | Čeliga Viktor |
|
| 10. | Ne | 26.11.2023 | Eagles Orlová | 6 | : | 12 | Virus Opava | Profin bar Orlová, Orlová | |
14:30 | Walica David | 16 | : | 27 | Výtisk Zbyslav |
|
| 10. | Ne | 26.11.2023 | Panthers Poruba | 6 | : | 12 | Slezští rytíři Karviná | Šalanda Assen Ostrava-Poruba, Ostrava | |
15:00 | Vyhlídal Jiří | 18 | : | 27 | Mokrý Stanislav |
|
| 10. | Ne | 26.11.2023 | Střelci Orlová | 8 | : | 10 | Michelindarts B Havířov | Profin bar Orlová, Orlová | |
17:00 | Matyášek Petr | 21 | : | 21 | Duda Petr |
|
| 10. | Ne | 26.11.2023 | Málka Orlová | 11 | : | 7 | Michelindarts Havířov | U Málky restaurace Orlová, Orlová | |
17:00 | Schimke Roman | 24 | : | 19 | Metz Jan st. |
|
| 11. | Pá | 1.12.2023 | Brooklyn B Havířov | 10 | : | 8 | Střelci Orlová | Brooklyn herna bar Havířov, Havířov | |
18:00 | Woznica Marián | 25 | : | 17 | Matyášek Petr |
|
| 11. | Pá | 1.12.2023 | Michelindarts Havířov | 13 | : | 5 | Panthers Poruba | Autobar Havířov, Havířov | |
18:15 | Metz Jan st. | 28 | : | 16 | Vyhlídal Jiří |
|
| 11. | Ne | 3.12.2023 | Slezští rytíři Karviná | 7 | : | 11 | Majáček Karviná | Pedro restaurace Karviná, Karviná | |
14:00 | Mokrý Stanislav | 19 | : | 27 | Čech Miroslav |
|
| 11. | Ne | 3.12.2023 | Michelindarts B Havířov | 5 | : | 13 | Málka Orlová | Autobar Havířov, Havířov | |
14:00 | Duda Petr | 16 | : | 30 | Schimke Roman |
|
| 11. | Ne | 3.12.2023 | Babráci z Ostravy | 11 | : | 7 | Degustátoři Kotelna Bohumín | Pod Trafikou Ostrava, Ostrava | |
15:00 | Čeliga Viktor | 25 | : | 21 | Fojtík Jan |
Zadal: | Čeliga Viktor | 3.12.2023 18:21 | Autorizoval: | Automat | 9.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Ne | 3.12.2023 | Devils´ Ostrava | 11 | : | 7 | Eagles Orlová | Ural pivnice Ostrava, Ostrava | |
17:00 | Strmeň Roman | 26 | : | 19 | Walica David |
|
| 7. | Ne | 3.12.2023 | XPneu Orlová | 8 | : | 10 | Střelci Orlová | Perex restaurace Orlová, Orlová | |
17:30 | Ligus Martin | 21 | : | 22 | Matyášek Petr |
|
| 12. | Pá | 8.12.2023 | Degustátoři Kotelna Bohumín | 8 | : | 10 | Virus Opava | Kotelna pivnice Bohumín, Bohumín | |
18:30 | Hudák Martin | 20 | : | 25 | Výtisk Zbyslav |
|
| 12. | Ne | 10.12.2023 | Majáček Karviná | 15 | : | 3 | Michelindarts Havířov | Majáček restaurace Karviná, Karviná | |
13:00 | Čech Miroslav | 31 | : | 9 | Metz Jan st. |
|
| 12. | Ne | 10.12.2023 | Panthers Poruba | 7 | : | 11 | Michelindarts B Havířov | Šalanda Assen Ostrava-Poruba, Ostrava | |
15:00 | Vyhlídal Jiří | 17 | : | 24 | Duda Petr |
Zadal: | Staněk David | 10.12.2023 17:46 | Autorizoval: | Automat | 16.12.2023 02:00 |
|
| 12. | Ne | 10.12.2023 | Střelci Orlová | 13 | : | 5 | Babráci z Ostravy | Profin bar Orlová, Orlová | |
17:00 | Matyášek Petr | 28 | : | 15 | Čeliga Viktor |
|
| 12. | Ne | 10.12.2023 | Málka Orlová | 12 | : | 6 | Brooklyn B Havířov | U Málky restaurace Orlová, Orlová | |
17:00 | Schimke Roman | 30 | : | 14 | Woznica Marián |
|
| 12. | Ne | 10.12.2023 | Rubín Red Stones Ostrava | 13 | : | 5 | Eagles Orlová | Rubín restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Neuwirth Aleš | 28 | : | 13 | Walica David |
|
| 13. | Út | 12.12.2023 | Michelindarts Havířov | 6 | : | 12 | XPneu Orlová | Autobar Havířov, Havířov | |
18:15 | Metz Jan st. | 18 | : | 25 | Ligus Martin |
|
| 6. | St | 13.12.2023 | Virus Opava | 12 | : | 6 | Brooklyn B Havířov | Kotelna Opava-Kylešovice, Opava | |
18:00 | Výtisk Zbyslav | 28 | : | 17 | Dluhoš Martin |
|
| 13. | Ne | 17.12.2023 | Slezští rytíři Karviná | 6 | : | 12 | Rubín Red Stones Ostrava | Pedro restaurace Karviná, Karviná | |
14:00 | Mokrý Stanislav | 16 | : | 27 | Neuwirth Aleš |
|
| 13. | Ne | 17.12.2023 | Michelindarts B Havířov | 6 | : | 12 | Majáček Karviná | Autobar Havířov, Havířov | |
14:00 | Duda Petr | 14 | : | 28 | Čech Miroslav |
|
| 13. | Ne | 17.12.2023 | Eagles Orlová | 7 | : | 11 | Profin Orlová | Profin bar Orlová, Orlová | |
14:30 | Walica David | 18 | : | 24 | Krčmář Michal |
Zadal: | Krčmář Michal | 19.12.2023 17:29 | Autorizoval: | Automat | 23.12.2023 02:00 |
|
| 13. | Ne | 17.12.2023 | Babráci z Ostravy | 6 | : | 12 | Málka Orlová | Pod Trafikou Ostrava, Ostrava | |
15:00 | Čeliga Viktor | 15 | : | 27 | Schimke Roman |
|
| 13. | Ne | 17.12.2023 | Devils´ Ostrava | 12 | : | 6 | Degustátoři Kotelna Bohumín | Ural pivnice Ostrava, Ostrava | |
17:00 | Strmeň Roman | 29 | : | 18 | Fojtík Jan |
|
| 13. | Ne | 17.12.2023 | Virus Opava | 15 | : | 3 | Střelci Orlová | Kotelna Opava-Kylešovice, Opava | |
18:00 | Výtisk Zbyslav | 30 | : | 13 | Matyášek Petr |
|
| 13. | Čt | 28.12.2023 | Brooklyn B Havířov | 7 | : | 11 | Panthers Poruba | Brooklyn herna bar Havířov, Havířov | |
18:00 | Woznica Marián | 19 | : | 28 | Vyhlídal Jiří |
|
| 12. | Pá | 5.1.2024 | Profin Orlová | 13 | : | 5 | Devils´ Ostrava | Profin bar Orlová, Orlová | |
18:00 | Krčmář Michal | 27 | : | 16 | Strmeň Roman |
|
| 14. | Pá | 5.1.2024 | Degustátoři Kotelna Bohumín | 8 | : | 10 | Eagles Orlová | Kotelna pivnice Bohumín, Bohumín | |
18:30 | Moják Martin | 23 | : | 23 | Walica David |
|
| 14. | Ne | 7.1.2024 | Majáček Karviná | 16 | : | 2 | Brooklyn B Havířov | Majáček restaurace Karviná, Karviná | |
13:00 | Čech Miroslav | 33 | : | 7 | Woznica Marián |
|
| 14. | Ne | 7.1.2024 | Slezští rytíři Karviná | 11 | : | 7 | Michelindarts Havířov | Pedro restaurace Karviná, Karviná | |
14:00 | Mokrý Stanislav | 24 | : | 17 | Metz Jan st. |
|
| 14. | Ne | 7.1.2024 | Panthers Poruba | 11 | : | 7 | Babráci z Ostravy | Šalanda Assen Ostrava-Poruba, Ostrava | |
15:00 | Vyhlídal Jiří | 26 | : | 18 | Čeliga Viktor |
|
| 14. | Ne | 7.1.2024 | Málka Orlová | 6 | : | 12 | Virus Opava | U Málky restaurace Orlová, Orlová | |
15:30 | Schimke Roman | 16 | : | 28 | Výtisk Zbyslav |
|
| 14. | Ne | 7.1.2024 | Rubín Red Stones Ostrava | 5 | : | 13 | Profin Orlová | Rubín restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Neuwirth Aleš | 16 | : | 30 | Krčmář Michal |
|
| 15. | Pá | 12.1.2024 | Brooklyn B Havířov | 8 | : | 10 | XPneu Orlová | Brooklyn herna bar Havířov, Havířov | |
18:00 | Woznica Marián | 18 | : | 24 | Ligus Martin |
|
| 15. | Pá | 12.1.2024 | Profin Orlová | 13 | : | 5 | Degustátoři Kotelna Bohumín | Profin bar Orlová, Orlová | |
18:00 | Krčmář Michal | 29 | : | 15 | Moják Martin |
|
| 15. | Ne | 14.1.2024 | Michelindarts B Havířov | 12 | : | 6 | Slezští rytíři Karviná | Autobar Havířov, Havířov | |
14:00 | Duda Petr | 28 | : | 17 | Mokrý Stanislav |
Zadal: | Staněk David | 14.1.2024 17:19 | Autorizoval: | Automat | 20.1.2024 02:00 |
|
| 15. | Ne | 14.1.2024 | Eagles Orlová | 5 | : | 13 | Střelci Orlová | Profin bar Orlová, Orlová | |
14:30 | Walica David | 16 | : | 29 | Matyášek Petr |
|
| 15. | Ne | 14.1.2024 | Babráci z Ostravy | 4 | : | 14 | Majáček Karviná | Pod Trafikou Ostrava, Ostrava | |
15:00 | Čeliga Viktor | 14 | : | 29 | Čech Miroslav |
|
| 15. | Ne | 14.1.2024 | Devils´ Ostrava | 5 | : | 13 | Málka Orlová | Ural pivnice Ostrava, Ostrava | |
17:00 | Strmeň Roman | 12 | : | 27 | Schimke Roman |
|
| 15. | Ne | 14.1.2024 | Virus Opava | 15 | : | 3 | Panthers Poruba | Kotelna Opava-Kylešovice, Opava | |
18:00 | Výtisk Zbyslav | 32 | : | 12 | Vyhlídal Jiří |
|
| 16. | Pá | 19.1.2024 | Profin Orlová | 11 | : | 7 | Střelci Orlová | Profin bar Orlová, Orlová | |
18:00 | Krčmář Michal | 26 | : | 21 | Matyášek Petr |
|
| 16. | Pá | 19.1.2024 | Brooklyn B Havířov | 5 | : | 13 | Slezští rytíři Karviná | Brooklyn herna bar Havířov, Havířov | |
18:00 | Woznica Marián | 18 | : | 28 | Mokrý Stanislav |
|
| 16. | Ne | 21.1.2024 | Michelindarts B Havířov | 7 | : | 11 | Michelindarts Havířov | Autobar Havířov, Havířov | |
14:00 | Duda Petr | 17 | : | 26 | Metz Jan st. |
Zadal: | Staněk David | 21.1.2024 18:13 | Autorizoval: | Automat | 27.1.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 21.1.2024 | Eagles Orlová | 6 | : | 12 | Málka Orlová | Profin bar Orlová, Orlová | |
14:30 | Walica David | 16 | : | 25 | Schimke Roman |
|
| 16. | Ne | 21.1.2024 | Devils´ Ostrava | 12 | : | 6 | Panthers Poruba | Ural pivnice Ostrava, Ostrava | |
17:00 | Strmeň Roman | 26 | : | 16 | Vyhlídal Jiří |
|
| 16. | Ne | 21.1.2024 | Rubín Red Stones Ostrava | 10 | : | 8 | Degustátoři Kotelna Bohumín | Rubín restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Neuwirth Aleš | 24 | : | 19 | Polák Radovan |
|
| 16. | Ne | 21.1.2024 | Virus Opava | 10 | : | 8 | Majáček Karviná | Kotelna Opava-Kylešovice, Opava | |
18:00 | Výtisk Zbyslav | 23 | : | 21 | Čech Miroslav |
|
| 14. | Pá | 26.1.2024 | XPneu Orlová | 11 | : | 7 | Michelindarts B Havířov | Perex restaurace Orlová, Orlová | |
18:00 | Ligus Martin | 25 | : | 17 | Duda Petr |
|
| 17. | Ne | 28.1.2024 | Majáček Karviná | 12 | : | 6 | Devils´ Ostrava | Majáček restaurace Karviná, Karviná | |
13:00 | Čech Miroslav | 29 | : | 16 | Strmeň Roman |
|
| 17. | Ne | 28.1.2024 | Slezští rytíři Karviná | 14 | : | 4 | Babráci z Ostravy | Pedro restaurace Karviná, Karviná | |
14:00 | Mokrý Stanislav | 29 | : | 11 | Čeliga Viktor |
|
| 17. | Ne | 28.1.2024 | Michelindarts B Havířov | 12 | : | 6 | Rubín Red Stones Ostrava | Autobar Havířov, Havířov | |
14:00 | Duda Petr | 28 | : | 20 | Neuwirth Aleš |
|
| 17. | Ne | 28.1.2024 | XPneu Orlová | 10 | : | 8 | Virus Opava | Perex restaurace Orlová, Orlová | |
14:30 | Ligus Martin | 22 | : | 20 | Výtisk Zbyslav |
|
| 17. | Ne | 28.1.2024 | Málka Orlová | 8 | : | 10 | Profin Orlová | U Málky restaurace Orlová, Orlová | |
15:30 | Schimke Roman | 20 | : | 24 | Krčmář Michal |
|
| 17. | Ne | 28.1.2024 | Střelci Orlová | 12 | : | 6 | Degustátoři Kotelna Bohumín | Profin bar Orlová, Orlová | |
17:00 | Matyášek Petr | 26 | : | 17 | Hudák Martin |
|
| 18. | Pá | 2.2.2024 | Profin Orlová | 12 | : | 6 | Panthers Poruba | Profin bar Orlová, Orlová | |
18:00 | Krčmář Michal | 27 | : | 16 | Vyhlídal Jiří |
|
| 18. | Pá | 2.2.2024 | Brooklyn B Havířov | 11 | : | 7 | Michelindarts B Havířov | Brooklyn herna bar Havířov, Havířov | |
18:00 | Woznica Marián | 23 | : | 17 | Duda Petr |
|
| 18. | Pá | 2.2.2024 | Degustátoři Kotelna Bohumín | 8 | : | 10 | Málka Orlová | Kotelna pivnice Bohumín, Bohumín | |
18:30 | Hudák Martin | 19 | : | 24 | Schimke Roman |
|
| 18. | Ne | 4.2.2024 | Eagles Orlová | 5 | : | 13 | Majáček Karviná | Profin bar Orlová, Orlová | |
14:30 | Walica David | 13 | : | 28 | Čech Miroslav |
|
| 18. | Ne | 4.2.2024 | Babráci z Ostravy | 3 | : | 15 | Michelindarts Havířov | Pod Trafikou Ostrava, Ostrava | |
15:00 | Čeliga Viktor | 10 | : | 33 | Metz Jan st. |
|
| 18. | Ne | 4.2.2024 | Devils´ Ostrava | 8 | : | 10 | XPneu Orlová | Ural pivnice Ostrava, Ostrava | |
17:00 | Strmeň Roman | 18 | : | 24 | Ligus Martin |
|
| 18. | Ne | 4.2.2024 | Rubín Red Stones Ostrava | 11 | : | 7 | Střelci Orlová | Rubín restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Neuwirth Aleš | 26 | : | 21 | Matyášek Petr |
|
| 18. | Ne | 4.2.2024 | Virus Opava | 7 | : | 11 | Slezští rytíři Karviná | Kotelna Opava-Kylešovice, Opava | |
18:00 | Výtisk Zbyslav | 19 | : | 25 | Mokrý Stanislav |
|
| 12. | Pá | 9.2.2024 | XPneu Orlová | 12 | : | 6 | Slezští rytíři Karviná | Perex restaurace Orlová, Orlová | |
18:00 | Ligus Martin | 26 | : | 15 | Mokrý Stanislav |
|
| 19. | Pá | 9.2.2024 | Michelindarts Havířov | 8 | : | 10 | Virus Opava | Autobar Havířov, Havířov | |
18:15 | Metz Jan st. | 20 | : | 23 | Výtisk Zbyslav |
|
| 19. | Ne | 11.2.2024 | Michelindarts B Havířov | 13 | : | 5 | Babráci z Ostravy | Autobar Havířov, Havířov | |
14:00 | Duda Petr | 29 | : | 13 | Čeliga Viktor |
|
| 19. | Ne | 11.2.2024 | Slezští rytíři Karviná | 4 | : | 14 | Devils´ Ostrava | Pedro restaurace Karviná, Karviná | |
14:00 | Mokrý Stanislav | 17 | : | 30 | Strmeň Roman |
|
| 19. | Ne | 11.2.2024 | XPneu Orlová | 12 | : | 6 | Eagles Orlová | Perex restaurace Orlová, Orlová | |
14:30 | Ligus Martin | 26 | : | 16 | Walica David |
|
| 17. | Čt | 15.2.2024 | Michelindarts Havířov | 15 | : | 3 | Brooklyn B Havířov | Autobar Havířov, Havířov | |
18:00 | Metz Jan st. | 33 | : | 9 | Woznica Marián |
|
| 20. | Pá | 16.2.2024 | Degustátoři Kotelna Bohumín | 3 | : | 15 | Majáček Karviná | Kotelna pivnice Bohumín, Bohumín | |
18:30 | Polák Roman | 13 | : | 31 | Čech Miroslav |
|
| 20. | Ne | 18.2.2024 | Eagles Orlová | 7 | : | 11 | Slezští rytíři Karviná | Profin bar Orlová, Orlová | |
13:30 | Walica David | 16 | : | 24 | Mokrý Stanislav |
|
| 20. | Ne | 18.2.2024 | Babráci z Ostravy | 10 | : | 8 | Brooklyn B Havířov | Pod Trafikou Ostrava, Ostrava | |
15:00 | Čeliga Viktor | 23 | : | 20 | Woznica Marián |
|
| 20. | Ne | 18.2.2024 | Střelci Orlová | 10 | : | 8 | Panthers Poruba | Profin bar Orlová, Orlová | |
17:00 | Matyášek Petr | 26 | : | 22 | Vyhlídal Jiří |
|
| 20. | Ne | 18.2.2024 | Rubín Red Stones Ostrava | 8 | : | 10 | Málka Orlová | Rubín restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Neuwirth Aleš | 22 | : | 26 | Schimke Roman |
|
| 20. | Ne | 18.2.2024 | Virus Opava | 12 | : | 6 | Michelindarts B Havířov | Kotelna Opava-Kylešovice, Opava | |
18:00 | Výtisk Zbyslav | 29 | : | 17 | Duda Petr |
|
| 21. | Pá | 23.2.2024 | Brooklyn B Havířov | 5 | : | 13 | Virus Opava | Brooklyn herna bar Havířov, Havířov | |
18:00 | Woznica Marián | 15 | : | 30 | Výtisk Zbyslav |
|
| 21. | Pá | 23.2.2024 | Michelindarts Havířov | 14 | : | 4 | Eagles Orlová | Autobar Havířov, Havířov | |
18:15 | Metz Jan st. | 28 | : | 15 | Walica David |
|
| 21. | Ne | 25.2.2024 | Majáček Karviná | 16 | : | 2 | Střelci Orlová | Majáček restaurace Karviná, Karviná | |
13:00 | Čech Miroslav | 32 | : | 10 | Matyášek Petr |
|
| 21. | Ne | 25.2.2024 | Michelindarts B Havířov | 11 | : | 7 | Devils´ Ostrava | Autobar Havířov, Havířov | |
14:00 | Duda Petr | 24 | : | 20 | Strmeň Roman |
|
| 21. | Ne | 25.2.2024 | Slezští rytíři Karviná | 11 | : | 7 | Profin Orlová | Pedro restaurace Karviná, Karviná | |
14:00 | Mokrý Stanislav | 25 | : | 17 | Krčmář Michal |
|
| 21. | Ne | 25.2.2024 | Panthers Poruba | 7 | : | 11 | Málka Orlová | Šalanda Assen Ostrava-Poruba, Ostrava | |
15:00 | Vyhlídal Jiří | 21 | : | 26 | Schimke Roman |
|
| 21. | Ne | 25.2.2024 | Babráci z Ostravy | 6 | : | 12 | Rubín Red Stones Ostrava | Pod Trafikou Ostrava, Ostrava | |
15:00 | Čeliga Viktor | 16 | : | 28 | Neuwirth Aleš |
|
| 22. | Ne | 3.3.2024 | Eagles Orlová | 7 | : | 11 | Michelindarts B Havířov | Profin bar Orlová, Orlová | |
13:30 | Walica David | 21 | : | 26 | Duda Petr |
|
| 22. | Ne | 3.3.2024 | Střelci Orlová | 6 | : | 12 | XPneu Orlová | Profin bar Orlová, Orlová | |
17:00 | Matyášek Petr | 17 | : | 27 | Ligus Martin |
|
| 22. | Ne | 3.3.2024 | Rubín Red Stones Ostrava | 12 | : | 6 | Panthers Poruba | Rubín restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Neuwirth Aleš | 27 | : | 18 | Vyhlídal Jiří |
|
| 22. | Ne | 3.3.2024 | Virus Opava | 17 | : | 1 | Babráci z Ostravy | Kotelna Opava-Kylešovice, Opava | |
18:00 | Výtisk Zbyslav | 35 | : | 7 | Čeliga Viktor |
|
| 23. | Pá | 8.3.2024 | Brooklyn B Havířov | 12 | : | 6 | Eagles Orlová | Brooklyn herna bar Havířov, Havířov | |
18:00 | Woznica Marián | 27 | : | 21 | Walica David |
|
| 23. | Pá | 8.3.2024 | Michelindarts Havířov | 11 | : | 7 | Degustátoři Kotelna Bohumín | Autobar Havířov, Havířov | |
18:15 | Metz Jan st. | 26 | : | 15 | Fojtík Jan |
Zadal: | Metz Jan st. | 9.3.2024 05:51 | Autorizoval: | Automat | 14.3.2024 02:00 |
|
| 23. | Ne | 10.3.2024 | Majáček Karviná | 15 | : | 3 | Panthers Poruba | Majáček restaurace Karviná, Karviná | |
13:00 | Čech Miroslav | 32 | : | 11 | Vyhlídal Jiří |
Zadal: | Čech Miroslav | 11.3.2024 22:06 | Autorizoval: | Automat | 16.3.2024 02:00 |
|
| 23. | Ne | 10.3.2024 | Slezští rytíři Karviná | 11 | : | 7 | Střelci Orlová | Pedro restaurace Karviná, Karviná | |
14:00 | Mokrý Stanislav | 27 | : | 19 | Matyášek Petr |
|
| 23. | Ne | 10.3.2024 | Michelindarts B Havířov | 6 | : | 12 | Profin Orlová | Autobar Havířov, Havířov | |
14:00 | Duda Petr | 15 | : | 26 | Krčmář Michal |
|
| 23. | Ne | 10.3.2024 | Babráci z Ostravy | 6 | : | 12 | Devils´ Ostrava | Pod Trafikou Ostrava, Ostrava | |
15:00 | Čeliga Viktor | 15 | : | 25 | Strmeň Roman |
|
| 23. | Ne | 10.3.2024 | Virus Opava | 16 | : | 2 | Rubín Red Stones Ostrava | Kotelna Opava-Kylešovice, Opava | |
18:00 | Výtisk Zbyslav | 33 | : | 10 | Neuwirth Aleš |
|
| 24. | Pá | 15.3.2024 | Profin Orlová | 13 | : | 5 | Brooklyn B Havířov | Profin bar Orlová, Orlová | |
18:00 | Krčmář Michal | 28 | : | 14 | Woznica Marián |
|
| 24. | Pá | 15.3.2024 | Degustátoři Kotelna Bohumín | 10 | : | 8 | Michelindarts B Havířov | Kotelna pivnice Bohumín, Bohumín | |
18:30 | Fojtík Jan | 26 | : | 20 | Duda Petr |
|
| 24. | Ne | 17.3.2024 | Eagles Orlová | 14 | : | 4 | Babráci z Ostravy | Profin bar Orlová, Orlová | |
13:30 | Walica David | 30 | : | 13 | Čeliga Viktor |
|
| 24. | Ne | 17.3.2024 | Panthers Poruba | 5 | : | 13 | XPneu Orlová | Šalanda Assen Ostrava-Poruba, Ostrava | |
15:00 | Vyhlídal Jiří | 15 | : | 28 | Ligus Martin |
|
| 24. | Ne | 17.3.2024 | Málka Orlová | 13 | : | 5 | Slezští rytíři Karviná | U Málky restaurace Orlová, Orlová | |
15:30 | Schimke Roman | 29 | : | 16 | Mokrý Stanislav |
|
| 24. | Ne | 17.3.2024 | Devils´ Ostrava | 4 | : | 14 | Virus Opava | Ural pivnice Ostrava, Ostrava | |
17:00 | Strmeň Roman | 14 | : | 29 | Výtisk Zbyslav |
|
| 24. | Ne | 17.3.2024 | Rubín Red Stones Ostrava | 8 | : | 10 | Majáček Karviná | Rubín restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Neuwirth Aleš | 19 | : | 25 | Čech Miroslav |
|
| 21. | Ne | 24.3.2024 | XPneu Orlová | 0 | : | 18 | Degustátoři Kotelna Bohumín | Perex restaurace Orlová, Orlová | |
14:30 | | 0 | : | 36 | |
Zadal: | Automat | 28.3.2024 02:00 |
|
| 22. | Ne | 24.3.2024 | Devils´ Ostrava | 15 | : | 3 | Brooklyn B Havířov | Ural pivnice Ostrava, Ostrava | |
16:00 | Strmeň Roman | 31 | : | 12 | Woznica Marián |
|
| 22. | St | 27.3.2024 | Profin Orlová | 8 | : | 10 | Michelindarts Havířov | Profin bar Orlová, Orlová | |
18:00 | Krčmář Michal | 21 | : | 25 | Metz Jan st. |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Po | 11.9.2023 | Mukade Double Ostrava | 4 | : | 14 | Esa Ostrava | Mukade pivní bar a čajovna Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Valík Martin | 13 | : | 30 | Plonka Jan |
|
| 1. | Po | 11.9.2023 | Mýto Ostrava | 7 | : | 11 | Chobotničky Ostrava | Na Mýtě bar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Kubiš Marcel | 17 | : | 26 | Marčíková Ivana |
Zadal: | Skála Rudolf | 12.9.2023 06:32 | Autorizoval: | Automat | 17.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Po | 11.9.2023 | Řízci B z Výškovic | 5 | : | 13 | Žíznivý dromedár Ostrava | Řízkárna U Orla Ostrava-Výškovice, Ostrava | |
18:00 | Doležalová Andrea | 13 | : | 28 | Kračmar Tomáš |
|
| 1. | Po | 11.9.2023 | Bulldog Ostrava | 8 | : | 10 | SDH Florián Proskovice | Kenken Moravská Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Lukačik Petr | 22 | : | 25 | Tomáš Petr |
|
| 1. | Po | 11.9.2023 | Max Poruba | 11 | : | 7 | Animals Ostrava | Max pivnice Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Lukeš David | 27 | : | 14 | Mikysek Vlastimil |
Zadal: | Lukeš David | 12.9.2023 08:43 | Autorizoval: | Automat | 17.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Út | 12.9.2023 | Zoltan Ostrava | 7 | : | 11 | Simpsons C Ostrava | Česká hospoda Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Kresta David | 18 | : | 27 | Kielbas Josef |
Zadal: | Kielbas Josef | 12.9.2023 21:12 | Autorizoval: | Automat | 18.9.2023 02:00 |
|
| 1. | St | 13.9.2023 | Sponzoři Ostrava | 11 | : | 7 | Zlobři Velká Polom | Hero restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Skurňa Roman | 26 | : | 19 | Košař Josef |
|
| 2. | Po | 18.9.2023 | Mukade Double Ostrava | 7 | : | 11 | Mýto Ostrava | Mukade pivní bar a čajovna Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Valík Martin | 17 | : | 24 | Kubiš Marcel |
|
| 2. | Po | 18.9.2023 | Žíznivý dromedár Ostrava | 13 | : | 5 | Bulldog Ostrava | Žíznivý dromedár minipivovar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Kračmar Tomáš | 29 | : | 18 | Krčmář Jaromír |
|
| 2. | Po | 18.9.2023 | KLD Ostrava | 12 | : | 6 | Sponzoři Ostrava | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Loučka Jaromír | 29 | : | 15 | Skurňa Roman |
Zadal: | Svoboda David | 18.9.2023 20:59 | Autorizoval: | Automat | 24.9.2023 02:00 |
|
| 2. | Út | 19.9.2023 | SDH Florián Proskovice | 10 | : | 8 | Max Poruba | U Psoty Ostrava-Proskovice, Ostrava | |
18:00 | Tomáš Petr | 22 | : | 18 | Lukeš David |
|
| 2. | Út | 19.9.2023 | Zlobři Velká Polom | 12 | : | 6 | Zoltan Ostrava | Pod Kaštany hostinec Dolní Lhota, Dolní Lhota | |
18:00 | Košař Josef | 25 | : | 19 | Kresta David |
Zadal: | Košař Josef | 20.9.2023 16:38 | Autorizoval: | Automat | 25.9.2023 02:00 |
|
| 2. | Út | 19.9.2023 | Esa Ostrava | 14 | : | 4 | Animals Ostrava | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Plonka Jan | 32 | : | 11 | Mikysek Vlastimil |
Zadal: | Kučák David | 19.9.2023 20:51 | Autorizoval: | Automat | 25.9.2023 02:00 |
|
| 2. | St | 20.9.2023 | Simpsons C Ostrava | 11 | : | 7 | Řízci B z Výškovic | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Kielbas Josef | 26 | : | 19 | Plevová Jana |
|
| 2. | St | 20.9.2023 | Chobotničky Ostrava | 10 | : | 8 | Dream team Ostrava | Partay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Marčíková Ivana | 22 | : | 22 | Tulejová Nikola |
|
| 3. | Po | 2.10.2023 | Mýto Ostrava | 8 | : | 10 | Esa Ostrava | Na Mýtě bar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Kubiš Marcel | 20 | : | 22 | Plonka Jan |
|
| 3. | Po | 2.10.2023 | Dream team Ostrava | 13 | : | 5 | Mukade Double Ostrava | Honzík pizzerie Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Tulejová Nikola | 30 | : | 15 | Valík Martin |
|
| 3. | Po | 2.10.2023 | Řízci B z Výškovic | 6 | : | 12 | Zlobři Velká Polom | Řízkárna U Orla Ostrava-Výškovice, Ostrava | |
18:00 | Plevová Jana | 18 | : | 26 | Košař Josef |
|
| 3. | Po | 2.10.2023 | Bulldog Ostrava | 8 | : | 10 | Simpsons C Ostrava | Kenken Moravská Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Lukačik Petr | 21 | : | 24 | Kielbas Josef |
|
| 3. | Po | 2.10.2023 | Max Poruba | 10 | : | 8 | Žíznivý dromedár Ostrava | Max pivnice Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Lukeš David | 24 | : | 18 | Kračmar Tomáš |
|
| 3. | Út | 3.10.2023 | Animals Ostrava | 5 | : | 13 | SDH Florián Proskovice | Rubín restaurace Ostrava, Ostrava | |
17:00 | Mikysek Vlastimil | 12 | : | 28 | Tomáš Petr |
Zadal: | Tomáš Petr | 4.10.2023 07:39 | Autorizoval: | Automat | 9.10.2023 02:00 |
|
| 3. | Út | 3.10.2023 | Zoltan Ostrava | 10 | : | 8 | KLD Ostrava | Česká hospoda Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Kresta David | 22 | : | 22 | Loučka Jaromír |
Zadal: | Kresta David | 4.10.2023 08:05 | Autorizoval: | Automat | 9.10.2023 02:00 |
|
| 3. | St | 4.10.2023 | Sponzoři Ostrava | 12 | : | 6 | Chobotničky Ostrava | Hero restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Skurňa Roman | 26 | : | 19 | Marčíková Ivana |
|
| 4. | Po | 9.10.2023 | Mukade Double Ostrava | 7 | : | 11 | Sponzoři Ostrava | Mukade pivní bar a čajovna Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Valík Martin | 18 | : | 26 | Skurňa Roman |
|
| 4. | Po | 9.10.2023 | Mýto Ostrava | 8 | : | 10 | Dream team Ostrava | Na Mýtě bar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Kubiš Marcel | 19 | : | 24 | Bučko Ondřej |
|
| 4. | Po | 9.10.2023 | Žíznivý dromedár Ostrava | 17 | : | 1 | Animals Ostrava | Žíznivý dromedár minipivovar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Kračmar Tomáš | 35 | : | 9 | Mikysek Vlastimil |
Zadal: | Ponc Igor | 10.10.2023 07:07 | Autorizoval: | Automat | 15.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Po | 9.10.2023 | KLD Ostrava | 14 | : | 4 | Řízci B z Výškovic | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Loučka Jaromír | 28 | : | 11 | Plevová Jana |
Zadal: | Swiech Jaromír | 10.10.2023 06:41 | Autorizoval: | Automat | 15.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Út | 10.10.2023 | Zlobři Velká Polom | 12 | : | 6 | Bulldog Ostrava | Pod Kaštany hostinec Dolní Lhota, Dolní Lhota | |
18:00 | Košař Josef | 26 | : | 16 | Lukačik Petr |
|
| 4. | Út | 10.10.2023 | Esa Ostrava | 10 | : | 8 | SDH Florián Proskovice | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Plonka Jan | 26 | : | 20 | Tomáš Petr |
Zadal: | Plonka Jan | 10.10.2023 22:53 | Změnil: | Tomáš Petr | 11.10.2023 07:45 | Autorizoval: | Automat | 16.10.2023 02:00 |
|
| 4. | St | 11.10.2023 | Simpsons C Ostrava | 11 | : | 7 | Max Poruba | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Kielbas Josef | 26 | : | 21 | Lukeš David |
|
| 4. | St | 11.10.2023 | Chobotničky Ostrava | 11 | : | 7 | Zoltan Ostrava | Partay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Marčíková Ivana | 26 | : | 19 | Kresta David |
|
| 5. | Po | 16.10.2023 | Dream team Ostrava | 10 | : | 8 | Esa Ostrava | Honzík pizzerie Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Tulejová Nikola | 25 | : | 20 | Plonka Jan |
|
| 5. | Po | 16.10.2023 | Bulldog Ostrava | 4 | : | 14 | KLD Ostrava | Kenken Moravská Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Lukačik Petr | 13 | : | 31 | Loučka Jaromír |
|
| 5. | Po | 16.10.2023 | Max Poruba | 8 | : | 10 | Zlobři Velká Polom | Max pivnice Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Lukeš David | 20 | : | 24 | Košař Josef |
|
| 5. | Út | 17.10.2023 | Animals Ostrava | 5 | : | 13 | Simpsons C Ostrava | Rubín restaurace Ostrava, Ostrava | |
17:00 | Mikysek Vlastimil | 13 | : | 29 | Kielbas Josef |
Zadal: | Kielbas Josef | 18.10.2023 20:06 | Autorizoval: | Automat | 23.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Út | 17.10.2023 | SDH Florián Proskovice | 7 | : | 11 | Žíznivý dromedár Ostrava | U Psoty Ostrava-Proskovice, Ostrava | |
18:00 | Tomáš Petr | 19 | : | 25 | Kračmar Tomáš |
|
| 6. | Po | 23.10.2023 | Mukade Double Ostrava | 7 | : | 11 | Řízci B z Výškovic | Mukade pivní bar a čajovna Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Valík Martin | 19 | : | 25 | Plevová Jana |
|
| 6. | Po | 23.10.2023 | Mýto Ostrava | 4 | : | 14 | Zoltan Ostrava | Na Mýtě bar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Kopecký Michal | 14 | : | 29 | Kresta David |
Zadal: | Kubiš Marcel | 24.10.2023 17:57 | Autorizoval: | Automat | 29.10.2023 02:00 |
|
| 6. | Po | 23.10.2023 | Dream team Ostrava | 11 | : | 7 | Sponzoři Ostrava | Honzík pizzerie Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Tulejová Nikola | 26 | : | 16 | Skurňa Roman |
|
| 6. | Po | 23.10.2023 | KLD Ostrava | 11 | : | 7 | Max Poruba | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Loučka Jaromír | 25 | : | 19 | Lukeš David |
|
| 6. | Út | 24.10.2023 | Zlobři Velká Polom | 14 | : | 4 | Animals Ostrava | Pod Kaštany hostinec Dolní Lhota, Dolní Lhota | |
18:00 | Košař Josef | 31 | : | 12 | Mikysek Vlastimil |
Zadal: | Košař Josef | 24.10.2023 21:28 | Autorizoval: | Automat | 30.10.2023 02:00 |
|
| 6. | Út | 24.10.2023 | Esa Ostrava | 10 | : | 8 | Žíznivý dromedár Ostrava | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Plonka Jan | 24 | : | 20 | Kračmar Tomáš |
Zadal: | Kučák David | 24.10.2023 20:06 | Změnil: | Ponc Igor | 24.10.2023 21:16 | Autorizoval: | Automat | 30.10.2023 02:00 |
|
| 6. | St | 25.10.2023 | Simpsons C Ostrava | 10 | : | 8 | SDH Florián Proskovice | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Kielbas Josef | 24 | : | 22 | Tomáš Petr |
|
| 6. | St | 25.10.2023 | Chobotničky Ostrava | 10 | : | 8 | Bulldog Ostrava | Partay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Marčíková Ivana | 26 | : | 20 | Lukačik Petr |
|
| 7. | Po | 30.10.2023 | Řízci B z Výškovic | 8 | : | 10 | Mýto Ostrava | Řízkárna U Orla Ostrava-Výškovice, Ostrava | |
18:00 | Plevová Jana | 19 | : | 23 | Kopecký Michal |
Zadal: | Plevová Jana | 31.10.2023 16:15 | Autorizoval: | Automat | 5.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Po | 30.10.2023 | Max Poruba | 11 | : | 7 | Chobotničky Ostrava | Max pivnice Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Lukeš David | 27 | : | 18 | Marčíková Ivana |
|
| 7. | Po | 30.10.2023 | Žíznivý dromedár Ostrava | 7 | : | 11 | Simpsons C Ostrava | Žíznivý dromedár minipivovar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Kračmar Tomáš | 17 | : | 24 | Kielbas Josef |
|
| 7. | Út | 31.10.2023 | Animals Ostrava | 3 | : | 15 | KLD Ostrava | Rubín restaurace Ostrava, Ostrava | |
17:00 | Mikysek Vlastimil | 10 | : | 31 | Loučka Jaromír |
|
| 7. | Út | 31.10.2023 | Zoltan Ostrava | 5 | : | 13 | Dream team Ostrava | Česká hospoda Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Kresta David | 15 | : | 29 | Tulejová Nikola |
|
| 7. | Út | 31.10.2023 | SDH Florián Proskovice | 5 | : | 13 | Zlobři Velká Polom | U Psoty Ostrava-Proskovice, Ostrava | |
18:00 | Tomáš Petr | 16 | : | 28 | Košař Josef |
|
| 7. | St | 1.11.2023 | Sponzoři Ostrava | 8 | : | 10 | Esa Ostrava | Hero restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Skurňa Roman | 20 | : | 22 | Plonka Jan |
|
| 8. | Po | 13.11.2023 | Mukade Double Ostrava | 7 | : | 11 | Max Poruba | Mukade pivní bar a čajovna Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Valík Martin | 18 | : | 24 | Lukeš David |
|
| 8. | Po | 13.11.2023 | Mýto Ostrava | 13 | : | 5 | Bulldog Ostrava | Na Mýtě bar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Kopecký Michal | 29 | : | 13 | Krčmář Jaromír |
Zadal: | Kubiš Marcel | 14.11.2023 17:16 | Autorizoval: | Automat | 19.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Po | 13.11.2023 | KLD Ostrava | 8 | : | 10 | SDH Florián Proskovice | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Loučka Jaromír | 22 | : | 22 | Tomáš Petr |
|
| 8. | Út | 14.11.2023 | Zlobři Velká Polom | 8 | : | 10 | Žíznivý dromedár Ostrava | Pod Kaštany hostinec Dolní Lhota, Dolní Lhota | |
18:00 | Košař Josef | 21 | : | 27 | Ponc Igor |
Zadal: | Ponc Igor | 15.11.2023 18:33 | Změnil: | Košař Josef | 15.11.2023 18:57 | Autorizoval: | Automat | 20.11.2023 02:00 |
|
| 8. | St | 15.11.2023 | Sponzoři Ostrava | 10 | : | 8 | Zoltan Ostrava | Hero restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Skurňa Roman | 21 | : | 22 | Kresta David |
Zadal: | Svoboda David | 15.11.2023 23:53 | Autorizoval: | Automat | 21.11.2023 02:00 |
|
| 8. | St | 15.11.2023 | Chobotničky Ostrava | 11 | : | 7 | Animals Ostrava | Partay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Skála Rudolf | 26 | : | 19 | Mikysek Vlastimil |
Zadal: | Skála Rudolf | 15.11.2023 22:53 | Autorizoval: | Automat | 21.11.2023 02:00 |
|
| 5. | So | 18.11.2023 | Sponzoři Ostrava | 7 | : | 11 | Mýto Ostrava | Hero restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Skurňa Roman | 21 | : | 23 | Kopecký Michal |
Zadal: | Svoboda David | 19.11.2023 19:31 | Autorizoval: | Automat | 24.11.2023 02:00 |
|
| 9. | Po | 20.11.2023 | Řízci B z Výškovic | 10 | : | 8 | Sponzoři Ostrava | Řízkárna U Orla Ostrava-Výškovice, Ostrava | |
18:00 | Plevová Jana | 24 | : | 21 | Skurňa Roman |
|
| 9. | Po | 20.11.2023 | Max Poruba | 13 | : | 5 | Mýto Ostrava | Max pivnice Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Lukeš David | 28 | : | 15 | Kopecký Michal |
Zadal: | Lukeš David | 20.11.2023 21:24 | Autorizoval: | Automat | 26.11.2023 02:00 |
|
| 9. | Po | 20.11.2023 | Žíznivý dromedár Ostrava | 8 | : | 10 | KLD Ostrava | Žíznivý dromedár minipivovar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Ponc Igor | 22 | : | 25 | Loučka Jaromír |
Zadal: | Ponc Igor | 21.11.2023 17:45 | Autorizoval: | Automat | 26.11.2023 02:00 |
|
| 9. | Út | 21.11.2023 | Animals Ostrava | 10 | : | 8 | Mukade Double Ostrava | Rubín restaurace Ostrava, Ostrava | |
17:00 | Mikysek Vlastimil | 23 | : | 23 | Valík Martin |
|
| 9. | Út | 21.11.2023 | Zoltan Ostrava | 4 | : | 14 | Esa Ostrava | Česká hospoda Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Kresta David | 16 | : | 30 | Plonka Jan |
Zadal: | Plonka Jan | 22.11.2023 01:00 | Autorizoval: | Automat | 27.11.2023 02:00 |
|
| 9. | Út | 21.11.2023 | SDH Florián Proskovice | 10 | : | 8 | Chobotničky Ostrava | U Psoty Ostrava-Proskovice, Ostrava | |
18:00 | Tomáš Petr | 26 | : | 21 | Skála Rudolf |
|
| 9. | St | 22.11.2023 | Simpsons C Ostrava | 10 | : | 8 | Zlobři Velká Polom | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Kielbas Josef | 25 | : | 20 | Šrom Pavel |
|
| 10. | Po | 27.11.2023 | Mukade Double Ostrava | 5 | : | 13 | SDH Florián Proskovice | Mukade pivní bar a čajovna Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Valík Martin | 14 | : | 28 | Tomáš Petr |
|
| 10. | Po | 27.11.2023 | Mýto Ostrava | 11 | : | 7 | Animals Ostrava | Na Mýtě bar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Kopecký Michal | 27 | : | 19 | Mikysek Vlastimil |
Zadal: | Kopecký Michal | 28.11.2023 11:34 | Autorizoval: | Automat | 3.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Po | 27.11.2023 | Dream team Ostrava | 10 | : | 8 | Max Poruba | Honzík pizzerie Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Tulejová Nikola | 25 | : | 21 | Lukeš David |
|
| 10. | Po | 27.11.2023 | KLD Ostrava | 12 | : | 6 | Simpsons C Ostrava | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Loučka Jaromír | 27 | : | 20 | Kielbas Josef |
|
| 10. | Út | 28.11.2023 | Zoltan Ostrava | 11 | : | 7 | Řízci B z Výškovic | Česká hospoda Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Kresta David | 27 | : | 19 | Plevová Jana |
|
| 10. | Út | 28.11.2023 | Esa Ostrava | 13 | : | 5 | Zlobři Velká Polom | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Plonka Jan | 29 | : | 12 | Košař Josef |
|
| 10. | St | 29.11.2023 | Sponzoři Ostrava | 13 | : | 5 | Bulldog Ostrava | Hero restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Skurňa Roman | 29 | : | 18 | Lukačik Petr |
|
| 10. | St | 29.11.2023 | Chobotničky Ostrava | 8 | : | 10 | Žíznivý dromedár Ostrava | Partay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Skála Rudolf | 16 | : | 24 | Kračmar Tomáš |
|
| 11. | Po | 4.12.2023 | Bulldog Ostrava | 10 | : | 8 | Zoltan Ostrava | Kenken Moravská Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Lukačik Petr | 23 | : | 17 | Kresta David |
Zadal: | Lukačik Petr | 5.12.2023 16:37 | Autorizoval: | Automat | 10.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Po | 4.12.2023 | Žíznivý dromedár Ostrava | 13 | : | 5 | Mukade Double Ostrava | Žíznivý dromedár minipivovar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Kračmar Tomáš | 27 | : | 13 | Valík Martin |
|
| 11. | Út | 5.12.2023 | Animals Ostrava | 8 | : | 10 | Dream team Ostrava | Rubín restaurace Ostrava, Ostrava | |
17:00 | Mikysek Vlastimil | 18 | : | 25 | Tulejová Nikola |
|
| 11. | Út | 5.12.2023 | SDH Florián Proskovice | 12 | : | 6 | Mýto Ostrava | U Psoty Ostrava-Proskovice, Ostrava | |
18:00 | Tomáš Petr | 28 | : | 19 | Kopecký Michal |
Zadal: | Tomáš Petr | 6.12.2023 07:47 | Autorizoval: | Automat | 11.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Út | 5.12.2023 | Zlobři Velká Polom | 12 | : | 6 | KLD Ostrava | Pod Kaštany hostinec Dolní Lhota, Dolní Lhota | |
18:00 | Košař Josef | 26 | : | 17 | Loučka Jaromír |
Zadal: | Košař Josef | 5.12.2023 21:06 | Autorizoval: | Automat | 11.12.2023 02:00 |
|
| 12. | Po | 11.12.2023 | Mukade Double Ostrava | 8 | : | 10 | Simpsons C Ostrava | Mukade pivní bar a čajovna Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Valík Martin | 20 | : | 25 | Kielbas Josef |
|
| 12. | Po | 11.12.2023 | Mýto Ostrava | 8 | : | 10 | Žíznivý dromedár Ostrava | Na Mýtě bar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Kopecký Michal | 19 | : | 23 | Ponc Igor |
|
| 12. | Po | 11.12.2023 | Dream team Ostrava | 7 | : | 11 | SDH Florián Proskovice | Honzík pizzerie Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Tulejová Nikola | 20 | : | 28 | Tomáš Petr |
|
| 12. | Út | 12.12.2023 | Zoltan Ostrava | 11 | : | 7 | Max Poruba | Česká hospoda Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Kresta David | 23 | : | 21 | Lukeš David |
|
| 12. | Út | 12.12.2023 | Esa Ostrava | 7 | : | 11 | KLD Ostrava | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Plonka Jan | 19 | : | 24 | Loučka Jaromír |
Zadal: | Plonka Jan | 13.12.2023 16:08 | Autorizoval: | Automat | 18.12.2023 02:00 |
|
| 12. | St | 13.12.2023 | Chobotničky Ostrava | 12 | : | 6 | Zlobři Velká Polom | Partay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Hanulík Lukáš | 27 | : | 17 | Demel Hynek |
|
| 13. | Po | 18.12.2023 | Bulldog Ostrava | 4 | : | 14 | Esa Ostrava | Kenken Moravská Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Lukačik Petr | 15 | : | 30 | Plonka Jan |
|
| 13. | Po | 18.12.2023 | Žíznivý dromedár Ostrava | 11 | : | 7 | Dream team Ostrava | Žíznivý dromedár minipivovar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Kračmar Tomáš | 25 | : | 21 | Tulejová Nikola |
|
| 13. | Po | 18.12.2023 | KLD Ostrava | 11 | : | 7 | Chobotničky Ostrava | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Loučka Jaromír | 27 | : | 20 | Skála Rudolf |
|
| 13. | Út | 19.12.2023 | Animals Ostrava | 7 | : | 11 | Zoltan Ostrava | Rubín restaurace Ostrava, Ostrava | |
17:00 | Mikysek Vlastimil | 16 | : | 27 | Kresta David |
Zadal: | Kresta David | 20.12.2023 09:03 | Autorizoval: | Automat | 25.12.2023 02:00 |
|
| 13. | Út | 19.12.2023 | SDH Florián Proskovice | 11 | : | 7 | Sponzoři Ostrava | U Psoty Ostrava-Proskovice, Ostrava | |
18:00 | Tomáš Petr | 24 | : | 21 | Skurňa Roman |
|
| 13. | Út | 19.12.2023 | Zlobři Velká Polom | 12 | : | 6 | Mukade Double Ostrava | Pod Kaštany hostinec Dolní Lhota, Dolní Lhota | |
18:00 | Košař Josef | 28 | : | 15 | Valík Martin |
|
| 13. | St | 20.12.2023 | Simpsons C Ostrava | 13 | : | 5 | Mýto Ostrava | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Kielbas Josef | 28 | : | 15 | Kopecký Michal |
Zadal: | Kielbas Josef | 20.12.2023 20:50 | Autorizoval: | Automat | 26.12.2023 02:00 |
|
| 12. | Pá | 22.12.2023 | Řízci B z Výškovic | 13 | : | 5 | Bulldog Ostrava | Řízkárna U Orla Ostrava-Výškovice, Ostrava | |
18:00 | Plevová Jana | 29 | : | 20 | Lukačik Petr |
Zadal: | Plevová Jana | 22.12.2023 21:14 | Autorizoval: | Automat | 28.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Čt | 4.1.2024 | Max Poruba | 6 | : | 12 | Sponzoři Ostrava | Max pivnice Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Lukeš David | 14 | : | 28 | Skurňa Roman |
|
| 14. | Po | 8.1.2024 | Mukade Double Ostrava | 5 | : | 13 | KLD Ostrava | Mukade pivní bar a čajovna Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Valík Martin | 15 | : | 28 | Loučka Jaromír |
|
| 14. | Po | 8.1.2024 | Mýto Ostrava | 14 | : | 4 | Zlobři Velká Polom | Na Mýtě bar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Kopecký Michal | 29 | : | 14 | Košař Josef |
|
| 14. | Po | 8.1.2024 | Dream team Ostrava | 10 | : | 8 | Simpsons C Ostrava | Honzík pizzerie Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Tulejová Nikola | 24 | : | 20 | Kielbas Josef |
|
| 14. | Po | 8.1.2024 | Řízci B z Výškovic | 13 | : | 5 | Animals Ostrava | Řízkárna U Orla Ostrava-Výškovice, Ostrava | |
18:00 | Plevová Jana | 27 | : | 17 | Mikysek Vlastimil |
Zadal: | Plevová Jana | 8.1.2024 22:51 | Autorizoval: | Automat | 14.1.2024 02:00 |
|
| 14. | Po | 8.1.2024 | Bulldog Ostrava | 3 | : | 15 | Max Poruba | Kenken Moravská Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Lukačik Petr | 11 | : | 32 | Lukeš David |
|
| 14. | Út | 9.1.2024 | Zoltan Ostrava | 7 | : | 11 | SDH Florián Proskovice | Česká hospoda Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Kresta David | 17 | : | 27 | Tomáš Petr |
Zadal: | Tomáš Petr | 10.1.2024 08:03 | Autorizoval: | Automat | 15.1.2024 02:00 |
|
| 14. | Út | 9.1.2024 | Esa Ostrava | 13 | : | 5 | Chobotničky Ostrava | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Plonka Jan | 30 | : | 14 | Skála Rudolf |
|
| 11. | St | 10.1.2024 | Simpsons C Ostrava | 8 | : | 10 | Chobotničky Ostrava | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Kielbas Josef | 21 | : | 21 | Skála Rudolf |
|
| 14. | St | 10.1.2024 | Sponzoři Ostrava | 5 | : | 13 | Žíznivý dromedár Ostrava | Hero restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Skurňa Roman | 17 | : | 29 | Kračmar Tomáš |
|
| 15. | Po | 15.1.2024 | Max Poruba | 10 | : | 8 | Esa Ostrava | Max pivnice Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Lukeš David | 22 | : | 23 | Plonka Jan |
|
| 15. | Po | 15.1.2024 | Žíznivý dromedár Ostrava | 16 | : | 2 | Zoltan Ostrava | Žíznivý dromedár minipivovar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Kračmar Tomáš | 34 | : | 10 | Hebda Martin |
Zadal: | Kračmar Tomáš | 15.1.2024 20:55 | Autorizoval: | Automat | 21.1.2024 02:00 |
|
| 15. | Po | 15.1.2024 | KLD Ostrava | 14 | : | 4 | Mýto Ostrava | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Loučka Jaromír | 32 | : | 16 | Kopecký Michal |
|
| 15. | Út | 16.1.2024 | Animals Ostrava | 10 | : | 8 | Bulldog Ostrava | Rubín restaurace Ostrava, Ostrava | |
17:00 | Mikysek Vlastimil | 22 | : | 21 | Lukačik Petr |
|
| 15. | Út | 16.1.2024 | SDH Florián Proskovice | 11 | : | 7 | Řízci B z Výškovic | U Psoty Ostrava-Proskovice, Ostrava | |
18:00 | Tomáš Petr | 25 | : | 21 | Plevová Jana |
|
| 15. | Út | 16.1.2024 | Zlobři Velká Polom | 6 | : | 12 | Dream team Ostrava | Pod Kaštany hostinec Dolní Lhota, Dolní Lhota | |
18:00 | Košař Josef | 18 | : | 28 | Tulejová Nikola |
|
| 15. | St | 17.1.2024 | Simpsons C Ostrava | 8 | : | 10 | Sponzoři Ostrava | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Kielbas Josef | 21 | : | 22 | Skurňa Roman |
|
| 15. | St | 17.1.2024 | Chobotničky Ostrava | 10 | : | 8 | Mukade Double Ostrava | Partay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Luptovec Richard | 23 | : | 21 | Valík Martin |
|
| 16. | Po | 22.1.2024 | KLD Ostrava | 7 | : | 11 | Dream team Ostrava | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Loučka Jaromír | 17 | : | 24 | Tulejová Nikola |
|
| 16. | Po | 22.1.2024 | Žíznivý dromedár Ostrava | 10 | : | 8 | Řízci B z Výškovic | Žíznivý dromedár minipivovar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Kračmar Tomáš | 22 | : | 21 | Plevová Jana |
|
| 16. | Út | 23.1.2024 | Animals Ostrava | 4 | : | 14 | Max Poruba | Rubín restaurace Ostrava, Ostrava | |
17:00 | Mikysek Vlastimil | 13 | : | 28 | Frolo Pavel |
|
| 16. | Út | 23.1.2024 | Esa Ostrava | 16 | : | 2 | Mukade Double Ostrava | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Plonka Jan | 33 | : | 7 | Valík Martin |
|
| 16. | Út | 23.1.2024 | Zlobři Velká Polom | 14 | : | 4 | Sponzoři Ostrava | Pod Kaštany hostinec Dolní Lhota, Dolní Lhota | |
18:00 | Košař Josef | 29 | : | 14 | Skurňa Roman |
|
| 16. | Út | 23.1.2024 | SDH Florián Proskovice | 14 | : | 4 | Bulldog Ostrava | U Psoty Ostrava-Proskovice, Ostrava | |
18:00 | Tomáš Petr | 30 | : | 11 | Lukačik Petr |
Zadal: | Tomáš Petr | 24.1.2024 08:04 | Autorizoval: | Automat | 29.1.2024 02:00 |
|
| 16. | St | 24.1.2024 | Chobotničky Ostrava | 10 | : | 8 | Mýto Ostrava | Partay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Marčíková Ivana | 24 | : | 19 | Kopecký Michal |
Zadal: | Skála Rudolf | 25.1.2024 09:42 | Autorizoval: | Automat | 30.1.2024 02:00 |
|
| 16. | St | 24.1.2024 | Simpsons C Ostrava | 11 | : | 7 | Zoltan Ostrava | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Kielbas Josef | 26 | : | 20 | Kresta David |
Zadal: | Kielbas Josef | 24.1.2024 20:43 | Autorizoval: | Automat | 30.1.2024 02:00 |
|
| 27. | St | 24.1.2024 | KLD Ostrava | 7 | : | 11 | Esa Ostrava | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Swiech Jaromír | 19 | : | 25 | Plonka Jan |
|
| 17. | Po | 29.1.2024 | Mýto Ostrava | 10 | : | 8 | Mukade Double Ostrava | Na Mýtě bar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Kopecký Michal | 24 | : | 18 | Valík Martin |
|
| 17. | Po | 29.1.2024 | Max Poruba | 7 | : | 11 | SDH Florián Proskovice | Max pivnice Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Lukeš David | 18 | : | 23 | Tomáš Petr |
|
| 17. | Po | 29.1.2024 | Bulldog Ostrava | 1 | : | 17 | Žíznivý dromedár Ostrava | Kenken Moravská Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Lukačik Petr | 9 | : | 35 | Ponc Igor |
Zadal: | Ponc Igor | 31.1.2024 08:57 | Autorizoval: | Automat | 4.2.2024 02:00 |
|
| 17. | Po | 29.1.2024 | Řízci B z Výškovic | 7 | : | 11 | Simpsons C Ostrava | Řízkárna U Orla Ostrava-Výškovice, Ostrava | |
18:00 | Plevová Jana | 19 | : | 27 | Kielbas Josef |
|
| 17. | Po | 29.1.2024 | Dream team Ostrava | 10 | : | 8 | Chobotničky Ostrava | Honzík pizzerie Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Tulejová Nikola | 24 | : | 18 | Marčíková Ivana |
|
| 17. | Út | 30.1.2024 | Animals Ostrava | 1 | : | 17 | Esa Ostrava | Rubín restaurace Ostrava, Ostrava | |
17:00 | Mikysek Vlastimil | 5 | : | 35 | Plonka Jan |
|
| 17. | Út | 30.1.2024 | Zoltan Ostrava | 8 | : | 10 | Zlobři Velká Polom | Česká hospoda Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Kresta David | 19 | : | 24 | Košař Josef |
Zadal: | Košař Josef | 30.1.2024 22:44 | Autorizoval: | Automat | 5.2.2024 02:00 |
|
| 17. | St | 31.1.2024 | Sponzoři Ostrava | 10 | : | 8 | KLD Ostrava | Hero restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Skurňa Roman | 22 | : | 19 | Loučka Jaromír |
Zadal: | Svoboda David | 31.1.2024 21:52 | Autorizoval: | Automat | 6.2.2024 02:00 |
|
| 18. | Po | 5.2.2024 | Mukade Double Ostrava | 4 | : | 14 | Dream team Ostrava | Mukade pivní bar a čajovna Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Valík Martin | 17 | : | 30 | Tulejová Nikola |
|
| 18. | Po | 5.2.2024 | KLD Ostrava | 12 | : | 6 | Zoltan Ostrava | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Loučka Jaromír | 25 | : | 17 | Kresta David |
|
| 18. | Po | 5.2.2024 | Žíznivý dromedár Ostrava | 11 | : | 7 | Max Poruba | Žíznivý dromedár minipivovar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Ponc Igor | 26 | : | 17 | Lukeš David |
|
| 18. | Út | 6.2.2024 | Esa Ostrava | 11 | : | 7 | Mýto Ostrava | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Plonka Jan | 26 | : | 17 | Kopecký Michal |
|
| 18. | Út | 6.2.2024 | Zlobři Velká Polom | 8 | : | 10 | Řízci B z Výškovic | Pod Kaštany hostinec Dolní Lhota, Dolní Lhota | |
18:00 | Košař Josef | 23 | : | 23 | Plevová Jana |
|
| 18. | Út | 6.2.2024 | SDH Florián Proskovice | 13 | : | 5 | Animals Ostrava | U Psoty Ostrava-Proskovice, Ostrava | |
18:00 | Tomáš Petr | 26 | : | 12 | Mikysek Vlastimil |
Zadal: | Tomáš Petr | 7.2.2024 08:21 | Autorizoval: | Automat | 12.2.2024 02:00 |
|
| 18. | St | 7.2.2024 | Chobotničky Ostrava | 8 | : | 10 | Sponzoři Ostrava | Partay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Luptovec Richard | 19 | : | 22 | Skurňa Roman |
|
| 18. | St | 7.2.2024 | Simpsons C Ostrava | 16 | : | 2 | Bulldog Ostrava | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Kielbas Josef | 34 | : | 11 | Lukačik Petr |
Zadal: | Kielbas Josef | 8.2.2024 17:05 | Autorizoval: | Automat | 13.2.2024 02:00 |
|
| 19. | Po | 12.2.2024 | Dream team Ostrava | 12 | : | 6 | Mýto Ostrava | Honzík pizzerie Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Tulejová Nikola | 27 | : | 13 | Kopecký Michal |
|
| 19. | Po | 12.2.2024 | Max Poruba | 7 | : | 11 | Simpsons C Ostrava | Max pivnice Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Lukeš David | 19 | : | 25 | Kielbas Josef |
|
| 19. | Po | 12.2.2024 | Bulldog Ostrava | 6 | : | 12 | Zlobři Velká Polom | Kenken Moravská Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Vrba Jiří | 15 | : | 24 | Košař Josef |
|
| 19. | Po | 12.2.2024 | Řízci B z Výškovic | 7 | : | 11 | KLD Ostrava | Řízkárna U Orla Ostrava-Výškovice, Ostrava | |
18:00 | Plevová Jana | 20 | : | 26 | Loučka Jaromír |
|
| 19. | Út | 13.2.2024 | Animals Ostrava | 5 | : | 13 | Žíznivý dromedár Ostrava | Rubín restaurace Ostrava, Ostrava | |
17:00 | Mikysek Vlastimil | 12 | : | 28 | Ponc Igor |
Zadal: | Ponc Igor | 13.2.2024 21:04 | Autorizoval: | Automat | 19.2.2024 02:00 |
|
| 19. | Út | 13.2.2024 | SDH Florián Proskovice | 12 | : | 6 | Esa Ostrava | U Psoty Ostrava-Proskovice, Ostrava | |
18:00 | Tomáš Petr | 28 | : | 16 | Plonka Jan |
|
| 25. | St | 14.2.2024 | Simpsons C Ostrava | 5 | : | 13 | KLD Ostrava | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
00:00 | Kielbas Josef | 19 | : | 26 | Loučka Jaromír |
Zadal: | Kielbas Josef | 14.2.2024 20:05 | Autorizoval: | Automat | 20.2.2024 02:00 |
|
| 19. | St | 14.2.2024 | Sponzoři Ostrava | 7 | : | 11 | Mukade Double Ostrava | Hero restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Skurňa Roman | 19 | : | 25 | Valík Martin |
|
| 20. | Po | 19.2.2024 | Mýto Ostrava | 13 | : | 5 | Sponzoři Ostrava | Na Mýtě bar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Kopecký Michal | 29 | : | 16 | Skurňa Roman |
|
| 20. | Po | 19.2.2024 | Mukade Double Ostrava | 8 | : | 10 | Zoltan Ostrava | Mukade pivní bar a čajovna Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Valík Martin | 21 | : | 25 | Kresta David |
|
| 20. | Po | 19.2.2024 | KLD Ostrava | 11 | : | 7 | Bulldog Ostrava | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Gloger Zdenek | 26 | : | 19 | Lukačik Petr |
Zadal: | Lukačik Petr | 20.2.2024 08:44 | Autorizoval: | Automat | 25.2.2024 02:00 |
|
| 20. | Po | 19.2.2024 | Žíznivý dromedár Ostrava | 7 | : | 11 | SDH Florián Proskovice | Žíznivý dromedár minipivovar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Ponc Igor | 18 | : | 25 | Tomáš Petr |
Zadal: | Ponc Igor | 19.2.2024 20:55 | Změnil: | Tomáš Petr | 19.2.2024 22:40 | Autorizoval: | Automat | 25.2.2024 02:00 |
|
| 20. | Út | 20.2.2024 | Esa Ostrava | 14 | : | 4 | Dream team Ostrava | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Plonka Jan | 29 | : | 11 | Tulejová Nikola |
|
| 20. | Út | 20.2.2024 | Zlobři Velká Polom | 7 | : | 11 | Max Poruba | Pod Kaštany hostinec Dolní Lhota, Dolní Lhota | |
18:00 | Košař Josef | 21 | : | 26 | Lukeš David |
Zadal: | Lukeš David | 21.2.2024 08:49 | Autorizoval: | Automat | 26.2.2024 02:00 |
|
| 20. | St | 21.2.2024 | Chobotničky Ostrava | 12 | : | 6 | Řízci B z Výškovic | Partay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Marčíková Ivana | 26 | : | 19 | Plevová Jana |
|
| 20. | St | 21.2.2024 | Simpsons C Ostrava | 12 | : | 6 | Animals Ostrava | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Kielbas Josef | 26 | : | 17 | Mikysek Vlastimil |
Zadal: | Kielbas Josef | 21.2.2024 21:31 | Autorizoval: | Automat | 27.2.2024 02:00 |
|
| 21. | Po | 26.2.2024 | Řízci B z Výškovic | 11 | : | 7 | Mukade Double Ostrava | Řízkárna U Orla Ostrava-Výškovice, Ostrava | |
18:00 | Plevová Jana | 25 | : | 19 | Valík Martin |
|
| 21. | Po | 26.2.2024 | Max Poruba | 12 | : | 6 | KLD Ostrava | Max pivnice Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Frolo Pavel | 26 | : | 20 | Loučka Jaromír |
|
| 21. | Po | 26.2.2024 | Bulldog Ostrava | 5 | : | 13 | Chobotničky Ostrava | Kenken Moravská Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Lukačik Petr | 17 | : | 27 | Marčíková Ivana |
|
| 21. | Po | 26.2.2024 | Žíznivý dromedár Ostrava | 2 | : | 16 | Esa Ostrava | Žíznivý dromedár minipivovar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Kračmar Tomáš | 12 | : | 32 | Plonka Jan |
Zadal: | Ponc Igor | 26.2.2024 21:56 | Změnil: | Plonka Jan | 26.2.2024 22:07 | Autorizoval: | Automat | 3.3.2024 02:00 |
|
| 21. | Út | 27.2.2024 | Animals Ostrava | 2 | : | 16 | Zlobři Velká Polom | Rubín restaurace Ostrava, Ostrava | |
17:00 | Mikysek Vlastimil | 6 | : | 32 | Košař Josef |
|
| 21. | Út | 27.2.2024 | SDH Florián Proskovice | 10 | : | 8 | Simpsons C Ostrava | U Psoty Ostrava-Proskovice, Ostrava | |
18:00 | Tomáš Petr | 22 | : | 18 | Kielbas Josef |
|
| 21. | St | 28.2.2024 | Sponzoři Ostrava | 6 | : | 12 | Dream team Ostrava | Hero restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Skurňa Roman | 16 | : | 27 | Tulejová Nikola |
|
| 22. | Po | 4.3.2024 | Dream team Ostrava | 11 | : | 7 | Zoltan Ostrava | Honzík pizzerie Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Tulejová Nikola | 24 | : | 19 | Kresta David |
|
| 22. | Po | 4.3.2024 | Mýto Ostrava | 10 | : | 8 | Řízci B z Výškovic | Na Mýtě bar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Kopecký Michal | 25 | : | 19 | Plevová Jana |
|
| 22. | Po | 4.3.2024 | KLD Ostrava | 15 | : | 3 | Animals Ostrava | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Loučka Jaromír | 33 | : | 11 | Kolář Tomáš |
|
| 22. | Út | 5.3.2024 | Esa Ostrava | 13 | : | 5 | Sponzoři Ostrava | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Plonka Jan | 28 | : | 13 | Skurňa Roman |
|
| 22. | Út | 5.3.2024 | Zlobři Velká Polom | 7 | : | 11 | SDH Florián Proskovice | Pod Kaštany hostinec Dolní Lhota, Dolní Lhota | |
18:00 | Košař Josef | 20 | : | 25 | Tomáš Petr |
Zadal: | Tomáš Petr | 6.3.2024 08:07 | Autorizoval: | Automat | 11.3.2024 02:00 |
|
| 22. | St | 6.3.2024 | Chobotničky Ostrava | 13 | : | 5 | Max Poruba | Partay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Marčíková Ivana | 28 | : | 18 | Lukeš David |
|
| 22. | St | 6.3.2024 | Simpsons C Ostrava | 7 | : | 11 | Žíznivý dromedár Ostrava | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Kielbas Josef | 22 | : | 25 | Ponc Igor |
|
| 23. | Po | 11.3.2024 | Max Poruba | 10 | : | 8 | Mukade Double Ostrava | Max pivnice Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Lukeš David | 26 | : | 21 | Valík Martin |
|
| 23. | Po | 11.3.2024 | Bulldog Ostrava | 10 | : | 8 | Mýto Ostrava | Kenken Moravská Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Lukačik Petr | 24 | : | 20 | Kubiš Marcel |
Zadal: | Lukačik Petr | 12.3.2024 12:09 | Autorizoval: | Automat | 17.3.2024 02:00 |
|
| 23. | Po | 11.3.2024 | Řízci B z Výškovic | 8 | : | 10 | Dream team Ostrava | Řízkárna U Orla Ostrava-Výškovice, Ostrava | |
18:00 | Plevová Jana | 21 | : | 21 | Tulejová Nikola |
|
| 23. | Po | 11.3.2024 | Žíznivý dromedár Ostrava | 12 | : | 6 | Zlobři Velká Polom | Žíznivý dromedár minipivovar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Kračmar Tomáš | 28 | : | 18 | Košař Josef |
|
| 23. | Út | 12.3.2024 | Animals Ostrava | 8 | : | 10 | Chobotničky Ostrava | Rubín restaurace Ostrava, Ostrava | |
17:00 | Kolář Tomáš | 20 | : | 25 | Skála Rudolf |
|
| 23. | Út | 12.3.2024 | Zoltan Ostrava | 10 | : | 8 | Sponzoři Ostrava | Česká hospoda Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Kresta David | 22 | : | 20 | Skurňa Roman |
Zadal: | Svoboda David | 12.3.2024 21:26 | Autorizoval: | Automat | 18.3.2024 02:00 |
|
| 23. | Út | 12.3.2024 | SDH Florián Proskovice | 10 | : | 8 | KLD Ostrava | U Psoty Ostrava-Proskovice, Ostrava | |
18:00 | Tomáš Petr | 25 | : | 20 | Loučka Jaromír |
Zadal: | Tomáš Petr | 13.3.2024 12:02 | Autorizoval: | Automat | 18.3.2024 02:00 |
|
| 24. | Po | 18.3.2024 | Dream team Ostrava | 10 | : | 8 | Bulldog Ostrava | Honzík pizzerie Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Tulejová Nikola | 24 | : | 19 | Lukačik Petr |
|
| 24. | Po | 18.3.2024 | Mýto Ostrava | 6 | : | 12 | Max Poruba | Na Mýtě bar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Kopecký Michal | 19 | : | 28 | Lukeš David |
|
| 24. | Po | 18.3.2024 | Mukade Double Ostrava | 11 | : | 7 | Animals Ostrava | Mukade pivní bar a čajovna Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Valík Martin | 25 | : | 19 | Mikysek Vlastimil |
|
| 24. | Po | 18.3.2024 | KLD Ostrava | 11 | : | 7 | Žíznivý dromedár Ostrava | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Loučka Jaromír | 24 | : | 20 | Kračmar Tomáš |
|
| 24. | Út | 19.3.2024 | Esa Ostrava | 13 | : | 5 | Zoltan Ostrava | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Plonka Jan | 29 | : | 13 | Kresta David |
Zadal: | Plonka Jan | 20.3.2024 10:03 | Autorizoval: | Automat | 25.3.2024 02:00 |
|
| 24. | St | 20.3.2024 | Chobotničky Ostrava | 11 | : | 7 | SDH Florián Proskovice | Partay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Skála Rudolf | 23 | : | 21 | Tomáš Petr |
|
| 25. | Po | 25.3.2024 | Max Poruba | 10 | : | 8 | Dream team Ostrava | Max pivnice Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Lukeš David | 26 | : | 19 | Tulejová Nikola |
|
| 25. | Po | 25.3.2024 | Bulldog Ostrava | 13 | : | 5 | Sponzoři Ostrava | Kenken Moravská Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Lukačik Petr | 28 | : | 16 | Skurňa Roman |
|
| 25. | Po | 25.3.2024 | Řízci B z Výškovic | 11 | : | 7 | Zoltan Ostrava | Řízkárna U Orla Ostrava-Výškovice, Ostrava | |
18:00 | Plevová Jana | 28 | : | 18 | Kresta David |
|
| 25. | Po | 25.3.2024 | Žíznivý dromedár Ostrava | 7 | : | 11 | Chobotničky Ostrava | Žíznivý dromedár minipivovar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Kračmar Tomáš | 21 | : | 28 | Skála Rudolf |
|
| 25. | Út | 26.3.2024 | Animals Ostrava | 5 | : | 13 | Mýto Ostrava | Rubín restaurace Ostrava, Ostrava | |
17:00 | Mikysek Vlastimil | 18 | : | 29 | Kopecký Michal |
|
| 25. | Út | 26.3.2024 | SDH Florián Proskovice | 12 | : | 6 | Mukade Double Ostrava | U Psoty Ostrava-Proskovice, Ostrava | |
18:00 | Tomáš Petr | 28 | : | 17 | Valík Martin |
|
| 25. | Út | 26.3.2024 | Zlobři Velká Polom | 7 | : | 11 | Esa Ostrava | Pod Kaštany hostinec Dolní Lhota, Dolní Lhota | |
18:00 | Košař Josef | 17 | : | 23 | Plonka Jan |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Lašská jizba Sedliště | 13 | : | 5 | Cross B Frýdek-Místek | Nová Lašská jizba Sedliště, Sedliště | |
15:00 | Vávra Josef | 30 | : | 14 | Skopalová Marcela |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Krakeni Frýdek-Místek | 11 | : | 7 | Kolonie B Žilina | Eden sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Veverka Martin | 25 | : | 20 | Kocourek Tomáš |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Fenix Frenštát pod Radhoštěm | 15 | : | 3 | Medúza bar Nový Jičín | Muzic sportbar Frenštát pod Radhoštěm, Frenštát pod Radhoštěm | |
16:30 | Srněnský Lukáš | 30 | : | 11 | Floriančič Ondřej |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Fortuna Frýdek-Místek | 8 | : | 10 | Omegáci Frýdek-Místek | U Kříže restaurace Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Lutková Drahomíra | 21 | : | 22 | Pokorný Pavel |
Zadal: | Pokorný Pavel | 10.9.2023 22:44 | Autorizoval: | Automat | 16.9.2023 02:00 |
|
| 2. | Pá | 15.9.2023 | Hrozný střelci B Frýdek-Místek | 8 | : | 10 | Krakeni Frýdek-Místek | U Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Köhler Vladimír | 19 | : | 24 | Veverka Martin |
Zadal: | Špaček Martin | 15.9.2023 20:56 | Autorizoval: | Automat | 21.9.2023 02:00 |
|
| 2. | Pá | 15.9.2023 | Moravia Frýdek-Místek | 17 | : | 1 | Fortuna Frýdek-Místek | Eden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Jonák Lubomír | 35 | : | 7 | Lutková Drahomíra |
|
| 2. | Pá | 15.9.2023 | Ogaři Mořkov | 7 | : | 11 | Fenix Frenštát pod Radhoštěm | Společenský dům restaurace Mořkov, Mořkov | |
18:30 | Macháč Tomáš | 17 | : | 22 | Srněnský Lukáš |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Lišáci Kovárna Frýdek-Místek | 1 | : | 17 | Létající včely B Kozlovice | Moto Pub 13 Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Mičulková Michaela | 9 | : | 35 | Kocián Radomír |
|
| 1. | Pá | 22.9.2023 | Ogaři Mořkov | 15 | : | 3 | Lišáci Kovárna Frýdek-Místek | Společenský dům restaurace Mořkov, Mořkov | |
18:30 | Macháč Tomáš | 32 | : | 10 | Mičulková Michaela |
|
| 3. | Pá | 29.9.2023 | Létající včely B Kozlovice | 5 | : | 13 | Cross B Frýdek-Místek | Na Hřišti hospůdka Kozlovice, Kozlovice | |
18:00 | Kocián Radomír | 16 | : | 29 | Skopalová Marcela |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Lašská jizba Sedliště | 13 | : | 5 | Hrozný střelci B Frýdek-Místek | Nová Lašská jizba Sedliště, Sedliště | |
15:00 | Vávra Josef | 28 | : | 18 | Pokluda David |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Krakeni Frýdek-Místek | 10 | : | 8 | Omegáci Frýdek-Místek | Eden sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Veverka Martin | 25 | : | 20 | Pokorný Pavel |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Fenix Frenštát pod Radhoštěm | 16 | : | 2 | Lišáci Kovárna Frýdek-Místek | Muzic sportbar Frenštát pod Radhoštěm, Frenštát pod Radhoštěm | |
16:30 | Srněnský Lukáš | 33 | : | 8 | Mičulková Michaela |
Zadal: | Holeček Lukáš | 1.10.2023 20:40 | Autorizoval: | Automat | 7.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Pá | 6.10.2023 | Moravia Frýdek-Místek | 15 | : | 3 | Krakeni Frýdek-Místek | Eden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Jonák Lubomír | 31 | : | 9 | Veverka Martin |
|
| 5. | Pá | 6.10.2023 | Létající včely B Kozlovice | 6 | : | 12 | Hrozný střelci B Frýdek-Místek | Na Hřišti hospůdka Kozlovice, Kozlovice | |
18:00 | Kocián Radomír | 16 | : | 26 | Köhler Vladimír |
|
| 4. | Pá | 6.10.2023 | Ogaři Mořkov | 10 | : | 8 | Fortuna Frýdek-Místek | Společenský dům restaurace Mořkov, Mořkov | |
18:30 | Macháč Tomáš | 23 | : | 22 | Kisza Roman |
Zadal: | Macháč Tomáš | 7.10.2023 16:31 | Autorizoval: | Automat | 12.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Kolonie B Žilina | 13 | : | 5 | Létající včely B Kozlovice | Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín | |
15:00 | Kocourek Tomáš | 30 | : | 17 | Kocián Radomír |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Lišáci Kovárna Frýdek-Místek | 5 | : | 13 | Cross B Frýdek-Místek | Moto Pub 13 Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Mičulková Michaela | 14 | : | 29 | Skopalová Marcela |
Zadal: | Zimčík Michal | 9.10.2023 18:16 | Autorizoval: | Automat | 14.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 15.10.2023 | Lašská jizba Sedliště | 4 | : | 14 | Moravia Frýdek-Místek | Nová Lašská jizba Sedliště, Sedliště | |
15:00 | Vávra Josef | 14 | : | 29 | Jonák Lubomír |
|
| 5. | Ne | 15.10.2023 | Krakeni Frýdek-Místek | 6 | : | 12 | Medúza bar Nový Jičín | Eden sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Veverka Martin | 14 | : | 26 | Floriančič Ondřej |
Zadal: | Špaček Martin | 16.10.2023 18:26 | Autorizoval: | Automat | 21.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 15.10.2023 | Fortuna Frýdek-Místek | 4 | : | 14 | Fenix Frenštát pod Radhoštěm | U Kříže restaurace Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Lutková Drahomíra | 12 | : | 28 | Srněnský Lukáš |
Zadal: | Holeček Lukáš | 15.10.2023 21:00 | Autorizoval: | Automat | 21.10.2023 02:00 |
|
| 6. | Pá | 20.10.2023 | Medúza bar Nový Jičín | 12 | : | 6 | Lašská jizba Sedliště | Medúza bar Nový Jičín, Nový Jičí | |
18:00 | Floriančič Ondřej | 27 | : | 18 | Vávra Josef |
|
| 6. | Pá | 20.10.2023 | Ogaři Mořkov | 8 | : | 10 | Krakeni Frýdek-Místek | Společenský dům restaurace Mořkov, Mořkov | |
18:30 | Matula Lukáš | 18 | : | 23 | Špaček Martin |
|
| 6. | Ne | 22.10.2023 | Lišáci Kovárna Frýdek-Místek | 2 | : | 16 | Kolonie B Žilina | Moto Pub 13 Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Mičulková Michaela | 7 | : | 33 | Kocourek Tomáš |
Zadal: | Mičulka Pavel | 22.10.2023 19:20 | Autorizoval: | Automat | 28.10.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 22.10.2023 | Fortuna Frýdek-Místek | 13 | : | 5 | Medúza bar Nový Jičín | U Kříže restaurace Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Lutková Drahomíra | 28 | : | 13 | Floriančič Ondřej |
|
| 7. | Pá | 27.10.2023 | Létající včely B Kozlovice | 5 | : | 13 | Moravia Frýdek-Místek | Na Hřišti hospůdka Kozlovice, Kozlovice | |
18:00 | Kocián Radomír | 15 | : | 29 | Jonák Lubomír |
|
| 7. | Pá | 27.10.2023 | Cross B Frýdek-Místek | 12 | : | 6 | Omegáci Frýdek-Místek | Cross bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Skopalová Marcela | 27 | : | 20 | Pokorný Pavel |
|
| 7. | Ne | 29.10.2023 | Lašská jizba Sedliště | 11 | : | 7 | Ogaři Mořkov | Nová Lašská jizba Sedliště, Sedliště | |
15:00 | Vávra Josef | 23 | : | 15 | Macháč Tomáš |
|
| 7. | Ne | 29.10.2023 | Kolonie B Žilina | 7 | : | 11 | Hrozný střelci B Frýdek-Místek | Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín | |
15:00 | Kocourek Tomáš | 21 | : | 25 | Pokluda David |
|
| 7. | Ne | 29.10.2023 | Krakeni Frýdek-Místek | 5 | : | 13 | Fenix Frenštát pod Radhoštěm | Eden sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Veverka Martin | 19 | : | 29 | Srněnský Lukáš |
|
| 7. | Ne | 29.10.2023 | Fortuna Frýdek-Místek | 17 | : | 1 | Lišáci Kovárna Frýdek-Místek | U Kříže restaurace Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Lutková Drahomíra | 34 | : | 7 | Mičulková Michaela |
|
| 8. | Pá | 10.11.2023 | Moravia Frýdek-Místek | 15 | : | 3 | Cross B Frýdek-Místek | Eden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Kosztyu Štefan | 31 | : | 13 | Skopalová Marcela |
|
| 8. | Pá | 10.11.2023 | Medúza bar Nový Jičín | 12 | : | 6 | Létající včely B Kozlovice | Medúza bar Nový Jičín, Nový Jičí | |
18:00 | Floriančič Ondřej | 27 | : | 21 | Kocián Radomír |
|
| 8. | Ne | 12.11.2023 | Lišáci Kovárna Frýdek-Místek | 3 | : | 15 | Hrozný střelci B Frýdek-Místek | Moto Pub 13 Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Macháňová Nikol | 9 | : | 32 | Pokluda David |
|
| 8. | Ne | 12.11.2023 | Fenix Frenštát pod Radhoštěm | 15 | : | 3 | Lašská jizba Sedliště | Muzic sportbar Frenštát pod Radhoštěm, Frenštát pod Radhoštěm | |
16:30 | Srněnský Lukáš | 30 | : | 11 | Vávra Josef |
|
| 8. | Ne | 12.11.2023 | Omegáci Frýdek-Místek | 14 | : | 4 | Kolonie B Žilina | Omega bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Pokorný Pavel | 31 | : | 15 | Kocourek Tomáš |
|
| 9. | Pá | 17.11.2023 | Létající včely B Kozlovice | 7 | : | 11 | Ogaři Mořkov | Na Hřišti hospůdka Kozlovice, Kozlovice | |
18:00 | Kocián Radomír | 19 | : | 27 | Macháč Tomáš |
|
| 9. | Pá | 17.11.2023 | Cross B Frýdek-Místek | 7 | : | 11 | Medúza bar Nový Jičín | Cross bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Skopalová Marcela | 20 | : | 26 | Floriančič Ondřej |
Zadal: | Zimčík Michal | 18.11.2023 12:00 | Autorizoval: | Automat | 23.11.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 19.11.2023 | Kolonie B Žilina | 4 | : | 14 | Moravia Frýdek-Místek | Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín | |
15:00 | Kocourek Tomáš | 15 | : | 31 | Jonák Lubomír |
|
| 9. | Ne | 19.11.2023 | Krakeni Frýdek-Místek | 10 | : | 8 | Fortuna Frýdek-Místek | Eden sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Veverka Martin | 26 | : | 20 | Lutková Drahomíra |
Zadal: | Špaček Martin | 20.11.2023 13:49 | Autorizoval: | Automat | 25.11.2023 02:00 |
|
| 10. | Pá | 24.11.2023 | Moravia Frýdek-Místek | 10 | : | 8 | Hrozný střelci B Frýdek-Místek | Eden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Jonák Lubomír | 24 | : | 21 | Nytra Jaroslav |
|
| 10. | Pá | 24.11.2023 | Medúza bar Nový Jičín | 14 | : | 4 | Kolonie B Žilina | Medúza bar Nový Jičín, Nový Jičí | |
18:00 | Floriančič Ondřej | 31 | : | 14 | Kocourek Tomáš |
|
| 10. | Pá | 24.11.2023 | Ogaři Mořkov | 10 | : | 8 | Cross B Frýdek-Místek | Společenský dům restaurace Mořkov, Mořkov | |
18:30 | Macháč Tomáš | 26 | : | 18 | Zimčík Michal |
|
| 10. | Ne | 26.11.2023 | Lišáci Kovárna Frýdek-Místek | 2 | : | 16 | Omegáci Frýdek-Místek | Moto Pub 13 Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Mičulková Michaela | 7 | : | 32 | Pokorný Pavel |
|
| 10. | Ne | 26.11.2023 | Fenix Frenštát pod Radhoštěm | 14 | : | 4 | Létající včely B Kozlovice | Muzic sportbar Frenštát pod Radhoštěm, Frenštát pod Radhoštěm | |
16:30 | Srněnský Lukáš | 29 | : | 13 | Kocián Radomír |
|
| 11. | Pá | 1.12.2023 | Cross B Frýdek-Místek | 5 | : | 13 | Fenix Frenštát pod Radhoštěm | Cross bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Skopalová Marcela | 15 | : | 30 | Molek Petr |
|
| 11. | Ne | 3.12.2023 | Krakeni Frýdek-Místek | 16 | : | 2 | Lišáci Kovárna Frýdek-Místek | Eden sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Veverka Martin | 32 | : | 9 | Mičulková Michaela |
|
| 11. | Ne | 3.12.2023 | Omegáci Frýdek-Místek | 5 | : | 13 | Moravia Frýdek-Místek | Omega bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Pokorný Pavel | 15 | : | 28 | Jonák Lubomír |
|
| 12. | Pá | 8.12.2023 | Medúza bar Nový Jičín | 12 | : | 6 | Omegáci Frýdek-Místek | Medúza bar Nový Jičín, Nový Jičí | |
18:00 | Floriančič Ondřej | 29 | : | 16 | Pokorný Pavel |
Zadal: | Bartoň Martin | 11.12.2023 11:10 | Autorizoval: | Automat | 14.12.2023 02:00 |
|
| 12. | Ne | 10.12.2023 | Krakeni Frýdek-Místek | 10 | : | 8 | Lašská jizba Sedliště | Eden sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Veverka Martin | 25 | : | 18 | Vávra Josef |
|
| 12. | Ne | 10.12.2023 | Lišáci Kovárna Frýdek-Místek | 1 | : | 17 | Moravia Frýdek-Místek | Moto Pub 13 Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Mičulková Michaela | 3 | : | 34 | Jonák Lubomír |
|
| 12. | Ne | 10.12.2023 | Fenix Frenštát pod Radhoštěm | 14 | : | 4 | Kolonie B Žilina | Muzic sportbar Frenštát pod Radhoštěm, Frenštát pod Radhoštěm | |
16:30 | Srněnský Lukáš | 30 | : | 15 | Kocourek Tomáš |
|
| 12. | Ne | 10.12.2023 | Fortuna Frýdek-Místek | 15 | : | 3 | Létající včely B Kozlovice | U Kříže restaurace Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Lutková Drahomíra | 31 | : | 14 | Fojtík Jaroslav |
|
| 13. | Pá | 15.12.2023 | Cross B Frýdek-Místek | 11 | : | 7 | Fortuna Frýdek-Místek | Cross bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Skopalová Marcela | 26 | : | 20 | Lutková Drahomíra |
Zadal: | Zimčík Michal | 16.12.2023 00:30 | Autorizoval: | Automat | 21.12.2023 02:00 |
|
| 13. | Pá | 15.12.2023 | Moravia Frýdek-Místek | 16 | : | 2 | Medúza bar Nový Jičín | Eden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Jonák Lubomír | 33 | : | 7 | Floriančič Ondřej |
Zadal: | Kosztyu Štefan | 16.12.2023 09:23 | Autorizoval: | Automat | 21.12.2023 02:00 |
|
| 13. | Ne | 17.12.2023 | Lašská jizba Sedliště | 13 | : | 5 | Lišáci Kovárna Frýdek-Místek | Nová Lašská jizba Sedliště, Sedliště | |
15:00 | Vávra Josef | 29 | : | 16 | Mičulková Michaela |
|
| 13. | Ne | 17.12.2023 | Omegáci Frýdek-Místek | 11 | : | 7 | Ogaři Mořkov | Omega bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Pokorný Pavel | 27 | : | 17 | Matula Lukáš |
|
| 12. | Pá | 22.12.2023 | Ogaři Mořkov | 8 | : | 10 | Hrozný střelci B Frýdek-Místek | Společenský dům restaurace Mořkov, Mořkov | |
18:30 | Matula Lukáš | 20 | : | 24 | Köhler Vladimír |
|
| 14. | Pá | 5.1.2024 | Ogaři Mořkov | 6 | : | 12 | Moravia Frýdek-Místek | Společenský dům restaurace Mořkov, Mořkov | |
18:30 | Matula Lukáš | 18 | : | 27 | Jonák Lubomír |
|
| 14. | Ne | 7.1.2024 | Krakeni Frýdek-Místek | 10 | : | 8 | Létající včely B Kozlovice | Eden sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Veverka Martin | 25 | : | 22 | Kocián Radomír |
|
| 14. | Ne | 7.1.2024 | Lišáci Kovárna Frýdek-Místek | 1 | : | 17 | Medúza bar Nový Jičín | Moto Pub 13 Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Mičulková Michaela | 7 | : | 35 | Hozová Hana |
|
| 14. | Ne | 7.1.2024 | Fenix Frenštát pod Radhoštěm | 13 | : | 5 | Omegáci Frýdek-Místek | Muzic sportbar Frenštát pod Radhoštěm, Frenštát pod Radhoštěm | |
16:30 | Srněnský Lukáš | 28 | : | 17 | Pokorný Pavel |
|
| 14. | Ne | 7.1.2024 | Fortuna Frýdek-Místek | 10 | : | 8 | Kolonie B Žilina | U Kříže restaurace Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Lutková Drahomíra | 23 | : | 18 | Kocourek Tomáš |
|
| 15. | Pá | 12.1.2024 | Létající včely B Kozlovice | 7 | : | 11 | Lašská jizba Sedliště | Na Hřišti hospůdka Kozlovice, Kozlovice | |
18:00 | Kocián Radomír | 19 | : | 26 | Vávra Josef |
|
| 15. | Pá | 12.1.2024 | Cross B Frýdek-Místek | 16 | : | 2 | Krakeni Frýdek-Místek | Cross bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Foldyna David | 34 | : | 12 | Veverka Martin |
|
| 15. | Pá | 12.1.2024 | Moravia Frýdek-Místek | 11 | : | 7 | Fenix Frenštát pod Radhoštěm | Eden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Jonák Lubomír | 26 | : | 18 | Srněnský Lukáš |
|
| 15. | Pá | 12.1.2024 | Medúza bar Nový Jičín | 8 | : | 10 | Ogaři Mořkov | Medúza bar Nový Jičín, Nový Jičí | |
18:00 | Floriančič Ondřej | 22 | : | 23 | Matula Lukáš |
Zadal: | Matula Lukáš | 13.1.2024 14:08 | Autorizoval: | Automat | 18.1.2024 02:00 |
|
| 16. | Pá | 19.1.2024 | Cross B Frýdek-Místek | 8 | : | 10 | Lašská jizba Sedliště | Cross bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Foldyna David | 19 | : | 22 | Vávra Josef |
|
| 16. | Ne | 21.1.2024 | Kolonie B Žilina | 7 | : | 11 | Krakeni Frýdek-Místek | Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín | |
15:00 | Kocourek Tomáš | 19 | : | 25 | Veverka Martin |
|
| 16. | Ne | 21.1.2024 | Lišáci Kovárna Frýdek-Místek | 5 | : | 13 | Ogaři Mořkov | Moto Pub 13 Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Mičulková Michaela | 13 | : | 28 | Matula Lukáš |
|
| 16. | Ne | 21.1.2024 | Omegáci Frýdek-Místek | 8 | : | 10 | Fortuna Frýdek-Místek | Omega bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Pokorný Pavel | 22 | : | 23 | Lutková Drahomíra |
Zadal: | Pokorný Pavel | 22.1.2024 11:21 | Autorizoval: | Automat | 27.1.2024 02:00 |
|
| 17. | Pá | 26.1.2024 | Létající včely B Kozlovice | 12 | : | 6 | Lišáci Kovárna Frýdek-Místek | Na Hřišti hospůdka Kozlovice, Kozlovice | |
18:00 | Kocián Radomír | 27 | : | 20 | Mičulková Michaela |
|
| 17. | Ne | 28.1.2024 | Lašská jizba Sedliště | 11 | : | 7 | Kolonie B Žilina | Nová Lašská jizba Sedliště, Sedliště | |
15:00 | Vávra Josef | 25 | : | 19 | Kocourek Tomáš |
|
| 17. | Ne | 28.1.2024 | Krakeni Frýdek-Místek | 8 | : | 10 | Hrozný střelci B Frýdek-Místek | Eden sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Veverka Martin | 19 | : | 24 | Pokluda David |
|
| 17. | Ne | 28.1.2024 | Fenix Frenštát pod Radhoštěm | 10 | : | 8 | Ogaři Mořkov | Muzic sportbar Frenštát pod Radhoštěm, Frenštát pod Radhoštěm | |
16:30 | Srněnský Lukáš | 25 | : | 22 | Matula Lukáš |
|
| 17. | Ne | 28.1.2024 | Fortuna Frýdek-Místek | 3 | : | 15 | Moravia Frýdek-Místek | U Kříže restaurace Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Lutková Drahomíra | 10 | : | 30 | Bartoš Ivan |
|
| 18. | Pá | 2.2.2024 | Medúza bar Nový Jičín | 13 | : | 5 | Fortuna Frýdek-Místek | Medúza bar Nový Jičín, Nový Jičí | |
18:00 | Hozová Hana | 28 | : | 12 | Lutková Drahomíra |
Zadal: | Bartoň Martin | 4.2.2024 16:04 | Autorizoval: | Automat | 8.2.2024 02:00 |
|
| 18. | Pá | 2.2.2024 | Hrozný střelci B Frýdek-Místek | 8 | : | 10 | Lašská jizba Sedliště | U Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Pokluda David | 20 | : | 21 | Vávra Josef |
|
| 18. | Pá | 2.2.2024 | Cross B Frýdek-Místek | 8 | : | 10 | Létající včely B Kozlovice | Cross bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Foldyna David | 21 | : | 24 | Kocián Radomír |
|
| 18. | Ne | 4.2.2024 | Lišáci Kovárna Frýdek-Místek | 1 | : | 17 | Fenix Frenštát pod Radhoštěm | Moto Pub 13 Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Mičulková Michaela | 8 | : | 35 | Myslikovjanová Andrea |
|
| 18. | Ne | 4.2.2024 | Omegáci Frýdek-Místek | 10 | : | 8 | Krakeni Frýdek-Místek | Omega bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Pokorný Pavel | 23 | : | 19 | Veverka Martin |
Zadal: | Pokorný Pavel | 5.2.2024 09:44 | Autorizoval: | Automat | 10.2.2024 02:00 |
|
| 19. | Pá | 9.2.2024 | Létající včely B Kozlovice | 11 | : | 7 | Kolonie B Žilina | Na Hřišti hospůdka Kozlovice, Kozlovice | |
18:00 | Kocián Radomír | 27 | : | 19 | Kocourek Tomáš |
|
| 19. | Pá | 9.2.2024 | Cross B Frýdek-Místek | 14 | : | 4 | Lišáci Kovárna Frýdek-Místek | Cross bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Foldyna David | 30 | : | 14 | Mičulková Michaela |
|
| 19. | Ne | 11.2.2024 | Lašská jizba Sedliště | 11 | : | 7 | Omegáci Frýdek-Místek | Nová Lašská jizba Sedliště, Sedliště | |
15:00 | Vávra Josef | 23 | : | 20 | Pokorný Pavel |
|
| 19. | Ne | 11.2.2024 | Krakeni Frýdek-Místek | 4 | : | 14 | Moravia Frýdek-Místek | Eden sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Veverka Martin | 14 | : | 31 | Jonák Lubomír |
|
| 19. | Ne | 11.2.2024 | Fortuna Frýdek-Místek | 8 | : | 10 | Ogaři Mořkov | U Kříže restaurace Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Lutková Drahomíra | 20 | : | 24 | Macháč Tomáš |
Zadal: | Macháč Tomáš | 15.2.2024 07:55 | Autorizoval: | Automat | 17.2.2024 02:00 |
|
| 20. | Pá | 16.2.2024 | Moravia Frýdek-Místek | 10 | : | 8 | Lašská jizba Sedliště | Eden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Jonák Lubomír | 22 | : | 18 | Vávra Josef |
|
| 20. | Pá | 16.2.2024 | Hrozný střelci B Frýdek-Místek | 8 | : | 10 | Létající včely B Kozlovice | U Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Köhler Vladimír | 17 | : | 25 | Kocián Radomír |
|
| 20. | Ne | 18.2.2024 | Kolonie B Žilina | 4 | : | 14 | Cross B Frýdek-Místek | Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín | |
15:00 | Kocourek Tomáš | 14 | : | 30 | Foldyna David |
|
| 20. | Ne | 18.2.2024 | Fenix Frenštát pod Radhoštěm | 11 | : | 7 | Fortuna Frýdek-Místek | Muzic sportbar Frenštát pod Radhoštěm, Frenštát pod Radhoštěm | |
16:30 | Srněnský Lukáš | 25 | : | 20 | Lutková Drahomíra |
|
| 21. | Pá | 23.2.2024 | Cross B Frýdek-Místek | 10 | : | 8 | Hrozný střelci B Frýdek-Místek | Cross bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Foldyna David | 27 | : | 22 | Köhler Vladimír |
Zadal: | Foldyna David | 23.2.2024 21:42 | Autorizoval: | Automat | 29.2.2024 02:00 |
|
| 21. | Ne | 25.2.2024 | Lašská jizba Sedliště | 15 | : | 3 | Medúza bar Nový Jičín | Nová Lašská jizba Sedliště, Sedliště | |
15:00 | Vávra Josef | 31 | : | 12 | Kotala Martin |
Zadal: | Vávra Josef | 25.2.2024 21:54 | Autorizoval: | Automat | 2.3.2024 02:00 |
|
| 21. | Ne | 25.2.2024 | Kolonie B Žilina | 12 | : | 6 | Lišáci Kovárna Frýdek-Místek | Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín | |
15:00 | Kocourek Tomáš | 30 | : | 16 | Mičulková Michaela |
|
| 21. | Ne | 25.2.2024 | Krakeni Frýdek-Místek | 13 | : | 5 | Ogaři Mořkov | Eden sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Veverka Martin | 27 | : | 12 | Macháč Tomáš |
|
| 22. | Pá | 1.3.2024 | Moravia Frýdek-Místek | 16 | : | 2 | Létající včely B Kozlovice | Eden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Jonák Lubomír | 33 | : | 8 | Kocián Radomír |
|
| 22. | Pá | 1.3.2024 | Hrozný střelci B Frýdek-Místek | 12 | : | 6 | Kolonie B Žilina | U Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Nytra Jaroslav | 26 | : | 17 | Kocourek Tomáš |
|
| 22. | Pá | 1.3.2024 | Ogaři Mořkov | 11 | : | 7 | Lašská jizba Sedliště | Společenský dům restaurace Mořkov, Mořkov | |
18:30 | Macháč Tomáš | 25 | : | 20 | Vávrová Jana |
Zadal: | Macháč Tomáš | 2.3.2024 13:26 | Autorizoval: | Automat | 7.3.2024 02:00 |
|
| 22. | Ne | 3.3.2024 | Lišáci Kovárna Frýdek-Místek | 3 | : | 15 | Fortuna Frýdek-Místek | Moto Pub 13 Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Mičulková Michaela | 10 | : | 32 | Kisza Roman |
|
| 22. | Ne | 3.3.2024 | Fenix Frenštát pod Radhoštěm | 16 | : | 2 | Krakeni Frýdek-Místek | Muzic sportbar Frenštát pod Radhoštěm, Frenštát pod Radhoštěm | |
16:30 | Srněnský Lukáš | 32 | : | 9 | Veverka Martin |
Zadal: | Holeček Lukáš | 3.3.2024 20:11 | Autorizoval: | Automat | 9.3.2024 02:00 |
|
| 22. | Ne | 3.3.2024 | Omegáci Frýdek-Místek | 10 | : | 8 | Cross B Frýdek-Místek | Omega bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Pokorný Pavel | 25 | : | 23 | Foldyna David |
|
| 23. | Pá | 8.3.2024 | Cross B Frýdek-Místek | 4 | : | 14 | Moravia Frýdek-Místek | Cross bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Varga Jakub | 13 | : | 31 | Jonák Lubomír |
Zadal: | Varga Jakub | 8.3.2024 20:37 | Autorizoval: | Automat | 14.3.2024 02:00 |
|
| 23. | Pá | 8.3.2024 | Létající včely B Kozlovice | 8 | : | 10 | Medúza bar Nový Jičín | Na Hřišti hospůdka Kozlovice, Kozlovice | |
18:00 | Kocián Radomír | 21 | : | 24 | Kotala Martin |
|
| 23. | Pá | 8.3.2024 | Hrozný střelci B Frýdek-Místek | 11 | : | 7 | Lišáci Kovárna Frýdek-Místek | U Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Köhler Vladimír | 26 | : | 14 | Mičulka Pavel |
|
| 23. | Ne | 10.3.2024 | Lašská jizba Sedliště | 4 | : | 14 | Fenix Frenštát pod Radhoštěm | Nová Lašská jizba Sedliště, Sedliště | |
15:00 | Vávra Josef | 11 | : | 29 | Srněnský Lukáš |
|
| 23. | Ne | 10.3.2024 | Kolonie B Žilina | 5 | : | 13 | Omegáci Frýdek-Místek | Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín | |
15:00 | Kocourek Tomáš | 13 | : | 28 | Pokorný Pavel |
|
| 24. | Pá | 15.3.2024 | Medúza bar Nový Jičín | 7 | : | 11 | Cross B Frýdek-Místek | Medúza bar Nový Jičín, Nový Jičí | |
18:00 | Kotala Martin | 18 | : | 25 | Foldyna David |
|
| 24. | Pá | 15.3.2024 | Moravia Frýdek-Místek | 16 | : | 2 | Kolonie B Žilina | Eden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Jonák Lubomír | 33 | : | 8 | Kocourek Tomáš |
|
| 24. | Ne | 17.3.2024 | Fortuna Frýdek-Místek | 6 | : | 12 | Krakeni Frýdek-Místek | U Kříže restaurace Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Lutková Drahomíra | 17 | : | 26 | Veverka Martin |
Zadal: | Špaček Martin | 18.3.2024 13:13 | Autorizoval: | Automat | 23.3.2024 02:00 |
|
| 24. | Ne | 17.3.2024 | Omegáci Frýdek-Místek | 8 | : | 10 | Hrozný střelci B Frýdek-Místek | Omega bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Pokorný Pavel | 21 | : | 20 | Köhler Vladimír |
Zadal: | Pokorný Pavel | 18.3.2024 09:32 | Autorizoval: | Automat | 23.3.2024 02:00 |
|
| 16. | Pá | 22.3.2024 | Medúza bar Nový Jičín | 7 | : | 11 | Fenix Frenštát pod Radhoštěm | Medúza bar Nový Jičín, Nový Jičí | |
18:00 | Kotala Martin | 16 | : | 27 | Srněnský Lukáš |
|
| 27. | Ne | 24.3.2024 | Omegáci Frýdek-Místek | 10 | : | 8 | Medúza bar Nový Jičín | Omega bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Pokorný Pavel | 25 | : | 22 | Kotala Martin |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Pá | 8.9.2023 | Osada Dukla Komorní Lhotka | 3 | : | 15 | Jokers Třinec | Dukla hospůdka Komorní Lhotka, Komorní Lhotka | |
18:00 | Dragoš Rostislav | 14 | : | 32 | Mališ Peter |
|
| 1. | Pá | 8.9.2023 | Stings Mosty u Jablunkova | 12 | : | 6 | Nevada bar B Frýdek-Místek | Na Šancích hostinec Mosty u Jablunkova, Mosty u Jablunkova | |
18:00 | Szkatula Radim | 27 | : | 15 | Adamcová Miroslava |
|
| 1. | Pá | 8.9.2023 | Motor bar Frýdek-Místek | 6 | : | 12 | Bazinga Frýdek-Místek | Motor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Grendziok Marek | 19 | : | 28 | Špaček Ladislav |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Michelindarts C Havířov | 8 | : | 10 | Michelindarts D Havířov | Autobar Havířov, Havířov | |
14:00 | Doseděl Adam | 19 | : | 24 | Dvořák Daniel |
Zadal: | Doseděl Adam | 10.9.2023 20:15 | Autorizoval: | Automat | 16.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Panteři Třinec | 7 | : | 11 | Aligators B Návsí | Puk sportbar Třinec, Třinec | |
15:00 | Králová Vanda | 19 | : | 26 | Szkandera Pavel |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Nevada bar Frýdek-Místek | 12 | : | 6 | Bull.íci Těšín | Nevada bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Dujka Tomáš | 29 | : | 16 | Bušfyová Blanka |
|
| 2. | Pá | 15.9.2023 | Aligators B Návsí | 16 | : | 2 | Motor bar Frýdek-Místek | U Kosa restaurace Návsí, Návsí | |
18:00 | Szkandera Pavel | 32 | : | 11 | Grendziok Marek |
|
| 2. | Pá | 15.9.2023 | Jokers Třinec | 14 | : | 4 | Stings Mosty u Jablunkova | Puk sportbar Třinec, Třinec | |
18:00 | Mališ Peter | 30 | : | 16 | Szkatula Radim |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Michelindarts C Havířov | 3 | : | 15 | Maníci B Frýdek-Místek | Autobar Havířov, Havířov | |
14:00 | Palička Rostislav | 12 | : | 31 | Bartoněk Jan |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Bull.íci Těšín | 8 | : | 10 | Panteři Třinec | Tena bar Český Těšín, Český Těšín | |
15:00 | Bušfyová Blanka | 22 | : | 24 | Králová Vanda |
|
| 3. | Pá | 29.9.2023 | Predators Jablunkov | 11 | : | 7 | Bazinga Frýdek-Místek | Zahradkář klub Jablunkov, Jablunkov | |
18:00 | Janeczková Miroslava | 25 | : | 16 | Dorňáková Kateřina |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Panteři Třinec | 6 | : | 12 | Nevada bar B Frýdek-Místek | Puk sportbar Třinec, Třinec | |
15:00 | Králová Vanda | 15 | : | 29 | Adamcová Miroslava |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Maníci B Frýdek-Místek | 10 | : | 8 | Michelindarts D Havířov | Motor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Bartoněk Jan | 24 | : | 21 | Podlucký Petr |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Nevada bar Frýdek-Místek | 4 | : | 14 | Jokers Třinec | Nevada bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Dujka Tomáš | 16 | : | 29 | Mališ Peter |
|
| 4. | Pá | 6.10.2023 | Aligators B Návsí | 12 | : | 6 | Predators Jablunkov | U Kosa restaurace Návsí, Návsí | |
18:00 | Szkanderová Jana | 28 | : | 15 | Placzek Řehoř |
|
| 4. | Pá | 6.10.2023 | Michelindarts D Havířov | 12 | : | 6 | Bazinga Frýdek-Místek | Autobar Havířov, Havířov | |
18:00 | Podlucký Petr | 26 | : | 14 | Špaček Ladislav |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Michelindarts C Havířov | 7 | : | 11 | Stings Mosty u Jablunkova | Autobar Havířov, Havířov | |
14:00 | Doseděl Adam | 20 | : | 24 | Szkatula Radim |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Maníci B Frýdek-Místek | 14 | : | 4 | Osada Dukla Komorní Lhotka | Motor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Bartoněk Jan | 30 | : | 9 | Dragoš Rostislav |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Nevada bar B Frýdek-Místek | 10 | : | 8 | Motor bar Frýdek-Místek | Nevada bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Adamcová Miroslava | 25 | : | 16 | Grendziok Marek |
|
| 5. | Pá | 13.10.2023 | Osada Dukla Komorní Lhotka | 7 | : | 11 | Michelindarts D Havířov | Dukla hospůdka Komorní Lhotka, Komorní Lhotka | |
18:00 | Bělíček Marcel | 19 | : | 25 | Podlucký Petr |
|
| 5. | Pá | 13.10.2023 | Stings Mosty u Jablunkova | 10 | : | 8 | Maníci B Frýdek-Místek | Na Šancích hostinec Mosty u Jablunkova, Mosty u Jablunkova | |
18:00 | Kotek Pavel | 25 | : | 21 | Bartoněk Jan |
|
| 5. | Pá | 13.10.2023 | Motor bar Frýdek-Místek | 3 | : | 15 | Jokers Třinec | Motor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Grendziok Marek | 11 | : | 32 | Mališ Peter |
|
| 5. | Pá | 13.10.2023 | Predators Jablunkov | 11 | : | 7 | Bull.íci Těšín | Zahradkář klub Jablunkov, Jablunkov | |
18:00 | Janeczková Miroslava | 25 | : | 17 | Bušfyová Blanka |
|
| 5. | Ne | 15.10.2023 | Nevada bar Frýdek-Místek | 10 | : | 8 | Michelindarts C Havířov | Nevada bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Dujka Tomáš | 24 | : | 19 | Doseděl Adam |
|
| 6. | Pá | 20.10.2023 | Osada Dukla Komorní Lhotka | 8 | : | 10 | Stings Mosty u Jablunkova | Dukla hospůdka Komorní Lhotka, Komorní Lhotka | |
18:00 | Dragoš Rostislav | 21 | : | 24 | Szkatula Radim |
|
| 6. | Pá | 20.10.2023 | Michelindarts D Havířov | 7 | : | 11 | Aligators B Návsí | Autobar Havířov, Havířov | |
18:00 | Podlucký Petr | 18 | : | 26 | Sikora Jakub |
|
| 6. | Ne | 22.10.2023 | Michelindarts C Havířov | 11 | : | 7 | Panteři Třinec | Autobar Havířov, Havířov | |
14:00 | Doseděl Adam | 24 | : | 20 | Králová Vanda |
|
| 6. | Ne | 22.10.2023 | Maníci B Frýdek-Místek | 11 | : | 7 | Nevada bar Frýdek-Místek | Motor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Bartoněk Jan | 25 | : | 17 | Dujka Tomáš |
|
| 6. | Ne | 22.10.2023 | Nevada bar B Frýdek-Místek | 5 | : | 13 | Predators Jablunkov | Nevada bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Adamcová Miroslava | 17 | : | 30 | Janeczková Miroslava |
|
| 7. | Pá | 27.10.2023 | Stings Mosty u Jablunkova | 8 | : | 10 | Michelindarts D Havířov | Na Šancích hostinec Mosty u Jablunkova, Mosty u Jablunkova | |
18:00 | Szkatula Radim | 22 | : | 24 | Podlucký Petr |
|
| 7. | Pá | 27.10.2023 | Predators Jablunkov | 6 | : | 12 | Jokers Třinec | Zahradkář klub Jablunkov, Jablunkov | |
18:00 | Janeczková Miroslava | 19 | : | 27 | Mališ Peter |
|
| 7. | Pá | 27.10.2023 | Aligators B Návsí | 12 | : | 6 | Bull.íci Těšín | U Kosa restaurace Návsí, Návsí | |
18:00 | Szkanderová Jana | 27 | : | 15 | Bušfyová Blanka |
|
| 7. | Ne | 29.10.2023 | Panteři Třinec | 6 | : | 12 | Maníci B Frýdek-Místek | Puk sportbar Třinec, Třinec | |
15:00 | Králová Vanda | 18 | : | 28 | Bartoněk Jan |
|
| 7. | Ne | 29.10.2023 | Nevada bar Frýdek-Místek | 12 | : | 6 | Osada Dukla Komorní Lhotka | Nevada bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Dujka Tomáš | 27 | : | 18 | Dragoš Rostislav |
|
| 8. | Ne | 5.11.2023 | Nevada bar B Frýdek-Místek | 7 | : | 11 | Aligators B Návsí | Nevada bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Adamcová Miroslava | 18 | : | 26 | Szkandera Pavel |
|
| 8. | Pá | 10.11.2023 | Osada Dukla Komorní Lhotka | 14 | : | 4 | Panteři Třinec | Dukla hospůdka Komorní Lhotka, Komorní Lhotka | |
18:00 | Dragoš Rostislav | 29 | : | 14 | Králová Vanda |
|
| 8. | Pá | 10.11.2023 | Jokers Třinec | 15 | : | 3 | Bazinga Frýdek-Místek | Puk sportbar Třinec, Třinec | |
18:00 | Mališ Peter | 32 | : | 13 | Dorňáková Kateřina |
|
| 8. | Pá | 10.11.2023 | Michelindarts D Havířov | 10 | : | 8 | Bull.íci Těšín | Autobar Havířov, Havířov | |
18:00 | Podlucký Petr | 24 | : | 19 | Bušfyová Blanka |
|
| 8. | Ne | 12.11.2023 | Maníci B Frýdek-Místek | 15 | : | 3 | Motor bar Frýdek-Místek | Motor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Bartoněk Jan | 32 | : | 11 | Grendziok Marek |
Zadal: | Bartoněk Jan | 13.11.2023 08:30 | Autorizoval: | Automat | 18.11.2023 02:06 |
|
| 9. | Pá | 17.11.2023 | Motor bar Frýdek-Místek | 8 | : | 10 | Osada Dukla Komorní Lhotka | Motor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Grendziok Marek | 20 | : | 23 | Dragoš Rostislav |
|
| 9. | Pá | 17.11.2023 | Predators Jablunkov | 15 | : | 3 | Michelindarts C Havířov | Zahradkář klub Jablunkov, Jablunkov | |
18:00 | Placzek Řehoř | 31 | : | 11 | Doseděl Adam |
|
| 9. | Pá | 17.11.2023 | Aligators B Návsí | 7 | : | 11 | Jokers Třinec | U Kosa restaurace Návsí, Návsí | |
18:00 | Szkandera Pavel | 21 | : | 23 | Mališ Peter |
|
| 9. | Ne | 19.11.2023 | Panteři Třinec | 3 | : | 15 | Stings Mosty u Jablunkova | Puk sportbar Třinec, Třinec | |
15:00 | Králová Vanda | 13 | : | 32 | Szkatula Radim |
|
| 9. | Ne | 19.11.2023 | Bull.íci Těšín | 8 | : | 10 | Nevada bar B Frýdek-Místek | Tena bar Český Těšín, Český Těšín | |
15:00 | Bušfyová Blanka | 21 | : | 23 | Adamcová Miroslava |
|
| 9. | Ne | 19.11.2023 | Nevada bar Frýdek-Místek | 7 | : | 11 | Michelindarts D Havířov | Nevada bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Dujka Tomáš | 20 | : | 26 | Podlucký Petr |
|
| 10. | Pá | 24.11.2023 | Stings Mosty u Jablunkova | 14 | : | 4 | Motor bar Frýdek-Místek | Na Šancích hostinec Mosty u Jablunkova, Mosty u Jablunkova | |
18:00 | Kotek Pavel | 29 | : | 13 | Grendziok Marek |
Zadal: | Szkatula Radim | 25.11.2023 08:20 | Autorizoval: | Automat | 30.11.2023 02:00 |
|
| 10. | Pá | 24.11.2023 | Jokers Třinec | 17 | : | 1 | Bull.íci Těšín | Puk sportbar Třinec, Třinec | |
18:00 | Mališ Peter | 34 | : | 10 | Bušfyová Blanka |
|
| 10. | Pá | 24.11.2023 | Michelindarts D Havířov | 12 | : | 6 | Nevada bar B Frýdek-Místek | Autobar Havířov, Havířov | |
18:00 | Podlucký Petr | 26 | : | 19 | Adamcová Miroslava |
|
| 10. | Ne | 26.11.2023 | Michelindarts C Havířov | 11 | : | 7 | Bazinga Frýdek-Místek | Autobar Havířov, Havířov | |
14:00 | Doseděl Adam | 22 | : | 17 | Dorňáková Kateřina |
|
| 10. | Ne | 26.11.2023 | Maníci B Frýdek-Místek | 5 | : | 13 | Predators Jablunkov | Motor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Bartoněk Jan | 19 | : | 29 | Placzek Řehoř |
|
| 10. | Ne | 26.11.2023 | Nevada bar Frýdek-Místek | 13 | : | 5 | Panteři Třinec | Nevada bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Dujka Tomáš | 27 | : | 15 | Králová Vanda |
|
| 11. | Pá | 1.12.2023 | Motor bar Frýdek-Místek | 5 | : | 13 | Nevada bar Frýdek-Místek | Motor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Grendziok Marek | 12 | : | 29 | Dujka Tomáš |
|
| 11. | Pá | 1.12.2023 | Aligators B Návsí | 13 | : | 5 | Michelindarts C Havířov | U Kosa restaurace Návsí, Návsí | |
18:00 | Szkandera Pavel | 29 | : | 12 | Doseděl Adam |
|
| 11. | Ne | 3.12.2023 | Panteři Třinec | 10 | : | 8 | Michelindarts D Havířov | Puk sportbar Třinec, Třinec | |
15:00 | Králová Vanda | 23 | : | 22 | Podlucký Petr |
|
| 11. | Ne | 3.12.2023 | Bazinga Frýdek-Místek | 11 | : | 7 | Maníci B Frýdek-Místek | Motor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
15:00 | Dorňáková Kateřina | 24 | : | 21 | Bartoněk Jan |
|
| 11. | Ne | 3.12.2023 | Nevada bar B Frýdek-Místek | 5 | : | 13 | Jokers Třinec | Nevada bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Adamcová Miroslava | 15 | : | 27 | Mališ Peter |
|
| 12. | Pá | 8.12.2023 | Osada Dukla Komorní Lhotka | 12 | : | 6 | Bazinga Frýdek-Místek | Dukla hospůdka Komorní Lhotka, Komorní Lhotka | |
18:00 | Bělíček Marcel | 28 | : | 16 | Dorňáková Kateřina |
|
| 12. | Pá | 8.12.2023 | Stings Mosty u Jablunkova | 5 | : | 13 | Predators Jablunkov | Na Šancích hostinec Mosty u Jablunkova, Mosty u Jablunkova | |
18:00 | Szkatula Radim | 15 | : | 29 | Janeczková Miroslava |
|
| 12. | Pá | 8.12.2023 | Michelindarts D Havířov | 5 | : | 13 | Jokers Třinec | Autobar Havířov, Havířov | |
18:00 | Podlucký Petr | 17 | : | 28 | Mališ Peter |
|
| 12. | Ne | 10.12.2023 | Michelindarts C Havířov | 10 | : | 8 | Bull.íci Těšín | Autobar Havířov, Havířov | |
14:00 | Doseděl Adam | 22 | : | 20 | Bušfyová Blanka |
|
| 12. | Ne | 10.12.2023 | Maníci B Frýdek-Místek | 8 | : | 10 | Aligators B Návsí | Motor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Bartoněk Jan | 21 | : | 22 | Sikora Jakub |
|
| 13. | Pá | 15.12.2023 | Predators Jablunkov | 10 | : | 8 | Nevada bar Frýdek-Místek | Zahradkář klub Jablunkov, Jablunkov | |
18:00 | Janeczková Miroslava | 26 | : | 20 | Dujka Tomáš |
|
| 13. | Ne | 17.12.2023 | Bazinga Frýdek-Místek | 5 | : | 13 | Stings Mosty u Jablunkova | Motor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
15:00 | Dorňáková Kateřina | 14 | : | 27 | Szkatula Radim |
|
| 13. | Ne | 17.12.2023 | Bull.íci Těšín | 5 | : | 13 | Maníci B Frýdek-Místek | Tena bar Český Těšín, Český Těšín | |
15:00 | Bušfyová Blanka | 14 | : | 27 | Bartoněk Jan |
|
| 14. | Pá | 5.1.2024 | Stings Mosty u Jablunkova | 12 | : | 6 | Aligators B Návsí | Na Šancích hostinec Mosty u Jablunkova, Mosty u Jablunkova | |
18:00 | Szkatula Radim | 26 | : | 17 | Szkandera Pavel |
|
| 15. | Pá | 5.1.2024 | Jokers Třinec | 10 | : | 8 | Maníci B Frýdek-Místek | Puk sportbar Třinec, Třinec | |
18:00 | Mališ Peter | 27 | : | 20 | Bartoněk Jan |
|
| 14. | Ne | 7.1.2024 | Michelindarts C Havířov | 4 | : | 14 | Jokers Třinec | Autobar Havířov, Havířov | |
14:00 | Doseděl Adam | 11 | : | 29 | Mališ Peter |
|
| 14. | Ne | 7.1.2024 | Panteři Třinec | 5 | : | 13 | Predators Jablunkov | Puk sportbar Třinec, Třinec | |
15:00 | Králová Vanda | 12 | : | 28 | Placzek Řehoř |
|
| 14. | Ne | 7.1.2024 | Maníci B Frýdek-Místek | 12 | : | 6 | Nevada bar B Frýdek-Místek | Motor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Bartoněk Jan | 26 | : | 15 | Adamcová Miroslava |
|
| 14. | Ne | 7.1.2024 | Nevada bar Frýdek-Místek | 14 | : | 4 | Bazinga Frýdek-Místek | Nevada bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Dujka Tomáš | 29 | : | 14 | Dorňáková Kateřina |
|
| 15. | Pá | 12.1.2024 | Predators Jablunkov | 13 | : | 5 | Motor bar Frýdek-Místek | Zahradkář klub Jablunkov, Jablunkov | |
18:00 | Placzek Řehoř | 28 | : | 15 | Grendziok Marek |
|
| 15. | Pá | 12.1.2024 | Aligators B Návsí | 10 | : | 8 | Nevada bar Frýdek-Místek | U Kosa restaurace Návsí, Návsí | |
18:00 | Szkandera Pavel | 25 | : | 21 | Dujka Tomáš |
|
| 15. | Ne | 14.1.2024 | Bazinga Frýdek-Místek | 6 | : | 12 | Panteři Třinec | Motor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
15:00 | Dorňáková Kateřina | 16 | : | 29 | Králová Vanda |
|
| 15. | Ne | 14.1.2024 | Bull.íci Těšín | 5 | : | 13 | Stings Mosty u Jablunkova | Tena bar Český Těšín, Český Těšín | |
15:00 | Bušfyová Blanka | 16 | : | 30 | Szkatula Radim |
|
| 15. | Ne | 14.1.2024 | Nevada bar B Frýdek-Místek | 10 | : | 8 | Osada Dukla Komorní Lhotka | Nevada bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Adamcová Miroslava | 25 | : | 20 | Bělíček Marcel |
|
| 16. | Pá | 19.1.2024 | Michelindarts D Havířov | 12 | : | 6 | Michelindarts C Havířov | Autobar Havířov, Havířov | |
18:00 | Podlucký Petr | 26 | : | 19 | Doseděl Adam |
|
| 16. | Pá | 19.1.2024 | Jokers Třinec | 12 | : | 6 | Osada Dukla Komorní Lhotka | Puk sportbar Třinec, Třinec | |
18:00 | Mališ Peter | 28 | : | 17 | Bosák Libor |
|
| 16. | Pá | 19.1.2024 | Aligators B Návsí | 10 | : | 8 | Panteři Třinec | U Kosa restaurace Návsí, Návsí | |
18:00 | Szkandera Pavel | 26 | : | 19 | Králová Vanda |
|
| 16. | Ne | 21.1.2024 | Bull.íci Těšín | 6 | : | 12 | Nevada bar Frýdek-Místek | Tena bar Český Těšín, Český Těšín | |
15:00 | Bušfyová Blanka | 14 | : | 29 | Dujka Tomáš |
|
| 16. | Ne | 21.1.2024 | Bazinga Frýdek-Místek | 11 | : | 7 | Motor bar Frýdek-Místek | Motor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
15:00 | Dorňáková Kateřina | 24 | : | 17 | Grendziok Marek |
|
| 16. | Ne | 21.1.2024 | Nevada bar B Frýdek-Místek | 10 | : | 8 | Stings Mosty u Jablunkova | Nevada bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Adamcová Miroslava | 22 | : | 23 | Szkatula Radim |
|
| 17. | Pá | 26.1.2024 | Motor bar Frýdek-Místek | 8 | : | 10 | Aligators B Návsí | Motor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Grendziok Marek | 21 | : | 20 | Boruta Tomáš |
|
| 17. | Pá | 26.1.2024 | Predators Jablunkov | 11 | : | 7 | Michelindarts D Havířov | Zahradkář klub Jablunkov, Jablunkov | |
18:00 | Placzek Řehoř | 24 | : | 18 | Podlucký Petr |
|
| 17. | Ne | 28.1.2024 | Panteři Třinec | 11 | : | 7 | Bull.íci Těšín | Puk sportbar Třinec, Třinec | |
15:00 | Králová Vanda | 24 | : | 18 | Bušfyová Blanka |
|
| 17. | Ne | 28.1.2024 | Maníci B Frýdek-Místek | 11 | : | 7 | Michelindarts C Havířov | Motor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Bartoněk Jan | 27 | : | 17 | Doseděl Adam |
|
| 17. | Ne | 28.1.2024 | Nevada bar Frýdek-Místek | 16 | : | 2 | Nevada bar B Frýdek-Místek | Nevada bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Dujka Tomáš | 33 | : | 12 | Adamcová Miroslava |
|
| 13. | Pá | 2.2.2024 | Aligators B Návsí | 10 | : | 8 | Osada Dukla Komorní Lhotka | U Kosa restaurace Návsí, Návsí | |
18:00 | Zarembová Andrea | 24 | : | 19 | Dragoš Rostislav |
|
| 18. | Pá | 2.2.2024 | Jokers Třinec | 14 | : | 4 | Nevada bar Frýdek-Místek | Puk sportbar Třinec, Třinec | |
18:00 | Mališ Peter | 30 | : | 16 | Dujka Tomáš |
|
| 18. | Ne | 4.2.2024 | Michelindarts C Havířov | 10 | : | 8 | Osada Dukla Komorní Lhotka | Autobar Havířov, Havířov | |
14:00 | Doseděl Adam | 23 | : | 21 | Dragoš Rostislav |
Zadal: | Doseděl Adam | 4.2.2024 23:06 | Autorizoval: | Automat | 10.2.2024 02:00 |
|
| 18. | Ne | 4.2.2024 | Bull.íci Těšín | 12 | : | 6 | Motor bar Frýdek-Místek | Tena bar Český Těšín, Český Těšín | |
15:00 | Bušfyová Blanka | 27 | : | 20 | Grendziok Marek |
|
| 18. | Ne | 4.2.2024 | Bazinga Frýdek-Místek | 4 | : | 14 | Predators Jablunkov | Motor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
15:00 | Dorňáková Kateřina | 16 | : | 31 | Placzek Řehoř |
|
| 18. | Ne | 4.2.2024 | Nevada bar B Frýdek-Místek | 6 | : | 12 | Panteři Třinec | Nevada bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Adamcová Miroslava | 18 | : | 28 | Králová Vanda |
|
| 19. | Pá | 9.2.2024 | Stings Mosty u Jablunkova | 11 | : | 7 | Michelindarts C Havířov | Na Šancích hostinec Mosty u Jablunkova, Mosty u Jablunkova | |
18:00 | Szkatula Radim | 23 | : | 21 | Doseděl Adam |
|
| 19. | Pá | 9.2.2024 | Osada Dukla Komorní Lhotka | 7 | : | 11 | Maníci B Frýdek-Místek | Dukla hospůdka Komorní Lhotka, Komorní Lhotka | |
18:00 | Dragoš Rostislav | 17 | : | 27 | Bartoněk Jan |
|
| 19. | Pá | 9.2.2024 | Motor bar Frýdek-Místek | 8 | : | 10 | Nevada bar B Frýdek-Místek | Motor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Grendziok Marek | 19 | : | 24 | Adamcová Miroslava |
|
| 26. | So | 10.2.2024 | Maníci B Frýdek-Místek | 10 | : | 8 | Bazinga Frýdek-Místek | Motor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Chalachan Kamil | 24 | : | 19 | Dorňáková Kateřina |
|
| 19. | Ne | 11.2.2024 | Panteři Třinec | 2 | : | 16 | Jokers Třinec | Puk sportbar Třinec, Třinec | |
15:00 | Králová Vanda | 8 | : | 33 | Mališ Peter |
|
| 19. | Ne | 11.2.2024 | Bazinga Frýdek-Místek | 12 | : | 6 | Michelindarts D Havířov | Motor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
15:00 | Dorňáková Kateřina | 24 | : | 17 | Podlucký Petr |
|
| 20. | Pá | 16.2.2024 | Michelindarts D Havířov | 13 | : | 5 | Osada Dukla Komorní Lhotka | Autobar Havířov, Havířov | |
18:00 | Podlucký Petr | 28 | : | 15 | Dragoš Rostislav |
Zadal: | Podlucký Petr | 17.2.2024 13:35 | Autorizoval: | Automat | 22.2.2024 02:00 |
|
| 20. | Pá | 16.2.2024 | Jokers Třinec | 14 | : | 4 | Motor bar Frýdek-Místek | Puk sportbar Třinec, Třinec | |
18:00 | Mališ Peter | 32 | : | 11 | Grendziok Marek |
|
| 20. | Ne | 18.2.2024 | Michelindarts C Havířov | 6 | : | 12 | Nevada bar Frýdek-Místek | Autobar Havířov, Havířov | |
14:00 | Doseděl Adam | 19 | : | 26 | Dujka Tomáš |
|
| 20. | Ne | 18.2.2024 | Bull.íci Těšín | 4 | : | 14 | Predators Jablunkov | Tena bar Český Těšín, Český Těšín | |
15:00 | Bušfyová Blanka | 18 | : | 28 | Placzek Řehoř |
|
| 20. | Ne | 18.2.2024 | Maníci B Frýdek-Místek | 11 | : | 7 | Stings Mosty u Jablunkova | Motor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Chalachan Kamil | 26 | : | 20 | Szkatula Radim |
|
| 21. | Pá | 23.2.2024 | Stings Mosty u Jablunkova | 13 | : | 5 | Osada Dukla Komorní Lhotka | Na Šancích hostinec Mosty u Jablunkova, Mosty u Jablunkova | |
18:00 | Szkatula Radim | 27 | : | 15 | Dragoš Rostislav |
|
| 21. | Pá | 23.2.2024 | Predators Jablunkov | 8 | : | 10 | Nevada bar B Frýdek-Místek | Zahradkář klub Jablunkov, Jablunkov | |
18:00 | Placzek Řehoř | 19 | : | 25 | Adamcová Miroslava |
|
| 21. | Pá | 23.2.2024 | Aligators B Návsí | 5 | : | 13 | Michelindarts D Havířov | U Kosa restaurace Návsí, Návsí | |
18:00 | Szkandera Pavel | 14 | : | 28 | Podlucký Petr |
|
| 23. | Pá | 23.2.2024 | Motor bar Frýdek-Místek | 6 | : | 12 | Maníci B Frýdek-Místek | Motor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Grendziok Marek | 15 | : | 27 | Chalachan Kamil |
|
| 21. | Ne | 25.2.2024 | Panteři Třinec | 14 | : | 4 | Michelindarts C Havířov | Puk sportbar Třinec, Třinec | |
15:00 | Králová Vanda | 30 | : | 15 | Doseděl Adam |
|
| 21. | Ne | 25.2.2024 | Bazinga Frýdek-Místek | 11 | : | 7 | Bull.íci Těšín | Motor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
15:00 | Dorňáková Kateřina | 24 | : | 21 | Bušfyová Blanka |
|
| 21. | Ne | 25.2.2024 | Nevada bar Frýdek-Místek | 4 | : | 14 | Maníci B Frýdek-Místek | Nevada bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Dujka Tomáš | 17 | : | 30 | Chalachan Kamil |
|
| 22. | Pá | 1.3.2024 | Michelindarts D Havířov | 11 | : | 7 | Stings Mosty u Jablunkova | Autobar Havířov, Havířov | |
18:00 | Podlucký Petr | 26 | : | 21 | Szkatula Radim |
|
| 22. | Pá | 1.3.2024 | Osada Dukla Komorní Lhotka | 10 | : | 8 | Nevada bar Frýdek-Místek | Dukla hospůdka Komorní Lhotka, Komorní Lhotka | |
18:00 | Dragoš Rostislav | 22 | : | 21 | Dujka Tomáš |
|
| 22. | Pá | 1.3.2024 | Jokers Třinec | 15 | : | 3 | Predators Jablunkov | Puk sportbar Třinec, Třinec | |
18:00 | Mališ Peter | 32 | : | 12 | Placzek Řehoř |
|
| 22. | Ne | 3.3.2024 | Michelindarts C Havířov | 11 | : | 7 | Motor bar Frýdek-Místek | Autobar Havířov, Havířov | |
14:00 | Doseděl Adam | 24 | : | 19 | Grendziok Marek |
Zadal: | Doseděl Adam | 3.3.2024 21:45 | Autorizoval: | Automat | 9.3.2024 02:00 |
|
| 22. | Ne | 3.3.2024 | Bull.íci Těšín | 6 | : | 12 | Aligators B Návsí | Tena bar Český Těšín, Český Těšín | |
15:00 | Bušfyová Blanka | 19 | : | 25 | Szkandera Pavel |
|
| 22. | Ne | 3.3.2024 | Maníci B Frýdek-Místek | 17 | : | 1 | Panteři Třinec | Motor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Chalachan Kamil | 34 | : | 7 | Králová Vanda |
|
| 22. | Ne | 3.3.2024 | Nevada bar B Frýdek-Místek | 8 | : | 10 | Bazinga Frýdek-Místek | Nevada bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Adamcová Miroslava | 22 | : | 23 | Dorňáková Kateřina |
|
| 23. | Pá | 8.3.2024 | Aligators B Návsí | 5 | : | 13 | Nevada bar B Frýdek-Místek | U Kosa restaurace Návsí, Návsí | |
18:00 | Szkandera Pavel | 12 | : | 28 | Adamcová Miroslava |
|
| 23. | Ne | 10.3.2024 | Panteři Třinec | 10 | : | 8 | Osada Dukla Komorní Lhotka | Puk sportbar Třinec, Třinec | |
15:00 | Králová Vanda | 23 | : | 21 | Dragoš Rostislav |
|
| 23. | Ne | 10.3.2024 | Bazinga Frýdek-Místek | 6 | : | 12 | Jokers Třinec | Motor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
15:00 | Dorňáková Kateřina | 15 | : | 26 | Mališ Peter |
|
| 23. | Ne | 10.3.2024 | Bull.íci Těšín | 5 | : | 13 | Michelindarts D Havířov | Tena bar Český Těšín, Český Těšín | |
15:00 | Bušfyová Blanka | 15 | : | 28 | Podlucký Petr |
|
| 23. | Ne | 10.3.2024 | Nevada bar Frýdek-Místek | 8 | : | 10 | Stings Mosty u Jablunkova | Nevada bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Dujka Tomáš | 24 | : | 25 | Kotek Pavel |
|
| 24. | Pá | 15.3.2024 | Michelindarts D Havířov | 8 | : | 10 | Nevada bar Frýdek-Místek | Autobar Havířov, Havířov | |
18:00 | Podlucký Petr | 19 | : | 22 | Dujka Tomáš |
|
| 24. | Pá | 15.3.2024 | Stings Mosty u Jablunkova | 13 | : | 5 | Panteři Třinec | Na Šancích hostinec Mosty u Jablunkova, Mosty u Jablunkova | |
18:00 | Szkatula Radim | 29 | : | 15 | Králová Vanda |
|
| 24. | Pá | 15.3.2024 | Osada Dukla Komorní Lhotka | 12 | : | 6 | Motor bar Frýdek-Místek | Dukla hospůdka Komorní Lhotka, Komorní Lhotka | |
18:00 | Dragoš Rostislav | 27 | : | 18 | Grendziok Marek |
Zadal: | Krawiec Jan | 15.3.2024 23:20 | Autorizoval: | Automat | 21.3.2024 02:00 |
|
| 24. | Pá | 15.3.2024 | Jokers Třinec | 8 | : | 10 | Aligators B Návsí | Puk sportbar Třinec, Třinec | |
18:00 | Mališ Peter | 23 | : | 24 | Szkandera Pavel |
|
| 24. | Ne | 17.3.2024 | Michelindarts C Havířov | 6 | : | 12 | Predators Jablunkov | Autobar Havířov, Havířov | |
14:00 | Doseděl Adam | 17 | : | 27 | Placzek Řehoř |
|
| 24. | Ne | 17.3.2024 | Nevada bar B Frýdek-Místek | 12 | : | 6 | Bull.íci Těšín | Nevada bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Adamcová Miroslava | 27 | : | 17 | Bušfyová Blanka |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Pá | 8.9.2023 | Armageddon Karviná | 10 | : | 8 | Elefant Karviná | Tankovna Hutník Karviná, Karviná | |
18:00 | Skopalík František | 23 | : | 21 | Franková Hana |
|
| 1. | Pá | 8.9.2023 | Iris C Havířov | 8 | : | 10 | Banditi z Vagonu Havířov | Vagon sportbar Havířov, Havířov | |
18:00 | Díková Lenka | 23 | : | 23 | Malich Milan |
Zadal: | Malich Milan | 10.9.2023 19:05 | Autorizoval: | Automat | 14.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | L.R. Dukan Havířov | 11 | : | 7 | Otečkáři Motorest Koukolná | Dukan Lidová restaurace Havířov, Havířov | |
15:30 | Nekola Jaroslav | 28 | : | 18 | Korbel Stanislav |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Slezští rytíři D Karviná | 10 | : | 8 | Slezští rytíři C Karviná | Pedro restaurace Karviná, Karviná | |
17:00 | Macurák Tomáš | 24 | : | 22 | Mokrý Lukáš |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Los Muertos Karviná | 11 | : | 7 | Majáček B Karviná | Tankovna Hutník Karviná, Karviná | |
17:00 | Siekiera David | 27 | : | 19 | Zollerová Rút |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Pracanti Havířov | 14 | : | 4 | Šatlava Havířov | Tankovna Šatlava Havířov, Havířov | |
18:30 | Čermín Petr | 31 | : | 15 | Mendlíková Petra |
|
| 2. | Pá | 15.9.2023 | Armageddon Karviná | 13 | : | 5 | Slezští rytíři D Karviná | Tankovna Hutník Karviná, Karviná | |
18:00 | Skopalík František | 30 | : | 16 | Macurák Tomáš |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Slezští rytíři C Karviná | 12 | : | 6 | Iris C Havířov | Pedro restaurace Karviná, Karviná | |
14:00 | Mokrý Lukáš | 24 | : | 12 | Díková Lenka |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Majáček B Karviná | 7 | : | 11 | XPneu B Orlová | Majáček restaurace Karviná, Karviná | |
15:00 | Zollerová Rút | 17 | : | 26 | Markovič Peter |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Banditi z Vagonu Havířov | 6 | : | 12 | Los Muertos Karviná | Vagon sportbar Havířov, Havířov | |
15:00 | Malich Milan | 17 | : | 30 | Siekiera David |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Elefant Karviná | 17 | : | 1 | Šatlava Havířov | U Modrého slona Karviná, Karviná | |
15:00 | Franková Hana | 34 | : | 10 | Mendlíková Petra |
|
| 3. | Pá | 29.9.2023 | Iris C Havířov | 11 | : | 7 | Armageddon Karviná | Vagon sportbar Havířov, Havířov | |
18:00 | Díková Lenka | 26 | : | 19 | Skopalík František |
|
| 3. | Pá | 29.9.2023 | Pracanti Havířov | 10 | : | 8 | Otečkáři Motorest Koukolná | Tankovna Šatlava Havířov, Havířov | |
18:30 | Čermín Petr | 26 | : | 19 | Korbel Stanislav |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | L.R. Dukan Havířov | 10 | : | 8 | Majáček B Karviná | Dukan Lidová restaurace Havířov, Havířov | |
15:30 | Nekola Jaroslav | 23 | : | 22 | Zollerová Rút |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Slezští rytíři D Karviná | 5 | : | 13 | Elefant Karviná | Pedro restaurace Karviná, Karviná | |
17:00 | Macurák Tomáš | 14 | : | 29 | Franková Hana |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Los Muertos Karviná | 8 | : | 10 | Slezští rytíři C Karviná | Tankovna Hutník Karviná, Karviná | |
17:00 | Siekiera David | 20 | : | 21 | Mokrý Lukáš |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | XPneu B Orlová | 7 | : | 11 | Banditi z Vagonu Havířov | Perex restaurace Orlová, Orlová | |
17:00 | Markovič Peter | 19 | : | 25 | Szlaurová Petra |
|
| 4. | Pá | 6.10.2023 | Armageddon Karviná | 14 | : | 4 | Los Muertos Karviná | Tankovna Hutník Karviná, Karviná | |
18:00 | Skopalík František | 30 | : | 14 | Siekiera David |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Slezští rytíři C Karviná | 4 | : | 14 | XPneu B Orlová | Pedro restaurace Karviná, Karviná | |
14:00 | Mokrý Lukáš | 14 | : | 30 | Markovič Peter |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Otečkáři Motorest Koukolná | 11 | : | 7 | Šatlava Havířov | Motorest Koukolná, Dětmarovice | |
15:00 | Korbel Stanislav | 26 | : | 18 | Mendlíková Petra |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Banditi z Vagonu Havířov | 10 | : | 8 | L.R. Dukan Havířov | Vagon sportbar Havířov, Havířov | |
15:00 | Malich Milan | 22 | : | 18 | Figura David |
|
| 5. | Pá | 13.10.2023 | Iris C Havířov | 6 | : | 12 | Elefant Karviná | Vagon sportbar Havířov, Havířov | |
18:00 | Díková Lenka | 13 | : | 29 | Franková Hana |
Zadal: | Franková Hana | 13.10.2023 21:58 | Autorizoval: | Automat | 19.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 15.10.2023 | L.R. Dukan Havířov | 10 | : | 8 | Slezští rytíři C Karviná | Dukan Lidová restaurace Havířov, Havířov | |
15:30 | Nekola Jaroslav | 24 | : | 22 | Mokrý Lukáš |
|
| 6. | Pá | 20.10.2023 | Iris C Havířov | 7 | : | 11 | Los Muertos Karviná | Vagon sportbar Havířov, Havířov | |
18:00 | Díková Lenka | 20 | : | 24 | Siekiera David |
Zadal: | Siekiera David | 21.10.2023 07:47 | Autorizoval: | Automat | 26.10.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 22.10.2023 | Majáček B Karviná | 13 | : | 5 | Šatlava Havířov | Majáček restaurace Karviná, Karviná | |
15:00 | Zollerová Rút | 28 | : | 14 | Mendlíková Petra |
|
| 6. | Ne | 22.10.2023 | Banditi z Vagonu Havířov | 7 | : | 11 | Pracanti Havířov | Vagon sportbar Havířov, Havířov | |
15:00 | Malich Milan | 19 | : | 26 | Čermín Petr |
|
| 6. | Ne | 22.10.2023 | Elefant Karviná | 14 | : | 4 | Otečkáři Motorest Koukolná | U Modrého slona Karviná, Karviná | |
15:00 | Franková Hana | 31 | : | 13 | Korbel Stanislav |
|
| 6. | Ne | 22.10.2023 | Slezští rytíři D Karviná | 5 | : | 13 | XPneu B Orlová | Pedro restaurace Karviná, Karviná | |
17:00 | Macurák Tomáš | 15 | : | 29 | Markovič Peter |
|
| 7. | Pá | 27.10.2023 | Pracanti Havířov | 10 | : | 8 | Slezští rytíři C Karviná | Tankovna Šatlava Havířov, Havířov | |
18:30 | Tomášková Kateřina | 23 | : | 19 | Mokrý Lukáš |
Zadal: | Čermín Petr | 28.10.2023 10:16 | Autorizoval: | Automat | 2.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 29.10.2023 | Šatlava Havířov | 2 | : | 16 | Banditi z Vagonu Havířov | Tankovna Šatlava Havířov, Havířov | |
14:00 | Mendlíková Petra | 12 | : | 33 | Malich Milan |
|
| 7. | Ne | 29.10.2023 | L.R. Dukan Havířov | 11 | : | 7 | Slezští rytíři D Karviná | Dukan Lidová restaurace Havířov, Havířov | |
15:30 | Nekola Jaroslav | 26 | : | 19 | Macurák Tomáš |
|
| 7. | Ne | 29.10.2023 | Los Muertos Karviná | 5 | : | 13 | Elefant Karviná | Tankovna Hutník Karviná, Karviná | |
17:00 | Siekiera David | 18 | : | 30 | Franková Hana |
|
| 7. | Ne | 29.10.2023 | XPneu B Orlová | 14 | : | 4 | Iris C Havířov | Perex restaurace Orlová, Orlová | |
17:00 | Markovič Peter | 28 | : | 13 | Díková Lenka |
Zadal: | Markovič Peter | 29.10.2023 20:06 | Autorizoval: | Automat | 4.11.2023 02:00 |
|
| 6. | Pá | 3.11.2023 | Armageddon Karviná | 14 | : | 4 | L.R. Dukan Havířov | Tankovna Hutník Karviná, Karviná | |
18:00 | Skopalík František | 32 | : | 12 | Nekola Jaroslav |
|
| 8. | Pá | 10.11.2023 | Armageddon Karviná | 11 | : | 7 | Pracanti Havířov | Tankovna Hutník Karviná, Karviná | |
18:00 | Skopalík František | 26 | : | 16 | Čermín Petr |
|
| 8. | Pá | 10.11.2023 | Iris C Havířov | 11 | : | 7 | L.R. Dukan Havířov | Vagon sportbar Havířov, Havířov | |
18:00 | Díková Lenka | 27 | : | 17 | Nekola Jaroslav |
|
| 8. | Ne | 12.11.2023 | Slezští rytíři C Karviná | 11 | : | 7 | Šatlava Havířov | Pedro restaurace Karviná, Karviná | |
14:00 | Mokrý Lukáš | 27 | : | 19 | Mendlíková Petra |
|
| 8. | Ne | 12.11.2023 | Majáček B Karviná | 12 | : | 6 | Otečkáři Motorest Koukolná | Majáček restaurace Karviná, Karviná | |
15:00 | Zollerová Rút | 28 | : | 18 | Korbel Stanislav |
|
| 9. | Pá | 17.11.2023 | Pracanti Havířov | 11 | : | 7 | Slezští rytíři D Karviná | Tankovna Šatlava Havířov, Havířov | |
18:00 | Čermín Petr | 24 | : | 15 | Macurák Tomáš |
|
| 9. | Ne | 19.11.2023 | Šatlava Havířov | 6 | : | 12 | Armageddon Karviná | Tankovna Šatlava Havířov, Havířov | |
14:00 | Mendlíková Petra | 16 | : | 24 | Skopalík František |
|
| 9. | Ne | 19.11.2023 | Otečkáři Motorest Koukolná | 8 | : | 10 | Banditi z Vagonu Havířov | Motorest Koukolná, Dětmarovice | |
15:00 | Korbel Stanislav | 21 | : | 23 | Malich Milan |
|
| 9. | Ne | 19.11.2023 | L.R. Dukan Havířov | 8 | : | 10 | Los Muertos Karviná | Dukan Lidová restaurace Havířov, Havířov | |
15:30 | Figura David | 20 | : | 23 | Siekiera David |
|
| 9. | Ne | 19.11.2023 | XPneu B Orlová | 12 | : | 6 | Elefant Karviná | Perex restaurace Orlová, Orlová | |
17:00 | Markovič Peter | 27 | : | 20 | Franková Hana |
|
| 10. | Pá | 24.11.2023 | Iris C Havířov | 13 | : | 5 | Pracanti Havířov | Vagon sportbar Havířov, Havířov | |
18:00 | Díková Lenka | 31 | : | 19 | Čermín Petr |
|
| 10. | Ne | 26.11.2023 | Slezští rytíři C Karviná | 7 | : | 11 | Otečkáři Motorest Koukolná | Pedro restaurace Karviná, Karviná | |
14:00 | Mokrý Lukáš | 21 | : | 27 | Korbel Stanislav |
|
| 10. | Ne | 26.11.2023 | Elefant Karviná | 13 | : | 5 | Majáček B Karviná | U Modrého slona Karviná, Karviná | |
15:00 | Franková Hana | 27 | : | 18 | Zollerová Rút |
|
| 10. | Ne | 26.11.2023 | XPneu B Orlová | 11 | : | 7 | L.R. Dukan Havířov | Perex restaurace Orlová, Orlová | |
17:00 | Markovič Peter | 23 | : | 16 | Nekola Jaroslav |
|
| 5. | Pá | 1.12.2023 | XPneu B Orlová | 8 | : | 10 | Armageddon Karviná | Perex restaurace Orlová, Orlová | |
18:30 | Markovič Peter | 19 | : | 23 | Skopalík František |
|
| 11. | Pá | 1.12.2023 | Pracanti Havířov | 8 | : | 10 | Los Muertos Karviná | Tankovna Šatlava Havířov, Havířov | |
18:30 | Čermín Petr | 21 | : | 23 | Siekiera David |
|
| 10. | So | 2.12.2023 | Slezští rytíři D Karviná | 11 | : | 7 | Šatlava Havířov | Pedro restaurace Karviná, Karviná | |
17:00 | Macurák Tomáš | 26 | : | 18 | Mendlíková Petra |
|
| 11. | Ne | 3.12.2023 | Šatlava Havířov | 7 | : | 11 | Iris C Havířov | Tankovna Šatlava Havířov, Havířov | |
14:00 | Mendlíková Petra | 19 | : | 26 | Díková Lenka |
|
| 11. | Ne | 3.12.2023 | Otečkáři Motorest Koukolná | 4 | : | 14 | Armageddon Karviná | Motorest Koukolná, Dětmarovice | |
15:00 | Korbel Stanislav | 12 | : | 30 | Skopalík František |
|
| 11. | Ne | 3.12.2023 | Majáček B Karviná | 8 | : | 10 | Banditi z Vagonu Havířov | Majáček restaurace Karviná, Karviná | |
15:00 | Zollerová Rút | 19 | : | 25 | Malich Milan |
|
| 11. | Ne | 3.12.2023 | L.R. Dukan Havířov | 4 | : | 14 | Elefant Karviná | Dukan Lidová restaurace Havířov, Havířov | |
15:30 | Nekola Jaroslav | 11 | : | 32 | Franková Hana |
|
| 12. | Ne | 10.12.2023 | Elefant Karviná | 11 | : | 7 | Banditi z Vagonu Havířov | U Modrého slona Karviná, Karviná | |
15:00 | Franková Hana | 26 | : | 21 | Malich Milan |
|
| 12. | Ne | 10.12.2023 | Slezští rytíři D Karviná | 5 | : | 13 | Otečkáři Motorest Koukolná | Pedro restaurace Karviná, Karviná | |
17:00 | Macurák Tomáš | 13 | : | 30 | Korbel Stanislav |
|
| 12. | Ne | 10.12.2023 | Los Muertos Karviná | 13 | : | 5 | Šatlava Havířov | Tankovna Hutník Karviná, Karviná | |
17:00 | Siekiera David | 31 | : | 14 | Mendlíková Petra |
|
| 12. | Ne | 10.12.2023 | XPneu B Orlová | 16 | : | 2 | Pracanti Havířov | Perex restaurace Orlová, Orlová | |
17:00 | Markovič Peter | 33 | : | 10 | Khek Kateřina |
Zadal: | Markovič Peter | 10.12.2023 20:12 | Autorizoval: | Automat | 16.12.2023 02:00 |
|
| 13. | Ne | 17.12.2023 | Šatlava Havířov | 7 | : | 11 | XPneu B Orlová | Tankovna Šatlava Havířov, Havířov | |
14:00 | Mendlíková Petra | 16 | : | 28 | Markovič Peter |
|
| 13. | Ne | 17.12.2023 | Otečkáři Motorest Koukolná | 6 | : | 12 | Iris C Havířov | Motorest Koukolná, Dětmarovice | |
15:00 | Korbel Stanislav | 18 | : | 27 | Díková Lenka |
|
| 13. | Ne | 17.12.2023 | Majáček B Karviná | 8 | : | 10 | Armageddon Karviná | Majáček restaurace Karviná, Karviná | |
15:00 | Zollerová Rút | 22 | : | 23 | Skopalík František |
|
| 13. | Ne | 17.12.2023 | Banditi z Vagonu Havířov | 13 | : | 5 | Slezští rytíři C Karviná | Vagon sportbar Havířov, Havířov | |
15:00 | Malich Milan | 29 | : | 15 | Mokrý Lukáš |
|
| 14. | Pá | 5.1.2024 | Armageddon Karviná | 8 | : | 10 | Banditi z Vagonu Havířov | Tankovna Hutník Karviná, Karviná | |
18:00 | Skopalík František | 20 | : | 24 | Malich Milan |
|
| 14. | Ne | 7.1.2024 | Elefant Karviná | 11 | : | 7 | Slezští rytíři C Karviná | U Modrého slona Karviná, Karviná | |
15:00 | Franková Hana | 25 | : | 16 | Mokrý Lukáš |
