Rozpis ligových utkání
UŠO > Moravskoslezský kraj > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
A. liga - 1.liga
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.22.9.2017Supi Dolní Benešov11:7Orli Zátiší OrlováU Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov 
18:00Vinárek René25:20Saj Martin
1.Ne24.9.2017Maníci Frýdek-Místek10:8Jestřábi 99 OstravaEden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
14:00Mandys Jakub21:20Palát Milan
1.Ne24.9.2017Hrozný střelci Frýdek-Místek6:12Virus OpavaU Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
16:00Fajkus Radek15:26Plepla Libor
1.Ne24.9.2017Gerlich Fulnek14:4Slezští rytíři KarvináU Fojtíků Fulnek, Fulnek 
16:30Barbořák Daniel30:13Mokrý Stanislav
1.Ne24.9.2017Kings Třinec8:10HQ B Kryptokoriáni HavířovU Rumcajse Třinec, Třinec 
17:00Ficek Marek24:21Zámečník Adam
1.Ne24.9.2017Brooklyn Bull's Havířov10:8Ludgeřovice D.C.Brooklyn herna bar Havířov, Havířov 
17:00Lacina Jiří24:22Matušík Michal
1.Ne24.9.2017Target Ostrava8:10Rakety Ranec Frýdek-MístekU pošty bar Ostrava-Třebovice, Ostrava 
18:00Rucký Aleš22:26Minařík Oldřich
2.St27.9.2017Ludgeřovice D.C.3:15Supi Dolní BenešovSelský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice 
18:00Matušík Michal11:31Vinárek René
2.29.9.2017Orli Zátiší Orlová10:8Bad Boys JablunkovProfin bar Orlová, Orlová 
18:00Saj Martin24:21Sek Milan
2.29.9.2017Jestřábi 99 Ostrava11:7Brooklyn Bull's HavířovPermon bar Ostrava, Ostrava 
18:00Palát Milan27:19Lacina Jiří
2.29.9.2017HQ B Kryptokoriáni Havířov6:12Gerlich FulnekU Lenina hospůdka Havířov, Havířov 
18:00Zámečník Adam17:26Hořín Marek
2.Ne1.10.2017Rakety Ranec Frýdek-Místek4:14Maníci Frýdek-MístekEden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
14:00Minařík Oldřich14:31Mandys Jakub
2.Ne1.10.2017Hrozný střelci Frýdek-Místek3:15Kings TřinecU Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
16:00Fajkus Radek9:31Ficek Marek
2.Ne1.10.2017Virus Opava13:5Tazman Jr.-Doctor's OstravaKotelna Opava-Kylešovice, Opava 
16:30Plepla Libor31:17Jamrož Jiří
2.Ne1.10.2017Slezští rytíři Karviná10:9Target OstravaDvorana restaurace Karviná, Karviná 
18:00Mokrý Stanislav23:25Rucký Aleš
3.6.10.2017Supi Dolní Benešov16:2Jestřábi 99 OstravaU Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov 
18:00Vinárek René34:8Palát Milan
3.6.10.2017Bad Boys Jablunkov15:3Ludgeřovice D.C.U Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov 
18:00Jochymek Henryk30:9Matušík Michal
3.Ne8.10.2017Maníci Frýdek-Místek10:8Slezští rytíři KarvináEden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
14:00Mandys Jakub26:24Mokrý Stanislav
3.Ne8.10.2017Tazman Jr.-Doctor's Ostrava8:10Orli Zátiší OrlováMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava 
14:00Jamrož Jiří19:26Saj Martin
3.Ne8.10.2017Gerlich Fulnek15:3Hrozný střelci Frýdek-MístekU Fojtíků Fulnek, Fulnek 
16:30Barbořák Daniel31:9Rumian Libor
3.Ne8.10.2017Brooklyn Bull's Havířov10:9Rakety Ranec Frýdek-MístekBrooklyn herna bar Havířov, Havířov 
17:00Lacina Jiří21:22Minařík Oldřich
3.Ne8.10.2017Target Ostrava14:4HQ B Kryptokoriáni HavířovU pošty bar Ostrava-Třebovice, Ostrava 
18:00Rucký Aleš29:16Zámečník Adam
4.St11.10.2017Ludgeřovice D.C.7:11Tazman Jr.-Doctor's OstravaSelský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice 
18:00Matušík Michal21:26Jamrož Jiří
4.13.10.2017Jestřábi 99 Ostrava10:8Bad Boys JablunkovPermon bar Ostrava, Ostrava 
18:00Palát Milan23:19Jochymek Henryk
4.13.10.2017HQ B Kryptokoriáni Havířov11:7Maníci Frýdek-MístekU Lenina hospůdka Havířov, Havířov 
18:00Zámečník Adam26:17Mandys Jakub
4.Ne15.10.2017Rakety Ranec Frýdek-Místek6:12Supi Dolní BenešovEden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
14:00Minařík Oldřich16:29Vinárek René
4.Ne15.10.2017Hrozný střelci Frýdek-Místek3:15Target OstravaU Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
16:00Fajkus Radek11:33Rucký Aleš
4.Ne15.10.2017Virus Opava11:7Orli Zátiší OrlováKotelna Opava-Kylešovice, Opava 
16:30Plepla Libor25:16Saj Martin
4.Ne15.10.2017Kings Třinec6:12Gerlich FulnekU Rumcajse Třinec, Třinec 
17:00Ficek Marek16:29Adamec Radek
4.Ne15.10.2017Slezští rytíři Karviná6:12Brooklyn Bull's HavířovDvorana restaurace Karviná, Karviná 
18:00Mokrý Stanislav18:27Lacina Jiří
1.St18.10.2017Bad Boys Jablunkov12:6Tazman Jr.-Doctor's OstravaU Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov 
18:00Jochymek Henryk27:17Jamrož Jiří
5.20.10.2017Supi Dolní Benešov16:2Slezští rytíři KarvináU Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov 
18:00Stříbný Tomáš34:13Mokrý Stanislav
5.20.10.2017Bad Boys Jablunkov8:10Rakety Ranec Frýdek-MístekU Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov 
18:00Jochymek Henryk22:21Minařík Oldřich
5.20.10.2017Orli Zátiší Orlová12:6Ludgeřovice D.C.Profin bar Orlová, Orlová 
18:00Saj Martin27:17Matušík Michal
5.Ne22.10.2017Maníci Frýdek-Místek12:6Hrozný střelci Frýdek-MístekEden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
14:00Mandys Jakub27:19Fajkus Radek
5.Ne22.10.2017Tazman Jr.-Doctor's Ostrava9:10Jestřábi 99 OstravaMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava 
14:00Jamrož Jiří20:24Palát Milan
5.Ne22.10.2017Gerlich Fulnek12:6Virus OpavaU Fojtíků Fulnek, Fulnek 
16:30Adamec Radek29:17Plepla Libor
5.Ne22.10.2017Brooklyn Bull's Havířov11:7HQ B Kryptokoriáni HavířovBrooklyn herna bar Havířov, Havířov 
17:00Lacina Jiří25:19Zámečník Adam
5.Ne22.10.2017Target Ostrava4:14Kings TřinecU pošty bar Ostrava-Třebovice, Ostrava 
18:00Rucký Aleš14:30Ficek Marek
6.27.10.2017Jestřábi 99 Ostrava7:11Orli Zátiší OrlováPermon bar Ostrava, Ostrava 
18:00Palát Milan21:24Saj Martin
6.27.10.2017HQ B Kryptokoriáni Havířov0:18Supi Dolní BenešovU Lenina hospůdka Havířov, Havířov 
18:00Zámečník Adam7:36Vinárek René
6.Ne29.10.2017Rakety Ranec Frýdek-Místek10:8Tazman Jr.-Doctor's OstravaEden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
14:00Minařík Oldřich24:24Jamrož Jiří
6.Ne29.10.2017Hrozný střelci Frýdek-Místek10:8Brooklyn Bull's HavířovU Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
16:00Fajkus Radek21:23Lacina Jiří
6.Ne29.10.2017Gerlich Fulnek12:6Target OstravaU Fojtíků Fulnek, Fulnek 
16:30Barbořák Daniel26:14Rucký Aleš
6.Ne29.10.2017Virus Opava12:6Ludgeřovice D.C.Kotelna Opava-Kylešovice, Opava 
16:30Plepla Libor26:20Matušík Michal
6.Ne29.10.2017Kings Třinec9:10Maníci Frýdek-MístekU Rumcajse Třinec, Třinec 
17:00Ficek Marek23:23Mandys Jakub
6.Ne29.10.2017Slezští rytíři Karviná10:8Bad Boys JablunkovDvorana restaurace Karviná, Karviná 
18:00Mokrý Stanislav24:21Jochymek Henryk
7.St1.11.2017Ludgeřovice D.C.7:11Jestřábi 99 OstravaSelský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice 
18:00Matušík Michal21:25Palát Milan
7.3.11.2017Supi Dolní Benešov17:1Hrozný střelci Frýdek-MístekU Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov 
18:00Vinárek René34:5Fajkus Radek
7.3.11.2017Bad Boys Jablunkov10:8HQ B Kryptokoriáni HavířovU Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov 
18:00Jochymek Henryk24:19Zámečník Adam
7.3.11.2017Orli Zátiší Orlová14:4Rakety Ranec Frýdek-MístekProfin bar Orlová, Orlová 
18:00Saj Martin31:11Minařík Oldřich
7.Ne5.11.2017Maníci Frýdek-Místek4:14Gerlich FulnekEden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
14:00Mandys Jakub11:32Barbořák Daniel
7.Ne5.11.2017Tazman Jr.-Doctor's Ostrava9:10Slezští rytíři KarvináMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava 
14:00Jamrož Jiří22:24Mokrý Stanislav
7.Ne5.11.2017Brooklyn Bull's Havířov5:13Kings TřinecBrooklyn herna bar Havířov, Havířov 
17:00Lacina Jiří12:29Ficek Marek
7.Ne5.11.2017Target Ostrava11:7Virus OpavaU pošty bar Ostrava-Třebovice, Ostrava 
18:00Rucký Aleš23:19Uvíra Lukáš
8.10.11.2017HQ B Kryptokoriáni Havířov4:14Tazman Jr.-Doctor's OstravaU Lenina hospůdka Havířov, Havířov 
18:00Zámečník Adam13:31Jamrož Jiří
8.Ne12.11.2017Rakety Ranec Frýdek-Místek13:5Ludgeřovice D.C.Eden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
14:00Minařík Oldřich29:14Matušík Michal
8.Ne12.11.2017Hrozný střelci Frýdek-Místek8:10Bad Boys JablunkovU Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
16:00Fajkus Radek20:22Jochymek Henryk
8.Ne12.11.2017Gerlich Fulnek11:7Brooklyn Bull's HavířovU Fojtíků Fulnek, Fulnek 
16:30Barbořák Daniel26:17Lacina Jiří
