|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 12. | Pá | 3.11.2023 | Aligators Návsí | 8 | : | 10 | Darts Bohumín | U Kosa restaurace Návsí, Návsí | |
18:00 | Bugala Jaroslav | 20 | : | 23 | Veselý Roman |
|
| 12. | Pá | 8.12.2023 | Supi Dolní Benešov | 18 | : | 0 | Jestřábi 99 Ostrava | U Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov | |
18:00 | Vinárek René | 36 | : | 7 | Kubánek Josef |
Zadal: | Vinárek René | 8.12.2023 22:58 | Autorizoval: | Automat | 14.12.2023 02:00 |
|
| 12. | Pá | 8.12.2023 | Maníci Frýdek-Místek | 12 | : | 6 | Bad Boys Jablunkov | Motor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Mandys Jakub | 30 | : | 16 | Jochymek Henryk |
Zadal: | Mandys Jakub | 10.12.2023 20:31 | Autorizoval: | Automat | 14.12.2023 02:00 |
|
| 12. | Ne | 10.12.2023 | Řízci z Výškovic | 10 | : | 8 | Bull's-eye Riviéra Frýdek-Místek | Řízkárna U Orla Ostrava-Výškovice, Ostrava | |
14:00 | Šmíd Pavel | 23 | : | 19 | Prudký Jan |
Zadal: | Balog Igor | 11.12.2023 22:02 | Autorizoval: | Automat | 16.12.2023 02:00 |
|
| 12. | Ne | 10.12.2023 | Brooklyn Bull's Havířov | 10 | : | 8 | Ludgeřovice D.C. | Brooklyn herna bar Havířov, Havířov | |
17:00 | Trnka Václav | 25 | : | 20 | Hořín Dalibor |
|
| 12. | Pá | 16.2.2024 | Iris Havířov | 5 | : | 13 | Windson Ostrava | Iris Šipkový Club Havířov, Havířov | |
18:30 | Satinský Aleš | 14 | : | 30 | Surma Stanislav |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 12. | Po | 11.12.2023 | Blechy Petřkovice | 11 | : | 7 | Mistři Ostrava | U Ohřalů restaurace Petřkovice, Ostrava | |
18:00 | Staněk Pavel | 25 | : | 20 | Czekaj Karel |
|
| 12. | Po | 11.12.2023 | B.A.F. !!! Ostrava | 11 | : | 7 | Démoni Ostrava | Modrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Targosz Martin | 23 | : | 21 | Janouškovec Tomáš |
|
| 12. | Út | 12.12.2023 | Jelen Semena Ostrava | 14 | : | 4 | Jestřábi Ostrava | U Vašiců Kyjovice, Kyjovice | |
18:00 | Frýza Pavel | 29 | : | 13 | Švihel Miroslav |
|
| 12. | Út | 12.12.2023 | Windson B Ostrava | 10 | : | 8 | U Káňů Radvanice | Modrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Motyčka Lukáš | 23 | : | 23 | Chovan Jan |
|
| 12. | Út | 12.12.2023 | Jestřábi 66 Ostrava | 14 | : | 4 | Simpsons Homer Ostrava | Permon bar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Videnka Jiří | 31 | : | 15 | Vontor Miroslav |
Zadal: | Videnka Jiří | 12.12.2023 23:34 | Autorizoval: | Automat | 18.12.2023 02:00 |
|
| 12. | Út | 12.12.2023 | PreDARTors Ostrava | 5 | : | 13 | Boomtym Poruba | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Gehry Jan | 13 | : | 28 | Rucký Aleš |
|
| 12. | Út | 12.12.2023 | U Dvoru Ostrava | 13 | : | 5 | Pat.rick Poruba | U Dvoru Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Kočvara Martin | 29 | : | 17 | Štěpánek Roman |
|
| 12. | Út | 12.12.2023 | Tenisák Hlučín | 10 | : | 9 | Rytíři Ostrava | U Žáby posezení Děhylov, Děhylov | |
18:00 | Pavlorek Patrik | 23 | : | 19 | Čelovský Jan |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 12. | Pá | 8.12.2023 | Gorols Bukovec | 14 | : | 4 | Matice Kopřivnice | Zahradkář klub Jablunkov, Jablunkov | |
18:00 | Brózda David | 32 | : | 13 | Kurečka Zdeněk |
Zadal: | Lysek Rudolf | 8.12.2023 20:53 | Autorizoval: | Automat | 14.12.2023 02:00 |
|
| 12. | Pá | 8.12.2023 | Cross Frýdek-Místek | 12 | : | 6 | Boconi Návsi | Cross bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Ševčík Lukáš | 27 | : | 19 | Zimný Martin |
|
| 12. | Pá | 8.12.2023 | Hrozný střelci Frýdek-Místek | 13 | : | 5 | Pohodáři Frýdek | U Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Bocviňok Bohumil | 30 | : | 11 | Vnenk Rostislav |
|
| 12. | Pá | 8.12.2023 | Nagano 98 Nezávislí Václavovice | 9 | : | 10 | Létající včely Kozlovice | Nagano hostinec Václavovice, Václavovice | |
18:00 | Sliž Jaromír | 23 | : | 21 | Vyvial Martin |
Zadal: | Vyvial Martin | 8.12.2023 23:03 | Autorizoval: | Automat | 14.12.2023 02:00 |
|
| 12. | Pá | 8.12.2023 | Bernard Frýdek-Místek | 10 | : | 8 | Šikmá plocha Nový Jičín | Bernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Stuchlík Lukáš | 23 | : | 20 | Kratochvíl Martin |
Zadal: | Stuchlík Lukáš | 9.12.2023 10:59 | Autorizoval: | Automat | 14.12.2023 02:00 |
|
| 12. | Pá | 8.12.2023 | 13-ka Frýdek-Místek | 6 | : | 12 | Vikings Třinec | Moto Pub 13 Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Klusáček Jakub | 15 | : | 27 | Valčík Petr |
|
| 12. | Ne | 10.12.2023 | Draci Třinec | 16 | : | 2 | Šrek Český Těšín | Slovan pivnice Třinec, Třinec | |
12:00 | Habčák Milan | 34 | : | 10 | Konečný Lukáš |
Zadal: | Walek Miloš | 10.12.2023 19:33 | Autorizoval: | Automat | 16.12.2023 02:00 |
|
| 12. | Ne | 10.12.2023 | Kolonie Žilina | 5 | : | 13 | Slezští rytíři B Frýdek-Místek | Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín | |
14:00 | Alt Vladislav | 17 | : | 30 | Havlík Michal |
Zadal: | Havlík Michal | 10.12.2023 16:33 | Autorizoval: | Automat | 16.12.2023 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 12. | Pá | 8.12.2023 | Degustátoři Kotelna Bohumín | 8 | : | 10 | Virus Opava | Kotelna pivnice Bohumín, Bohumín | |
18:30 | Hudák Martin | 20 | : | 25 | Výtisk Zbyslav |
|
| 12. | Ne | 10.12.2023 | Majáček Karviná | 15 | : | 3 | Michelindarts Havířov | Majáček restaurace Karviná, Karviná | |
13:00 | Čech Miroslav | 31 | : | 9 | Metz Jan st. |
|
| 12. | Ne | 10.12.2023 | Panthers Poruba | 7 | : | 11 | Michelindarts B Havířov | Šalanda Assen Ostrava-Poruba, Ostrava | |
15:00 | Vyhlídal Jiří | 17 | : | 24 | Duda Petr |
Zadal: | Staněk David | 10.12.2023 17:46 | Autorizoval: | Automat | 16.12.2023 02:00 |
|
| 12. | Ne | 10.12.2023 | Střelci Orlová | 13 | : | 5 | Babráci z Ostravy | Profin bar Orlová, Orlová | |
