Rozpis ligových utkání
UŠO > Moravskoslezský kraj > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
A. liga - 1.liga
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.St16.9.2015Target Ostrava3:15Maníci Frýdek-MístekU pošty bar Ostrava-Třebovice, Ostrava 
18:00Rucký Aleš9:31Mandys Jakub
1.St16.9.2015Bad Boys Jablunkov7:11Brooklyn Bull's HavířovU Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov 
18:00Sek Milan17:24Lacina Jiří
1.Ne20.9.2015Supi B Dolní Benešov8:10Predators OpavaU Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov 
14:00Dominik Roman21:24Armlich Jan
1.Ne20.9.2015Rio Doctor's Tazman Ostrava10:9Virus OpavaRio sport bar Ostrava (Bauer), Ostrava 
14:30Makový Jiří26:22Plepla Libor
1.Ne20.9.2015Slezští rytíři Český Těšín13:5Výhybka BohumínDvorana restaurace Karviná, Karviná 
15:00Weissmann Vladimír29:12Mesiarik Josef
1.Ne20.9.2015Sportdarts Partay Pub Ostrava8:10Jestřábi 99 OstravaPartay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava 
15:00Magula Marian20:23Juroška Libor
1.Ne20.9.2015Hornet's Bohumín10:9Rio B Semena OstravaNádražní restaurace Bohumín, Bohumín 
18:30Veselý Roman26:22Frýza Pavel
2.St23.9.2015Target Ostrava11:7Orli Zátiší OrlováU pošty bar Ostrava-Třebovice, Ostrava 
18:00Rucký Aleš23:20Saj Martin
2.St23.9.2015Jestřábi 99 Ostrava12:6Bad Boys JablunkovPermon bar Ostrava, Ostrava 
18:00Juroška Libor27:17Sek Milan
2.Ne27.9.2015Maníci Frýdek-Místek4:14Brooklyn Bull's HavířovEden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
14:00Mandys Jakub14:30Lacina Jiří
2.Ne27.9.2015Rio B Semena Ostrava5:13Rio Doctor's Tazman OstravaRio bar Ostrava, Ostrava 
14:30Frýza Pavel16:31Makový Jiří
2.Ne27.9.2015Slezští rytíři Český Těšín10:9Hornet's BohumínDvorana restaurace Karviná, Karviná 
15:00Weissmann Vladimír23:23Veselý Roman
2.Ne27.9.2015Predators Opava10:9Sportdarts Partay Pub OstravaCafé bar Gross Opava, Opava 
15:30Armlich Jan26:22Magula Marian
2.Ne27.9.2015Virus Opava7:11Supi B Dolní BenešovKotelna Opava-Kylešovice, Opava 
17:00Plepla Libor21:28Tulach Pavel
3.St30.9.2015Bad Boys Jablunkov9:10Predators OpavaU Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov 
18:00Sek Milan20:22Armlich Jan
3.2.10.2015Orli Zátiší Orlová3:15Maníci Frýdek-MístekProfin bar Orlová, Orlová 
18:00Saj Martin14:32Mandys Jakub
3.Ne4.10.2015Supi B Dolní Benešov12:6Rio B Semena OstravaU Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov 
14:00Dominik Roman26:18Frýza Pavel
3.Ne4.10.2015Rio Doctor's Tazman Ostrava7:11Slezští rytíři Český TěšínRio sport bar Ostrava (Bauer), Ostrava 
14:30Makový Jiří19:26Weissmann Vladimír
3.Ne4.10.2015Sportdarts Partay Pub Ostrava7:11Virus OpavaPartay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava 
15:00Magula Marian21:24Plepla Libor
3.Ne4.10.2015Výhybka Bohumín10:8Target OstravaNádražní restaurace Bohumín, Bohumín 
16:00Mesiarik Josef23:20Rucký Aleš
3.Ne4.10.2015Brooklyn Bull's Havířov14:4Jestřábi 99 OstravaBrooklyn herna bar Havířov, Havířov 
17:00Lacina Jiří29:16Křimský Pavel
3.Ne4.10.2015Hornet's Bohumín6:12Kings TřinecNádražní restaurace Bohumín, Bohumín 
18:30Veselý Roman18:28Ficek Marek
4.St7.10.2015Target Ostrava9:10Hornet's BohumínU pošty bar Ostrava-Třebovice, Ostrava 
18:00Rucký Aleš25:25Veselý Roman
4.9.10.2015Orli Zátiší Orlová14:4Výhybka BohumínProfin bar Orlová, Orlová 
18:00Saj Martin29:10Mesiarik Josef
4.9.10.2015Kings Třinec12:6Rio Doctor's Tazman OstravaU Rumcajse Třinec, Třinec 
18:00Ficek Marek29:17Makový Jiří
4.Ne11.10.2015Maníci Frýdek-Místek13:5Jestřábi 99 OstravaEden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
14:00Mandys Jakub30:15Juroška Libor
4.Ne11.10.2015Rio B Semena Ostrava10:8Sportdarts Partay Pub OstravaRio bar Ostrava, Ostrava 
14:30Frýza Pavel23:24Magula Marian
4.Ne11.10.2015Slezští rytíři Český Těšín8:10Supi B Dolní BenešovDvorana restaurace Karviná, Karviná 
15:00Weissmann Vladimír22:26Dominik Roman
4.Ne11.10.2015Predators Opava11:7Brooklyn Bull's HavířovCafé bar Gross Opava, Opava 
15:30Armlich Jan27:19Lacina Jiří
4.Ne11.10.2015Virus Opava8:10Bad Boys JablunkovKotelna Opava-Kylešovice, Opava 
17:00Plepla Libor21:22Sek Milan
5.St14.10.2015Bad Boys Jablunkov13:5Rio B Semena OstravaU Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov 
18:00Sek Milan28:16Frýza Pavel
5.St14.10.2015Jestřábi 99 Ostrava8:10Predators OpavaPermon bar Ostrava, Ostrava 
18:00Juroška Libor22:23Armlich Jan
5.Ne18.10.2015Rio Doctor's Tazman Ostrava11:7Target OstravaRio sport bar Ostrava (Bauer), Ostrava 
13:30Makový Jiří26:19Rucký Aleš
5.Ne18.10.2015Supi B Dolní Benešov12:6Kings TřinecU Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov 
14:00Dominik Roman25:19Ficek Marek
5.Ne18.10.2015Sportdarts Partay Pub Ostrava5:13Slezští rytíři Český TěšínPartay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava 
15:00Magula Marian14:26Weissmann Vladimír
5.Ne18.10.2015Výhybka Bohumín7:11Maníci Frýdek-MístekNádražní restaurace Bohumín, Bohumín 
16:00Mesiarik Josef19:26Mandys Jakub
5.Ne18.10.2015Brooklyn Bull's Havířov12:6Virus OpavaBrooklyn herna bar Havířov, Havířov 
17:00Lacina Jiří28:16Plepla Libor
5.Ne18.10.2015Hornet's Bohumín8:10Orli Zátiší OrlováNádražní restaurace Bohumín, Bohumín 
18:30Veselý Roman20:25Saj Martin
6.St21.10.2015Target Ostrava6:12Supi B Dolní BenešovU pošty bar Ostrava-Třebovice, Ostrava 
18:00Rucký Aleš19:26Dominik Roman
6.23.10.2015Orli Zátiší Orlová11:7Rio Doctor's Tazman OstravaProfin bar Orlová, Orlová 
18:00Saj Martin26:21Makový Jiří
6.23.10.2015Kings Třinec18:0Sportdarts Partay Pub OstravaU Rumcajse Třinec, Třinec 
18:00Ficek Marek36:0Magula Marian
6.Ne25.10.2015Maníci Frýdek-Místek10:8Predators OpavaEden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
14:00Mandys Jakub26:20Armlich Jan
6.Ne25.10.2015Rio B Semena Ostrava2:16Brooklyn Bull's HavířovRio bar Ostrava, Ostrava 
14:30Frýza Pavel9:33Lacina Jiří
6.Ne25.10.2015Slezští rytíři Český Těšín10:8Bad Boys JablunkovDvorana restaurace Karviná, Karviná 
15:00Weissmann Vladimír22:22Sek Milan
6.Ne25.10.2015Výhybka Bohumín8:10Hornet's BohumínNádražní restaurace Bohumín, Bohumín 
16:00Mesiarik Josef19:24Moják Martin
6.Ne25.10.2015Virus Opava10:8Jestřábi 99 OstravaKotelna Opava-Kylešovice, Opava 
17:00Plepla Libor22:18Juroška Libor
7.St28.10.2015Bad Boys Jablunkov11:7Kings TřinecU Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov 
18:00Jochymek Henryk24:16Ficek Marek
7.St28.10.2015Jestřábi 99 Ostrava7:11Rio B Semena OstravaPermon bar Ostrava, Ostrava 
18:00Juroška Libor22:23Frýza Pavel
2.30.10.2015Kings Třinec12:6Výhybka BohumínU Rumcajse Třinec, Třinec 
18:00Ficek Marek28:15Mesiarik Josef
7.Ne1.11.2015Rio Doctor's Tazman Ostrava11:7Výhybka BohumínRio sport bar Ostrava (Bauer), Ostrava 
13:30Makový Jiří24:16Mesiarik Josef
7.Ne1.11.2015Supi B Dolní Benešov11:7Orli Zátiší OrlováU Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov 
14:00Dominik Roman26:20Saj Martin
7.Ne1.11.2015Brooklyn Bull's Havířov13:5Slezští rytíři Český TěšínBrooklyn herna bar Havířov, Havířov 
17:00Lacina Jiří29:14Weissmann Vladimír
7.Ne1.11.2015Hornet's Bohumín8:10Maníci Frýdek-MístekNádražní restaurace Bohumín, Bohumín 
18:30Veselý Roman20:25Mandys Jakub
7.Ne1.11.2015Sportdarts Partay Pub Ostrava6:12Target OstravaPartay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava 
18:30Magula Marian18:26Rucký Aleš
7.St4.11.2015Predators Opava9:10Virus OpavaCafé bar Gross Opava, Opava 
18:00Armlich Jan23:23Uvíra Lukáš
8.St4.11.2015Target Ostrava6:12Bad Boys JablunkovU pošty bar Ostrava-Třebovice, Ostrava 
18:00Rucký Aleš16:25Sek Milan
8.6.11.2015Orli Zátiší Orlová9:10Sportdarts Partay Pub OstravaProfin bar Orlová, Orlová 
18:00Saj Martin23:22Magula Marian
8.6.11.2015Kings Třinec7:11Brooklyn Bull's HavířovU Rumcajse Třinec, Třinec 
18:00Ficek Marek19:24Lacina Jiří
8.Ne8.11.2015Maníci Frýdek-Místek9:10Virus OpavaEden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
14:00Mandys Jakub22:22Plepla Libor
8.Ne8.11.2015Rio B Semena Ostrava8:10Predators OpavaRio bar Ostrava, Ostrava 
14:30Frýza Pavel21:25Armlich Jan
8.Ne8.11.2015Slezští rytíři Český Těšín9:10Jestřábi 99 OstravaDvorana restaurace Karviná, Karviná 
15:00Weissmann Vladimír23:26Juroška Libor
8.Ne8.11.2015Výhybka Bohumín5:13Supi B Dolní BenešovNádražní restaurace Bohumín, Bohumín 
16:00Mesiarik Josef12:28Dominik Roman
8.Ne8.11.2015Hornet's Bohumín8:10Rio Doctor's Tazman OstravaNádražní restaurace Bohumín, Bohumín 
18:30Veselý Roman24:25Makový Jiří
1.13.11.2015Orli Zátiší Orlová4:14Kings TřinecProfin bar Orlová, Orlová 
18:00Saj Martin10:30Ficek Marek
9.St18.11.2015Bad Boys Jablunkov11:7Orli Zátiší OrlováU Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov 
18:00Sek Milan26:19Krčmář Michal
9.St18.11.2015Jestřábi 99 Ostrava9:10Kings TřinecPermon bar Ostrava, Ostrava 
18:00Juroška Libor25:26Ficek Marek
9.Ne22.11.2015Rio Doctor's Tazman Ostrava2:16Maníci Frýdek-MístekRio sport bar Ostrava (Bauer), Ostrava 
13:30Makový Jiří12:32Mandys Jakub
9.Ne22.11.2015Supi B Dolní Benešov12:6Hornet's BohumínU Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov 
14:00Dominik Roman28:20Duda Pavel
9.Ne22.11.2015Predators Opava11:7Slezští rytíři Český TěšínCafé bar Gross Opava, Opava 
15:30Armlich Jan25:18Weissmann Vladimír
9.Ne22.11.2015Brooklyn Bull's Havířov11:7Target OstravaBrooklyn herna bar Havířov, Havířov 
17:00Lacina Jiří23:16Rucký Aleš
9.Ne22.11.2015Virus Opava12:6Rio B Semena OstravaKotelna Opava-Kylešovice, Opava 
17:00Plepla Libor26:17Frýza Pavel
9.Ne22.11.2015Sportdarts Partay Pub Ostrava13:5Výhybka BohumínPartay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava 
18:30Magula Marian29:15Mesiarik Josef
10.27.11.2015Orli Zátiší Orlová8:10Brooklyn Bull's HavířovProfin bar Orlová, Orlová 
18:00Saj Martin19:24Lacina Jiří
10.27.11.2015Kings Třinec7:11Predators OpavaU Rumcajse Třinec, Třinec 
18:00Ficek Marek18:25Armlich Jan
10.Ne29.11.2015Rio Doctor's Tazman Ostrava11:7Supi B Dolní BenešovRio sport bar Ostrava (Bauer), Ostrava 
13:30Makový Jiří25:19Tulach Pavel
10.Ne29.11.2015Maníci Frýdek-Místek15:3Rio B Semena OstravaEden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
14:00Mandys Jakub31:11Frýza Pavel
10.Ne29.11.2015Slezští rytíři Český Těšín11:7Virus OpavaDvorana restaurace Karviná, Karviná 
15:00Weissmann Vladimír24:19Uvíra Lukáš
10.Ne29.11.2015Výhybka Bohumín3:15Bad Boys JablunkovNádražní restaurace Bohumín, Bohumín 
16:00Mesiarik Josef10:30Sek Milan
10.Ne29.11.2015Target Ostrava3:15Jestřábi 99 OstravaU pošty bar Ostrava-Třebovice, Ostrava 
17:00Rucký Aleš15:32Juroška Libor
10.Ne29.11.2015Hornet's Bohumín10:9Sportdarts Partay Pub OstravaNádražní restaurace Bohumín, Bohumín 
18:30Veselý Roman23:22Magula Marian
11.St2.12.2015Bad Boys Jablunkov10:8Hornet's BohumínU Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov 
18:00Sek Milan25:22Veselý Roman
11.St2.12.2015Jestřábi 99 Ostrava9:10Orli Zátiší OrlováPermon bar Ostrava, Ostrava 
18:00Juroška Libor24:24Saj Martin
11.Ne6.12.2015Supi B Dolní Benešov7:11Maníci Frýdek-MístekU Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov 
14:00Dominik Roman22:24Mandys Jakub
11.Ne6.12.2015Rio B Semena Ostrava7:11Slezští rytíři Český TěšínRio bar Ostrava, Ostrava 
14:30Frýza Pavel17:28Weissmann Vladimír
11.Ne6.12.2015Predators Opava12:6Target OstravaCafé bar Gross Opava, Opava 
15:30Armlich Jan26:21Rucký Aleš
11.Ne6.12.2015Brooklyn Bull's Havířov16:2Výhybka BohumínBrooklyn herna bar Havířov, Havířov 
17:00Lacina Jiří33:8Mesiarik Josef
11.Ne6.12.2015Sportdarts Partay Pub Ostrava7:11Rio Doctor's Tazman OstravaPartay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava 
18:30Magula Marian19:27Makový Jiří
12.11.12.2015Orli Zátiší Orlová8:10Predators OpavaProfin bar Orlová, Orlová 
18:00Saj Martin22:27Armlich Jan
12.11.12.2015Kings Třinec14:4Rio B Semena OstravaU Rumcajse Třinec, Třinec 
18:00Ficek Marek31:14Frýza Pavel
12.Ne13.12.2015Rio Doctor's Tazman Ostrava12:6Bad Boys JablunkovRio sport bar Ostrava (Bauer), Ostrava 
