Rozpis ligových utkání
UŠO > Moravskoslezský kraj > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
C. liga - 3.liga skupina B
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. 8.9.2017 Vikings B Kopřivnice 8 : 10 Kolonie B Žilina Severka Darts Club Kopřivnice, Kopřivnice
18:00 Vítovec Jiří 22 : 21 Váhala Jaroslav
2. Ne 17.9.2017 Lašská jizba Sedliště 10 : 8 Vikings B Kopřivnice Lašská jizba Sedliště, Sedliště
15:00 Vávra Josef 26 : 21 Feilhauer Martin
3. 22.9.2017 Vikings B Kopřivnice 6 : 12 New Darts Frýdek-Místek Severka Darts Club Kopřivnice, Kopřivnice
18:00 Vítovec Jiří 17 : 25 Němec Milan
4. 29.9.2017 Vikings B Kopřivnice 5 : 13 Gerlich B Fulnek Severka Darts Club Kopřivnice, Kopřivnice
18:00 Vítovec Jiří 13 : 28 Bartoň Martin
5. 6.10.2017 Bernard Frýdek-Místek 11 : 7 Vikings B Kopřivnice Bernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Polách Martin 25 : 18 Mojdl Lukáš
6. 13.10.2017 Vikings B Kopřivnice 11 : 7 Motor Frýdek-Místek Severka Darts Club Kopřivnice, Kopřivnice
18:00 Vítovec Jiří 26 : 19 Pospěch Petr
7. Ne 22.10.2017 Kovárna Frýdek-Místek 10 : 9 Vikings B Kopřivnice Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
15:00 Dorňáková Kateřina 24 : 23 Mojdl Lukáš
8. 27.10.2017 Vikings B Kopřivnice 3 : 15 Danger Prostřední Bečva Severka Darts Club Kopřivnice, Kopřivnice
18:00 Vítovec Jiří 12 : 30 Juřík Pavel
9. Ne 5.11.2017 Ogaři Mořkov 6 : 12 Vikings B Kopřivnice Orlovna hostinec Mořkov, Mořkov
13:00 Raška Pavel 17 : 28 Feilhauer Martin
10. Ne 12.11.2017 Kolonie B Žilina 7 : 11 Vikings B Kopřivnice Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín
18:00 Váhala Jaroslav 18 : 24 Feilhauer Martin
11. 17.11.2017 Vikings B Kopřivnice 10 : 8 Lašská jizba Sedliště Severka Darts Club Kopřivnice, Kopřivnice
18:00 Vítovec Jiří 22 : 22 Vávra Josef
12. 24.11.2017 New Darts Frýdek-Místek 16 : 2 Vikings B Kopřivnice Ranec sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Němec Milan 33 : 10 Vítovec Jiří
13. 1.12.2017 Gerlich B Fulnek 10 : 8 Vikings B Kopřivnice U Šuláků Fulnek, Fulnek
18:30 Bartoň Martin 22 : 19 Mojdl Lukáš
14. 8.12.2017 Vikings B Kopřivnice 10 : 8 Bernard Frýdek-Místek Severka Darts Club Kopřivnice, Kopřivnice
18:00 Feilhauer Martin 22 : 20 Polách Martin
15. 15.12.2017 Motor Frýdek-Místek 6 : 12 Vikings B Kopřivnice Motor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 18 : 27
16. 5.1.2018 Vikings B Kopřivnice 14 : 4 Kovárna Frýdek-Místek Severka Darts Club Kopřivnice, Kopřivnice
18:00 Feilhauer Martin 31 : 13 Dorňáková Kateřina
17. 12.1.2018 Danger Prostřední Bečva 15 : 3 Vikings B Kopřivnice Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva
18:00 Juřík Pavel 31 : 15 Vítovec Jiří
18. 19.1.2018 Vikings B Kopřivnice 13 : 5 Ogaři Mořkov Severka Darts Club Kopřivnice, Kopřivnice
18:00 Kurečka Zdeněk 29 : 15 Raška Pavel
19. 26.1.2018 Vikings B Kopřivnice 15 : 3 Kolonie B Žilina Severka Darts Club Kopřivnice, Kopřivnice
18:00 Kurečka Zdeněk 32 : 14 Váhala Jaroslav
20. Ne 4.2.2018 Lašská jizba Sedliště 10 : 8 Vikings B Kopřivnice Lašská jizba Sedliště, Sedliště
15:00 Vávra Josef 25 : 21 Kurečka Zdeněk
21. 9.2.2018 Vikings B Kopřivnice 8 : 10 New Darts Frýdek-Místek Severka Darts Club Kopřivnice, Kopřivnice
18:00 Kurečka Zdeněk 18 : 23 Němec Milan
22. 16.2.2018 Vikings B Kopřivnice 7 : 11 Gerlich B Fulnek Severka Darts Club Kopřivnice, Kopřivnice
18:00 Kurečka Zdeněk 16 : 26 Bartoň Martin
23. 23.2.2018 Bernard Frýdek-Místek 7 : 11 Vikings B Kopřivnice Bernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Polách Martin 19 : 27 Mojdl Lukáš
24. 2.3.2018 Vikings B Kopřivnice 12 : 6 Motor Frýdek-Místek Severka Darts Club Kopřivnice, Kopřivnice
18:00 Kurečka Zdeněk 25 : 16 Pospěch Petr
25. Ne 11.3.2018 Kovárna Frýdek-Místek 10 : 8 Vikings B Kopřivnice Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
15:00 Dorňáková Kateřina 21 : 20 Kurečka Zdeněk
26. 16.3.2018 Vikings B Kopřivnice 4 : 14 Danger Prostřední Bečva Severka Darts Club Kopřivnice, Kopřivnice
18:00 Mojdl Lukáš 14 : 30 Bulinský Roman
27. Ne 25.3.2018 Ogaři Mořkov 6 : 12 Vikings B Kopřivnice Orlovna hostinec Mořkov, Mořkov
13:00 Macháč Tomáš 16 : 26 Kurečka Zdeněk
28. Ne 1.4.2018 Kolonie B Žilina 5 : 13 Vikings B Kopřivnice Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín
18:00 Váhala Jaroslav 14 : 30 Kurečka Zdeněk
29. 6.4.2018 Vikings B Kopřivnice 13 : 5 Lašská jizba Sedliště Severka Darts Club Kopřivnice, Kopřivnice
18:00 Kurečka Zdeněk 28 : 15 Vávra Josef
30. 13.4.2018 New Darts Frýdek-Místek 10 : 8 Vikings B Kopřivnice Ranec sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Němec Milan 23 : 21 Kurečka Zdeněk
32. 27.4.2018 Vikings B Kopřivnice 11 : 7 Bernard Frýdek-Místek Severka Darts Club Kopřivnice, Kopřivnice
18:00 Kurečka Zdeněk 24 : 20 Polách Martin
31. Ne 29.4.2018 Gerlich B Fulnek 8 : 10 Vikings B Kopřivnice U Šuláků Fulnek, Fulnek
12:00 Bartoň Martin 23 : 24 Kurečka Zdeněk
33. 4.5.2018 Motor Frýdek-Místek 3 : 15 Vikings B Kopřivnice Motor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Pospěch Petr 13 : 31 Kurečka Zdeněk
34. 11.5.2018 Vikings B Kopřivnice 14 : 4 Kovárna Frýdek-Místek Severka Darts Club Kopřivnice, Kopřivnice
18:00 Kurečka Zdeněk 29 : 14 Špaček Ladislav
35. 18.5.2018 Danger Prostřední Bečva 7 : 11 Vikings B Kopřivnice Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva
18:00 Malina Lukáš 19 : 26 Kurečka Zdeněk
36. 25.5.2018 Vikings B Kopřivnice 13 : 5 Ogaři Mořkov Severka Darts Club Kopřivnice, Kopřivnice
18:00 Kurečka Zdeněk 28 : 17 Štefek Jaroslav
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 12.12.2018 12:58

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 12.12.2018 12:58:41