17:00 | Matyášek Petr | 28 | : | 15 | Čeliga Viktor |
|
| 12. | Ne | 10.12.2023 | Málka Orlová | 12 | : | 6 | Brooklyn B Havířov | U Málky restaurace Orlová, Orlová | |
17:00 | Schimke Roman | 30 | : | 14 | Woznica Marián |
|
| 12. | Ne | 10.12.2023 | Rubín Red Stones Ostrava | 13 | : | 5 | Eagles Orlová | Rubín restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Neuwirth Aleš | 28 | : | 13 | Walica David |
|
| 12. | Pá | 5.1.2024 | Profin Orlová | 13 | : | 5 | Devils´ Ostrava | Profin bar Orlová, Orlová | |
18:00 | Krčmář Michal | 27 | : | 16 | Strmeň Roman |
|
| 12. | Pá | 9.2.2024 | XPneu Orlová | 12 | : | 6 | Slezští rytíři Karviná | Perex restaurace Orlová, Orlová | |
18:00 | Ligus Martin | 26 | : | 15 | Mokrý Stanislav |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 12. | Po | 11.12.2023 | Mukade Double Ostrava | 8 | : | 10 | Simpsons C Ostrava | Mukade pivní bar a čajovna Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Valík Martin | 20 | : | 25 | Kielbas Josef |
|
| 12. | Po | 11.12.2023 | Mýto Ostrava | 8 | : | 10 | Žíznivý dromedár Ostrava | Na Mýtě bar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Kopecký Michal | 19 | : | 23 | Ponc Igor |
|
| 12. | Po | 11.12.2023 | Dream team Ostrava | 7 | : | 11 | SDH Florián Proskovice | Honzík pizzerie Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Tulejová Nikola | 20 | : | 28 | Tomáš Petr |
|
| 12. | Út | 12.12.2023 | Zoltan Ostrava | 11 | : | 7 | Max Poruba | Česká hospoda Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Kresta David | 23 | : | 21 | Lukeš David |
|
| 12. | Út | 12.12.2023 | Esa Ostrava | 7 | : | 11 | KLD Ostrava | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Plonka Jan | 19 | : | 24 | Loučka Jaromír |
Zadal: | Plonka Jan | 13.12.2023 16:08 | Autorizoval: | Automat | 18.12.2023 02:00 |
|
| 12. | St | 13.12.2023 | Sponzoři Ostrava | 9 | : | 10 | Animals Ostrava | Hero restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Skurňa Roman | 21 | : | 23 | Mikysek Vlastimil |
Zadal: | Svoboda David | 14.12.2023 20:50 | Autorizoval: | Automat | 19.12.2023 02:00 |
|
| 12. | St | 13.12.2023 | Chobotničky Ostrava | 12 | : | 6 | Zlobři Velká Polom | Partay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Hanulík Lukáš | 27 | : | 17 | Demel Hynek |
|
| 12. | Pá | 22.12.2023 | Řízci B z Výškovic | 13 | : | 5 | Bulldog Ostrava | Řízkárna U Orla Ostrava-Výškovice, Ostrava | |
18:00 | Plevová Jana | 29 | : | 20 | Lukačik Petr |
Zadal: | Plevová Jana | 22.12.2023 21:14 | Autorizoval: | Automat | 28.12.2023 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 12. | Pá | 8.12.2023 | Medúza bar Nový Jičín | 12 | : | 6 | Omegáci Frýdek-Místek | Medúza bar Nový Jičín, Nový Jičí | |
18:00 | Floriančič Ondřej | 29 | : | 16 | Pokorný Pavel |
Zadal: | Bartoň Martin | 11.12.2023 11:10 | Autorizoval: | Automat | 14.12.2023 02:00 |
|
| 12. | Ne | 10.12.2023 | Krakeni Frýdek-Místek | 10 | : | 8 | Lašská jizba Sedliště | Eden sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Veverka Martin | 25 | : | 18 | Vávra Josef |
|
| 12. | Ne | 10.12.2023 | Lišáci Kovárna Frýdek-Místek | 1 | : | 17 | Moravia Frýdek-Místek | Moto Pub 13 Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Mičulková Michaela | 3 | : | 34 | Jonák Lubomír |
|
| 12. | Ne | 10.12.2023 | Fenix Frenštát pod Radhoštěm | 14 | : | 4 | Kolonie B Žilina | Muzic sportbar Frenštát pod Radhoštěm, Frenštát pod Radhoštěm | |
16:30 | Srněnský Lukáš | 30 | : | 15 | Kocourek Tomáš |
|
| 12. | Ne | 10.12.2023 | Fortuna Frýdek-Místek | 15 | : | 3 | Létající včely B Kozlovice | U Kříže restaurace Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Lutková Drahomíra | 31 | : | 14 | Fojtík Jaroslav |
|
| 12. | Pá | 22.12.2023 | Ogaři Mořkov | 8 | : | 10 | Hrozný střelci B Frýdek-Místek | Společenský dům restaurace Mořkov, Mořkov | |
18:30 | Matula Lukáš | 20 | : | 24 | Köhler Vladimír |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 12. | Pá | 8.12.2023 | Osada Dukla Komorní Lhotka | 12 | : | 6 | Bazinga Frýdek-Místek | Dukla hospůdka Komorní Lhotka, Komorní Lhotka | |
18:00 | Bělíček Marcel | 28 | : | 16 | Dorňáková Kateřina |
|
| 12. | Pá | 8.12.2023 | Stings Mosty u Jablunkova | 5 | : | 13 | Predators Jablunkov | Na Šancích hostinec Mosty u Jablunkova, Mosty u Jablunkova | |
18:00 | Szkatula Radim | 15 | : | 29 | Janeczková Miroslava |
|
| 12. | Pá | 8.12.2023 | Michelindarts D Havířov | 5 | : | 13 | Jokers Třinec | Autobar Havířov, Havířov | |
18:00 | Podlucký Petr | 17 | : | 28 | Mališ Peter |
|
| 12. | Ne | 10.12.2023 | Michelindarts C Havířov | 10 | : | 8 | Bull.íci Těšín | Autobar Havířov, Havířov | |
14:00 | Doseděl Adam | 22 | : | 20 | Bušfyová Blanka |
|
| 12. | Ne | 10.12.2023 | Panteři Třinec | 9 | : | 10 | Motor bar Frýdek-Místek | Puk sportbar Třinec, Třinec | |
15:00 | Králová Vanda | 22 | : | 23 | Grendziok Marek |
Zadal: | Králová Vanda | 11.12.2023 12:53 | Autorizoval: | Automat | 16.12.2023 02:00 |
|
| 12. | Ne | 10.12.2023 | Maníci B Frýdek-Místek | 8 | : | 10 | Aligators B Návsí | Motor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Bartoněk Jan | 21 | : | 22 | Sikora Jakub |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 12. | Ne | 10.12.2023 | Slezští rytíři C Karviná | 10 | : | 9 | Majáček B Karviná | Pedro restaurace Karviná, Karviná | |
14:00 | Mokrý Lukáš | 24 | : | 23 | Zollerová Rút |
|
| 12. | Ne | 10.12.2023 | Elefant Karviná | 11 | : | 7 | Banditi z Vagonu Havířov | U Modrého slona Karviná, Karviná | |
15:00 | Franková Hana | 26 | : | 21 | Malich Milan |
|
| 12. | Ne | 10.12.2023 | Slezští rytíři D Karviná | 5 | : | 13 | Otečkáři Motorest Koukolná | Pedro restaurace Karviná, Karviná | |
17:00 | Macurák Tomáš | 13 | : | 30 | Korbel Stanislav |
|
| 12. | Ne | 10.12.2023 | Los Muertos Karviná | 13 | : | 5 | Šatlava Havířov | Tankovna Hutník Karviná, Karviná | |
17:00 | Siekiera David | 31 | : | 14 | Mendlíková Petra |
|
| 12. | Ne | 10.12.2023 | XPneu B Orlová | 16 | : | 2 | Pracanti Havířov | Perex restaurace Orlová, Orlová | |
17:00 | Markovič Peter | 33 | : | 10 | Khek Kateřina |
Zadal: | Markovič Peter | 10.12.2023 20:12 | Autorizoval: | Automat | 16.12.2023 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 12. | Pá | 8.12.2023 | Freďouši Beéčka Darkovičky | 11 | : | 7 | Iris B Havířov | U Šenkýřky Darkovičky, Darkovičky | |
18:30 | Gaj Dominik | 26 | : | 20 | Merva Petr |
Zadal: | Gaj Dominik | 8.12.2023 21:15 | Autorizoval: | Automat | 14.12.2023 02:00 |
|
| 12. | Pá | 8.12.2023 | Darts B Bohumín | 11 | : | 7 | Václavovice D.C. | Family bistro Bohumín, Bohumín | |
18:30 | Bravanský Jiří | 26 | : | 19 | Hranický Stanislav |
|
| 12. | Ne | 10.12.2023 | Orli Orlová | 11 | : | 7 | Šipkaři Od Dejva Orlová | U Króla restaurace Orlová, Orlová | |
15:30 | Maršálek Petr | 27 | : | 20 | Bystroň Bogdan |
Zadal: | Maršálek Petr | 10.12.2023 22:42 | Autorizoval: | Automat | 16.12.2023 02:00 |
|
| 12. | Ne | 10.12.2023 | Kaplička Orlová | 7 | : | 11 | Orli B Orlová | U Kapličky restaurace Orlová, Orlová | |
16:00 | Gura Jiří | 17 | : | 26 | Maršálek Jaroslav |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 12. | Po | 11.12.2023 | Jelen C Kyjovice | 5 | : | 13 | Flegmati Poruba | U Vašiců Kyjovice, Kyjovice | |
18:00 | Šurányi Karel | 16 | : | 28 | Král Michal |
|
| 12. | Po | 11.12.2023 | Sokolíci Vřesina | 13 | : | 5 | Maxi-Mukade Poruba | Na kopci restaurace Vřesina, Vřesina | |
18:00 | Kudela Pavel | 29 | : | 15 | Žabka Petr |
Zadal: | Kudela Pavel | 12.12.2023 09:31 | Autorizoval: | Automat | 17.12.2023 02:00 |
|
| 12. | Po | 11.12.2023 | Kozel B Klimkovice | 12 | : | 6 | Panthers B Poruba | Na podloubí Klimkovice, Klimkovice | |
18:00 | Davidová Silvie | 26 | : | 18 | Cisovský David |
|
| 12. | Po | 11.12.2023 | Šalanda Assen Ostrava-Poruba | 9 | : | 10 | Kojoti B Třebovice | Šalanda Assen Ostrava-Poruba, Ostrava | |
18:00 | Krakovčík Karel | 22 | : | 22 | Pašník Tomáš |
|
| 12. | Po | 11.12.2023 | Maksíci Poruba | 9 | : | 10 | Kozel Klimkovice | Max pivnice Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Frebort Pavel | 21 | : | 26 | Lubojacký Jan |
|
| 12. | Út | 12.12.2023 | Luftwaffe Poruba | 3 | : | 15 | Jelen B Kyjovice | Malé Frisco pivní bar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Kroker Jindřich | 13 | : | 32 | Lichý Miroslav |
Zadal: | Lichý Miroslav | 15.12.2023 20:55 | Autorizoval: | Automat | 18.12.2023 02:00 |
|
| 12. | St | 13.12.2023 | Green Svinov | 10 | : | 8 | Lvi Poruba | U Kočky Ostrava-Svinov, Ostrava | |
18:00 | Buček Dalibor | 25 | : | 21 | Dvořák Lukáš |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 12. | Po | 11.12.2023 | Nezažiješ neuvěříš Zábřeh | 5 | : | 13 | Rytíři B Ostrava | Kahan hospoda Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Borůvka Pavel | 15 | : | 28 | Baran Roman |
|
| 12. | Po | 11.12.2023 | Kopyta Velká Polom | 14 | : | 4 | U Dvoru B Ostrava | Žíznivý dromedár minipivovar Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Vrbka Jiří | 32 | : | 12 | Fejfarová Simona |
Zadal: | Vrbka Martin | 11.12.2023 22:03 | Autorizoval: | Automat | 17.12.2023 02:00 |
|
| 12. | Po | 11.12.2023 | 666 Ostrava | 15 | : | 3 | Rubačí z Kahanu Ostrava | Hero restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Diringer Marek | 31 | : | 11 | Tichavský Aleš |
Zadal: | Diringer Marek | 12.12.2023 12:12 | Autorizoval: | Automat | 17.12.2023 02:00 |
|
| 12. | Po | 11.12.2023 | Simpsons C Bart Ostrava | 13 | : | 5 | Urba Ostrava | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Mík Jiří | 27 | : | 16 | Ondračka Jaroslav |
Zadal: | Lukasík Tomáš | 12.12.2023 16:40 | Autorizoval: | Automat | 17.12.2023 02:00 |
|
| 12. | Po | 11.12.2023 | WDK Ostrava | 7 | : | 11 | Řízci C z Výškovic | MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Blecha Radek | 17 | : | 27 | Vajdíková Ivana |
|
| 12. | Út | 12.12.2023 | Hero Ostrava | 10 | : | 9 | Maston jih Ostrava | Hero restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Pospiech Marek | 22 | : | 20 | Kopas Jaroslav |
|
| 12. | Út | 12.12.2023 | Šipkaři Meteor Vratimov | 14 | : | 4 | Mýto B Lemuři Ostrava | Meteor hospůdka Vratimov, Vratimov | |
18:00 | Levák Jindřich | 29 | : | 11 | Skřehot Jaroslav |
Zadal: | Levák Jindřich | 12.12.2023 21:35 | Autorizoval: | Automat | 18.12.2023 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 12. | Po | 11.12.2023 | Triangl Hlučín | 2 | : | 16 | Bratrstvo RŠ Ostrava | Triangl restaurace Hlučín, Hlučín | |
18:00 | Konior Jan | 6 | : | 34 | Niemiec Petr |
|
| 12. | Po | 11.12.2023 | Phoenixs Ostrava-Zábřeh | 6 | : | 12 | Rubín B Red Stones Ostrava | Základna pivnice Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Sokol Jaroslav | 16 | : | 26 | Drahošan Daniel |
|
| 12. | Po | 11.12.2023 | Káňata Radvanice | 7 | : | 11 | Tenisák B Děhylov | U Káňů restaurace Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Kurděják Jiří | 18 | : | 27 | Hopp Marek |
|
| 12. | Út | 12.12.2023 | Ural Kings Ostrava | 8 | : | 10 | Bazar no.1 Ostrava | Ural bar-herna Ostrava, Ostrava | |
18:00 | Dobrík Petr | 21 | : | 24 | Strejc Otakar |
|
| 12. | Út | 12.12.2023 | Mimoni Ostrava | 13 | : | 5 | Sportdarts Partay Ostrava | Kovárna na Bazaru Ostrava-Zábřeh, Ostrava | |
18:00 | Haas Martin | 27 | : | 16 | Kočí Vítězslav |
|
| 12. | St | 13.12.2023 | Blechy B Petřkovice | 13 | : | 5 | Ural Kings B Ostrava | U Ohřalů restaurace Petřkovice, Ostrava | |
18:00 | Kermaschek Robert | 29 | : | 19 | Polášek Tomáš |
|