13:30Makový Jiří26:20Jochymek Henryk
12.Ne13.12.2015Supi B Dolní Benešov10:8Sportdarts Partay Pub OstravaU Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov 
14:00Dominik Roman25:22Magula Marian
12.Ne13.12.2015Maníci Frýdek-Místek12:6Slezští rytíři Český TěšínEden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
14:00Mandys Jakub28:18Weissmann Vladimír
12.Ne13.12.2015Výhybka Bohumín8:10Jestřábi 99 OstravaNádražní restaurace Bohumín, Bohumín 
16:00Mesiarik Josef20:24Juroška Libor
12.Ne13.12.2015Target Ostrava12:6Virus OpavaU pošty bar Ostrava-Třebovice, Ostrava 
17:00Rucký Aleš26:19Uvíra Lukáš
12.Ne13.12.2015Hornet's Bohumín6:12Brooklyn Bull's HavířovNádražní restaurace Bohumín, Bohumín 
18:30Veselý Roman19:27Lacina Jiří
13.St16.12.2015Bad Boys Jablunkov7:11Supi B Dolní BenešovU Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov 
18:00Jochymek Henryk19:26Dominik Roman
13.St16.12.2015Jestřábi 99 Ostrava10:8Hornet's BohumínPermon bar Ostrava, Ostrava 
18:00Juroška Libor25:20Duda Pavel
13.Ne20.12.2015Rio B Semena Ostrava5:13Target OstravaRio bar Ostrava, Ostrava 
14:30Frýza Pavel14:28Rucký Aleš
13.Ne20.12.2015Slezští rytíři Český Těšín7:11Kings TřinecDvorana restaurace Karviná, Karviná 
15:00Weissmann Vladimír17:27Ficek Marek
13.Ne20.12.2015Predators Opava15:3Výhybka BohumínCafé bar Gross Opava, Opava 
15:30Armlich Jan31:12Mesiarik Josef
13.Ne20.12.2015Brooklyn Bull's Havířov11:7Rio Doctor's Tazman OstravaBrooklyn herna bar Havířov, Havířov 
17:00Lacina Jiří26:17Makový Jiří
13.Ne20.12.2015Virus Opava6:12Orli Zátiší OrlováKotelna Opava-Kylešovice, Opava 
17:00Plepla Libor17:25Krčmář Michal
13.Ne20.12.2015Sportdarts Partay Pub Ostrava4:14Maníci Frýdek-MístekPartay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava 
18:30Magula Marian13:29Mandys Jakub
14.8.1.2016Orli Zátiší Orlová10:9Rio B Semena OstravaProfin bar Orlová, Orlová 
18:00Saj Martin24:25Frýza Pavel
14.Ne10.1.2016Rio Doctor's Tazman Ostrava7:11Jestřábi 99 OstravaRio sport bar Ostrava (Bauer), Ostrava 
13:30Makový Jiří19:28Juroška Libor
14.Ne10.1.2016Supi B Dolní Benešov12:6Brooklyn Bull's HavířovU Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov 
14:00Dominik Roman27:18Lacina Jiří
14.Ne10.1.2016Maníci Frýdek-Místek10:8Kings TřinecEden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
14:00Mandys Jakub23:20Ficek Marek
14.Ne10.1.2016Výhybka Bohumín7:11Virus OpavaNádražní restaurace Bohumín, Bohumín 
16:00Mesiarik Josef18:25Plepla Libor
14.Ne10.1.2016Target Ostrava11:7Slezští rytíři Český TěšínU pošty bar Ostrava-Třebovice, Ostrava 
17:00Rucký Aleš25:20Weissmann Vladimír
14.Ne10.1.2016Hornet's Bohumín8:10Predators OpavaNádražní restaurace Bohumín, Bohumín 
18:30Duda Pavel22:24Armlich Jan
14.Ne10.1.2016Sportdarts Partay Pub Ostrava5:13Bad Boys JablunkovPartay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava 
18:30Magula Marian14:29Jochymek Henryk
15.St13.1.2016Bad Boys Jablunkov6:12Maníci Frýdek-MístekU Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov 
18:00Jochymek Henryk15:28Mandys Jakub
15.St13.1.2016Jestřábi 99 Ostrava11:7Supi B Dolní BenešovPermon bar Ostrava, Ostrava 
18:00Juroška Libor25:17Dominik Roman
15.15.1.2016Kings Třinec13:5Target OstravaU Rumcajse Třinec, Třinec 
18:00Ficek Marek30:15Rucký Aleš
15.Ne17.1.2016Rio B Semena Ostrava14:4Výhybka BohumínRio bar Ostrava, Ostrava 
14:30Frýza Pavel29:16Mesiarik Josef
15.Ne17.1.2016Slezští rytíři Český Těšín11:7Orli Zátiší OrlováDvorana restaurace Karviná, Karviná 
15:00Weissmann Vladimír22:22Saj Martin
15.Ne17.1.2016Predators Opava12:6Rio Doctor's Tazman OstravaCafé bar Gross Opava, Opava 
15:30Armlich Jan28:18Makový Jiří
15.Ne17.1.2016Brooklyn Bull's Havířov16:2Sportdarts Partay Pub OstravaBrooklyn herna bar Havířov, Havířov 
17:00Lacina Jiří34:9Magula Marian
15.Ne17.1.2016Virus Opava8:10Hornet's BohumínKotelna Opava-Kylešovice, Opava 
17:00Plepla Libor18:24Veselý Roman
16.St20.1.2016Jestřábi 99 Ostrava13:5Sportdarts Partay Pub OstravaPermon bar Ostrava, Ostrava 
