|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 24. | Pá | 15.3.2024 | Bo.Co Fifejdy | 4 | : | 14 | Supi Dolní Benešov | Rubín restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Fiala Patrik | 16 | : | 31 | Vinárek René |
|
| 24. | Pá | 15.3.2024 | Aligators Návsí | 8 | : | 10 | Ludgeřovice D.C. | U Kosa restaurace Návsí, Návsí | |
18:00 | Rychlík Pavel | 19 | : | 23 | Hořín Dalibor |
|
| 24. | Pá | 15.3.2024 | Maníci Frýdek-Místek | 11 | : | 7 | Darts Bohumín | Motor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Mandys Jakub | 27 | : | 19 | Veselý Roman |
|
| 24. | Pá | 15.3.2024 | Bad Boys Jablunkov | 17 | : | 1 | Bull's-eye Riviéra Frýdek-Místek | U Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov | |
18:00 | Jochymek Henryk | 35 | : | 3 | Grygar Lukáš |
|
| 24. | Pá | 15.3.2024 | Iris Havířov | 6 | : | 12 | Jestřábi 99 Ostrava | Iris Šipkový Club Havířov, Havířov | |
18:30 | Vilgocký Rostislav | 17 | : | 28 | Kubánek Josef |
Zadal: | Foltýn Jiří | 16.3.2024 08:09 | Autorizoval: | Automat | 21.3.2024 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 24. | Po | 18.3.2024 | B.A.F. !!! Ostrava | 10 | : | 8 | U Káňů Radvanice | Modrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Targosz Martin | 23 | : | 17 | Chovan Jan |
|
| 24. | Po | 18.3.2024 | Blechy Petřkovice | 11 | : | 7 | Jestřábi 66 Ostrava | U Ohřalů restaurace Petřkovice, Ostrava | |
18:00 | Staněk Pavel | 27 | : | 18 | Videnka Jiří |
|
| 24. | Út | 19.3.2024 | Jestřábi Ostrava | 10 | : | 9 | Rytíři Ostrava | Permon bar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Švihel Miroslav | 25 | : | 23 | Čelovský Jan |
|
| 24. | Út | 19.3.2024 | Mistři Ostrava | 13 | : | 5 | Pat.rick Poruba | Modrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Czekaj Karel | 30 | : | 17 | Štěpánek Roman |
|
| 24. | Út | 19.3.2024 | Jelen Semena Ostrava | 13 | : | 5 | Démoni Ostrava | U Vašiců Kyjovice, Kyjovice | |
18:00 | Augustin Tomáš | 31 | : | 17 | Janouškovec Tomáš |
|
| 24. | Út | 19.3.2024 | Tenisák Hlučín | 6 | : | 12 | Boomtym Poruba | U Žáby posezení Děhylov, Děhylov | |
18:00 | Pavlorek Patrik | 19 | : | 27 | Rucký Aleš |
|
| 24. | Út | 19.3.2024 | U Dvoru Ostrava | 7 | : | 11 | Simpsons Homer Ostrava | U Dvoru Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Kočvara Martin | 17 | : | 28 | Vontor Miroslav |
|
| 24. | Út | 19.3.2024 | PreDARTors Ostrava | 7 | : | 11 | Windson B Ostrava | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Bajgar Tomáš | 17 | : | 28 | Motyčka Lukáš |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 24. | Pá | 15.3.2024 | 13-ka Frýdek-Místek | 12 | : | 6 | Nagano 98 Nezávislí Václavovice | Moto Pub 13 Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Klusáček Jakub | 28 | : | 18 | Sliž Jaromír |
|
| 24. | Pá | 15.3.2024 | Hrozný střelci Frýdek-Místek | 14 | : | 4 | Bernard Frýdek-Místek | U Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Bocviňok Bohumil | 30 | : | 13 | Stuchlík Lukáš |
|
| 24. | Pá | 15.3.2024 | Cross Frýdek-Místek | 10 | : | 8 | Létající včely Kozlovice | Cross bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Ševčík Lukáš | 24 | : | 20 | Zeman Dušan |
|
| 24. | Pá | 15.3.2024 | Gorols Bukovec | 4 | : | 14 | Pohodáři Frýdek | Zahradkář klub Jablunkov, Jablunkov | |
18:00 | Krenželok Adam | 14 | : | 30 | Vnenk Rostislav |
|
| 24. | Ne | 17.3.2024 | Draci Třinec | 6 | : | 12 | Slezští rytíři B Frýdek-Místek | Slovan pivnice Třinec, Třinec | |
12:00 | Habčák Milan | 20 | : | 29 | Weissmann Petr |
|
| 24. | Ne | 17.3.2024 | Šrek Český Těšín | 5 | : | 13 | Matice Kopřivnice | Šrek bar Český Těšín, Český Těšín | |
13:00 | Konečný Lukáš | 14 | : | 30 | Kurečka Zdeněk |
|
| 24. | Ne | 17.3.2024 | Kolonie Žilina | 4 | : | 14 | Šikmá plocha Nový Jičín | Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín | |
14:00 | Tydlačka Martin | 13 | : | 30 | Grulich Martin |
|
| 24. | Ne | 17.3.2024 | Vikings Třinec | 11 | : | 7 | Boconi Návsi | Slovan pivnice Třinec, Třinec | |
16:00 | Valčík Petr | 25 | : | 20 | Zimný Martin |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 24. | Pá | 15.3.2024 | Profin Orlová | 13 | : | 5 | Brooklyn B Havířov | Profin bar Orlová, Orlová | |
18:00 | Krčmář Michal | 28 | : | 14 | Woznica Marián |
|
| 24. | Pá | 15.3.2024 | Degustátoři Kotelna Bohumín | 10 | : | 8 | Michelindarts B Havířov | Kotelna pivnice Bohumín, Bohumín | |
18:30 | Fojtík Jan | 26 | : | 20 | Duda Petr |
|
| 24. | Ne | 17.3.2024 | Eagles Orlová | 14 | : | 4 | Babráci z Ostravy | Profin bar Orlová, Orlová | |
13:30 | Walica David | 30 | : | 13 | Čeliga Viktor |
|
| 24. | Ne | 17.3.2024 | Panthers Poruba | 5 | : | 13 | XPneu Orlová | Šalanda Assen Ostrava-Poruba, Ostrava | |
15:00 | Vyhlídal Jiří | 15 | : | 28 | Ligus Martin |
|
| 24. | Ne | 17.3.2024 | Málka Orlová | 13 | : | 5 | Slezští rytíři Karviná | U Málky restaurace Orlová, Orlová | |
15:30 | Schimke Roman | 29 | : | 16 | Mokrý Stanislav |
|
| 24. | Ne | 17.3.2024 | Střelci Orlová | 9 | : | 10 | Michelindarts Havířov | Profin bar Orlová, Orlová | |
17:00 | Matyášek Petr | 21 | : | 23 | Metz Jan st. |
Zadal: | Metz Jan st. | 18.3.2024 07:03 | Autorizoval: | Automat | 23.3.2024 02:00 |
|
| 24. | Ne | 17.3.2024 | Devils´ Ostrava | 4 | : | 14 | Virus Opava | Ural pivnice Ostrava, Ostrava | |
17:00 | Strmeň Roman | 14 | : | 29 | Výtisk Zbyslav |
|
| 24. | Ne | 17.3.2024 | Rubín Red Stones Ostrava | 8 | : | 10 | Majáček Karviná | Rubín restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Neuwirth Aleš | 19 | : | 25 | Čech Miroslav |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 24. | Po | 18.3.2024 | Dream team Ostrava | 10 | : | 8 | Bulldog Ostrava | Honzík pizzerie Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Tulejová Nikola | 24 | : | 19 | Lukačik Petr |
|
| 24. | Po | 18.3.2024 | Mýto Ostrava | 6 | : | 12 | Max Poruba | Na Mýtě bar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Kopecký Michal | 19 | : | 28 | Lukeš David |
|
| 24. | Po | 18.3.2024 | Mukade Double Ostrava | 11 | : | 7 | Animals Ostrava | Mukade pivní bar a čajovna Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Valík Martin | 25 | : | 19 | Mikysek Vlastimil |
