Rozpis ligových utkání
UŠO > Moravskoslezský kraj > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
A. liga - 1.liga
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. St 18.9.2019 Auto Tichý Opava 11 : 7 Virus Opava Double out sportbar Opava, Opava
18:00 Piekarzyk Tomáš 28 : 18 Plepla Libor
1. 20.9.2019 Orli Orlová D.C. 10 : 8 Slezští rytíři Karviná Profin bar Orlová, Orlová
18:00 Saj Martin 23 : 19 Mokrý Stanislav
1. 20.9.2019 Kings Třinec 8 : 10 Maníci Frýdek-Místek U Rumcajse Třinec, Třinec
18:00 Ficek Marek 19 : 24 Mandys Jakub
1. Ne 22.9.2019 Hrozný střelci Frýdek-Místek 6 : 12 Supi Dolní Benešov U Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00 Koždoň Jan 16 : 28 Vinárek René
1. Ne 22.9.2019 Tazman Jr.-Doctor's Ostrava 13 : 5 Bad Boys Jablunkov Havránek restaurace Ostrava, Ostrava
16:30 Jamrož Jiří 30 : 18 Karch Libor
1. Ne 22.9.2019 Brooklyn Bull's Havířov 13 : 5 Třinec D.C. Brooklyn herna bar Havířov, Havířov
17:00 Lacina Jiří 29 : 16 Harvan Robert
1. Čt 26.9.2019 Leninovci Bambelocy Havířov 14 : 4 Ludgeřovice D.C. U Lenina hospůdka Havířov, Havířov
18:00 Dík Břetislav 32 : 15 Hořín Dalibor
2. St 2.10.2019 Auto Tichý Opava 10 : 8 Leninovci Bambelocy Havířov Double out sportbar Opava, Opava
18:00 Piekarzyk Tomáš 22 : 20 Dík Břetislav
2. St 2.10.2019 Ludgeřovice D.C. 7 : 11 Brooklyn Bull's Havířov Selský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice
18:00 Hořín Dalibor 17 : 26 Lacina Jiří
2. 4.10.2019 Bad Boys Jablunkov 6 : 12 Hrozný střelci Frýdek-Místek U Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov
18:00 Karch Libor 16 : 26 Koždoň Jan
2. 4.10.2019 Třinec D.C. 10 : 8 Jestřábi 99 Ostrava U Rumcajse Třinec, Třinec
18:30 Harvan Robert 24 : 21 Palát Milan
2. Ne 6.10.2019 Maníci Frýdek-Místek 8 : 10 Tazman Jr.-Doctor's Ostrava Ranec bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00 Mandys Jakub 19 : 23 Jamrož Jiří
2. Ne 6.10.2019 Slezští rytíři Karviná 6 : 12 Kings Třinec Dvorana restaurace Karviná, Karviná
16:00 Mokrý Stanislav 16 : 29 Ficek Marek
2. Ne 6.10.2019 Virus Opava 5 : 13 Supi Dolní Benešov Double out sportbar Opava, Opava
16:30 Uvíra Lukáš 15 : 27 Vinárek René
2. Ne 6.10.2019 Dream team Ostrava 10 : 9 Orli Orlová D.C. Honzík pizzerie Ostrava, Ostrava
17:00 Mitas Filip 24 : 22 Krčmář Michal
3. 11.10.2019 Jestřábi 99 Ostrava 10 : 9 Ludgeřovice D.C. Permon bar Ostrava, Ostrava
18:00 Kubánek Josef 23 : 21 Hořín Dalibor
3. 11.10.2019 Orli Orlová D.C. 15 : 3 Třinec D.C. Profin bar Orlová, Orlová
18:00 Saj Martin 31 : 13 Harvan Robert
3. 11.10.2019 Kings Třinec 8 : 10 Dream team Ostrava U Rumcajse Třinec, Třinec
18:00 Ficek Marek 22 : 24 Tomáš Marcel
3. 11.10.2019 Supi Dolní Benešov 17 : 1 Bad Boys Jablunkov U Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov
18:00 Vinárek René 34 : 7 Karch Libor
3. Ne 13.10.2019 Hrozný střelci Frýdek-Místek 16 : 2 Maníci Frýdek-Místek U Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00 Koždoň Jan 34 : 15 Mandys Jakub
3. Ne 13.10.2019 Tazman Jr.-Doctor's Ostrava 3 : 15 Slezští rytíři Karviná Havránek restaurace Ostrava, Ostrava
16:30 Jamrož Jiří 14 : 32 Mokrý Stanislav
3. Ne 13.10.2019 Brooklyn Bull's Havířov 12 : 6 Auto Tichý Opava Brooklyn herna bar Havířov, Havířov
17:00 Lacina Jiří 26 : 17 Piekarzyk Tomáš
3. Ne 13.10.2019 Leninovci Bambelocy Havířov 9 : 10 Virus Opava U Lenina hospůdka Havířov, Havířov
18:00 Dík Břetislav 21 : 23 Plepla Libor
4. St 16.10.2019 Auto Tichý Opava 12 : 6 Jestřábi 99 Ostrava Double out sportbar Opava, Opava
18:00 Monczmann Michal 25 : 18 Kubánek Josef
4. St 16.10.2019 Ludgeřovice D.C. 8 : 10 Orli Orlová D.C. Selský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice
18:00 Hořín Dalibor 20 : 26 Krčmář Michal
4. 18.10.2019 Třinec D.C. 4 : 14 Kings Třinec U Rumcajse Třinec, Třinec
18:30 Harvan Robert 14 : 31 Ficek Marek
4. Ne 20.10.2019 Maníci Frýdek-Místek 6 : 12 Supi Dolní Benešov Ranec bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00 Mandys Jakub 18 : 28 Vinárek René
4. Ne 20.10.2019 Slezští rytíři Karviná 10 : 8 Hrozný střelci Frýdek-Místek Dvorana restaurace Karviná, Karviná
16:00 Mokrý Stanislav 26 : 20 Koždoň Jan
4. Ne 20.10.2019 Virus Opava 13 : 5 Bad Boys Jablunkov Double out sportbar Opava, Opava
16:30 Plepla Libor 27 : 17 Karch Libor
4. Ne 20.10.2019 Dream team Ostrava 14 : 4 Tazman Jr.-Doctor's Ostrava Honzík pizzerie Ostrava, Ostrava
17:00 Mitas Filip 31 : 15 Jamrož Jiří
5. 25.10.2019 Jestřábi 99 Ostrava 7 : 11 Leninovci Bambelocy Havířov Permon bar Ostrava, Ostrava
18:00 Kubánek Josef 19 : 25 Dík Břetislav
5. 25.10.2019 Orli Orlová D.C. 15 : 3 Auto Tichý Opava Profin bar Orlová, Orlová
18:00 Saj Martin 32 : 14 Monczmann Michal
5. 25.10.2019 Kings Třinec 13 : 5 Ludgeřovice D.C. U Rumcajse Třinec, Třinec
18:00 Ficek Marek 28 : 13 Hořín Dalibor
5. 25.10.2019 Supi Dolní Benešov 13 : 5 Slezští rytíři Karviná U Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov
18:00 Vinárek René 29 : 17 Mokrý Stanislav
5. 25.10.2019 Bad Boys Jablunkov 13 : 5 Maníci Frýdek-Místek U Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov
18:00 Karch Libor 28 : 15 Mandys Jakub
5. Ne 27.10.2019 Hrozný střelci Frýdek-Místek 6 : 12 Dream team Ostrava U Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00 Koždoň Jan 17 : 25 Mitas Filip
5. Ne 27.10.2019 Tazman Jr.-Doctor's Ostrava 5 : 13 Třinec D.C. Havránek restaurace Ostrava, Ostrava
16:30 Jamrož Jiří 16 : 27 Harvan Robert
5. Ne 27.10.2019 Brooklyn Bull's Havířov 9 : 10 Virus Opava Brooklyn herna bar Havířov, Havířov
17:00 Lacina Jiří 25 : 26 Plepla Libor
6. St 30.10.2019 Auto Tichý Opava 9 : 10 Kings Třinec Double out sportbar Opava, Opava
18:00 Monczmann Michal 19 : 25 Ficek Marek
6. 1.11.2019 Třinec D.C. 4 : 14 Hrozný střelci Frýdek-Místek U Rumcajse Třinec, Třinec
18:30 Harvan Robert 13 : 32 Koždoň Jan
6. Ne 3.11.2019 Slezští rytíři Karviná 12 : 6 Bad Boys Jablunkov Dvorana restaurace Karviná, Karviná
16:00 Mokrý Stanislav 26 : 15 Karch Libor
6. Ne 3.11.2019 Virus Opava 13 : 5 Maníci Frýdek-Místek Double out sportbar Opava, Opava
16:30 Plepla Libor 28 : 15 Mandys Jakub
6. Ne 3.11.2019 Brooklyn Bull's Havířov 11 : 7 Jestřábi 99 Ostrava Brooklyn herna bar Havířov, Havířov
17:00 Milerski Libor 24 : 21 Kubánek Josef
6. Ne 3.11.2019 Dream team Ostrava 5 : 13 Supi Dolní Benešov Honzík pizzerie Ostrava, Ostrava
17:00 Mitas Filip 14 : 29 Vinárek René
6. Ne 3.11.2019 Leninovci Bambelocy Havířov 5 : 13 Orli Orlová D.C. U Lenina hospůdka Havířov, Havířov
18:00 Dík Břetislav 20 : 27 Saj Martin
6. Po 4.11.2019 Ludgeřovice D.C. 11 : 7 Tazman Jr.-Doctor's Ostrava Selský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice
18:00 Hořín Dalibor 25 : 22 Jamrož Jiří
7. 8.11.2019 Jestřábi 99 Ostrava 7 : 11 Virus Opava Permon bar Ostrava, Ostrava
18:00 Juroška Libor 20 : 25 Plepla Libor
7. 8.11.2019 Orli Orlová D.C. 8 : 10 Brooklyn Bull's Havířov Profin bar Orlová, Orlová
18:00 Saj Martin 23 : 22 Lacina Jiří
7. 8.11.2019 Kings Třinec 10 : 8 Leninovci Bambelocy Havířov U Rumcajse Třinec, Třinec
18:00 Ficek Marek 24 : 18 Dík Břetislav
7. 8.11.2019 Supi Dolní Benešov 16 : 2 Třinec D.C. U Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov
18:00 Vinárek René 34 : 9 Harvan Robert
7. 8.11.2019 Bad Boys Jablunkov 7 : 11 Dream team Ostrava U Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov
18:00 Karch Libor 16 : 27 Šmahaj Martin
7. Ne 10.11.2019 Maníci Frýdek-Místek 11 : 7 Slezští rytíři Karviná Ranec bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00 Mandys Jakub 27 : 23 Mokrý Stanislav
7. Ne 10.11.2019 Hrozný střelci Frýdek-Místek 13 : 5 Ludgeřovice D.C. U Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00 Koždoň Jan 26 : 16 Hořín Dalibor
7. Ne 10.11.2019 Tazman Jr.-Doctor's Ostrava 6 : 12 Auto Tichý Opava Havránek restaurace Ostrava, Ostrava
16:30 Rohoň Róbert 18 : 27 Monczmann Michal
1. Ne 10.11.2019 Jestřábi 99 Ostrava 5 : 13 Dream team Ostrava Permon bar Ostrava, Ostrava
18:00 Kubánek Josef 12 : 30 Mitas Filip
8. St 13.11.2019 Auto Tichý Opava 10 : 8 Hrozný střelci Frýdek-Místek Double out sportbar Opava, Opava
18:00 Monczmann Michal 25 : 20 Koždoň Jan
8. St 13.11.2019 Ludgeřovice D.C. 3 : 15 Supi Dolní Benešov Selský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice
18:00 Hořín Dalibor 11 : 30 Vinárek René
8. 15.11.2019 Jestřábi 99 Ostrava 7 : 11 Orli Orlová D.C. Permon bar Ostrava, Ostrava
18:00 Palát Milan 17 : 24 Saj Martin
8. 15.11.2019 Třinec D.C. 7 : 11 Bad Boys Jablunkov U Rumcajse Třinec, Třinec
18:30 Harvan Robert 18 : 27 Karch Libor
8. Ne 17.11.2019 Virus Opava 8 : 10 Slezští rytíři Karviná Double out sportbar Opava, Opava
16:30 Plepla Libor 21 : 22 Mokrý Stanislav
8. Ne 17.11.2019 Brooklyn Bull's Havířov 5 : 13 Kings Třinec Brooklyn herna bar Havířov, Havířov
17:00 Lacina Jiří 15 : 29 Pilch Gustav
8. Ne 17.11.2019 Dream team Ostrava 15 : 3 Maníci Frýdek-Místek Honzík pizzerie Ostrava, Ostrava
17:00 Mitas Filip 32 : 10 Mandys Jakub
9. 22.11.2019 Orli Orlová D.C. 10 : 8 Virus Opava Profin bar Orlová, Orlová
18:00 Saj Martin 23 : 20 Plepla Libor
9. 22.11.2019 Kings Třinec 8 : 10 Jestřábi 99 Ostrava U Rumcajse Třinec, Třinec
18:00 Ficek Marek 20 : 25 Kubánek Josef
9. 22.11.2019 Bad Boys Jablunkov 8 : 10 Ludgeřovice D.C. U Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov
18:00 Karch Libor 21 : 25 Hořín Dalibor
9. Ne 24.11.2019 Maníci Frýdek-Místek 13 : 5 Třinec D.C. Ranec bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00 Mandys Jakub 30 : 16 Harvan Robert
9. Ne 24.11.2019 Hrozný střelci Frýdek-Místek 8 : 10 Leninovci Bambelocy Havířov U Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00 Koždoň Jan 20 : 23 Dík Břetislav
9. Ne 24.11.2019 Slezští rytíři Karviná 8 : 10 Dream team Ostrava Dvorana restaurace Karviná, Karviná
16:00 Mokrý Stanislav 21 : 26 Mitas Filip
10. St 27.11.2019 Auto Tichý Opava 15 : 3 Bad Boys Jablunkov Double out sportbar Opava, Opava
18:00 Monczmann Michal 33 : 10 Karch Libor
10. St 27.11.2019 Ludgeřovice D.C. 7 : 11 Maníci Frýdek-Místek Selský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice
18:00 Hořín Dalibor 17 : 24 Mandys Jakub
9. 29.11.2019 Supi Dolní Benešov 10 : 8 Auto Tichý Opava U Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov
18:00 Vinárek René 24 : 22 Monczmann Michal
10. 29.11.2019 Jestřábi 99 Ostrava 10 : 8 Tazman Jr.-Doctor's Ostrava Permon bar Ostrava, Ostrava
18:00 Kubánek Josef 23 : 21 Rohoň Róbert
10. 29.11.2019 Orli Orlová D.C. 11 : 7 Kings Třinec Profin bar Orlová, Orlová
18:00 Saj Martin 26 : 19 Ficek Marek
10. 29.11.2019 Třinec D.C. 8 : 10 Slezští rytíři Karviná U Rumcajse Třinec, Třinec
18:30 Harvan Robert 21 : 25 Mokrý Stanislav
10. Ne 1.12.2019 Brooklyn Bull's Havířov 14 : 4 Hrozný střelci Frýdek-Místek Brooklyn herna bar Havířov, Havířov
17:00 Lacina Jiří 28 : 12 Koždoň Jan
10. Ne 1.12.2019 Leninovci Bambelocy Havířov 4 : 14 Supi Dolní Benešov U Lenina hospůdka Havířov, Havířov
18:00 Dík Břetislav 16 : 29 Vinárek René
11. 6.12.2019 Kings Třinec 12 : 6 Virus Opava U Rumcajse Třinec, Třinec
18:00 Ficek Marek 26 : 18 Plepla Libor
11. 6.12.2019 Supi Dolní Benešov 14 : 4 Brooklyn Bull's Havířov U Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov
18:00 Vinárek René 31 : 14 Lacina Jiří
11. Ne 8.12.2019 Maníci Frýdek-Místek 10 : 8 Auto Tichý Opava Ranec bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00 Mandys Jakub 24 : 22 Monczmann Michal
11. Ne 8.12.2019 Hrozný střelci Frýdek-Místek 12 : 6 Jestřábi 99 Ostrava U Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00 Koždoň Jan 26 : 17 Kubánek Josef
11. Ne 8.12.2019 Slezští rytíři Karviná 11 : 7 Ludgeřovice D.C. Dvorana restaurace Karviná, Karviná
16:00 Mokrý Stanislav 26 : 17 Hořín Dalibor
11. Ne 8.12.2019 Tazman Jr.-Doctor's Ostrava 7 : 11 Orli Orlová D.C. Havránek restaurace Ostrava, Ostrava
16:30 Urbánek Petr 18 : 26 Krčmář Michal
11. Ne 8.12.2019 Dream team Ostrava 14 : 4 Třinec D.C. Honzík pizzerie Ostrava, Ostrava
17:00 Mitas Filip 32 : 16 Harvan Robert
4. Ne 8.12.2019 Leninovci Bambelocy Havířov 12 : 6 Brooklyn Bull's Havířov U Lenina hospůdka Havířov, Havířov
18:00 Dík Břetislav 27 : 19 Lacina Jiří
12. St 11.12.2019 Auto Tichý Opava 10 : 9 Slezští rytíři Karviná Double out sportbar Opava, Opava
18:00 Monczmann Michal 22 : 22 Mokrý Stanislav
12. St 11.12.2019 Ludgeřovice D.C. 8 : 10 Dream team Ostrava Selský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice
18:00 Hořín Dalibor 20 : 23 Mitas Filip
11. Čt 12.12.2019 Bad Boys Jablunkov 9 : 10 Leninovci Bambelocy Havířov U Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov
18:00 Karch Libor 24 : 24 Dík Břetislav
12. 13.12.2019 Jestřábi 99 Ostrava 1 : 17 Supi Dolní Benešov Permon bar Ostrava, Ostrava
18:00 Palát Milan 9 : 34 Vinárek René
12. 13.12.2019 Kings Třinec 15 : 3 Tazman Jr.-Doctor's Ostrava U Rumcajse Třinec, Třinec
18:00 Ficek Marek 32 : 14 Urbánek Petr
12. Ne 15.12.2019 Virus Opava 13 : 5 Třinec D.C. Double out sportbar Opava, Opava
16:30 Plepla Libor 28 : 15 Harvan Robert
12. Ne 15.12.2019 Brooklyn Bull's Havířov 15 : 3 Bad Boys Jablunkov Brooklyn herna bar Havířov, Havířov
17:00 Lacina Jiří 32 : 10 Karch Libor
12. Ne 15.12.2019 Leninovci Bambelocy Havířov 12 : 6 Maníci Frýdek-Místek U Lenina hospůdka Havířov, Havířov
18:00 Dík Břetislav 27 : 16 Mandys Jakub
10. Po 16.12.2019 Virus Opava 6 : 12 Dream team Ostrava Double out sportbar Opava, Opava
18:00 19 : 29
13. 20.12.2019 Bad Boys Jablunkov 14 : 4 Jestřábi 99 Ostrava U Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov
18:00 Karch Libor 31 : 15 Kubánek Josef
13. 20.12.2019 Třinec D.C. 6 : 12 Ludgeřovice D.C. U Rumcajse Třinec, Třinec
18:30 Harvan Robert 20 : 28 Hořín Dalibor
13. Ne 22.12.2019 Maníci Frýdek-Místek 6 : 12 Brooklyn Bull's Havířov Ranec bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00 Mandys Jakub 17 : 29 Lacina Jiří
13. Ne 22.12.2019 Hrozný střelci Frýdek-Místek 4 : 14 Kings Třinec U Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00 Koždoň Jan 16 : 29 Ficek Marek
13. Ne 22.12.2019 Slezští rytíři Karviná 8 : 10 Leninovci Bambelocy Havířov Dvorana restaurace Karviná, Karviná
16:00 Mokrý Stanislav 20 : 22 Dík Břetislav
13. Ne 22.12.2019 Dream team Ostrava 11 : 7 Auto Tichý Opava Honzík pizzerie Ostrava, Ostrava
17:00 Mitas Filip 24 : 19 Monczmann Michal
13. 3.1.2020 Tazman Jr.-Doctor's Ostrava 12 : 6 Virus Opava Havránek restaurace Ostrava, Ostrava
16:00 Jamrož Jiří 29 : 18 Plepla Libor
12. 3.1.2020 Orli Orlová D.C. 9 : 10 Hrozný střelci Frýdek-Místek Profin bar Orlová, Orlová
18:00 Saj Martin 23 : 22 Koždoň Jan
14. St 8.1.2020 Auto Tichý Opava 15 : 3 Třinec D.C. Double out sportbar Opava, Opava
18:00 Monczmann Michal 33 : 10 Harvan Robert
14. 10.1.2020 Jestřábi 99 Ostrava 8 : 10 Maníci Frýdek-Místek Permon bar Ostrava, Ostrava
18:00 Palát Milan 23 : 23 Mandys Jakub
14. 10.1.2020 Orli Orlová D.C. 11 : 7 Bad Boys Jablunkov Profin bar Orlová, Orlová
18:00 Saj Martin 25 : 17 Karch Libor
14. 10.1.2020 Kings Třinec 7 : 11 Supi Dolní Benešov U Rumcajse Třinec, Třinec
18:00 Ficek Marek 17 : 26 Vinárek René
14. Ne 12.1.2020 Tazman Jr.-Doctor's Ostrava 8 : 10 Hrozný střelci Frýdek-Místek Havránek restaurace Ostrava, Ostrava
16:30 Jamrož Jiří 23 : 21 Koždoň Jan
14. Ne 12.1.2020 Virus Opava 10 : 9 Ludgeřovice D.C. Double out sportbar Opava, Opava
16:30 Plepla Libor 26 : 23 Hořín Dalibor
14. Ne 12.1.2020 Brooklyn Bull's Havířov 12 : 6 Slezští rytíři Karviná Brooklyn herna bar Havířov, Havířov
17:00 Lacina Jiří 26 : 17 Mokrý Stanislav
14. Ne 12.1.2020 Leninovci Bambelocy Havířov 8 : 10 Dream team Ostrava U Lenina hospůdka Havířov, Havířov
18:00 Dík Břetislav 21 : 27 Mitas Filip
15. St 15.1.2020 Ludgeřovice D.C. 5 : 13 Auto Tichý Opava Selský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice
18:00 Hořín Dalibor 14 : 28 Monczmann Michal
15. 17.1.2020 Supi Dolní Benešov 11 : 7 Tazman Jr.-Doctor's Ostrava U Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov
18:00 Vinárek René 24 : 18 Rohoň Róbert
15. 17.1.2020 Třinec D.C. 2 : 16 Leninovci Bambelocy Havířov U Rumcajse Třinec, Třinec
18:30 Harvan Robert 9 : 33 Dík Břetislav
15. Ne 19.1.2020 Maníci Frýdek-Místek 8 : 10 Orli Orlová D.C. Ranec bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00 Mandys Jakub 21 : 25 Saj Martin
15. Ne 19.1.2020 Hrozný střelci Frýdek-Místek 8 : 10 Virus Opava U Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00 Koždoň Jan 21 : 25 Plepla Libor
15. Ne 19.1.2020 Slezští rytíři Karviná 8 : 10 Jestřábi 99 Ostrava Dvorana restaurace Karviná, Karviná
16:00 Čech Miroslav 19 : 24 Kubánek Josef
15. Ne 19.1.2020 Dream team Ostrava 9 : 10 Brooklyn Bull's Havířov Honzík pizzerie Ostrava, Ostrava
17:00 Jílek Dušan 23 : 25 Lacina Jiří
16. St 22.1.2020 Ludgeřovice D.C. 6 : 12 Leninovci Bambelocy Havířov Selský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice
18:00 Hořín Dalibor 17 : 28 Dík Břetislav
16. 24.1.2020 Bad Boys Jablunkov 12 : 6 Tazman Jr.-Doctor's Ostrava U Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov
18:00 Jochymek Henryk 26 : 18 Jamrož Jiří
16. 24.1.2020 Supi Dolní Benešov 14 : 4 Hrozný střelci Frýdek-Místek U Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov
18:00 Vinárek René 31 : 13 Koždoň Jan
16. 24.1.2020 Třinec D.C. 3 : 15 Brooklyn Bull's Havířov U Rumcajse Třinec, Třinec
18:30 Harvan Robert 11 : 31 Pastrňák Michal
16. Ne 26.1.2020 Maníci Frýdek-Místek 11 : 7 Kings Třinec Ranec bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00 Mandys Jakub 26 : 17 Ficek Marek
16. Ne 26.1.2020 Slezští rytíři Karviná 8 : 10 Orli Orlová D.C. Dvorana restaurace Karviná, Karviná
16:00 Čech Miroslav 21 : 24 Saj Martin
16. Ne 26.1.2020 Virus Opava 10 : 8 Auto Tichý Opava Double out sportbar Opava, Opava
16:30 Plepla Libor 23 : 22 Monczmann Michal
9. Ne 26.1.2020 Tazman Jr.-Doctor's Ostrava 5 : 13 Brooklyn Bull's Havířov Havránek restaurace Ostrava, Ostrava
17:00 Jamrož Jiří 13 : 31 Lacina Jiří
16. Ne 26.1.2020 Dream team Ostrava 12 : 6 Jestřábi 99 Ostrava Honzík pizzerie Ostrava, Ostrava
17:00 Mitas Filip 29 : 20 Kubánek Josef
17. 31.1.2020 Kings Třinec 15 : 3 Slezští rytíři Karviná U Rumcajse Třinec, Třinec
18:00 Ficek Marek 31 : 18 Čech Miroslav
17. 31.1.2020 Orli Orlová D.C. 6 : 12 Dream team Ostrava Profin bar Orlová, Orlová
18:00 Saj Martin 17 : 27 Mitas Filip
17. 31.1.2020 Jestřábi 99 Ostrava 10 : 8 Třinec D.C. Permon bar Ostrava, Ostrava
18:00 Kubánek Josef 23 : 23 Harvan Robert
17. 31.1.2020 Supi Dolní Benešov 11 : 7 Virus Opava U Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov
18:00 Vinárek René 26 : 18 Uvíra Lukáš
17. Ne 2.2.2020 Hrozný střelci Frýdek-Místek 11 : 7 Bad Boys Jablunkov U Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00 Koždoň Jan 26 : 20 Jochymek Henryk
17. Ne 2.2.2020 Tazman Jr.-Doctor's Ostrava 12 : 6 Maníci Frýdek-Místek Havránek restaurace Ostrava, Ostrava
16:30 Jamrož Jiří 28 : 15 Mandys Jakub
17. Ne 2.2.2020 Brooklyn Bull's Havířov 12 : 6 Ludgeřovice D.C. Brooklyn herna bar Havířov, Havířov
17:00 Lacina Jiří 27 : 16 Hořín Dalibor
18. St 5.2.2020 Ludgeřovice D.C. 11 : 7 Jestřábi 99 Ostrava Selský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice
18:00 Hořín Dalibor 25 : 18 Kubánek Josef
8. 7.2.2020 Leninovci Bambelocy Havířov 18 : 0 Tazman Jr.-Doctor's Ostrava U Lenina hospůdka Havířov, Havířov
18:00 Dík Břetislav 36 : 12 Jamrož Jiří
18. 7.2.2020 Bad Boys Jablunkov 2 : 16 Supi Dolní Benešov U Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov
18:00 Jochymek Henryk 10 : 33 Vinárek René
18. 7.2.2020 Třinec D.C. 8 : 10 Orli Orlová D.C. U Rumcajse Třinec, Třinec
18:30 Harvan Robert 18 : 24 Saj Martin
18. Ne 9.2.2020 Maníci Frýdek-Místek 10 : 8 Hrozný střelci Frýdek-Místek Ranec bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00 Mandys Jakub 21 : 19 Koždoň Jan
18. Ne 9.2.2020 Slezští rytíři Karviná 10 : 8 Tazman Jr.-Doctor's Ostrava Dvorana restaurace Karviná, Karviná
16:00 Čech Miroslav 27 : 19 Jamrož Jiří
18. Ne 9.2.2020 Virus Opava 8 : 10 Leninovci Bambelocy Havířov Double out sportbar Opava, Opava
16:30 Plepla Libor 20 : 24 Dík Břetislav
18. Ne 9.2.2020 Dream team Ostrava 10 : 8 Kings Třinec Honzík pizzerie Ostrava, Ostrava
17:00 Mitas Filip 24 : 21 Ficek Marek
19. 14.2.2020 Jestřábi 99 Ostrava 3 : 15 Auto Tichý Opava Permon bar Ostrava, Ostrava
18:00 Nezhoda Petr 13 : 32 Monczmann Michal
19. 14.2.2020 Supi Dolní Benešov 15 : 3 Maníci Frýdek-Místek U Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov
18:00 Vinárek René 32 : 13 Mandys Jakub
19. 14.2.2020 Kings Třinec 13 : 5 Třinec D.C. U Rumcajse Třinec, Třinec
18:00 Ficek Marek 28 : 15 Harvan Robert
19. 14.2.2020 Orli Orlová D.C. 10 : 8 Ludgeřovice D.C. Profin bar Orlová, Orlová
18:00 Saj Martin 24 : 19 Hořín Dalibor
19. 14.2.2020 Bad Boys Jablunkov 12 : 6 Virus Opava U Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov
18:00 Jochymek Henryk 28 : 21 Plepla Libor
13. Ne 16.2.2020 Supi Dolní Benešov 15 : 3 Orli Orlová D.C. U Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov
14:00 Vinárek René 31 : 13 Saj Martin
19. Ne 16.2.2020 Hrozný střelci Frýdek-Místek 9 : 10 Slezští rytíři Karviná U Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00 Koždoň Jan 24 : 23 Čech Miroslav
19. Ne 16.2.2020 Tazman Jr.-Doctor's Ostrava 5 : 13 Dream team Ostrava Havránek restaurace Ostrava, Ostrava
16:30 Jamrož Jiří 14 : 28 Jílek Dušan
19. Ne 16.2.2020 Brooklyn Bull's Havířov 7 : 11 Leninovci Bambelocy Havířov Brooklyn herna bar Havířov, Havířov
17:00 Lacina Jiří 20 : 26 Dík Břetislav
20. St 19.2.2020 Auto Tichý Opava 8 : 10 Orli Orlová D.C. Double out sportbar Opava, Opava
18:00 Monczmann Michal 19 : 23 Krčmář Michal
20. St 19.2.2020 Ludgeřovice D.C. 5 : 13 Kings Třinec Selský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice
18:00 Hořín Dalibor 18 : 26 Ficek Marek
15. 21.2.2020 Bad Boys Jablunkov Kings Třinec U Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov
18:00
20. 21.2.2020 Třinec D.C. Tazman Jr.-Doctor's Ostrava U Rumcajse Třinec, Třinec
18:30
20. Ne 23.2.2020 Maníci Frýdek-Místek Bad Boys Jablunkov Ranec bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00
20. Ne 23.2.2020 Slezští rytíři Karviná Supi Dolní Benešov Dvorana restaurace Karviná, Karviná
16:00
20. Ne 23.2.2020 Virus Opava Brooklyn Bull's Havířov Double out sportbar Opava, Opava
16:30
20. Ne 23.2.2020 Dream team Ostrava Hrozný střelci Frýdek-Místek Honzík pizzerie Ostrava, Ostrava
17:00
20. Ne 23.2.2020 Leninovci Bambelocy Havířov Jestřábi 99 Ostrava U Lenina hospůdka Havířov, Havířov
18:00
21. 28.2.2020 Kings Třinec Auto Tichý Opava U Rumcajse Třinec, Třinec
18:00
21. 28.2.2020 Orli Orlová D.C. Leninovci Bambelocy Havířov Profin bar Orlová, Orlová
18:00
21. 28.2.2020 Jestřábi 99 Ostrava Brooklyn Bull's Havířov Permon bar Ostrava, Ostrava
18:00
21. 28.2.2020 Bad Boys Jablunkov Slezští rytíři Karviná U Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov
18:00
21. 28.2.2020 Supi Dolní Benešov Dream team Ostrava U Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov
18:00
21. Ne 1.3.2020 Maníci Frýdek-Místek Virus Opava Ranec bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00
21. Ne 1.3.2020 Hrozný střelci Frýdek-Místek Třinec D.C. U Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00
21. Ne 1.3.2020 Tazman Jr.-Doctor's Ostrava Ludgeřovice D.C. Havránek restaurace Ostrava, Ostrava
16:30
22. St 4.3.2020 Auto Tichý Opava Tazman Jr.-Doctor's Ostrava Double out sportbar Opava, Opava
18:00
22. St 4.3.2020 Ludgeřovice D.C. Hrozný střelci Frýdek-Místek Selský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice
18:00
17. Čt 5.3.2020 Leninovci Bambelocy Havířov 0 : 18 Auto Tichý Opava U Lenina hospůdka Havířov, Havířov
18:00 0 : 36
22. 6.3.2020 Třinec D.C. Supi Dolní Benešov U Rumcajse Třinec, Třinec
18:30
22. Ne 8.3.2020 Slezští rytíři Karviná Maníci Frýdek-Místek Dvorana restaurace Karviná, Karviná
16:00
22. Ne 8.3.2020 Virus Opava Jestřábi 99 Ostrava Double out sportbar Opava, Opava
16:30
22. Ne 8.3.2020 Brooklyn Bull's Havířov Orli Orlová D.C. Brooklyn herna bar Havířov, Havířov
17:00
22. Ne 8.3.2020 Dream team Ostrava Bad Boys Jablunkov Honzík pizzerie Ostrava, Ostrava
17:00
22. Ne 8.3.2020 Leninovci Bambelocy Havířov Kings Třinec U Lenina hospůdka Havířov, Havířov
18:00
23. 13.3.2020 Kings Třinec Brooklyn Bull's Havířov U Rumcajse Třinec, Třinec
18:00
23. 13.3.2020 Orli Orlová D.C. Jestřábi 99 Ostrava Profin bar Orlová, Orlová
18:00
23. 13.3.2020 Bad Boys Jablunkov Třinec D.C. U Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov
18:00
23. 13.3.2020 Supi Dolní Benešov Ludgeřovice D.C. U Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov
18:00
23. Ne 15.3.2020 Maníci Frýdek-Místek Dream team Ostrava Ranec bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00
23. Ne 15.3.2020 Hrozný střelci Frýdek-Místek Auto Tichý Opava U Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00
23. Ne 15.3.2020 Slezští rytíři Karviná Virus Opava Dvorana restaurace Karviná, Karviná
16:00
23. Ne 15.3.2020 Tazman Jr.-Doctor's Ostrava Leninovci Bambelocy Havířov Havránek restaurace Ostrava, Ostrava
16:30
24. St 18.3.2020 Auto Tichý Opava Supi Dolní Benešov Double out sportbar Opava, Opava
18:00
24. St 18.3.2020 Ludgeřovice D.C. Bad Boys Jablunkov Selský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice
18:00
24. 20.3.2020 Jestřábi 99 Ostrava Kings Třinec Permon bar Ostrava, Ostrava
18:00
24. 20.3.2020 Třinec D.C. Maníci Frýdek-Místek U Rumcajse Třinec, Třinec
18:30
24. Ne 22.3.2020 Virus Opava Orli Orlová D.C. Double out sportbar Opava, Opava
16:30
24. Ne 22.3.2020 Brooklyn Bull's Havířov Tazman Jr.-Doctor's Ostrava Brooklyn herna bar Havířov, Havířov
17:00
24. Ne 22.3.2020 Dream team Ostrava Slezští rytíři Karviná Honzík pizzerie Ostrava, Ostrava
17:00
24. Ne 22.3.2020 Leninovci Bambelocy Havířov Hrozný střelci Frýdek-Místek U Lenina hospůdka Havířov, Havířov
18:00
18. St 25.3.2020 Auto Tichý Opava Brooklyn Bull's Havířov Double out sportbar Opava, Opava
18:00
25. 27.3.2020 Bad Boys Jablunkov Auto Tichý Opava U Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov
18:00
25. 27.3.2020 Supi Dolní Benešov Leninovci Bambelocy Havířov U Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov
18:00
25. 27.3.2020 Kings Třinec Orli Orlová D.C. U Rumcajse Třinec, Třinec
18:00
25. Ne 29.3.2020 Maníci Frýdek-Místek Ludgeřovice D.C. Ranec bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00
25. Ne 29.3.2020 Hrozný střelci Frýdek-Místek Brooklyn Bull's Havířov U Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00
25. Ne 29.3.2020 Slezští rytíři Karviná Třinec D.C. Dvorana restaurace Karviná, Karviná
16:00
25. Ne 29.3.2020 Tazman Jr.-Doctor's Ostrava Jestřábi 99 Ostrava Havránek restaurace Ostrava, Ostrava
16:30
25. Ne 29.3.2020 Dream team Ostrava Virus Opava Honzík pizzerie Ostrava, Ostrava
17:00
26. St 1.4.2020 Auto Tichý Opava Maníci Frýdek-Místek Double out sportbar Opava, Opava
18:00
26. St 1.4.2020 Ludgeřovice D.C. Slezští rytíři Karviná Selský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice
18:00
26. 3.4.2020 Orli Orlová D.C. Tazman Jr.-Doctor's Ostrava Profin bar Orlová, Orlová
18:00
26. 3.4.2020 Jestřábi 99 Ostrava Hrozný střelci Frýdek-Místek Permon bar Ostrava, Ostrava
18:00
26. 3.4.2020 Třinec D.C. Dream team Ostrava U Rumcajse Třinec, Třinec
18:30
26. Ne 5.4.2020 Virus Opava Kings Třinec Double out sportbar Opava, Opava
16:30
26. Ne 5.4.2020 Brooklyn Bull's Havířov Supi Dolní Benešov Brooklyn herna bar Havířov, Havířov
17:00
26. Ne 5.4.2020 Leninovci Bambelocy Havířov Bad Boys Jablunkov U Lenina hospůdka Havířov, Havířov
18:00
27. 17.4.2020 Bad Boys Jablunkov Brooklyn Bull's Havířov U Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov
18:00
27. 17.4.2020 Supi Dolní Benešov Jestřábi 99 Ostrava U Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov
18:00
27. 17.4.2020 Třinec D.C. Virus Opava U Rumcajse Třinec, Třinec
18:30
27. Ne 19.4.2020 Maníci Frýdek-Místek Leninovci Bambelocy Havířov Ranec bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00
27. Ne 19.4.2020 Slezští rytíři Karviná Auto Tichý Opava Dvorana restaurace Karviná, Karviná
16:00
27. Ne 19.4.2020 Hrozný střelci Frýdek-Místek Orli Orlová D.C. U Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00
27. Ne 19.4.2020 Tazman Jr.-Doctor's Ostrava Kings Třinec Havránek restaurace Ostrava, Ostrava
16:30
27. Ne 19.4.2020 Dream team Ostrava Ludgeřovice D.C. Honzík pizzerie Ostrava, Ostrava
17:00
28. St 22.4.2020 Auto Tichý Opava Dream team Ostrava Double out sportbar Opava, Opava
18:00
28. St 22.4.2020 Ludgeřovice D.C. Třinec D.C. Selský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice
18:00
28. 24.4.2020 Kings Třinec Hrozný střelci Frýdek-Místek U Rumcajse Třinec, Třinec
18:00
28. 24.4.2020 Orli Orlová D.C. Supi Dolní Benešov Profin bar Orlová, Orlová
18:00
28. 24.4.2020 Jestřábi 99 Ostrava Bad Boys Jablunkov Permon bar Ostrava, Ostrava
18:00
28. Ne 26.4.2020 Virus Opava Tazman Jr.-Doctor's Ostrava Double out sportbar Opava, Opava
16:30
28. Ne 26.4.2020 Brooklyn Bull's Havířov Maníci Frýdek-Místek Brooklyn herna bar Havířov, Havířov
17:00
28. Ne 26.4.2020 Leninovci Bambelocy Havířov Slezští rytíři Karviná U Lenina hospůdka Havířov, Havířov
18:00
29. St 29.4.2020 Ludgeřovice D.C. Virus Opava Selský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice
18:00
29. 1.5.2020 Bad Boys Jablunkov Orli Orlová D.C. U Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov
18:00
29. 1.5.2020 Supi Dolní Benešov Kings Třinec U Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov
18:00
29. 1.5.2020 Třinec D.C. Auto Tichý Opava U Rumcajse Třinec, Třinec
18:30
29. Ne 3.5.2020 Maníci Frýdek-Místek Jestřábi 99 Ostrava Ranec bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00
29. Ne 3.5.2020 Slezští rytíři Karviná Brooklyn Bull's Havířov Dvorana restaurace Karviná, Karviná
16:00
29. Ne 3.5.2020 Hrozný střelci Frýdek-Místek Tazman Jr.-Doctor's Ostrava U Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00
29. Ne 3.5.2020 Dream team Ostrava Leninovci Bambelocy Havířov Honzík pizzerie Ostrava, Ostrava
17:00
30. St 13.5.2020 Auto Tichý Opava Ludgeřovice D.C. Double out sportbar Opava, Opava
18:00
30. 15.5.2020 Kings Třinec Bad Boys Jablunkov U Rumcajse Třinec, Třinec
18:00
30. 15.5.2020 Orli Orlová D.C. Maníci Frýdek-Místek Profin bar Orlová, Orlová
18:00
30. 15.5.2020 Jestřábi 99 Ostrava Slezští rytíři Karviná Permon bar Ostrava, Ostrava
18:00
30. Ne 17.5.2020 Virus Opava Hrozný střelci Frýdek-Místek Double out sportbar Opava, Opava
16:30
30. Ne 17.5.2020 Tazman Jr.-Doctor's Ostrava Supi Dolní Benešov Havránek restaurace Ostrava, Ostrava
16:30
30. Ne 17.5.2020 Brooklyn Bull's Havířov Dream team Ostrava Brooklyn herna bar Havířov, Havířov
17:00
30. Ne 17.5.2020 Leninovci Bambelocy Havířov Třinec D.C. U Lenina hospůdka Havířov, Havířov
18:00

B. liga - 2.liga skupina A
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Po 23.9.2019 Tenisák B Děhylov 7 : 11 Tenisák Hlučín Tenisák sportovní areál Děhylov, Děhylov
18:00 Mikeska Jiří 20 : 27 Pavlorek Patrik
1. Út 24.9.2019 Hero Ostrava 9 : 10 Pomíci Poruba Hero restaurace Ostrava, Ostrava
18:00 Maršalík Ondřej 23 : 23 Chlopčík David
1. Út 24.9.2019 Target Ostrava 13 : 5 Sportdarts Partay Pub Ostrava U pošty bar Ostrava-Třebovice, Ostrava
18:00 Rucký Aleš 29 : 16 Magula Marian
1. Út 24.9.2019 Sportdarts B Partay Ostrava 8 : 10 Simpsons Homer Ostrava Partay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava
18:00 Tužinská Kateřina 23 : 27 Kamrád Jan
1. Út 24.9.2019 Bulldog Ostrava 2 : 16 Mistři Ostrava Rio sportbar Ostrava, Ostrava
18:00 Lukačik Petr 7 : 32 Czekaj Karel
1. Út 24.9.2019 Jestřábi 66 Ostrava 12 : 6 B.A.F. !!! Ostrava Permon bar Ostrava, Ostrava
18:00 Videnka Jiří 26 : 18 Targosz Martin
1. St 25.9.2019 Pat.rick Poruba 8 : 10 Billiard Bar Dragons Ostrava Casey bar Ostrava, Ostrava
18:00 Salava David 20 : 21 Haas Jiří
1. St 25.9.2019 Řízci z Výškovic 12 : 6 Rio Semena Ostrava Řízkárna U Orla Ostrava-Výškovice, Ostrava
18:00 Balog Igor 26 : 18 Frýza Pavel
2. Po 30.9.2019 Sportdarts Partay Pub Ostrava 10 : 9 Sportdarts B Partay Ostrava Partay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava
18:00 Magula Marian 23 : 20 Tužinská Kateřina
2. Po 7.10.2019 Pomíci Poruba 11 : 7 Tenisák Hlučín BOM bar Poruba, Ostrava
18:00 Chlopčík David 26 : 21 Pavlorek Patrik
2. Út 8.10.2019 Hero Ostrava 6 : 12 Pat.rick Poruba Hero restaurace Ostrava, Ostrava
18:00 Maršalík Ondřej 22 : 27 Salava David
2. Út 8.10.2019 B.A.F. !!! Ostrava 8 : 10 Tenisák B Děhylov Rubín restaurace Ostrava, Ostrava
18:00 Targosz Martin 22 : 26 Růžička Vlastimil
2. Út 8.10.2019 Mistři Ostrava 11 : 7 Jestřábi 66 Ostrava Smyčka restaurace Ostrava, Ostrava
18:00 Czekaj Karel 26 : 18 Videnka Jiří
2. Út 8.10.2019 Simpsons Homer Ostrava 9 : 10 Bulldog Ostrava Havránek restaurace Ostrava, Ostrava
18:00 Vontor Miroslav 21 : 22 Lukačik Petr
2. Út 8.10.2019 Rio Semena Ostrava 7 : 11 Target Ostrava Rio bar Ostrava, Ostrava
18:00 Frýza Pavel 20 : 26 Rucký Aleš
2. Út 8.10.2019 Billiard Bar Dragons Ostrava 13 : 5 Řízci z Výškovic Permon bar Ostrava, Ostrava
18:00 Haas Jiří 28 : 14 Balog Igor
3. Po 14.10.2019 Tenisák B Děhylov 7 : 11 Mistři Ostrava Tenisák sportovní areál Děhylov, Děhylov
18:00 Mikeska Jiří 14 : 27 Czekaj Karel
3. Út 15.10.2019 Target Ostrava 10 : 8 Billiard Bar Dragons Ostrava U pošty bar Ostrava-Třebovice, Ostrava
18:00 Rucký Aleš 22 : 19 Haas Jiří
3. Út 15.10.2019 Sportdarts B Partay Ostrava 12 : 6 Rio Semena Ostrava Partay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava
18:00 Tužinská Kateřina 27 : 18 Frýza Pavel
3. Út 15.10.2019 Bulldog Ostrava 7 : 11 Sportdarts Partay Pub Ostrava Rio sportbar Ostrava, Ostrava
18:00 Lukačik Petr 18 : 26 Magula Marian
3. Út 15.10.2019 Jestřábi 66 Ostrava 6 : 12 Simpsons Homer Ostrava Permon bar Ostrava, Ostrava
18:00 Videnka Jiří 17 : 25 Vontor Miroslav
3. Út 15.10.2019 Tenisák Hlučín 11 : 7 B.A.F. !!! Ostrava 56 hospoda Hlučín, Hlučín
18:00 Pavlorek Patrik 24 : 20 Targosz Martin
3. St 16.10.2019 Pat.rick Poruba 10 : 8 Pomíci Poruba Casey bar Ostrava, Ostrava
18:00 Salava David 24 : 24 Chlopčík David
3. St 16.10.2019 Řízci z Výškovic 8 : 10 Hero Ostrava Řízkárna U Orla Ostrava-Výškovice, Ostrava
18:00 Křístková Denisa 20 : 25 Maršalík Ondřej
4. Po 21.10.2019 Pomíci Poruba 11 : 7 B.A.F. !!! Ostrava BOM bar Poruba, Ostrava
18:00 Chlopčík David 29 : 17 Targosz Martin
4. Út 22.10.2019 Hero Ostrava 12 : 6 Target Ostrava Hero restaurace Ostrava, Ostrava
18:00 Maršalík Ondřej 27 : 17 Rucký Aleš
4. Út 22.10.2019 Mistři Ostrava 12 : 6 Tenisák Hlučín Smyčka restaurace Ostrava, Ostrava
18:00 Czekaj Karel 28 : 16 Pavlorek Patrik
4. Út 22.10.2019 Simpsons Homer Ostrava 12 : 6 Tenisák B Děhylov Havránek restaurace Ostrava, Ostrava
18:00 Vontor Miroslav 25 : 20 Růžička Vlastimil
4. Út 22.10.2019 Sportdarts Partay Pub Ostrava 11 : 7 Jestřábi 66 Ostrava Partay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava
18:00 Magula Marian 25 : 19 Videnka Jiří
4. Út 22.10.2019 Rio Semena Ostrava 12 : 6 Bulldog Ostrava Rio bar Ostrava, Ostrava
18:00 Frýza Pavel 25 : 18 Lukačik Petr
4. Út 22.10.2019 Billiard Bar Dragons Ostrava 10 : 8 Sportdarts B Partay Ostrava Permon bar Ostrava, Ostrava
18:00 Haas Jiří 24 : 18 Tužinská Kateřina
4. St 23.10.2019 Pat.rick Poruba 8 : 10 Řízci z Výškovic Casey bar Ostrava, Ostrava
18:00 Salava David 18 : 25 Balog Igor
5. Út 29.10.2019 Target Ostrava 13 : 5 Pat.rick Poruba U pošty bar Ostrava-Třebovice, Ostrava
18:00 Rucký Aleš 31 : 13 Salava David
5. Út 29.10.2019 Sportdarts B Partay Ostrava 10 : 9 Hero Ostrava Partay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava
18:00 Tužinská Kateřina 24 : 20 Maršalík Ondřej
5. Út 29.10.2019 Bulldog Ostrava 5 : 13 Billiard Bar Dragons Ostrava Rio sportbar Ostrava, Ostrava
18:00 Lukačik Petr 14 : 28 Haas Jiří
5. Út 29.10.2019 Jestřábi 66 Ostrava 8 : 10 Rio Semena Ostrava Permon bar Ostrava, Ostrava
18:00 Šulc Daniel 22 : 24 Frýza Pavel
5. Út 29.10.2019 Tenisák Hlučín 4 : 14 Simpsons Homer Ostrava 56 hospoda Hlučín, Hlučín
18:00 Pavlorek Patrik 14 : 31 Vontor Miroslav
5. Út 29.10.2019 B.A.F. !!! Ostrava 7 : 11 Mistři Ostrava Rubín restaurace Ostrava, Ostrava
18:00 Šrubař Radim 17 : 23 Czekaj Karel
5. St 30.10.2019 Řízci z Výškovic 7 : 11 Pomíci Poruba Řízkárna U Orla Ostrava-Výškovice, Ostrava
18:00 Balog Igor 20 : 25 Chlopčík David
5. St 30.10.2019 Tenisák B Děhylov 10 : 8 Sportdarts Partay Pub Ostrava Tenisák sportovní areál Děhylov, Děhylov
18:00 Mikeska Jiří 25 : 19 Magula Marian
6. Po 4.11.2019 Pomíci Poruba 9 : 10 Mistři Ostrava BOM bar Poruba, Ostrava
18:00 Chlopčík David 25 : 26 Czekaj Karel
6. Út 5.11.2019 Hero Ostrava 11 : 7 Bulldog Ostrava Hero restaurace Ostrava, Ostrava
18:00 Maršalík Ondřej 26 : 18 Lukačik Petr
6. Út 5.11.2019 Simpsons Homer Ostrava 10 : 8 B.A.F. !!! Ostrava Havránek restaurace Ostrava, Ostrava
18:00 Vontor Miroslav 23 : 20 Targosz Martin
6. Út 5.11.2019 Rio Semena Ostrava 8 : 10 Tenisák B Děhylov Rio bar Ostrava, Ostrava
18:00 Frýza Pavel 19 : 25 Mikeska Jiří
6. Út 5.11.2019 Billiard Bar Dragons Ostrava 10 : 8 Jestřábi 66 Ostrava Permon bar Ostrava, Ostrava
18:00 Haas Jiří 22 : 24 Videnka Jiří
6. St 6.11.2019 Pat.rick Poruba 8 : 10 Sportdarts B Partay Ostrava Casey bar Ostrava, Ostrava
18:00 Salava David 19 : 24 Tužinská Kateřina
6. St 6.11.2019 Řízci z Výškovic 8 : 10 Target Ostrava Řízkárna U Orla Ostrava-Výškovice, Ostrava
18:00 Balog Igor 22 : 26 Rucký Aleš
7. Po 11.11.2019 Tenisák B Děhylov 6 : 12 Billiard Bar Dragons Ostrava Tenisák sportovní areál Děhylov, Děhylov
18:00 Mikeska Jiří 17 : 28 Haas Jiří
7. Út 12.11.2019 Target Ostrava 8 : 10 Pomíci Poruba U pošty bar Ostrava-Třebovice, Ostrava
18:00 Rucký Aleš 22 : 25 Chlopčík David
7. Út 12.11.2019 Sportdarts B Partay Ostrava 6 : 12 Řízci z Výškovic Partay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava
18:00 Tužinská Kateřina 18 : 26 Balog Igor
7. Út 12.11.2019 Bulldog Ostrava 8 : 10 Pat.rick Poruba Rio sportbar Ostrava, Ostrava
18:00 Lukačik Petr 21 : 23 Salava David
7. Út 12.11.2019 Jestřábi 66 Ostrava 10 : 9 Hero Ostrava Permon bar Ostrava, Ostrava
18:00 Videnka Jiří 22 : 24 Maršalík Ondřej
7. Út 12.11.2019 Tenisák Hlučín 4 : 14 Rio Semena Ostrava 56 hospoda Hlučín, Hlučín
18:00 Pavlorek Patrik 16 : 30 Frýza Pavel
7. Út 12.11.2019 B.A.F. !!! Ostrava 9 : 10 Sportdarts Partay Pub Ostrava Rubín restaurace Ostrava, Ostrava
18:00 Targosz Martin 23 : 22 Magula Marian
7. Út 12.11.2019 Mistři Ostrava 8 : 10 Simpsons Homer Ostrava Smyčka restaurace Ostrava, Ostrava
18:00 Czekaj Karel 22 : 23 Vontor Miroslav
8. Po 18.11.2019 Pomíci Poruba 9 : 10 Simpsons Homer Ostrava BOM bar Poruba, Ostrava
18:00 Chlopčík David 21 : 24 Vontor Miroslav
8. Út 19.11.2019 Hero Ostrava 10 : 8 Tenisák B Děhylov Hero restaurace Ostrava, Ostrava
18:00 Maršalík Ondřej 21 : 19 Mikeska Jiří
8. Út 19.11.2019 Target Ostrava 7 : 11 Sportdarts B Partay Ostrava U pošty bar Ostrava-Třebovice, Ostrava
18:00 Rucký Aleš 21 : 24 Tužinská Kateřina
8. Út 19.11.2019 Sportdarts Partay Pub Ostrava 11 : 7 Mistři Ostrava Partay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava
18:00 Magula Marian 25 : 17 Czekaj Karel
8. Út 19.11.2019 Rio Semena Ostrava 11 : 7 B.A.F. !!! Ostrava Rio bar Ostrava, Ostrava
18:00 Frýza Pavel 24 : 19 Targosz Martin
8. Út 19.11.2019 Billiard Bar Dragons Ostrava 12 : 6 Tenisák Hlučín Permon bar Ostrava, Ostrava
18:00 Haas Jiří 25 : 18 Pavlorek Patrik
6. St 20.11.2019 Sportdarts Partay Pub Ostrava 11 : 7 Tenisák Hlučín Partay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava
18:00 Magula Marian 23 : 20 Pavlorek Patrik
8. St 20.11.2019 Pat.rick Poruba 14 : 4 Jestřábi 66 Ostrava Casey bar Ostrava, Ostrava
18:00 Salava David 32 : 14 Videnka Jiří
8. St 20.11.2019 Řízci z Výškovic 13 : 5 Bulldog Ostrava Řízkárna U Orla Ostrava-Výškovice, Ostrava
18:00 Balog Igor 28 : 15 Lukačik Petr
9. Po 25.11.2019 Tenisák B Děhylov 13 : 5 Pat.rick Poruba Tenisák sportovní areál Děhylov, Děhylov
18:00 Mikeska Jiří 27 : 15 Salava David
9. Út 26.11.2019 Sportdarts B Partay Ostrava 8 : 10 Pomíci Poruba Partay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava
18:00 Tužinská Kateřina 19 : 23 Chlopčík David
9. Út 26.11.2019 Bulldog Ostrava 7 : 11 Target Ostrava Rio sportbar Ostrava, Ostrava
18:00 Lukačik Petr 17 : 23 Rucký Aleš
9. Út 26.11.2019 Jestřábi 66 Ostrava 7 : 11 Řízci z Výškovic Permon bar Ostrava, Ostrava
18:00 Videnka Jiří 16 : 27 Balog Igor
9. Út 26.11.2019 Tenisák Hlučín 4 : 14 Hero Ostrava 56 hospoda Hlučín, Hlučín
18:00 Pavlorek Patrik 14 : 29 Maršalík Ondřej
9. Út 26.11.2019 B.A.F. !!! Ostrava 7 : 11 Billiard Bar Dragons Ostrava Rubín restaurace Ostrava, Ostrava
18:00 Targosz Martin 21 : 25 Haas Jiří
9. Út 26.11.2019 Mistři Ostrava 9 : 10 Rio Semena Ostrava Smyčka restaurace Ostrava, Ostrava
18:00 Czekaj Karel 21 : 22 Frýza Pavel
9. Út 26.11.2019 Simpsons Homer Ostrava 12 : 6 Sportdarts Partay Pub Ostrava Havránek restaurace Ostrava, Ostrava
18:00 Vontor Miroslav 29 : 15 Magula Marian
10. Po 2.12.2019 Pomíci Poruba 10 : 9 Sportdarts Partay Pub Ostrava BOM bar Poruba, Ostrava
18:00 Výtisk Jakub 25 : 22 Magula Marian
10. Út 3.12.2019 Hero Ostrava 14 : 4 B.A.F. !!! Ostrava Hero restaurace Ostrava, Ostrava
18:00 Maršalík Ondřej 31 : 16 Targosz Martin
10. Út 3.12.2019 Target Ostrava 12 : 6 Jestřábi 66 Ostrava U pošty bar Ostrava-Třebovice, Ostrava
18:00 Rucký Aleš 25 : 16 Videnka Jiří
10. Út 3.12.2019 Sportdarts B Partay Ostrava 13 : 5 Bulldog Ostrava Partay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava
18:00 Tužinská Kateřina 30 : 11 Lukačik Petr
10. Út 3.12.2019 Rio Semena Ostrava 6 : 12 Simpsons Homer Ostrava Rio bar Ostrava, Ostrava
18:00 Frýza Pavel 15 : 26 Vontor Miroslav
10. Út 3.12.2019 Billiard Bar Dragons Ostrava 8 : 10 Mistři Ostrava Permon bar Ostrava, Ostrava
18:00 Haas Jiří 21 : 23 Czekaj Karel
10. St 4.12.2019 Pat.rick Poruba 10 : 8 Tenisák Hlučín Casey bar Ostrava, Ostrava
18:00 Salava David 24 : 18 Pleva Lukáš
10. St 4.12.2019 Řízci z Výškovic 11 : 7 Tenisák B Děhylov Řízkárna U Orla Ostrava-Výškovice, Ostrava
18:00 Balog Igor 24 : 20 Mikeska Jiří
11. Po 9.12.2019 Tenisák B Děhylov 6 : 12 Target Ostrava Tenisák sportovní areál Děhylov, Děhylov
18:00 Mikeska Jiří 18 : 25 Rucký Aleš
11. Út 10.12.2019 Bulldog Ostrava 6 : 12 Pomíci Poruba Rio sportbar Ostrava, Ostrava
18:00 Lukačik Petr 19 : 25 Chlopčík David
11. Út 10.12.2019 Jestřábi 66 Ostrava 7 : 11 Sportdarts B Partay Ostrava Permon bar Ostrava, Ostrava
18:00 Videnka Jiří 18 : 25 Tužinská Kateřina
11. Út 10.12.2019 Tenisák Hlučín 7 : 11 Řízci z Výškovic 56 hospoda Hlučín, Hlučín
18:00 Pavlorek Patrik 21 : 23 Balog Igor
11. Út 10.12.2019 B.A.F. !!! Ostrava 10 : 9 Pat.rick Poruba Rubín restaurace Ostrava, Ostrava
18:00 Targosz Martin 24 : 21 Salava David
11. Út 10.12.2019 Mistři Ostrava 6 : 12 Hero Ostrava Smyčka restaurace Ostrava, Ostrava
18:00 Czekaj Karel 16 : 24 Maršalík Ondřej
11. Út 10.12.2019 Simpsons Homer Ostrava 6 : 12 Billiard Bar Dragons Ostrava Havránek restaurace Ostrava, Ostrava
18:00 Vontor Miroslav 20 : 26 Haas Jiří
12. Po 16.12.2019 Pomíci Poruba 10 : 8 Rio Semena Ostrava BOM bar Poruba, Ostrava
18:00 Chlopčík David 25 : 20 Frýza Pavel
12. Út 17.12.2019 Hero Ostrava 11 : 7 Simpsons Homer Ostrava Hero restaurace Ostrava, Ostrava
18:00 Maršalík Ondřej 27 : 17 Vontor Miroslav
12. Út 17.12.2019 Target Ostrava 12 : 6 Tenisák Hlučín U pošty bar Ostrava-Třebovice, Ostrava
18:00 Rucký Aleš 28 : 16 Pavlorek Patrik
12. Út 17.12.2019 Sportdarts B Partay Ostrava 10 : 9 Tenisák B Děhylov Partay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava
18:00 Tužinská Kateřina 25 : 23 Mikeska Jiří
12. Út 17.12.2019 Bulldog Ostrava 6 : 12 Jestřábi 66 Ostrava Rio sportbar Ostrava, Ostrava
18:00 Lukačik Petr 17 : 27 Videnka Jiří
12. Út 17.12.2019 Billiard Bar Dragons Ostrava 11 : 7 Sportdarts Partay Pub Ostrava Permon bar Ostrava, Ostrava
18:00 Haas Jiří 28 : 18 Magula Marian
12. St 18.12.2019 Pat.rick Poruba 10 : 8 Mistři Ostrava Casey bar Ostrava, Ostrava
18:00 Salava David 25 : 21 Czekaj Karel
12. St 18.12.2019