18:00Juroška Libor30:15Magula Marian
16.22.1.2016Kings Třinec13:5Orli Zátiší OrlováU Rumcajse Třinec, Třinec 
18:00Ficek Marek27:14Saj Martin
16.Ne24.1.2016Maníci Frýdek-Místek13:5Target OstravaEden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
14:00Mandys Jakub28:16Rucký Aleš
16.Ne24.1.2016Rio B Semena Ostrava8:10Hornet's BohumínRio bar Ostrava, Ostrava 
14:30Frýza Pavel19:26Veselý Roman
16.Ne24.1.2016Predators Opava15:3Supi B Dolní BenešovCafé bar Gross Opava, Opava 
15:30Armlich Jan31:11Dominik Roman
16.Ne24.1.2016Výhybka Bohumín1:17Slezští rytíři Český TěšínNádražní restaurace Bohumín, Bohumín 
16:00Mesiarik Josef5:35Volkmann Rudolf
16.Ne24.1.2016Virus Opava13:5Rio Doctor's Tazman OstravaKotelna Opava-Kylešovice, Opava 
17:00Plepla Libor29:17Makový Jiří
16.Ne24.1.2016Brooklyn Bull's Havířov13:5Bad Boys JablunkovBrooklyn herna bar Havířov, Havířov 
17:00Lacina Jiří31:13Sek Milan
17.St27.1.2016Bad Boys Jablunkov10:9Jestřábi 99 OstravaU Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov 
18:00Sek Milan23:21Juroška Libor
17.29.1.2016Orli Zátiší Orlová9:10Target OstravaProfin bar Orlová, Orlová 
18:00Saj Martin21:21Rucký Aleš
17.Ne31.1.2016Rio Doctor's Tazman Ostrava14:4Rio B Semena OstravaRio sport bar Ostrava (Bauer), Ostrava 
13:30Makový Jiří31:14Frýza Pavel
17.Ne31.1.2016Supi B Dolní Benešov15:3Virus OpavaU Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov 
14:00Dominik Roman30:10Plepla Libor
17.Ne31.1.2016Výhybka Bohumín1:17Kings TřinecNádražní restaurace Bohumín, Bohumín 
16:00Mesiarik Josef8:35Ficek Marek
11.Ne31.1.2016Virus Opava6:12Kings TřinecKotelna Opava-Kylešovice, Opava 
17:00Plepla Libor14:29Ficek Marek
17.Ne31.1.2016Brooklyn Bull's Havířov8:10Maníci Frýdek-MístekBrooklyn herna bar Havířov, Havířov 
17:00Lacina Jiří20:24Mandys Jakub
17.Ne31.1.2016Sportdarts Partay Pub Ostrava3:15Predators OpavaPartay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava 
18:30Magula Marian12:32Armlich Jan
17.Ne31.1.2016Hornet's Bohumín10:9Slezští rytíři Český TěšínNádražní restaurace Bohumín, Bohumín 
18:30Veselý Roman21:24Jež Martin
18.5.2.2016Kings Třinec10:8Hornet's BohumínU Rumcajse Třinec, Třinec 
18:00Ficek Marek25:20Duda Pavel
18.Ne7.2.2016Maníci Frýdek-Místek11:7Orli Zátiší OrlováEden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
14:00Mandys Jakub25:18Saj Martin
18.Ne7.2.2016Rio B Semena Ostrava5:13Supi B Dolní BenešovRio bar Ostrava, Ostrava 
14:30Frýza Pavel14:26Dominik Roman
18.Ne7.2.2016Slezští rytíři Český Těšín11:7Rio Doctor's Tazman OstravaDvorana restaurace Karviná, Karviná 
15:00Weissmann Vladimír27:20Makový Jiří
18.Ne7.2.2016Predators Opava15:3Bad Boys JablunkovCafé bar Gross Opava, Opava 
15:30Armlich Jan31:15Jochymek Henryk
18.Ne7.2.2016Target Ostrava13:5Výhybka BohumínU pošty bar Ostrava-Třebovice, Ostrava 
17:00Rucký Aleš27:11Mesiarik Josef
18.Ne7.2.2016Virus Opava10:8Sportdarts Partay Pub OstravaKotelna Opava-Kylešovice, Opava 
17:00Plepla Libor21:17Magula Marian
19.St10.2.2016Bad Boys Jablunkov11:7Virus OpavaU Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov 
18:00Jochymek Henryk28:20Plepla Libor
19.St10.2.2016Jestřábi 99 Ostrava5:13Maníci Frýdek-MístekPermon bar Ostrava, Ostrava 
18:00Valášek Martin17:28Mandys Jakub
19.Ne14.2.2016Rio Doctor's Tazman Ostrava12:6Kings TřinecRio sport bar Ostrava (Bauer), Ostrava 
13:30Štěpánek Ondřej25:20Ficek Marek
19.Ne14.2.2016Supi B Dolní Benešov10:8Slezští rytíři Český TěšínU Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov 
14:00Dominik Roman24:23Weissmann Vladimír
19.Ne14.2.2016Výhybka Bohumín4:14Orli Zátiší OrlováNádražní restaurace Bohumín, Bohumín 
16:00Mesiarik Josef14:31Saj Martin
19.Ne14.2.2016Brooklyn Bull's Havířov8:10Predators OpavaBrooklyn herna bar Havířov, Havířov 
17:00Surma Stanislav21:24Armlich Jan
19.Ne14.2.2016Hornet's Bohumín13:5Target OstravaNádražní restaurace Bohumín, Bohumín 
18:30Veselý Roman30:20Rucký Aleš
19.Ne14.2.2016Sportdarts Partay Pub Ostrava13:5Rio B Semena OstravaPartay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava 
18:30Magula Marian29:14Frýza Pavel
20.19.2.2016Orli Zátiší Orlová9:10Hornet's BohumínProfin bar Orlová, Orlová 
18:00Saj Martin25:24Veselý Roman
20.Ne21.2.2016Maníci Frýdek-Místek16:2Výhybka BohumínEden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
14:00Mandys Jakub34:4Mesiarik Josef
20.Ne21.2.2016Slezští rytíři Český Těšín13:5Sportdarts Partay Pub OstravaDvorana restaurace Karviná, Karviná 
14:00Weissmann Vladimír26:15Magula Marian
20.Ne21.2.2016Rio B Semena Ostrava5:13Bad Boys JablunkovRio bar Ostrava, Ostrava 
14:30Frýza Pavel15:30Jochymek Henryk
20.Ne21.2.2016Predators Opava13:5Jestřábi 99 OstravaCafé bar Gross Opava, Opava 
15:30Armlich Jan31:16Juroška Libor
20.Ne21.2.2016Target Ostrava7:11Rio Doctor's Tazman OstravaU pošty bar Ostrava-Třebovice, Ostrava 
17:00Rucký Aleš19:25Štěpánek Ondřej
20.Ne21.2.2016Virus Opava4:14Brooklyn Bull's HavířovKotelna Opava-Kylešovice, Opava 
17:00Plepla Libor16:31Lacina Jiří
21.St24.2.2016Jestřábi 99 Ostrava11:7Virus OpavaPermon bar Ostrava, Ostrava 
18:00Juroška Libor25:15Plepla Libor
21.St24.2.2016Bad Boys Jablunkov13:5Slezští rytíři Český TěšínU Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov 
18:00Jochymek Henryk30:19Weissmann Vladimír
21.Ne28.2.2016Rio Doctor's Tazman Ostrava5:13Orli Zátiší OrlováRio sport bar Ostrava (Bauer), Ostrava 
13:30Štěpánek Ondřej12:27Saj Martin
21.Ne28.2.2016Supi B Dolní Benešov13:5Target OstravaU Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov 
14:00Dominik Roman31:14Rucký Aleš
21.Ne28.2.2016Predators Opava8:10Maníci Frýdek-MístekCafé bar Gross Opava, Opava 
15:30Armlich Jan20:24Mandys Jakub
21.Ne28.2.2016Brooklyn Bull's Havířov12:6Rio B Semena OstravaBrooklyn herna bar Havířov, Havířov 
17:00Lacina Jiří26:16Frýza Pavel
21.Ne28.2.2016Hornet's Bohumín7:11Výhybka BohumínNádražní restaurace Bohumín, Bohumín 
18:30Veselý Roman20:23Mesiarik Josef
21.Ne28.2.2016Sportdarts Partay Pub Ostrava7:11Kings TřinecPartay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava 
18:30Magula Marian19:26Pszczolka Radek
18.St2.3.2016Jestřábi 99 Ostrava5:13Brooklyn Bull's HavířovPermon bar Ostrava, Ostrava 
18:00Juroška Libor13:26Lacina Jiří
22.4.3.2016Orli Zátiší Orlová5:13Supi B Dolní BenešovProfin bar Orlová, Orlová 
18:00Saj Martin19:26Gaidečka Petr
22.Ne6.3.2016Rio B Semena Ostrava8:10Jestřábi 99 OstravaRio bar Ostrava, Ostrava 
14:30Frýza Pavel22:23Křimský Pavel
22.Ne6.3.2016Slezští rytíři Český Těšín7:11Brooklyn Bull's HavířovDvorana restaurace Karviná, Karviná 
15:00Weissmann Vladimír19:27Lacina Jiří
22.Ne6.3.2016Výhybka Bohumín5:13Rio Doctor's Tazman OstravaNádražní restaurace Bohumín, Bohumín 
16:00Mesiarik Josef15:26Štěpánek Ondřej
22.Ne6.3.2016Target Ostrava15:3Sportdarts Partay Pub OstravaU pošty bar Ostrava-Třebovice, Ostrava 
17:00Rucký Aleš31:10Magula Marian
22.Ne6.3.2016Kings Třinec11:7Bad Boys JablunkovU Rumcajse Třinec, Třinec 
17:00Ficek Marek25:21Jochymek Henryk
22.Ne6.3.2016Virus Opava5:13Predators OpavaKotelna Opava-Kylešovice, Opava 
17:00Plepla Libor14:29Armlich Jan
23.St9.3.2016Bad Boys Jablunkov15:3Target OstravaU Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov 
18:00Jochymek Henryk30:12Rucký Aleš
23.St9.3.2016Jestřábi 99 Ostrava6:12Slezští rytíři Český TěšínPermon bar Ostrava, Ostrava 
18:00Křimský Pavel19:25Weissmann Vladimír
22.So12.3.2016Maníci Frýdek-Místek11:7Hornet's BohumínEden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
14:00Mandys Jakub24:17Veselý Roman
23.Ne13.3.2016Rio Doctor's Tazman Ostrava10:8Hornet's BohumínRio sport bar Ostrava (Bauer), Ostrava 
13:30Makový Jiří25:19Veselý Roman
23.Ne13.3.2016Supi B Dolní Benešov16:2Výhybka BohumínU Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov 
14:00Dominik Roman33:9Mesiarik Josef
23.Ne13.3.2016Predators Opava10:8Rio B Semena OstravaCafé bar Gross Opava, Opava 
15:30Armlich Jan24:22Frýza Pavel
23.Ne13.3.2016Brooklyn Bull's Havířov11:7Kings TřinecBrooklyn herna bar Havířov, Havířov 
17:00Lacina Jiří24:21Ficek Marek
23.Ne13.3.2016Virus Opava9:10Maníci Frýdek-MístekKotelna Opava-Kylešovice, Opava 
17:00Březina Rostislav23:22Mandys Jakub
23.Ne13.3.2016Sportdarts Partay Pub Ostrava10:9Orli Zátiší OrlováPartay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava 
18:30Magula Marian22:23Saj Martin
20.18.3.2016Kings Třinec13:5Supi B Dolní BenešovU Rumcajse Třinec, Třinec 
18:00Ficek Marek29:18Dominik Roman
24.18.3.2016Orli Zátiší Orlová7:11Bad Boys JablunkovProfin bar Orlová, Orlová 
18:00Saj Martin16:23Jochymek Henryk
24.Ne20.3.2016Maníci Frýdek-Místek13:5Rio Doctor's Tazman OstravaEden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
14:00Mandys Jakub27:14Štěpánek Ondřej
24.Ne20.3.2016Rio B Semena Ostrava7:11Virus OpavaRio bar Ostrava, Ostrava 
14:30Frýza Pavel16:26Plepla Libor
24.Ne20.3.2016Slezští rytíři Český Těšín6:12Predators OpavaDvorana restaurace Karviná, Karviná 
15:00Weissmann Vladimír18:29Armlich Jan
24.Ne20.3.2016Výhybka Bohumín11:7Sportdarts Partay Pub OstravaNádražní restaurace Bohumín, Bohumín 
16:00Mesiarik Josef25:15Magula Marian
24.Ne20.3.2016Target Ostrava5:13Brooklyn Bull's HavířovU pošty bar Ostrava-Třebovice, Ostrava 
17:00Rucký Aleš18:29Lacina Jiří
24.Ne20.3.2016Kings Třinec15:3Jestřábi 99 OstravaU Rumcajse Třinec, Třinec 
17:00Ficek Marek32:14Palát Milan
24.Ne20.3.2016Hornet's Bohumín10:9Supi B Dolní BenešovNádražní restaurace Bohumín, Bohumín 
18:30Veselý Roman26:21Dominik Roman
25.St30.3.2016Jestřábi 99 Ostrava7:11Target OstravaPermon bar Ostrava, Ostrava 
18:00Křimský Pavel22:23Rucký Aleš
25.St30.3.2016Bad Boys Jablunkov18:0Výhybka BohumínU Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov 
18:00Jochymek Henryk36:0Mesiarik Josef
25.Ne3.4.2016Rio B Semena Ostrava12:6Maníci Frýdek-MístekRio bar Ostrava, Ostrava 
14:30Frýza Pavel26:17Mandys Jakub
25.Ne3.4.2016Predators Opava12:6Kings TřinecCafé bar Gross Opava, Opava 
15:30Armlich Jan27:20Ficek Marek
25.Ne3.4.2016Brooklyn Bull's Havířov11:7Orli Zátiší OrlováBrooklyn herna bar Havířov, Havířov 
17:00Lacina Jiří25:20Saj Martin
25.Ne3.4.2016Virus Opava9:10Slezští rytíři Český TěšínKotelna Opava-Kylešovice, Opava 
17:00Plepla Libor24:24Volkmann Rudolf
25.Ne3.4.2016Sportdarts Partay Pub Ostrava0:18Hornet's BohumínPartay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava 
18:30Magula Marian8:36Veselý Roman
26.8.4.2016Orli Zátiší Orlová14:4Jestřábi 99 OstravaProfin bar Orlová, Orlová 
18:00Saj Martin30:12Palát Milan
26.Ne10.4.2016Rio Doctor's Tazman Ostrava18:0Sportdarts Partay Pub OstravaRio sport bar Ostrava (Bauer), Ostrava 
13:30Štěpánek Ondřej36:0Magula Marian
26.Ne10.4.2016Maníci Frýdek-Místek16:2Supi B Dolní BenešovEden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
14:00Mandys Jakub33:10Dominik Roman
26.Ne10.4.2016Slezští rytíři Český Těšín11:7Rio B Semena OstravaDvorana restaurace Karviná, Karviná 
15:00Weissmann Vladimír25:21Frýza Pavel
26.Ne10.4.2016Výhybka Bohumín6:12Brooklyn Bull's HavířovNádražní restaurace Bohumín, Bohumín 
16:00Mesiarik Josef15:26Lacina Jiří
26.Ne10.4.2016Target Ostrava5:13Predators OpavaU pošty bar Ostrava-Třebovice, Ostrava 
17:00Rucký Aleš19:28Armlich Jan
26.Ne10.4.2016Kings Třinec13:5Virus OpavaU Rumcajse Třinec, Třinec 
17:00Ficek Marek28:16Plepla Libor
26.Ne10.4.2016Hornet's Bohumín5:13Bad Boys JablunkovNádražní restaurace Bohumín, Bohumín 
18:30Veselý Roman18:31Jochymek Henryk
27.St13.4.2016Brooklyn Bull's Havířov14:4Hornet's BohumínBrooklyn herna bar Havířov, Havířov 
17:00Lacina Jiří29:14Veselý Roman
27.St13.4.2016Jestřábi 99 Ostrava15:3Výhybka BohumínPermon bar Ostrava, Ostrava 
18:0032:12
27.St13.4.2016Bad Boys Jablunkov7:11Rio Doctor's Tazman OstravaU Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov 
18:00Jochymek Henryk17:23Makový Jiří
25.Ne17.4.2016Supi B Dolní Benešov10:8Rio Doctor's Tazman OstravaU Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov 
14:0026:22
27.Ne17.4.2016Rio B Semena Ostrava5:13Kings TřinecRio bar Ostrava, Ostrava 
14:30Frýza Pavel13:29Ficek Marek
27.Ne17.4.2016Slezští rytíři Český Těšín5:13Maníci Frýdek-MístekDvorana restaurace Karviná, Karviná 
15:00Weissmann Vladimír13:28Mandys Jakub
27.Ne17.4.2016Predators Opava11:7Orli Zátiší OrlováCafé bar Gross Opava, Opava 
15:30Armlich Jan26:17Krčmář Michal
27.Ne17.4.2016Virus Opava9:10Target OstravaKotelna Opava-Kylešovice, Opava 
17:00Plepla Libor20:26Rucký Aleš
27.Ne17.4.2016Sportdarts Partay Pub Ostrava8:10Supi B Dolní BenešovPartay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava 
18:30Procházka Ivo20:24Kučera Marek
28.22.4.2016Orli Zátiší Orlová8:10Virus OpavaProfin bar Orlová, Orlová 
18:00Saj Martin21:26Plepla Libor
28.Ne24.4.2016Rio Doctor's Tazman Ostrava11:7Brooklyn Bull's HavířovRio sport bar Ostrava (Bauer), Ostrava 
13:30Makový Jiří27:23Lacina Jiří
28.Ne24.4.2016Maníci Frýdek-Místek18:0Sportdarts Partay Pub OstravaEden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
14:00Mandys Jakub36:5Procházka Ivo
28.Ne24.4.2016Supi B Dolní Benešov10:8Bad Boys JablunkovU Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov 
14:00Dominik Roman24:23Jochymek Henryk
28.Ne24.4.2016Výhybka Bohumín3:15Predators OpavaNádražní restaurace Bohumín, Bohumín 
16:00Mesiarik Josef8:32Armlich Jan
28.Ne24.4.2016Target Ostrava9:10Rio B Semena OstravaU pošty bar Ostrava-Třebovice, Ostrava 
17:00Rucký Aleš26:23Frýza Pavel
28.Ne24.4.2016Kings Třinec11:7Slezští rytíři Český TěšínU Rumcajse Třinec, Třinec 
17:00Ficek Marek23:17Jež Martin
28.Ne24.4.2016Hornet's Bohumín11:7Jestřábi 99 OstravaNádražní restaurace Bohumín, Bohumín 
18:30Veselý Roman26:20Palát Milan
29.St27.4.2016Jestřábi 99 Ostrava10:9Rio Doctor's Tazman OstravaPermon bar Ostrava, Ostrava 
18:0024:23
29.St27.4.2016Bad Boys Jablunkov15:3Sportdarts Partay Pub OstravaU Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov 
18:00Jochymek Henryk33:11Procházka Ivo
29.Ne1.5.2016Rio B Semena Ostrava8:10Orli Zátiší OrlováRio bar Ostrava, Ostrava 
14:30Frýza Pavel23:26Saj Martin
29.Ne1.5.2016Slezští rytíři Český Těšín12:6Target OstravaDvorana restaurace Karviná, Karviná 
15:00Weissmann Vladimír28:17Rucký Aleš
29.Ne1.5.2016Predators Opava14:4Hornet's BohumínCafé bar Gross Opava, Opava 
15:30Armlich Jan30:16Duda Pavel
29.Ne1.5.2016Virus Opava18:0Výhybka BohumínKotelna Opava-Kylešovice, Opava 
17:00Plepla Libor36:0Mesiarik Josef
29.Ne1.5.2016Brooklyn Bull's Havířov7:11Supi B Dolní BenešovBrooklyn herna bar Havířov, Havířov 
17:00Lacina Jiří20:26Dominik Roman
29.Ne1.5.2016Kings Třinec8:10Maníci Frýdek-MístekU Rumcajse Třinec, Třinec 
17:00Ficek Marek23:23Mandys Jakub
30.6.5.2016Orli Zátiší Orlová10:8Slezští rytíři Český TěšínProfin bar Orlová, Orlová 
18:00Saj Martin23:24Weissmann Vladimír
30.Ne8.5.2016Rio Doctor's Tazman Ostrava3:15Predators OpavaRio sport bar Ostrava (Bauer), Ostrava 
13:30Makový Jiří10:33Armlich Jan
30.Ne8.5.2016Maníci Frýdek-Místek12:6Bad Boys JablunkovEden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
14:00Mandys Jakub28:17Jochymek Henryk
30.Ne8.5.2016Supi B Dolní Benešov9:10Jestřábi 99 OstravaU Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov 
14:00Dominik Roman22:26Juroška Libor
30.Ne8.5.2016Výhybka Bohumín2:16Rio B Semena OstravaNádražní restaurace Bohumín, Bohumín 
16:00Pisarčík Jaromír7:33Frýza Pavel
30.Ne8.5.2016Target Ostrava11:7Kings TřinecU pošty bar Ostrava-Třebovice, Ostrava 
17:00Rucký Aleš26:22Ficek Marek
30.Ne8.5.2016Sportdarts Partay Pub Ostrava5:13Brooklyn Bull's HavířovPartay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava 
18:30Procházka Ivo10:30Lacina Jiří
30.Ne8.5.2016Hornet's Bohumín10:8Virus OpavaNádražní restaurace Bohumín, Bohumín 
18:30Veselý Roman25:22Plepla Libor
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 17.5.2021 11:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 17.5.2021 11:59:29
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement