Rozpis ligových utkání
UŠO > Moravskoslezský kraj > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
C. liga - 3.liga skupina B
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. 8.9.2017 Vikings B Kopřivnice 8 : 10 Kolonie B Žilina Severka Darts Club Kopřivnice, Kopřivnice
18:00 Vítovec Jiří 22 : 21 Váhala Jaroslav
2. Ne 17.9.2017 Kolonie B Žilina 6 : 12 Gerlich B Fulnek Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín
18:00 Váhala Jaroslav 18 : 26 Bartoň Martin
3. 22.9.2017 Bernard Frýdek-Místek 17 : 1 Kolonie B Žilina Bernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Polách Martin 34 : 7 Podmol Vladimír
4. Ne 1.10.2017 Kolonie B Žilina 11 : 7 Motor Frýdek-Místek Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín
18:00 Váhala Jaroslav 26 : 19 Pospěch Petr
5. Ne 8.10.2017 Kovárna Frýdek-Místek 15 : 3 Kolonie B Žilina Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
15:00 Dorňáková Kateřina 32 : 13 Podmol Vladimír
6. Ne 15.10.2017 Kolonie B Žilina 5 : 13 Danger Prostřední Bečva Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín
18:00 Váhala Jaroslav 12 : 28 Juřík Pavel
7. Ne 22.10.2017 Ogaři Mořkov 15 : 3 Kolonie B Žilina Orlovna hostinec Mořkov, Mořkov
13:00 Raška Pavel 33 : 14 Váhala Jaroslav
8. 27.10.2017 New Darts Frýdek-Místek 15 : 3 Kolonie B Žilina Ranec sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Němec Milan 32 : 10 Váhala Jaroslav
9. Ne 5.11.2017 Kolonie B Žilina 7 : 11 Lašská jizba Sedliště Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín
18:00 Váhala Jaroslav 21 : 24 Vávra Josef
10. Ne 12.11.2017 Kolonie B Žilina 7 : 11 Vikings B Kopřivnice Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín
18:00 Váhala Jaroslav 18 : 24 Feilhauer Martin
11. 17.11.2017 Gerlich B Fulnek 14 : 4 Kolonie B Žilina U Šuláků Fulnek, Fulnek
18:30 Bartoň Martin 30 : 17 Váhala Jaroslav
12. Ne 26.11.2017 Kolonie B Žilina 7 : 11 Bernard Frýdek-Místek Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín
18:00 Váhala Jaroslav 18 : 25 Polách Martin
13. 1.12.2017 Motor Frýdek-Místek 8 : 10 Kolonie B Žilina Motor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Pospěch Petr 22 : 25 Váhala Jaroslav
14. Ne 10.12.2017 Kolonie B Žilina 6 : 12 Kovárna Frýdek-Místek Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín
18:00 Váhala Jaroslav 16 : 27 Dorňáková Kateřina
15. 15.12.2017 Danger Prostřední Bečva 13 : 5 Kolonie B Žilina Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva
18:00 Juřík Pavel 29 : 15 Váhala Jaroslav
16. Ne 7.1.2018 Kolonie B Žilina 8 : 10 Ogaři Mořkov Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín
18:00 Váhala Jaroslav 19 : 25 Raška Pavel
17. Ne 14.1.2018 Kolonie B Žilina 8 : 10 New Darts Frýdek-Místek Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín
18:00 Váhala Jaroslav 22 : 22 Němec Milan
18. Ne 21.1.2018 Lašská jizba Sedliště 16 : 2 Kolonie B Žilina Lašská jizba Sedliště, Sedliště
15:00 Vávra Josef 32 : 9 Olšovská Jarmila
19. 26.1.2018 Vikings B Kopřivnice 15 : 3 Kolonie B Žilina Severka Darts Club Kopřivnice, Kopřivnice
18:00 Kurečka Zdeněk 32 : 14 Váhala Jaroslav
20. Ne 4.2.2018 Kolonie B Žilina 8 : 10 Gerlich B Fulnek Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín
18:00 Váhala Jaroslav 21 : 25 Grygar Lukáš
21. 9.2.2018 Bernard Frýdek-Místek 11 : 7 Kolonie B Žilina Bernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Stuchlík Lukáš 25 : 17 Váhala Jaroslav
22. Ne 18.2.2018 Kolonie B Žilina 4 : 14 Motor Frýdek-Místek Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín
18:00 Váhala Jaroslav 14 : 30 Pospěch Petr
23. Ne 25.2.2018 Kovárna Frýdek-Místek 7 : 11 Kolonie B Žilina Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
15:00 Dorňáková Kateřina 20 : 26 Váhala Jaroslav
24. Ne 4.3.2018 Kolonie B Žilina 6 : 12 Danger Prostřední Bečva Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín
18:00 Váhala Jaroslav 18 : 26 Juřík Pavel
25. Ne 11.3.2018 Ogaři Mořkov 12 : 6 Kolonie B Žilina Orlovna hostinec Mořkov, Mořkov
13:00 Štefek Jaroslav 29 : 19 Váhala Jaroslav
26. 16.3.2018 New Darts Frýdek-Místek 15 : 3 Kolonie B Žilina Ranec sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Němec Milan 31 : 10 Podmol Vladimír
27. Ne 25.3.2018 Kolonie B Žilina 3 : 15 Lašská jizba Sedliště Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín
18:00 Podmol Vladimír 11 : 33 Vávra Josef
28. Ne 1.4.2018 Kolonie B Žilina 5 : 13 Vikings B Kopřivnice Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín
18:00 Váhala Jaroslav 14 : 30 Kurečka Zdeněk
29. 6.4.2018 Gerlich B Fulnek 12 : 6 Kolonie B Žilina U Šuláků Fulnek, Fulnek
18:30 Grygar Lukáš 28 : 20 Váhala Jaroslav
30. Ne 15.4.2018 Kolonie B Žilina 7 : 11 Bernard Frýdek-Místek Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín
18:00 Váhala Jaroslav 18 : 25 Polách Martin
31. 20.4.2018 Motor Frýdek-Místek 11 : 7 Kolonie B Žilina Motor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Pospěch Petr 28 : 20 Váhala Jaroslav
32. Ne 29.4.2018 Kolonie B Žilina 6 : 12 Kovárna Frýdek-Místek Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín
18:00 Váhala Jaroslav 17 : 26 Špaček Ladislav
33. 4.5.2018 Danger Prostřední Bečva 14 : 4 Kolonie B Žilina Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva
18:00 Juřík Pavel 30 : 9 Váhala Jaroslav
34. Ne 13.5.2018 Kolonie B Žilina 12 : 6 Ogaři Mořkov Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín
18:00 Váhala Jaroslav 26 : 17 Macháč Tomáš
35. Ne 20.5.2018 Kolonie B Žilina 5 : 13 New Darts Frýdek-Místek Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín
18:00 Váhala Jaroslav 13 : 27 Němec Milan
36. Ne 27.5.2018 Lašská jizba Sedliště 14 : 4 Kolonie B Žilina Lašská jizba Sedliště, Sedliště
15:00 Vávra Josef 32 : 14 Olšovská Jarmila
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 12.12.2018 12:32

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 12.12.2018 12:32:22