|
| 24. | Po | 18.3.2024 | KLD Ostrava | 11 | : | 7 | Žíznivý dromedár Ostrava | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Loučka Jaromír | 24 | : | 20 | Kračmar Tomáš |
|
| 24. | Út | 19.3.2024 | Esa Ostrava | 13 | : | 5 | Zoltan Ostrava | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Plonka Jan | 29 | : | 13 | Kresta David |
Zadal: | Plonka Jan | 20.3.2024 10:03 | Autorizoval: | Automat | 25.3.2024 02:00 |
|
| 24. | Út | 19.3.2024 | Zlobři Velká Polom | 10 | : | 9 | Simpsons C Ostrava | Pod Kaštany hostinec Dolní Lhota, Dolní Lhota | |
18:00 | Košař Josef | 24 | : | 23 | Szabó Šandor |
|
| 24. | St | 20.3.2024 | Sponzoři Ostrava | 10 | : | 9 | Řízci B z Výškovic | Hero restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Skurňa Roman | 23 | : | 23 | Plevová Jana |
|
| 24. | St | 20.3.2024 | Chobotničky Ostrava | 11 | : | 7 | SDH Florián Proskovice | Partay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Skála Rudolf | 23 | : | 21 | Tomáš Petr |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 24. | Pá | 15.3.2024 | Medúza bar Nový Jičín | 7 | : | 11 | Cross B Frýdek-Místek | Medúza bar Nový Jičín, Nový Jičí | |
18:00 | Kotala Martin | 18 | : | 25 | Foldyna David |
|
| 24. | Pá | 15.3.2024 | Moravia Frýdek-Místek | 16 | : | 2 | Kolonie B Žilina | Eden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Jonák Lubomír | 33 | : | 8 | Kocourek Tomáš |
|
| 24. | Ne | 17.3.2024 | Fortuna Frýdek-Místek | 6 | : | 12 | Krakeni Frýdek-Místek | U Kříže restaurace Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Lutková Drahomíra | 17 | : | 26 | Veverka Martin |
Zadal: | Špaček Martin | 18.3.2024 13:13 | Autorizoval: | Automat | 23.3.2024 02:00 |
|
| 24. | Ne | 17.3.2024 | Omegáci Frýdek-Místek | 8 | : | 10 | Hrozný střelci B Frýdek-Místek | Omega bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Pokorný Pavel | 21 | : | 20 | Köhler Vladimír |
Zadal: | Pokorný Pavel | 18.3.2024 09:32 | Autorizoval: | Automat | 23.3.2024 02:00 |
|
| 24. | Pá | 3.5.2024 | Ogaři Mořkov | | | | Létající včely B Kozlovice | Společenský dům restaurace Mořkov, Mořkov | |
18:30 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 24. | Pá | 15.3.2024 | Michelindarts D Havířov | 8 | : | 10 | Nevada bar Frýdek-Místek | Autobar Havířov, Havířov | |
18:00 | Podlucký Petr | 19 | : | 22 | Dujka Tomáš |
|
| 24. | Pá | 15.3.2024 | Stings Mosty u Jablunkova | 13 | : | 5 | Panteři Třinec | Na Šancích hostinec Mosty u Jablunkova, Mosty u Jablunkova | |
18:00 | Szkatula Radim | 29 | : | 15 | Králová Vanda |
|
| 24. | Pá | 15.3.2024 | Osada Dukla Komorní Lhotka | 12 | : | 6 | Motor bar Frýdek-Místek | Dukla hospůdka Komorní Lhotka, Komorní Lhotka | |
18:00 | Dragoš Rostislav | 27 | : | 18 | Grendziok Marek |
Zadal: | Krawiec Jan | 15.3.2024 23:20 | Autorizoval: | Automat | 21.3.2024 02:00 |
|
| 24. | Pá | 15.3.2024 | Jokers Třinec | 8 | : | 10 | Aligators B Návsí | Puk sportbar Třinec, Třinec | |
18:00 | Mališ Peter | 23 | : | 24 | Szkandera Pavel |
|
| 24. | Ne | 17.3.2024 | Michelindarts C Havířov | 6 | : | 12 | Predators Jablunkov | Autobar Havířov, Havířov | |
14:00 | Doseděl Adam | 17 | : | 27 | Placzek Řehoř |
|
| 24. | Ne | 17.3.2024 | Nevada bar B Frýdek-Místek | 12 | : | 6 | Bull.íci Těšín | Nevada bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Adamcová Miroslava | 27 | : | 17 | Bušfyová Blanka |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 24. | Pá | 15.3.2024 | Armageddon Karviná | 13 | : | 5 | Šatlava Havířov | Tankovna Hutník Karviná, Karviná | |
18:00 | Skopalík František | 31 | : | 14 | Mendlíková Petra |
|
| 24. | Ne | 17.3.2024 | Slezští rytíři D Karviná | 8 | : | 10 | Pracanti Havířov | Pedro restaurace Karviná, Karviná | |
14:00 | Macurák Tomáš | 21 | : | 21 | Khek Kateřina |
|
| 24. | Ne | 17.3.2024 | Elefant Karviná | 10 | : | 8 | XPneu B Orlová | U Modrého slona Karviná, Karviná | |
15:00 | Franková Hana | 22 | : | 19 | Markovič Peter |
|
| 24. | Ne | 17.3.2024 | Banditi z Vagonu Havířov | 14 | : | 4 | Otečkáři Motorest Koukolná | Vagon sportbar Havířov, Havířov | |
15:00 | Malich Milan | 30 | : | 14 | Korbel Stanislav |
|
| 24. | Ne | 17.3.2024 | Los Muertos Karviná | 10 | : | 8 | L.R. Dukan Havířov | Tankovna Hutník Karviná, Karviná | |
17:00 | Siekiera David | 22 | : | 19 | Janošík Kamil |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 24. | Pá | 15.3.2024 | Darts B Bohumín | 13 | : | 5 | Majáček C Karviná | Family bistro Bohumín, Bohumín | |
18:30 | Bravanský Jiří | 27 | : | 13 | Stadtherr Martin |
|
| 24. | Ne | 17.3.2024 | Brooklyn C Draci Havířov | 15 | : | 3 | Kobra Šenov | Brooklyn herna bar Havířov, Havířov | |
13:00 | Jeziorski Antonín | 32 | : | 12 | Toman Petr |
|
| 24. | Ne | 17.3.2024 | Kaplička Orlová | 13 | : | 5 | Iris B Havířov | U Kapličky restaurace Orlová, Orlová | |
16:00 | Gura Jiří | 28 | : | 13 | Merva Petr |
Zadal: | Gura Jiří | 17.3.2024 18:26 | Autorizoval: | Automat | 23.3.2024 02:00 |
|
| 24. | Ne | 17.3.2024 | Hornets Bohumín | 11 | : | 7 | Václavovice D.C. | Sportovka bar Bohumín, Bohumín | |
18:00 | Malota Marek | 22 | : | 18 | Hranický Stanislav |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 24. | Po | 18.3.2024 | Maksíci Poruba | 10 | : | 8 | Kojoti Třebovice | Max pivnice Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Frebort Pavel | 24 | : | 23 | Barta Martin |
|
| 24. | Po | 18.3.2024 | Sokolíci Vřesina | 11 | : | 7 | Kozel B Klimkovice | Na kopci restaurace Vřesina, Vřesina | |
18:00 | Kudela Pavel | 25 | : | 20 | Davidová Silvie |
|
| 24. | Po | 18.3.2024 | Šalanda Assen Ostrava-Poruba | 2 | : | 16 | Jelen B Kyjovice | Šalanda Assen Ostrava-Poruba, Ostrava | |
18:00 | Krakovčík Karel | 8 | : | 33 | Lichý Miroslav |
|
| 24. | Po | 18.3.2024 | Kozel Klimkovice | 9 | : | 10 | Flegmati Poruba | Na podloubí Klimkovice, Klimkovice | |
18:00 | Karkoška Milan | 21 | : | 22 | Král Michal |
|
| 24. | Po | 18.3.2024 | Kojoti B Třebovice | 7 | : | 11 | Lvi Poruba | Na hřišti hospůdka Ostrava-Třebovice, Ostrava | |
18:00 | Pašník Tomáš | 17 | : | 26 | Kubala Radim |
|
| 24. | Út | 19.3.2024 | Luftwaffe Poruba | 11 | : | 7 | Panthers B Poruba | Malé Frisco pivní bar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Kroker Jindřich | 25 | : | 16 | Cisovský David |
|
| 24. | St | 20.3.2024 | Green Svinov | 12 | : | 6 | Maxi-Mukade Poruba | U Kočky Ostrava-Svinov, Ostrava | |
18:00 | Augustin Adam | 28 | : | 16 | Baculík Milan |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 24. | St | 14.2.2024 | Nezažiješ neuvěříš Zábřeh | 6 | : | 12 | Rubačí z Kahanu Ostrava | Kahan hospoda Ostrava, Ostrava | |
00:00 | Borůvka Pavel | 15 | : | 26 | Tichavský Aleš |
|
| 24. | Út | 12.3.2024 | Řízci C z Výškovic | 9 | : | 10 | Rytíři B Ostrava | Řízkárna U Orla Ostrava-Výškovice, Ostrava | |
18:00 | Vajdíková Ivana | 21 | : | 23 | Baran Roman |
|
| 24. | Po | 18.3.2024 | 666 Ostrava | 11 | : | 7 | Simpsons C Bart Ostrava | Hero restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Diringer Marek | 28 | : | 17 | Mík Jiří |
|
| 24. | Po | 18.3.2024 | Kopyta Velká Polom | 10 | : | 8 | Urba Ostrava | Žíznivý dromedár minipivovar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Bojňanský Tomáš | 24 | : | 20 | Kretek René |
Zadal: | Vrbka Martin | 18.3.2024 22:49 | Autorizoval: | Automat | 24.3.2024 02:00 |
|
| 24. | Po | 18.3.2024 | WDK Ostrava | 13 | : | 5 | U Dvoru B Ostrava | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Blecha Radek | 28 | : | 13 | Fejfarová Simona |
|
| 24. | Po | 18.3.2024 | BBB - Přepni ! Ostrava | 11 | : | 7 | Maston jih Ostrava | Kotva restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Bartek Zdenek | 22 | : | 20 | Přeček David |
|
| 24. | Út | 19.3.2024 | Hero Ostrava | 14 | : | 4 | Mýto B Lemuři Ostrava | Hero restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Pospiech Marek | 29 | : | 12 | Skřehot Jaroslav |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 24. | Po | 18.3.2024 | Káňata Radvanice | 8 | : | 10 | Ural Kings Ostrava | U Káňů restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Bednarik Ladislav | 20 | : | 20 | Dobrík Petr |
|
| 24. | Po | 18.3.2024 | Phoenixs Ostrava-Zábřeh | 8 | : | 10 | Bazar no.1 Ostrava | Základna pivnice Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Sokol Jaroslav | 21 | : | 27 | Strejc Otakar |
|
| 24. | Po | 18.3.2024 | Sportdarts Partay Ostrava | 10 | : | 8 | Prajz Hlučín | Partay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Hošek Adam | 24 | : | 22 | Bindač Radim |
|
| 24. | St | 20.3.2024 | Blechy B Petřkovice | 10 | : | 8 | Sportdarts B Partay Ostrava | U Ohřalů restaurace Petřkovice, Ostrava | |
18:00 | Kermaschek Robert | 22 | : | 19 | Kopal Ondřej |
|
| 24. | St | 20.3.2024 | Ural Kings B Ostrava | 8 | : | 10 | Bratrstvo RŠ Ostrava | Ural restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Polášek Tomáš | 18 | : | 24 | Niemiec Petr |
|
| 24. | St | 27.3.2024 | Mimoni Ostrava | 9 | : | 10 | Rubín B Red Stones Ostrava | Kovárna na Bazaru Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Haas Martin | 20 | : | 21 | Drahošan Daniel |
|