Zadal: | Franková Hana | 7.1.2024 18:08 | Autorizoval: | Automat | 13.1.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 7.1.2024 | L.R. Dukan Havířov | 8 | : | 10 | Šatlava Havířov | Dukan Lidová restaurace Havířov, Havířov | |
15:30 | Nekola Jaroslav | 20 | : | 26 | Mendlíková Petra |
|
| 14. | Ne | 7.1.2024 | Slezští rytíři D Karviná | 2 | : | 16 | Majáček B Karviná | Pedro restaurace Karviná, Karviná | |
17:00 | Macurák Tomáš | 8 | : | 32 | Zollerová Rút |
|
| 14. | Ne | 7.1.2024 | Los Muertos Karviná | 13 | : | 5 | Otečkáři Motorest Koukolná | Tankovna Hutník Karviná, Karviná | |
17:00 | Siekiera David | 28 | : | 14 | Korbel Stanislav |
|
| 15. | Pá | 12.1.2024 | Pracanti Havířov | 7 | : | 11 | Elefant Karviná | Tankovna Šatlava Havířov, Havířov | |
18:30 | Khek Kateřina | 15 | : | 28 | Franková Hana |
|
| 15. | Ne | 14.1.2024 | Slezští rytíři C Karviná | 7 | : | 11 | Armageddon Karviná | Pedro restaurace Karviná, Karviná | |
14:00 | Mokrý Lukáš | 20 | : | 24 | Skopalík František |
|
| 15. | Ne | 14.1.2024 | Otečkáři Motorest Koukolná | 2 | : | 16 | XPneu B Orlová | Motorest Koukolná, Dětmarovice | |
15:00 | Korbel Stanislav | 14 | : | 33 | Markovič Peter |
|
| 15. | Ne | 14.1.2024 | Majáček B Karviná | 12 | : | 6 | Iris C Havířov | Majáček restaurace Karviná, Karviná | |
15:00 | Zollerová Rút | 27 | : | 20 | Díková Lenka |
Zadal: | Zollerová Rút | 15.1.2024 13:49 | Autorizoval: | Automat | 20.1.2024 02:00 |
|
| 15. | Ne | 14.1.2024 | Banditi z Vagonu Havířov | 10 | : | 8 | Slezští rytíři D Karviná | Vagon sportbar Havířov, Havířov | |
15:00 | Malich Milan | 23 | : | 23 | Macurák Tomáš |
|
| 16. | Ne | 21.1.2024 | Šatlava Havířov | 8 | : | 10 | Pracanti Havířov | Tankovna Šatlava Havířov, Havířov | |
14:00 | Mendlíková Petra | 23 | : | 23 | Tomášková Kateřina |
|
| 16. | Ne | 21.1.2024 | Elefant Karviná | 11 | : | 7 | Armageddon Karviná | U Modrého slona Karviná, Karviná | |
15:00 | Franková Hana | 23 | : | 16 | Skopalík František |
|
| 16. | Ne | 21.1.2024 | Banditi z Vagonu Havířov | 5 | : | 13 | Iris C Havířov | Vagon sportbar Havířov, Havířov | |
15:00 | Malich Milan | 13 | : | 29 | Díková Lenka |
Zadal: | Malich Milan | 21.1.2024 20:07 | Autorizoval: | Automat | 27.1.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 21.1.2024 | Majáček B Karviná | 11 | : | 7 | Los Muertos Karviná | Majáček restaurace Karviná, Karviná | |
15:00 | Zollerová Rút | 26 | : | 15 | Siekiera David |
|
| 16. | Ne | 21.1.2024 | Otečkáři Motorest Koukolná | 10 | : | 8 | L.R. Dukan Havířov | Motorest Koukolná, Dětmarovice | |
15:00 | Korbel Stanislav | 23 | : | 22 | Nekola Jaroslav |
|
| 17. | Pá | 26.1.2024 | Iris C Havířov | 10 | : | 8 | Slezští rytíři C Karviná | Vagon sportbar Havířov, Havířov | |
18:00 | Díková Lenka | 23 | : | 20 | Mokrý Lukáš |
Zadal: | Automat | 30.1.2024 02:00 | Změnil: | Obluk Ladislav | 2.2.2024 14:06 | Autorizoval: | Automat | 1.2.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 28.1.2024 | Šatlava Havířov | 7 | : | 11 | Elefant Karviná | Tankovna Šatlava Havířov, Havířov | |
14:00 | Mendlíková Petra | 16 | : | 23 | Franková Hana |
|
| 17. | Ne | 28.1.2024 | Slezští rytíři D Karviná | 7 | : | 11 | Armageddon Karviná | Pedro restaurace Karviná, Karviná | |
17:00 | Macurák Tomáš | 20 | : | 27 | Skopalík František |
|
| 17. | Ne | 28.1.2024 | XPneu B Orlová | 0 | : | 18 | Majáček B Karviná | Perex restaurace Orlová, Orlová | |
17:00 | | 0 | : | 36 | |
Zadal: | Automat | 3.2.2024 02:00 | Autorizoval: | Automat | 3.2.2024 02:06 |
|
| 17. | Ne | 28.1.2024 | Los Muertos Karviná | 12 | : | 6 | Banditi z Vagonu Havířov | Tankovna Hutník Karviná, Karviná | |
17:00 | Siekiera David | 26 | : | 17 | Malich Milan |
|
| 18. | Pá | 2.2.2024 | Armageddon Karviná | 8 | : | 10 | Iris C Havířov | Tankovna Hutník Karviná, Karviná | |
18:00 | Skopalík František | 20 | : | 23 | Díková Lenka |
|
| 18. | Ne | 4.2.2024 | Slezští rytíři C Karviná | 8 | : | 10 | Los Muertos Karviná | Pedro restaurace Karviná, Karviná | |
14:00 | Mokrý Lukáš | 21 | : | 25 | Siekiera David |
|
| 18. | Ne | 4.2.2024 | Elefant Karviná | 15 | : | 3 | Slezští rytíři D Karviná | U Modrého slona Karviná, Karviná | |
15:00 | Franková Hana | 32 | : | 11 | Macurák Tomáš |
|
| 18. | Ne | 4.2.2024 | Banditi z Vagonu Havířov | 10 | : | 8 | XPneu B Orlová | Vagon sportbar Havířov, Havířov | |
15:00 | Malich Milan | 24 | : | 21 | Markovič Peter |
|
| 18. | Ne | 4.2.2024 | Majáček B Karviná | 13 | : | 5 | L.R. Dukan Havířov | Majáček restaurace Karviná, Karviná | |
15:00 | Zollerová Rút | 28 | : | 14 | Nekola Jaroslav |
|
| 18. | Ne | 4.2.2024 | Otečkáři Motorest Koukolná | 8 | : | 10 | Pracanti Havířov | Motorest Koukolná, Dětmarovice | |
15:00 | Korbel Stanislav | 20 | : | 26 | Khek Kateřina |
|
| 19. | Pá | 9.2.2024 | Iris C Havířov | 15 | : | 3 | Slezští rytíři D Karviná | Vagon sportbar Havířov, Havířov | |
18:00 | Díková Lenka | 32 | : | 10 | Macurák Tomáš |
Zadal: | Macurák Tomáš | 9.2.2024 20:51 | Autorizoval: | Automat | 15.2.2024 02:00 |
|
| 19. | Ne | 11.2.2024 | Šatlava Havířov | 11 | : | 7 | Otečkáři Motorest Koukolná | Tankovna Šatlava Havířov, Havířov | |
14:00 | Mendlíková Petra | 26 | : | 15 | Korbel Stanislav |
|
| 19. | Ne | 11.2.2024 | Los Muertos Karviná | 7 | : | 11 | Armageddon Karviná | Tankovna Hutník Karviná, Karviná | |
17:00 | Siekiera David | 19 | : | 25 | Skopalík František |
|
| 19. | Ne | 11.2.2024 | XPneu B Orlová | 11 | : | 7 | Slezští rytíři C Karviná | Perex restaurace Orlová, Orlová | |
17:00 | Markovič Peter | 25 | : | 16 | Mokrý Lukáš |
|
| 20. | Pá | 16.2.2024 | Armageddon Karviná | 11 | : | 7 | XPneu B Orlová | Tankovna Hutník Karviná, Karviná | |
18:00 | Skopalík František | 23 | : | 17 | Sliva Adam |
|
| 23. | Pá | 16.2.2024 | L.R. Dukan Havířov | 5 | : | 13 | Iris C Havířov | Dukan Lidová restaurace Havířov, Havířov | |
18:00 | Nekola Jaroslav | 13 | : | 30 | Díková Lenka |
|
| 20. | Ne | 18.2.2024 | Slezští rytíři C Karviná | 12 | : | 6 | L.R. Dukan Havířov | Pedro restaurace Karviná, Karviná | |
14:00 | Mokrý Lukáš | 27 | : | 17 | Nekola Jaroslav |
|
| 20. | Ne | 18.2.2024 | Elefant Karviná | 12 | : | 6 | Iris C Havířov | U Modrého slona Karviná, Karviná | |
15:00 | Franková Hana | 28 | : | 19 | Díková Lenka |
|
| 20. | Ne | 18.2.2024 | Majáček B Karviná | 12 | : | 6 | Pracanti Havířov | Majáček restaurace Karviná, Karviná | |
15:00 | Zollerová Rút | 29 | : | 19 | Khek Kateřina |
|
| 20. | Ne | 18.2.2024 | Slezští rytíři D Karviná | 5 | : | 13 | Los Muertos Karviná | Pedro restaurace Karviná, Karviná | |
17:00 | Macurák Tomáš | 16 | : | 28 | Siekiera David |
|
| 21. | Ne | 25.2.2024 | Šatlava Havířov | 8 | : | 10 | Majáček B Karviná | Tankovna Šatlava Havířov, Havířov | |
14:00 | Mendlíková Petra | 22 | : | 24 | Zollerová Rút |
|
| 21. | Ne | 25.2.2024 | Otečkáři Motorest Koukolná | 3 | : | 15 | Elefant Karviná | Motorest Koukolná, Dětmarovice | |
15:00 | Korbel Stanislav | 13 | : | 32 | Franková Hana |
|
| 21. | Ne | 25.2.2024 | L.R. Dukan Havířov | 6 | : | 12 | Armageddon Karviná | Dukan Lidová restaurace Havířov, Havířov | |
15:30 | Nekola Jaroslav | 18 | : | 25 | Skopalík František |
|
| 21. | Ne | 25.2.2024 | XPneu B Orlová | 13 | : | 5 | Slezští rytíři D Karviná | Perex restaurace Orlová, Orlová | |
17:00 | Markovič Peter | 29 | : | 12 | Macurák Tomáš |
|
| 21. | Ne | 25.2.2024 | Los Muertos Karviná | 5 | : | 13 | Iris C Havířov | Tankovna Hutník Karviná, Karviná | |
17:00 | Siekiera David | 16 | : | 29 | Díková Lenka |
|
| 22. | Ne | 3.3.2024 | Slezští rytíři D Karviná | 8 | : | 10 | L.R. Dukan Havířov | Pedro restaurace Karviná, Karviná | |
14:00 | Macurák Tomáš | 20 | : | 24 | Nekola Jaroslav |
|
| 22. | Ne | 3.3.2024 | Elefant Karviná | 13 | : | 5 | Los Muertos Karviná | U Modrého slona Karviná, Karviná | |
15:00 | Franková Hana | 30 | : | 15 | Siekiera David |
|
| 22. | Ne | 3.3.2024 | Banditi z Vagonu Havířov | 11 | : | 7 | Šatlava Havířov | Vagon sportbar Havířov, Havířov | |
15:00 | Malich Milan | 25 | : | 18 | Mendlíková Petra |
|
| 22. | Ne | 3.3.2024 | Slezští rytíři C Karviná | 10 | : | 8 | Pracanti Havířov | Pedro restaurace Karviná, Karviná | |
17:00 | Mokrý Lukáš | 24 | : | 23 | Khek Kateřina |
|
| 23. | Pá | 8.3.2024 | Pracanti Havířov | 8 | : | 10 | Armageddon Karviná | Tankovna Šatlava Havířov, Havířov | |
18:30 | Khek Kateřina | 19 | : | 24 | Skopalík František |
|
| 23. | Ne | 10.3.2024 | Šatlava Havířov | 10 | : | 8 | Slezští rytíři C Karviná | Tankovna Šatlava Havířov, Havířov | |
14:00 | Mendlíková Petra | 23 | : | 22 | Mokrý Lukáš |
|
| 23. | Ne | 10.3.2024 | Otečkáři Motorest Koukolná | 5 | : | 13 | Majáček B Karviná | Motorest Koukolná, Dětmarovice | |
15:00 | Korbel Stanislav | 12 | : | 29 | Zollerová Rút |
|
| 23. | Ne | 10.3.2024 | XPneu B Orlová | 15 | : | 3 | Los Muertos Karviná | Perex restaurace Orlová, Orlová | |
17:00 | Markovič Peter | 32 | : | 11 | Siekiera David |
|
| 24. | Pá | 15.3.2024 | Armageddon Karviná | 13 | : | 5 | Šatlava Havířov | Tankovna Hutník Karviná, Karviná | |
18:00 | Skopalík František | 31 | : | 14 | Mendlíková Petra |
|
| 24. | Ne | 17.3.2024 | Slezští rytíři D Karviná | 8 | : | 10 | Pracanti Havířov | Pedro restaurace Karviná, Karviná | |
14:00 | Macurák Tomáš | 21 | : | 21 | Khek Kateřina |
|
| 24. | Ne | 17.3.2024 | Elefant Karviná | 10 | : | 8 | XPneu B Orlová | U Modrého slona Karviná, Karviná | |
15:00 | Franková Hana | 22 | : | 19 | Markovič Peter |
|
| 24. | Ne | 17.3.2024 | Banditi z Vagonu Havířov | 14 | : | 4 | Otečkáři Motorest Koukolná | Vagon sportbar Havířov, Havířov | |
15:00 | Malich Milan | 30 | : | 14 | Korbel Stanislav |
|
| 24. | Ne | 17.3.2024 | Los Muertos Karviná | 10 | : | 8 | L.R. Dukan Havířov | Tankovna Hutník Karviná, Karviná | |
17:00 | Siekiera David | 22 | : | 19 | Janošík Kamil |
|
| 22. | Pá | 22.3.2024 | Iris C Havířov | 12 | : | 6 | XPneu B Orlová | Vagon sportbar Havířov, Havířov | |
18:00 | Díková Lenka | 29 | : | 19 | Markovič Peter |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Pá | 8.9.2023 | Darts B Bohumín | 10 | : | 8 | Orli B Orlová | Family bistro Bohumín, Bohumín | |
18:30 | Bravanský Jiří | 25 | : | 22 | Vaisarová Martina |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Šipkaři Od Dejva Orlová | 5 | : | 13 | Václavovice D.C. | U Dejva hospůdka Orlová, Orlová | |
15:00 | Vojtíčková Kateřina | 17 | : | 28 | Hranický Stanislav |
|
| 2. | Pá | 15.9.2023 | Iris B Havířov | 13 | : | 5 | Šipkaři Od Dejva Orlová | Iris Šipkový Club Havířov, Havířov | |
18:30 | Merva Petr | 28 | : | 19 | Vojtíčková Kateřina |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Orli B Orlová | 8 | : | 10 | Orli Orlová | U Króla restaurace Orlová, Orlová | |
15:30 | Maršálek Jaroslav | 20 | : | 25 | Maršálek Petr |
|
| 1. | Ne | 24.9.2023 | Majáček C Karviná | 10 | : | 8 | Kobra Šenov | Majáček restaurace Karviná, Karviná | |
16:00 | Stadtherr Martin | 24 | : | 20 | Toman Petr |
|
| 3. | Pá | 29.9.2023 | Freďouši Beéčka Darkovičky | 13 | : | 5 | Hornets Bohumín | U Šenkýřky Darkovičky, Darkovičky | |
18:30 | Gaj Dominik | 27 | : | 15 | Malota Marek |
Zadal: | Gaj Dominik | 29.9.2023 21:42 | Autorizoval: | Automat | 5.10.2023 02:00 |
|
| 3. | Pá | 29.9.2023 | Darts B Bohumín | 11 | : | 7 | Kaplička Orlová | Family bistro Bohumín, Bohumín | |
18:30 | Bravanský Jiří | 25 | : | 21 | Gura Jiří |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Šipkaři Od Dejva Orlová | 10 | : | 8 | Kobra Šenov | U Dejva hospůdka Orlová, Orlová | |
15:00 | Vojtíčková Kateřina | 24 | : | 22 | Toman Petr |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Václavovice D.C. | 10 | : | 8 | Iris B Havířov | Na Hřišti klub Václavovice, Václavovice | |
15:00 | Hranický Stanislav | 27 | : | 19 | Merva Petr |
Zadal: | Mokroš Michal | 2.10.2023 17:16 | Autorizoval: | Automat | 7.10.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Orli Orlová | 8 | : | 10 | Brooklyn C Draci Havířov | U Króla restaurace Orlová, Orlová | |
15:30 | Maršálek Petr | 20 | : | 26 | Pavelek Dušan st. |
|
| 3. | Ne | 1.10.2023 | Majáček C Karviná | 10 | : | 8 | Orli B Orlová | Majáček restaurace Karviná, Karviná | |
16:30 | Stadtherr Martin | 22 | : | 22 | Maršálek Jaroslav |
|
| 4. | Pá | 6.10.2023 | Kobra Šenov | 6 | : | 12 | Václavovice D.C. | U Duchanů restaurace Šenov, Šenov | |
18:00 | Toman Petr | 18 | : | 27 | Hranický Stanislav |
Zadal: | Mokroš Michal | 9.10.2023 16:33 | Autorizoval: | Automat | 12.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Brooklyn C Draci Havířov | 13 | : | 5 | Majáček C Karviná | Brooklyn herna bar Havířov, Havířov | |
13:00 | Pavelek Dušan st. | 29 | : | 13 | Stadtherr Martin |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Kaplička Orlová | 10 | : | 8 | Orli Orlová | U Kapličky restaurace Orlová, Orlová | |
16:00 | Gura Jiří | 22 | : | 19 | Maršálek Petr |
|
| 4. | Ne | 8.10.2023 | Hornets Bohumín | 8 | : | 10 | Darts B Bohumín | Sportovka bar Bohumín, Bohumín | |
18:00 | Vachtarčík David | 21 | : | 22 | Bravanský Jiří |
Zadal: | Bravanský Jiří | 8.10.2023 21:01 | Autorizoval: | Automat | 14.10.2023 02:00 |
|
| 1. | Pá | 13.10.2023 | Freďouši Beéčka Darkovičky | 10 | : | 8 | Brooklyn C Draci Havířov | U Šenkýřky Darkovičky, Darkovičky | |
18:30 | Gaj Dominik | 21 | : | 20 | Pavelek Dušan st. |
|
| 5. | Pá | 13.10.2023 | Iris B Havířov | 13 | : | 5 | Kobra Šenov | Iris Šipkový Club Havířov, Havířov | |
18:30 | Merva Petr | 30 | : | 15 | Toman Petr |
Zadal: | Merva Petr | 13.10.2023 21:35 | Autorizoval: | Automat | 19.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 15.10.2023 | Šipkaři Od Dejva Orlová | 5 | : | 13 | Orli B Orlová | U Dejva hospůdka Orlová, Orlová | |
15:00 | Vojtíčková Kateřina | 16 | : | 30 | Maršálek Jaroslav |
|
| 5. | Ne | 15.10.2023 | Orli Orlová | 11 | : | 7 | Hornets Bohumín | U Króla restaurace Orlová, Orlová | |
15:30 | Maršálek Petr | 23 | : | 19 | Malota Marek |
Zadal: | Maršálek Petr | 15.10.2023 18:17 | Autorizoval: | Automat | 21.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 15.10.2023 | Majáček C Karviná | 10 | : | 8 | Kaplička Orlová | Majáček restaurace Karviná, Karviná | |
16:30 | Stadtherr Martin | 23 | : | 22 | Gura Jiří |
|
| 6. | Ne | 22.10.2023 | Brooklyn C Draci Havířov | 15 | : | 3 | Šipkaři Od Dejva Orlová | Brooklyn herna bar Havířov, Havířov | |
13:00 | Pavelek Dušan st. | 31 | : | 9 | Bystroň David |
|
| 6. | Ne | 22.10.2023 | Orli B Orlová | 8 | : | 10 | Václavovice D.C. | U Króla restaurace Orlová, Orlová | |
15:30 | Maršálek Jaroslav | 21 | : | 25 | Hranický Stanislav |
|
| 6. | Ne | 22.10.2023 | Hornets Bohumín | 15 | : | 3 | Majáček C Karviná | Sportovka bar Bohumín, Bohumín | |
18:00 | Vachtarčík David | 31 | : | 11 | Stadtherr Martin |
|
| 7. | Pá | 27.10.2023 | Iris B Havířov | 7 | : | 11 | Orli B Orlová | Iris Šipkový Club Havířov, Havířov | |
18:30 | Merva Petr | 19 | : | 26 | Maršálek Jaroslav |
|
| 7. | Ne | 29.10.2023 | Šipkaři Od Dejva Orlová | 3 | : | 15 | Kaplička Orlová | U Dejva hospůdka Orlová, Orlová | |
15:00 | Vojtíčková Kateřina | 10 | : | 31 | Gura Jiří |
|
| 7. | Ne | 29.10.2023 | Václavovice D.C. | 6 | : | 12 | Brooklyn C Draci Havířov | Na Hřišti klub Václavovice, Václavovice | |
15:00 | Mokroš Michal | 15 | : | 27 | Pavelek Dušan st. |
|
| 8. | Pá | 10.11.2023 | Freďouši Beéčka Darkovičky | 16 | : | 2 | Majáček C Karviná | U Šenkýřky Darkovičky, Darkovičky | |
18:30 | Gaj Dominik | 33 | : | 9 | Stadtherr Martin |
|
| 8. | Ne | 12.11.2023 | Brooklyn C Draci Havířov | 12 | : | 6 | Iris B Havířov | Brooklyn herna bar Havířov, Havířov | |
13:00 | Pavelek Dušan st. | 28 | : | 13 | Merva Petr |
|
| 8. | Ne | 12.11.2023 | Orli B Orlová | 14 | : | 4 | Kobra Šenov | U Króla restaurace Orlová, Orlová | |
15:30 | Maršálek Jaroslav | 32 | : | 15 | Toman Petr |
|
| 8. | Ne | 12.11.2023 | Kaplička Orlová | 10 | : | 8 | Václavovice D.C. | U Kapličky restaurace Orlová, Orlová | |
16:00 | Gura Jiří | 20 | : | 21 | Hranický Stanislav |
|
| 8. | Ne | 12.11.2023 | Hornets Bohumín | 11 | : | 7 | Šipkaři Od Dejva Orlová | Sportovka bar Bohumín, Bohumín | |
18:00 | Malota Marek | 27 | : | 16 | Bystroň Bogdan |
|
| 9. | Pá | 17.11.2023 | Kobra Šenov | 5 | : | 13 | Brooklyn C Draci Havířov | U Duchanů restaurace Šenov, Šenov | |
18:00 | Toman Petr | 13 | : | 30 | Jeziorski Antonín |
|
| 9. | Pá | 17.11.2023 | Iris B Havířov | 10 | : | 8 | Kaplička Orlová | Iris Šipkový Club Havířov, Havířov | |
18:30 | Merva Petr | 22 | : | 23 | Gura Jiří |
Zadal: | Gura Jiří | 18.11.2023 07:32 | Autorizoval: | Automat | 23.11.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 19.11.2023 | Kaplička Orlová | 10 | : | 8 | Freďouši Beéčka Darkovičky | U Kapličky restaurace Orlová, Orlová | |
15:00 | Gura Jiří | 24 | : | 17 | Gaj Dominik |
Zadal: | Gaj Dominik | 19.11.2023 17:31 | Změnil: | Gura Jiří | 19.11.2023 17:31 | Autorizoval: | Automat | 25.11.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 19.11.2023 | Václavovice D.C. | 5 | : | 13 | Hornets Bohumín | Na Hřišti klub Václavovice, Václavovice | |
15:00 | Hranický Stanislav | 18 | : | 29 | Břuska Filip |
|
| 9. | Ne | 19.11.2023 | Majáček C Karviná | 4 | : | 14 | Darts B Bohumín | Majáček restaurace Karviná, Karviná | |
16:30 | Stadtherr Martin | 13 | : | 30 | Bravanský Jiří |
|
| 10. | Pá | 24.11.2023 | Freďouši Beéčka Darkovičky | 15 | : | 3 | Šipkaři Od Dejva Orlová | U Šenkýřky Darkovičky, Darkovičky | |
18:30 | Gaj Dominik | 33 | : | 10 | Vojtíčková Kateřina |
Zadal: | Gaj Dominik | 24.11.2023 21:06 | Autorizoval: | Automat | 30.11.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 26.11.2023 | Orli Orlová | 16 | : | 2 | Majáček C Karviná | U Króla restaurace Orlová, Orlová | |
15:30 | Maršálek Petr | 33 | : | 5 | Stadtherr Martin |
|
| 10. | Ne | 26.11.2023 | Kaplička Orlová | 10 | : | 8 | Kobra Šenov | U Kapličky restaurace Orlová, Orlová | |
16:00 | Gura Jiří | 23 | : | 19 | Toman Petr |
Zadal: | Gura Jiří | 26.11.2023 18:59 | Autorizoval: | Automat | 2.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 26.11.2023 | Hornets Bohumín | 13 | : | 5 | Iris B Havířov | Sportovka bar Bohumín, Bohumín | |
18:00 | Malota Marek | 28 | : | 16 | Merva Petr |
Zadal: | Břuska Filip | 26.11.2023 21:20 | Autorizoval: | Automat | 2.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Pá | 1.12.2023 | Kobra Šenov | 3 | : | 15 | Hornets Bohumín | U Duchanů restaurace Šenov, Šenov | |
18:00 | Toman Petr | 10 | : | 30 | Malota Marek |
Zadal: | Břuska Filip | 2.12.2023 13:52 | Autorizoval: | Automat | 7.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Ne | 3.12.2023 | Šipkaři Od Dejva Orlová | 6 | : | 12 | Darts B Bohumín | U Dejva hospůdka Orlová, Orlová | |
15:00 | Vojtíčková Kateřina | 20 | : | 27 | Bravanský Jiří |
|
| 11. | Ne | 3.12.2023 | Václavovice D.C. | 6 | : | 12 | Freďouši Beéčka Darkovičky | Na Hřišti klub Václavovice, Václavovice | |
15:00 | Hranický Stanislav | 17 | : | 27 | Gaj Dominik |
Zadal: | Gaj Dominik | 3.12.2023 18:18 | Autorizoval: | Automat | 9.12.2023 02:00 |
|
| 12. | Pá | 8.12.2023 | Freďouši Beéčka Darkovičky | 11 | : | 7 | Iris B Havířov | U Šenkýřky Darkovičky, Darkovičky | |
18:30 | Gaj Dominik | 26 | : | 20 | Merva Petr |
Zadal: | Gaj Dominik | 8.12.2023 21:15 | Autorizoval: | Automat | 14.12.2023 02:00 |
|
| 12. | Pá | 8.12.2023 | Darts B Bohumín | 11 | : | 7 | Václavovice D.C. | Family bistro Bohumín, Bohumín | |
18:30 | Bravanský Jiří | 26 | : | 19 | Hranický Stanislav |
|
| 12. | Ne | 10.12.2023 | Orli Orlová | 11 | : | 7 | Šipkaři Od Dejva Orlová | U Króla restaurace Orlová, Orlová | |
15:30 | Maršálek Petr | 27 | : | 20 | Bystroň Bogdan |
Zadal: | Maršálek Petr | 10.12.2023 22:42 | Autorizoval: | Automat | 16.12.2023 02:00 |
|
| 12. | Ne | 10.12.2023 | Kaplička Orlová | 7 | : | 11 | Orli B Orlová | U Kapličky restaurace Orlová, Orlová | |
16:00 | Gura Jiří | 17 | : | 26 | Maršálek Jaroslav |
|
| 13. | Pá | 15.12.2023 | Iris B Havířov | 5 | : | 13 | Darts B Bohumín | Iris Šipkový Club Havířov, Havířov | |
18:30 | Merva Petr | 14 | : | 28 | Bravanský Jiří |
Zadal: | Bravanský Jiří | 15.12.2023 22:11 | Autorizoval: | Automat | 21.12.2023 02:00 |
|
| 13. | Ne | 17.12.2023 | Brooklyn C Draci Havířov | 12 | : | 6 | Kaplička Orlová | Brooklyn herna bar Havířov, Havířov | |
13:00 | Pavelek Dušan st. | 26 | : | 19 | Gura Jiří |
|
| 13. | Ne | 17.12.2023 | Šipkaři Od Dejva Orlová | 11 | : | 7 | Majáček C Karviná | U Dejva hospůdka Orlová, Orlová | |
15:00 | Vojtíčková Kateřina | 25 | : | 19 | Stadtherr Martin |
|
| 13. | Ne | 17.12.2023 | Václavovice D.C. | 8 | : | 10 | Orli Orlová | Na Hřišti klub Václavovice, Václavovice | |
15:00 | Hranický Stanislav | 21 | : | 23 | Maršálek Petr |
|
| 13. | Ne | 17.12.2023 | Orli B Orlová | 6 | : | 12 | Hornets Bohumín | U Króla restaurace Orlová, Orlová | |
15:30 | Maršálek Jaroslav | 16 | : | 28 | Malota Marek |
|
| 14. | Pá | 5.1.2024 | Darts B Bohumín | 12 | : | 6 | Kobra Šenov | Family bistro Bohumín, Bohumín | |
18:30 | Bravanský Jiří | 27 | : | 15 | Toman Petr |
|
| 14. | Ne | 7.1.2024 | Orli Orlová | 11 | : | 7 | Iris B Havířov | U Króla restaurace Orlová, Orlová | |
15:30 | Maršálek Petr | 25 | : | 18 | Merva Petr |
Zadal: | Maršálek Petr | 7.1.2024 18:04 | Autorizoval: | Automat | 13.1.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 7.1.2024 | Majáček C Karviná | 7 | : | 11 | Václavovice D.C. | Majáček restaurace Karviná, Karviná | |
16:30 | Stadtherr Martin | 16 | : | 25 | Hranický Stanislav |
|
| 14. | Ne | 7.1.2024 | Hornets Bohumín | 6 | : | 12 | Brooklyn C Draci Havířov | Sportovka bar Bohumín, Bohumín | |
18:00 | Malota Marek | 19 | : | 28 | Ganczarczyk Radim |
|
| 15. | Pá | 12.1.2024 | Kobra Šenov | 5 | : | 13 | Orli Orlová | U Duchanů restaurace Šenov, Šenov | |
18:00 | Toman Petr | 16 | : | 29 | Maršálek Petr |
|
| 15. | Pá | 12.1.2024 | Iris B Havířov | 11 | : | 7 | Majáček C Karviná | Iris Šipkový Club Havířov, Havířov | |
18:30 | Merva Petr | 25 | : | 17 | Stadtherr Martin |
|
| 15. | Ne | 14.1.2024 | Orli B Orlová | 11 | : | 7 | Freďouši Beéčka Darkovičky | U Króla restaurace Orlová, Orlová | |
15:30 | Maršálek Jaroslav | 24 | : | 19 | Gaj Dominik |
|
| 15. | Ne | 14.1.2024 | Kaplička Orlová | 5 | : | 13 | Hornets Bohumín | U Kapličky restaurace Orlová, Orlová | |
16:00 | Gura Jiří | 13 | : | 28 | Malota Marek |
|
| 16. | Pá | 19.1.2024 | Kobra Šenov | 7 | : | 11 | Majáček C Karviná | U Duchanů restaurace Šenov, Šenov | |
18:00 | Toman Petr | 18 | : | 27 | Stadtherr Martin |
|
| 16. | Ne | 21.1.2024 | Brooklyn C Draci Havířov | 12 | : | 6 | Freďouši Beéčka Darkovičky | Brooklyn herna bar Havířov, Havířov | |
13:00 | Pavelek Dušan st. | 25 | : | 17 | Gaj Dominik |
|
| 16. | Ne | 21.1.2024 | Václavovice D.C. | 11 | : | 7 | Šipkaři Od Dejva Orlová | Na Hřišti klub Václavovice, Václavovice | |
15:00 | Hranický Stanislav | 25 | : | 20 | Bystroň David |
|
| 16. | Ne | 21.1.2024 | Orli B Orlová | 4 | : | 14 | Darts B Bohumín | U Króla restaurace Orlová, Orlová | |
15:30 | Maršálek Jaroslav | 12 | : | 30 | Bravanský Jiří |
|
| 17. | Pá | 26.1.2024 | Freďouši Beéčka Darkovičky | 13 | : | 5 | Kaplička Orlová | U Šenkýřky Darkovičky, Darkovičky | |
18:30 | Gaj Dominik | 29 | : | 15 | Gura Jiří |
Zadal: | Gaj Dominik | 26.1.2024 21:01 | Autorizoval: | Automat | 1.2.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 28.1.2024 | Šipkaři Od Dejva Orlová | 11 | : | 7 | Iris B Havířov | U Dejva hospůdka Orlová, Orlová | |
15:00 | Bystroň Bogdan | 25 | : | 19 | Merva Petr |
|
| 18. | Pá | 2.2.2024 | Iris B Havířov | 8 | : | 10 | Václavovice D.C. | Iris Šipkový Club Havířov, Havířov | |
18:30 | Merva Petr | 18 | : | 24 | Hranický Stanislav |
Zadal: | Merva Petr | 3.2.2024 17:36 | Autorizoval: | Automat | 8.2.2024 02:00 |
|
| 18. | Ne | 4.2.2024 | Brooklyn C Draci Havířov | 14 | : | 4 | Orli Orlová | Brooklyn herna bar Havířov, Havířov | |
13:00 | Pavelek Dušan st. | 30 | : | 9 | Bojda Marek |
|
| 18. | Ne | 4.2.2024 | Orli B Orlová | 10 | : | 8 | Majáček C Karviná | U Króla restaurace Orlová, Orlová | |
15:30 | Maršálek Jaroslav | 22 | : | 22 | Stadtherr Martin |
|
| 18. | Ne | 4.2.2024 | Kaplička Orlová | 10 | : | 8 | Darts B Bohumín | U Kapličky restaurace Orlová, Orlová | |
16:00 | Gura Jiří | 23 | : | 22 | Bravanský Jiří |
|
| 18. | Ne | 4.2.2024 | Hornets Bohumín | 12 | : | 6 | Freďouši Beéčka Darkovičky | Sportovka bar Bohumín, Bohumín | |
18:00 | Malota Marek | 27 | : | 20 | Gaj Dominik |
|
| 19. | Pá | 9.2.2024 | Darts B Bohumín | 12 | : | 6 | Hornets Bohumín | Family bistro Bohumín, Bohumín | |
18:30 | Bravanský Jiří | 27 | : | 19 | Malota Marek |
|
| 19. | Ne | 11.2.2024 | Václavovice D.C. | 11 | : | 7 | Kobra Šenov | Na Hřišti klub Václavovice, Václavovice | |
15:00 | Hranický Stanislav | 25 | : | 18 | Toman Petr |
|
| 19. | Ne | 11.2.2024 | Orli Orlová | 10 | : | 8 | Kaplička Orlová | U Króla restaurace Orlová, Orlová | |
15:30 | Maršálek Petr | 25 | : | 22 | Gura Jiří |
Zadal: | Maršálek Petr | 11.2.2024 20:22 | Autorizoval: | Automat | 17.2.2024 02:00 |
|
| 19. | Ne | 11.2.2024 | Majáček C Karviná | 5 | : | 13 | Brooklyn C Draci Havířov | Majáček restaurace Karviná, Karviná | |
16:30 | Stadtherr Martin | 13 | : | 29 | Jeziorski Antonín |
|
| 20. | Pá | 16.2.2024 | Kobra Šenov | 7 | : | 11 | Iris B Havířov | U Duchanů restaurace Šenov, Šenov | |
18:00 | Toman Petr | 16 | : | 25 | Merva Petr |
Zadal: | Toman Petr | 16.2.2024 21:43 | Autorizoval: | Automat | 22.2.2024 02:00 |
|
| 17. | Pá | 16.2.2024 | Darts B Bohumín | 12 | : | 6 | Brooklyn C Draci Havířov | Family bistro Bohumín, Bohumín | |
18:30 | Bravanský Jiří | 26 | : | 17 | Malíšek Petr |
|
| 20. | Ne | 18.2.2024 | Orli B Orlová | 8 | : | 10 | Šipkaři Od Dejva Orlová | U Króla restaurace Orlová, Orlová | |
15:30 | Maršálek Jaroslav | 19 | : | 24 | Bystroň Bogdan |
|
| 20. | Ne | 18.2.2024 | Kaplička Orlová | 13 | : | 5 | Majáček C Karviná | U Kapličky restaurace Orlová, Orlová | |
16:00 | Gura Jiří | 29 | : | 14 | Stadtherr Martin |
Zadal: | Gura Jiří | 18.2.2024 17:25 | Změnil: | Gura Jiří | 19.2.2024 06:37 | Autorizoval: | Automat | 24.2.2024 02:00 |
|
| 20. | Ne | 18.2.2024 | Hornets Bohumín | 10 | : | 8 | Orli Orlová | Sportovka bar Bohumín, Bohumín | |
18:00 | Malota Marek | 24 | : | 22 | Maršálek Petr |
|
| 21. | Ne | 25.2.2024 | Václavovice D.C. | 7 | : | 11 | Orli B Orlová | Na Hřišti klub Václavovice, Václavovice | |
15:00 | Hranický Stanislav | 20 | : | 25 | Maršálek Jaroslav |
|
| 21. | Ne | 25.2.2024 | Šipkaři Od Dejva Orlová | 4 | : | 14 | Brooklyn C Draci Havířov | U Dejva hospůdka Orlová, Orlová | |
15:00 | Bystroň Bogdan | 13 | : | 30 | Jeziorski Antonín |
|
| 21. | Ne | 25.2.2024 | Majáček C Karviná | 8 | : | 10 | Hornets Bohumín | Majáček restaurace Karviná, Karviná | |
16:30 | Stadtherr Martin | 19 | : | 25 | Malota Marek |
|
| 13. | Čt | 29.2.2024 | Kobra Šenov | 0 | : | 18 | Freďouši Beéčka Darkovičky | U Duchanů restaurace Šenov, Šenov | |
18:00 | | 0 | : | 36 | |
Zadal: | Automat | 4.3.2024 02:00 | Autorizoval: | Automat | 6.3.2024 02:00 |
|
| 22. | Pá | 1.3.2024 | Freďouši Beéčka Darkovičky | 0 | : | 18 | Orli Orlová | U Šenkýřky Darkovičky, Darkovičky | |
18:30 | | 0 | : | 36 | |
Zadal: | Automat | 5.3.2024 02:00 | Autorizoval: | Automat | 7.3.2024 02:00 |
|
| 22. | Ne | 3.3.2024 | Brooklyn C Draci Havířov | 13 | : | 5 | Václavovice D.C. | Brooklyn herna bar Havířov, Havířov | |
13:00 | Jeziorski Antonín | 29 | : | 17 | Onderka Lukáš |
|
| 22. | Ne | 3.3.2024 | Orli B Orlová | 12 | : | 6 | Iris B Havířov | U Króla restaurace Orlová, Orlová | |
15:30 | Maršálek Jaroslav | 28 | : | 17 | Merva Petr |
|
| 22. | Ne | 3.3.2024 | Kaplička Orlová | 11 | : | 7 | Šipkaři Od Dejva Orlová | U Kapličky restaurace Orlová, Orlová | |
16:00 | Gura Jiří | 25 | : | 18 | Bystroň Bogdan |
Zadal: | Gura Jiří | 3.3.2024 18:27 | Autorizoval: | Automat | 9.3.2024 02:00 |
|
| 23. | Pá | 8.3.2024 | Kobra Šenov | 3 | : | 15 | Orli B Orlová | U Duchanů restaurace Šenov, Šenov | |
18:00 | Toman Petr | 13 | : | 30 | Maršálek Jaroslav |
|
| 23. | Pá | 8.3.2024 | Iris B Havířov | 6 | : | 12 | Brooklyn C Draci Havířov | Iris Šipkový Club Havířov, Havířov | |
18:30 | Merva Petr | 16 | : | 28 | Pavelek Dušan ml. |
|
| 23. | Ne | 10.3.2024 | Šipkaři Od Dejva Orlová | 10 | : | 8 | Hornets Bohumín | U Dejva hospůdka Orlová, Orlová | |
15:00 | Bystroň Bogdan | 23 | : | 20 | Malota Marek |
Zadal: | Břuska Filip | 11.3.2024 13:52 | Autorizoval: | Automat | 16.3.2024 02:00 |
|
| 23. | Ne | 10.3.2024 | Václavovice D.C. | 11 | : | 7 | Kaplička Orlová | Na Hřišti klub Václavovice, Václavovice | |
15:00 | Hranický Stanislav | 24 | : | 21 | Gura Jiří |
|
| 23. | Ne | 10.3.2024 | Orli Orlová | 4 | : | 14 | Darts B Bohumín | U Króla restaurace Orlová, Orlová | |
15:30 | Maršálek Petr | 15 | : | 29 | Bravanský Jiří |
|
| 23. | Ne | 10.3.2024 | Majáček C Karviná | 4 | : | 14 | Freďouši Beéčka Darkovičky | Majáček restaurace Karviná, Karviná | |
16:30 | Stadtherr Martin | 12 | : | 29 | Gaj Dominik |
|
| 24. | Pá | 15.3.2024 | Darts B Bohumín | 13 | : | 5 | Majáček C Karviná | Family bistro Bohumín, Bohumín | |
18:30 | Bravanský Jiří | 27 | : | 13 | Stadtherr Martin |
|
| 24. | Ne | 17.3.2024 | Brooklyn C Draci Havířov | 15 | : | 3 | Kobra Šenov | Brooklyn herna bar Havířov, Havířov | |
13:00 | Jeziorski Antonín | 32 | : | 12 | Toman Petr |
|
| 24. | Ne | 17.3.2024 | Kaplička Orlová | 13 | : | 5 | Iris B Havířov | U Kapličky restaurace Orlová, Orlová | |
16:00 | Gura Jiří | 28 | : | 13 | Merva Petr |
Zadal: | Gura Jiří | 17.3.2024 18:26 | Autorizoval: | Automat | 23.3.2024 02:00 |
|
| 24. | Ne | 17.3.2024 | Hornets Bohumín | 11 | : | 7 | Václavovice D.C. | Sportovka bar Bohumín, Bohumín | |
18:00 | Malota Marek | 22 | : | 18 | Hranický Stanislav |
|
| 21. | Pá | 22.3.2024 | Darts B Bohumín | 16 | : | 2 | Freďouši Beéčka Darkovičky | Family bistro Bohumín, Bohumín | |
18:30 | Bravanský Jiří | 33 | : | 5 | Hatrik Petr |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Po | 11.9.2023 | Jelen C Kyjovice | 10 | : | 8 | Šalanda Assen Ostrava-Poruba | U Vašiců Kyjovice, Kyjovice | |
18:00 | Šurányi Karel | 25 | : | 21 | Krakovčík Karel |
|
| 1. | Po | 11.9.2023 | Sokolíci Vřesina | 12 | : | 6 | Kojoti B Třebovice | Na kopci restaurace Vřesina, Vřesina | |
18:00 | Kudela Pavel | 29 | : | 18 | Pašník Tomáš |
|
| 1. | Po | 11.9.2023 | Kozel B Klimkovice | 12 | : | 6 | Flegmati Poruba | Na podloubí Klimkovice, Klimkovice | |
18:00 | Davidová Silvie | 29 | : | 15 | Král Michal |
|
| 1. | St | 13.9.2023 | Green Svinov | 15 | : | 3 | Maksíci Poruba | U Kočky Ostrava-Svinov, Ostrava | |
18:00 | Augustin Adam | 30 | : | 9 | Frebort Pavel |
|
| 2. | Po | 18.9.2023 | Flegmati Poruba | 4 | : | 14 | Panthers B Poruba | Maják hospoda Ostrava-Poruba, Ostrava | |
18:00 | Král Michal | 10 | : | 31 | Cisovský David |
Zadal: | Míka Jan | 19.9.2023 00:07 | Změnil: | Král Michal | 19.9.2023 22:04 | Autorizoval: | Automat | 24.9.2023 02:00 |
|
| 2. | Po | 18.9.2023 | Lvi Poruba | 12 | : | 6 | Kozel B Klimkovice | Šatlava Ostrava-Poruba, Ostrava | |
18:00 | Kubala Radim | 28 | : | 15 | Davidová Silvie |
|
| 2. | Po | 18.9.2023 | Kojoti B Třebovice | 6 | : | 12 | Kojoti Třebovice | Na hřišti hospůdka Ostrava-Třebovice, Ostrava | |
18:00 | Pašník Tomáš | 16 | : | 28 | Barta Martin |
|
| 2. | Po | 18.9.2023 | Kozel Klimkovice | 8 | : | 10 | Sokolíci Vřesina | Na podloubí Klimkovice, Klimkovice | |
18:00 | Lubojacký Jan | 18 | : | 23 | Kudela Pavel |
|
| 2. | Po | 18.9.2023 | Šalanda Assen Ostrava-Poruba | 1 | : | 17 | Luftwaffe Poruba | Šalanda Assen Ostrava-Poruba, Ostrava | |
18:00 | Krakovčík Karel | 8 | : | 35 | Kroker Jindřich |
|
| 2. | Po | 18.9.2023 | Maksíci Poruba | 8 | : | 10 | Maxi-Mukade Poruba | Max pivnice Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Frebort Pavel | 19 | : | 25 | Žabka Petr |
|
| 2. | St | 20.9.2023 | Green Svinov | 14 | : | 4 | Jelen C Kyjovice | U Kočky Ostrava-Svinov, Ostrava | |
18:00 | Augustin Adam | 30 | : | 10 | Šurányi Karel |
|
| 3. | Po | 2.10.2023 | Jelen C Kyjovice | 8 | : | 10 | Maksíci Poruba | U Vašiců Kyjovice, Kyjovice | |
18:00 | Šurányi Karel | 18 | : | 21 | Frebort Pavel |
|
| 3. | Po | 2.10.2023 | Sokolíci Vřesina | 15 | : | 3 | Šalanda Assen Ostrava-Poruba | Na kopci restaurace Vřesina, Vřesina | |
18:00 | Kudela Pavel | 31 | : | 10 | Krakovčík Karel |
|
| 3. | Po | 2.10.2023 | Kojoti Třebovice | 14 | : | 4 | Kozel Klimkovice | Na hřišti hospůdka Ostrava-Třebovice, Ostrava | |
18:00 | Barta Martin | 30 | : | 13 | Karkoška Milan |
|
| 3. | Po | 2.10.2023 | Kozel B Klimkovice | 12 | : | 6 | Kojoti B Třebovice | Na podloubí Klimkovice, Klimkovice | |
18:00 | Davidová Silvie | 27 | : | 16 | Pašník Tomáš |
|
| 3. | Po | 2.10.2023 | Panthers B Poruba | 6 | : | 12 | Lvi Poruba | Šalanda Assen Ostrava-Poruba, Ostrava | |
18:00 | Cisovský David | 17 | : | 26 | Dvořák Lukáš |
|
| 3. | Po | 2.10.2023 | Maxi-Mukade Poruba | 11 | : | 7 | Jelen B Kyjovice | Mukade pivní bar a čajovna Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Žabka Petr | 25 | : | 17 | Lichý Miroslav |
|
| 3. | Út | 3.10.2023 | Luftwaffe Poruba | 5 | : | 13 | Green Svinov | Malé Frisco pivní bar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Kroker Jindřich | 15 | : | 28 | Augustin Adam |
|
| 4. | Po | 9.10.2023 | Jelen C Kyjovice | 6 | : | 12 | Luftwaffe Poruba | U Vašiců Kyjovice, Kyjovice | |
18:00 | Šurányi Karel | 17 | : | 27 | Kroker Jindřich |
|
| 4. | Po | 9.10.2023 | Flegmati Poruba | 6 | : | 12 | Maxi-Mukade Poruba | Maják hospoda Ostrava-Poruba, Ostrava | |
18:00 | Král Michal | 16 | : | 27 | Žabka Petr |
|
| 4. | Po | 9.10.2023 | Kojoti B Třebovice | 6 | : | 12 | Panthers B Poruba | Na hřišti hospůdka Ostrava-Třebovice, Ostrava | |
18:00 | Pašník Tomáš | 15 | : | 28 | Míka Jan |
Zadal: | Míka Jan | 10.10.2023 12:33 | Změnil: | Dužík Tomáš | 11.10.2023 19:44 | Autorizoval: | Automat | 15.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Po | 9.10.2023 | Kozel Klimkovice | 11 | : | 7 | Kozel B Klimkovice | Na podloubí Klimkovice, Klimkovice | |
18:00 | Karkoška Milan | 28 | : | 17 | Davidová Silvie |
|
| 4. | Po | 9.10.2023 | Šalanda Assen Ostrava-Poruba | 3 | : | 15 | Kojoti Třebovice | Šalanda Assen Ostrava-Poruba, Ostrava | |
18:00 | Krakovčík Karel | 10 | : | 33 | Barta Martin |
|
| 4. | Po | 9.10.2023 | Maksíci Poruba | 6 | : | 12 | Jelen B Kyjovice | Max pivnice Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Frebort Pavel | 18 | : | 28 | Lichý Miroslav |
|
| 4. | St | 11.10.2023 | Green Svinov | 13 | : | 5 | Sokolíci Vřesina | U Kočky Ostrava-Svinov, Ostrava | |
18:00 | Augustin Adam | 28 | : | 14 | Kudela Pavel |
|
| 5. | Po | 16.10.2023 | Sokolíci Vřesina | 12 | : | 6 | Jelen C Kyjovice | Na kopci restaurace Vřesina, Vřesina | |
18:00 | Kudela Pavel | 28 | : | 14 | Šurányi Karel |
|
| 5. | Po | 16.10.2023 | Kojoti Třebovice | 7 | : | 11 | Green Svinov | Na hřišti hospůdka Ostrava-Třebovice, Ostrava | |
18:00 | Barta Martin | 18 | : | 23 | Augustin Adam |
|
| 5. | Po | 16.10.2023 | Kozel B Klimkovice | 12 | : | 6 | Šalanda Assen Ostrava-Poruba | Na podloubí Klimkovice, Klimkovice | |
18:00 | Davidová Silvie | 25 | : | 17 | Krakovčík Karel |
|
| 5. | Po | 16.10.2023 | Panthers B Poruba | 11 | : | 7 | Kozel Klimkovice | Šalanda Assen Ostrava-Poruba, Ostrava | |
18:00 | Míka Jan | 26 | : | 18 | Karkoška Milan |
|
| 5. | Po | 16.10.2023 | Jelen B Kyjovice | 12 | : | 6 | Flegmati Poruba | U Vašiců Kyjovice, Kyjovice | |
18:00 | Lichý Miroslav | 27 | : | 15 | Král Michal |
|
| 5. | Út | 17.10.2023 | Luftwaffe Poruba | 8 | : | 10 | Maksíci Poruba | Malé Frisco pivní bar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Kroker Jindřich | 21 | : | 24 | Frebort Pavel |
|
| 6. | Po | 23.10.2023 | Jelen C Kyjovice | 2 | : | 16 | Kojoti Třebovice | U Vašiců Kyjovice, Kyjovice | |
18:00 | Šurányi Karel | 13 | : | 33 | Barta Martin |
|
| 6. | Po | 23.10.2023 | Lvi Poruba | 12 | : | 6 | Jelen B Kyjovice | Šatlava Ostrava-Poruba, Ostrava | |
18:00 | Špiláčková Magda | 27 | : | 20 | Lichý Miroslav |
|
| 6. | Po | 23.10.2023 | Kojoti B Třebovice | 10 | : | 8 | Maxi-Mukade Poruba | Na hřišti hospůdka Ostrava-Třebovice, Ostrava | |
18:00 | Pašník Tomáš | 27 | : | 24 | Žabka Petr |
|
| 6. | Po | 23.10.2023 | Šalanda Assen Ostrava-Poruba | 8 | : | 10 | Panthers B Poruba | Šalanda Assen Ostrava-Poruba, Ostrava | |
18:00 | Krakovčík Karel | 20 | : | 23 | Cisovský David |
|
| 6. | Po | 23.10.2023 | Maksíci Poruba | 10 | : | 8 | Flegmati Poruba | Max pivnice Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Frebort Pavel | 23 | : | 21 | Král Michal |
|
| 6. | Út | 24.10.2023 | Luftwaffe Poruba | 10 | : | 8 | Sokolíci Vřesina | Malé Frisco pivní bar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Kroker Jindřich | 26 | : | 19 | Kudela Pavel |
|
| 6. | St | 25.10.2023 | Green Svinov | 11 | : | 7 | Kozel B Klimkovice | U Kočky Ostrava-Svinov, Ostrava | |
18:00 | Augustin Adam | 28 | : | 19 | Davidová Silvie |
|
| 7. | Po | 30.10.2023 | Sokolíci Vřesina | 12 | : | 6 | Maksíci Poruba | Na kopci restaurace Vřesina, Vřesina | |
18:00 | Kudela Pavel | 27 | : | 16 | Frebort Pavel |
|
| 7. | Po | 30.10.2023 | Kozel B Klimkovice | 11 | : | 7 | Jelen C Kyjovice | Na podloubí Klimkovice, Klimkovice | |
18:00 | Davidová Silvie | 23 | : | 17 | Šurányi Karel |
|
| 7. | Po | 30.10.2023 | Panthers B Poruba | 5 | : | 13 | Green Svinov | Šalanda Assen Ostrava-Poruba, Ostrava | |
18:00 | Míka Jan | 16 | : | 27 | Augustin Adam |
|
| 7. | Po | 30.10.2023 | Maxi-Mukade Poruba | 3 | : | 15 | Kozel Klimkovice | Mukade pivní bar a čajovna Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Žabka Petr | 11 | : | 33 | Lubojacký Jan |
|
| 7. | Po | 30.10.2023 | Jelen B Kyjovice | 11 | : | 7 | Kojoti B Třebovice | U Vašiců Kyjovice, Kyjovice | |
18:00 | Lichý Miroslav | 26 | : | 17 | Pašník Tomáš |
|
| 7. | Po | 30.10.2023 | Flegmati Poruba | 7 | : | 11 | Lvi Poruba | Maják hospoda Ostrava-Poruba, Ostrava | |
18:00 | Král Michal | 17 | : | 25 | Špiláčková Magda |
|
| 8. | Po | 13.11.2023 | Jelen C Kyjovice | 5 | : | 13 | Panthers B Poruba | U Vašiců Kyjovice, Kyjovice | |
18:00 | Šurányi Karel | 16 | : | 28 | Míka Jan |
|
| 8. | Po | 13.11.2023 | Sokolíci Vřesina | 10 | : | 8 | Kojoti Třebovice | Na kopci restaurace Vřesina, Vřesina | |
18:00 | Kudela Pavel | 26 | : | 21 | Barta Martin |
|
| 8. | Po | 13.11.2023 | Kojoti B Třebovice | 7 | : | 11 | Flegmati Poruba | Na hřišti hospůdka Ostrava-Třebovice, Ostrava | |
18:00 | Pašník Tomáš | 22 | : | 26 | Král Michal |
|
| 8. | Po | 13.11.2023 | Šalanda Assen Ostrava-Poruba | 3 | : | 15 | Maxi-Mukade Poruba | Šalanda Assen Ostrava-Poruba, Ostrava | |
18:00 | Krakovčík Karel | 12 | : | 32 | Žabka Petr |
|
| 8. | Po | 13.11.2023 | Maksíci Poruba | 3 | : | 15 | Lvi Poruba | Max pivnice Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Frebort Pavel | 14 | : | 31 | Dvořák Lukáš |
Zadal: | Dvořák Lukáš | 14.11.2023 10:34 | Autorizoval: | Automat | 19.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Út | 14.11.2023 | Luftwaffe Poruba | 6 | : | 12 | Kozel B Klimkovice | Malé Frisco pivní bar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Kroker Jindřich | 15 | : | 25 | Davidová Silvie |
|
| 9. | Po | 20.11.2023 | Kojoti Třebovice | 10 | : | 8 | Maksíci Poruba | Na hřišti hospůdka Ostrava-Třebovice, Ostrava | |
18:00 | Barta Martin | 23 | : | 19 | Vávra Lukáš |
|
| 9. | Po | 20.11.2023 | Kozel B Klimkovice | 7 | : | 11 | Sokolíci Vřesina | Na podloubí Klimkovice, Klimkovice | |
18:00 | Davidová Silvie | 19 | : | 24 | Kudela Pavel |
|
| 9. | Po | 20.11.2023 | Panthers B Poruba | 10 | : | 8 | Luftwaffe Poruba | Šalanda Assen Ostrava-Poruba, Ostrava | |
18:00 | Míka Jan | 24 | : | 19 | Kroker Jindřich |
|
| 9. | Po | 20.11.2023 | Maxi-Mukade Poruba | 5 | : | 13 | Green Svinov | Mukade pivní bar a čajovna Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Žabka Petr | 14 | : | 30 | Augustin Adam |
|
| 9. | Po | 20.11.2023 | Jelen B Kyjovice | 10 | : | 8 | Šalanda Assen Ostrava-Poruba | U Vašiců Kyjovice, Kyjovice | |
18:00 | Lichý Miroslav | 24 | : | 18 | Krakovčík Karel |
|
| 9. | Po | 20.11.2023 | Flegmati Poruba | 8 | : | 10 | Kozel Klimkovice | Maják hospoda Ostrava-Poruba, Ostrava | |
18:00 | Král Michal | 17 | : | 23 | Karkoška Milan |
|
| 9. | Po | 20.11.2023 | Lvi Poruba | 10 | : | 8 | Kojoti B Třebovice | Šatlava Ostrava-Poruba, Ostrava | |
18:00 | Dvořák Lukáš | 26 | : | 22 | Pašník Tomáš |
|
| 10. | Po | 27.11.2023 | Jelen C Kyjovice | 7 | : | 11 | Maxi-Mukade Poruba | U Vašiců Kyjovice, Kyjovice | |
18:00 | Šurányi Karel | 20 | : | 25 | Žabka Petr |
|
| 10. | Po | 27.11.2023 | Kojoti Třebovice | 7 | : | 11 | Kozel B Klimkovice | Na hřišti hospůdka Ostrava-Třebovice, Ostrava | |
18:00 | Barta Martin | 18 | : | 26 | Davidová Silvie |
Zadal: | Barta Martin | 27.11.2023 22:21 | Autorizoval: | Automat | 3.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Po | 27.11.2023 | Kozel Klimkovice | 10 | : | 8 | Lvi Poruba | Na podloubí Klimkovice, Klimkovice | |
18:00 | Karkoška Milan | 24 | : | 22 | Špiláčková Magda |
|
| 10. | Po | 27.11.2023 | Šalanda Assen Ostrava-Poruba | 8 | : | 10 | Flegmati Poruba | Šalanda Assen Ostrava-Poruba, Ostrava | |
18:00 | Krakovčík Karel | 21 | : | 23 | Král Michal |
|
| 10. | Po | 27.11.2023 | Maksíci Poruba | 8 | : | 10 | Kojoti B Třebovice | Max pivnice Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Frebort Pavel | 20 | : | 25 | Pašník Tomáš |
|
| 10. | St | 29.11.2023 | Green Svinov | 11 | : | 7 | Jelen B Kyjovice | U Kočky Ostrava-Svinov, Ostrava | |
18:00 | Augustin Adam | 25 | : | 20 | Krayzel Lubomír |
|
| 11. | Po | 4.12.2023 | Kozel B Klimkovice | 13 | : | 5 | Maksíci Poruba | Na podloubí Klimkovice, Klimkovice | |
18:00 | Davidová Silvie | 29 | : | 18 | Frebort Pavel |
|
| 11. | Po | 4.12.2023 | Panthers B Poruba | 7 | : | 11 | Kojoti Třebovice | Šalanda Assen Ostrava-Poruba, Ostrava | |
18:00 | Míka Jan | 16 | : | 25 | Barta Martin |
|
| 11. | Po | 4.12.2023 | Maxi-Mukade Poruba | 12 | : | 6 | Luftwaffe Poruba | Mukade pivní bar a čajovna Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Žabka Petr | 29 | : | 18 | Kroker Jindřich |
|
| 11. | Po | 4.12.2023 | Jelen B Kyjovice | 10 | : | 8 | Jelen C Kyjovice | U Vašiců Kyjovice, Kyjovice | |
18:00 | Lichý Miroslav | 23 | : | 21 | Šurányi Karel |
|
| 11. | Po | 4.12.2023 | Flegmati Poruba | 6 | : | 12 | Green Svinov | Maják hospoda Ostrava-Poruba, Ostrava | |
18:00 | Král Michal | 14 | : | 29 | Augustin Adam |
|
| 11. | Po | 4.12.2023 | Lvi Poruba | 12 | : | 6 | Šalanda Assen Ostrava-Poruba | Šatlava Ostrava-Poruba, Ostrava | |
18:00 | Špiláčková Magda | 27 | : | 14 | Krakovčík Karel |
|
| 11. | Po | 4.12.2023 | Kojoti B Třebovice | 6 | : | 12 | Kozel Klimkovice | Na hřišti hospůdka Ostrava-Třebovice, Ostrava | |
18:00 | Pašník Tomáš | 17 | : | 28 | Karkoška Milan |
|
| 12. | Po | 11.12.2023 | Jelen C Kyjovice | 5 | : | 13 | Flegmati Poruba | U Vašiců Kyjovice, Kyjovice | |
18:00 | Šurányi Karel | 16 | : | 28 | Král Michal |
|
| 12. | Po | 11.12.2023 | Sokolíci Vřesina | 13 | : | 5 | Maxi-Mukade Poruba | Na kopci restaurace Vřesina, Vřesina | |
18:00 | Kudela Pavel | 29 | : | 15 | Žabka Petr |
Zadal: | Kudela Pavel | 12.12.2023 09:31 | Autorizoval: | Automat | 17.12.2023 02:00 |
|
| 12. | Po | 11.12.2023 | Kozel B Klimkovice | 12 | : | 6 | Panthers B Poruba | Na podloubí Klimkovice, Klimkovice | |
18:00 | Davidová Silvie | 26 | : | 18 | Cisovský David |
|
| 12. | Út | 12.12.2023 | Luftwaffe Poruba | 3 | : | 15 | Jelen B Kyjovice | Malé Frisco pivní bar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Kroker Jindřich | 13 | : | 32 | Lichý Miroslav |
Zadal: | Lichý Miroslav | 15.12.2023 20:55 | Autorizoval: | Automat | 18.12.2023 02:00 |
|
| 12. | St | 13.12.2023 | Green Svinov | 10 | : | 8 | Lvi Poruba | U Kočky Ostrava-Svinov, Ostrava | |
18:00 | Buček Dalibor | 25 | : | 21 | Dvořák Lukáš |
|
| 13. | Po | 18.12.2023 | Maxi-Mukade Poruba | 1 | : | 17 | Kojoti Třebovice | Mukade pivní bar a čajovna Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Žabka Petr | 9 | : | 35 | Barta Martin |
|
| 13. | Po | 18.12.2023 | Jelen B Kyjovice | 10 | : | 8 | Sokolíci Vřesina | U Vašiců Kyjovice, Kyjovice | |
18:00 | Lichý Miroslav | 21 | : | 21 | Kudela Pavel |
|
| 13. | Po | 18.12.2023 | Flegmati Poruba | 7 | : | 11 | Luftwaffe Poruba | Maják hospoda Ostrava-Poruba, Ostrava | |
18:00 | Král Michal | 19 | : | 24 | Kroker Jindřich |
|
| 13. | Po | 18.12.2023 | Lvi Poruba | 7 | : | 11 | Jelen C Kyjovice | Šatlava Ostrava-Poruba, Ostrava | |
18:00 | Dvořák Lukáš | 23 | : | 25 | Šurányi Karel |
|
| 13. | Po | 18.12.2023 | Kojoti B Třebovice | 5 | : | 13 | Green Svinov | Na hřišti hospůdka Ostrava-Třebovice, Ostrava | |
18:00 | Dužík Tomáš | 16 | : | 28 | Augustin Adam |
|
| 13. | Po | 18.12.2023 | Kozel Klimkovice | 16 | : | 2 | Šalanda Assen Ostrava-Poruba | Na podloubí Klimkovice, Klimkovice | |
18:00 | Karkoška Milan | 33 | : | 9 | Krakovčík Karel |
|
| 14. | Po | 8.1.2024 | Jelen C Kyjovice | 8 | : | 10 | Kojoti B Třebovice | U Vašiců Kyjovice, Kyjovice | |
18:00 | Šurányi Karel | 19 | : | 24 | Pašník Tomáš |
|
| 14. | Po | 8.1.2024 | Sokolíci Vřesina | 11 | : | 7 | Flegmati Poruba | Na kopci restaurace Vřesina, Vřesina | |
18:00 | Kudela Pavel | 24 | : | 22 | Král Michal |
|
| 14. | Po | 8.1.2024 | Kojoti Třebovice | 11 | : | 7 | Jelen B Kyjovice | Na hřišti hospůdka Ostrava-Třebovice, Ostrava | |
18:00 | Barta Martin | 25 | : | 18 | Lichý Miroslav |
|
| 14. | Po | 8.1.2024 | Kozel B Klimkovice | 7 | : | 11 | Maxi-Mukade Poruba | Na podloubí Klimkovice, Klimkovice | |
18:00 | Davidová Silvie | 22 | : | 23 | Žabka Petr |
|
| 14. | Po | 8.1.2024 | Maksíci Poruba | 16 | : | 2 | Šalanda Assen Ostrava-Poruba | Max pivnice Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Frebort Pavel | 33 | : | 10 | Krakovčík Karel |
|
| 14. | Út | 9.1.2024 | Luftwaffe Poruba | 10 | : | 8 | Lvi Poruba | Malé Frisco pivní bar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Kroker Jindřich | 22 | : | 23 | Dvořák Lukáš |
|
| 14. | St | 10.1.2024 | Green Svinov | 11 | : | 7 | Kozel Klimkovice | U Kočky Ostrava-Svinov, Ostrava | |
18:00 | Augustin Adam | 25 | : | 17 | Lubojacký Jan |
|
| 15. | Po | 15.1.2024 | Maxi-Mukade Poruba | 8 | : | 10 | Panthers B Poruba | Mukade pivní bar a čajovna Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Žabka Petr | 19 | : | 22 | Míka Jan |
|
| 15. | Po | 15.1.2024 | Jelen B Kyjovice | 8 | : | 10 | Kozel B Klimkovice | U Vašiců Kyjovice, Kyjovice | |
18:00 | Lichý Miroslav | 21 | : | 24 | Davidová Silvie |
|
| 15. | Po | 15.1.2024 | Flegmati Poruba | 4 | : | 14 | Kojoti Třebovice | Maják hospoda Ostrava-Poruba, Ostrava | |
18:00 | Král Michal | 18 | : | 30 | Barta Martin |
|
| 15. | Po | 15.1.2024 | Lvi Poruba | 12 | : | 6 | Sokolíci Vřesina | Šatlava Ostrava-Poruba, Ostrava | |
18:00 | Dvořák Lukáš | 26 | : | 18 | Kudela Pavel |
|
| 15. | Po | 15.1.2024 | Kojoti B Třebovice | 6 | : | 12 | Luftwaffe Poruba | Na hřišti hospůdka Ostrava-Třebovice, Ostrava | |
18:00 | Pašník Tomáš | 18 | : | 28 | Kroker Jindřich |
|
| 15. | Po | 15.1.2024 | Kozel Klimkovice | 11 | : | 7 | Jelen C Kyjovice | Na podloubí Klimkovice, Klimkovice | |
18:00 | Karkoška Milan | 24 | : | 18 | Šurányi Karel |
|
| 15. | Po | 15.1.2024 | Šalanda Assen Ostrava-Poruba | 6 | : | 12 | Green Svinov | Šalanda Assen Ostrava-Poruba, Ostrava | |
18:00 | Krakovčík Karel | 14 | : | 27 | Augustin Adam |
|
| 19. | Pá | 19.1.2024 | Kozel B Klimkovice | 11 | : | 7 | Kozel Klimkovice | Na podloubí Klimkovice, Klimkovice | |
18:00 | Davidová Silvie | 25 | : | 18 | Karkoška Milan |
|
| 17. | Ne | 21.1.2024 | Kojoti Třebovice | 8 | : | 10 | Kojoti B Třebovice | Na hřišti hospůdka Ostrava-Třebovice, Ostrava | |
18:00 | Barta Martin | 22 | : | 23 | Pašník Tomáš |
|
| 16. | Po | 22.1.2024 | Maksíci Poruba | 2 | : | 16 | Green Svinov | Max pivnice Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Frebort Pavel | 9 | : | 33 | Augustin Adam |
|
| 16. | Po | 22.1.2024 | Šalanda Assen Ostrava-Poruba | 8 | : | 10 | Jelen C Kyjovice | Šalanda Assen Ostrava-Poruba, Ostrava | |
18:00 | Krakovčík Karel | 18 | : | 26 | Šurányi Karel |
|
| 16. | Po | 22.1.2024 | Kozel Klimkovice | 10 | : | 8 | Luftwaffe Poruba | Na podloubí Klimkovice, Klimkovice | |
18:00 | Karkoška Milan | 23 | : | 22 | Kroker Jindřich |
|
| 16. | Po | 22.1.2024 | Kojoti B Třebovice | 3 | : | 15 | Sokolíci Vřesina | Na hřišti hospůdka Ostrava-Třebovice, Ostrava | |
18:00 | Maček David | 12 | : | 31 | Kudela Pavel |
|
| 16. | Po | 22.1.2024 | Lvi Poruba | 5 | : | 13 | Kojoti Třebovice | Šatlava Ostrava-Poruba, Ostrava | |
18:00 | Dvořák Lukáš | 17 | : | 27 | Barta Martin |
|
| 16. | Po | 22.1.2024 | Flegmati Poruba | 7 | : | 11 | Kozel B Klimkovice | Maják hospoda Ostrava-Poruba, Ostrava | |
18:00 | Král Michal | 20 | : | 24 | Davidová Silvie |
|
| 16. | Po | 22.1.2024 | Jelen B Kyjovice | 11 | : | 7 | Panthers B Poruba | U Vašiců Kyjovice, Kyjovice | |
18:00 | Lichý Miroslav | 23 | : | 19 | Míka Jan |
|
| 17. | Po | 29.1.2024 | Jelen C Kyjovice | 10 | : | 8 | Green Svinov | U Vašiců Kyjovice, Kyjovice | |
18:00 | Šurányi Karel | 23 | : | 21 | Augustin Adam |
|
| 17. | Po | 29.1.2024 | Panthers B Poruba | 7 | : | 11 | Flegmati Poruba | Šalanda Assen Ostrava-Poruba, Ostrava | |
18:00 | Míka Jan | 20 | : | 27 | Král Michal |
Zadal: | Míka Jan | 31.1.2024 09:35 | Změnil: | Král Michal | 31.1.2024 18:52 | Autorizoval: | Automat | 4.2.2024 02:00 |
|
| 17. | Po | 29.1.2024 | Kozel B Klimkovice | 5 | : | 13 | Lvi Poruba | Na podloubí Klimkovice, Klimkovice | |
18:00 | Davidová Silvie | 17 | : | 26 | Dvořák Lukáš |
|
| 17. | Po | 29.1.2024 | Maxi-Mukade Poruba | 7 | : | 11 | Maksíci Poruba | Mukade pivní bar a čajovna Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Žabka Petr | 17 | : | 24 | Frebort Pavel |
|
| 17. | Út | 30.1.2024 | Luftwaffe Poruba | 11 | : | 7 | Šalanda Assen Ostrava-Poruba | Malé Frisco pivní bar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Kroker Jindřich | 25 | : | 19 | Krakovčík Karel |
|
| 13. | St | 31.1.2024 | Panthers B Poruba | 4 | : | 14 | Maksíci Poruba | Šalanda Assen Ostrava-Poruba, Ostrava | |
18:00 | Míka Jan | 11 | : | 29 | Frebort Pavel |
|
| 18. | Po | 5.2.2024 | Maksíci Poruba | 11 | : | 7 | Jelen C Kyjovice | Max pivnice Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Frebort Pavel | 24 | : | 17 | Šurányi Karel |
|
| 18. | Po | 5.2.2024 | Šalanda Assen Ostrava-Poruba | 6 | : | 12 | Sokolíci Vřesina | Šalanda Assen Ostrava-Poruba, Ostrava | |
18:00 | Krakovčík Karel | 16 | : | 26 | Kudela Pavel |
|
| 18. | Po | 5.2.2024 | Kozel Klimkovice | 6 | : | 12 | Kojoti Třebovice | Na podloubí Klimkovice, Klimkovice | |
18:00 | Karkoška Milan | 18 | : | 25 | Barta Martin |
|
| 18. | Po | 5.2.2024 | Kojoti B Třebovice | 8 | : | 10 | Kozel B Klimkovice | Na hřišti hospůdka Ostrava-Třebovice, Ostrava | |
18:00 | Pašník Tomáš | 22 | : | 24 | Davidová Silvie |
|
| 18. | Po | 5.2.2024 | Lvi Poruba | 8 | : | 10 | Panthers B Poruba | Šatlava Ostrava-Poruba, Ostrava | |
18:00 | Špiláčková Magda | 19 | : | 22 | Cisovský David |
|
| 18. | Po | 5.2.2024 | Jelen B Kyjovice | 6 | : | 12 | Maxi-Mukade Poruba | U Vašiců Kyjovice, Kyjovice | |
18:00 | Lichý Miroslav | 17 | : | 27 | Baculík Milan |
|
| 18. | St | 7.2.2024 | Green Svinov | 12 | : | 6 | Luftwaffe Poruba | U Kočky Ostrava-Svinov, Ostrava | |
18:00 | Augustin Adam | 27 | : | 16 | Kroker Jindřich |
|
| 19. | Po | 12.2.2024 | Sokolíci Vřesina | 11 | : | 7 | Green Svinov | Na kopci restaurace Vřesina, Vřesina | |
18:00 | Kudela Pavel | 24 | : | 21 | Augustin Adam |
|
| 19. | Po | 12.2.2024 | Maxi-Mukade Poruba | 11 | : | 7 | Flegmati Poruba | Mukade pivní bar a čajovna Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Žabka Petr | 25 | : | 19 | Král Michal |
|
| 19. | Po | 12.2.2024 | Panthers B Poruba | 11 | : | 7 | Kojoti B Třebovice | Šalanda Assen Ostrava-Poruba, Ostrava | |
18:00 | Cisovský David | 24 | : | 17 | Pašník Tomáš |
|
| 19. | Po | 12.2.2024 | Jelen B Kyjovice | 10 | : | 8 | Maksíci Poruba | U Vašiců Kyjovice, Kyjovice | |
18:00 | Lichý Miroslav | 24 | : | 20 | Frebort Pavel |
|
| 21. | St | 14.2.2024 | Panthers B Poruba | 12 | : | 6 | Šalanda Assen Ostrava-Poruba | Šalanda Assen Ostrava-Poruba, Ostrava | |
00:00 | Míka Jan | 25 | : | 19 | Krakovčík Karel |
|
| 20. | Po | 19.2.2024 | Maksíci Poruba | 10 | : | 8 | Luftwaffe Poruba | Max pivnice Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Frebort Pavel | 23 | : | 22 | Kroker Jindřich |
|
| 20. | Po | 19.2.2024 | Jelen C Kyjovice | 3 | : | 15 | Sokolíci Vřesina | U Vašiců Kyjovice, Kyjovice | |
18:00 | Šurányi Karel | 9 | : | 31 | Kudela Pavel |
|
| 20. | Po | 19.2.2024 | Šalanda Assen Ostrava-Poruba | 2 | : | 16 | Kozel B Klimkovice | Šalanda Assen Ostrava-Poruba, Ostrava | |
18:00 | Krakovčík Karel | 8 | : | 33 | Davidová Silvie |
|
| 20. | Po | 19.2.2024 | Kozel Klimkovice | 14 | : | 4 | Panthers B Poruba | Na podloubí Klimkovice, Klimkovice | |
18:00 | Karkoška Milan | 30 | : | 17 | Cisovský David |
|
| 20. | Po | 19.2.2024 | Lvi Poruba | 12 | : | 6 | Maxi-Mukade Poruba | Šatlava Ostrava-Poruba, Ostrava | |
18:00 | Špiláčková Magda | 28 | : | 17 | Žabka Petr |
|
| 20. | Po | 19.2.2024 | Flegmati Poruba | 10 | : | 8 | Jelen B Kyjovice | Maják hospoda Ostrava-Poruba, Ostrava | |
18:00 | Král Michal | 23 | : | 20 | Lichý Miroslav |
|
| 20. | St | 21.2.2024 | Green Svinov | 13 | : | 5 | Kojoti Třebovice | U Kočky Ostrava-Svinov, Ostrava | |
18:00 | Augustin Adam | 27 | : | 15 | Barta Martin |
|
| 21. | Po | 26.2.2024 | Kozel B Klimkovice | 8 | : | 10 | Green Svinov | Na podloubí Klimkovice, Klimkovice | |
18:00 | Davidová Silvie | 21 | : | 25 | Augustin Adam |
|
| 21. | Po | 26.2.2024 | Kojoti Třebovice | 14 | : | 4 | Jelen C Kyjovice | Na hřišti hospůdka Ostrava-Třebovice, Ostrava | |
18:00 | Barta Martin | 30 | : | 11 | Šurányi Karel |
|
| 21. | Po | 26.2.2024 | Sokolíci Vřesina | 8 | : | 10 | Luftwaffe Poruba | Na kopci restaurace Vřesina, Vřesina | |
18:00 | Kudela Pavel | 19 | : | 24 | Kroker Jindřich |
|
| 21. | Po | 26.2.2024 | Maxi-Mukade Poruba | 5 | : | 13 | Kojoti B Třebovice | Mukade pivní bar a čajovna Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Žabka Petr | 17 | : | 29 | Pašník Tomáš |
|
| 21. | Po | 26.2.2024 | Flegmati Poruba | 14 | : | 4 | Maksíci Poruba | Maják hospoda Ostrava-Poruba, Ostrava | |
18:00 | Král Michal | 30 | : | 13 | Frebort Pavel |
|
| 19. | St | 28.2.2024 | Kojoti Třebovice | 16 | : | 2 | Šalanda Assen Ostrava-Poruba | Na hřišti hospůdka Ostrava-Třebovice, Ostrava | |
18:00 | Barta Martin | 33 | : | 8 | Krakovčík Karel |
|
| 22. | Po | 4.3.2024 | Maksíci Poruba | 5 | : | 13 | Sokolíci Vřesina | Max pivnice Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Frebort Pavel | 16 | : | 26 | Výtisk Adam |
|
| 22. | Po | 4.3.2024 | Jelen C Kyjovice | 7 | : | 11 | Kozel B Klimkovice | U Vašiců Kyjovice, Kyjovice | |
18:00 | Šurányi Karel | 16 | : | 26 | Davidová Silvie |
|
| 22. | Po | 4.3.2024 | Kozel Klimkovice | 12 | : | 6 | Maxi-Mukade Poruba | Na podloubí Klimkovice, Klimkovice | |
18:00 | Karkoška Milan | 26 | : | 17 | Žabka Petr |
|
| 22. | Po | 4.3.2024 | Kojoti B Třebovice | 11 | : | 7 | Jelen B Kyjovice | Na hřišti hospůdka Ostrava-Třebovice, Ostrava | |
18:00 | Pašník Tomáš | 26 | : | 18 | Lichý Miroslav |
|
| 22. | Po | 4.3.2024 | Lvi Poruba | 12 | : | 6 | Flegmati Poruba | Šatlava Ostrava-Poruba, Ostrava | |
18:00 | Špiláčková Magda | 26 | : | 14 | Král Michal |
|
| 22. | Út | 5.3.2024 | Luftwaffe Poruba | 10 | : | 8 | Kojoti Třebovice | Malé Frisco pivní bar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Kroker Jindřich | 25 | : | 20 | Barta Martin |
|
| 22. | St | 6.3.2024 | Green Svinov | 10 | : | 8 | Panthers B Poruba | U Kočky Ostrava-Svinov, Ostrava | |
18:00 | Krůza Jiří | 24 | : | 20 | Cisovský David |
|
| 23. | Po | 11.3.2024 | Panthers B Poruba | 11 | : | 7 | Jelen C Kyjovice | Šalanda Assen Ostrava-Poruba, Ostrava | |
18:00 | Cisovský David | 27 | : | 17 | Šurányi Karel |
|
| 23. | Po | 11.3.2024 | Kozel B Klimkovice | 12 | : | 6 | Luftwaffe Poruba | Na podloubí Klimkovice, Klimkovice | |
18:00 | Davidová Silvie | 27 | : | 18 | Kroker Jindřich |
|
| 23. | Po | 11.3.2024 | Kojoti Třebovice | 10 | : | 8 | Sokolíci Vřesina | Na hřišti hospůdka Ostrava-Třebovice, Ostrava | |
18:00 | Barta Martin | 24 | : | 21 | Kudela Pavel |
|
| 23. | Po | 11.3.2024 | Flegmati Poruba | 8 | : | 10 | Kojoti B Třebovice | Maják hospoda Ostrava-Poruba, Ostrava | |
18:00 | Král Michal | 22 | : | 22 | Pašník Tomáš |
|
| 23. | Po | 11.3.2024 | Jelen B Kyjovice | 6 | : | 12 | Kozel Klimkovice | U Vašiců Kyjovice, Kyjovice | |
18:00 | Lichý Miroslav | 14 | : | 29 | Lubojacký Jan |
|
| 23. | Po | 11.3.2024 | Maxi-Mukade Poruba | 15 | : | 3 | Šalanda Assen Ostrava-Poruba | Mukade pivní bar a čajovna Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Žabka Petr | 31 | : | 13 | Krakovčík Karel |
|
| 23. | Po | 11.3.2024 | Lvi Poruba | 11 | : | 7 | Maksíci Poruba | Šatlava Ostrava-Poruba, Ostrava | |
18:00 | Špiláčková Magda | 24 | : | 16 | Frebort Pavel |
|
| 19. | Po | 18.3.2024 | Luftwaffe Poruba | 10 | : | 8 | Jelen C Kyjovice | Malé Frisco pivní bar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Kroker Jindřich | 23 | : | 19 | Šurányi Karel |
|
| 24. | Po | 18.3.2024 | Maksíci Poruba | 10 | : | 8 | Kojoti Třebovice | Max pivnice Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Frebort Pavel | 24 | : | 23 | Barta Martin |
|
| 24. | Po | 18.3.2024 | Sokolíci Vřesina | 11 | : | 7 | Kozel B Klimkovice | Na kopci restaurace Vřesina, Vřesina | |
18:00 | Kudela Pavel | 25 | : | 20 | Davidová Silvie |
|
| 24. | Po | 18.3.2024 | Šalanda Assen Ostrava-Poruba | 2 | : | 16 | Jelen B Kyjovice | Šalanda Assen Ostrava-Poruba, Ostrava | |
18:00 | Krakovčík Karel | 8 | : | 33 | Lichý Miroslav |
|
| 24. | Po | 18.3.2024 | Kojoti B Třebovice | 7 | : | 11 | Lvi Poruba | Na hřišti hospůdka Ostrava-Třebovice, Ostrava | |
18:00 | Pašník Tomáš | 17 | : | 26 | Kubala Radim |
|
| 24. | Út | 19.3.2024 | Luftwaffe Poruba | 11 | : | 7 | Panthers B Poruba | Malé Frisco pivní bar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Kroker Jindřich | 25 | : | 16 | Cisovský David |
|
| 24. | St | 20.3.2024 | Green Svinov | 12 | : | 6 | Maxi-Mukade Poruba | U Kočky Ostrava-Svinov, Ostrava | |
18:00 | Augustin Adam | 28 | : | 16 | Baculík Milan |
|
| 25. | Po | 25.3.2024 | Jelen B Kyjovice | 7 | : | 11 | Green Svinov | U Vašiců Kyjovice, Kyjovice | |
18:00 | Lichý Miroslav | 16 | : | 25 | Augustin Adam |
|
| 25. | Po | 25.3.2024 | Panthers B Poruba | 7 | : | 11 | Sokolíci Vřesina | Šalanda Assen Ostrava-Poruba, Ostrava | |
18:00 | Navrátil Libor | 17 | : | 25 | Kudela Pavel |
|
| 25. | Po | 25.3.2024 | Kozel B Klimkovice | 8 | : | 10 | Kojoti Třebovice | Na podloubí Klimkovice, Klimkovice | |
18:00 | Davidová Silvie | 21 | : | 26 | Barta Martin |
|
| 25. | Po | 25.3.2024 | Kojoti B Třebovice | 10 | : | 8 | Maksíci Poruba | Na hřišti hospůdka Ostrava-Třebovice, Ostrava | |
18:00 | Pašník Tomáš | 24 | : | 21 | Frebort Pavel |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Po | 11.9.2023 | Kopyta Velká Polom | 10 | : | 8 | BBB - Přepni ! Ostrava | Žíznivý dromedár minipivovar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Vrbka Jiří | 23 | : | 18 | Bartek Zdenek |
|
| 1. | Po | 11.9.2023 | 666 Ostrava | 12 | : | 6 | Řízci C z Výškovic | Hero restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Diringer Marek | 27 | : | 16 | Vajdíková Ivana |
|
| 1. | Po | 11.9.2023 | Simpsons C Bart Ostrava | 7 | : | 11 | Maston jih Ostrava | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Mík Jiří | 19 | : | 25 | Kopas Jaroslav |
|
| 1. | Po | 11.9.2023 | Urba Ostrava | 5 | : | 13 | U Dvoru B Ostrava | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Ondračka Jaroslav | 16 | : | 29 | Fejfarová Simona |
|
| 1. | Út | 12.9.2023 | Hero Ostrava | 11 | : | 7 | WDK Ostrava | Hero restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Pospiech Marek | 24 | : | 18 | Blecha Radek |
|
| 2. | Po | 18.9.2023 | Maston jih Ostrava | 13 | : | 5 | Urba Ostrava | Maston restaurace Ostrava-Bělský les, Ostrava | |
18:00 | Kopas Jaroslav | 29 | : | 16 | Ondračka Jaroslav |
|
| 2. | Po | 18.9.2023 | BBB - Přepni ! Ostrava | 12 | : | 6 | 666 Ostrava | Kotva restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Bartek Zdenek | 24 | : | 18 | Diringer Marek |
|
| 2. | Po | 18.9.2023 | WDK Ostrava | 15 | : | 3 | Kopyta Velká Polom | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Blecha Radek | 31 | : | 11 | Fričová Nikola |
|
| 2. | St | 20.9.2023 | U Dvoru B Ostrava | 10 | : | 8 | Mýto B Lemuři Ostrava | U Dvoru Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Fejfarová Simona | 24 | : | 20 | Skřehot Jaroslav |
|
| 2. | St | 20.9.2023 | Rytíři B Ostrava | 13 | : | 5 | Simpsons C Bart Ostrava | Hero restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Baran Roman | 29 | : | 11 | Mík Jiří |
Zadal: | Baran Roman | 20.9.2023 22:10 | Autorizoval: | Automat | 26.9.2023 02:00 |
|
| 2. | St | 20.9.2023 | Řízci C z Výškovic | 8 | : | 10 | Šipkaři Meteor Vratimov | Řízkárna U Orla Ostrava-Výškovice, Ostrava | |
18:00 | Vajdíková Ivana | 19 | : | 24 | Levák Jindřich |
|
| 21. | Po | 25.9.2023 | Urba Ostrava | 4 | : | 14 | WDK Ostrava | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Ondračka Jaroslav | 12 | : | 31 | Blecha Radek |
|
| 2. | Čt | 28.9.2023 | Nezažiješ neuvěříš Zábřeh | 7 | : | 11 | Hero Ostrava | Kahan hospoda Ostrava, Ostrava | |
17:00 | Borůvka Pavel | 19 | : | 25 | Pospiech Marek |
|
| 3. | Po | 2.10.2023 | Kopyta Velká Polom | 12 | : | 6 | Nezažiješ neuvěříš Zábřeh | Žíznivý dromedár minipivovar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Vrbka Jiří | 26 | : | 17 | Borůvka Pavel |
|
| 3. | Po | 2.10.2023 | Simpsons C Bart Ostrava | 6 | : | 12 | Řízci C z Výškovic | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Mík Jiří | 15 | : | 27 | Vajdíková Ivana |
|
| 3. | Po | 2.10.2023 | Urba Ostrava | 4 | : | 14 | Rytíři B Ostrava | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Ondračka Jaroslav | 15 | : | 30 | Baran Roman |
|
| 3. | Po | 2.10.2023 | Rubačí z Kahanu Ostrava | 13 | : | 5 | U Dvoru B Ostrava | Kahan hospoda Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Tichavský Aleš | 28 | : | 16 | Fejfarová Simona |
|
| 3. | St | 4.10.2023 | Mýto B Lemuři Ostrava | 7 | : | 11 | Maston jih Ostrava | Na Mýtě bar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Skřehot Jaroslav | 18 | : | 27 | Kopas Jaroslav |
Zadal: | Přeček David | 5.10.2023 19:54 | Autorizoval: | Automat | 10.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Po | 9.10.2023 | Nezažiješ neuvěříš Zábřeh | 5 | : | 13 | 666 Ostrava | Kahan hospoda Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Borůvka Pavel | 14 | : | 29 | Diringer Marek |
|
| 4. | Po | 9.10.2023 | Maston jih Ostrava | 8 | : | 10 | Rubačí z Kahanu Ostrava | Maston restaurace Ostrava-Bělský les, Ostrava | |
18:00 | Kopas Jaroslav | 21 | : | 23 | Tichavský Aleš |
|
| 4. | Po | 9.10.2023 | BBB - Přepni ! Ostrava | 10 | : | 8 | Simpsons C Bart Ostrava | Kotva restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Bártek Zdeněk | 23 | : | 20 | Mík Jiří |
Zadal: | Mík Jiří | 9.10.2023 22:06 | Změnil: | Janík Pavel | 9.10.2023 22:10 | Autorizoval: | Automat | 15.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Po | 9.10.2023 | WDK Ostrava | 4 | : | 14 | Šipkaři Meteor Vratimov | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Blecha Radek | 14 | : | 30 | Levák Jindřich |
|
| 4. | Út | 10.10.2023 | Hero Ostrava | 14 | : | 4 | Kopyta Velká Polom | Hero restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Pospiech Marek | 30 | : | 12 | Vrbka Jiří |
|
| 4. | St | 11.10.2023 | Rytíři B Ostrava | 13 | : | 5 | Mýto B Lemuři Ostrava | Hero restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Baran Roman | 29 | : | 16 | Skřehot Jaroslav |
|
| 4. | St | 11.10.2023 | Řízci C z Výškovic | 13 | : | 5 | Urba Ostrava | Řízkárna U Orla Ostrava-Výškovice, Ostrava | |
18:00 | Vajdíková Ivana | 29 | : | 14 | Ondračka Jaroslav |
|
| 5. | Po | 16.10.2023 | 666 Ostrava | 10 | : | 8 | Hero Ostrava | Hero restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Soukup Tomáš | 25 | : | 21 | Pospiech Marek |
|
| 5. | Po | 16.10.2023 | Simpsons C Bart Ostrava | 6 | : | 12 | WDK Ostrava | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Mík Jiří | 16 | : | 27 | Blecha Radek |
Zadal: | Blecha Radek | 16.10.2023 22:01 | Autorizoval: | Automat | 22.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Po | 16.10.2023 | Urba Ostrava | 3 | : | 15 | BBB - Přepni ! Ostrava | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Ondračka Jaroslav | 11 | : | 32 | Bartek Zdenek |
Zadal: | Janík Pavel | 16.10.2023 21:26 | Autorizoval: | Automat | 22.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Po | 16.10.2023 | Rubačí z Kahanu Ostrava | 5 | : | 13 | Rytíři B Ostrava | Kahan hospoda Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Tichavský Aleš | 13 | : | 27 | Baran Roman |
|
| 5. | Út | 17.10.2023 | Šipkaři Meteor Vratimov | 10 | : | 8 | Nezažiješ neuvěříš Zábřeh | Meteor hospůdka Vratimov, Vratimov | |
18:00 | Levák Jindřich | 25 | : | 20 | Borůvka Pavel |
|
| 5. | St | 18.10.2023 | Mýto B Lemuři Ostrava | 7 | : | 11 | Řízci C z Výškovic | Na Mýtě bar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Skřehot Jaroslav | 17 | : | 23 | Vajdíková Ivana |
|
| 6. | Po | 23.10.2023 | Nezažiješ neuvěříš Zábřeh | 7 | : | 11 | Simpsons C Bart Ostrava | Kahan hospoda Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Borůvka Pavel | 17 | : | 25 | Mík Jiří |
|
| 6. | Po | 23.10.2023 | Kopyta Velká Polom | 12 | : | 6 | 666 Ostrava | Žíznivý dromedár minipivovar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Vrbka Jiří | 28 | : | 17 | Soukup Tomáš |
|
| 6. | Po | 23.10.2023 | BBB - Přepni ! Ostrava | 13 | : | 5 | Mýto B Lemuři Ostrava | Kotva restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Bartek Zdenek | 30 | : | 17 | Skřehot Jaroslav |
Zadal: | Janík Pavel | 24.10.2023 07:12 | Autorizoval: | Automat | 29.10.2023 02:00 |
|
| 6. | Po | 23.10.2023 | WDK Ostrava | 15 | : | 3 | Urba Ostrava | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Blecha Radek | 31 | : | 9 | Ondračka Jaroslav |
|
| 6. | Út | 24.10.2023 | Hero Ostrava | 4 | : | 14 | Šipkaři Meteor Vratimov | Hero restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Pospiech Marek | 14 | : | 30 | Levák Jindřich |
|
| 6. | St | 25.10.2023 | Rytíři B Ostrava | 11 | : | 7 | U Dvoru B Ostrava | Hero restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Baran Roman | 27 | : | 20 | Fejfarová Simona |
|
| 6. | St | 25.10.2023 | Řízci C z Výškovic | 7 | : | 11 | Rubačí z Kahanu Ostrava | Řízkárna U Orla Ostrava-Výškovice, Ostrava | |
18:00 | Vajdíková Ivana | 19 | : | 26 | Tichavský Aleš |
|
| 7. | Po | 30.10.2023 | Simpsons C Bart Ostrava | 8 | : | 10 | Hero Ostrava | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Mík Jiří | 20 | : | 23 | Pospiech Marek |
|
| 7. | Po | 30.10.2023 | Urba Ostrava | 4 | : | 14 | Nezažiješ neuvěříš Zábřeh | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Kretek René | 11 | : | 28 | Borůvka Pavel |
Zadal: | Borůvka Pavel | 30.10.2023 21:07 | Autorizoval: | Automat | 5.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Po | 30.10.2023 | Maston jih Ostrava | 3 | : | 15 | Rytíři B Ostrava | Maston restaurace Ostrava-Bělský les, Ostrava | |
18:00 | Kopas Jaroslav | 11 | : | 33 | Baran Roman |
Zadal: | Baran Roman | 30.10.2023 21:44 | Autorizoval: | Automat | 5.11.2023 02:00 |
|
| 7. | Út | 31.10.2023 | Šipkaři Meteor Vratimov | 13 | : | 5 | Kopyta Velká Polom | Meteor hospůdka Vratimov, Vratimov | |
18:00 | Levák Jindřich | 26 | : | 10 | Vrbka Jiří |
Zadal: | Levák Jindřich | 31.10.2023 20:02 | Autorizoval: | Automat | 6.11.2023 02:00 |
|
| 7. | St | 1.11.2023 | Mýto B Lemuři Ostrava | 6 | : | 12 | WDK Ostrava | Na Mýtě bar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Skřehot Jaroslav | 19 | : | 27 | Blecha Radek |
|
| 7. | St | 1.11.2023 | U Dvoru B Ostrava | 7 | : | 11 | Řízci C z Výškovic | U Dvoru Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Fejfarová Simona | 18 | : | 23 | Vajdíková Ivana |
|
| 27. | Po | 6.11.2023 | Urba Ostrava | 2 | : | 16 | Simpsons C Bart Ostrava | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Ondračka Jaroslav | 11 | : | 34 | Lukasík Tomáš |
Zadal: | Lukasík Tomáš | 7.11.2023 08:26 | Autorizoval: | Automat | 12.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Po | 13.11.2023 | Nezažiješ neuvěříš Zábřeh | 16 | : | 2 | Mýto B Lemuři Ostrava | Kahan hospoda Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Borůvka Pavel | 32 | : | 8 | Skřehot Jaroslav |
|
| 8. | Po | 13.11.2023 | Kopyta Velká Polom | 8 | : | 10 | Simpsons C Bart Ostrava | Žíznivý dromedár minipivovar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Vrbka Jiří | 23 | : | 26 | Lukasík Tomáš |
|
| 8. | Po | 13.11.2023 | BBB - Přepni ! Ostrava | 10 | : | 8 | U Dvoru B Ostrava | Kotva restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Bartek Zdenek | 26 | : | 19 | Fejfarová Simona |
|
| 8. | Po | 13.11.2023 | WDK Ostrava | 8 | : | 10 | Rubačí z Kahanu Ostrava | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Blecha Radek | 17 | : | 23 | Tichavský Aleš |
|
| 8. | Út | 14.11.2023 | Hero Ostrava | 12 | : | 6 | Urba Ostrava | Hero restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Pospiech Marek | 27 | : | 16 | Kretek René |
Zadal: | Pospiech Marek | 15.11.2023 08:44 | Autorizoval: | Automat | 20.11.2023 02:00 |
|
| 8. | St | 15.11.2023 | Řízci C z Výškovic | 12 | : | 6 | Maston jih Ostrava | Řízkárna U Orla Ostrava-Výškovice, Ostrava | |
18:00 | Vajdíková Ivana | 27 | : | 17 | Kopas Jaroslav |
|
| 9. | Po | 20.11.2023 | Simpsons C Bart Ostrava | 6 | : | 12 | 666 Ostrava | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Mík Jiří | 15 | : | 28 | Soukup Lukáš |
Zadal: | Mík Jiří | 20.11.2023 22:17 | Autorizoval: | Automat | 26.11.2023 02:00 |
|
| 9. | Po | 20.11.2023 | Urba Ostrava | 5 | : | 13 | Kopyta Velká Polom | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Ondračka Jaroslav | 13 | : | 29 | Vrbka Jiří |
Zadal: | Vrbka Martin | 20.11.2023 21:41 | Autorizoval: | Automat | 26.11.2023 02:00 |
|
| 9. | Po | 20.11.2023 | Rubačí z Kahanu Ostrava | 10 | : | 8 | Nezažiješ neuvěříš Zábřeh | Kahan hospoda Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Tichavský Aleš | 24 | : | 22 | Borůvka Pavel |
|
| 9. | Po | 20.11.2023 | Maston jih Ostrava | 11 | : | 7 | BBB - Přepni ! Ostrava | Maston restaurace Ostrava-Bělský les, Ostrava | |
18:00 | Kopas Jaroslav | 24 | : | 22 | Šostková Hana |
Zadal: | Janík Pavel | 21.11.2023 05:36 | Autorizoval: | Automat | 26.11.2023 02:00 |
|
| 9. | St | 22.11.2023 | U Dvoru B Ostrava | 8 | : | 10 | WDK Ostrava | U Dvoru Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Fejfarová Simona | 19 | : | 25 | Blecha Radek |
|
| 9. | St | 22.11.2023 | Rytíři B Ostrava | 8 | : | 10 | Řízci C z Výškovic | Hero restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Baran Roman | 18 | : | 23 | Vajdíková Ivana |
|
| 10. | Po | 27.11.2023 | Kopyta Velká Polom | 8 | : | 10 | Mýto B Lemuři Ostrava | Žíznivý dromedár minipivovar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Vrbka Martin | 19 | : | 23 | Černík Petr |
Zadal: | Vrbka Martin | 27.11.2023 22:41 | Autorizoval: | Automat | 3.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Po | 27.11.2023 | 666 Ostrava | 12 | : | 6 | Urba Ostrava | Hero restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Soukup Tomáš | 26 | : | 16 | Kretek René |
|
| 10. | Po | 27.11.2023 | BBB - Přepni ! Ostrava | 10 | : | 8 | Rytíři B Ostrava | Kotva restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Bartek Zdenek | 23 | : | 22 | Baran Roman |
|
| 10. | Po | 27.11.2023 | WDK Ostrava | 14 | : | 4 | Maston jih Ostrava | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Blecha Radek | 31 | : | 15 | Kopas Jaroslav |
Zadal: | Blecha Radek | 27.11.2023 20:48 | Autorizoval: | Automat | 3.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Út | 28.11.2023 | Hero Ostrava | 8 | : | 10 | Rubačí z Kahanu Ostrava | Hero restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Pospiech Marek | 19 | : | 25 | Tichavský Aleš |
|
| 10. | Út | 28.11.2023 | Šipkaři Meteor Vratimov | 8 | : | 10 | Simpsons C Bart Ostrava | Meteor hospůdka Vratimov, Vratimov | |
18:00 | Levák Jindřich | 21 | : | 25 | Mík Jiří |
|
| 11. | Po | 4.12.2023 | Urba Ostrava | 1 | : | 17 | Šipkaři Meteor Vratimov | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Ondračka Jaroslav | 10 | : | 35 | Levák Jindřich |
Zadal: | Levák Jindřich | 4.12.2023 21:45 | Autorizoval: | Automat | 10.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Po | 4.12.2023 | Rubačí z Kahanu Ostrava | 6 | : | 12 | Kopyta Velká Polom | Kahan hospoda Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Tichavský Aleš | 16 | : | 29 | Vrbka Jiří |
|
| 11. | Po | 4.12.2023 | Maston jih Ostrava | 7 | : | 11 | Nezažiješ neuvěříš Zábřeh | Maston restaurace Ostrava-Bělský les, Ostrava | |
18:00 | Kopas Jaroslav | 21 | : | 26 | Borůvka Pavel |
Zadal: | Borůvka Pavel | 4.12.2023 21:20 | Autorizoval: | Automat | 10.12.2023 02:00 |
|
| 11. | St | 6.12.2023 | U Dvoru B Ostrava | 6 | : | 12 | Hero Ostrava | U Dvoru Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Fejfarová Simona | 16 | : | 27 | Pospiech Marek |
|
| 11. | St | 6.12.2023 | Rytíři B Ostrava | 11 | : | 7 | WDK Ostrava | Hero restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Baran Roman | 27 | : | 19 | Blecha Radek |
|
| 12. | Po | 11.12.2023 | Nezažiješ neuvěříš Zábřeh | 5 | : | 13 | Rytíři B Ostrava | Kahan hospoda Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Borůvka Pavel | 15 | : | 28 | Baran Roman |
|
| 12. | Po | 11.12.2023 | Kopyta Velká Polom | 14 | : | 4 | U Dvoru B Ostrava | Žíznivý dromedár minipivovar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Vrbka Jiří | 32 | : | 12 | Fejfarová Simona |
Zadal: | Vrbka Martin | 11.12.2023 22:03 | Autorizoval: | Automat | 17.12.2023 02:00 |
|
| 12. | Po | 11.12.2023 | 666 Ostrava | 15 | : | 3 | Rubačí z Kahanu Ostrava | Hero restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Diringer Marek | 31 | : | 11 | Tichavský Aleš |
Zadal: | Diringer Marek | 12.12.2023 12:12 | Autorizoval: | Automat | 17.12.2023 02:00 |
|
| 12. | Po | 11.12.2023 | Simpsons C Bart Ostrava | 13 | : | 5 | Urba Ostrava | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Mík Jiří | 27 | : | 16 | Ondračka Jaroslav |
Zadal: | Lukasík Tomáš | 12.12.2023 16:40 | Autorizoval: | Automat | 17.12.2023 02:00 |
|
| 12. | Po | 11.12.2023 | WDK Ostrava | 7 | : | 11 | Řízci C z Výškovic | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Blecha Radek | 17 | : | 27 | Vajdíková Ivana |
|
| 12. | Út | 12.12.2023 | Šipkaři Meteor Vratimov | 14 | : | 4 | Mýto B Lemuři Ostrava | Meteor hospůdka Vratimov, Vratimov | |
18:00 | Levák Jindřich | 29 | : | 11 | Skřehot Jaroslav |
Zadal: | Levák Jindřich | 12.12.2023 21:35 | Autorizoval: | Automat | 18.12.2023 02:00 |
|
| 13. | Po | 18.12.2023 | Maston jih Ostrava | 6 | : | 12 | Kopyta Velká Polom | Maston restaurace Ostrava-Bělský les, Ostrava | |
18:00 | Kopas Jaroslav | 18 | : | 28 | Vrbka Jiří |
Zadal: | Vrbka Martin | 18.12.2023 22:27 | Autorizoval: | Automat | 24.12.2023 02:00 |
|
| 13. | Po | 18.12.2023 | BBB - Přepni ! Ostrava | 8 | : | 10 | WDK Ostrava | Kotva restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Bartek Zdenek | 21 | : | 23 | Kurfiřtová Vendula |
|
| 13. | St | 20.12.2023 | Mýto B Lemuři Ostrava | 12 | : | 6 | Simpsons C Bart Ostrava | Na Mýtě bar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Skřehot Jaroslav | 30 | : | 21 | Mík Jiří |
Zadal: | Automat | 24.12.2023 02:00 | Změnil: | Obluk Ladislav | 3.1.2024 11:22 | Autorizoval: | Automat | 26.12.2023 02:00 |
|
| 13. | St | 20.12.2023 | U Dvoru B Ostrava | 8 | : | 10 | 666 Ostrava | U Dvoru Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Fejfarová Simona | 18 | : | 24 | Diringer Marek |
|
| 13. | St | 20.12.2023 | Rytíři B Ostrava | 12 | : | 6 | Hero Ostrava | Hero restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Baran Roman | 26 | : | 14 | Pospiech Marek |
|
| 13. | St | 20.12.2023 | Řízci C z Výškovic | 12 | : | 6 | Nezažiješ neuvěříš Zábřeh | Řízkárna U Orla Ostrava-Výškovice, Ostrava | |
18:00 | Vajdíková Ivana | 27 | : | 15 | Borůvka Pavel |
|
| 14. | Po | 8.1.2024 | Nezažiješ neuvěříš Zábřeh | 8 | : | 10 | BBB - Přepni ! Ostrava | Kahan hospoda Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Syrová Eliška | 20 | : | 25 | Bartek Zdenek |
|
| 14. | Po | 8.1.2024 | Kopyta Velká Polom | 2 | : | 16 | Rytíři B Ostrava | Žíznivý dromedár minipivovar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Bojňanský Tomáš | 10 | : | 34 | Baran Roman |
|
| 14. | Po | 8.1.2024 | 666 Ostrava | 13 | : | 5 | Maston jih Ostrava | Hero restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Diringer Marek | 28 | : | 14 | Vrečka Patrik |
|
| 14. | Po | 8.1.2024 | Simpsons C Bart Ostrava | 2 | : | 16 | Rubačí z Kahanu Ostrava | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Mík Jiří | 11 | : | 34 | Tichavský Aleš |
|
| 14. | Út | 9.1.2024 | Šipkaři Meteor Vratimov | 12 | : | 6 | U Dvoru B Ostrava | Meteor hospůdka Vratimov, Vratimov | |
18:00 | Levák Jindřich | 29 | : | 17 | Fejfarová Simona |
|
| 15. | Po | 15.1.2024 | Rubačí z Kahanu Ostrava | 15 | : | 3 | Urba Ostrava | Kahan hospoda Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Tichavský Aleš | 31 | : | 11 | Ondračka Jaroslav |
|
| 15. | Po | 15.1.2024 | Maston jih Ostrava | 7 | : | 11 | Šipkaři Meteor Vratimov | Maston restaurace Ostrava-Bělský les, Ostrava | |
18:00 | Kopas Jaroslav | 20 | : | 27 | Levák Jindřich |
|
| 15. | Po | 15.1.2024 | BBB - Přepni ! Ostrava | 8 | : | 10 | Hero Ostrava | Kotva restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Bartek Zdenek | 22 | : | 23 | Pospiech Marek |
|
| 15. | St | 17.1.2024 | U Dvoru B Ostrava | 10 | : | 8 | Simpsons C Bart Ostrava | U Dvoru Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Fejfarová Simona | 23 | : | 20 | Mík Jiří |
|
| 15. | St | 17.1.2024 | Rytíři B Ostrava | 10 | : | 8 | 666 Ostrava | Hero restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Baran Roman | 26 | : | 20 | Diringer Marek |
|
| 15. | St | 17.1.2024 | Řízci C z Výškovic | 14 | : | 4 | Kopyta Velká Polom | Řízkárna U Orla Ostrava-Výškovice, Ostrava | |
18:00 | Vajdíková Ivana | 29 | : | 15 | Vrbka Jiří |
|
| 16. | Po | 22.1.2024 | WDK Ostrava | 12 | : | 6 | Hero Ostrava | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Blecha Radek | 26 | : | 18 | Pospiech Marek |
|
| 16. | Po | 22.1.2024 | BBB - Přepni ! Ostrava | 11 | : | 7 | Kopyta Velká Polom | Kotva restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Bartek Zdenek | 26 | : | 21 | Vrbka Jiří |
|
| 16. | Po | 22.1.2024 | Maston jih Ostrava | 8 | : | 10 | Simpsons C Bart Ostrava | Maston restaurace Ostrava-Bělský les, Ostrava | |
18:00 | Kopas Jaroslav | 22 | : | 22 | Mík Jiří |
Zadal: | Mík Jiří | 23.1.2024 11:04 | Autorizoval: | Automat | 28.1.2024 02:00 |
|
| 16. | Po | 22.1.2024 | Rubačí z Kahanu Ostrava | 13 | : | 5 | Mýto B Lemuři Ostrava | Kahan hospoda Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Tichavský Aleš | 28 | : | 14 | Skřehot Jaroslav |
|
| 16. | St | 24.1.2024 | U Dvoru B Ostrava | 12 | : | 6 | Urba Ostrava | U Dvoru Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Fejfarová Simona | 27 | : | 15 | Ondračka Jaroslav |
|
| 17. | Po | 29.1.2024 | Urba Ostrava | 6 | : | 12 | Maston jih Ostrava | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Ondračka Jaroslav | 16 | : | 27 | Kopas Jaroslav |
|
| 17. | Po | 29.1.2024 | Simpsons C Bart Ostrava | 5 | : | 13 | Rytíři B Ostrava | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Mík Jiří | 13 | : | 31 | Baran Roman |
Zadal: | Mík Jiří | 29.1.2024 21:37 | Změnil: | Baran Roman | 29.1.2024 21:45 | Autorizoval: | Automat | 4.2.2024 02:00 |
|
| 17. | Po | 29.1.2024 | 666 Ostrava | 8 | : | 10 | BBB - Přepni ! Ostrava | Hero restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Diringer Marek | 21 | : | 24 | Bartek Zdenek |
|
| 17. | Po | 29.1.2024 | Kopyta Velká Polom | 12 | : | 6 | WDK Ostrava | Žíznivý dromedár minipivovar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Vrbka Jiří | 29 | : | 15 | Blecha Radek |
|
| 17. | Út | 30.1.2024 | Hero Ostrava | 6 | : | 12 | Nezažiješ neuvěříš Zábřeh | Hero restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Pospiech Marek | 17 | : | 28 | Borůvka Pavel |
|
| 17. | St | 31.1.2024 | Mýto B Lemuři Ostrava | 11 | : | 7 | U Dvoru B Ostrava | Na Mýtě bar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Skřehot Jaroslav | 27 | : | 19 | Fejfarová Simona |
|
| 30. | St | 31.1.2024 | 666 Ostrava | 5 | : | 13 | Rytíři B Ostrava | Hero restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Diringer Marek | 14 | : | 30 | Baran Roman |
|
| 18. | Po | 5.2.2024 | Nezažiješ neuvěříš Zábřeh | 8 | : | 10 | Kopyta Velká Polom | Kahan hospoda Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Borůvka Pavel | 23 | : | 25 | Vrbka Martin |
|
| 18. | Po | 5.2.2024 | WDK Ostrava | 12 | : | 6 | 666 Ostrava | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Blecha Radek | 26 | : | 14 | Soukup Tomáš |
|
| 18. | Po | 5.2.2024 | BBB - Přepni ! Ostrava | 10 | : | 8 | Šipkaři Meteor Vratimov | Kotva restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Bartek Zdenek | 22 | : | 19 | Levák Jindřich |
|
| 18. | Po | 5.2.2024 | Maston jih Ostrava | 3 | : | 15 | Mýto B Lemuři Ostrava | Maston restaurace Ostrava-Bělský les, Ostrava | |
18:00 | Kopas Jaroslav | 15 | : | 30 | Fukalová Marcela |
Zadal: | Přeček David | 9.2.2024 16:01 | Autorizoval: | Automat | 11.2.2024 02:00 |
|
| 18. | St | 7.2.2024 | Řízci C z Výškovic | 13 | : | 5 | Simpsons C Bart Ostrava | Řízkárna U Orla Ostrava-Výškovice, Ostrava | |
18:00 | Vajdíková Ivana | 29 | : | 13 | Mík Jiří |
|
| 18. | St | 7.2.2024 | Rytíři B Ostrava | 18 | : | 0 | Urba Ostrava | Hero restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Baran Roman | 36 | : | 7 | Ondračka Jaroslav |
|
| 18. | St | 7.2.2024 | U Dvoru B Ostrava | 8 | : | 10 | Rubačí z Kahanu Ostrava | U Dvoru Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Fejfarová Simona | 19 | : | 23 | Tichavský Aleš |
|
| 19. | Po | 12.2.2024 | Kopyta Velká Polom | 12 | : | 6 | Hero Ostrava | Žíznivý dromedár minipivovar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Vrbka Jiří | 29 | : | 16 | Pospiech Marek |
|
| 19. | Po | 12.2.2024 | Rubačí z Kahanu Ostrava | 14 | : | 4 | Maston jih Ostrava | Kahan hospoda Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Tichavský Aleš | 28 | : | 12 | Kaplan Jakub |
|
| 19. | Po | 12.2.2024 | Urba Ostrava | 7 | : | 11 | Řízci C z Výškovic | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Ondračka Jaroslav | 16 | : | 26 | Vajdíková Ivana |
|
| 19. | Út | 13.2.2024 | Šipkaři Meteor Vratimov | 11 | : | 7 | WDK Ostrava | Meteor hospůdka Vratimov, Vratimov | |
18:00 | Levák Jindřich | 25 | : | 18 | Blecha Radek |
|
| 20. | St | 14.2.2024 | Hero Ostrava | 10 | : | 8 | 666 Ostrava | Hero restaurace Ostrava, Ostrava | |
00:00 | Pospiech Marek | 23 | : | 21 | Diringer Marek |
|
| 20. | St | 14.2.2024 | WDK Ostrava | 7 | : | 11 | Simpsons C Bart Ostrava | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
00:00 | Blecha Radek | 18 | : | 26 | Mík Jiří |
|
| 24. | St | 14.2.2024 | Nezažiješ neuvěříš Zábřeh | 6 | : | 12 | Rubačí z Kahanu Ostrava | Kahan hospoda Ostrava, Ostrava | |
00:00 | Borůvka Pavel | 15 | : | 26 | Tichavský Aleš |
|
| 19. | St | 14.2.2024 | Mýto B Lemuři Ostrava | 6 | : | 12 | Rytíři B Ostrava | Na Mýtě bar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Skřehot Jaroslav | 13 | : | 25 | Baran Roman |
Zadal: | Baran Roman | 14.2.2024 22:22 | Autorizoval: | Automat | 20.2.2024 02:00 |
|
| 20. | Po | 19.2.2024 | BBB - Přepni ! Ostrava | 12 | : | 6 | Urba Ostrava | Kotva restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Bartek Zdenek | 25 | : | 16 | Ondračka Jaroslav |
Zadal: | Janík Pavel | 19.2.2024 22:41 | Autorizoval: | Automat | 25.2.2024 02:00 |
|
| 20. | Po | 19.2.2024 | Maston jih Ostrava | 11 | : | 7 | U Dvoru B Ostrava | Maston restaurace Ostrava-Bělský les, Ostrava | |
18:00 | Kopas Jaroslav | 26 | : | 17 | Fejfarová Simona |
|
| 20. | St | 21.2.2024 | Řízci C z Výškovic | 12 | : | 6 | Mýto B Lemuři Ostrava | Řízkárna U Orla Ostrava-Výškovice, Ostrava | |
18:00 | Vajdíková Ivana | 26 | : | 19 | Skřehot Jaroslav |
|
| 20. | St | 21.2.2024 | Rytíři B Ostrava | 14 | : | 4 | Rubačí z Kahanu Ostrava | Hero restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Baran Roman | 30 | : | 15 | Tichavský Aleš |
|
| 21. | Po | 26.2.2024 | Simpsons C Bart Ostrava | 6 | : | 12 | Nezažiješ neuvěříš Zábřeh | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Mík Jiří | 19 | : | 25 | Borůvka Pavel |
|
| 21. | Po | 26.2.2024 | 666 Ostrava | 11 | : | 7 | Kopyta Velká Polom | Hero restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Diringer Marek | 26 | : | 19 | Vrbka Jiří |
|
| 21. | Po | 26.2.2024 | Rubačí z Kahanu Ostrava | 11 | : | 7 | Řízci C z Výškovic | Kahan hospoda Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Tichavský Aleš | 24 | : | 19 | Vajdíková Ivana |
|
| 21. | Út | 27.2.2024 | Šipkaři Meteor Vratimov | 10 | : | 8 | Hero Ostrava | Meteor hospůdka Vratimov, Vratimov | |
18:00 | Levák Jindřich | 24 | : | 20 | Pospiech Marek |
|
| 21. | St | 28.2.2024 | U Dvoru B Ostrava | 5 | : | 13 | Rytíři B Ostrava | U Dvoru Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Fejfarová Simona | 15 | : | 27 | Baran Roman |
Zadal: | Baran Roman | 28.2.2024 22:00 | Autorizoval: | Automat | 5.3.2024 02:00 |
|
| 21. | St | 28.2.2024 | Mýto B Lemuři Ostrava | 5 | : | 13 | BBB - Přepni ! Ostrava | Na Mýtě bar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Skřehot Jaroslav | 17 | : | 29 | Bartek Zdenek |
Zadal: | Janík Pavel | 28.2.2024 23:27 | Autorizoval: | Automat | 5.3.2024 02:00 |
|
| 23. | St | 28.2.2024 | Rubačí z Kahanu Ostrava | 10 | : | 8 | WDK Ostrava | Kahan hospoda Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Tichavský Aleš | 27 | : | 20 | Blecha Radek |
|
| 22. | Po | 4.3.2024 | Kopyta Velká Polom | 10 | : | 8 | Šipkaři Meteor Vratimov | Žíznivý dromedár minipivovar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Vrbka Jiří | 25 | : | 17 | Levák Jindřich |
Zadal: | Zuziak Petr | 5.3.2024 12:33 | Autorizoval: | Automat | 10.3.2024 02:00 |
|
| 22. | Po | 4.3.2024 | Nezažiješ neuvěříš Zábřeh | 13 | : | 5 | Urba Ostrava | Kahan hospoda Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Borůvka Pavel | 28 | : | 15 | Kretek René |
Zadal: | Borůvka Pavel | 5.3.2024 17:50 | Autorizoval: | Automat | 10.3.2024 02:00 |
|
| 22. | Po | 4.3.2024 | WDK Ostrava | 12 | : | 6 | Mýto B Lemuři Ostrava | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Blecha Radek | 26 | : | 14 | Skřehot Jaroslav |
Zadal: | Blecha Radek | 4.3.2024 21:35 | Autorizoval: | Automat | 10.3.2024 02:00 |
|
| 22. | Út | 5.3.2024 | Hero Ostrava | 10 | : | 8 | Simpsons C Bart Ostrava | Hero restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Pospiech Marek | 23 | : | 20 | Lukasík Tomáš |
|
| 22. | St | 6.3.2024 | Řízci C z Výškovic | 5 | : | 13 | U Dvoru B Ostrava | Řízkárna U Orla Ostrava-Výškovice, Ostrava | |
18:00 | Vajdíková Ivana | 17 | : | 28 | Fejfarová Simona |
|
| 22. | St | 6.3.2024 | Rytíři B Ostrava | 12 | : | 6 | Maston jih Ostrava | Hero restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Baran Roman | 27 | : | 14 | Kopas Jaroslav |
Zadal: | Baran Roman | 6.3.2024 22:30 | Autorizoval: | Automat | 12.3.2024 02:00 |
|
| 23. | Po | 11.3.2024 | Urba Ostrava | 3 | : | 15 | Hero Ostrava | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Ondračka Jaroslav | 10 | : | 32 | Pospiech Marek |
|
| 23. | Po | 11.3.2024 | Simpsons C Bart Ostrava | 5 | : | 13 | Kopyta Velká Polom | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Mík Jiří | 13 | : | 28 | Vrbka Jiří |
|
| 23. | Po | 11.3.2024 | Maston jih Ostrava | 5 | : | 13 | Řízci C z Výškovic | Maston restaurace Ostrava-Bělský les, Ostrava | |
18:00 | Kopas Jaroslav | 16 | : | 28 | Vajdíková Ivana |
|
| 16. | St | 13.3.2024 | Rytíři B Ostrava | 13 | : | 5 | Šipkaři Meteor Vratimov | Hero restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Baran Roman | 29 | : | 14 | Levák Jindřich |
|
| 23. | St | 13.3.2024 | Mýto B Lemuři Ostrava | 12 | : | 6 | Nezažiješ neuvěříš Zábřeh | Na Mýtě bar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Skřehot Jaroslav | 25 | : | 19 | Borůvková Michaela |
|
| 23. | St | 13.3.2024 | U Dvoru B Ostrava | 7 | : | 11 | BBB - Přepni ! Ostrava | U Dvoru Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Fejfarová Simona | 19 | : | 25 | Janík Pavel |
|
| 24. | Po | 18.3.2024 | 666 Ostrava | 11 | : | 7 | Simpsons C Bart Ostrava | Hero restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Diringer Marek | 28 | : | 17 | Mík Jiří |
|
