Rozpis ligových utkání
UŠO > Moravskoslezský kraj > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
C. liga - 3.liga skupina B
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. 8.9.2017 Motor Frýdek-Místek 5 : 13 Kovárna Frýdek-Místek Motor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Pospěch Petr 15 : 29 Dorňáková Kateřina
1. 8.9.2017 Bernard Frýdek-Místek 6 : 12 Danger Prostřední Bečva Bernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Polách Martin 15 : 28 Juřík Pavel
1. 8.9.2017 Vikings B Kopřivnice 8 : 10 Kolonie B Žilina Severka Darts Club Kopřivnice, Kopřivnice
18:00 Vítovec Jiří 22 : 21 Váhala Jaroslav
1. 8.9.2017 Gerlich B Fulnek 13 : 5 Ogaři Mořkov U Šuláků Fulnek, Fulnek
18:30 Bartoň Martin 30 : 19 Bil Bohumír
1. Ne 10.9.2017 Lašská jizba Sedliště 10 : 8 New Darts Frýdek-Místek Lašská jizba Sedliště, Sedliště
15:00 Vávra Josef 23 : 21 Hessová Ivana
2. 15.9.2017 New Darts Frýdek-Místek 8 : 10 Kovárna Frýdek-Místek Ranec sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Němec Milan 20 : 24 Dorňáková Kateřina
2. 15.9.2017 Danger Prostřední Bečva 13 : 5 Motor Frýdek-Místek Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva
18:00 Juřík Pavel 29 : 15 Pospěch Petr
2. Ne 17.9.2017 Ogaři Mořkov 11 : 7 Bernard Frýdek-Místek Orlovna hostinec Mořkov, Mořkov
13:00 Raška Pavel 24 : 19 Polách Martin
2. Ne 17.9.2017 Lašská jizba Sedliště 10 : 8 Vikings B Kopřivnice Lašská jizba Sedliště, Sedliště
15:00 Vávra Josef 26 : 21 Feilhauer Martin
2. Ne 17.9.2017 Kolonie B Žilina 6 : 12 Gerlich B Fulnek Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín
18:00 Váhala Jaroslav 18 : 26 Bartoň Martin
3. 22.9.2017 Motor Frýdek-Místek 5 : 13 Ogaři Mořkov Motor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Pospěch Petr 18 : 29 Raška Pavel
3. 22.9.2017 Bernard Frýdek-Místek 17 : 1 Kolonie B Žilina Bernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Polách Martin 34 : 7 Podmol Vladimír
3. 22.9.2017 Vikings B Kopřivnice 6 : 12 New Darts Frýdek-Místek Severka Darts Club Kopřivnice, Kopřivnice
18:00 Vítovec Jiří 17 : 25 Němec Milan
3. 22.9.2017 Gerlich B Fulnek 11 : 7 Lašská jizba Sedliště U Šuláků Fulnek, Fulnek
18:30 Bartoň Martin 26 : 18 Vávra Josef
3. Ne 24.9.2017 Kovárna Frýdek-Místek 4 : 14 Danger Prostřední Bečva Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
15:00 Dorňáková Kateřina 13 : 31 Juřík Pavel
4. 29.9.2017 New Darts Frýdek-Místek 5 : 13 Danger Prostřední Bečva Ranec sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Němec Milan 16 : 28 Juřík Pavel
4. 29.9.2017 Vikings B Kopřivnice 5 : 13 Gerlich B Fulnek Severka Darts Club Kopřivnice, Kopřivnice
18:00 Vítovec Jiří 13 : 28 Bartoň Martin
4. Ne 1.10.2017 Ogaři Mořkov 10 : 8 Kovárna Frýdek-Místek Orlovna hostinec Mořkov, Mořkov
13:00 Raška Pavel 25 : 19 Dorňáková Kateřina
4. Ne 1.10.2017 Lašská jizba Sedliště 8 : 10 Bernard Frýdek-Místek Lašská jizba Sedliště, Sedliště
15:00 Vávra Josef 23 : 21 Polách Martin
4. Ne 1.10.2017 Kolonie B Žilina 11 : 7 Motor Frýdek-Místek Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín
18:00 Váhala Jaroslav 26 : 19 Pospěch Petr
5. 6.10.2017 Danger Prostřední Bečva 11 : 7 Ogaři Mořkov Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva
18:00 Juřík Pavel 23 : 21 Raška Pavel
5. 6.10.2017 Motor Frýdek-Místek 16 : 2 Lašská jizba Sedliště Motor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Pospěch Petr 32 : 6 Vávra Josef
5. 6.10.2017 Bernard Frýdek-Místek 11 : 7 Vikings B Kopřivnice Bernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Polách Martin 25 : 18 Mojdl Lukáš
5. 6.10.2017 Gerlich B Fulnek 8 : 10 New Darts Frýdek-Místek U Šuláků Fulnek, Fulnek
18:30 Bartoň Martin 22 : 25 Němec Milan
5. Ne 8.10.2017 Kovárna Frýdek-Místek 15 : 3 Kolonie B Žilina Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
15:00 Dorňáková Kateřina 32 : 13 Podmol Vladimír
6. 13.10.2017 New Darts Frýdek-Místek 11 : 7 Ogaři Mořkov Ranec sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Němec Milan 27 : 19 Štefek Jaroslav
6. 13.10.2017 Vikings B Kopřivnice 11 : 7 Motor Frýdek-Místek Severka Darts Club Kopřivnice, Kopřivnice
18:00 Vítovec Jiří 26 : 19 Pospěch Petr
6. 13.10.2017 Gerlich B Fulnek 12 : 6 Bernard Frýdek-Místek U Šuláků Fulnek, Fulnek
18:30 Bartoň Martin 25 : 18 Polách Martin
6. Ne 15.10.2017 Lašská jizba Sedliště 10 : 8 Kovárna Frýdek-Místek Lašská jizba Sedliště, Sedliště
15:00 Vávra Josef 24 : 21 Špaček Ladislav
6. Ne 15.10.2017 Kolonie B Žilina 5 : 13 Danger Prostřední Bečva Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín
18:00 Váhala Jaroslav 12 : 28 Juřík Pavel
7. 20.10.2017 Danger Prostřední Bečva 14 : 4 Lašská jizba Sedliště Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva
18:00 Juřík Pavel 28 : 11 Vávra Josef
7. 20.10.2017 Motor Frýdek-Místek 6 : 12 Gerlich B Fulnek Motor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Pospěch Petr 18 : 28 Bartoň Martin
7. 20.10.2017 Bernard Frýdek-Místek 3 : 15 New Darts Frýdek-Místek Bernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Polách Martin 8 : 30 Němec Milan
7. Ne 22.10.2017 Ogaři Mořkov 15 : 3 Kolonie B Žilina Orlovna hostinec Mořkov, Mořkov
13:00 Raška Pavel 33 : 14 Váhala Jaroslav
7. Ne 22.10.2017 Kovárna Frýdek-Místek 10 : 9 Vikings B Kopřivnice Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
15:00 Dorňáková Kateřina 24 : 23 Mojdl Lukáš
8. 27.10.2017 New Darts Frýdek-Místek 15 : 3 Kolonie B Žilina Ranec sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Němec Milan 32 : 10 Váhala Jaroslav
8. 27.10.2017 Bernard Frýdek-Místek 10 : 8 Motor Frýdek-Místek Bernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Polách Martin 25 : 19 Pospěch Petr
8. 27.10.2017 Vikings B Kopřivnice 3 : 15 Danger Prostřední Bečva Severka Darts Club Kopřivnice, Kopřivnice
18:00 Vítovec Jiří 12 : 30 Juřík Pavel
8. 27.10.2017 Gerlich B Fulnek 14 : 4 Kovárna Frýdek-Místek U Šuláků Fulnek, Fulnek
18:30 Bartoň Martin 31 : 12 Dorňáková Kateřina
8. Ne 29.10.2017 Lašská jizba Sedliště 10 : 9 Ogaři Mořkov Lašská jizba Sedliště, Sedliště
15:00 Vávra Josef 22 : 22 Štefek Jaroslav
9. 3.11.2017 Danger Prostřední Bečva 11 : 7 Gerlich B Fulnek Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva
18:00 Juřík Pavel 25 : 17 Bartoň Martin
9. 3.11.2017 Motor Frýdek-Místek 8 : 10 New Darts Frýdek-Místek Motor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Pospěch Petr 20 : 24 Němec Milan
9. Ne 5.11.2017 Ogaři Mořkov 6 : 12 Vikings B Kopřivnice Orlovna hostinec Mořkov, Mořkov
13:00 Raška Pavel 17 : 28 Feilhauer Martin
9. Ne 5.11.2017 Kovárna Frýdek-Místek 14 : 4 Bernard Frýdek-Místek Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
15:00 Dorňáková Kateřina 28 : 15 Polách Martin
9. Ne 5.11.2017 Kolonie B Žilina 7 : 11 Lašská jizba Sedliště Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín
18:00 Váhala Jaroslav 21 : 24 Vávra Josef
10. 10.11.2017 Danger Prostřední Bečva 11 : 7 Bernard Frýdek-Místek Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva
18:00 Juřík Pavel 24 : 18 Stuchlík Lukáš
10. 10.11.2017 New Darts Frýdek-Místek 13 : 5 Lašská jizba Sedliště Ranec sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Němec Milan 28 : 15 Vávra Josef
10. Ne 12.11.2017 Ogaři Mořkov 10 : 8 Gerlich B Fulnek Orlovna hostinec Mořkov, Mořkov
13:00 Raška Pavel 25 : 22 Bartoň Martin
10. Ne 12.11.2017 Kovárna Frýdek-Místek 8 : 10 Motor Frýdek-Místek Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
15:00 Dorňáková Kateřina 20 : 23 Pospěch Petr
10. Ne 12.11.2017 Kolonie B Žilina 7 : 11 Vikings B Kopřivnice Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín
18:00 Váhala Jaroslav 18 : 24 Feilhauer Martin
11. 17.11.2017 Bernard Frýdek-Místek 12 : 6 Ogaři Mořkov Bernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Polách Martin 25 : 15 Raška Pavel
11. 17.11.2017 Motor Frýdek-Místek 7 : 11 Danger Prostřední Bečva Motor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Pospěch Petr 15 : 24 Juřík Pavel
11. 17.11.2017 Vikings B Kopřivnice 10 : 8 Lašská jizba Sedliště Severka Darts Club Kopřivnice, Kopřivnice
18:00 Vítovec Jiří 22 : 22 Vávra Josef
11. 17.11.2017 Gerlich B Fulnek 14 : 4 Kolonie B Žilina U Šuláků Fulnek, Fulnek
18:30 Bartoň Martin 30 : 17 Váhala Jaroslav
11. Ne 19.11.2017 Kovárna Frýdek-Místek 6 : 12 New Darts Frýdek-Místek Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
15:00 Dorňáková Kateřina 13 : 26 Němec Milan
12. 24.11.2017 Danger Prostřední Bečva 14 : 4 Kovárna Frýdek-Místek Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva
18:00 Juřík Pavel 30 : 12 Špaček Ladislav
12. 24.11.2017 New Darts Frýdek-Místek 16 : 2 Vikings B Kopřivnice Ranec sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Němec Milan 33 : 10 Vítovec Jiří
12. Ne 26.11.2017 Ogaři Mořkov 10 : 8 Motor Frýdek-Místek Orlovna hostinec Mořkov, Mořkov
13:00 Raška Pavel 26 : 18 Pospěch Petr
12. Ne 26.11.2017 Lašská jizba Sedliště 10 : 8 Gerlich B Fulnek Lašská jizba Sedliště, Sedliště
15:00 Vávra Josef 22 : 22 Bartoň Martin
12. Ne 26.11.2017 Kolonie B Žilina 7 : 11 Bernard Frýdek-Místek Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín
18:00 Váhala Jaroslav 18 : 25 Polách Martin
13. 1.12.2017 Danger Prostřední Bečva 12 : 6 New Darts Frýdek-Místek Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva
18:00 Juřík Pavel 26 : 18 Němec Milan
13. 1.12.2017 Motor Frýdek-Místek 8 : 10 Kolonie B Žilina Motor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Pospěch Petr 22 : 25 Váhala Jaroslav
13. 1.12.2017 Bernard Frýdek-Místek 11 : 7 Lašská jizba Sedliště Bernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Polách Martin 23 : 17 Vávra Josef
13. 1.12.2017 Gerlich B Fulnek 10 : 8 Vikings B Kopřivnice U Šuláků Fulnek, Fulnek
18:30 Bartoň Martin 22 : 19 Mojdl Lukáš
13. Ne 3.12.2017 Kovárna Frýdek-Místek 10 : 9 Ogaři Mořkov Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
15:00 Dorňáková Kateřina 22 : 23 Raška Pavel
14. 8.12.2017 Vikings B Kopřivnice 10 : 8 Bernard Frýdek-Místek Severka Darts Club Kopřivnice, Kopřivnice
18:00 Feilhauer Martin 22 : 20 Polách Martin
14. 8.12.2017 New Darts Frýdek-Místek 10 : 8 Gerlich B Fulnek Ranec sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Němec Milan 23 : 21 Grygar Lukáš
14. Ne 10.12.2017 Ogaři Mořkov 3 : 15 Danger Prostřední Bečva Orlovna hostinec Mořkov, Mořkov
13:00 Raška Pavel 15 : 31 Juřík Pavel
14. Ne 10.12.2017 Lašská jizba Sedliště 11 : 7 Motor Frýdek-Místek Lašská jizba Sedliště, Sedliště
15:00 Vávra Josef 24 : 21 Pospěch Petr
14. Ne 10.12.2017 Kolonie B Žilina 6 : 12 Kovárna Frýdek-Místek Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín
18:00 Váhala Jaroslav 16 : 27 Dorňáková Kateřina
15. 15.12.2017 Danger Prostřední Bečva 13 : 5 Kolonie B Žilina Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva
18:00 Juřík Pavel 29 : 15 Váhala Jaroslav
15. 15.12.2017 Bernard Frýdek-Místek 8 : 10 Gerlich B Fulnek Bernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Polách Martin 21 : 25 Grygar Lukáš
15. 15.12.2017 Motor Frýdek-Místek 6 : 12 Vikings B Kopřivnice Motor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 18 : 27
15. Ne 17.12.2017 Ogaři Mořkov 0 : 18 New Darts Frýdek-Místek Orlovna hostinec Mořkov, Mořkov
13:00 0 : 36
15. Ne 17.12.2017 Kovárna Frýdek-Místek 7 : 11 Lašská jizba Sedliště Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
15:00 Dorňáková Kateřina 19 : 25 Vávra Josef
16. 5.1.2018 Vikings B Kopřivnice 14 : 4 Kovárna Frýdek-Místek Severka Darts Club Kopřivnice, Kopřivnice
18:00 Feilhauer Martin 31 : 13 Dorňáková Kateřina
16. 5.1.2018 New Darts Frýdek-Místek 12 : 6 Bernard Frýdek-Místek Ranec sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Němec Milan 26 : 19 Polách Martin
16. 5.1.2018 Gerlich B Fulnek 14 : 4 Motor Frýdek-Místek U Šuláků Fulnek, Fulnek
18:30 Grygar Lukáš 31 : 12 Pospěch Petr
16. Ne 7.1.2018 Lašská jizba Sedliště 11 : 7 Danger Prostřední Bečva Lašská jizba Sedliště, Sedliště
15:00 Vávra Josef 27 : 17 Malina Lukáš
16. Ne 7.1.2018 Kolonie B Žilina 8 : 10 Ogaři Mořkov Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín
18:00 Váhala Jaroslav 19 : 25 Raška Pavel
17. 12.1.2018 Motor Frýdek-Místek 8 : 10 Bernard Frýdek-Místek Motor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Pospěch Petr 21 : 26 Polách Martin
17. 12.1.2018 Danger Prostřední Bečva 15 : 3 Vikings B Kopřivnice Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva
18:00 Juřík Pavel 31 : 15 Vítovec Jiří
17. Ne 14.1.2018 Ogaři Mořkov 7 : 11 Lašská jizba Sedliště Orlovna hostinec Mořkov, Mořkov
13:00 Macháč Tomáš 18 : 25 Vávra Josef
17. Ne 14.1.2018 Kovárna Frýdek-Místek 4 : 14 Gerlich B Fulnek Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
15:00 Dorňáková Kateřina 10 : 29 Grygar Lukáš
17. Ne 14.1.2018 Kolonie B Žilina 8 : 10 New Darts Frýdek-Místek Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín
18:00 Váhala Jaroslav 22 : 22 Němec Milan
18. 19.1.2018 Vikings B Kopřivnice 13 : 5 Ogaři Mořkov Severka Darts Club Kopřivnice, Kopřivnice
18:00 Kurečka Zdeněk 29 : 15 Raška Pavel
18. 19.1.2018 Bernard Frýdek-Místek 9 : 10 Kovárna Frýdek-Místek Bernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Polách Martin 26 : 25 Dorňáková Kateřina
18. 19.1.2018 New Darts Frýdek-Místek 12 : 6 Motor Frýdek-Místek Ranec sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Němec Milan 30 : 18 Pospěch Petr
18. Ne 21.1.2018 Lašská jizba Sedliště 16 : 2 Kolonie B Žilina Lašská jizba Sedliště, Sedliště
15:00 Vávra Josef 32 : 9 Olšovská Jarmila
19. 26.1.2018 Motor Frýdek-Místek 7 : 11 Kovárna Frýdek-Místek Motor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Pospěch Petr 18 : 26 Dorňáková Kateřina
19. 26.1.2018 Bernard Frýdek-Místek 10 : 8 Danger Prostřední Bečva Bernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Stuchlík Lukáš 23 : 21 Malina Lukáš
19. 26.1.2018 Vikings B Kopřivnice 15 : 3 Kolonie B Žilina Severka Darts Club Kopřivnice, Kopřivnice
18:00 Kurečka Zdeněk 32 : 14 Váhala Jaroslav
19. 26.1.2018 Gerlich B Fulnek 17 : 1 Ogaři Mořkov U Šuláků Fulnek, Fulnek
18:30 Grygar Lukáš 34 : 10 Macháč Tomáš
18. Ne 28.1.2018 Gerlich B Fulnek 10 : 9 Danger Prostřední Bečva U Šuláků Fulnek, Fulnek
14:00 Grygar Lukáš 24 : 21 Juřík Pavel
19. Ne 28.1.2018 Lašská jizba Sedliště 6 : 12 New Darts Frýdek-Místek Lašská jizba Sedliště, Sedliště
15:00 Vávra Josef 13 : 26 Němec Milan
20. 2.2.2018 New Darts Frýdek-Místek 10 : 9 Kovárna Frýdek-Místek Ranec sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Němec Milan 24 : 19 Dorňáková Kateřina
20. 2.2.2018 Danger Prostřední Bečva 12 : 6 Motor Frýdek-Místek Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva
18:00 Juřík Pavel 30 : 15 Pospěch Petr
20. Ne 4.2.2018 Ogaři Mořkov 4 : 14 Bernard Frýdek-Místek Orlovna hostinec Mořkov, Mořkov
13:00 Štefek Jaroslav 15 : 30 Polách Martin
20. Ne 4.2.2018 Lašská jizba Sedliště 10 : 8 Vikings B Kopřivnice Lašská jizba Sedliště, Sedliště
15:00 Vávra Josef 25 : 21 Kurečka Zdeněk
20. Ne 4.2.2018 Kolonie B Žilina 8 : 10 Gerlich B Fulnek Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín
18:00 Váhala Jaroslav 21 : 25 Grygar Lukáš
21. 9.2.2018 Motor Frýdek-Místek 8 : 10 Ogaři Mořkov Motor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 21 : 25
21. 9.2.2018 Bernard Frýdek-Místek 11 : 7 Kolonie B Žilina Bernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Stuchlík Lukáš 25 : 17 Váhala Jaroslav
21. 9.2.2018 Vikings B Kopřivnice 8 : 10 New Darts Frýdek-Místek Severka Darts Club Kopřivnice, Kopřivnice
18:00 Kurečka Zdeněk 18 : 23 Němec Milan
21. 9.2.2018 Gerlich B Fulnek 12 : 6 Lašská jizba Sedliště U Šuláků Fulnek, Fulnek
18:30 Grygar Lukáš 29 : 17 Vávra Josef
21. Ne 11.2.2018 Kovárna Frýdek-Místek 7 : 11 Danger Prostřední Bečva Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
15:00 Dorňáková Kateřina 19 : 25 Juřík Pavel
22. 16.2.2018 New Darts Frýdek-Místek 12 : 6 Danger Prostřední Bečva Ranec sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Němec Milan 26 : 16 Juroška Jan
22. 16.2.2018 Vikings B Kopřivnice 7 : 11 Gerlich B Fulnek Severka Darts Club Kopřivnice, Kopřivnice
18:00 Kurečka Zdeněk 16 : 26 Bartoň Martin
22. Ne 18.2.2018 Ogaři Mořkov 8 : 10 Kovárna Frýdek-Místek Orlovna hostinec Mořkov, Mořkov
13:00 Macháč Tomáš 22 : 23 Dorňáková Kateřina
22. Ne 18.2.2018 Lašská jizba Sedliště 8 : 10 Bernard Frýdek-Místek Lašská jizba Sedliště, Sedliště
15:00 Vávra Josef 22 : 26 Polách Martin
22. Ne 18.2.2018 Kolonie B Žilina 4 : 14 Motor Frýdek-Místek Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín
18:00 Váhala Jaroslav 14 : 30 Pospěch Petr
23. 23.2.2018 Danger Prostřední Bečva 18 : 0 Ogaři Mořkov Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva
18:00 Juřík Pavel 36 : 5 Raška Pavel
23. 23.2.2018 Motor Frýdek-Místek 7 : 11 Lašská jizba Sedliště Motor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Pospěch Petr 20 : 26 Vávra Josef
23. 23.2.2018 Bernard Frýdek-Místek 7 : 11 Vikings B Kopřivnice Bernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Polách Martin 19 : 27 Mojdl Lukáš
23. Ne 25.2.2018 Kovárna Frýdek-Místek 7 : 11 Kolonie B Žilina Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
15:00 Dorňáková Kateřina 20 : 26 Váhala Jaroslav
24. 2.3.2018 New Darts Frýdek-Místek 13 : 5 Ogaři Mořkov Ranec sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Němec Milan 29 : 16 Štefek Jaroslav
24. 2.3.2018 Vikings B Kopřivnice 12 : 6 Motor Frýdek-Místek Severka Darts Club Kopřivnice, Kopřivnice
18:00 Kurečka Zdeněk 25 : 16 Pospěch Petr
24. 2.3.2018 Gerlich B Fulnek 8 : 10 Bernard Frýdek-Místek U Šuláků Fulnek, Fulnek
18:30 Luňák Lukáš 20 : 25 Stuchlík Lukáš
23. So 3.3.2018 Gerlich B Fulnek 10 : 8 New Darts Frýdek-Místek U Šuláků Fulnek, Fulnek
16:00 Luňák Lukáš 26 : 19 Němec Milan
24. Ne 4.3.2018 Lašská jizba Sedliště 9 : 10 Kovárna Frýdek-Místek Lašská jizba Sedliště, Sedliště
15:00 Vávra Josef 23 : 25 Dorňáková Kateřina
24. Ne 4.3.2018 Kolonie B Žilina 6 : 12 Danger Prostřední Bečva Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín
18:00 Váhala Jaroslav 18 : 26 Juřík Pavel
25. 9.3.2018 Danger Prostřední Bečva 14 : 4 Lašská jizba Sedliště Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva
18:00 Juřík Pavel 28 : 13 Vávra Josef
25. 9.3.2018 Motor Frýdek-Místek 3 : 15 Gerlich B Fulnek Motor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 10 : 31
25. 9.3.2018 Bernard Frýdek-Místek 8 : 10 New Darts Frýdek-Místek Bernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Stuchlík Lukáš 21 : 23 Němec Milan
25. Ne 11.3.2018 Ogaři Mořkov 12 : 6 Kolonie B Žilina Orlovna hostinec Mořkov, Mořkov
13:00 Štefek Jaroslav 29 : 19 Váhala Jaroslav
25. Ne 11.3.2018 Kovárna Frýdek-Místek 10 : 8 Vikings B Kopřivnice Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
15:00 Dorňáková Kateřina 21 : 20 Kurečka Zdeněk
26. 16.3.2018 New Darts Frýdek-Místek 15 : 3 Kolonie B Žilina Ranec sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Němec Milan 31 : 10 Podmol Vladimír
26. 16.3.2018 Bernard Frýdek-Místek 14 : 4 Motor Frýdek-Místek Bernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Polách Martin 30 : 17 Pospěch Petr
26. 16.3.2018 Vikings B Kopřivnice 4 : 14 Danger Prostřední Bečva Severka Darts Club Kopřivnice, Kopřivnice
18:00 Mojdl Lukáš 14 : 30 Bulinský Roman
26. 16.3.2018 Gerlich B Fulnek 12 : 6 Kovárna Frýdek-Místek U Šuláků Fulnek, Fulnek
18:30 Grygar Lukáš 28 : 13 Dorňáková Kateřina
26. Ne 18.3.2018 Lašská jizba Sedliště 11 : 7 Ogaři Mořkov Lašská jizba Sedliště, Sedliště
15:00 Vávra Josef 24 : 18 Štefek Jaroslav
27. 23.3.2018 Motor Frýdek-Místek 11 : 7 New Darts Frýdek-Místek Motor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 26 : 18
27. Ne 25.3.2018 Ogaři Mořkov 6 : 12 Vikings B Kopřivnice Orlovna hostinec Mořkov, Mořkov
13:00 Macháč Tomáš 16 : 26 Kurečka Zdeněk
27. Ne 25.3.2018 Kovárna Frýdek-Místek 11 : 7 Bernard Frýdek-Místek Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
15:00 Dorňáková Kateřina 23 : 17 Polách Martin
27. Ne 25.3.2018 Kolonie B Žilina 3 : 15 Lašská jizba Sedliště Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín
18:00 Podmol Vladimír 11 : 33 Vávra Josef
28. 30.3.2018 Danger Prostřední Bečva 13 : 5 Bernard Frýdek-Místek Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva
18:00 Juřík Pavel 27 : 15 Polách Martin
28. 30.3.2018 New Darts Frýdek-Místek 10 : 9 Lašská jizba Sedliště Ranec sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Němec Milan 26 : 21 Vávra Josef
28. Ne 1.4.2018 Ogaři Mořkov 3 : 15 Gerlich B Fulnek Orlovna hostinec Mořkov, Mořkov
13:00 Štefek Jaroslav 11 : 31 Grygar Lukáš
28. Ne 1.4.2018 Kovárna Frýdek-Místek 13 : 5 Motor Frýdek-Místek Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
15:00 Dorňáková Kateřina 28 : 13 Pospěch Petr
28. Ne 1.4.2018 Kolonie B Žilina 5 : 13 Vikings B Kopřivnice Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín
18:00 Váhala Jaroslav 14 : 30 Kurečka Zdeněk
29. 6.4.2018 Bernard Frýdek-Místek 10 : 9 Ogaři Mořkov Bernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Polách Martin 22 : 25 Štefek Jaroslav
29. 6.4.2018 Motor Frýdek-Místek 1 : 17 Danger Prostřední Bečva Motor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Pospěch Petr 7 : 35 Juřík Pavel
29. 6.4.2018 Vikings B Kopřivnice 13 : 5 Lašská jizba Sedliště Severka Darts Club Kopřivnice, Kopřivnice
18:00 Kurečka Zdeněk 28 : 15 Vávra Josef
29. 6.4.2018 Gerlich B Fulnek 12 : 6 Kolonie B Žilina U Šuláků Fulnek, Fulnek
18:30 Grygar Lukáš 28 : 20 Váhala Jaroslav
27. So 7.4.2018 Danger Prostřední Bečva 5 : 13 Gerlich B Fulnek Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva
15:00 Juřík Pavel 11 : 28 Luňák Lukáš
29. Ne 8.4.2018 Kovárna Frýdek-Místek 7 : 11 New Darts Frýdek-Místek Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
15:00 Dorňáková Kateřina 17 : 24 Němec Milan
30. 13.4.2018 Danger Prostřední Bečva 16 : 2 Kovárna Frýdek-Místek Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva
18:00 Juřík Pavel 34 : 11 Dorňáková Kateřina
30. 13.4.2018 New Darts Frýdek-Místek 10 : 8 Vikings B Kopřivnice Ranec sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Němec Milan 23 : 21 Kurečka Zdeněk
30. Ne 15.4.2018 Ogaři Mořkov 7 : 11 Motor Frýdek-Místek Orlovna hostinec Mořkov, Mořkov
13:00 Štefek Jaroslav 19 : 22 Pospěch Petr
30. Ne 15.4.2018 Lašská jizba Sedliště 10 : 8 Gerlich B Fulnek Lašská jizba Sedliště, Sedliště
15:00 Vávra Josef 24 : 20 Grygar Lukáš
30. Ne 15.4.2018 Kolonie B Žilina 7 : 11 Bernard Frýdek-Místek Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín
18:00 Váhala Jaroslav 18 : 25 Polách Martin
31. 20.4.2018 Danger Prostřední Bečva 10 : 8 New Darts Frýdek-Místek Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva
18:00 Juřík Pavel 25 : 21 Němec Milan
31. 20.4.2018 Motor Frýdek-Místek 11 : 7 Kolonie B Žilina Motor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Pospěch Petr 28 : 20 Váhala Jaroslav
31. 20.4.2018 Bernard Frýdek-Místek 7 : 11 Lašská jizba Sedliště Bernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Polách Martin 16 : 26 Vávra Josef
31. Ne 22.4.2018 Kovárna Frýdek-Místek 12 : 6 Ogaři Mořkov Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
15:00 Dorňáková Kateřina 27 : 19 Macháč Tomáš
32. 27.4.2018 Vikings B Kopřivnice 11 : 7 Bernard Frýdek-Místek Severka Darts Club Kopřivnice, Kopřivnice
18:00 Kurečka Zdeněk 24 : 20 Polách Martin
32. 27.4.2018 New Darts Frýdek-Místek 4 : 14 Gerlich B Fulnek Ranec sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Němec Milan 14 : 29 Luňák Lukáš
31. Ne 29.4.2018 Gerlich B Fulnek 8 : 10 Vikings B Kopřivnice U Šuláků Fulnek, Fulnek
12:00 Bartoň Martin 23 : 24 Kurečka Zdeněk
32. Ne 29.4.2018 Ogaři Mořkov 5 : 13 Danger Prostřední Bečva Orlovna hostinec Mořkov, Mořkov
13:00 Štefek Jaroslav 14 : 28 Juřík Pavel
