Rozpis ligových utkání
UŠO > Moravskoslezský kraj > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
A. liga - 1.liga
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.11.9.2020Supi Dolní Benešov12:6Dream team OstravaU Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov
18:00Vinárek René24:15Mitas Filip
1.Ne13.9.2020Žraloci Tichá12:6Jestřábi 99 OstravaU Kováčka hostinec Kozlovice, Kozlovice
13:00Jozek Martin27:19Kubánek Josef
1.Ne13.9.2020Hrozný střelci Frýdek-Místek11:7Ludgeřovice D.C.U Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00Koždoň Jan25:19Hořín Dalibor
1.Ne13.9.2020Leninovci Bambelocy Havířov10:8Gerlich B FulnekU Lenina hospůdka Havířov, Havířov
18:00Dík Břetislav24:19Adamec Radek
2.18.9.2020Jestřábi 99 Ostrava7:11Leninovci Bambelocy HavířovPermon bar Ostrava, Ostrava
18:00Kubánek Josef24:27Dík Břetislav
2.Ne20.9.2020Gerlich B Fulnek7:11Kings TřinecU Fojtíků Fulnek, Fulnek
16:30Adamec Radek19:27Ficek Marek
2.Ne20.9.2020Dream team Ostrava15:3Bad Boys JablunkovHonzík pizzerie Ostrava, Ostrava
17:00Mitas Filip33:11Jochymek Henryk
2.Ne20.9.2020Brooklyn Bull's Havířov7:11Supi Dolní BenešovBrooklyn herna bar Havířov, Havířov
17:00Lacina Jiří18:26Gaidečka Petr
2.Ne20.9.2020Tazman Jr.-Doctor's Ostrava15:3Žraloci TicháHavránek restaurace Ostrava, Ostrava
18:00Jamrož Jiří31:9Prokopovský Libor
1.25.9.2020Bad Boys Jablunkov8:10Tazman Jr.-Doctor's OstravaU Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov
18:00Karch Libor21:24Jamrož Jiří
3.2.10.2020Supi Dolní Benešov16:2Hrozný střelci Frýdek-MístekU Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov
18:00Vinárek René33:10Koždoň Jan
3.2.10.2020Bad Boys Jablunkov12:6Brooklyn Bull's HavířovU Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov
18:00Jochymek Henryk24:15Milerski Libor
3.2.10.2020Kings Třinec13:5Jestřábi 99 OstravaU Rumcajse Třinec, Třinec
18:00Ficek Marek30:16Palát Milan
3.Ne4.10.2020Žraloci Tichá4:14Dream team OstravaU Kováčka hostinec Kozlovice, Kozlovice
13:00Jozek Martin12:31Mitas Filip
3.Ne4.10.2020Maníci Frýdek-Místek10:8Gerlich B FulnekEden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00Mandys Jakub24:21Kotůlek Lukáš
3.Ne4.10.2020Leninovci Bambelocy Havířov11:7Tazman Jr.-Doctor's OstravaU Lenina hospůdka Havířov, Havířov
18:00Dík Břetislav27:21Jamrož Jiří
4.9.10.2020Jestřábi 99 OstravaManíci Frýdek-MístekPermon bar Ostrava, Ostrava
18:00
4.Ne11.10.2020Hrozný střelci Frýdek-Místek12:6Bad Boys JablunkovU Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00Koždoň Jan26:16Jochymek Henryk
4.Ne11.10.2020Dream team Ostrava9:10Leninovci Bambelocy HavířovHonzík pizzerie Ostrava, Ostrava
17:00Mitas Filip22:24Dík Břetislav
4.Ne11.10.2020Brooklyn Bull's HavířovŽraloci TicháBrooklyn herna bar Havířov, Havířov
17:00
4.Ne11.10.2020Tazman Jr.-Doctor's OstravaKings TřinecHavránek restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
5.16.10.2020Supi Dolní BenešovLudgeřovice D.C.U Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov
18:00
5.16.10.2020Kings TřinecDream team OstravaU Rumcajse Třinec, Třinec
18:00
5.Ne18.10.2020Žraloci TicháHrozný střelci Frýdek-MístekU Kováčka hostinec Kozlovice, Kozlovice
13:00
5.Ne18.10.2020Maníci Frýdek-MístekTazman Jr.-Doctor's OstravaEden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00
5.Ne18.10.2020Leninovci Bambelocy HavířovBrooklyn Bull's HavířovU Lenina hospůdka Havířov, Havířov
18:00
6.St21.10.2020Ludgeřovice D.C.Gerlich B FulnekSelský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice
18:00
6.23.10.2020Supi Dolní BenešovBad Boys JablunkovU Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov
18:00
6.Ne25.10.2020Hrozný střelci Frýdek-MístekLeninovci Bambelocy HavířovU Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00
6.Ne25.10.2020Dream team OstravaManíci Frýdek-MístekHonzík pizzerie Ostrava, Ostrava
17:00
6.Ne25.10.2020Brooklyn Bull's HavířovKings TřinecBrooklyn herna bar Havířov, Havířov
17:00
7.30.10.2020Bad Boys JablunkovLudgeřovice D.C.U Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov
18:00
7.30.10.2020Kings TřinecHrozný střelci Frýdek-MístekU Rumcajse Třinec, Třinec
18:00
7.Ne1.11.2020Žraloci TicháSupi Dolní BenešovU Kováčka hostinec Kozlovice, Kozlovice
13:00
7.Ne1.11.2020Maníci Frýdek-MístekBrooklyn Bull's HavířovEden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00
7.Ne1.11.2020Gerlich B FulnekJestřábi 99 OstravaU Fojtíků Fulnek, Fulnek
16:30
8.St11.11.2020Ludgeřovice D.C.Jestřábi 99 OstravaSelský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice
18:00
8.13.11.2020Supi Dolní BenešovLeninovci Bambelocy HavířovU Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov
18:00
8.13.11.2020Bad Boys JablunkovŽraloci TicháU Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov
18:00
8.Ne15.11.2020Hrozný střelci Frýdek-MístekManíci Frýdek-MístekU Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00
8.Ne15.11.2020Tazman Jr.-Doctor's OstravaGerlich B FulnekHavránek restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
9.20.11.2020Kings TřinecSupi Dolní BenešovU Rumcajse Třinec, Třinec
18:00
9.20.11.2020Jestřábi 99 OstravaTazman Jr.-Doctor's OstravaPermon bar Ostrava, Ostrava
18:00
9.Ne22.11.2020Žraloci TicháLudgeřovice D.C.U Kováčka hostinec Kozlovice, Kozlovice
13:00
9.Ne22.11.2020Gerlich B FulnekDream team OstravaU Fojtíků Fulnek, Fulnek
16:30
9.Ne22.11.2020Leninovci Bambelocy HavířovBad Boys JablunkovU Lenina hospůdka Havířov, Havířov
18:00
10.St25.11.2020Ludgeřovice D.C.Tazman Jr.-Doctor's OstravaSelský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice
18:00
10.27.11.2020Supi Dolní BenešovManíci Frýdek-MístekU Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov
18:00
10.27.11.2020Bad Boys JablunkovKings TřinecU Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov
18:00
10.Ne29.11.2020Žraloci TicháLeninovci Bambelocy HavířovU Kováčka hostinec Kozlovice, Kozlovice
13:00
10.Ne29.11.2020Dream team OstravaJestřábi 99 OstravaHonzík pizzerie Ostrava, Ostrava
17:00
10.Ne29.11.2020Brooklyn Bull's HavířovGerlich B FulnekBrooklyn herna bar Havířov, Havířov
17:00
11.4.12.2020Kings TřinecŽraloci TicháU Rumcajse Třinec, Třinec
18:00
11.4.12.2020Jestřábi 99 OstravaBrooklyn Bull's HavířovPermon bar Ostrava, Ostrava
18:00
11.Ne6.12.2020Maníci Frýdek-MístekBad Boys JablunkovEden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00
11.Ne6.12.2020Gerlich B FulnekHrozný střelci Frýdek-MístekU Fojtíků Fulnek, Fulnek
16:30
11.Ne6.12.2020Leninovci Bambelocy HavířovLudgeřovice D.C.U Lenina hospůdka Havířov, Havířov
18:00
11.Ne6.12.2020Tazman Jr.-Doctor's OstravaDream team OstravaHavránek restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
12.St9.12.2020Ludgeřovice D.C.Dream team OstravaSelský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice
18:00
12.Ne13.12.2020Žraloci TicháManíci Frýdek-MístekU Kováčka hostinec Kozlovice, Kozlovice
13:00
12.Ne13.12.2020Hrozný střelci Frýdek-MístekJestřábi 99 OstravaU Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00
12.Ne13.12.2020Brooklyn Bull's HavířovTazman Jr.-Doctor's OstravaBrooklyn herna bar Havířov, Havířov
17:00
12.Ne13.12.2020Leninovci Bambelocy HavířovKings TřinecU Lenina hospůdka Havířov, Havířov
18:00
13.18.12.2020Kings TřinecLudgeřovice D.C.U Rumcajse Třinec, Třinec
18:00
13.Ne20.12.2020Maníci Frýdek-MístekLeninovci Bambelocy HavířovEden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00
13.Ne20.12.2020Gerlich B FulnekSupi Dolní BenešovU Fojtíků Fulnek, Fulnek
16:30
13.Ne20.12.2020Dream team OstravaBrooklyn Bull's HavířovHonzík pizzerie Ostrava, Ostrava
17:00
13.Ne20.12.2020Tazman Jr.-Doctor's OstravaHrozný střelci Frýdek-MístekHavránek restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
14.St6.1.2021Ludgeřovice D.C.Brooklyn Bull's HavířovSelský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice
18:00
14.8.1.2021Supi Dolní BenešovJestřábi 99 OstravaU Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov
18:00
14.8.1.2021Bad Boys JablunkovGerlich B FulnekU Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov
18:00
14.8.1.2021Kings TřinecManíci Frýdek-MístekU Rumcajse Třinec, Třinec
18:00
14.Ne10.1.2021Hrozný střelci Frýdek-MístekDream team OstravaU Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00
15.15.1.2021Jestřábi 99 OstravaBad Boys JablunkovPermon bar Ostrava, Ostrava
18:00
15.Ne17.1.2021Maníci Frýdek-MístekLudgeřovice D.C.Eden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00
15.Ne17.1.2021Gerlich B FulnekŽraloci TicháU Fojtíků Fulnek, Fulnek
16:30
15.Ne17.1.2021Brooklyn Bull's HavířovHrozný střelci Frýdek-MístekBrooklyn herna bar Havířov, Havířov
17:00
15.Ne17.1.2021Tazman Jr.-Doctor's OstravaSupi Dolní BenešovHavránek restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
16.St20.1.2021Ludgeřovice D.C.Hrozný střelci Frýdek-MístekSelský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice
18:00
16.22.1.2021Jestřábi 99 OstravaŽraloci TicháPermon bar Ostrava, Ostrava
18:00
16.Ne24.1.2021Gerlich B FulnekLeninovci Bambelocy HavířovU Fojtíků Fulnek, Fulnek
16:30
16.Ne24.1.2021Dream team OstravaSupi Dolní BenešovHonzík pizzerie Ostrava, Ostrava
17:00
16.Ne24.1.2021Tazman Jr.-Doctor's OstravaBad Boys JablunkovHavránek restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
17.29.1.2021Kings TřinecGerlich B FulnekU Rumcajse Třinec, Třinec
18:00
17.29.1.2021Bad Boys JablunkovDream team OstravaU Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov
18:00
17.29.1.2021Supi Dolní BenešovBrooklyn Bull's HavířovU Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov
18:00
17.Ne31.1.2021Žraloci TicháTazman Jr.-Doctor's OstravaU Kováčka hostinec Kozlovice, Kozlovice
13:00
17.Ne31.1.2021Leninovci Bambelocy HavířovJestřábi 99 OstravaU Lenina hospůdka Havířov, Havířov
18:00
18.5.2.2021Jestřábi 99 OstravaKings TřinecPermon bar Ostrava, Ostrava
18:00
18.Ne7.2.2021Hrozný střelci Frýdek-MístekSupi Dolní BenešovU Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00
18.Ne7.2.2021Gerlich B FulnekManíci Frýdek-MístekU Fojtíků Fulnek, Fulnek
16:30
18.Ne7.2.2021Brooklyn Bull's HavířovBad Boys JablunkovBrooklyn herna bar Havířov, Havířov
17:00
18.Ne7.2.2021Dream team OstravaŽraloci TicháHonzík pizzerie Ostrava, Ostrava
17:00
18.Ne7.2.2021Tazman Jr.-Doctor's OstravaLeninovci Bambelocy HavířovHavránek restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
19.12.2.2021Bad Boys JablunkovHrozný střelci Frýdek-MístekU Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov
18:00
19.12.2.2021Kings TřinecTazman Jr.-Doctor's OstravaU Rumcajse Třinec, Třinec
18:00
19.Ne14.2.2021Žraloci TicháBrooklyn Bull's HavířovU Kováčka hostinec Kozlovice, Kozlovice
13:00
19.Ne14.2.2021Maníci Frýdek-MístekJestřábi 99 OstravaEden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00
19.Ne14.2.2021Leninovci Bambelocy HavířovDream team OstravaU Lenina hospůdka Havířov, Havířov
18:00
20.St17.2.2021Ludgeřovice D.C.Supi Dolní BenešovSelský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice
18:00
20.Ne21.2.2021Hrozný střelci Frýdek-MístekŽraloci TicháU Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00
20.Ne21.2.2021Brooklyn Bull's HavířovLeninovci Bambelocy HavířovBrooklyn herna bar Havířov, Havířov
17:00
20.Ne21.2.2021Dream team OstravaKings TřinecHonzík pizzerie Ostrava, Ostrava
17:00
20.Ne21.2.2021Tazman Jr.-Doctor's OstravaManíci Frýdek-MístekHavránek restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
21.26.2.2021Bad Boys JablunkovSupi Dolní BenešovU Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov
18:00
21.26.2.2021Kings TřinecBrooklyn Bull's HavířovU Rumcajse Třinec, Třinec
18:00
21.Ne28.2.2021Maníci Frýdek-MístekDream team OstravaEden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00
21.Ne28.2.2021Gerlich B FulnekLudgeřovice D.C.U Fojtíků Fulnek, Fulnek
16:30
21.Ne28.2.2021Leninovci Bambelocy HavířovHrozný střelci Frýdek-MístekU Lenina hospůdka Havířov, Havířov
18:00
22.St3.3.2021Ludgeřovice D.C.Bad Boys JablunkovSelský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice
18:00
22.5.3.2021Supi Dolní BenešovŽraloci TicháU Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov
18:00
22.5.3.2021Jestřábi 99 OstravaGerlich B FulnekPermon bar Ostrava, Ostrava
18:00
22.Ne7.3.2021Hrozný střelci Frýdek-MístekKings TřinecU Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00
22.Ne7.3.2021Brooklyn Bull's HavířovManíci Frýdek-MístekBrooklyn herna bar Havířov, Havířov
17:00
23.12.3.2021Jestřábi 99 OstravaLudgeřovice D.C.Permon bar Ostrava, Ostrava
18:00
23.Ne14.3.2021Žraloci TicháBad Boys JablunkovU Kováčka hostinec Kozlovice, Kozlovice
13:00
23.Ne14.3.2021Maníci Frýdek-MístekHrozný střelci Frýdek-MístekEden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00
23.Ne14.3.2021Gerlich B FulnekTazman Jr.-Doctor's OstravaU Fojtíků Fulnek, Fulnek
16:30
23.Ne14.3.2021Leninovci Bambelocy HavířovSupi Dolní BenešovU Lenina hospůdka Havířov, Havířov
18:00
24.St17.3.2021Ludgeřovice D.C.Žraloci TicháSelský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice
18:00
24.19.3.2021Bad Boys JablunkovLeninovci Bambelocy HavířovU Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov
18:00
24.19.3.2021Supi Dolní BenešovKings TřinecU Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov
18:00
24.Ne21.3.2021Dream team OstravaGerlich B FulnekHonzík pizzerie Ostrava, Ostrava
17:00
24.Ne21.3.2021Tazman Jr.-Doctor's OstravaJestřábi 99 OstravaHavránek restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
25.9.4.2021Kings TřinecBad Boys JablunkovU Rumcajse Třinec, Třinec
18:00
25.9.4.2021Jestřábi 99 OstravaDream team OstravaPermon bar Ostrava, Ostrava
18:00
25.Ne11.4.2021Maníci Frýdek-MístekSupi Dolní BenešovEden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00
25.Ne11.4.2021Gerlich B FulnekBrooklyn Bull's HavířovU Fojtíků Fulnek, Fulnek
16:30
25.Ne11.4.2021Leninovci Bambelocy HavířovŽraloci TicháU Lenina hospůdka Havířov, Havířov
18:00
25.Ne11.4.2021Tazman Jr.-Doctor's OstravaLudgeřovice D.C.Havránek restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
26.St14.4.2021Ludgeřovice D.C.Leninovci Bambelocy HavířovSelský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice
18:00
26.16.4.2021Bad Boys JablunkovManíci Frýdek-MístekU Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov
18:00
26.Ne18.4.2021Žraloci TicháKings TřinecU Kováčka hostinec Kozlovice, Kozlovice
13:00
26.Ne18.4.2021Hrozný střelci Frýdek-MístekGerlich B FulnekU Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00
26.Ne18.4.2021Brooklyn Bull's HavířovJestřábi 99 OstravaBrooklyn herna bar Havířov, Havířov
17:00
26.Ne18.4.2021Dream team OstravaTazman Jr.-Doctor's OstravaHonzík pizzerie Ostrava, Ostrava
17:00
27.23.4.2021Jestřábi 99 OstravaHrozný střelci Frýdek-MístekPermon bar Ostrava, Ostrava
18:00
27.23.4.2021Kings TřinecLeninovci Bambelocy HavířovU Rumcajse Třinec, Třinec
18:00
27.Ne25.4.2021Maníci Frýdek-MístekŽraloci TicháEden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00
27.Ne25.4.2021Dream team OstravaLudgeřovice D.C.Honzík pizzerie Ostrava, Ostrava
17:00
27.Ne25.4.2021Tazman Jr.-Doctor's OstravaBrooklyn Bull's HavířovHavránek restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
28.St28.4.2021Ludgeřovice D.C.Kings TřinecSelský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice
18:00
28.30.4.2021Supi Dolní BenešovGerlich B FulnekU Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov
18:00
28.Ne2.5.2021Hrozný střelci Frýdek-MístekTazman Jr.-Doctor's OstravaU Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00
28.Ne2.5.2021Brooklyn Bull's HavířovDream team OstravaBrooklyn herna bar Havířov, Havířov
17:00
28.Ne2.5.2021Leninovci Bambelocy HavířovManíci Frýdek-MístekU Lenina hospůdka Havířov, Havířov
18:00
29.14.5.2021Jestřábi 99 OstravaSupi Dolní BenešovPermon bar Ostrava, Ostrava
18:00
29.Ne16.5.2021Maníci Frýdek-MístekKings TřinecEden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00
29.Ne16.5.2021Gerlich B FulnekBad Boys JablunkovU Fojtíků Fulnek, Fulnek
16:30
29.Ne16.5.2021Dream team OstravaHrozný střelci Frýdek-MístekHonzík pizzerie Ostrava, Ostrava
17:00
29.Ne16.5.2021Brooklyn Bull's HavířovLudgeřovice D.C.Brooklyn herna bar Havířov, Havířov
17:00
30.St19.5.2021Ludgeřovice D.C.Maníci Frýdek-MístekSelský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice
18:00
30.21.5.2021Bad Boys JablunkovJestřábi 99 OstravaU Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov
18:00
30.21.5.2021Supi Dolní BenešovTazman Jr.-Doctor's OstravaU Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov
18:00
30.Ne23.5.2021Žraloci TicháGerlich B FulnekU Kováčka hostinec Kozlovice, Kozlovice
13:00
30.Ne23.5.2021Hrozný střelci Frýdek-MístekBrooklyn Bull's HavířovU Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00

B. liga - 2.liga skupina A
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Út15.9.2020Hero Ostrava10:9Jestřábi 66 OstravaHero restaurace Ostrava, Ostrava
18:00Pospiech Marek23:24Videnka Jiří
1.Út15.9.2020Mistři Ostrava7:11Sportdarts B Partay OstravaSmyčka restaurace Ostrava, Ostrava
18:00Czekaj Karel21:24Recman Marcel
1.Út15.9.2020Sportdarts Partay Pub Ostrava4:14B.A.F. !!! OstravaPartay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava
18:00Crha Ondřej13:32Targosz Martin
1.Út15.9.2020Bulldog Ostrava4:14Simpsons Homer OstravaRio sportbar Ostrava, Ostrava
18:00Lukačik Petr15:30Vontor Miroslav
1.Út15.9.2020Billiard Bar Dragons Ostrava11:7Pat.rick PorubaPermon bar Ostrava, Ostrava
18:00Haas Jiří23:18Štěpánek Roman
1.Út15.9.2020Target Ostrava11:7Pomíci PorubaU pošty bar Ostrava-Třebovice, Ostrava
18:00Rucký Aleš27:19Výtisk Jakub
1.St16.9.2020Řízci z Výškovic10:9Rio Semena OstravaŘízkárna U Orla Ostrava-Výškovice, Ostrava
18:00Křístková Denisa24:24Frýza Pavel
2.Po21.9.2020Tenisák B Děhylov5:13Pomíci PorubaTenisák sportovní areál Děhylov, Děhylov
18:00Mikeska Jiří15:28Výtisk Jakub
2.Út22.9.2020Tenisák Hlučín7:11Hero Ostrava56 hospoda Hlučín, Hlučín
18:00Pavlorek Patrik20:26Pospiech Marek
2.Út22.9.2020Simpsons Homer Ostrava14:4Billiard Bar Dragons OstravaHavránek restaurace Ostrava, Ostrava
18:00Vontor Miroslav29:17Haas Jiří
2.Út22.9.2020B.A.F. !!! Ostrava13:5Bulldog OstravaSokolovna restaurace Ostrava-Poruba, Ostrava
18:00Targosz Martin29:12Lukačik Petr
2.Út22.9.2020Sportdarts B Partay Ostrava13:5Sportdarts Partay Pub OstravaPartay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava
18:00Tužinská Kateřina28:14Magula Marian
2.Út22.9.2020Rio Semena Ostrava10:8Mistři OstravaRio bar Ostrava, Ostrava
18:00Frýza Pavel23:22Pohanka Kamil
2.Út22.9.2020Jestřábi 66 Ostrava8:10Řízci z VýškovicPermon bar Ostrava, Ostrava
18:00Videnka Jiří21:22Křístková Denisa
2.St23.9.2020Pat.rick Poruba4:14Target OstravaU pošty bar Ostrava-Třebovice, Ostrava
18:00Štěpánek Roman16:31Rucký Aleš
3.Po5.10.2020Pomíci Poruba13:5Pat.rick PorubaBOM bar Poruba, Ostrava
18:00Výtisk Jakub30:15Štěpánek Roman
3.Út6.10.2020Mistři Ostrava8:10Jestřábi 66 OstravaSmyčka restaurace Ostrava, Ostrava
18:00Czekaj Karel20:24Videnka Jiří
3.Út6.10.2020Sportdarts Partay Pub Ostrava5:13Rio Semena OstravaPartay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava
18:00Magula Marian16:27Frýza Pavel
3.Út6.10.2020Bulldog Ostrava1:17Sportdarts B Partay OstravaRio sportbar Ostrava, Ostrava
18:00Lukačik Petr9:34Tužinská Kateřina
3.Út6.10.2020Billiard Bar Dragons Ostrava5:13B.A.F. !!! OstravaPermon bar Ostrava, Ostrava
18:00Švihel Miroslav16:30Targosz Martin
3.Út6.10.2020Target Ostrava8:10Simpsons Homer OstravaU pošty bar Ostrava-Třebovice, Ostrava
18:00Rucký Aleš20:24Vontor Miroslav
3.St7.10.2020Řízci z Výškovic14:4Tenisák HlučínŘízkárna U Orla Ostrava-Výškovice, Ostrava
18:00Křístková Denisa31:12Pavlorek Patrik
4.Po12.10.2020Tenisák B DěhylovPat.rick PorubaTenisák sportovní areál Děhylov, Děhylov
18:00
4.Út13.10.2020Tenisák HlučínMistři Ostrava56 hospoda Hlučín, Hlučín
18:00
4.Út13.10.2020Hero OstravaŘízci z VýškovicHero restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
4.Út13.10.2020Simpsons Homer OstravaPomíci PorubaHavránek restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
4.Út13.10.2020B.A.F. !!! OstravaTarget OstravaSokolovna restaurace Ostrava-Poruba, Ostrava
18:00
4.Út13.10.2020Sportdarts B Partay OstravaBilliard Bar Dragons OstravaPartay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava
18:00
4.Út13.10.2020Rio Semena OstravaBulldog OstravaRio bar Ostrava, Ostrava
18:00
4.Út13.10.2020Jestřábi 66 OstravaSportdarts Partay Pub OstravaPermon bar Ostrava, Ostrava
18:00
1.Čt15.10.2020Tenisák HlučínTenisák B Děhylov56 hospoda Hlučín, Hlučín
18:00
3.Ne18.10.2020Hero OstravaTenisák B DěhylovHero restaurace Ostrava, Ostrava
16:00
5.Po19.10.2020Pomíci PorubaB.A.F. !!! OstravaBOM bar Poruba, Ostrava
18:00
5.Út20.10.2020Mistři OstravaHero OstravaSmyčka restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
5.Út20.10.2020Sportdarts Partay Pub OstravaTenisák HlučínPartay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava
18:00
5.Út20.10.2020Bulldog OstravaJestřábi 66 OstravaRio sportbar Ostrava, Ostrava
18:00
5.Út20.10.2020Billiard Bar Dragons OstravaRio Semena OstravaPermon bar Ostrava, Ostrava
18:00
5.Út20.10.2020Target OstravaSportdarts B Partay OstravaU pošty bar Ostrava-Třebovice, Ostrava
18:00
5.St21.10.2020Řízci z VýškovicTenisák B DěhylovŘízkárna U Orla Ostrava-Výškovice, Ostrava
18:00
5.St21.10.2020Pat.rick PorubaSimpsons Homer OstravaU pošty bar Ostrava-Třebovice, Ostrava
18:00
6.Po26.10.2020Tenisák B DěhylovSimpsons Homer OstravaTenisák sportovní areál Děhylov, Děhylov
18:00
6.Út27.10.2020Tenisák HlučínBulldog Ostrava56 hospoda Hlučín, Hlučín
18:00
6.Út27.10.2020Hero OstravaSportdarts Partay Pub OstravaHero restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
6.Út27.10.2020B.A.F. !!! OstravaPat.rick PorubaSokolovna restaurace Ostrava-Poruba, Ostrava
18:00
6.Út27.10.2020Sportdarts B Partay OstravaPomíci PorubaPartay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava
18:00
6.Út27.10.2020Rio Semena OstravaTarget OstravaRio bar Ostrava, Ostrava
18:00
6.Út27.10.2020Jestřábi 66 OstravaBilliard Bar Dragons OstravaPermon bar Ostrava, Ostrava
18:00
6.St28.10.2020Řízci z VýškovicMistři OstravaŘízkárna U Orla Ostrava-Výškovice, Ostrava
18:00
7.Po2.11.2020Pomíci PorubaRio Semena OstravaBOM bar Poruba, Ostrava
18:00
7.Út3.11.2020Mistři OstravaTenisák B DěhylovSmyčka restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
7.Út3.11.2020Sportdarts Partay Pub OstravaŘízci z VýškovicPartay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava
18:00
7.Út3.11.2020Bulldog OstravaHero OstravaRio sportbar Ostrava, Ostrava
18:00
7.Út3.11.2020Billiard Bar Dragons OstravaTenisák HlučínPermon bar Ostrava, Ostrava
18:00
7.Út3.11.2020Target OstravaJestřábi 66 OstravaU pošty bar Ostrava-Třebovice, Ostrava
18:00
7.Út3.11.2020Simpsons Homer OstravaB.A.F. !!! OstravaHavránek restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
7.St4.11.2020Pat.rick PorubaSportdarts B Partay OstravaU pošty bar Ostrava-Třebovice, Ostrava
18:00
8.Po9.11.2020Tenisák B DěhylovB.A.F. !!! OstravaTenisák sportovní areál Děhylov, Děhylov
18:00
8.Út10.11.2020Tenisák HlučínTarget Ostrava56 hospoda Hlučín, Hlučín
18:00
8.Út10.11.2020Hero OstravaBilliard Bar Dragons OstravaHero restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
8.Út10.11.2020Mistři OstravaSportdarts Partay Pub OstravaSmyčka restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
8.Út10.11.2020Sportdarts B Partay OstravaSimpsons Homer OstravaPartay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava
18:00
8.Út10.11.2020Rio Semena OstravaPat.rick PorubaRio bar Ostrava, Ostrava
18:00
8.Út10.11.2020Jestřábi 66 OstravaPomíci PorubaPermon bar Ostrava, Ostrava
18:00
8.St11.11.2020Řízci z VýškovicBulldog OstravaŘízkárna U Orla Ostrava-Výškovice, Ostrava
18:00
9.Po16.11.2020Pomíci PorubaTenisák HlučínBOM bar Poruba, Ostrava
18:00
9.Út17.11.2020Sportdarts Partay Pub OstravaTenisák B DěhylovPartay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava
18:00
9.Út17.11.2020Bulldog OstravaMistři OstravaRio sportbar Ostrava, Ostrava
18:00
9.Út17.11.2020Billiard Bar Dragons OstravaŘízci z VýškovicPermon bar Ostrava, Ostrava
18:00
9.Út17.11.2020Target OstravaHero OstravaU pošty bar Ostrava-Třebovice, Ostrava
18:00
9.Út17.11.2020Simpsons Homer OstravaRio Semena OstravaHavránek restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
9.Út17.11.2020B.A.F. !!! OstravaSportdarts B Partay OstravaSokolovna restaurace Ostrava-Poruba, Ostrava
18:00
9.St18.11.2020Pat.rick PorubaJestřábi 66 OstravaU pošty bar Ostrava-Třebovice, Ostrava
18:00
10.Po23.11.2020Tenisák B DěhylovSportdarts B Partay OstravaTenisák sportovní areál Děhylov, Děhylov
18:00
10.Út24.11.2020Tenisák HlučínPat.rick Poruba56 hospoda Hlučín, Hlučín
18:00
10.Út24.11.2020Hero OstravaPomíci PorubaHero restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
10.Út24.11.2020Mistři OstravaBilliard Bar Dragons OstravaSmyčka restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
10.Út24.11.2020Sportdarts Partay Pub OstravaBulldog OstravaPartay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava
18:00
10.Út24.11.2020Rio Semena OstravaB.A.F. !!! OstravaRio bar Ostrava, Ostrava
18:00
10.Út24.11.2020Jestřábi 66 OstravaSimpsons Homer OstravaPermon bar Ostrava, Ostrava
18:00
10.St25.11.2020Řízci z VýškovicTarget OstravaŘízkárna U Orla Ostrava-Výškovice, Ostrava
18:00
11.Po30.11.2020Pomíci PorubaŘízci z VýškovicBOM bar Poruba, Ostrava
18:00
11.Út1.12.2020Bulldog OstravaTenisák B DěhylovRio sportbar Ostrava, Ostrava
18:00
11.Út1.12.2020Billiard Bar Dragons OstravaSportdarts Partay Pub OstravaPermon bar Ostrava, Ostrava
18:00
11.Út1.12.2020Target OstravaMistři OstravaU pošty bar Ostrava-Třebovice, Ostrava
18:00
11.Út1.12.2020Simpsons Homer OstravaTenisák HlučínHavránek restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
11.Út1.12.2020B.A.F. !!! OstravaJestřábi 66 OstravaSokolovna restaurace Ostrava-Poruba, Ostrava
18:00
11.Út1.12.2020Sportdarts B Partay OstravaRio Semena OstravaPartay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava
18:00
11.St2.12.2020Pat.rick PorubaHero OstravaU pošty bar Ostrava-Třebovice, Ostrava
18:00
12.Po7.12.2020Tenisák B DěhylovRio Semena OstravaTenisák sportovní areál Děhylov, Děhylov
18:00
12.Út8.12.2020Tenisák HlučínB.A.F. !!! Ostrava56 hospoda Hlučín, Hlučín
18:00
12.Út8.12.2020Hero OstravaSimpsons Homer OstravaHero restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
12.Út8.12.2020Mistři OstravaPomíci PorubaSmyčka restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
12.Út8.12.2020Sportdarts Partay Pub OstravaTarget OstravaPartay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava
18:00
12.Út8.12.2020Bulldog OstravaBilliard Bar Dragons OstravaRio sportbar Ostrava, Ostrava
18:00
12.Út8.12.2020Jestřábi 66 OstravaSportdarts B Partay OstravaPermon bar Ostrava, Ostrava
18:00
12.St9.12.2020Řízci z VýškovicPat.rick PorubaŘízkárna U Orla Ostrava-Výškovice, Ostrava
18:00
13.Po14.12.2020Pomíci PorubaSportdarts Partay Pub OstravaBOM bar Poruba, Ostrava
18:00
13.Út15.12.2020Billiard Bar Dragons OstravaTenisák B DěhylovPermon bar Ostrava, Ostrava
18:00
13.Út15.12.2020Target OstravaBulldog OstravaU pošty bar Ostrava-Třebovice, Ostrava
18:00
13.Út15.12.2020Simpsons Homer OstravaŘízci z VýškovicHavránek restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
13.Út15.12.2020B.A.F. !!! OstravaHero OstravaSokolovna restaurace Ostrava-Poruba, Ostrava
18:00
13.Út15.12.2020Sportdarts B Partay OstravaTenisák HlučínPartay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava
18:00
13.Út15.12.2020Rio Semena OstravaJestřábi 66 OstravaRio bar Ostrava, Ostrava
18:00
13.St16.12.2020Pat.rick PorubaMistři OstravaU pošty bar Ostrava-Třebovice, Ostrava
18:00
14.Po4.1.2021Tenisák B DěhylovJestřábi 66 OstravaTenisák sportovní areál Děhylov, Děhylov
18:00
14.Út5.1.2021Tenisák HlučínRio Semena Ostrava56 hospoda Hlučín, Hlučín
18:00
14.Út5.1.2021Hero OstravaSportdarts B Partay OstravaHero restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
14.Út5.1.2021Mistři OstravaSimpsons Homer OstravaSmyčka restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
14.Út5.1.2021Sportdarts Partay Pub OstravaPat.rick PorubaPartay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava
18:00
14.Út5.1.2021Bulldog OstravaPomíci PorubaRio sportbar Ostrava, Ostrava
18:00
14.Út5.1.2021Billiard Bar Dragons OstravaTarget OstravaPermon bar Ostrava, Ostrava
18:00
14.St6.1.2021Řízci z VýškovicB.A.F. !!! OstravaŘízkárna U Orla Ostrava-Výškovice, Ostrava
18:00
15.Po11.1.2021Pomíci PorubaBilliard Bar Dragons OstravaBOM bar Poruba, Ostrava
18:00
15.Út12.1.2021Target OstravaTenisák B DěhylovU pošty bar Ostrava-Třebovice, Ostrava
18:00
15.Út12.1.2021Simpsons Homer OstravaSportdarts Partay Pub OstravaHavránek restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
15.Út12.1.2021B.A.F. !!! OstravaMistři OstravaSokolovna restaurace Ostrava-Poruba, Ostrava
18:00
15.Út12.1.2021Sportdarts B Partay OstravaŘízci z VýškovicPartay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava
18:00
15.Út12.1.2021Rio Semena OstravaHero OstravaRio bar Ostrava, Ostrava
18:00
15.Út12.1.2021Jestřábi 66 OstravaTenisák HlučínPermon bar Ostrava, Ostrava
18:00
15.St13.1.2021Pat.rick PorubaBulldog OstravaU pošty bar Ostrava-Třebovice, Ostrava
18:00
16.Po18.1.2021Tenisák B DěhylovTenisák HlučínTenisák sportovní areál Děhylov, Děhylov
18:00
16.Po18.1.2021Pomíci PorubaTarget OstravaBOM bar Poruba, Ostrava
18:00
16.Út19.1.2021Jestřábi 66 OstravaHero OstravaPermon bar Ostrava, Ostrava
18:00
16.Út19.1.2021Rio Semena OstravaŘízci z VýškovicRio bar Ostrava, Ostrava
18:00
16.Út19.1.2021Sportdarts B Partay OstravaMistři OstravaPartay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava
18:00
16.Út19.1.2021B.A.F. !!! OstravaSportdarts Partay Pub OstravaSokolovna restaurace Ostrava-Poruba, Ostrava
18:00
16.Út19.1.2021Simpsons Homer OstravaBulldog OstravaHavránek restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
16.St20.1.2021Pat.rick PorubaBilliard Bar Dragons OstravaU pošty bar Ostrava-Třebovice, Ostrava
18:00
17.Po25.1.2021Pomíci PorubaTenisák B DěhylovBOM bar Poruba, Ostrava
18:00
17.Út26.1.2021Hero OstravaTenisák HlučínHero restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
17.Út26.1.2021Target OstravaPat.rick PorubaU pošty bar Ostrava-Třebovice, Ostrava
18:00
17.Út26.1.2021Billiard Bar Dragons OstravaSimpsons Homer OstravaPermon bar Ostrava, Ostrava
18:00
17.Út26.1.2021Bulldog OstravaB.A.F. !!! OstravaRio sportbar Ostrava, Ostrava
18:00
17.Út26.1.2021Sportdarts Partay Pub OstravaSportdarts B Partay OstravaPartay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava
18:00
17.Út26.1.2021Mistři OstravaRio Semena OstravaSmyčka restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
17.St27.1.2021Řízci z VýškovicJestřábi 66 OstravaŘízkárna U Orla Ostrava-Výškovice, Ostrava
18:00
18.Po1.2.2021Tenisák B DěhylovHero OstravaTenisák sportovní areál Děhylov, Děhylov
18:00
18.Út2.2.2021Tenisák HlučínŘízci z Výškovic56 hospoda Hlučín, Hlučín
18:00
18.Út2.2.2021Jestřábi 66 OstravaMistři OstravaPermon bar Ostrava, Ostrava
18:00
18.Út2.2.2021Rio Semena OstravaSportdarts Partay Pub OstravaRio bar Ostrava, Ostrava
18:00
18.Út2.2.2021Sportdarts B Partay OstravaBulldog OstravaPartay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava
18:00
18.Út2.2.2021B.A.F. !!! OstravaBilliard Bar Dragons OstravaSokolovna restaurace Ostrava-Poruba, Ostrava
18:00
18.Út2.2.2021Simpsons Homer OstravaTarget OstravaHavránek restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
18.St3.2.2021Pat.rick PorubaPomíci PorubaU pošty bar Ostrava-Třebovice, Ostrava
18:00
19.Po8.2.2021Pomíci PorubaSimpsons Homer OstravaBOM bar Poruba, Ostrava
18:00
19.Út9.2.2021Mistři OstravaTenisák HlučínSmyčka restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
19.Út9.2.2021Target OstravaB.A.F. !!! OstravaU pošty bar Ostrava-Třebovice, Ostrava
18:00
19.Út9.2.2021Billiard Bar Dragons OstravaSportdarts B Partay OstravaPermon bar Ostrava, Ostrava
18:00
19.Út9.2.2021Bulldog OstravaRio Semena OstravaRio sportbar Ostrava, Ostrava
18:00
19.Út9.2.2021Sportdarts Partay Pub OstravaJestřábi 66 OstravaPartay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava
18:00
19.St10.2.2021Řízci z VýškovicHero OstravaŘízkárna U Orla Ostrava-Výškovice, Ostrava
18:00
19.St10.2.2021Pat.rick PorubaTenisák B DěhylovU pošty bar Ostrava-Třebovice, Ostrava
18:00
20.Po15.2.2021Tenisák B DěhylovŘízci z VýškovicTenisák sportovní areál Děhylov, Děhylov
18:00
20.Út16.2.2021Hero OstravaMistři OstravaHero restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
20.Út16.2.2021Tenisák HlučínSportdarts Partay Pub Ostrava56 hospoda Hlučín, Hlučín
18:00
20.Út16.2.2021Jestřábi 66 OstravaBulldog OstravaPermon bar Ostrava, Ostrava
18:00
20.Út16.2.2021Rio Semena OstravaBilliard Bar Dragons OstravaRio bar Ostrava, Ostrava
18:00
20.Út16.2.2021Sportdarts B Partay OstravaTarget OstravaPartay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava
18:00
20.Út16.2.2021B.A.F. !!! OstravaPomíci PorubaSokolovna restaurace Ostrava-Poruba, Ostrava
18:00
20.Út16.2.2021Simpsons Homer OstravaPat.rick PorubaHavránek restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
21.Po22.2.2021Pomíci PorubaSportdarts B Partay OstravaBOM bar Poruba, Ostrava
18:00
21.Út23.2.2021Bulldog OstravaTenisák HlučínRio sportbar Ostrava, Ostrava
18:00
21.Út23.2.2021Sportdarts Partay Pub OstravaHero OstravaPartay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava
18:00
21.Út23.2.2021Mistři OstravaŘízci z VýškovicSmyčka restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
21.Út23.2.2021Target OstravaRio Semena OstravaU pošty bar Ostrava-Třebovice, Ostrava
18:00
21.Út23.2.2021Billiard Bar Dragons OstravaJestřábi 66 OstravaPermon bar Ostrava, Ostrava
18:00
21.Út23.2.2021Simpsons Homer OstravaTenisák B DěhylovHavránek restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
21.St24.2.2021Pat.rick PorubaB.A.F. !!! OstravaU pošty bar Ostrava-Třebovice, Ostrava
18:00
22.Po1.3.2021Tenisák B DěhylovMistři OstravaTenisák sportovní areál Děhylov, Děhylov
18:00
22.Út2.3.2021Hero OstravaBulldog OstravaHero restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
22.Út2.3.2021Tenisák HlučínBilliard Bar Dragons Ostrava56 hospoda Hlučín, Hlučín
18:00
22.Út2.3.2021Jestřábi 66 OstravaTarget OstravaPermon bar Ostrava, Ostrava
18:00
22.Út2.3.2021Rio Semena OstravaPomíci PorubaRio bar Ostrava, Ostrava
18:00
22.Út2.3.2021Sportdarts B Partay OstravaPat.rick PorubaPartay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava
18:00
22.Út2.3.2021B.A.F. !!! OstravaSimpsons Homer OstravaSokolovna restaurace Ostrava-Poruba, Ostrava
18:00
22.St3.3.2021Řízci z VýškovicSportdarts Partay Pub OstravaŘízkárna U Orla Ostrava-Výškovice, Ostrava
18:00
23.Po8.3.2021Pomíci PorubaJestřábi 66 OstravaBOM bar Poruba, Ostrava
18:00
23.Út9.3.2021Target OstravaTenisák HlučínU pošty bar Ostrava-Třebovice, Ostrava
18:00
23.Út9.3.2021Billiard Bar Dragons OstravaHero OstravaPermon bar Ostrava, Ostrava
18:00
23.Út9.3.2021Bulldog OstravaŘízci z VýškovicRio sportbar Ostrava, Ostrava
18:00
23.Út9.3.2021Sportdarts Partay Pub OstravaMistři OstravaPartay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava
18:00
23.Út9.3.2021Simpsons Homer OstravaSportdarts B Partay OstravaHavránek restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
23.Út9.3.2021B.A.F. !!! OstravaTenisák B DěhylovSokolovna restaurace Ostrava-Poruba, Ostrava
18:00
23.St10.3.2021Pat.rick PorubaRio Semena OstravaU pošty bar Ostrava-Třebovice, Ostrava
18:00
24.Po15.3.2021Tenisák B DěhylovSportdarts Partay Pub OstravaTenisák sportovní areál Děhylov, Děhylov
18:00
24.Út16.3.2021Mistři OstravaBulldog OstravaSmyčka restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
24.Út16.3.2021Hero OstravaTarget OstravaHero restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
24.Út16.3.2021Tenisák HlučínPomíci Poruba56 hospoda Hlučín, Hlučín
18:00
24.Út16.3.2021Jestřábi 66 OstravaPat.rick PorubaPermon bar Ostrava, Ostrava
18:00
24.Út16.3.2021Rio Semena OstravaSimpsons Homer OstravaRio bar Ostrava, Ostrava
18:00
24.Út16.3.2021Sportdarts B Partay OstravaB.A.F. !!! OstravaPartay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava
18:00
24.St17.3.2021Řízci z VýškovicBilliard Bar Dragons OstravaŘízkárna U Orla Ostrava-Výškovice, Ostrava
18:00
25.Po22.3.2021Pomíci PorubaHero OstravaBOM bar Poruba, Ostrava
18:00
25.Út23.3.2021Target OstravaŘízci z VýškovicU pošty bar Ostrava-Třebovice, Ostrava
18:00
25.Út23.3.2021Billiard Bar Dragons OstravaMistři OstravaPermon bar Ostrava, Ostrava
18:00
25.Út23.3.2021Bulldog OstravaSportdarts Partay Pub OstravaRio sportbar Ostrava, Ostrava
18:00
25.Út23.3.2021B.A.F. !!! OstravaRio Semena OstravaSokolovna restaurace Ostrava-Poruba, Ostrava
18:00
25.Út23.3.2021Simpsons Homer OstravaJestřábi 66 OstravaHavránek restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
25.Út23.3.2021Sportdarts B Partay OstravaTenisák B DěhylovPartay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava
18:00
25.St24.3.2021Pat.rick PorubaTenisák HlučínU pošty bar Ostrava-Třebovice, Ostrava
18:00
26.Po12.4.2021Tenisák B DěhylovBulldog OstravaTenisák sportovní areál Děhylov, Děhylov
18:00
26.Út13.4.2021Sportdarts Partay Pub OstravaBilliard Bar Dragons OstravaPartay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava
18:00
26.Út13.4.2021Mistři OstravaTarget OstravaSmyčka restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
26.Út13.4.2021Hero OstravaPat.rick PorubaHero restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
26.Út13.4.2021Tenisák HlučínSimpsons Homer Ostrava56 hospoda Hlučín, Hlučín
18:00
26.Út13.4.2021Jestřábi 66 OstravaB.A.F. !!! OstravaPermon bar Ostrava, Ostrava
18:00
26.Út13.4.2021Rio Semena OstravaSportdarts B Partay OstravaRio bar Ostrava, Ostrava
18:00
26.St14.4.2021Řízci z VýškovicPomíci PorubaŘízkárna U Orla Ostrava-Výškovice, Ostrava
18:00
27.Po19.4.2021Pomíci PorubaMistři OstravaBOM bar Poruba, Ostrava
18:00
27.Út20.4.2021B.A.F. !!! OstravaTenisák HlučínSokolovna restaurace Ostrava-Poruba, Ostrava
18:00
27.Út20.4.2021Simpsons Homer OstravaHero OstravaHavránek restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
27.Út20.4.2021Target OstravaSportdarts Partay Pub OstravaU pošty bar Ostrava-Třebovice, Ostrava
18:00
27.Út20.4.2021Billiard Bar Dragons OstravaBulldog OstravaPermon bar Ostrava, Ostrava
18:00
27.Út20.4.2021Sportdarts B Partay OstravaJestřábi 66 OstravaPartay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava
18:00
27.Út20.4.2021Rio Semena OstravaTenisák B DěhylovRio bar Ostrava, Ostrava
18:00
27.St21.4.2021Pat.rick PorubaŘízci z VýškovicU pošty bar Ostrava-Třebovice, Ostrava
18:00
28.Po26.4.2021Tenisák B DěhylovBilliard Bar Dragons OstravaTenisák sportovní areál Děhylov, Děhylov
18:00
28.Út27.4.2021Bulldog OstravaTarget OstravaRio sportbar Ostrava, Ostrava
18:00
28.Út27.4.2021Sportdarts Partay Pub OstravaPomíci PorubaPartay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava
18:00
28.Út27.4.2021Mistři OstravaPat.rick PorubaSmyčka restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
28.Út27.4.2021Hero OstravaB.A.F. !!! OstravaHero restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
28.Út27.4.2021Tenisák HlučínSportdarts B Partay Ostrava56 hospoda Hlučín, Hlučín
18:00
28.Út27.4.2021Jestřábi 66 OstravaRio Semena OstravaPermon bar Ostrava, Ostrava
18:00
28.St28.4.2021Řízci z VýškovicSimpsons Homer OstravaŘízkárna U Orla Ostrava-Výškovice, Ostrava
18:00
29.Po3.5.2021Pomíci PorubaBulldog OstravaBOM bar Poruba, Ostrava
18:00
29.Út4.5.2021Rio Semena OstravaTenisák HlučínRio bar Ostrava, Ostrava
18:00
29.Út4.5.2021Sportdarts B Partay OstravaHero OstravaPartay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava
18:00
29.Út4.5.2021B.A.F. !!! OstravaŘízci z VýškovicSokolovna restaurace Ostrava-Poruba, Ostrava
18:00
29.Út4.5.2021Simpsons Homer OstravaMistři OstravaHavránek restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
29.Út4.5.2021Target OstravaBilliard Bar Dragons OstravaU pošty bar Ostrava-Třebovice, Ostrava
18:00
29.Út4.5.2021Jestřábi 66 OstravaTenisák B DěhylovPermon bar Ostrava, Ostrava
18:00
29.St5.5.2021Pat.rick PorubaSportdarts Partay Pub OstravaU pošty bar Ostrava-Třebovice, Ostrava
18:00
30.Po17.5.2021Tenisák B DěhylovTarget OstravaTenisák sportovní areál Děhylov, Děhylov
18:00
30.Út18.5.2021Billiard Bar Dragons OstravaPomíci PorubaPermon bar Ostrava, Ostrava
18:00
30.Út18.5.2021Bulldog OstravaPat.rick PorubaRio sportbar Ostrava, Ostrava
18:00
30.Út18.5.2021Sportdarts Partay Pub OstravaSimpsons Homer OstravaPartay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava
18:00
30.Út18.5.2021Mistři OstravaB.A.F. !!! OstravaSmyčka restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
30.Út18.5.2021Hero OstravaRio Semena OstravaHero restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
30.Út18.5.2021Tenisák HlučínJestřábi 66 Ostrava56 hospoda Hlučín, Hlučín
18:00
30.St19.5.2021Řízci z VýškovicSportdarts B Partay OstravaŘízkárna U Orla Ostrava-Výškovice, Ostrava
18:00

B. liga - 2.liga skupina B
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.11.9.2020Aligators Návsí12:6Tygři SkaliceU Mrózka restaurace Návsí, Návsí
18:00Rychlík Pavel25:18Škrdla Ladislav
1.11.9.2020Stings Mosty u Jablunkova6:12Sniper Horní BečvaNa Šancích hostinec Mosty u Jablunkova, Mosty u Jablunkova
18:00Kotek Pavel19:27Randa Čestmír
1.11.9.2020Sniper B Horní Bečva6:12Kolonie ŽilinaBečvan motorest Horní Bečva, Horní Bečva
18:30Bulinský Roman16:29Tydlačka Martin
1.Ne13.9.2020Nagano 98 Nezávislí Václavovice13:5Bernard Frýdek-MístekNagano hostinec Václavovice, Václavovice
15:00Slíž Jaromír27:14Stuchlík Lukáš
1.Ne13.9.2020Vikings Matice Kopřivnice15:3Bertíci VojkoviceSeverka Darts club Kopřivnice, Kopřivnice
18:00Mojdl Lukáš33:10Obluk Ladislav
2.18.9.2020Bernard Frýdek-Místek7:11Fenix Frenštát pod RadhoštěmBernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00Stuchlík Lukáš19:26Polášek Dušan
2.18.9.2020Robini Palkovice10:9Bertíci VojkoviceU Tomise restaurace Palkovice, Palkovice
18:00Ručka Martin24:23Obluk Ladislav
2.Ne20.9.2020Tygři Skalice11:7Stings Mosty u JablunkovaU Gustlíčka Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00Škrdla Ladislav25:17Kotek Pavel
2.Ne27.9.2020Třinec D.C.14:4Aligators NávsíU Rumcajse Třinec, Třinec
15:00Harvan Robert30:13Rychlík Pavel
1.Po28.9.2020Třinec B D.C.6:12Třinec D.C.U Rumcajse Třinec, Třinec
15:00Habčák Milan18:26Harvan Robert
3.St30.9.2020Vikings Matice Kopřivnice13:5Bernard Frýdek-MístekSeverka Darts club Kopřivnice, Kopřivnice
18:00Mojdl Lukáš29:17Stuchlík Lukáš
3.2.10.2020Sniper B Horní Bečva7:11Tygři SkaliceBečvan motorest Horní Bečva, Horní Bečva
18:30Bulinský Roman16:25Škrdla Ladislav
3.Ne4.10.2020Fenix Frenštát pod Radhoštěm12:6Kolonie ŽilinaMuzic sportbar Frenštát pod Radhoštěm, Frenštát pod Radhoštěm
13:00Polášek Dušan28:17Tydlačka Martin
3.Ne4.10.2020Třinec B D.C.12:6Robini PalkoviceU Rumcajse Třinec, Třinec
15:00Habčák Milan29:18Ručka Martin
3.Ne4.10.2020Nagano 98 Nezávislí Václavovice18:0Sniper Horní BečvaNagano hostinec Václavovice, Václavovice
15:00Slíž Jaromír36:0Randa Čestmír
4.9.10.2020Bernard Frýdek-MístekBertíci VojkoviceBernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00
4.9.10.2020Sniper Horní Bečva4:14Fenix Frenštát pod RadhoštěmBečvan motorest Horní Bečva, Horní Bečva
18:30Vašut Jakub15:29Polášek Dušan
4.9.10.2020Třinec D.C.Sniper B Horní BečvaU Rumcajse Třinec, Třinec
18:30
4.Ne11.10.2020Kolonie Žilina14:4Vikings Matice KopřivniceKolonie restaurace Žilina, Nový Jičín
14:00Tydlačka Martin28:12Maceček Marián
4.Ne11.10.2020Třinec B D.C.8:10Aligators NávsíU Rumcajse Třinec, Třinec
15:00Uhrinčať Tomáš23:24Rychlík Pavel
4.Ne11.10.2020Tygři Skalice7:11Nagano 98 Nezávislí VáclavoviceU Gustlíčka Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00Škrdla Ladislav20:24Slíž Jaromír
5.St14.10.2020Vikings Matice KopřivniceSniper Horní BečvaSeverka Darts club Kopřivnice, Kopřivnice
18:00
5.16.10.2020Aligators NávsíRobini PalkoviceU Mrózka restaurace Návsí, Návsí
18:00
5.16.10.2020Stings Mosty u JablunkovaTřinec B D.C.Na Šancích hostinec Mosty u Jablunkova, Mosty u Jablunkova
18:00
5.Ne18.10.2020Nagano 98 Nezávislí VáclavoviceTřinec D.C.Nagano hostinec Václavovice, Václavovice
15:00
5.Ne18.10.2020Bertíci VojkoviceKolonie ŽilinaObecník Dobratice, Dobratice
16:30
2.Po19.10.2020Sniper Horní BečvaSniper B Horní BečvaBečvan motorest Horní Bečva, Horní Bečva
18:30
6.23.10.2020Aligators NávsíStings Mosty u JablunkovaU Mrózka restaurace Návsí, Návsí
18:00
6.23.10.2020Robini PalkoviceBernard Frýdek-MístekU Tomise restaurace Palkovice, Palkovice
18:00
6.23.10.2020Sniper Horní BečvaBertíci VojkoviceBečvan motorest Horní Bečva, Horní Bečva
18:30
6.23.10.2020Třinec D.C.Fenix Frenštát pod RadhoštěmU Rumcajse Třinec, Třinec
18:30
2.Ne25.10.2020Kolonie ŽilinaNagano 98 Nezávislí VáclavoviceKolonie restaurace Žilina, Nový Jičín
14:00
6.Ne25.10.2020Třinec B D.C.Sniper B Horní BečvaU Rumcajse Třinec, Třinec
15:00
6.Ne25.10.2020Tygři SkaliceVikings Matice KopřivniceU Gustlíčka Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00
7.St28.10.2020Vikings Matice KopřivniceTřinec D.C.Severka Darts club Kopřivnice, Kopřivnice
18:00
7.30.10.2020Stings Mosty u JablunkovaRobini PalkoviceNa Šancích hostinec Mosty u Jablunkova, Mosty u Jablunkova
18:00
7.30.10.2020Bernard Frýdek-MístekKolonie ŽilinaBernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00
7.30.10.2020Sniper B Horní BečvaAligators NávsíBečvan motorest Horní Bečva, Horní Bečva
18:30
7.Ne1.11.2020Nagano 98 Nezávislí VáclavoviceTřinec B D.C.Nagano hostinec Václavovice, Václavovice
15:00
5.Ne8.11.2020Fenix Frenštát pod RadhoštěmTygři SkaliceMuzic sportbar Frenštát pod Radhoštěm, Frenštát pod Radhoštěm
13:00
8.13.11.2020Aligators NávsíNagano 98 Nezávislí VáclavoviceU Mrózka restaurace Návsí, Návsí
18:00
8.13.11.2020Stings Mosty u JablunkovaSniper B Horní BečvaNa Šancích hostinec Mosty u Jablunkova, Mosty u Jablunkova
18:00
8.13.11.2020Robini PalkoviceKolonie ŽilinaU Tomise restaurace Palkovice, Palkovice
18:00
8.13.11.2020Sniper Horní BečvaBernard Frýdek-MístekBečvan motorest Horní Bečva, Horní Bečva
18:30
8.13.11.2020Třinec D.C.Bertíci VojkoviceU Rumcajse Třinec, Třinec
18:30
8.Ne15.11.2020Třinec B D.C.Fenix Frenštát pod RadhoštěmU Rumcajse Třinec, Třinec
15:00
9.St18.11.2020Vikings Matice KopřivniceTřinec B D.C.Severka Darts club Kopřivnice, Kopřivnice
18:00
9.20.11.2020Bernard Frýdek-MístekTygři SkaliceBernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00
9.20.11.2020Sniper B Horní BečvaRobini PalkoviceBečvan motorest Horní Bečva, Horní Bečva
18:30
9.Ne22.11.2020Fenix Frenštát pod RadhoštěmAligators NávsíMuzic sportbar Frenštát pod Radhoštěm, Frenštát pod Radhoštěm
13:00
9.Ne22.11.2020Kolonie ŽilinaSniper Horní BečvaKolonie restaurace Žilina, Nový Jičín
14:00
9.Ne22.11.2020Nagano 98 Nezávislí VáclavoviceStings Mosty u JablunkovaNagano hostinec Václavovice, Václavovice
15:00
7.Ne22.11.2020Bertíci VojkoviceTygři SkaliceObecník Dobratice, Dobratice
16:30
10.27.11.2020Aligators NávsíVikings Matice KopřivniceU Mrózka restaurace Návsí, Návsí
18:00
10.27.11.2020Stings Mosty u JablunkovaFenix Frenštát pod RadhoštěmNa Šancích hostinec Mosty u Jablunkova, Mosty u Jablunkova
18:00
10.27.11.2020Robini PalkoviceSniper Horní BečvaU Tomise restaurace Palkovice, Palkovice
18:00
10.27.11.2020Sniper B Horní BečvaNagano 98 Nezávislí VáclavoviceBečvan motorest Horní Bečva, Horní Bečva
18:30
10.27.11.2020Třinec D.C.Bernard Frýdek-MístekU Rumcajse Třinec, Třinec
18:30
10.Ne29.11.2020Třinec B D.C.Bertíci VojkoviceU Rumcajse Třinec, Třinec
15:00
10.Ne29.11.2020Tygři SkaliceKolonie ŽilinaU Gustlíčka Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00
3.St2.12.2020Stings Mosty u JablunkovaTřinec D.C.Na Šancích hostinec Mosty u Jablunkova, Mosty u Jablunkova
18:00
11.St2.12.2020Vikings Matice KopřivniceStings Mosty u JablunkovaSeverka Darts club Kopřivnice, Kopřivnice
18:00
11.4.12.2020Sniper Horní BečvaTygři SkaliceBečvan motorest Horní Bečva, Horní Bečva
18:30
11.Ne6.12.2020Fenix Frenštát pod RadhoštěmSniper B Horní BečvaMuzic sportbar Frenštát pod Radhoštěm, Frenštát pod Radhoštěm
13:00
11.Ne6.12.2020Kolonie ŽilinaTřinec D.C.Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín
14:00
11.Ne6.12.2020Nagano 98 Nezávislí VáclavoviceRobini PalkoviceNagano hostinec Václavovice, Václavovice
15:00
11.Ne6.12.2020Bertíci VojkoviceAligators NávsíObecník Dobratice, Dobratice
16:30
12.11.12.2020Stings Mosty u JablunkovaBertíci VojkoviceNa Šancích hostinec Mosty u Jablunkova, Mosty u Jablunkova
18:00
12.11.12.2020Robini PalkoviceTygři SkaliceU Tomise restaurace Palkovice, Palkovice
18:00
12.11.12.2020Sniper B Horní BečvaVikings Matice KopřivniceBečvan motorest Horní Bečva, Horní Bečva
18:30
12.11.12.2020Třinec D.C.Sniper Horní BečvaU Rumcajse Třinec, Třinec
18:30
12.Ne13.12.2020Třinec B D.C.Bernard Frýdek-MístekU Rumcajse Třinec, Třinec
15:00
12.Ne13.12.2020Nagano 98 Nezávislí VáclavoviceFenix Frenštát pod RadhoštěmNagano hostinec Václavovice, Václavovice
15:00
13.St16.12.2020Vikings Matice KopřivniceNagano 98 Nezávislí VáclavoviceSeverka Darts club Kopřivnice, Kopřivnice
18:00
13.18.12.2020Bernard Frýdek-MístekAligators NávsíBernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00
13.Ne20.12.2020Fenix Frenštát pod RadhoštěmRobini PalkoviceMuzic sportbar Frenštát pod Radhoštěm, Frenštát pod Radhoštěm
13:00
13.Ne20.12.2020Kolonie ŽilinaTřinec B D.C.Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín
14:00
13.Ne20.12.2020Tygři SkaliceTřinec D.C.U Gustlíčka Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00
13.Ne20.12.2020Bertíci VojkoviceSniper B Horní BečvaObecník Dobratice, Dobratice
16:30
14.8.1.2021Aligators NávsíKolonie ŽilinaU Mrózka restaurace Návsí, Návsí
18:00
14.8.1.2021Stings Mosty u JablunkovaBernard Frýdek-MístekNa Šancích hostinec Mosty u Jablunkova, Mosty u Jablunkova
18:00
14.8.1.2021Robini PalkoviceTřinec D.C.U Tomise restaurace Palkovice, Palkovice
18:00
14.Ne10.1.2021Fenix Frenštát pod RadhoštěmVikings Matice KopřivniceMuzic sportbar Frenštát pod Radhoštěm, Frenštát pod Radhoštěm
13:00
14.Ne10.1.2021Třinec B D.C.Sniper Horní BečvaU Rumcajse Třinec, Třinec
15:00
14.Ne10.1.2021Nagano 98 Nezávislí VáclavoviceBertíci VojkoviceNagano hostinec Václavovice, Václavovice
15:00
15.St13.1.2021Vikings Matice KopřivniceRobini PalkoviceSeverka Darts club Kopřivnice, Kopřivnice
18:00
15.15.1.2021Bernard Frýdek-MístekSniper B Horní BečvaBernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00
15.15.1.2021Sniper Horní BečvaAligators NávsíBečvan motorest Horní Bečva, Horní Bečva
18:30
15.Ne17.1.2021Kolonie ŽilinaStings Mosty u JablunkovaKolonie restaurace Žilina, Nový Jičín
14:00
15.Ne17.1.2021Tygři SkaliceTřinec B D.C.U Gustlíčka Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00
15.Ne17.1.2021Bertíci VojkoviceFenix Frenštát pod RadhoštěmObecník Dobratice, Dobratice
16:30
16.22.1.2021Bernard Frýdek-MístekNagano 98 Nezávislí VáclavoviceBernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00
16.22.1.2021Třinec D.C.Třinec B D.C.U Rumcajse Třinec, Třinec
18:30
16.22.1.2021Sniper Horní BečvaStings Mosty u JablunkovaBečvan motorest Horní Bečva, Horní Bečva
18:30
16.Ne24.1.2021Kolonie ŽilinaSniper B Horní BečvaKolonie restaurace Žilina, Nový Jičín
14:00
16.Ne24.1.2021Tygři SkaliceAligators NávsíU Gustlíčka Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00
16.Ne24.1.2021Bertíci VojkoviceVikings Matice KopřivniceObecník Dobratice, Dobratice
16:30
17.29.1.2021Stings Mosty u JablunkovaTygři SkaliceNa Šancích hostinec Mosty u Jablunkova, Mosty u Jablunkova
18:00
17.29.1.2021Aligators NávsíTřinec D.C.U Mrózka restaurace Návsí, Návsí
18:00
17.29.1.2021Sniper B Horní BečvaSniper Horní BečvaBečvan motorest Horní Bečva, Horní Bečva
18:30
17.Ne31.1.2021Fenix Frenštát pod RadhoštěmBernard Frýdek-MístekMuzic sportbar Frenštát pod Radhoštěm, Frenštát pod Radhoštěm
13:00
17.Ne31.1.2021Nagano 98 Nezávislí VáclavoviceKolonie ŽilinaNagano hostinec Václavovice, Václavovice
15:00
17.Ne31.1.2021Bertíci VojkoviceRobini PalkoviceObecník Dobratice, Dobratice
16:30
18.5.2.2021Robini PalkoviceTřinec B D.C.U Tomise restaurace Palkovice, Palkovice
18:00
18.5.2.2021Bernard Frýdek-MístekVikings Matice KopřivniceBernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00
18.5.2.2021Třinec D.C.Stings Mosty u JablunkovaU Rumcajse Třinec, Třinec
18:30
18.5.2.2021Sniper Horní BečvaNagano 98 Nezávislí VáclavoviceBečvan motorest Horní Bečva, Horní Bečva
18:30
18.Ne7.2.2021Kolonie ŽilinaFenix Frenštát pod RadhoštěmKolonie restaurace Žilina, Nový Jičín
14:00
18.Ne7.2.2021Tygři SkaliceSniper B Horní BečvaU Gustlíčka Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00
19.St10.2.2021Vikings Matice KopřivniceKolonie ŽilinaSeverka Darts club Kopřivnice, Kopřivnice
18:00
19.12.2.2021Aligators NávsíTřinec B D.C.U Mrózka restaurace Návsí, Návsí
18:00
19.12.2.2021Sniper B Horní BečvaTřinec D.C.Bečvan motorest Horní Bečva, Horní Bečva
18:30
19.Ne14.2.2021Fenix Frenštát pod RadhoštěmSniper Horní BečvaMuzic sportbar Frenštát pod Radhoštěm, Frenštát pod Radhoštěm
13:00
19.Ne14.2.2021Nagano 98 Nezávislí VáclavoviceTygři SkaliceNagano hostinec Václavovice, Václavovice
15:00
19.Ne14.2.2021Bertíci VojkoviceBernard Frýdek-MístekObecník Dobratice, Dobratice
16:30
20.19.2.2021Robini PalkoviceAligators NávsíU Tomise restaurace Palkovice, Palkovice
18:00
20.19.2.2021Třinec D.C.Nagano 98 Nezávislí VáclavoviceU Rumcajse Třinec, Třinec
18:30
20.19.2.2021Sniper Horní BečvaVikings Matice KopřivniceBečvan motorest Horní Bečva, Horní Bečva
18:30
20.Ne21.2.2021Kolonie ŽilinaBertíci VojkoviceKolonie restaurace Žilina, Nový Jičín
14:00
20.Ne21.2.2021Třinec B D.C.Stings Mosty u JablunkovaU Rumcajse Třinec, Třinec
15:00
20.Ne21.2.2021Tygři SkaliceFenix Frenštát pod RadhoštěmU Gustlíčka Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00
21.St24.2.2021Vikings Matice KopřivniceTygři SkaliceSeverka Darts club Kopřivnice, Kopřivnice
18:00
21.26.2.2021Stings Mosty u JablunkovaAligators NávsíNa Šancích hostinec Mosty u Jablunkova, Mosty u Jablunkova
18:00
21.26.2.2021Bernard Frýdek-MístekRobini PalkoviceBernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00
21.26.2.2021Sniper B Horní BečvaTřinec B D.C.Bečvan motorest Horní Bečva, Horní Bečva
18:30
21.Ne28.2.2021Fenix Frenštát pod RadhoštěmTřinec D.C.Muzic sportbar Frenštát pod Radhoštěm, Frenštát pod Radhoštěm
13:00
21.Ne28.2.2021Bertíci VojkoviceSniper Horní BečvaObecník Dobratice, Dobratice
16:30
22.5.3.2021Robini PalkoviceStings Mosty u JablunkovaU Tomise restaurace Palkovice, Palkovice
18:00
22.5.3.2021Aligators NávsíSniper B Horní BečvaU Mrózka restaurace Návsí, Návsí
18:00
22.5.3.2021Třinec D.C.Vikings Matice KopřivniceU Rumcajse Třinec, Třinec
18:30
22.Ne7.3.2021Kolonie ŽilinaBernard Frýdek-MístekKolonie restaurace Žilina, Nový Jičín
14:00
22.Ne7.3.2021Třinec B D.C.Nagano 98 Nezávislí VáclavoviceU Rumcajse Třinec, Třinec
15:00
22.Ne7.3.2021Tygři SkaliceBertíci VojkoviceU Gustlíčka Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00
23.12.3.2021Bernard Frýdek-MístekSniper Horní BečvaBernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek