Rozpis ligových utkání
UŠO > Moravskoslezský kraj > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
B. liga - 2.liga skupina B
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
16. St 23.1.2019 Vikings Matice Kopřivnice Gerlich B Fulnek Severka Darts club Kopřivnice, Kopřivnice
18:00
16. St 23.1.2019 Nagano 98 Nezávislí Václavovice Hroch Český Těšín Nagano hostinec Václavovice, Václavovice
18:00
16. 25.1.2019 Aligators Návsí Tygři Skalice U Mrózka restaurace Návsí, Návsí
18:00
16. 25.1.2019 Dragons Jablunkov Robini Palkovice Zahradkář klub Jablunkov, Jablunkov
18:00
16. 25.1.2019 Sniper Horní Bečva Mond bar B Třinec Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva
18:30
16. Ne 27.1.2019 Bertíci Vojkovice Danger Prostřední Bečva Formanka hospoda Vojkovice, Vojkovice
17:00
17. St 30.1.2019 Vikings Matice Kopřivnice Dragons Jablunkov Severka Darts club Kopřivnice, Kopřivnice
18:00
17. Ne 3.2.2019 Mond bar B Třinec Aligators Návsí Mond Maxi tip Třinec, Třinec
15:00
17. Ne 3.2.2019 Kolonie Žilina Sniper Horní Bečva Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín
15:00
17. Ne 3.2.2019 Hroch Český Těšín Bertíci Vojkovice Šrek bar Český Těšín, Český Těšín
15:00
17. Ne 3.2.2019 Hrozný střelci Frýdek-Místek Žraloci Tichá U Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00
17. Ne 3.2.2019 Tygři Skalice Robini Palkovice U Gustlíčka Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00
17. Ne 3.2.2019 Gerlich B Fulnek Nagano 98 Nezávislí Václavovice U Šuláků Fulnek, Fulnek
16:30
18. St 6.2.2019 Nagano 98 Nezávislí Václavovice Vikings Matice Kopřivnice Nagano hostinec Václavovice, Václavovice
18:00
18. 8.2.2019 Aligators Návsí Kolonie Žilina U Mrózka restaurace Návsí, Návsí
18:00
18. 8.2.2019 Robini Palkovice Mond bar B Třinec U Myšáka hospoda Palkovice, Palkovice
18:00
18. 8.2.2019 Dragons Jablunkov Tygři Skalice Zahradkář klub Jablunkov, Jablunkov
18:00
18. 8.2.2019 Sniper Horní Bečva Hrozný střelci Frýdek-Místek Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva
18:30
18. Ne 10.2.2019 Bertíci Vojkovice Gerlich B Fulnek Formanka hospoda Vojkovice, Vojkovice
17:00
19. St 13.2.2019 Nagano 98 Nezávislí Václavovice Dragons Jablunkov Nagano hostinec Václavovice, Václavovice
18:00
19. 15.2.2019 Danger Prostřední Bečva Sniper Horní Bečva Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva
18:00
19. Ne 17.2.2019 Hroch Český Těšín Žraloci Tichá Šrek bar Český Těšín, Český Těšín
15:00
19. Ne 17.2.2019 Mond bar B Třinec Tygři Skalice Mond Maxi tip Třinec, Třinec
15:00
19. Ne 17.2.2019 Kolonie Žilina Robini Palkovice Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín
15:00
19. Ne 17.2.2019 Hrozný střelci Frýdek-Místek Aligators Návsí U Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00
19. Ne 17.2.2019 Vikings Matice Kopřivnice Bertíci Vojkovice Severka Darts club Kopřivnice, Kopřivnice
16:00
20. 22.2.2019 Aligators Návsí Danger Prostřední Bečva U Mrózka restaurace Návsí, Návsí
18:00
20. 22.2.2019 Robini Palkovice Hrozný střelci Frýdek-Místek U Myšáka hospoda Palkovice, Palkovice
18:00
20. 22.2.2019 Dragons Jablunkov Mond bar B Třinec Zahradkář klub Jablunkov, Jablunkov
18:00
20. 22.2.2019 Sniper Horní Bečva Hroch Český Těšín Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva
18:30
20. Ne 24.2.2019 Žraloci Tichá Gerlich B Fulnek U Kováčka hostinec Kozlovice, Kozlovice
13:00
20. Ne 24.2.2019 Tygři Skalice Kolonie Žilina U Gustlíčka Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00
20. Ne 24.2.2019 Bertíci Vojkovice Nagano 98 Nezávislí Václavovice Formanka hospoda Vojkovice, Vojkovice
17:00
21. St 27.2.2019 Vikings Matice Kopřivnice Žraloci Tichá Severka Darts club Kopřivnice, Kopřivnice
18:00
21. 1.3.2019 Danger Prostřední Bečva Robini Palkovice Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva
18:00
21. Ne 3.3.2019 Hroch Český Těšín Aligators Návsí Šrek bar Český Těšín, Český Těšín
15:00
21. Ne 3.3.2019 Kolonie Žilina Mond bar B Třinec Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín
15:00
21. Ne 3.3.2019 Hrozný střelci Frýdek-Místek Tygři Skalice U Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00
21. Ne 3.3.2019 Gerlich B Fulnek Sniper Horní Bečva U Šuláků Fulnek, Fulnek
16:30
21. Ne 3.3.2019 Bertíci Vojkovice Dragons Jablunkov Formanka hospoda Vojkovice, Vojkovice
17:00
22. 8.3.2019 Aligators Návsí Gerlich B Fulnek U Mrózka restaurace Návsí, Návsí
18:00
22. 8.3.2019 Robini Palkovice Hroch Český Těšín U Myšáka hospoda Palkovice, Palkovice
18:00
22. 8.3.2019 Dragons Jablunkov Kolonie Žilina Zahradkář klub Jablunkov, Jablunkov
18:00
22. 8.3.2019 Sniper Horní Bečva Vikings Matice Kopřivnice Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva
18:30
22. Ne 10.3.2019 Žraloci Tichá Nagano 98 Nezávislí Václavovice U Kováčka hostinec Kozlovice, Kozlovice
13:00
22. Ne 10.3.2019 Mond bar B Třinec Hrozný střelci Frýdek-Místek Mond Maxi tip Třinec, Třinec
15:00
22. Ne 10.3.2019 Tygři Skalice Danger Prostřední Bečva U Gustlíčka Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00
23. St 13.3.2019 Vikings Matice Kopřivnice Aligators Návsí Severka Darts club Kopřivnice, Kopřivnice
18:00
23. St 13.3.2019 Nagano 98 Nezávislí Václavovice Sniper Horní Bečva Nagano hostinec Václavovice, Václavovice
18:00
23. 15.3.2019 Danger Prostřední Bečva Mond bar B Třinec Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva
18:00
23. Ne 17.3.2019 Hroch Český Těšín Tygři Skalice Šrek bar Český Těšín, Český Těšín
15:00
23. Ne 17.3.2019 Hrozný střelci Frýdek-Místek Kolonie Žilina U Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00
23. Ne 17.3.2019 Gerlich B Fulnek Robini Palkovice U Šuláků Fulnek, Fulnek
16:30
23. Ne 17.3.2019 Bertíci Vojkovice Žraloci Tichá Formanka hospoda Vojkovice, Vojkovice
17:00
24. 22.3.2019 Aligators Návsí Nagano 98 Nezávislí Václavovice U Mrózka restaurace Návsí, Návsí
18:00
24. 22.3.2019 Robini Palkovice Vikings Matice Kopřivnice U Myšáka hospoda Palkovice, Palkovice
18:00
24. 22.3.2019 Dragons Jablunkov Hrozný střelci Frýdek-Místek Zahradkář klub Jablunkov, Jablunkov
18:00
24. 22.3.2019 Sniper Horní Bečva Bertíci Vojkovice Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva
18:30
24. Ne 24.3.2019 Mond bar B Třinec Hroch Český Těšín Mond Maxi tip Třinec, Třinec
15:00
24. Ne 24.3.2019 Kolonie Žilina Danger Prostřední Bečva Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín
15:00
24. Ne 24.3.2019 Tygři Skalice Gerlich B Fulnek U Gustlíčka Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00
25. St 27.3.2019 Vikings Matice Kopřivnice Tygři Skalice Severka Darts club Kopřivnice, Kopřivnice
18:00
25. St 27.3.2019 Nagano 98 Nezávislí Václavovice Robini Palkovice Nagano hostinec Václavovice, Václavovice
18:00
25. 29.3.2019 Danger Prostřední Bečva Hrozný střelci Frýdek-Místek Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva
18:00
25. Ne 31.3.2019 Žraloci Tichá Dragons Jablunkov U Kováčka hostinec Kozlovice, Kozlovice
13:00
25. Ne 31.3.2019 Hroch Český Těšín Kolonie Žilina Šrek bar Český Těšín, Český Těšín
15:00
25. Ne 31.3.2019 Gerlich B Fulnek Mond bar B Třinec U Šuláků Fulnek, Fulnek
16:30
25. Ne 31.3.2019 Bertíci Vojkovice Aligators Návsí Formanka hospoda Vojkovice, Vojkovice
17:00
26. 5.4.2019 Robini Palkovice Bertíci Vojkovice U Myšáka hospoda Palkovice, Palkovice
18:00
26. 5.4.2019 Dragons Jablunkov Danger Prostřední Bečva Zahradkář klub Jablunkov, Jablunkov
18:00
26. 5.4.2019 Sniper Horní Bečva Žraloci Tichá Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva
18:30
26. Ne 7.4.2019 Mond bar B Třinec Vikings Matice Kopřivnice Mond Maxi tip Třinec, Třinec
15:00
26. Ne 7.4.2019 Kolonie Žilina Gerlich B Fulnek Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín
15:00
26. Ne 7.4.2019 Tygři Skalice Nagano 98 Nezávislí Václavovice U Gustlíčka Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00
26. Ne 7.4.2019 Hrozný střelci Frýdek-Místek Hroch Český Těšín U Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00
27. St 10.4.2019 Vikings Matice Kopřivnice Kolonie Žilina Severka Darts club Kopřivnice, Kopřivnice
18:00
27. St 10.4.2019 Nagano 98 Nezávislí Václavovice Mond bar B Třinec Nagano hostinec Václavovice, Václavovice
18:00
27. 12.4.2019 Sniper Horní Bečva Dragons Jablunkov Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva
18:30
27. Ne 14.4.2019 Žraloci Tichá Aligators Návsí U Kováčka hostinec Kozlovice, Kozlovice
13:00
27. Ne 14.4.2019 Hroch Český Těšín Danger Prostřední Bečva Šrek bar Český Těšín, Český Těšín
15:00
27. Ne 14.4.2019 Gerlich B Fulnek Hrozný střelci Frýdek-Místek U Šuláků Fulnek, Fulnek
16:30
27. Ne 14.4.2019 Bertíci Vojkovice Tygři Skalice Formanka hospoda Vojkovice, Vojkovice
17:00
28. 26.4.2019 Aligators Návsí Sniper Horní Bečva U Mrózka restaurace Návsí, Návsí
18:00
28. 26.4.2019 Robini Palkovice Žraloci Tichá U Myšáka hospoda Palkovice, Palkovice
18:00
28. 26.4.2019 Danger Prostřední Bečva Gerlich B Fulnek Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva
18:00
28. 26.4.2019 Dragons Jablunkov Hroch Český Těšín Zahradkář klub Jablunkov, Jablunkov
18:00
28. Ne 28.4.2019 Mond bar B Třinec Bertíci Vojkovice Mond Maxi tip Třinec, Třinec
15:00
28. Ne 28.4.2019 Kolonie Žilina Nagano 98 Nezávislí Václavovice Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín
15:00
28. Ne 28.4.2019 Hrozný střelci Frýdek-Místek Vikings Matice Kopřivnice U Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00
29. St 1.5.2019 Vikings Matice Kopřivnice Danger Prostřední Bečva Severka Darts club Kopřivnice, Kopřivnice
18:00
29. St 1.5.2019 Nagano 98 Nezávislí Václavovice Hrozný střelci Frýdek-Místek Nagano hostinec Václavovice, Václavovice
18:00
29. 3.5.2019 Aligators Návsí Dragons Jablunkov U Mrózka restaurace Návsí, Návsí
18:00
29. 3.5.2019 Sniper Horní Bečva Robini Palkovice Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva
18:30
29. Ne 5.5.2019 Žraloci Tichá Tygři Skalice U Kováčka hostinec Kozlovice, Kozlovice
13:00
29. Ne 5.5.2019 Gerlich B Fulnek Hroch Český Těšín U Šuláků Fulnek, Fulnek
16:30
29. Ne 5.5.2019 Bertíci Vojkovice Kolonie Žilina Formanka hospoda Vojkovice, Vojkovice
17:00
30. 10.5.2019 Robini Palkovice Aligators Návsí U Myšáka hospoda Palkovice, Palkovice
18:00
30. 10.5.2019 Danger Prostřední Bečva Nagano 98 Nezávislí Václavovice Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva
18:00
30. 10.5.2019 Dragons Jablunkov Gerlich B Fulnek Zahradkář klub Jablunkov, Jablunkov
18:00
30. Ne 12.5.2019 Mond bar B Třinec Žraloci Tichá Mond Maxi tip Třinec, Třinec
15:00
30. Ne 12.5.2019 Hroch Český Těšín Vikings Matice Kopřivnice Šrek bar Český Těšín, Český Těšín
15:00
30. Ne 12.5.2019 Tygři Skalice Sniper Horní Bečva U Gustlíčka Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00
30. Ne 12.5.2019 Hrozný střelci Frýdek-Místek Bertíci Vojkovice U Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.1.2019 07:43

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 22.1.2019 07:43:39