32. Ne 29.4.2018 Lašská jizba Sedliště 11 : 7 Motor Frýdek-Místek Lašská jizba Sedliště, Sedliště
15:00 Vávra Josef 26 : 19 Pospěch Petr
32. Ne 29.4.2018 Kolonie B Žilina 6 : 12 Kovárna Frýdek-Místek Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín
18:00 Váhala Jaroslav 17 : 26 Špaček Ladislav
33. 4.5.2018 Danger Prostřední Bečva 14 : 4 Kolonie B Žilina Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva
18:00 Juřík Pavel 30 : 9 Váhala Jaroslav
33. 4.5.2018 Bernard Frýdek-Místek 10 : 8 Gerlich B Fulnek Bernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Polách Martin 24 : 23 Luňák Lukáš
33. 4.5.2018 Motor Frýdek-Místek 3 : 15 Vikings B Kopřivnice Motor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Pospěch Petr 13 : 31 Kurečka Zdeněk
33. Ne 6.5.2018 Ogaři Mořkov 3 : 15 New Darts Frýdek-Místek Orlovna hostinec Mořkov, Mořkov
13:00 Macháč Tomáš 10 : 31 Němec Milan
33. Ne 6.5.2018 Kovárna Frýdek-Místek 13 : 5 Lašská jizba Sedliště Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
15:00 Dorňáková Kateřina 29 : 16 Vávra Josef
34. 11.5.2018 Vikings B Kopřivnice 14 : 4 Kovárna Frýdek-Místek Severka Darts Club Kopřivnice, Kopřivnice
18:00 Kurečka Zdeněk 29 : 14 Špaček Ladislav
34. 11.5.2018 New Darts Frýdek-Místek 10 : 8 Bernard Frýdek-Místek Ranec sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Němec Milan 23 : 20 Stuchlík Lukáš
34. 11.5.2018 Gerlich B Fulnek 12 : 6 Motor Frýdek-Místek U Šuláků Fulnek, Fulnek
18:30 Grygar Lukáš 30 : 14 Pospěch Petr
34. Ne 13.5.2018 Lašská jizba Sedliště 10 : 8 Danger Prostřední Bečva Lašská jizba Sedliště, Sedliště
15:00 Vávra Josef 27 : 21 Malina Lukáš
34. Ne 13.5.2018 Kolonie B Žilina 12 : 6 Ogaři Mořkov Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín
18:00 Váhala Jaroslav 26 : 17 Macháč Tomáš
35. 18.5.2018 Motor Frýdek-Místek 12 : 6 Bernard Frýdek-Místek Motor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 27 : 15
35. 18.5.2018 Danger Prostřední Bečva 7 : 11 Vikings B Kopřivnice Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva
18:00 Malina Lukáš 19 : 26 Kurečka Zdeněk
35. Ne 20.5.2018 Ogaři Mořkov 9 : 10 Lašská jizba Sedliště Orlovna hostinec Mořkov, Mořkov
13:00 Raška Pavel 20 : 25 Vávra Josef
35. Ne 20.5.2018 Kovárna Frýdek-Místek 13 : 5 Gerlich B Fulnek Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
15:00 Dorňáková Kateřina 29 : 14 Grygar Lukáš
35. Ne 20.5.2018 Kolonie B Žilina 5 : 13 New Darts Frýdek-Místek Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín
18:00 Váhala Jaroslav 13 : 27 Němec Milan
36. 25.5.2018 Vikings B Kopřivnice 13 : 5 Ogaři Mořkov Severka Darts Club Kopřivnice, Kopřivnice
18:00 Kurečka Zdeněk 28 : 17 Štefek Jaroslav
36. 25.5.2018 Bernard Frýdek-Místek 10 : 9 Kovárna Frýdek-Místek Bernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Stuchlík Lukáš 25 : 21 Dorňáková Kateřina
36. 25.5.2018 New Darts Frýdek-Místek 10 : 9 Motor Frýdek-Místek Ranec sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00 Němec Milan 24 : 24 Pospěch Petr
36. 25.5.2018 Gerlich B Fulnek 10 : 8 Danger Prostřední Bečva U Šuláků Fulnek, Fulnek
18:30 Grygar Lukáš 26 : 23 Juřík Pavel
36. Ne 27.5.2018 Lašská jizba Sedliště 14 : 4 Kolonie B Žilina Lašská jizba Sedliště, Sedliště
15:00 Vávra Josef 32 : 14 Olšovská Jarmila
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 12.12.2018 13:18

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 12.12.2018 13:18:11