| 24. | Po | 18.3.2024 | Kopyta Velká Polom | 10 | : | 8 | Urba Ostrava | Žíznivý dromedár minipivovar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Bojňanský Tomáš | 24 | : | 20 | Kretek René |
Zadal: | Vrbka Martin | 18.3.2024 22:49 | Autorizoval: | Automat | 24.3.2024 02:00 |
|
| 24. | Po | 18.3.2024 | WDK Ostrava | 13 | : | 5 | U Dvoru B Ostrava | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Blecha Radek | 28 | : | 13 | Fejfarová Simona |
|
| 24. | Po | 18.3.2024 | BBB - Přepni ! Ostrava | 11 | : | 7 | Maston jih Ostrava | Kotva restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Bartek Zdenek | 22 | : | 20 | Přeček David |
|
| 24. | Út | 19.3.2024 | Hero Ostrava | 14 | : | 4 | Mýto B Lemuři Ostrava | Hero restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Pospiech Marek | 29 | : | 12 | Skřehot Jaroslav |
|
| 25. | Po | 25.3.2024 | Rubačí z Kahanu Ostrava | 11 | : | 7 | Hero Ostrava | Kahan hospoda Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Tichavský Aleš | 24 | : | 18 | Pospiech Marek |
|
| 25. | Po | 25.3.2024 | Urba Ostrava | 5 | : | 13 | 666 Ostrava | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Ondračka Jaroslav | 16 | : | 29 | Diringer Marek |
|
| 25. | Po | 25.3.2024 | Maston jih Ostrava | 8 | : | 10 | WDK Ostrava | Maston restaurace Ostrava-Bělský les, Ostrava | |
18:00 | Kopas Jaroslav | 18 | : | 22 | Blecha Radek |
|
| 25. | St | 27.3.2024 | U Dvoru B Ostrava | 6 | : | 12 | Nezažiješ neuvěříš Zábřeh | U Dvoru Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Fejfarová Simona | 18 | : | 27 | Borůvka Pavel |
|
| 25. | St | 27.3.2024 | Mýto B Lemuři Ostrava | 6 | : | 12 | Kopyta Velká Polom | Na Mýtě bar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Skřehot Jaroslav | 20 | : | 27 | Vrbka Jiří |
|
| 25. | St | 27.3.2024 | Rytíři B Ostrava | 13 | : | 5 | BBB - Přepni ! Ostrava | Hero restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Baran Roman | 30 | : | 14 | Janík Pavel |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Po | 11.9.2023 | Triangl Hlučín | 5 | : | 13 | Mimoni Ostrava | Triangl restaurace Hlučín, Hlučín | |
18:00 | Konior Jan | 18 | : | 30 | Haas Martin |
|
| 1. | Po | 11.9.2023 | Phoenixs Ostrava-Zábřeh | 5 | : | 13 | Ural Kings B Ostrava | Základna pivnice Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Sokol Jaroslav | 17 | : | 28 | Polášek Tomáš |
|
| 1. | Po | 11.9.2023 | Sportdarts B Partay Ostrava | 12 | : | 6 | Prajz Hlučín | Partay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Kopal Ondřej | 26 | : | 13 | Bindač Radim |
|
| 1. | Po | 11.9.2023 | Bazar no.1 Ostrava | 4 | : | 14 | Rubín B Red Stones Ostrava | Kovárna na Bazaru Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Strejc Otakar | 14 | : | 31 | Krulíček Kamil |
|
| 1. | Út | 12.9.2023 | Ural Kings Ostrava | 6 | : | 12 | Bratrstvo RŠ Ostrava | Ural bar-herna Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Dobrík Petr | 16 | : | 27 | Niemiec Petr |
|
| 2. | Po | 18.9.2023 | Bratrstvo RŠ Ostrava | 15 | : | 3 | Bazar no.1 Ostrava | Honzík pizzerie Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Niemiec Petr | 33 | : | 13 | Strejc Otakar |
|
| 2. | Po | 18.9.2023 | Prajz Hlučín | 11 | : | 7 | Ural Kings Ostrava | Hlučín hospoda, Hlučín | |
18:00 | Bindač Radim | 26 | : | 19 | Dobrík Petr |
|
| 2. | Po | 18.9.2023 | Sportdarts Partay Ostrava | 4 | : | 14 | Sportdarts B Partay Ostrava | Partay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Hošek Adam | 11 | : | 29 | Kopal Ondřej |
|
| 2. | Út | 19.9.2023 | Mimoni Ostrava | 14 | : | 4 | Phoenixs Ostrava-Zábřeh | Kovárna na Bazaru Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Haas Martin | 32 | : | 12 | Sokol Jaroslav |
|
| 2. | St | 20.9.2023 | Ural Kings B Ostrava | 12 | : | 6 | Káňata Radvanice | Ural restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Polášek Tomáš | 28 | : | 20 | Kurděják Jiří |
|
| 2. | St | 20.9.2023 | Blechy B Petřkovice | 10 | : | 8 | Tenisák B Děhylov | U Ohřalů restaurace Petřkovice, Ostrava | |
18:00 | Kermaschek Robert | 22 | : | 21 | Hopp Marek |
|
| 3. | Po | 2.10.2023 | Triangl Hlučín | 4 | : | 14 | Blechy B Petřkovice | Triangl restaurace Hlučín, Hlučín | |
18:00 | Konior Jan | 16 | : | 29 | Kermaschek Robert |
|
| 3. | Po | 2.10.2023 | Sportdarts B Partay Ostrava | 13 | : | 5 | Ural Kings B Ostrava | Partay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Kopal Ondřej | 29 | : | 15 | Polášek Tomáš |
|
| 3. | Po | 2.10.2023 | Bazar no.1 Ostrava | 7 | : | 11 | Prajz Hlučín | Kovárna na Bazaru Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Strejc Otakar | 18 | : | 27 | Bindač Radim |
|
| 3. | Út | 3.10.2023 | Ural Kings Ostrava | 6 | : | 12 | Sportdarts Partay Ostrava | Ural bar-herna Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Dobrík Petr | 21 | : | 26 | Hošek Adam |
|
| 3. | St | 4.10.2023 | Tenisák B Děhylov | 11 | : | 7 | Rubín B Red Stones Ostrava | U Žáby posezení Děhylov, Děhylov | |
18:00 | Hopp Marek | 25 | : | 16 | Krulíček Kamil |
Zadal: | Chyla Martin | 6.10.2023 07:57 | Autorizoval: | Automat | 10.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Po | 9.10.2023 | Triangl Hlučín | 7 | : | 11 | Phoenixs Ostrava-Zábřeh | Triangl restaurace Hlučín, Hlučín | |
18:00 | Konior Jan | 23 | : | 25 | Sokol Jaroslav |
|
| 4. | Po | 9.10.2023 | Bratrstvo RŠ Ostrava | 11 | : | 7 | Tenisák B Děhylov | Honzík pizzerie Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Niemiec Petr | 25 | : | 19 | Hopp Marek |
|
| 4. | Po | 9.10.2023 | Sportdarts Partay Ostrava | 14 | : | 4 | Bazar no.1 Ostrava | Partay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Hošek Adam | 29 | : | 15 | Strejc Otakar |
|
| 4. | Út | 10.10.2023 | Mimoni Ostrava | 4 | : | 14 | Sportdarts B Partay Ostrava | Kovárna na Bazaru Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Haas Martin | 15 | : | 29 | Kopal Ondřej |
|
| 4. | St | 11.10.2023 | Ural Kings B Ostrava | 10 | : | 8 | Ural Kings Ostrava | Ural restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Polášek Tomáš | 26 | : | 21 | Dobrík Petr |
|
| 4. | St | 11.10.2023 | Blechy B Petřkovice | 11 | : | 7 | Rubín B Red Stones Ostrava | U Ohřalů restaurace Petřkovice, Ostrava | |
18:00 | Kermaschek Robert | 25 | : | 19 | Krulíček Kamil |
|
| 5. | Po | 16.10.2023 | Phoenixs Ostrava-Zábřeh | 6 | : | 12 | Blechy B Petřkovice | Základna pivnice Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Sokol Jaroslav | 14 | : | 26 | Drozd Tomáš |
|
| 5. | Po | 16.10.2023 | Káňata Radvanice | 13 | : | 5 | Triangl Hlučín | U Káňů restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Kurděják Jiří | 31 | : | 11 | Konior Jan |
|
| 5. | Po | 16.10.2023 | Bazar no.1 Ostrava | 11 | : | 7 | Ural Kings B Ostrava | Kovárna na Bazaru Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Strejc Otakar | 26 | : | 18 | Polášek Tomáš |
|
| 5. | Po | 16.10.2023 | Rubín B Red Stones Ostrava | 7 | : | 11 | Bratrstvo RŠ Ostrava | Rubín restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Ozdincová Veronika | 19 | : | 24 | Niemiec Petr |
|
| 5. | Út | 17.10.2023 | Ural Kings Ostrava | 8 | : | 10 | Mimoni Ostrava | Ural bar-herna Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Dobrík Petr | 19 | : | 24 | Haas Martin |
|
| 5. | St | 18.10.2023 | Tenisák B Děhylov | 7 | : | 11 | Prajz Hlučín | U Žáby posezení Děhylov, Děhylov | |
18:00 | Hopp Marek | 21 | : | 28 | Bindač Radim |
|
| 6. | Po | 23.10.2023 | Triangl Hlučín | 6 | : | 12 | Sportdarts B Partay Ostrava | Triangl restaurace Hlučín, Hlučín | |
18:00 | Konior Jan | 15 | : | 26 | Kopal Ondřej |
|
| 6. | Po | 23.10.2023 | Phoenixs Ostrava-Zábřeh | 7 | : | 11 | Káňata Radvanice | Základna pivnice Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Sokol Jaroslav | 17 | : | 28 | Kurděják Jiří |
|
| 6. | Po | 23.10.2023 | Prajz Hlučín | 13 | : | 5 | Rubín B Red Stones Ostrava | Hlučín hospoda, Hlučín | |
18:00 | Bindač Radim | 28 | : | 16 | Krulíček Kamil |
|
| 6. | Po | 23.10.2023 | Sportdarts Partay Ostrava | 12 | : | 6 | Tenisák B Děhylov | Partay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Hošek Adam | 26 | : | 16 | Hopp Marek |
Zadal: | Hošek Adam | 26.10.2023 13:04 | Změnil: | Hopp Marek | 26.10.2023 18:11 | Autorizoval: | Automat | 29.10.2023 02:00 |
|
| 6. | Út | 24.10.2023 | Mimoni Ostrava | 15 | : | 3 | Bazar no.1 Ostrava | Kovárna na Bazaru Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Haas Martin | 31 | : | 15 | Strejc Otakar |
|
| 6. | St | 25.10.2023 | Blechy B Petřkovice | 8 | : | 10 | Bratrstvo RŠ Ostrava | U Ohřalů restaurace Petřkovice, Ostrava | |
18:00 | Kermaschek Robert | 20 | : | 22 | Niemiec Petr |
|
| 7. | Po | 30.10.2023 | Káňata Radvanice | 5 | : | 13 | Blechy B Petřkovice | U Káňů restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Kurděják Jiří | 14 | : | 30 | Kermaschek Robert |
|
| 7. | Po | 30.10.2023 | Sportdarts B Partay Ostrava | 15 | : | 3 | Phoenixs Ostrava-Zábřeh | Partay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Kopal Ondřej | 30 | : | 11 | Sokol Jaroslav |
|
| 7. | Po | 30.10.2023 | Rubín B Red Stones Ostrava | 11 | : | 7 | Sportdarts Partay Ostrava | Rubín restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Ozdincová Veronika | 26 | : | 20 | Hošek Adam |
|
| 7. | Po | 30.10.2023 | Bratrstvo RŠ Ostrava | 11 | : | 7 | Prajz Hlučín | Honzík pizzerie Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Niemiec Petr | 24 | : | 19 | Bindač Radim |
|
| 7. | Út | 31.10.2023 | Ural Kings Ostrava | 12 | : | 6 | Triangl Hlučín | Ural bar-herna Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Dobrík Petr | 26 | : | 15 | Koniorová Vendula |
|
| 7. | St | 1.11.2023 | Tenisák B Děhylov | 8 | : | 10 | Ural Kings B Ostrava | U Žáby posezení Děhylov, Děhylov | |
18:00 | Hopp Marek | 20 | : | 22 | Polášek Tomáš |
|
| 8. | Po | 13.11.2023 | Triangl Hlučín | 11 | : | 7 | Bazar no.1 Ostrava | Triangl restaurace Hlučín, Hlučín | |
18:00 | Konior Jan | 26 | : | 17 | Strejc Otakar |
|
| 8. | Po | 13.11.2023 | Phoenixs Ostrava-Zábřeh | 6 | : | 12 | Ural Kings Ostrava | Základna pivnice Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Sokol Jaroslav | 15 | : | 26 | Dobrík Petr |
|
| 8. | Po | 13.11.2023 | Káňata Radvanice | 4 | : | 14 | Sportdarts B Partay Ostrava | U Káňů restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Kurděják Jiří | 13 | : | 30 | Kopal Ondřej |
|
| 8. | Po | 13.11.2023 | Sportdarts Partay Ostrava | 7 | : | 11 | Bratrstvo RŠ Ostrava | Partay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Hošek Adam | 19 | : | 25 | Niemiec Petr |
|
| 8. | Út | 14.11.2023 | Mimoni Ostrava | 7 | : | 11 | Tenisák B Děhylov | Kovárna na Bazaru Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Haas Martin | 19 | : | 26 | Hopp Marek |
|
| 9. | Po | 20.11.2023 | Sportdarts B Partay Ostrava | 14 | : | 4 | Blechy B Petřkovice | Partay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Kopal Ondřej | 29 | : | 11 | Kermaschek Robert |
|
| 9. | Po | 20.11.2023 | Bazar no.1 Ostrava | 11 | : | 7 | Phoenixs Ostrava-Zábřeh | Kovárna na Bazaru Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Strejc Otakar | 27 | : | 22 | Sokol Jaroslav |
|
| 9. | Po | 20.11.2023 | Rubín B Red Stones Ostrava | 5 | : | 13 | Mimoni Ostrava | Rubín restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Ozdincová Veronika | 18 | : | 27 | Haas Martin |
|
| 9. | Po | 20.11.2023 | Bratrstvo RŠ Ostrava | 12 | : | 6 | Ural Kings B Ostrava | Honzík pizzerie Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Niemiec Petr | 27 | : | 15 | Polášek Tomáš |
|
| 9. | Po | 20.11.2023 | Prajz Hlučín | 12 | : | 6 | Sportdarts Partay Ostrava | Hlučín hospoda, Hlučín | |
18:00 | Bindač Radim | 27 | : | 19 | Hošek Adam |
|
| 9. | Út | 21.11.2023 | Ural Kings Ostrava | 7 | : | 11 | Káňata Radvanice | Ural bar-herna Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Dobrík Petr | 20 | : | 26 | Kurděják Jiří |
|
| 10. | Po | 27.11.2023 | Triangl Hlučín | 5 | : | 13 | Tenisák B Děhylov | Triangl restaurace Hlučín, Hlučín | |
18:00 | Konior Jan | 17 | : | 29 | Hopp Marek |
|
| 10. | Po | 27.11.2023 | Káňata Radvanice | 12 | : | 6 | Bazar no.1 Ostrava | U Káňů restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Kurděják Jiří | 28 | : | 16 | Strejc Otakar |
|
| 10. | Po | 27.11.2023 | Sportdarts B Partay Ostrava | 15 | : | 3 | Ural Kings Ostrava | Partay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Kopal Ondřej | 32 | : | 13 | Očkay Pavel |
|
| 10. | Út | 28.11.2023 | Mimoni Ostrava | 7 | : | 11 | Bratrstvo RŠ Ostrava | Kovárna na Bazaru Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Haas Martin | 21 | : | 27 | Niemiec Petr |
|
| 8. | St | 29.11.2023 | Ural Kings B Ostrava | 12 | : | 6 | Rubín B Red Stones Ostrava | Ural restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Polášek Tomáš | 26 | : | 19 | Ozdincová Veronika |
Zadal: | Polášek Daniel | 29.11.2023 20:58 | Autorizoval: | Automat | 5.12.2023 02:00 |
|
| 10. | St | 29.11.2023 | Ural Kings B Ostrava | 11 | : | 7 | Prajz Hlučín | Ural restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Polášek Tomáš | 24 | : | 21 | Bindač Radim |
|
| 10. | St | 29.11.2023 | Blechy B Petřkovice | 11 | : | 7 | Sportdarts Partay Ostrava | U Ohřalů restaurace Petřkovice, Ostrava | |
18:00 | Kermaschek Robert | 23 | : | 16 | Hošek Adam |
|
| 11. | Po | 4.12.2023 | Bazar no.1 Ostrava | 1 | : | 17 | Sportdarts B Partay Ostrava | Kovárna na Bazaru Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Strejc Otakar | 8 | : | 35 | Kopal Ondřej |
|
| 11. | Po | 4.12.2023 | Rubín B Red Stones Ostrava | 14 | : | 4 | Triangl Hlučín | Rubín restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Ozdincová Veronika | 30 | : | 18 | Konior Jan |
Zadal: | Konior Jan | 4.12.2023 21:13 | Autorizoval: | Automat | 10.12.2023 02:00 |
|
| 11. | Po | 4.12.2023 | Prajz Hlučín | 8 | : | 10 | Mimoni Ostrava | Hlučín hospoda, Hlučín | |
18:00 | Bindač Radim | 23 | : | 20 | Haas Martin |
|
| 11. | Po | 4.12.2023 | Sportdarts Partay Ostrava | 11 | : | 7 | Ural Kings B Ostrava | Partay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Hošek Adam | 25 | : | 16 | Polášek Tomáš |
|
| 11. | Út | 5.12.2023 | Ural Kings Ostrava | 6 | : | 12 | Blechy B Petřkovice | Ural bar-herna Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Dobrík Petr | 17 | : | 28 | Kermaschek Robert |
|
| 11. | St | 6.12.2023 | Tenisák B Děhylov | 7 | : | 11 | Phoenixs Ostrava-Zábřeh | U Žáby posezení Děhylov, Děhylov | |
18:00 | Hopp Marek | 19 | : | 27 | Sokol Jaroslav |
|
| 12. | Po | 11.12.2023 | Triangl Hlučín | 2 | : | 16 | Bratrstvo RŠ Ostrava | Triangl restaurace Hlučín, Hlučín | |
18:00 | Konior Jan | 6 | : | 34 | Niemiec Petr |
|
| 12. | Po | 11.12.2023 | Phoenixs Ostrava-Zábřeh | 6 | : | 12 | Rubín B Red Stones Ostrava | Základna pivnice Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Sokol Jaroslav | 16 | : | 26 | Drahošan Daniel |
|
| 12. | Po | 11.12.2023 | Káňata Radvanice | 7 | : | 11 | Tenisák B Děhylov | U Káňů restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Kurděják Jiří | 18 | : | 27 | Hopp Marek |
|
| 12. | Út | 12.12.2023 | Ural Kings Ostrava | 8 | : | 10 | Bazar no.1 Ostrava | Ural bar-herna Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Dobrík Petr | 21 | : | 24 | Strejc Otakar |
|
| 12. | Út | 12.12.2023 | Mimoni Ostrava | 13 | : | 5 | Sportdarts Partay Ostrava | Kovárna na Bazaru Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Haas Martin | 27 | : | 16 | Kočí Vítězslav |
|
| 12. | St | 13.12.2023 | Blechy B Petřkovice | 13 | : | 5 | Ural Kings B Ostrava | U Ohřalů restaurace Petřkovice, Ostrava | |
18:00 | Kermaschek Robert | 29 | : | 19 | Polášek Tomáš |
|
| 13. | Po | 18.12.2023 | Bratrstvo RŠ Ostrava | 13 | : | 5 | Phoenixs Ostrava-Zábřeh | Honzík pizzerie Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Niemiec Petr | 29 | : | 13 | Sokol Jaroslav |
|
| 13. | Po | 18.12.2023 | Prajz Hlučín | 13 | : | 5 | Triangl Hlučín | Hlučín hospoda, Hlučín | |
18:00 | Bindač Radim | 27 | : | 14 | Konior Jan |
|
| 13. | St | 20.12.2023 | Tenisák B Děhylov | 8 | : | 10 | Sportdarts B Partay Ostrava | U Žáby posezení Děhylov, Děhylov | |
18:00 | Chyla Martin | 20 | : | 23 | Kopal Ondřej |
|
| 14. | Po | 8.1.2024 | Triangl Hlučín | 6 | : | 12 | Sportdarts Partay Ostrava | Triangl restaurace Hlučín, Hlučín | |
18:00 | Konior Jan | 16 | : | 30 | Hošek Adam |
|
| 14. | Po | 8.1.2024 | Phoenixs Ostrava-Zábřeh | 8 | : | 10 | Prajz Hlučín | Základna pivnice Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Sokol Jaroslav | 20 | : | 24 | Bindač Radim |
|
| 14. | Po | 8.1.2024 | Káňata Radvanice | 7 | : | 11 | Bratrstvo RŠ Ostrava | U Káňů restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Bednarik Ladislav | 16 | : | 26 | Niemiec Petr |
|
| 14. | Po | 8.1.2024 | Sportdarts B Partay Ostrava | 13 | : | 5 | Rubín B Red Stones Ostrava | Partay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Kopal Ondřej | 29 | : | 14 | Drahošan Daniel |
|
| 14. | Út | 9.1.2024 | Ural Kings Ostrava | 6 | : | 12 | Tenisák B Děhylov | Ural bar-herna Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Dobrík Petr | 16 | : | 26 | Hopp Marek |
|
| 14. | St | 10.1.2024 | Blechy B Petřkovice | 8 | : | 10 | Mimoni Ostrava | U Ohřalů restaurace Petřkovice, Ostrava | |
18:00 | Kermaschek Robert | 24 | : | 24 | Haas Martin |
|
| 15. | Po | 15.1.2024 | Rubín B Red Stones Ostrava | 11 | : | 7 | Ural Kings Ostrava | Rubín restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Ozdincová Veronika | 24 | : | 20 | Dobríková Eva |
|
| 15. | Po | 15.1.2024 | Bratrstvo RŠ Ostrava | 6 | : | 12 | Sportdarts B Partay Ostrava | Honzík pizzerie Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Niemiec Petr | 20 | : | 28 | Kopal Ondřej |
|
| 15. | Po | 15.1.2024 | Prajz Hlučín | 14 | : | 4 | Káňata Radvanice | Hlučín hospoda, Hlučín | |
18:00 | Bindač Radim | 29 | : | 13 | Bednarik Ladislav |
|
| 15. | Po | 15.1.2024 | Sportdarts Partay Ostrava | 10 | : | 8 | Phoenixs Ostrava-Zábřeh | Partay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Hošek Adam | 24 | : | 19 | Sokol Jaroslav |
Zadal: | Hošek Adam | 15.1.2024 20:56 | Autorizoval: | Automat | 21.1.2024 02:00 |
|
| 15. | St | 17.1.2024 | Tenisák B Děhylov | 13 | : | 5 | Bazar no.1 Ostrava | U Žáby posezení Děhylov, Děhylov | |
18:00 | Hopp Marek | 28 | : | 14 | Strejc Otakar |
|
| 15. | St | 17.1.2024 | Ural Kings B Ostrava | 12 | : | 6 | Triangl Hlučín | Ural restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Polášek Tomáš | 27 | : | 14 | Konior Jan |
|
| 16. | Po | 22.1.2024 | Sportdarts Partay Ostrava | 14 | : | 4 | Káňata Radvanice | Partay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Hošek Adam | 31 | : | 13 | Bednarik Ladislav |
Zadal: | Hošek Adam | 25.1.2024 12:29 | Autorizoval: | Automat | 28.1.2024 02:00 |
|
| 16. | Po | 22.1.2024 | Prajz Hlučín | 8 | : | 10 | Sportdarts B Partay Ostrava | Hlučín hospoda, Hlučín | |
18:00 | Bindač Radim | 20 | : | 23 | Kopal Ondřej |
|
| 16. | Po | 22.1.2024 | Bratrstvo RŠ Ostrava | 11 | : | 7 | Ural Kings Ostrava | Honzík pizzerie Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Niemiec Petr | 28 | : | 19 | Dobrík Petr |
|
| 16. | Po | 22.1.2024 | Rubín B Red Stones Ostrava | 12 | : | 6 | Bazar no.1 Ostrava | Rubín restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Ozdincová Veronika | 27 | : | 18 | Strejc Otakar |
|
| 16. | Út | 23.1.2024 | Mimoni Ostrava | 16 | : | 2 | Triangl Hlučín | Kovárna na Bazaru Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Haas Martin | 33 | : | 11 | Konior Jan |
|
| 16. | St | 24.1.2024 | Ural Kings B Ostrava | 7 | : | 11 | Phoenixs Ostrava-Zábřeh | Ural restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Polášek Tomáš | 20 | : | 26 | Sokol Jaroslav |
|
| 17. | Po | 29.1.2024 | Bazar no.1 Ostrava | 6 | : | 12 | Bratrstvo RŠ Ostrava | Kovárna na Bazaru Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Strejc Otakar | 16 | : | 26 | Niemiec Petr |
|
| 17. | Po | 29.1.2024 | Sportdarts B Partay Ostrava | 11 | : | 7 | Sportdarts Partay Ostrava | Partay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Kopal Ondřej | 25 | : | 17 | Hošek Adam |
|
| 17. | Po | 29.1.2024 | Káňata Radvanice | 7 | : | 11 | Ural Kings B Ostrava | U Káňů restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Bednarik Ladislav | 20 | : | 28 | Polášek Tomáš |
|
| 17. | Po | 29.1.2024 | Phoenixs Ostrava-Zábřeh | 8 | : | 10 | Mimoni Ostrava | Základna pivnice Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Sokol Jaroslav | 23 | : | 25 | Haas Martin |
|
| 17. | Út | 30.1.2024 | Ural Kings Ostrava | 4 | : | 14 | Prajz Hlučín | Ural bar-herna Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Dobrík Petr | 14 | : | 30 | Bindač Radim |
|
| 19. | St | 31.1.2024 | Ural Kings Ostrava | 4 | : | 14 | Ural Kings B Ostrava | Ural bar-herna Ostrava, Ostrava | |
00:00 | Dobrík Petr | 14 | : | 29 | Polášek Tomáš |
|
| 18. | Po | 5.2.2024 | Sportdarts Partay Ostrava | 8 | : | 10 | Ural Kings Ostrava | Partay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Hošek Adam | 21 | : | 22 | Dobríková Eva |
|
| 18. | Po | 5.2.2024 | Rubín B Red Stones Ostrava | 10 | : | 8 | Tenisák B Děhylov | Rubín restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Ozdincová Veronika | 23 | : | 20 | Chyla Martin |
|
| 18. | Út | 6.2.2024 | Mimoni Ostrava | 12 | : | 6 | Káňata Radvanice | Kovárna na Bazaru Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Haas Martin | 26 | : | 15 | Bednarik Ladislav |
|
| 18. | St | 7.2.2024 | Blechy B Petřkovice | 12 | : | 6 | Triangl Hlučín | U Ohřalů restaurace Petřkovice, Ostrava | |
18:00 | Kermaschek Robert | 26 | : | 17 | Konior Jan |
|
| 18. | St | 7.2.2024 | Ural Kings B Ostrava | 2 | : | 16 | Sportdarts B Partay Ostrava | Ural restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Polášek Tomáš | 10 | : | 33 | Kopal Ondřej |
|
| 19. | Po | 12.2.2024 | Phoenixs Ostrava-Zábřeh | 11 | : | 7 | Triangl Hlučín | Základna pivnice Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Sokol Jaroslav | 23 | : | 20 | Janoš Jan |
|
| 19. | Po | 12.2.2024 | Bazar no.1 Ostrava | 5 | : | 13 | Sportdarts Partay Ostrava | Kovárna na Bazaru Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Strejc Otakar | 13 | : | 29 | Kundrata Pavel |
|
| 19. | Po | 12.2.2024 | Sportdarts B Partay Ostrava | 11 | : | 7 | Mimoni Ostrava | Partay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Kopal Ondřej | 24 | : | 17 | Sklář Marek |
Zadal: | Sklář Marek | 13.2.2024 18:49 | Autorizoval: | Automat | 18.2.2024 02:00 |
|
| 21. | St | 14.2.2024 | Bazar no.1 Ostrava | 4 | : | 14 | Mimoni Ostrava | Kovárna na Bazaru Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
00:00 | Strejc Otakar | 15 | : | 31 | Haas Martin |
|
| 19. | St | 14.2.2024 | Tenisák B Děhylov | 8 | : | 10 | Bratrstvo RŠ Ostrava | U Žáby posezení Děhylov, Děhylov | |
18:00 | Hopp Marek | 20 | : | 26 | Niemiec Petr |
|
| 20. | Po | 19.2.2024 | Triangl Hlučín | 8 | : | 10 | Káňata Radvanice | Triangl restaurace Hlučín, Hlučín | |
18:00 | Konior Jan | 21 | : | 25 | Bednarik Ladislav |
|
| 20. | Po | 19.2.2024 | Prajz Hlučín | 11 | : | 7 | Tenisák B Děhylov | Hlučín hospoda, Hlučín | |
18:00 | Bindač Radim | 28 | : | 19 | Hopp Marek |
|
| 20. | Po | 19.2.2024 | Bratrstvo RŠ Ostrava | 11 | : | 7 | Rubín B Red Stones Ostrava | Honzík pizzerie Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Niemiec Petr | 25 | : | 20 | Gryc Filip |
|
| 20. | Út | 20.2.2024 | Mimoni Ostrava | 11 | : | 7 | Ural Kings Ostrava | Kovárna na Bazaru Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Haas Martin | 24 | : | 18 | Dobrík Petr |
|
| 20. | St | 21.2.2024 | Blechy B Petřkovice | 10 | : | 8 | Phoenixs Ostrava-Zábřeh | U Ohřalů restaurace Petřkovice, Ostrava | |
18:00 | Kermaschek Robert | 23 | : | 20 | Sokol Jaroslav |
|
| 20. | St | 21.2.2024 | Ural Kings B Ostrava | 12 | : | 6 | Bazar no.1 Ostrava | Ural restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Polášek Tomáš | 29 | : | 16 | Strejc Otakar |
|
| 21. | Po | 26.2.2024 | Sportdarts B Partay Ostrava | 12 | : | 6 | Triangl Hlučín | Partay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Kopal Ondřej | 27 | : | 15 | Konior Jan |
Zadal: | Kopal Ondřej | 27.2.2024 15:07 | Autorizoval: | Automat | 3.3.2024 02:00 |
|
| 21. | Po | 26.2.2024 | Káňata Radvanice | 6 | : | 12 | Phoenixs Ostrava-Zábřeh | U Káňů restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Bednarik Ladislav | 15 | : | 27 | Sokol Jaroslav |
|
| 21. | Po | 26.2.2024 | Rubín B Red Stones Ostrava | 11 | : | 7 | Prajz Hlučín | Rubín restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Ozdincová Veronika | 27 | : | 20 | Bindač Radim |
|
| 21. | Po | 26.2.2024 | Bratrstvo RŠ Ostrava | 10 | : | 8 | Blechy B Petřkovice | Honzík pizzerie Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Niemiec Petr | 24 | : | 22 | Kermaschek Robert |
|
| 21. | St | 28.2.2024 | Tenisák B Děhylov | 10 | : | 8 | Sportdarts Partay Ostrava | U Žáby posezení Děhylov, Děhylov | |
18:00 | Chyla Martin | 25 | : | 20 | Kočí Vítězslav |
|
| 17. | Čt | 29.2.2024 | Tenisák B Děhylov | 7 | : | 11 | Blechy B Petřkovice | U Žáby posezení Děhylov, Děhylov | |
18:00 | Chyla Martin | 21 | : | 25 | Kermaschek Robert |
|
| 22. | Po | 4.3.2024 | Phoenixs Ostrava-Zábřeh | 5 | : | 13 | Sportdarts B Partay Ostrava | Základna pivnice Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Sokol Jaroslav | 12 | : | 30 | Crha Ondřej |
|
| 22. | Po | 4.3.2024 | Triangl Hlučín | 10 | : | 8 | Ural Kings Ostrava | Triangl restaurace Hlučín, Hlučín | |
18:00 | Konior Jan | 25 | : | 21 | Dobrík Petr |
|
| 22. | Po | 4.3.2024 | Sportdarts Partay Ostrava | 11 | : | 7 | Rubín B Red Stones Ostrava | Partay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Kundrata Pavel | 24 | : | 16 | Krulíček Kamil |
|
| 22. | Po | 4.3.2024 | Prajz Hlučín | 8 | : | 10 | Bratrstvo RŠ Ostrava | Hlučín hospoda, Hlučín | |
18:00 | Bindač Radim | 19 | : | 21 | Niemiec Petr |
|
| 22. | St | 6.3.2024 | Blechy B Petřkovice | 15 | : | 3 | Káňata Radvanice | U Ohřalů restaurace Petřkovice, Ostrava | |
18:00 | Kermaschek Robert | 32 | : | 14 | Bednarik Ladislav |
|
| 22. | St | 6.3.2024 | Ural Kings B Ostrava | 5 | : | 13 | Tenisák B Děhylov | Ural restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Polášek Tomáš | 14 | : | 29 | Chyla Martin |
|
| 23. | Po | 11.3.2024 | Bazar no.1 Ostrava | 11 | : | 7 | Triangl Hlučín | Kovárna na Bazaru Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Strejc Otakar | 27 | : | 20 | Konior Jan |
Zadal: | Strejc Otakar | 11.3.2024 22:34 | Autorizoval: | Automat | 17.3.2024 02:00 |
|
| 23. | Po | 11.3.2024 | Sportdarts B Partay Ostrava | 15 | : | 3 | Káňata Radvanice | Partay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Kopal Ondřej | 31 | : | 13 | Bednarik Ladislav |
|
| 23. | Po | 11.3.2024 | Bratrstvo RŠ Ostrava | 6 | : | 12 | Sportdarts Partay Ostrava | Honzík pizzerie Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Niemiec Petr | 18 | : | 27 | Hošek Adam |
|
| 23. | Po | 11.3.2024 | Rubín B Red Stones Ostrava | 5 | : | 13 | Ural Kings B Ostrava | Rubín restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Ozdincová Veronika | 18 | : | 27 | Polášek Tomáš |
|
| 23. | Po | 11.3.2024 | Prajz Hlučín | 10 | : | 8 | Blechy B Petřkovice | Hlučín hospoda, Hlučín | |
18:00 | Bindač Radim | 26 | : | 22 | Kermaschek Robert |
|
| 23. | Út | 12.3.2024 | Ural Kings Ostrava | 12 | : | 6 | Phoenixs Ostrava-Zábřeh | Ural bar-herna Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Dobrík Petr | 27 | : | 19 | Sokol Jaroslav |
|
| 23. | St | 13.3.2024 | Tenisák B Děhylov | 14 | : | 4 | Mimoni Ostrava | U Žáby posezení Děhylov, Děhylov | |
18:00 | Hopp Marek | 31 | : | 12 | Sklář Marek |
|
| 24. | Po | 18.3.2024 | Káňata Radvanice | 8 | : | 10 | Ural Kings Ostrava | U Káňů restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Bednarik Ladislav | 20 | : | 20 | Dobrík Petr |
|
| 24. | Po | 18.3.2024 | Phoenixs Ostrava-Zábřeh | 8 | : | 10 | Bazar no.1 Ostrava | Základna pivnice Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Sokol Jaroslav | 21 | : | 27 | Strejc Otakar |
|
| 24. | Po | 18.3.2024 | Sportdarts Partay Ostrava | 10 | : | 8 | Prajz Hlučín | Partay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Hošek Adam | 24 | : | 22 | Bindač Radim |
|
| 24. | St | 20.3.2024 | Blechy B Petřkovice | 10 | : | 8 | Sportdarts B Partay Ostrava | U Ohřalů restaurace Petřkovice, Ostrava | |
18:00 | Kermaschek Robert | 22 | : | 19 | Kopal Ondřej |
|
| 24. | St | 20.3.2024 | Ural Kings B Ostrava | 8 | : | 10 | Bratrstvo RŠ Ostrava | Ural restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Polášek Tomáš | 18 | : | 24 | Niemiec Petr |
|
| 25. | Po | 25.3.2024 | Bazar no.1 Ostrava | 5 | : | 13 | Káňata Radvanice | Kovárna na Bazaru Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Strejc Otakar | 15 | : | 29 | Bednarik Ladislav |
|
| 25. | Po | 25.3.2024 | Prajz Hlučín | 10 | : | 8 | Ural Kings B Ostrava | Hlučín hospoda, Hlučín | |
18:00 | Bindač Radim | 23 | : | 19 | Polášek Tomáš |
|
| 25. | Po | 25.3.2024 | Bratrstvo RŠ Ostrava | 11 | : | 7 | Mimoni Ostrava | Honzík pizzerie Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Niemiec Petr | 25 | : | 17 | Haas Martin |
|
| 25. | Po | 25.3.2024 | Sportdarts Partay Ostrava | 8 | : | 10 | Blechy B Petřkovice | Partay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Hošek Adam | 22 | : | 24 | Kermaschek Robert |
|
| 25. | Út | 26.3.2024 | Ural Kings Ostrava | 4 | : | 14 | Sportdarts B Partay Ostrava | Ural bar-herna Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Dobrík Petr | 12 | : | 30 | Kopal Ondřej |
|
| 25. | St | 27.3.2024 | Tenisák B Děhylov | 13 | : | 5 | Triangl Hlučín | U Žáby posezení Děhylov, Děhylov | |
18:00 | Chyla Martin | 30 | : | 14 | Konior Jan |
|