8.Ne12.11.2017Virus Opava8:10Jestřábi 99 OstravaKotelna Opava-Kylešovice, Opava 
16:30Plepla Libor21:26Juroška Libor
8.Ne12.11.2017Kings Třinec11:7Supi Dolní BenešovU Rumcajse Třinec, Třinec 
17:00Ficek Marek26:17Vinárek René
8.Ne12.11.2017Target Ostrava5:13Maníci Frýdek-MístekU pošty bar Ostrava-Třebovice, Ostrava 
18:00Rucký Aleš16:29Mandys Jakub
8.Ne12.11.2017Slezští rytíři Karviná8:10Orli Zátiší OrlováDvorana restaurace Karviná, Karviná 
18:00Mokrý Stanislav20:26Saj Martin
9.St15.11.2017Ludgeřovice D.C.10:9Slezští rytíři KarvináSelský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice 
18:00Matušík Michal21:23Mokrý Stanislav
9.17.11.2017Orli Zátiší Orlová17:1HQ B Kryptokoriáni HavířovProfin bar Orlová, Orlová 
18:00Saj Martin34:13Zámečník Adam
9.17.11.2017Jestřábi 99 Ostrava13:5Rakety Ranec Frýdek-MístekPermon bar Ostrava, Ostrava 
18:00Palát Milan28:14Minařík Oldřich
9.Ne19.11.2017Maníci Frýdek-Místek3:15Virus OpavaEden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
14:00Mandys Jakub13:31Plepla Libor
9.Ne19.11.2017Tazman Jr.-Doctor's Ostrava10:8Hrozný střelci Frýdek-MístekMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava 
14:00Jamrož Jiří24:21Fajkus Radek
9.Ne19.11.2017Brooklyn Bull's Havířov10:9Target OstravaBrooklyn herna bar Havířov, Havířov 
17:00Lacina Jiří22:22Rucký Aleš
3.Ne26.11.2017Kings Třinec10:8Virus OpavaU Rumcajse Třinec, Třinec 
17:00Ficek Marek24:21Plepla Libor
10.1.12.2017HQ B Kryptokoriáni Havířov10:8Ludgeřovice D.C.U Lenina hospůdka Havířov, Havířov 
18:00Zámečník Adam23:22Matušík Michal
10.Ne3.12.2017Maníci Frýdek-Místek11:7Brooklyn Bull's HavířovEden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
14:00Mandys Jakub25:19Lacina Jiří
10.Ne3.12.2017Hrozný střelci Frýdek-Místek8:10Orli Zátiší OrlováU Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
16:00Fajkus Radek17:25Krčmář Michal
10.Ne3.12.2017Gerlich Fulnek7:11Bad Boys JablunkovU Fojtíků Fulnek, Fulnek 
16:30Barbořák Daniel24:24Jochymek Henryk
10.Ne3.12.2017Virus Opava13:5Rakety Ranec Frýdek-MístekKotelna Opava-Kylešovice, Opava 
16:30Plepla Libor30:15Minařík Oldřich
10.Ne3.12.2017Kings Třinec13:5Tazman Jr.-Doctor's OstravaU Rumcajse Třinec, Třinec 
17:00Ficek Marek27:16Jamrož Jiří
10.Ne3.12.2017Target Ostrava8:10Supi Dolní BenešovU pošty bar Ostrava-Třebovice, Ostrava 
18:00Rucký Aleš23:25Vinárek René
10.Ne3.12.2017Slezští rytíři Karviná9:10Jestřábi 99 OstravaDvorana restaurace Karviná, Karviná 
18:00Mokrý Stanislav19:25Palát Milan
11.St6.12.2017Ludgeřovice D.C.7:11Hrozný střelci Frýdek-MístekSelský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice 
18:00Matušík Michal18:25Fajkus Radek
11.8.12.2017Supi Dolní Benešov10:9Maníci Frýdek-MístekU Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov 
18:00Vinárek René24:19Mandys Jakub
11.8.12.2017Orli Zátiší Orlová5:13Kings TřinecProfin bar Orlová, Orlová 
18:00Krčmář Michal17:27Ficek Marek
11.8.12.2017Jestřábi 99 Ostrava13:5HQ B Kryptokoriáni HavířovPermon bar Ostrava, Ostrava 
18:00Palát Milan31:17Zámečník Adam
11.Ne10.12.2017Tazman Jr.-Doctor's Ostrava10:9Gerlich FulnekMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava 
14:00Jamrož Jiří21:21Barbořák Daniel
11.Ne10.12.2017Rakety Ranec Frýdek-Místek10:8Slezští rytíři KarvináEden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
14:00Minařík Oldřich24:21Mokrý Stanislav
11.Ne10.12.2017Brooklyn Bull's Havířov6:12Virus OpavaBrooklyn herna bar Havířov, Havířov 
17:00Lacina Jiří17:27Plepla Libor
12.15.12.2017HQ B Kryptokoriáni Havířov10:8Rakety Ranec Frýdek-MístekU Lenina hospůdka Havířov, Havířov 
18:00Zámečník Adam24:20Minařík Oldřich
12.Ne17.12.2017Maníci Frýdek-Místek10:8Bad Boys JablunkovEden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
14:00Mandys Jakub25:20Jochymek Henryk
12.Ne17.12.2017Hrozný střelci Frýdek-Místek11:7Jestřábi 99 OstravaU Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
16:00Fajkus Radek27:23Palát Milan
12.Ne17.12.2017Gerlich Fulnek15:3Orli Zátiší OrlováU Fojtíků Fulnek, Fulnek 
16:30Barbořák Daniel32:13Šeliga Pavel
12.Ne17.12.2017Virus Opava10:8Slezští rytíři KarvináKotelna Opava-Kylešovice, Opava 
16:30Plepla Libor24:20Mokrý Stanislav
12.Ne17.12.2017Kings Třinec10:8Ludgeřovice D.C.U Rumcajse Třinec, Třinec 
17:00Ficek Marek23:21Matušík Michal
12.Ne17.12.2017Brooklyn Bull's Havířov7:11Supi Dolní BenešovBrooklyn herna bar Havířov, Havířov 
17:00Podhora Jiří17:26Vinárek René
12.Ne17.12.2017Target Ostrava8:10Tazman Jr.-Doctor's OstravaU pošty bar Ostrava-Třebovice, Ostrava 
18:00Rucký Aleš20:26Jamrož Jiří
11.22.12.2017Bad Boys Jablunkov10:9Target OstravaU Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov 
18:00Jochymek Henryk25:19Rucký Aleš
9.St3.1.2018Bad Boys Jablunkov6:12Kings TřinecU Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov 
18:00Jochymek Henryk15:26Ficek Marek
13.St3.1.2018Ludgeřovice D.C.4:14Gerlich FulnekSelský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice 
18:00Matušík Michal12:29Barbořák Daniel
13.5.1.2018Supi Dolní Benešov13:5Virus OpavaU Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov 
18:00Vinárek René27:15Plepla Libor
13.5.1.2018Bad Boys Jablunkov14:4Brooklyn Bull's HavířovU Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov 
18:00Jochymek Henryk29:16Lacina Jiří
13.5.1.2018Orli Zátiší Orlová11:7Target OstravaProfin bar Orlová, Orlová 
18:00Saj Martin25:21Rucký Aleš
13.5.1.2018Jestřábi 99 Ostrava8:10Kings TřinecPermon bar Ostrava, Ostrava 
18:00Palát Milan20:24Ficek Marek
9.Ne7.1.2018Supi Dolní Benešov9:10Gerlich FulnekU Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov 
14:00Vinárek René21:23Barbořák Daniel
13.Ne7.1.2018Tazman Jr.-Doctor's Ostrava3:15Maníci Frýdek-MístekMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava 
14:00Jamrož Jiří11:31Mandys Jakub
13.Ne7.1.2018Rakety Ranec Frýdek-Místek6:12Hrozný střelci Frýdek-MístekEden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
14:00Minařík Oldřich20:25Fajkus Radek
13.Ne7.1.2018Slezští rytíři Karviná9:10HQ B Kryptokoriáni HavířovDvorana restaurace Karviná, Karviná 
18:00Mokrý Stanislav22:23Zámečník Adam
14.12.1.2018Supi Dolní Benešov11:7Bad Boys JablunkovU Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov 
18:00Vinárek René24:18Jochymek Henryk
14.Ne14.1.2018Maníci Frýdek-Místek9:10Orli Zátiší OrlováEden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
14:00Mandys Jakub23:21Saj Martin
14.Ne14.1.2018Hrozný střelci Frýdek-Místek12:6Slezští rytíři KarvináU Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
16:00Fajkus Radek25:15Mokrý Stanislav
14.Ne14.1.2018Gerlich Fulnek12:6Jestřábi 99 OstravaU Fojtíků Fulnek, Fulnek 
16:30Barbořák Daniel28:15Palát Milan
14.Ne14.1.2018Virus Opava15:3HQ B Kryptokoriáni HavířovKotelna Opava-Kylešovice, Opava 
16:30Plepla Libor32:14Foltýn Jiří
14.Ne14.1.2018Kings Třinec12:6Rakety Ranec Frýdek-MístekU Rumcajse Třinec, Třinec 
17:00Ficek Marek28:17Minařík Oldřich
14.Ne14.1.2018Brooklyn Bull's Havířov6:12Tazman Jr.-Doctor's OstravaBrooklyn herna bar Havířov, Havířov 
17:00Lacina Jiří16:28Jamrož Jiří
14.Ne14.1.2018Target Ostrava10:9Ludgeřovice D.C.U pošty bar Ostrava-Třebovice, Ostrava 
18:00Rucký Aleš23:20Matušík Michal
15.St17.1.2018Ludgeřovice D.C.10:9Maníci Frýdek-MístekSelský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice 
18:00Matušík Michal26:22Mandys Jakub
15.19.1.2018Bad Boys Jablunkov10:8Virus OpavaU Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov 
18:00Zwyrtek Roman21:23Plepla Libor
15.19.1.2018Jestřábi 99 Ostrava10:9Target OstravaPermon bar Ostrava, Ostrava 
18:00Palát Milan25:22Rucký Aleš
15.19.1.2018HQ B Kryptokoriáni Havířov14:4Hrozný střelci Frýdek-MístekU Lenina hospůdka Havířov, Havířov 
18:00Zámečník Adam30:17Fajkus Radek
15.Ne21.1.2018Tazman Jr.-Doctor's Ostrava4:14Supi Dolní BenešovMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava 
14:00Jamrož Jiří15:31Vinárek René
15.Ne21.1.2018Slezští rytíři Karviná8:10Kings TřinecDvorana restaurace Karviná, Karviná 
18:00Mokrý Stanislav20:22Ficek Marek
16.St24.1.2018Ludgeřovice D.C.11:7Brooklyn Bull's HavířovSelský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice 
18:00Matušík Michal27:21Lacina Jiří
16.26.1.2018HQ B Kryptokoriáni Havířov7:11Kings TřinecU Lenina hospůdka Havířov, Havířov 
18:00Zámečník Adam18:25Ficek Marek
16.26.1.2018Jestřábi 99 Ostrava10:8Maníci Frýdek-MístekPermon bar Ostrava, Ostrava 
18:00Palát Milan22:21Mandys Jakub
16.26.1.2018Orli Zátiší Orlová3:15Supi Dolní BenešovProfin bar Orlová, Orlová 
18:00Saj Martin13:31Vinárek René
16.Ne28.1.2018Rakety Ranec Frýdek-Místek9:10Target OstravaEden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
14:00Minařík Oldřich24:23Rucký Aleš
16.Ne28.1.2018Tazman Jr.-Doctor's Ostrava10:8Bad Boys JablunkovMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava 
14:00Jamrož Jiří24:20Krop Miroslav
16.Ne28.1.2018Virus Opava10:8Hrozný střelci Frýdek-MístekKotelna Opava-Kylešovice, Opava 
16:30Plepla Libor24:21Fajkus Radek
16.Ne28.1.2018Slezští rytíři Karviná7:11Gerlich FulnekDvorana restaurace Karviná, Karviná 
18:00Mokrý Stanislav22:25Barbořák Daniel
15.St31.1.2018Orli Zátiší Orlová11:7Brooklyn Bull's HavířovProfin bar Orlová, Orlová 
17:00Saj Martin24:15Lacina Jiří
17.2.2.2018Bad Boys Jablunkov10:9Orli Zátiší OrlováU Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov 
18:00Jochymek Henryk24:19Saj Martin
17.2.2.2018Supi Dolní Benešov14:4Ludgeřovice D.C.U Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov 
18:00Vinárek René29:11Matušík Michal
17.Ne4.2.2018Maníci Frýdek-Místek10:8Rakety Ranec Frýdek-MístekEden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
14:00Mandys Jakub24:21Minařík Oldřich
17.Ne4.2.2018Tazman Jr.-Doctor's Ostrava4:14Virus OpavaMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava 
14:00Jamrož Jiří16:29Plepla Libor
17.Ne4.2.2018Gerlich Fulnek14:4HQ B Kryptokoriáni HavířovU Fojtíků Fulnek, Fulnek 
16:30Hořín Marek31:15Zámečník Adam
17.Ne4.2.2018Kings Třinec12:6Hrozný střelci Frýdek-MístekU Rumcajse Třinec, Třinec 
17:00Ficek Marek26:19Fajkus Radek
17.Ne4.2.2018Brooklyn Bull's Havířov10:9Jestřábi 99 OstravaBrooklyn herna bar Havířov, Havířov 
17:00Lacina Jiří23:24Palát Milan
17.Ne4.2.2018Target Ostrava10:9Slezští rytíři KarvináU pošty bar Ostrava-Třebovice, Ostrava 
18:00Rucký Aleš23:22Mokrý Stanislav
18.St7.2.2018Ludgeřovice D.C.6:12Bad Boys JablunkovSelský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice 
18:00Matušík Michal17:26Jochymek Henryk
18.9.2.2018HQ B Kryptokoriáni Havířov5:13Target OstravaU Lenina hospůdka Havířov, Havířov 
18:00Zámečník Adam13:26Rucký Aleš
18.9.2.2018Jestřábi 99 Ostrava8:10Supi Dolní BenešovPermon bar Ostrava, Ostrava 
18:00Křimský Pavel20:23Vinárek René
18.9.2.2018Orli Zátiší Orlová12:6Tazman Jr.-Doctor's OstravaProfin bar Orlová, Orlová 
18:00Saj Martin27:17Jamrož Jiří
15.Ne11.2.2018Rakety Ranec Frýdek-Místek2:16Gerlich FulnekEden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
14:00Minařík Oldřich9:34Symerský David
18.Ne11.2.2018Rakety Ranec Frýdek-Místek10:8Brooklyn Bull's HavířovEden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
14:00Minařík Oldřich24:20Milerski Libor
18.Ne11.2.2018Hrozný střelci Frýdek-Místek5:13Gerlich FulnekU Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
16:00Fajkus Radek17:30Barbořák Daniel
18.Ne11.2.2018Virus Opava6:12Kings TřinecKotelna Opava-Kylešovice, Opava 
16:30Plepla Libor14:27Ficek Marek
18.Ne11.2.2018Slezští rytíři Karviná10:8Maníci Frýdek-MístekDvorana restaurace Karviná, Karviná 
18:00Mokrý Stanislav24:20Mandys Jakub
19.16.2.2018Bad Boys Jablunkov10:8Jestřábi 99 OstravaU Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov 
18:00Jochymek Henryk27:18Palát Milan
19.16.2.2018Orli Zátiší Orlová11:7Virus OpavaProfin bar Orlová, Orlová 
18:00Saj Martin25:23Plepla Libor
19.Ne18.2.2018Tazman Jr.-Doctor's Ostrava6:12Ludgeřovice D.C.MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava 
14:00Jamrož Jiří19:26Matušík Michal
19.Ne18.2.2018Maníci Frýdek-Místek15:3HQ B Kryptokoriáni HavířovEden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
14:00Mandys Jakub31:11Zámečník Adam
19.Ne18.2.2018Brooklyn Bull's Havířov10:9Slezští rytíři KarvináBrooklyn herna bar Havířov, Havířov 
17:00Lacina Jiří23:22Mokrý Stanislav
19.Ne18.2.2018Target Ostrava11:7Hrozný střelci Frýdek-MístekU pošty bar Ostrava-Třebovice, Ostrava 
18:00Rucký Aleš25:20Fajkus Radek
20.St21.2.2018Ludgeřovice D.C.7:11Orli Zátiší OrlováSelský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice 
18:00Matušík Michal18:26Saj Martin
20.23.2.2018HQ B Kryptokoriáni Havířov10:9Brooklyn Bull's HavířovU Lenina hospůdka Havířov, Havířov 
18:00Zámečník Adam23:21Lacina Jiří
20.23.2.2018Jestřábi 99 Ostrava14:4Tazman Jr.-Doctor's OstravaPermon bar Ostrava, Ostrava 
18:00Palát Milan30:13Jamrož Jiří
20.Ne25.2.2018Rakety Ranec Frýdek-Místek7:11Bad Boys JablunkovEden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
14:00Minařík Oldřich20:26Jochymek Henryk
20.Ne25.2.2018Hrozný střelci Frýdek-Místek3:15Maníci Frýdek-MístekU Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
16:00Fajkus Radek10:31Mandys Jakub
20.Ne25.2.2018Virus Opava7:11Gerlich FulnekKotelna Opava-Kylešovice, Opava 
16:30Plepla Libor18:25Adamec Radek
20.Ne25.2.2018Kings Třinec16:2Target OstravaU Rumcajse Třinec, Třinec 
17:00Ficek Marek33:10Rucký Aleš
20.Ne25.2.2018Slezští rytíři Karviná5:13Supi Dolní BenešovDvorana restaurace Karviná, Karviná 
18:00Mokrý Stanislav15:28Vinárek René
21.St28.2.2018Ludgeřovice D.C.6:12Virus OpavaSelský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice 
18:00Matušík Michal19:29Plepla Libor
21.2.3.2018Orli Zátiší Orlová11:7Jestřábi 99 OstravaProfin bar Orlová, Orlová 
18:00Saj Martin26:21Palát Milan
21.2.3.2018Bad Boys Jablunkov7:11Slezští rytíři KarvináU Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov 
18:00Jochymek Henryk20:23Mokrý Stanislav
21.2.3.2018Supi Dolní Benešov13:5HQ B Kryptokoriáni HavířovU Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov 
18:00Vinárek René29:13Macurová Veronika
21.Ne4.3.2018Maníci Frýdek-Místek9:10Kings TřinecEden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
14:00Mandys Jakub23:23Ficek Marek
21.Ne4.3.2018Tazman Jr.-Doctor's Ostrava10:8Rakety Ranec Frýdek-MístekMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava 
14:00Jamrož Jiří25:20Minařík Oldřich
21.Ne4.3.2018Brooklyn Bull's Havířov12:6Hrozný střelci Frýdek-MístekBrooklyn herna bar Havířov, Havířov 
17:00Lacina Jiří26:15Fajkus Radek
21.Ne4.3.2018Target Ostrava3:15Gerlich FulnekU pošty bar Ostrava-Třebovice, Ostrava 
18:00Rucký Aleš14:32Barbořák Daniel
22.9.3.2018HQ B Kryptokoriáni Havířov6:12Bad Boys JablunkovU Lenina hospůdka Havířov, Havířov 
18:00Macurová Veronika19:27Jochymek Henryk
22.9.3.2018Jestřábi 99 Ostrava9:10Ludgeřovice D.C.Permon bar Ostrava, Ostrava 
18:00Juroška Libor22:25Matušík Michal
22.Ne11.3.2018Rakety Ranec Frýdek-Místek6:12Orli Zátiší OrlováEden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
14:00Minařík Oldřich17:28Krčmář Michal
22.Ne11.3.2018Hrozný střelci Frýdek-Místek5:13Supi Dolní BenešovU Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
16:00Fajkus Radek13:29Vinárek René
22.Ne11.3.2018Virus Opava14:4Target OstravaKotelna Opava-Kylešovice, Opava 
16:30Plepla Libor30:10Rucký Aleš
22.Ne11.3.2018Gerlich Fulnek13:5Maníci Frýdek-MístekU Fojtíků Fulnek, Fulnek 
16:30Barbořák Daniel29:15Mandys Jakub
22.Ne11.3.2018Kings Třinec13:5Brooklyn Bull's HavířovU Rumcajse Třinec, Třinec 
17:00Ficek Marek29:16Lacina Jiří
22.Ne11.3.2018Slezští rytíři Karviná13:5Tazman Jr.-Doctor's OstravaDvorana restaurace Karviná, Karviná 
18:00Mokrý Stanislav29:16Jamrož Jiří
23.St14.3.2018Ludgeřovice D.C.10:8Rakety Ranec Frýdek-MístekSelský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice 
18:00Matušík Michal26:23Minařík Oldřich
23.16.3.2018Bad Boys Jablunkov11:7Hrozný střelci Frýdek-MístekU Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov 
18:00Jochymek Henryk25:18Fajkus Radek
23.16.3.2018Supi Dolní Benešov9:10Kings TřinecU Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov 
18:00Vinárek René25:22Ficek Marek
23.16.3.2018Orli Zátiší Orlová11:7Slezští rytíři KarvináProfin bar Orlová, Orlová 
18:00Krčmář Michal24:16Mokrý Stanislav
23.16.3.2018Jestřábi 99 Ostrava6:12Virus OpavaPermon bar Ostrava, Ostrava 
18:00Palát Milan19:29Plepla Libor
19.Ne18.3.2018Supi Dolní Benešov14:4Rakety Ranec Frýdek-MístekU Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov 
14:00Vinárek René32:14Minařík Oldřich
23.Ne18.3.2018Maníci Frýdek-Místek10:8Target OstravaEden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
14:00Mandys Jakub24:20Rucký Aleš
23.Ne18.3.2018Tazman Jr.-Doctor's Ostrava13:5HQ B Kryptokoriáni HavířovMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava 
14:00Jamrož Jiří29:18Zámečník Adam
23.Ne18.3.2018Brooklyn Bull's Havířov5:13Gerlich FulnekBrooklyn herna bar Havířov, Havířov 
17:00Lacina Jiří14:29Adamec Radek
24.23.3.2018HQ B Kryptokoriáni Havířov9:10Orli Zátiší OrlováU Lenina hospůdka Havířov, Havířov 
18:00Zámečník Adam21:23Moják Martin
24.Ne25.3.2018Rakety Ranec Frýdek-Místek8:10Jestřábi 99 OstravaEden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
14:00Minařík Oldřich21:25Palát Milan
24.Ne25.3.2018Hrozný střelci Frýdek-Místek11:7Tazman Jr.-Doctor's OstravaU Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
16:00Fajkus Radek25:20Jamrož Jiří
24.Ne25.3.2018Virus Opava8:10Maníci Frýdek-MístekKotelna Opava-Kylešovice, Opava 
16:30Plepla Libor18:25Mandys Jakub
24.Ne25.3.2018Gerlich Fulnek12:6Supi Dolní BenešovU Fojtíků Fulnek, Fulnek 
16:30Barbořák Daniel26:18Vinárek René
24.Ne25.3.2018Kings Třinec10:8Bad Boys JablunkovU Rumcajse Třinec, Třinec 
17:00Ficek Marek23:20Jochymek Henryk
24.Ne25.3.2018Target Ostrava7:11Brooklyn Bull's HavířovU pošty bar Ostrava-Třebovice, Ostrava 
18:00Rucký Aleš20:24Lacina Jiří
24.Ne25.3.2018Slezští rytíři Karviná13:5Ludgeřovice D.C.Dvorana restaurace Karviná, Karviná 
18:00Mokrý Stanislav28:14Matušík Michal
25.St4.4.2018Ludgeřovice D.C.10:9HQ B Kryptokoriáni HavířovSelský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice 
18:00Matušík Michal24:22Zámečník Adam
25.6.4.2018Orli Zátiší Orlová11:7Hrozný střelci Frýdek-MístekProfin bar Orlová, Orlová 
18:00Saj Martin24:17Fajkus Radek
25.6.4.2018Bad Boys Jablunkov7:11Gerlich FulnekU Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov 
18:00Jochymek Henryk21:24Barbořák Daniel
25.6.4.2018Supi Dolní Benešov16:2Target OstravaU Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov 
18:00Vinárek René32:13Rucký Aleš
25.6.4.2018Jestřábi 99 Ostrava8:10Slezští rytíři KarvináPermon bar Ostrava, Ostrava 
18:00Palát Milan21:28Mokrý Stanislav
25.Ne8.4.2018Tazman Jr.-Doctor's Ostrava8:10Kings TřinecMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava 
14:00Jamrož Jiří20:24Ficek Marek
25.Ne8.4.2018Rakety Ranec Frýdek-Místek7:11Virus OpavaEden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
14:00Minařík Oldřich21:25Plepla Libor
25.Ne8.4.2018Brooklyn Bull's Havířov7:11Maníci Frýdek-MístekBrooklyn herna bar Havířov, Havířov 
17:00Lacina Jiří18:27Mandys Jakub
26.13.4.2018HQ B Kryptokoriáni Havířov7:11Jestřábi 99 OstravaU Lenina hospůdka Havířov, Havířov 
18:00Zámečník Adam19:26Křimský Pavel
26.Ne15.4.2018Maníci Frýdek-Místek6:12Supi Dolní BenešovEden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
14:00Mandys Jakub19:27Vinárek René
26.Ne15.4.2018Hrozný střelci Frýdek-Místek9:10Ludgeřovice D.C.U Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
16:00Fajkus Radek25:23Matušík Michal
26.Ne15.4.2018Virus Opava17:1Brooklyn Bull's HavířovKotelna Opava-Kylešovice, Opava 
16:30Plepla Libor35:10Lacina Jiří
26.Ne15.4.2018Gerlich Fulnek13:5Tazman Jr.-Doctor's OstravaU Fojtíků Fulnek, Fulnek 
16:30Barbořák Daniel27:14Jamrož Jiří
26.Ne15.4.2018Kings Třinec13:5Orli Zátiší OrlováU Rumcajse Třinec, Třinec 
17:00Ficek Marek30:18Saj Martin
26.Ne15.4.2018Target Ostrava9:10Bad Boys JablunkovU pošty bar Ostrava-Třebovice, Ostrava 
18:00Rucký Aleš22:23Jochymek Henryk
26.Ne15.4.2018Slezští rytíři Karviná10:8Rakety Ranec Frýdek-MístekDvorana restaurace Karviná, Karviná 
18:00Mokrý Stanislav24:24Minařík Oldřich
27.St18.4.2018Ludgeřovice D.C.9:10Kings TřinecSelský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice 
18:00Matušík Michal18:22Ficek Marek
27.20.4.2018Jestřábi 99 Ostrava13:5Hrozný střelci Frýdek-MístekPermon bar Ostrava, Ostrava 
18:00Palát Milan28:18Fajkus Radek
27.20.4.2018Bad Boys Jablunkov13:5Maníci Frýdek-MístekU Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov 
18:00Jochymek Henryk27:15Mandys Jakub
27.Ne22.4.2018Tazman Jr.-Doctor's Ostrava10:8Target OstravaMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava 
14:00Jamrož Jiří26:21Rucký Aleš
27.Ne22.4.2018Rakety Ranec Frýdek-Místek15:3HQ B Kryptokoriáni HavířovEden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
14:00Minařík Oldřich32:13Tichý Jan
27.Ne22.4.2018Supi Dolní Benešov14:4Brooklyn Bull's HavířovU Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov 
15:00Vinárek René31:13Lacina Jiří
19.Ne22.4.2018Gerlich Fulnek11:7Kings TřinecU Fojtíků Fulnek, Fulnek 
16:30Adamec Radek26:19Klimas Martin
27.Ne22.4.2018Slezští rytíři Karviná7:11Virus OpavaDvorana restaurace Karviná, Karviná 
18:00Mokrý Stanislav22:26Plepla Libor
27.St25.4.2018Orli Zátiší Orlová7:11Gerlich FulnekProfin bar Orlová, Orlová 
18:00Saj Martin18:26Makový Jiří
28.27.4.2018HQ B Kryptokoriáni Havířov8:10Slezští rytíři KarvináU Lenina hospůdka Havířov, Havířov 
18:00Zámečník Adam18:22Mokrý Stanislav
28.Ne29.4.2018Maníci Frýdek-Místek10:8Tazman Jr.-Doctor's OstravaEden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
14:00Mandys Jakub25:19Jamrož Jiří
28.Ne29.4.2018Hrozný střelci Frýdek-Místek8:10Rakety Ranec Frýdek-MístekU Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
16:00Fajkus Radek20:25Minařík Oldřich
28.Ne29.4.2018Virus Opava6:12Supi Dolní BenešovKotelna Opava-Kylešovice, Opava 
16:30Plepla Libor16:27Vinárek René
28.Ne29.4.2018Gerlich Fulnek15:3Ludgeřovice D.C.U Fojtíků Fulnek, Fulnek 
16:30Makový Jiří32:10Matušík Michal
28.Ne29.4.2018Brooklyn Bull's Havířov7:11Bad Boys JablunkovBrooklyn herna bar Havířov, Havířov 
17:00Lacina Jiří19:25Jochymek Henryk
28.Ne29.4.2018Kings Třinec8:10Jestřábi 99 OstravaU Rumcajse Třinec, Třinec 
17:00Ficek Marek19:25Palát Milan
28.Ne29.4.2018Target Ostrava6:12Orli Zátiší OrlováU pošty bar Ostrava-Třebovice, Ostrava 
18:00Rucký Aleš17:30Saj Martin
29.St2.5.2018Ludgeřovice D.C.9:10Target OstravaSelský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice 
18:00Hořín Dalibor23:25Rucký Aleš
29.4.5.2018Jestřábi 99 Ostrava4:14Gerlich FulnekPermon bar Ostrava, Ostrava 
18:00Palát Milan15:29Makový Jiří
29.4.5.2018Orli Zátiší Orlová12:6Maníci Frýdek-MístekProfin bar Orlová, Orlová 
18:00Krčmář Michal26:18Mandys Jakub
29.4.5.2018Bad Boys Jablunkov3:15Supi Dolní BenešovU Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov 
18:00Jochymek Henryk12:33Vinárek René
29.4.5.2018HQ B Kryptokoriáni Havířov10:8Virus OpavaU Lenina hospůdka Havířov, Havířov 
18:00Zámečník Adam25:22Plepla Libor
29.Ne6.5.2018Rakety Ranec Frýdek-Místek10:8Kings TřinecEden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
14:00Minařík Oldřich26:22Ficek Marek
29.Ne6.5.2018Tazman Jr.-Doctor's Ostrava12:6Brooklyn Bull's HavířovMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava 
14:00Jamrož Jiří26:16Lacina Jiří
29.Ne6.5.2018Slezští rytíři Karviná14:4Hrozný střelci Frýdek-MístekDvorana restaurace Karviná, Karviná 
18:00Mokrý Stanislav29:16Fajkus Radek
30.11.5.2018Supi Dolní Benešov13:5Tazman Jr.-Doctor's OstravaU Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov 
18:00Vinárek René28:15Jamrož Jiří
30.Ne13.5.2018Maníci Frýdek-Místek13:5Ludgeřovice D.C.Eden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
14:00Mandys Jakub30:15Matušík Michal
30.Ne13.5.2018Hrozný střelci Frýdek-Místek6:12HQ B Kryptokoriáni HavířovU Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
16:00Fajkus Radek15:29Zámečník Adam
30.Ne13.5.2018Virus Opava14:4Bad Boys JablunkovKotelna Opava-Kylešovice, Opava 
16:30Plepla Libor29:15Krop Miroslav
30.Ne13.5.2018Gerlich Fulnek12:6Rakety Ranec Frýdek-MístekU Fojtíků Fulnek, Fulnek 
16:30Makový Jiří28:16Minařík Oldřich
30.Ne13.5.2018Brooklyn Bull's Havířov10:8Orli Zátiší OrlováBrooklyn herna bar Havířov, Havířov 
17:00Lacina Jiří24:18Krčmář Michal
30.Ne13.5.2018Kings Třinec14:4Slezští rytíři KarvináU Rumcajse Třinec, Třinec 
17:00Ficek Marek29:14Mokrý Stanislav
30.Ne13.5.2018Target Ostrava10:9Jestřábi 99 OstravaU pošty bar Ostrava-Třebovice, Ostrava 
18:00Rucký Aleš24:23Palát Milan
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 24.10.2021 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 24.10.2021 07:51:14
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement