Rozpis ligových utkání
UŠO > Moravskoslezský kraj > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
A. liga - 1.liga
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.St14.9.2016Ludgeřovice D.C.6:12Bad Boys JablunkovSelský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice
18:00Hořín Dalibor19:26Jochymek Henryk
1.16.9.2016HQ B Kryptokoriáni Havířov10:9Slezští rytíři KarvináU Lenina hospůdka Havířov, Havířov
18:00Zámečník Adam22:20Weissmann Vladimír
1.16.9.2016Orli Zátiší Orlová10:8Maníci Frýdek-MístekProfin bar Orlová, Orlová
18:00Saj Martin22:23Mandys Jakub
1.16.9.2016Brooklyn B Havířov12:6Brooklyn Bull's HavířovBrooklyn herna bar Havířov, Havířov
18:00Woznica Marián28:18Lacina Jiří
1.16.9.2016Supi Dolní Benešov12:6Jestřábi 99 OstravaU Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov
18:00Dominik Roman29:17Juroška Libor
1.Ne18.9.2016Rakety Ranec Frýdek-Místek13:5Růžový Dvůr KružberkEden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
13:00Minařík Oldřich28:16Haferník Petr
1.Ne18.9.2016Kings Třinec11:7Tazman Jr.-Doctor's OstravaU Rumcajse Třinec, Třinec
17:00Ficek Marek28:18Jamrož Jiří
1.Ne18.9.2016Hornets-Výhybka Bohumín1:17Virus OpavaNádražní restaurace Bohumín, Bohumín
18:30Duda Pavel7:34Uvíra Lukáš
2.23.9.2016HQ B Kryptokoriáni Havířov10:8Hornets-Výhybka BohumínU Lenina hospůdka Havířov, Havířov
18:00Zámečník Adam24:18Duda Pavel
2.23.9.2016Jestřábi 99 Ostrava5:13Kings TřinecPermon bar Ostrava, Ostrava
18:00Juroška Libor13:30Ficek Marek
2.23.9.2016Brooklyn B Havířov7:11Bad Boys JablunkovBrooklyn herna bar Havířov, Havířov
18:00Woznica Marián16:29Jochymek Henryk
2.Ne25.9.2016Maníci Frýdek-Místek16:2Ludgeřovice D.C.Eden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00Mandys Jakub33:9Ševčíková Monika
2.Ne25.9.2016Slezští rytíři Karviná6:12Tazman Jr.-Doctor's OstravaDvorana restaurace Karviná, Karviná
14:00Weissmann Vladimír21:26Jamrož Jiří
2.Ne25.9.2016Růžový Dvůr Kružberk2:16Supi Dolní BenešovRůžový Dvůr restaurace Kružberk, Kružberk
17:00Boček Ladislav13:33Dominik Roman
2.Ne25.9.2016Brooklyn Bull's Havířov10:8Rakety Ranec Frýdek-MístekBrooklyn herna bar Havířov, Havířov
17:00Lacina Jiří22:21Minařík Oldřich
3.St28.9.2016Ludgeřovice D.C.5:13Virus OpavaSelský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice
18:00Hořín Dalibor16:30Plepla Libor
3.30.9.2016Brooklyn B Havířov5:13Maníci Frýdek-MístekBrooklyn herna bar Havířov, Havířov
18:00Woznica Marián13:28Mandys Jakub
3.30.9.2016Supi Dolní Benešov14:4Brooklyn Bull's HavířovU Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov
18:00Dominik Roman32:17Lacina Jiří
3.Ne2.10.2016Rakety Ranec Frýdek-Místek10:9Bad Boys JablunkovEden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
13:00Minařík Oldřich23:22Sek Milan
3.Ne2.10.2016Tazman Jr.-Doctor's Ostrava10:8Jestřábi 99 OstravaHavránek restaurace Ostrava, Ostrava
14:00Jamrož Jiří23:19Palát Milan
2.Ne2.10.2016Virus Opava10:8Orli Zátiší OrlováKotelna Opava-Kylešovice, Opava
17:00Plepla Libor22:20Saj Martin
3.Ne2.10.2016Kings Třinec15:3Růžový Dvůr KružberkU Rumcajse Třinec, Třinec
17:00Ficek Marek32:10Haferník Petr
3.Ne2.10.2016Hornets-Výhybka Bohumín8:10Slezští rytíři KarvináNádražní restaurace Bohumín, Bohumín
18:30Duda Pavel21:25Weissmann Vladimír
4.7.10.2016HQ B Kryptokoriáni Havířov11:7Ludgeřovice D.C.U Lenina hospůdka Havířov, Havířov
18:00Zámečník Adam27:18Hořín Dalibor
4.7.10.2016Bad Boys Jablunkov6:12Supi Dolní BenešovU Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov
18:00Sek Milan17:28Dominik Roman
4.Ne9.10.2016Maníci Frýdek-Místek12:6Rakety Ranec Frýdek-MístekEden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00Mandys Jakub26:19Minařík Oldřich
4.Ne9.10.2016Slezští rytíři Karviná12:6Jestřábi 99 OstravaDvorana restaurace Karviná, Karviná
14:00Weissmann Vladimír27:19Palát Milan
4.Ne9.10.2016Růžový Dvůr Kružberk6:12Tazman Jr.-Doctor's OstravaRůžový Dvůr restaurace Kružberk, Kružberk
17:00Haferník Petr17:28Jamrož Jiří
4.Ne9.10.2016Brooklyn Bull's Havířov6:12Kings TřinecBrooklyn herna bar Havířov, Havířov
17:00Lacina Jiří14:28Ficek Marek
4.Ne9.10.2016Virus Opava13:5Brooklyn B HavířovKotelna Opava-Kylešovice, Opava
17:00Plepla Libor26:12Woznica Marián
4.Ne9.10.2016Hornets-Výhybka Bohumín7:11Orli Zátiší OrlováNádražní restaurace Bohumín, Bohumín
18:30Duda Pavel21:27Saj Martin
5.St12.10.2016Ludgeřovice D.C.8:10Hornets-Výhybka BohumínSelský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice
18:00Hořín Dalibor23:23Duda Pavel
5.14.10.2016Orli Zátiší Orlová15:3Slezští rytíři KarvináProfin bar Orlová, Orlová
18:00Saj Martin31:14Weissmann Vladimír
5.14.10.2016Brooklyn B Havířov10:9HQ B Kryptokoriáni HavířovBrooklyn herna bar Havířov, Havířov
18:00Woznica Marián21:21Zámečník Adam
5.14.10.2016Supi Dolní Benešov9:10Maníci Frýdek-MístekU Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov
18:00Dominik Roman24:21Mandys Jakub
5.14.10.2016Jestřábi 99 Ostrava13:5Růžový Dvůr KružberkPermon bar Ostrava, Ostrava
18:00Palát Milan29:14Haferník Petr
5.Ne16.10.2016Rakety Ranec Frýdek-Místek9:10Virus OpavaEden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
13:00Minařík Oldřich22:23Plepla Libor
5.Ne16.10.2016Tazman Jr.-Doctor's Ostrava12:6Brooklyn Bull's HavířovHavránek restaurace Ostrava, Ostrava
14:00Jamrož Jiří27:16Lacina Jiří
3.Ne16.10.2016Orli Zátiší Orlová13:5HQ B Kryptokoriáni HavířovProfin bar Orlová, Orlová
16:00Saj Martin29:16Zámečník Adam
5.Ne16.10.2016Kings Třinec12:6Bad Boys JablunkovU Rumcajse Třinec, Třinec
17:00Ficek Marek27:18Sek Milan
6.21.10.2016HQ B Kryptokoriáni Havířov11:7Rakety Ranec Frýdek-MístekU Lenina hospůdka Havířov, Havířov
18:00Zámečník Adam25:20Němec Milan
6.21.10.2016Orli Zátiší Orlová11:7Ludgeřovice D.C.Profin bar Orlová, Orlová
18:00Saj Martin26:17Hořín Dalibor
6.21.10.2016Bad Boys Jablunkov18:0Tazman Jr.-Doctor's OstravaU Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov
18:00Jochymek Henryk36:9Jamrož Jiří
6.Ne23.10.2016Maníci Frýdek-Místek8:10Kings TřinecEden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00Mandys Jakub22:24Ficek Marek
6.Ne23.10.2016Slezští rytíři Karviná9:10Růžový Dvůr KružberkDvorana restaurace Karviná, Karviná
14:00Weissmann Vladimír22:22Haferník Petr
6.Ne23.10.2016Brooklyn Bull's Havířov9:10Jestřábi 99 OstravaBrooklyn herna bar Havířov, Havířov
17:00Lacina Jiří21:23Palát Milan
6.Ne23.10.2016Virus Opava9:10Supi Dolní BenešovKotelna Opava-Kylešovice, Opava
17:00Plepla Libor24:23Gaidečka Petr
7.St26.10.2016Ludgeřovice D.C.10:8Slezští rytíři KarvináSelský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice
18:00Hořín Dalibor23:21Weissmann Vladimír
7.28.10.2016Brooklyn B Havířov6:12Orli Zátiší OrlováBrooklyn herna bar Havířov, Havířov
18:00Woznica Marián17:27Saj Martin
7.28.10.2016Supi Dolní Benešov13:5HQ B Kryptokoriáni HavířovU Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov
18:00Dominik Roman28:16Zámečník Adam
7.28.10.2016Jestřábi 99 Ostrava8:10Bad Boys JablunkovPermon bar Ostrava, Ostrava
18:00Palát Milan19:24Jochymek Henryk
7.Ne30.10.2016Rakety Ranec Frýdek-Místek10:8Hornets-Výhybka BohumínEden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
13:00Minařík Oldřich26:20Duda Pavel
7.Ne30.10.2016Tazman Jr.-Doctor's Ostrava8:10Maníci Frýdek-MístekHavránek restaurace Ostrava, Ostrava
14:00Jamrož Jiří19:24Mandys Jakub
7.Ne30.10.2016Kings Třinec11:7Virus OpavaU Rumcajse Třinec, Třinec
17:00Ficek Marek25:18Uvíra Lukáš
7.Ne30.10.2016Růžový Dvůr Kružberk10:8Brooklyn Bull's HavířovRůžový Dvůr restaurace Kružberk, Kružberk
17:00Haferník Petr23:20Lacina Jiří
8.St2.11.2016Ludgeřovice D.C.12:6Brooklyn B HavířovSelský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice
18:00Hořín Dalibor26:16Woznica Marián
8.4.11.2016HQ B Kryptokoriáni Havířov4:14Kings TřinecU Lenina hospůdka Havířov, Havířov
18:00Zámečník Adam16:30Kuczera Kryštof
8.4.11.2016Orli Zátiší Orlová15:3Rakety Ranec Frýdek-MístekProfin bar Orlová, Orlová
18:00Saj Martin33:14Minařík Oldřich
8.4.11.2016Bad Boys Jablunkov12:6Růžový Dvůr KružberkU Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov
18:00Jochymek Henryk26:17Haferník Petr
8.Ne6.11.2016Maníci Frýdek-Místek16:2Jestřábi 99 OstravaEden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00Mandys Jakub33:10Palát Milan
8.Ne6.11.2016Slezští rytíři Karviná10:9Brooklyn Bull's HavířovDvorana restaurace Karviná, Karviná
14:00Weissmann Vladimír25:19Lacina Jiří
8.Ne6.11.2016Virus Opava11:7Tazman Jr.-Doctor's OstravaKotelna Opava-Kylešovice, Opava
17:00Plepla Libor23:22Jamrož Jiří
8.Ne6.11.2016Hornets-Výhybka Bohumín6:12Supi Dolní BenešovNádražní restaurace Bohumín, Bohumín
18:30Duda Pavel17:27Dominik Roman
6.Po7.11.2016Hornets-Výhybka Bohumín10:8Brooklyn B HavířovNádražní restaurace Bohumín, Bohumín
18:30Duda Pavel25:20Woznica Marián
9.18.11.2016Brooklyn B Havířov5:13Slezští rytíři KarvináBrooklyn herna bar Havířov, Havířov
18:00Woznica Marián16:29Weissmann Vladimír
9.18.11.2016Supi Dolní Benešov10:8Orli Zátiší OrlováU Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov
18:00Dominik Roman25:21Saj Martin
9.18.11.2016Jestřábi 99 Ostrava5:13Virus OpavaPermon bar Ostrava, Ostrava
18:00Palát Milan15:29Plepla Libor
9.Ne20.11.2016Rakety Ranec Frýdek-Místek13:5Ludgeřovice D.C.Eden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
13:00Minařík Oldřich28:15Matušík Michal
9.Ne20.11.2016Tazman Jr.-Doctor's Ostrava10:8HQ B Kryptokoriáni HavířovHavránek restaurace Ostrava, Ostrava
14:00Jamrož Jiří22:20Zámečník Adam
9.Ne20.11.2016Kings Třinec13:5Hornets-Výhybka BohumínU Rumcajse Třinec, Třinec
17:00Ficek Marek28:15Duda Pavel
9.Ne20.11.2016Růžový Dvůr Kružberk3:15Maníci Frýdek-MístekRůžový Dvůr restaurace Kružberk, Kružberk
17:00Haferník Petr11:31Mandys Jakub
9.Ne20.11.2016Brooklyn Bull's Havířov10:8Bad Boys JablunkovBrooklyn herna bar Havířov, Havířov
17:00Lacina Jiří22:21Jochymek Henryk
10.St23.11.2016Ludgeřovice D.C.4:14Supi Dolní BenešovSelský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice
18:00Hořín Dalibor18:30Dominik Roman
10.25.11.2016HQ B Kryptokoriáni Havířov10:9Jestřábi 99 OstravaU Lenina hospůdka Havířov, Havířov
18:00Zámečník Adam22:21Juroška Libor
10.25.11.2016Orli Zátiší Orlová8:10Kings TřinecProfin bar Orlová, Orlová
18:00Saj Martin21:25Ficek Marek
10.25.11.2016Brooklyn B Havířov8:10Rakety Ranec Frýdek-MístekBrooklyn herna bar Havířov, Havířov
18:00Woznica Marián20:24Minařík Oldřich
10.Ne27.11.2016Maníci Frýdek-Místek13:5Brooklyn Bull's HavířovEden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00Mandys Jakub29:16Lacina Jiří
10.Ne27.11.2016Slezští rytíři Karviná7:11Bad Boys JablunkovDvorana restaurace Karviná, Karviná
14:00Weissmann Vladimír20:27Jochymek Henryk
10.Ne27.11.2016Virus Opava11:7Růžový Dvůr KružberkKotelna Opava-Kylešovice, Opava
17:00Plepla Libor27:18Haferník Petr
10.Ne27.11.2016Hornets-Výhybka Bohumín10:9Tazman Jr.-Doctor's OstravaNádražní restaurace Bohumín, Bohumín
18:30Duda Pavel23:22Jamrož Jiří
11.2.12.2016Supi Dolní Benešov13:5Brooklyn B HavířovU Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov
18:00Gaidečka Petr28:13Woznica Marián
11.2.12.2016Bad Boys Jablunkov10:8Maníci Frýdek-MístekU Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov
18:00Jochymek Henryk25:20Mandys Jakub
11.Ne4.12.2016Rakety Ranec Frýdek-Místek7:11Slezští rytíři KarvináEden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
13:00Minařík Oldřich18:27Weissmann Vladimír
11.Ne4.12.2016Tazman Jr.-Doctor's Ostrava6:12Orli Zátiší OrlováHavránek restaurace Ostrava, Ostrava
14:00Jamrož Jiří17:27Saj Martin
11.Ne4.12.2016Kings Třinec15:3Ludgeřovice D.C.U Rumcajse Třinec, Třinec
17:00Ficek Marek32:12Matušík Michal
11.Ne4.12.2016Růžový Dvůr Kružberk10:9HQ B Kryptokoriáni HavířovRůžový Dvůr restaurace Kružberk, Kružberk
17:00Haferník Petr25:24Zámečník Adam
11.Ne4.12.2016Brooklyn Bull's Havířov2:16Virus OpavaBrooklyn herna bar Havířov, Havířov
17:00Lacina Jiří9:34Uvíra Lukáš
11.Út6.12.2016Jestřábi 99 Ostrava12:6Hornets-Výhybka BohumínPermon bar Ostrava, Ostrava
18:00Palát Milan29:15Duda Pavel
12.St7.12.2016Ludgeřovice D.C.13:5Tazman Jr.-Doctor's OstravaSelský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice
18:00Hořín Dalibor29:16Jamrož Jiří
12.9.12.2016HQ B Kryptokoriáni Havířov13:5Brooklyn Bull's HavířovU Lenina hospůdka Havířov, Havířov
18:00Zámečník Adam28:15Lacina Jiří
12.9.12.2016Orli Zátiší Orlová13:5Jestřábi 99 OstravaProfin bar Orlová, Orlová
18:00Saj Martin28:16Palát Milan
12.9.12.2016Brooklyn B Havířov7:11Kings TřinecBrooklyn herna bar Havířov, Havířov
18:00Woznica Marián19:25Ficek Marek
12.Ne11.12.2016Rakety Ranec Frýdek-Místek9:10Supi Dolní BenešovEden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
13:00Minařík Oldřich22:24Dominik Roman
12.Ne11.12.2016Slezští rytíři Karviná10:9Maníci Frýdek-MístekDvorana restaurace Karviná, Karviná
14:00Weissmann Vladimír23:21Mandys Jakub
12.Ne11.12.2016Virus Opava11:7Bad Boys JablunkovKotelna Opava-Kylešovice, Opava
17:00Plepla Libor23:16Kadlubiec Libor
12.Ne11.12.2016Hornets-Výhybka Bohumín9:10Růžový Dvůr KružberkNádražní restaurace Bohumín, Bohumín
18:30Moják Martin20:22Chovanec Milan
13.16.12.2016Jestřábi 99 Ostrava5:13Ludgeřovice D.C.Permon bar Ostrava, Ostrava
18:00Palát Milan17:30Hořín Dalibor
13.16.12.2016Bad Boys Jablunkov12:6HQ B Kryptokoriáni HavířovU Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov
18:00Jochymek Henryk29:18Zámečník Adam
13.Ne18.12.2016Tazman Jr.-Doctor's Ostrava9:10Brooklyn B HavířovHavránek restaurace Ostrava, Ostrava
14:00Jamrož Jiří24:25Woznica Marián
13.Ne18.12.2016Maníci Frýdek-Místek10:8Virus OpavaEden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00Mandys Jakub26:22Plepla Libor
13.Ne18.12.2016Kings Třinec13:5Rakety Ranec Frýdek-MístekU Rumcajse Třinec, Třinec
17:00Ficek Marek28:15Minařík Oldřich
13.Ne18.12.2016Růžový Dvůr Kružberk7:11Orli Zátiší OrlováRůžový Dvůr restaurace Kružberk, Kružberk
17:00Haferník Petr19:23Saj Martin
13.Ne18.12.2016Brooklyn Bull's Havířov10:9Hornets-Výhybka BohumínBrooklyn herna bar Havířov, Havířov
17:00Lacina Jiří22:21Moják Martin
14.St4.1.2017Ludgeřovice D.C.8:10Růžový Dvůr KružberkSelský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice
18:00Hořín Dalibor21:25Haferník Petr
14.6.1.2017HQ B Kryptokoriáni Havířov6:12Maníci Frýdek-MístekU Lenina hospůdka Havířov, Havířov
18:00Zámečník Adam16:28Mandys Jakub
14.6.1.2017Brooklyn B Havířov7:11Jestřábi 99 OstravaBrooklyn herna bar Havířov, Havířov
18:00Woznica Marián19:28Palát Milan
14.6.1.2017Supi Dolní Benešov10:8Kings TřinecU Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov
18:00Dominik Roman23:20Kuczera Kryštof
14.Ne8.1.2017Rakety Ranec Frýdek-Místek8:10Tazman Jr.-Doctor's OstravaEden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
13:00Minařík Oldřich21:24Jamrož Jiří
14.Ne8.1.2017Slezští rytíři Karviná10:9Virus OpavaDvorana restaurace Karviná, Karviná
14:00Weissmann Vladimír27:22Plepla Libor
14.Ne8.1.2017Hornets-Výhybka Bohumín2:16Bad Boys JablunkovNádražní restaurace Bohumín, Bohumín
18:30Duda Pavel12:33Jochymek Henryk
13.13.1.2017Supi Dolní Benešov10:8Slezští rytíři KarvináU Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov
18:00Dominik Roman24:23Weissmann Vladimír
15.13.1.2017Jestřábi 99 Ostrava8:10Rakety Ranec Frýdek-MístekPermon bar Ostrava, Ostrava
18:00Palát Milan21:23Minařík Oldřich
15.13.1.2017Bad Boys Jablunkov10:8Orli Zátiší OrlováU Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov
18:00Jochymek Henryk25:24Saj Martin
15.Ne15.1.2017Tazman Jr.-Doctor's Ostrava6:12Supi Dolní BenešovHavránek restaurace Ostrava, Ostrava
14:00Jamrož Jiří22:27Dominik Roman
15.Ne15.1.2017Kings Třinec10:8Slezští rytíři KarvináU Rumcajse Třinec, Třinec
17:00Ficek Marek22:21Jež Martin
15.Ne15.1.2017Růžový Dvůr Kružberk8:10Brooklyn B HavířovRůžový Dvůr restaurace Kružberk, Kružberk
17:00Haferník Petr20:25Woznica Marián
15.Ne15.1.2017Brooklyn Bull's Havířov11:7Ludgeřovice D.C.Brooklyn herna bar Havířov, Havířov
17:00Lacina Jiří26:18Matušík Michal
15.Ne15.1.2017Virus Opava15:3HQ B Kryptokoriáni HavířovKotelna Opava-Kylešovice, Opava
17:00Plepla Libor31:11Zámečník Adam
14.20.1.2017Orli Zátiší Orlová9:10Brooklyn Bull's HavířovProfin bar Orlová, Orlová
18:00Saj Martin25:22Lacina Jiří
15.20.1.2017Maníci Frýdek-Místek13:5Hornets-Výhybka BohumínEden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00Mandys Jakub28:15Ress Roman
16.20.1.2017Bad Boys Jablunkov13:5Ludgeřovice D.C.U Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov
18:00Jochymek Henryk28:15Hořín Dalibor
16.20.1.2017Jestřábi 99 Ostrava3:15Supi Dolní BenešovPermon bar Ostrava, Ostrava
18:00Kubánek Josef13:32Gaidečka Petr
16.Ne22.1.2017Slezští rytíři Karviná9:10HQ B Kryptokoriáni HavířovDvorana restaurace Karviná, Karviná
14:00Jež Martin22:22Zámečník Adam
16.Ne22.1.2017Maníci Frýdek-Místek8:10Orli Zátiší OrlováEden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00Mandys Jakub20:22Saj Martin
16.Ne22.1.2017Virus Opava13:5Hornets-Výhybka BohumínKotelna Opava-Kylešovice, Opava
17:00Plepla Libor28:16Duda Pavel
16.Ne22.1.2017Brooklyn Bull's Havířov10:9Brooklyn B HavířovBrooklyn herna bar Havířov, Havířov
17:00Lacina Jiří22:23Woznica Marián
16.Ne22.1.2017Růžový Dvůr Kružberk8:10Rakety Ranec Frýdek-MístekRůžový Dvůr restaurace Kružberk, Kružberk
17:00Pavlíček Jaroslav20:24Minařík Oldřich
17.St25.1.2017Ludgeřovice D.C.7:11Maníci Frýdek-MístekSelský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice
18:00Hořín Dalibor19:24Mandys Jakub
17.27.1.2017Supi Dolní Benešov16:2Růžový Dvůr KružberkU Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov
18:00Dominik Roman33:11Haferník Petr
17.27.1.2017Bad Boys Jablunkov12:6Brooklyn B HavířovU Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov
18:00Jochymek Henryk27:17Woznica Marián
17.27.1.2017Orli Zátiší Orlová8:10Virus OpavaProfin bar Orlová, Orlová
18:00Saj Martin20:24Plepla Libor
17.Ne29.1.2017Rakety Ranec Frýdek-Místek7:11Brooklyn Bull's HavířovEden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
13:00Minařík Oldřich20:26Milerski Libor
17.Ne29.1.2017Tazman Jr.-Doctor's Ostrava7:11Slezští rytíři KarvináHavránek restaurace Ostrava, Ostrava
14:00Jamrož Jiří20:28Jež Martin
17.Ne29.1.2017Kings Třinec13:5Jestřábi 99 OstravaU Rumcajse Třinec, Třinec
17:00Ficek Marek29:15Palát Milan
17.Ne29.1.2017Hornets-Výhybka Bohumín6:12HQ B Kryptokoriáni HavířovNádražní restaurace Bohumín, Bohumín
18:30Duda Pavel18:27Zámečník Adam
18.3.2.2017HQ B Kryptokoriáni Havířov10:8Orli Zátiší OrlováU Lenina hospůdka Havířov, Havířov
18:00Zámečník Adam24:17Saj Martin
18.3.2.2017Bad Boys Jablunkov13:5Rakety Ranec Frýdek-MístekU Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov
18:00Jochymek Henryk29:14Minařík Oldřich
18.3.2.2017Jestřábi 99 Ostrava7:11Tazman Jr.-Doctor's OstravaPermon bar Ostrava, Ostrava
18:00Juroška Libor17:25Jamrož Jiří
18.Ne5.2.2017Slezští rytíři Karviná10:8Hornets-Výhybka BohumínDvorana restaurace Karviná, Karviná
14:00Jež Martin23:20Duda Pavel
18.Ne5.2.2017Maníci Frýdek-Místek10:9Brooklyn B HavířovEden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00Mandys Jakub23:23Woznica Marián
18.Ne5.2.2017Virus Opava14:4Ludgeřovice D.C.Kotelna Opava-Kylešovice, Opava
16:30Plepla Libor30:13Matušík Michal
18.Ne5.2.2017Brooklyn Bull's Havířov1:17Supi Dolní BenešovBrooklyn herna bar Havířov, Havířov
17:00Lacina Jiří5:34Kučera Marek
18.Ne5.2.2017Růžový Dvůr Kružberk1:17Kings TřinecRůžový Dvůr restaurace Kružberk, Kružberk
17:00Haferník Petr8:34Kuczera Kryštof
19.St8.2.2017Ludgeřovice D.C.10:8HQ B Kryptokoriáni HavířovSelský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice
18:00Hořín Dalibor25:21Zámečník Adam
16.Čt9.2.2017Tazman Jr.-Doctor's Ostrava7:11Kings TřinecHavránek restaurace Ostrava, Ostrava
18:00Jamrož Jiří19:26Ficek Marek
19.10.2.2017Orli Zátiší Orlová6:12Hornets-Výhybka BohumínProfin bar Orlová, Orlová
18:00Saj Martin19:28Duda Pavel
19.10.2.2017Supi Dolní Benešov13:5Bad Boys JablunkovU Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov
18:00Gaidečka Petr28:17Jochymek Henryk
19.10.2.2017Brooklyn B Havířov4:14Virus OpavaBrooklyn herna bar Havířov, Havířov
18:00Woznica Marián12:30Plepla Libor
19.10.2.2017Jestřábi 99 Ostrava10:9Slezští rytíři KarvináPermon bar Ostrava, Ostrava
18:00Palát Milan23:24Jež Martin
19.Ne12.2.2017Rakety Ranec Frýdek-Místek8:10Maníci Frýdek-MístekEden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
13:00Minařík Oldřich22:23Mandys Jakub
19.Ne12.2.2017Tazman Jr.-Doctor's Ostrava12:6Růžový Dvůr KružberkHavránek restaurace Ostrava, Ostrava
14:00Jamrož Jiří26:15Haferník Petr
19.Ne12.2.2017Kings Třinec11:7Brooklyn Bull's HavířovU Rumcajse Třinec, Třinec
17:00Ficek Marek25:20Lacina Jiří
20.17.2.2017HQ B Kryptokoriáni Havířov11:7Brooklyn B HavířovU Lenina hospůdka Havířov, Havířov
18:00Zámečník Adam24:19Woznica Marián
20.17.2.2017Bad Boys Jablunkov7:11Kings TřinecU Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov
18:00Jochymek Henryk19:26Ficek Marek
20.Ne19.2.2017Slezští rytíři Karviná7:11Orli Zátiší OrlováDvorana restaurace Karviná, Karviná
14:00Bajtek Rostislav18:25Saj Martin
20.Ne19.2.2017Maníci Frýdek-Místek11:7Supi Dolní BenešovEden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00Mandys Jakub26:18Dominik Roman
20.Ne19.2.2017Virus Opava12:6Rakety Ranec Frýdek-MístekKotelna Opava-Kylešovice, Opava
16:30Plepla Libor27:16Minařík Oldřich
20.Ne19.2.2017Hornets-Výhybka Bohumín6:12Ludgeřovice D.C.Nádražní restaurace Bohumín, Bohumín
17:00Duda Pavel15:28Hořín Dalibor
20.Ne19.2.2017Brooklyn Bull's Havířov8:10Tazman Jr.-Doctor's OstravaBrooklyn herna bar Havířov, Havířov
17:00Lacina Jiří20:26Jamrož Jiří
20.Ne19.2.2017Růžový Dvůr Kružberk6:12Jestřábi 99 OstravaRůžový Dvůr restaurace Kružberk, Kružberk
17:00Haferník Petr17:27Palát Milan
21.St22.2.2017Ludgeřovice D.C.10:8Orli Zátiší OrlováSelský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice
18:00Hořín Dalibor22:22Saj Martin
21.24.2.2017Brooklyn B Havířov10:9Hornets-Výhybka BohumínBrooklyn herna bar Havířov, Havířov
18:00Woznica Marián23:24Duda Pavel
21.24.2.2017Jestřábi 99 Ostrava10:8Brooklyn Bull's HavířovPermon bar Ostrava, Ostrava
18:00Palát Milan24:20Lacina Jiří
21.Ne26.2.2017Rakety Ranec Frýdek-Místek10:8HQ B Kryptokoriáni HavířovEden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
13:00Minařík Oldřich23:19Zámečník Adam
21.Ne26.2.2017Tazman Jr.-Doctor's Ostrava7:11Bad Boys JablunkovHavránek restaurace Ostrava, Ostrava
14:00Jamrož Jiří20:24Jochymek Henryk
21.Ne26.2.2017Kings Třinec14:4Maníci Frýdek-MístekU Rumcajse Třinec, Třinec
17:00Ficek Marek29:14Mandys Jakub
21.Ne26.2.2017Růžový Dvůr Kružberk7:11Slezští rytíři KarvináRůžový Dvůr restaurace Kružberk, Kružberk
17:00Haferník Petr17:24Jež Martin
22.3.3.2017Orli Zátiší Orlová12:6Brooklyn B HavířovProfin bar Orlová, Orlová
18:00Saj Martin28:18Woznica Marián
22.3.3.2017HQ B Kryptokoriáni Havířov2:16Supi Dolní BenešovU Lenina hospůdka Havířov, Havířov
18:00Zámečník Adam12:32Stříbný Tomáš
22.3.3.2017Bad Boys Jablunkov10:9Jestřábi 99 OstravaU Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov
18:00Jochymek Henryk25:21Křimský Pavel
22.Ne5.3.2017Slezští rytíři Karviná11:7Ludgeřovice D.C.Dvorana restaurace Karviná, Karviná
14:00Jež Martin25:20Hořín Dalibor
22.Ne5.3.2017Maníci Frýdek-Místek10:8Tazman Jr.-Doctor's OstravaEden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00Mandys Jakub23:20Urbánek Petr
22.Ne5.3.2017Virus Opava6:12Kings TřinecKotelna Opava-Kylešovice, Opava
16:30Plepla Libor15:27Ficek Marek
22.Ne5.3.2017Hornets-Výhybka Bohumín10:8Rakety Ranec Frýdek-MístekNádražní restaurace Bohumín, Bohumín
17:00Duda Pavel23:24Minařík Oldřich
22.Ne5.3.2017Brooklyn Bull's Havířov8:10Růžový Dvůr KružberkBrooklyn herna bar Havířov, Havířov
17:00Lacina Jiří22:22Haferník Petr
21.10.3.2017Supi Dolní Benešov8:10Virus OpavaU Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov
18:00Dominik Roman21:22Plepla Libor
23.10.3.2017Brooklyn B Havířov9:10Ludgeřovice D.C.Brooklyn herna bar Havířov, Havířov
18:00Woznica Marián20:24Hořín Dalibor
23.10.3.2017Jestřábi 99 Ostrava9:10Maníci Frýdek-MístekPermon bar Ostrava, Ostrava
18:00Palát Milan23:25Mandys Jakub
23.Ne12.3.2017Rakety Ranec Frýdek-Místek7:11Orli Zátiší OrlováEden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
13:00Minařík Oldřich17:22Saj Martin
23.Ne12.3.2017Tazman Jr.-Doctor's Ostrava5:13Virus OpavaHavránek restaurace Ostrava, Ostrava
14:00Jamrož Jiří16:29Plepla Libor
23.Ne12.3.2017Kings Třinec15:3HQ B Kryptokoriáni HavířovU Rumcajse Třinec, Třinec
17:00Ficek Marek31:13Zámečník Adam
23.Ne12.3.2017Růžový Dvůr Kružberk10:8Bad Boys JablunkovRůžový Dvůr restaurace Kružberk, Kružberk
17:00Haferník Petr25:22Jochymek Henryk
23.Ne12.3.2017Brooklyn Bull's Havířov5:13Slezští rytíři KarvináBrooklyn herna bar Havířov, Havířov
17:00Lacina Jiří17:28Jež Martin
23.Ne12.3.2017Supi Dolní Benešov14:4Hornets-Výhybka BohumínU Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov
18:00Dominik Roman28:12Duda Pavel
24.St15.3.2017Ludgeřovice D.C.9:10Rakety Ranec Frýdek-MístekSelský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice
18:00Hořín Dalibor23:21Minařík Oldřich
24.17.3.2017Orli Zátiší Orlová6:12Supi Dolní BenešovProfin bar Orlová, Orlová
18:00Saj Martin17:30Gaidečka Petr
24.17.3.2017HQ B Kryptokoriáni Havířov8:10Tazman Jr.-Doctor's OstravaU Lenina hospůdka Havířov, Havířov
18:00Zámečník Adam21:22Jamrož Jiří
24.17.3.2017Bad Boys Jablunkov11:7Brooklyn Bull's HavířovU Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov
18:00Jochymek Henryk24:19Lacina Jiří
24.Ne19.3.2017Slezští rytíři Karviná14:4Brooklyn B HavířovDvorana restaurace Karviná, Karviná
14:00Jež Martin32:11Woznica Marián
24.Ne19.3.2017Maníci Frýdek-Místek16:2Růžový Dvůr KružberkEden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00Mandys Jakub34:9Haferník Petr
24.Ne19.3.2017Virus Opava9:10Jestřábi 99 OstravaKotelna Opava-Kylešovice, Opava
16:30Plepla Libor26:26Palát Milan
24.Ne19.3.2017Hornets-Výhybka Bohumín3:15Kings TřinecNádražní restaurace Bohumín, Bohumín
17:00Duda Pavel10:33Kuczera Kryštof
25.24.3.2017Jestřábi 99 Ostrava10:8HQ B Kryptokoriáni HavířovPermon bar Ostrava, Ostrava
18:00Palát Milan23:19Zámečník Adam
25.24.3.2017Supi Dolní Benešov14:4Ludgeřovice D.C.U Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov
18:00Dominik Roman29:14Hořín Dalibor
25.24.3.2017Bad Boys Jablunkov9:10Slezští rytíři KarvináU Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov
18:00Jochymek Henryk23:22Jež Martin
25.Ne26.3.2017Rakety Ranec Frýdek-Místek11:7Brooklyn B HavířovEden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
13:00Minařík Oldřich25:16Woznica Marián
25.Ne26.3.2017Tazman Jr.-Doctor's Ostrava11:7Hornets-Výhybka BohumínHavránek restaurace Ostrava, Ostrava
14:00Jamrož Jiří25:19Duda Pavel
25.Ne26.3.2017Kings Třinec15:3Orli Zátiší OrlováU Rumcajse Třinec, Třinec
17:00Ficek Marek31:13Saj Martin
25.Ne26.3.2017Brooklyn Bull's Havířov10:9Maníci Frýdek-MístekBrooklyn herna bar Havířov, Havířov
17:00Lacina Jiří21:22Mandys Jakub
25.Ne26.3.2017Růžový Dvůr Kružberk10:9Virus OpavaRůžový Dvůr restaurace Kružberk, Kružberk
17:00Haferník Petr19:23Plepla Libor
26.St29.3.2017Ludgeřovice D.C.7:11Kings TřinecSelský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice
18:00Hořín Dalibor17:26Ficek Marek
26.31.3.2017Brooklyn B Havířov4:14Supi Dolní BenešovBrooklyn herna bar Havířov, Havířov
18:00Woznica Marián12:30Dominik Roman
26.31.3.2017Orli Zátiší Orlová8:10Tazman Jr.-Doctor's OstravaProfin bar Orlová, Orlová
18:00Saj Martin19:23Jamrož Jiří
26.31.3.2017HQ B Kryptokoriáni Havířov13:5Růžový Dvůr KružberkU Lenina hospůdka Havířov, Havířov
18:00Zámečník Adam29:15Haferník Petr
26.Ne2.4.2017Slezští rytíři Karviná10:8Rakety Ranec Frýdek-MístekDvorana restaurace Karviná, Karviná
14:00Jež Martin26:23Minařík Oldřich
26.Ne2.4.2017Maníci Frýdek-Místek10:8Bad Boys JablunkovEden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00Mandys Jakub24:20Jochymek Henryk
26.Ne2.4.2017Virus Opava14:4Brooklyn Bull's HavířovKotelna Opava-Kylešovice, Opava
16:30Plepla Libor30:12Lacina Jiří
26.Ne2.4.2017Hornets-Výhybka Bohumín8:10Jestřábi 99 OstravaNádražní restaurace Bohumín, Bohumín
17:00Duda Pavel19:25Palát Milan
27.7.4.2017Jestřábi 99 Ostrava7:11Orli Zátiší OrlováPermon bar Ostrava, Ostrava
18:00Palát Milan18:29Saj Martin
27.7.4.2017Supi Dolní Benešov16:2Rakety Ranec Frýdek-MístekU Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov
18:00Gaidečka Petr33:9Minařík Oldřich
27.7.4.2017Bad Boys Jablunkov6:12Virus OpavaU Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov
18:00Jochymek Henryk17:25Plepla Libor
27.Ne9.4.2017Tazman Jr.-Doctor's Ostrava13:5Ludgeřovice D.C.Havránek restaurace Ostrava, Ostrava
14:00Jamrož Jiří29:15Hořín Dalibor
27.Ne9.4.2017Maníci Frýdek-Místek10:8Slezští rytíři KarvináEden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00Mandys Jakub24:23Bajtek Rostislav
27.Ne9.4.2017Brooklyn Bull's Havířov10:8HQ B Kryptokoriáni HavířovBrooklyn herna bar Havířov, Havířov
17:00Lacina Jiří23:22Zámečník Adam
27.Ne9.4.2017Růžový Dvůr Kružberk10:9Hornets-Výhybka BohumínRůžový Dvůr restaurace Kružberk, Kružberk
17:00Haferník Petr21:22Duda Pavel
27.Ne9.4.2017Kings Třinec15:3Brooklyn B HavířovU Rumcajse Třinec, Třinec
17:00Ficek Marek32:13Woznica Marián
28.St19.4.2017Ludgeřovice D.C.8:10Jestřábi 99 OstravaSelský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice
18:00Hořín Dalibor23:26Palát Milan
28.21.4.2017Brooklyn B Havířov8:10Tazman Jr.-Doctor's OstravaBrooklyn herna bar Havířov, Havířov
18:0016:22
28.21.4.2017Orli Zátiší Orlová14:4Růžový Dvůr KružberkProfin bar Orlová, Orlová
18:00Saj Martin29:17Haferník Petr
28.21.4.2017HQ B Kryptokoriáni Havířov8:10Bad Boys JablunkovU Lenina hospůdka Havířov, Havířov
18:00Zámečník Adam18:22Jochymek Henryk
28.Ne23.4.2017Rakety Ranec Frýdek-Místek7:11Kings TřinecEden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
13:00Minařík Oldřich18:26Ficek Marek
28.Ne23.4.2017Slezští rytíři Karviná5:13Supi Dolní BenešovDvorana restaurace Karviná, Karviná
14:00Jež Martin13:27Gaidečka Petr
28.Ne23.4.2017Virus Opava14:4Maníci Frýdek-MístekKotelna Opava-Kylešovice, Opava
16:30Plepla Libor32:14Mandys Jakub
28.Ne23.4.2017Hornets-Výhybka Bohumín9:10Brooklyn Bull's HavířovNádražní restaurace Bohumín, Bohumín
17:00Duda Pavel22:23Lacina Jiří
29.28.4.2017Bad Boys Jablunkov12:6Hornets-Výhybka BohumínU Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov
18:00Jochymek Henryk29:16Duda Pavel
29.28.4.2017Jestřábi 99 Ostrava13:5Brooklyn B HavířovPermon bar Ostrava, Ostrava
18:00Palát Milan29:15Woznica Marián
29.Ne30.4.2017Maníci Frýdek-Místek12:6HQ B Kryptokoriáni HavířovEden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00Mandys Jakub25:14Zámečník Adam
29.Ne30.4.2017Tazman Jr.-Doctor's Ostrava6:12Rakety Ranec Frýdek-MístekHavránek restaurace Ostrava, Ostrava
14:00Jamrož Jiří20:28Minařík Oldřich
29.Ne30.4.2017Virus Opava10:8Slezští rytíři KarvináKotelna Opava-Kylešovice, Opava
16:30Plepla Libor23:20Jež Martin
29.Ne30.4.2017Brooklyn Bull's Havířov6:12Orli Zátiší OrlováBrooklyn herna bar Havířov, Havířov
17:00Lacina Jiří17:28Saj Martin
29.Ne30.4.2017Růžový Dvůr Kružberk4:14Ludgeřovice D.C.Růžový Dvůr restaurace Kružberk, Kružberk
17:00Haferník Petr13:30Hořín Dalibor
29.Ne30.4.2017Kings Třinec11:7Supi Dolní BenešovU Rumcajse Třinec, Třinec
17:00Ficek Marek25:20Dominik Roman
30.St3.5.2017Ludgeřovice D.C.14:4Brooklyn Bull's HavířovSelský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice
18:00Hořín Dalibor28:15Lacina Jiří
30.5.5.2017Supi Dolní Benešov15:3Tazman Jr.-Doctor's OstravaU Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov
18:00Dominik Roman32:10Sobotka Marek
30.5.5.2017Brooklyn B Havířov7:11Růžový Dvůr KružberkBrooklyn herna bar Havířov, Havířov
18:00Woznica Marián17:24Haferník Petr
30.5.5.2017Orli Zátiší Orlová9:10Bad Boys JablunkovProfin bar Orlová, Orlová
18:00Saj Martin22:23Jochymek Henryk
30.5.5.2017HQ B Kryptokoriáni Havířov5:13Virus OpavaU Lenina hospůdka Havířov, Havířov
18:00Zámečník Adam15:28Plepla Libor
30.Ne7.5.2017Rakety Ranec Frýdek-Místek8:10Jestřábi 99 OstravaEden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
13:00Minařík Oldřich23:25Palát Milan
30.Ne7.5.2017Slezští rytíři Karviná3:15Kings TřinecDvorana restaurace Karviná, Karviná
14:00Jež Martin9:30Kuczera Kryštof
30.Ne7.5.2017Hornets-Výhybka Bohumín6:12Maníci Frýdek-MístekNádražní restaurace Bohumín, Bohumín
17:00Duda Pavel17:25Mandys Jakub
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 26.11.2020 23:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 27.11.2020 00:37:15
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement