Rozpis ligových utkání
UŠO > Moravskoslezský kraj > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
A. liga - 1.liga
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.11.9.2020Supi Dolní Benešov12:6Dream team OstravaU Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov 
18:00Vinárek René24:15Mitas Filip
1.Ne13.9.2020Žraloci Tichá12:6Jestřábi 99 OstravaU Kováčka hostinec Kozlovice, Kozlovice 
13:00Jozek Martin27:19Kubánek Josef
1.Ne13.9.2020Hrozný střelci Frýdek-Místek11:7Ludgeřovice D.C.U Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
16:00Koždoň Jan25:19Hořín Dalibor
2.18.9.2020Jestřábi 99 Ostrava7:11Leninovci Bambelocy HavířovPermon bar Ostrava, Ostrava 
18:00Kubánek Josef24:27Dík Břetislav
2.Ne20.9.2020Dream team Ostrava15:3Bad Boys JablunkovHonzík pizzerie Ostrava, Ostrava 
17:00Mitas Filip33:11Jochymek Henryk
2.Ne20.9.2020Brooklyn Bull's Havířov7:11Supi Dolní BenešovBrooklyn herna bar Havířov, Havířov 
17:00Lacina Jiří18:26Gaidečka Petr
2.Ne20.9.2020Tazman Jr.-Doctor's Ostrava15:3Žraloci TicháMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava 
18:00Jamrož Jiří31:9Prokopovský Libor
1.25.9.2020Bad Boys Jablunkov8:10Tazman Jr.-Doctor's OstravaU Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov 
18:00Karch Libor21:24Jamrož Jiří
3.2.10.2020Supi Dolní Benešov16:2Hrozný střelci Frýdek-MístekU Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov 
18:00Vinárek René33:10Koždoň Jan
3.2.10.2020Bad Boys Jablunkov12:6Brooklyn Bull's HavířovU Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov 
18:00Jochymek Henryk24:15Milerski Libor
3.2.10.2020Kings Třinec13:5Jestřábi 99 OstravaU Rumcajse Třinec, Třinec 
18:00Ficek Marek30:16Palát Milan
3.Ne4.10.2020Žraloci Tichá4:14Dream team OstravaU Kováčka hostinec Kozlovice, Kozlovice 
13:00Jozek Martin12:31Mitas Filip
3.Ne4.10.2020Leninovci Bambelocy Havířov11:7Tazman Jr.-Doctor's OstravaU Lenina hospůdka Havířov, Havířov 
18:00Dík Břetislav27:21Jamrož Jiří
4.Ne11.10.2020Hrozný střelci Frýdek-Místek12:6Bad Boys JablunkovU Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
16:00Koždoň Jan26:16Jochymek Henryk
4.Ne11.10.2020Dream team Ostrava9:10Leninovci Bambelocy HavířovHonzík pizzerie Ostrava, Ostrava 
17:00Mitas Filip22:24Dík Břetislav
12.St9.12.2020Ludgeřovice D.C.7:11Dream team OstravaSelský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice 
18:00Hořín Dalibor18:24Mitas Filip
11.Čt10.12.2020Tazman Jr.-Doctor's Ostrava10:9Dream team OstravaMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava 
18:00Jamrož Jiří25:24Mitas Filip
12.Ne13.12.2020Žraloci Tichá6:12Maníci Frýdek-MístekU Kováčka hostinec Kozlovice, Kozlovice 
13:00Jozek Martin17:28Mandys Jakub
12.Ne13.12.2020Hrozný střelci Frýdek-Místek7:11Jestřábi 99 OstravaU Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
16:00Koždoň Jan17:25Kubánek Josef
12.Ne13.12.2020Brooklyn Bull's Havířov11:7Tazman Jr.-Doctor's OstravaBrooklyn herna bar Havířov, Havířov 
17:00Lacina Jiří27:21Jamrož Jiří
12.Ne13.12.2020Leninovci Bambelocy Havířov10:9Kings TřinecU Lenina hospůdka Havířov, Havířov 
18:00Dík Břetislav20:21Ficek Marek
5.3.9.2021Supi Dolní Benešov14:4Ludgeřovice D.C.U Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov 
18:00Vinárek René30:14Hořín Dalibor
5.3.9.2021Kings Třinec13:5Dream team OstravaU Rumcajse Třinec, Třinec 
18:00Ficek Marek29:15Mitas Filip
5.Ne5.9.2021Žraloci Tichá4:14Hrozný střelci Frýdek-MístekU Kováčka hostinec Kozlovice, Kozlovice 
13:00Jozek Martin13:29Janák Martin
5.Ne5.9.2021Maníci Frýdek-Místek7:11Tazman Jr.-Doctor's OstravaEden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
14:00Mandys Jakub17:24Jamrož Jiří
5.Ne5.9.2021Leninovci Bambelocy Havířov11:7Brooklyn Bull's HavířovU Lenina hospůdka Havířov, Havířov 
18:00Dík Břetislav24:19Lacina Jiří
6.10.9.2021Supi Dolní Benešov17:1Bad Boys JablunkovU Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov 
18:00Vinárek René35:7Jochymek Henryk
6.Ne12.9.2021Dream team Ostrava8:10Maníci Frýdek-MístekHonzík pizzerie Ostrava, Ostrava 
17:00Mitas Filip21:25Mandys Jakub
6.Ne12.9.2021Brooklyn Bull's Havířov5:13Kings TřinecBrooklyn herna bar Havířov, Havířov 
17:00Lacina Jiří14:27Ficek Marek
7.17.9.2021Bad Boys Jablunkov10:8Ludgeřovice D.C.U Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov 
18:00Jochymek Henryk24:21Hořín Dalibor
7.17.9.2021Kings Třinec13:5Hrozný střelci Frýdek-MístekU Rumcajse Třinec, Třinec 
18:00Ficek Marek30:12Rumian Libor
7.Ne19.9.2021Žraloci Tichá1:17Supi Dolní BenešovU Kováčka hostinec Kozlovice, Kozlovice 
13:00Jozek Martin8:34Vinárek René
7.Ne19.9.2021Maníci Frýdek-Místek13:5Brooklyn Bull's HavířovEden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
14:00Mandys Jakub29:14Lacina Jiří
4.24.9.2021Jestřábi 99 Ostrava5:13Maníci Frýdek-MístekPermon bar Ostrava, Ostrava 
18:00Kubánek Josef14:26Mandys Jakub
4.Ne26.9.2021Brooklyn Bull's Havířov18:0Žraloci TicháBrooklyn herna bar Havířov, Havířov 
17:00Lacina Jiří36:0Prokopovský Libor
4.Ne26.9.2021Tazman Jr.-Doctor's Ostrava11:7Kings TřinecMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava 
18:00Jamrož Jiří24:15Ficek Marek
8.St29.9.2021Ludgeřovice D.C.11:7Jestřábi 99 OstravaSelský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice 
18:00Hořín Dalibor25:17Kubánek Josef
8.1.10.2021Supi Dolní Benešov12:6Leninovci Bambelocy HavířovU Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov 
18:00Vinárek René29:16Dík Břetislav
8.1.10.2021Bad Boys Jablunkov18:0Žraloci TicháU Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov 
18:00Jochymek Henryk36:7Jozek Martin
8.Ne3.10.2021Hrozný střelci Frýdek-Místek8:10Maníci Frýdek-MístekU Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
16:00Janák Martin21:23Mandys Jakub
9.8.10.2021Kings Třinec10:8Supi Dolní BenešovU Rumcajse Třinec, Třinec 
18:00Ficek Marek24:22Vinárek René
9.8.10.2021Jestřábi 99 Ostrava5:13Tazman Jr.-Doctor's OstravaPermon bar Ostrava, Ostrava 
18:00Kubánek Josef16:27Jamrož Jiří
9.Ne10.10.2021Žraloci Tichá6:12Ludgeřovice D.C.U Kováčka hostinec Kozlovice, Kozlovice 
13:00Jozek Martin16:29Hořín Dalibor
9.Ne10.10.2021Leninovci Bambelocy Havířov12:6Bad Boys JablunkovU Lenina hospůdka Havířov, Havířov 
18:00Dík Břetislav27:14Jochymek Henryk
10.St13.10.2021Ludgeřovice D.C.6:12Tazman Jr.-Doctor's OstravaSelský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice 
18:00Hořín Dalibor17:27Jamrož Jiří
10.15.10.2021Supi Dolní Benešov10:9Maníci Frýdek-MístekU Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov 
18:00Vinárek René27:20Mandys Jakub
10.15.10.2021Bad Boys Jablunkov7:11Kings TřinecU Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov 
18:00Jochymek Henryk18:27Ficek Marek
10.Ne17.10.2021Žraloci Tichá1:17Leninovci Bambelocy HavířovU Kováčka hostinec Kozlovice, Kozlovice 
13:00Prokopovský Libor8:34Dík Břetislav
10.Ne17.10.2021Dream team Ostrava9:10Jestřábi 99 OstravaHonzík pizzerie Ostrava, Ostrava 
17:00Mitas Filip19:23Kubánek Josef
11.22.10.2021Kings Třinec17:1Žraloci TicháU Rumcajse Třinec, Třinec 
18:00Ficek Marek35:9Jozek Martin
11.22.10.2021Jestřábi 99 Ostrava15:3Brooklyn Bull's HavířovPermon bar Ostrava, Ostrava 
18:00Kubánek Josef32:10Lacina Jiří
11.Ne24.10.2021Maníci Frýdek-Místek10:9Bad Boys JablunkovEden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
14:00Mandys Jakub23:20Jochymek Henryk
11.Ne24.10.2021Leninovci Bambelocy Havířov10:9Ludgeřovice D.C.U Lenina hospůdka Havířov, Havířov 
18:00Dík Břetislav23:22Matušík Michal
13.Ne31.10.2021Maníci Frýdek-MístekLeninovci Bambelocy HavířovEden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00
13.Ne31.10.2021Dream team OstravaBrooklyn Bull's HavířovHonzík pizzerie Ostrava, Ostrava
17:00
13.Ne31.10.2021Tazman Jr.-Doctor's OstravaHrozný střelci Frýdek-MístekMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava
18:00
6.Ne7.11.2021Hrozný střelci Frýdek-MístekLeninovci Bambelocy HavířovU Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00
14.St10.11.2021Ludgeřovice D.C.Brooklyn Bull's HavířovSelský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice
18:00
14.12.11.2021Supi Dolní BenešovJestřábi 99 OstravaU Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov
18:00
14.12.11.2021Kings TřinecManíci Frýdek-MístekU Rumcajse Třinec, Třinec
18:00
14.Ne14.11.2021Hrozný střelci Frýdek-MístekDream team OstravaU Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00
15.19.11.2021Jestřábi 99 OstravaBad Boys JablunkovPermon bar Ostrava, Ostrava
18:00
15.Ne21.11.2021Maníci Frýdek-MístekLudgeřovice D.C.Eden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00
15.Ne21.11.2021Brooklyn Bull's HavířovHrozný střelci Frýdek-MístekBrooklyn herna bar Havířov, Havířov
17:00
15.Ne21.11.2021Tazman Jr.-Doctor's OstravaSupi Dolní BenešovMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava
18:00
16.St24.11.2021Ludgeřovice D.C.Hrozný střelci Frýdek-MístekSelský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice
18:00
16.26.11.2021Jestřábi 99 OstravaŽraloci TicháPermon bar Ostrava, Ostrava
18:00
16.Ne28.11.2021Dream team OstravaSupi Dolní BenešovHonzík pizzerie Ostrava, Ostrava
17:00
16.Ne28.11.2021Tazman Jr.-Doctor's OstravaBad Boys JablunkovMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava
18:00
13.3.12.2021Kings TřinecLudgeřovice D.C.U Rumcajse Třinec, Třinec
18:00
17.3.12.2021Bad Boys JablunkovDream team OstravaU Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov
18:00
17.3.12.2021Supi Dolní BenešovBrooklyn Bull's HavířovU Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov
18:00
17.Ne5.12.2021Žraloci TicháTazman Jr.-Doctor's OstravaU Kováčka hostinec Kozlovice, Kozlovice
13:00
17.Ne5.12.2021Leninovci Bambelocy HavířovJestřábi 99 OstravaU Lenina hospůdka Havířov, Havířov
18:00
18.10.12.2021Jestřábi 99 OstravaKings TřinecPermon bar Ostrava, Ostrava
18:00
18.Ne12.12.2021Hrozný střelci Frýdek-MístekSupi Dolní BenešovU Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00
18.Ne12.12.2021Brooklyn Bull's HavířovBad Boys JablunkovBrooklyn herna bar Havířov, Havířov
17:00
18.Ne12.12.2021Dream team OstravaŽraloci TicháHonzík pizzerie Ostrava, Ostrava
17:00
18.Ne12.12.2021Tazman Jr.-Doctor's OstravaLeninovci Bambelocy HavířovMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava
18:00
19.17.12.2021Bad Boys JablunkovHrozný střelci Frýdek-MístekU Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov
18:00
19.17.12.2021Kings TřinecTazman Jr.-Doctor's OstravaU Rumcajse Třinec, Třinec
18:00
19.Ne19.12.2021Žraloci TicháBrooklyn Bull's HavířovU Kováčka hostinec Kozlovice, Kozlovice
13:00
19.Ne19.12.2021Maníci Frýdek-MístekJestřábi 99 OstravaEden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00
19.Ne19.12.2021Leninovci Bambelocy HavířovDream team OstravaU Lenina hospůdka Havířov, Havířov
18:00
20.St5.1.2022Ludgeřovice D.C.Supi Dolní BenešovSelský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice
18:00
20.Ne9.1.2022Hrozný střelci Frýdek-MístekŽraloci TicháU Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00
20.Ne9.1.2022Brooklyn Bull's HavířovLeninovci Bambelocy HavířovBrooklyn herna bar Havířov, Havířov
17:00
20.Ne9.1.2022Dream team OstravaKings TřinecHonzík pizzerie Ostrava, Ostrava
17:00
20.Ne9.1.2022Tazman Jr.-Doctor's OstravaManíci Frýdek-MístekMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava
18:00
21.14.1.2022Bad Boys JablunkovSupi Dolní BenešovU Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov
18:00
21.14.1.2022Kings TřinecBrooklyn Bull's HavířovU Rumcajse Třinec, Třinec
18:00
21.Ne16.1.2022Maníci Frýdek-MístekDream team OstravaEden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00
21.Ne16.1.2022Leninovci Bambelocy HavířovHrozný střelci Frýdek-MístekU Lenina hospůdka Havířov, Havířov
18:00
22.St19.1.2022Ludgeřovice D.C.Bad Boys JablunkovSelský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice
18:00
22.21.1.2022Supi Dolní BenešovŽraloci TicháU Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov
18:00
22.Ne23.1.2022Hrozný střelci Frýdek-MístekKings TřinecU Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00
22.Ne23.1.2022Brooklyn Bull's HavířovManíci Frýdek-MístekBrooklyn herna bar Havířov, Havířov
17:00
23.28.1.2022Jestřábi 99 OstravaLudgeřovice D.C.Permon bar Ostrava, Ostrava
18:00
23.Ne30.1.2022Žraloci TicháBad Boys JablunkovU Kováčka hostinec Kozlovice, Kozlovice
13:00
23.Ne30.1.2022Maníci Frýdek-MístekHrozný střelci Frýdek-MístekEden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00
23.Ne30.1.2022Leninovci Bambelocy HavířovSupi Dolní BenešovU Lenina hospůdka Havířov, Havířov
18:00
24.St2.2.2022Ludgeřovice D.C.Žraloci TicháSelský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice
18:00
24.4.2.2022Bad Boys JablunkovLeninovci Bambelocy HavířovU Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov
18:00
24.4.2.2022Supi Dolní BenešovKings TřinecU Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov
18:00
24.Ne6.2.2022Tazman Jr.-Doctor's OstravaJestřábi 99 OstravaMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava
18:00
25.11.2.2022Kings TřinecBad Boys JablunkovU Rumcajse Třinec, Třinec
18:00
25.11.2.2022Jestřábi 99 OstravaDream team OstravaPermon bar Ostrava, Ostrava
18:00
25.Ne13.2.2022Maníci Frýdek-MístekSupi Dolní BenešovEden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00
25.Ne13.2.2022Leninovci Bambelocy HavířovŽraloci TicháU Lenina hospůdka Havířov, Havířov
18:00
25.Ne13.2.2022Tazman Jr.-Doctor's OstravaLudgeřovice D.C.MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava
18:00
26.St16.2.2022Ludgeřovice D.C.Leninovci Bambelocy HavířovSelský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice
18:00
26.18.2.2022Bad Boys JablunkovManíci Frýdek-MístekU Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov
18:00
26.Ne20.2.2022Žraloci TicháKings TřinecU Kováčka hostinec Kozlovice, Kozlovice
13:00
26.Ne20.2.2022Brooklyn Bull's HavířovJestřábi 99 OstravaBrooklyn herna bar Havířov, Havířov
17:00
26.Ne20.2.2022Dream team OstravaTazman Jr.-Doctor's OstravaHonzík pizzerie Ostrava, Ostrava
17:00
27.25.2.2022Jestřábi 99 OstravaHrozný střelci Frýdek-MístekPermon bar Ostrava, Ostrava
18:00
27.25.2.2022Kings TřinecLeninovci Bambelocy HavířovU Rumcajse Třinec, Třinec
18:00
27.Ne27.2.2022Maníci Frýdek-MístekŽraloci TicháEden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00
27.Ne27.2.2022Dream team OstravaLudgeřovice D.C.Honzík pizzerie Ostrava, Ostrava
17:00
27.Ne27.2.2022Tazman Jr.-Doctor's OstravaBrooklyn Bull's HavířovMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava
18:00
28.St2.3.2022Ludgeřovice D.C.Kings TřinecSelský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice
18:00
28.Ne6.3.2022Hrozný střelci Frýdek-MístekTazman Jr.-Doctor's OstravaU Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00
28.Ne6.3.2022Brooklyn Bull's HavířovDream team OstravaBrooklyn herna bar Havířov, Havířov
17:00
28.Ne6.3.2022Leninovci Bambelocy HavířovManíci Frýdek-MístekU Lenina hospůdka Havířov, Havířov
18:00
29.11.3.2022Jestřábi 99 OstravaSupi Dolní BenešovPermon bar Ostrava, Ostrava
18:00
29.Ne13.3.2022Maníci Frýdek-MístekKings TřinecEden bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
14:00
29.Ne13.3.2022Dream team OstravaHrozný střelci Frýdek-MístekHonzík pizzerie Ostrava, Ostrava
17:00
29.Ne13.3.2022Brooklyn Bull's HavířovLudgeřovice D.C.Brooklyn herna bar Havířov, Havířov
17:00
30.St16.3.2022Ludgeřovice D.C.Maníci Frýdek-MístekSelský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice
18:00
30.18.3.2022Bad Boys JablunkovJestřábi 99 OstravaU Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov
18:00
30.18.3.2022Supi Dolní BenešovTazman Jr.-Doctor's OstravaU Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov
18:00
30.Ne20.3.2022Hrozný střelci Frýdek-MístekBrooklyn Bull's HavířovU Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00

B. liga - 2.liga skupina A
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Út15.9.2020Mistři Ostrava7:11Sportdarts B Partay OstravaModrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Czekaj Karel21:24Recman Marcel
1.Út15.9.2020Sportdarts Partay Pub Ostrava4:14B.A.F. !!! OstravaPartay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava 
18:00Crha Ondřej13:32Targosz Martin
1.Út15.9.2020Bulldog Ostrava4:14Simpsons Homer OstravaKenken Moravská Ostrava, Ostrava 
18:00Lukačik Petr15:30Vontor Miroslav
1.Út15.9.2020Billiard Bar Dragons Ostrava11:7Pat.rick PorubaPermon bar Ostrava, Ostrava 
18:00Haas Jiří23:18Štěpánek Roman
1.St16.9.2020Řízci z Výškovic10:9Semena OstravaŘízkárna U Orla Ostrava-Výškovice, Ostrava 
18:00Křístková Denisa24:24Frýza Pavel
2.Út22.9.2020Simpsons Homer Ostrava14:4Billiard Bar Dragons OstravaMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava 
18:00Vontor Miroslav29:17Haas Jiří
2.Út22.9.2020B.A.F. !!! Ostrava13:5Bulldog OstravaSokolovna restaurace Ostrava-Poruba, Ostrava 
18:00Targosz Martin29:12Lukačik Petr
2.Út22.9.2020Sportdarts B Partay Ostrava13:5Sportdarts Partay Pub OstravaPartay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava 
18:00Tužinská Kateřina28:14Magula Marian
2.Út22.9.2020Semena Ostrava10:8Mistři OstravaU Vašiců Kyjovice, Kyjovice 
18:00Frýza Pavel23:22Pohanka Kamil
2.Út22.9.2020Jestřábi 66 Ostrava8:10Řízci z VýškovicPermon bar Ostrava, Ostrava 
18:00Videnka Jiří21:22Křístková Denisa
3.Po5.10.2020Pomíci Poruba13:5Pat.rick PorubaBOM bar Poruba, Ostrava 
18:00Výtisk Jakub30:15Štěpánek Roman
3.Út6.10.2020Mistři Ostrava8:10Jestřábi 66 OstravaModrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Czekaj Karel20:24Videnka Jiří
3.Út6.10.2020Sportdarts Partay Pub Ostrava5:13Semena OstravaPartay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava 
18:00Magula Marian16:27Frýza Pavel
3.Út6.10.2020Bulldog Ostrava1:17Sportdarts B Partay OstravaKenken Moravská Ostrava, Ostrava 
18:00Lukačik Petr9:34Tužinská Kateřina
3.Út6.10.2020Billiard Bar Dragons Ostrava5:13B.A.F. !!! OstravaPermon bar Ostrava, Ostrava 
18:00Švihel Miroslav16:30Targosz Martin
3.St7.10.2020Řízci z Výškovic14:4Tenisák HlučínŘízkárna U Orla Ostrava-Výškovice, Ostrava 
18:00Křístková Denisa31:12Pavlorek Patrik
12.Út8.12.2020Mistři Ostrava10:8Pomíci PorubaModrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Czekaj Karel24:22Výtisk Jakub
12.Út8.12.2020Bulldog Ostrava8:10Billiard Bar Dragons OstravaKenken Moravská Ostrava, Ostrava 
18:00Lukačik Petr20:23Švihel Miroslav
12.Út8.12.2020Jestřábi 66 Ostrava10:8Sportdarts B Partay OstravaPermon bar Ostrava, Ostrava 
18:00Videnka Jiří21:21Tužinská Kateřina
12.St9.12.2020Řízci z Výškovic11:7Pat.rick PorubaŘízkárna U Orla Ostrava-Výškovice, Ostrava 
18:00Balog Igor23:16Štěpánek Roman
13.Po14.12.2020Pomíci Poruba14:4Sportdarts Partay Pub OstravaBOM bar Poruba, Ostrava 
18:00Výtisk Jakub29:13Crha Ondřej
13.Út15.12.2020Simpsons Homer Ostrava11:7Řízci z VýškovicMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava 
18:00Vontor Miroslav27:20Balog Igor
13.Út15.12.2020Semena Ostrava4:14Jestřábi 66 OstravaU Vašiců Kyjovice, Kyjovice 
18:00Frýza Pavel14:29Videnka Jiří
13.St16.12.2020Pat.rick Poruba4:14Mistři OstravaU Oblouku hospoda Ostrava, Ostrava 
18:00Štěpánek Roman17:31Czekaj Karel
4.Út7.9.2021Tenisák Hlučín12:6Mistři OstravaTenisák sportovní areál Děhylov, Děhylov 
18:00Pavlorek Patrik28:16Czekaj Karel
4.Út7.9.2021Simpsons Homer Ostrava12:6Pomíci PorubaMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava 
18:00Vontor Miroslav26:16Výtisk Jakub
4.Út7.9.2021B.A.F. !!! Ostrava5:13Bo.Co FifejdySokolovna restaurace Ostrava-Poruba, Ostrava 
18:00Targosz Martin19:28Fiala Patrik
4.Út7.9.2021Sportdarts B Partay Ostrava10:8Billiard Bar Dragons OstravaPartay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava 
18:00Tužinská Kateřina23:20Švihel Miroslav
4.Út7.9.2021Semena Ostrava10:8Bulldog OstravaU Vašiců Kyjovice, Kyjovice 
18:00Frýza Pavel24:20Lukačik Petr
4.Út7.9.2021Jestřábi 66 Ostrava14:4Sportdarts Partay Pub OstravaPermon bar Ostrava, Ostrava 
18:00Videnka Jiří30:14Magula Marian
5.Út14.9.2021Sportdarts Partay Pub Ostrava10:8Tenisák HlučínPartay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava 
18:00Magula Marian24:22Pavlorek Patrik
5.Út14.9.2021Bulldog Ostrava4:14Jestřábi 66 OstravaKenken Moravská Ostrava, Ostrava 
18:00Lukačik Petr11:31Videnka Jiří
5.Út14.9.2021Billiard Bar Dragons Ostrava11:7Semena OstravaPermon bar Ostrava, Ostrava 
18:00Švihel Miroslav24:18Augustin Tomáš
5.Út14.9.2021Bo.Co Fifejdy12:6Sportdarts B Partay OstravaMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava 
18:00Fiala Patrik28:16Tužinská Kateřina
5.Út14.9.2021Pomíci Poruba12:6B.A.F. !!! OstravaBOM bar Poruba, Ostrava 
18:00Výtisk Jakub27:18Targosz Martin
5.St15.9.2021Pat.rick Poruba12:6Simpsons Homer OstravaU Oblouku hospoda Ostrava, Ostrava 
18:00Štěpánek Roman28:18Vontor Miroslav
6.Út21.9.2021Tenisák Hlučín15:3Bulldog OstravaTenisák sportovní areál Děhylov, Děhylov 
18:00Pavlorek Patrik30:17Lukačik Petr
6.Út21.9.2021B.A.F. !!! Ostrava8:10Pat.rick PorubaSokolovna restaurace Ostrava-Poruba, Ostrava 
18:00Targosz Martin20:22Štěpánek Roman
6.Út21.9.2021Sportdarts B Partay Ostrava9:10Pomíci PorubaPartay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava 
18:00Tužinská Kateřina22:24Výtisk Jakub
6.Út21.9.2021Semena Ostrava3:15Bo.Co FifejdyU Vašiců Kyjovice, Kyjovice 
18:00Augustin Tomáš13:31Fiala Patrik
6.Út21.9.2021Jestřábi 66 Ostrava8:10Billiard Bar Dragons OstravaPermon bar Ostrava, Ostrava 
18:00Videnka Jiří20:24Švihel Miroslav
6.St22.9.2021Řízci z Výškovic11:7Mistři OstravaŘízkárna U Orla Ostrava-Výškovice, Ostrava 
18:00Šmíd Pavel24:19Czekaj Karel
1.Po27.9.2021Bo.Co Fifejdy10:9Pomíci PorubaMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava 
18:00Fiala Patrik25:22Výtisk Jakub
12.Po27.9.2021Tenisák Hlučín11:7B.A.F. !!! OstravaTenisák sportovní areál Děhylov, Děhylov 
18:00Pavlorek Patrik25:20Targosz Martin
7.Út5.10.2021Sportdarts Partay Pub Ostrava6:12Řízci z VýškovicPartay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava 
18:00Magula Marian17:28Balog Igor
7.Út5.10.2021Billiard Bar Dragons Ostrava7:11Tenisák HlučínPermon bar Ostrava, Ostrava 
18:00Šostek Roman16:24Pavlorek Patrik
7.Út5.10.2021Bo.Co Fifejdy10:8Jestřábi 66 OstravaMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava 
18:00Fiala Patrik26:17Videnka Jiří
7.Út5.10.2021Pomíci Poruba7:11Semena OstravaBOM bar Poruba, Ostrava 
18:00Výtisk Jakub19:24Frýza Pavel
7.Út5.10.2021Simpsons Homer Ostrava13:5B.A.F. !!! OstravaMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava 
18:00Vontor Miroslav30:14Targosz Martin
7.St6.10.2021Pat.rick Poruba11:7Sportdarts B Partay OstravaU Oblouku hospoda Ostrava, Ostrava 
18:00Štěpánek Roman24:19Tužinská Kateřina
8.Út12.10.2021Tenisák Hlučín10:8Bo.Co FifejdyTenisák sportovní areál Děhylov, Děhylov 
18:00Pavlorek Patrik23:20Fiala Patrik
8.Út12.10.2021Mistři Ostrava4:14Sportdarts Partay Pub OstravaModrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Czekaj Karel16:31Magula Marian
8.Út12.10.2021Sportdarts B Partay Ostrava9:10Simpsons Homer OstravaPartay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava 
18:00Tužinská Kateřina21:23Vontor Miroslav
8.Út12.10.2021Semena Ostrava10:9Pat.rick PorubaU Vašiců Kyjovice, Kyjovice 
18:00Augustin Tomáš23:24Štěpánek Roman
8.Út12.10.2021Jestřábi 66 Ostrava12:6Pomíci PorubaPermon bar Ostrava, Ostrava 
18:00Videnka Jiří26:22Výtisk Jakub
8.St13.10.2021Řízci z Výškovic13:5Bulldog OstravaŘízkárna U Orla Ostrava-Výškovice, Ostrava 
18:00Šmíd Pavel29:13Lukačik Petr
9.Út19.10.2021Bulldog Ostrava4:14Mistři OstravaKenken Moravská Ostrava, Ostrava 
18:00Lukačik Petr11:32Czekaj Karel
9.Út19.10.2021Billiard Bar Dragons Ostrava10:8Řízci z VýškovicPermon bar Ostrava, Ostrava 
18:00Švihel Miroslav22:21Balog Igor
9.Út19.10.2021Pomíci Poruba11:7Tenisák HlučínBOM bar Poruba, Ostrava 
18:00Výtisk Jakub27:20Pavlorek Patrik
9.Út19.10.2021Simpsons Homer Ostrava9:10Semena OstravaMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava 
18:00Vontor Miroslav23:24Frýza Pavel
9.Út19.10.2021B.A.F. !!! Ostrava12:6Sportdarts B Partay OstravaSokolovna restaurace Ostrava-Poruba, Ostrava 
18:00Targosz Martin27:17Tužinská Kateřina
9.St20.10.2021Pat.rick Poruba10:8Jestřábi 66 OstravaU Oblouku hospoda Ostrava, Ostrava 
18:00Štěpánek Roman23:19Videnka Jiří
10.Út26.10.2021Mistři OstravaBilliard Bar Dragons OstravaModrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00
10.Út26.10.2021Sportdarts Partay Pub Ostrava15:3Bulldog OstravaPartay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava 
18:00Magula Marian32:9Lukačik Petr
10.Út26.10.2021Semena Ostrava14:4B.A.F. !!! OstravaU Vašiců Kyjovice, Kyjovice 
18:00Frýza Pavel30:16Targosz Martin
10.Út26.10.2021Jestřábi 66 Ostrava10:8Simpsons Homer OstravaPermon bar Ostrava, Ostrava 
18:00Videnka Jiří24:21Vontor Miroslav
10.St27.10.2021Řízci z VýškovicBo.Co FifejdyŘízkárna U Orla Ostrava-Výškovice, Ostrava 
18:00
11.Út2.11.2021Billiard Bar Dragons OstravaSportdarts Partay Pub OstravaPermon bar Ostrava, Ostrava
18:00
11.Út2.11.2021Bo.Co FifejdyMistři OstravaMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava
18:00
11.Út2.11.2021Pomíci PorubaŘízci z VýškovicBOM bar Poruba, Ostrava
18:00
11.Út2.11.2021Simpsons Homer OstravaTenisák HlučínMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava
18:00
11.Út2.11.2021B.A.F. !!! OstravaJestřábi 66 OstravaSokolovna restaurace Ostrava-Poruba, Ostrava
18:00
11.Út2.11.2021Sportdarts B Partay OstravaSemena OstravaPartay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava
18:00
14.Út9.11.2021Tenisák HlučínSemena OstravaTenisák sportovní areál Děhylov, Děhylov
18:00
14.Út9.11.2021Mistři OstravaSimpsons Homer OstravaModrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
14.Út9.11.2021Sportdarts Partay Pub OstravaPat.rick PorubaPartay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava
18:00
14.Út9.11.2021Bulldog OstravaPomíci PorubaKenken Moravská Ostrava, Ostrava
18:00
14.Út9.11.2021Billiard Bar Dragons OstravaBo.Co FifejdyPermon bar Ostrava, Ostrava
18:00
14.St10.11.2021Řízci z VýškovicB.A.F. !!! OstravaŘízkárna U Orla Ostrava-Výškovice, Ostrava
18:00
15.Út16.11.2021Pomíci PorubaBilliard Bar Dragons OstravaBOM bar Poruba, Ostrava
18:00
15.Út16.11.2021Simpsons Homer OstravaSportdarts Partay Pub OstravaMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava
18:00
15.Út16.11.2021B.A.F. !!! OstravaMistři OstravaSokolovna restaurace Ostrava-Poruba, Ostrava
18:00
15.Út16.11.2021Sportdarts B Partay OstravaŘízci z VýškovicPartay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava
18:00
15.Út16.11.2021Jestřábi 66 OstravaTenisák HlučínPermon bar Ostrava, Ostrava
18:00
15.St17.11.2021Pat.rick PorubaBulldog OstravaU Oblouku hospoda Ostrava, Ostrava
18:00
16.Út23.11.2021Semena OstravaŘízci z VýškovicU Vašiců Kyjovice, Kyjovice
18:00
16.Út23.11.2021Sportdarts B Partay OstravaMistři OstravaPartay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava
18:00
16.Út23.11.2021B.A.F. !!! OstravaSportdarts Partay Pub OstravaSokolovna restaurace Ostrava-Poruba, Ostrava
18:00
16.Út23.11.2021Simpsons Homer OstravaBulldog OstravaMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava
18:00
16.Út23.11.2021Pomíci PorubaBo.Co FifejdyBOM bar Poruba, Ostrava
18:00
16.St24.11.2021Pat.rick PorubaBilliard Bar Dragons OstravaU Oblouku hospoda Ostrava, Ostrava
18:00
17.Út30.11.2021Bo.Co FifejdyPat.rick PorubaMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava
18:00
17.Út30.11.2021Billiard Bar Dragons OstravaSimpsons Homer OstravaPermon bar Ostrava, Ostrava
18:00
17.Út30.11.2021Bulldog OstravaB.A.F. !!! OstravaKenken Moravská Ostrava, Ostrava
18:00
17.Út30.11.2021Sportdarts Partay Pub OstravaSportdarts B Partay OstravaPartay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava
18:00
17.Út30.11.2021Mistři OstravaSemena OstravaModrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
17.St1.12.2021Řízci z VýškovicJestřábi 66 OstravaŘízkárna U Orla Ostrava-Výškovice, Ostrava
18:00
18.Út7.12.2021Tenisák HlučínŘízci z VýškovicTenisák sportovní areál Děhylov, Děhylov
18:00
18.Út7.12.2021Jestřábi 66 OstravaMistři OstravaPermon bar Ostrava, Ostrava
18:00
18.Út7.12.2021Semena OstravaSportdarts Partay Pub OstravaU Vašiců Kyjovice, Kyjovice
18:00
18.Út7.12.2021Sportdarts B Partay OstravaBulldog OstravaPartay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava
18:00
18.Út7.12.2021B.A.F. !!! OstravaBilliard Bar Dragons OstravaSokolovna restaurace Ostrava-Poruba, Ostrava
18:00
18.Út7.12.2021Simpsons Homer OstravaBo.Co FifejdyMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava
18:00
18.St8.12.2021Pat.rick PorubaPomíci PorubaU Oblouku hospoda Ostrava, Ostrava
18:00
19.Út14.12.2021Mistři OstravaTenisák HlučínModrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
19.Út14.12.2021Pomíci PorubaSimpsons Homer OstravaBOM bar Poruba, Ostrava
18:00
19.Út14.12.2021Bo.Co FifejdyB.A.F. !!! OstravaMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava
18:00
19.Út14.12.2021Billiard Bar Dragons OstravaSportdarts B Partay OstravaPermon bar Ostrava, Ostrava
18:00
19.Út14.12.2021Bulldog OstravaSemena OstravaKenken Moravská Ostrava, Ostrava
18:00
19.Út14.12.2021Sportdarts Partay Pub OstravaJestřábi 66 OstravaPartay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava
18:00
20.Út21.12.2021Tenisák HlučínSportdarts Partay Pub OstravaTenisák sportovní areál Děhylov, Děhylov
18:00
20.Út21.12.2021Jestřábi 66 OstravaBulldog OstravaPermon bar Ostrava, Ostrava
18:00
20.Út21.12.2021Semena OstravaBilliard Bar Dragons OstravaU Vašiců Kyjovice, Kyjovice
18:00
20.Út21.12.2021Sportdarts B Partay OstravaBo.Co FifejdyPartay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava
18:00
20.Út21.12.2021B.A.F. !!! OstravaPomíci PorubaSokolovna restaurace Ostrava-Poruba, Ostrava
18:00
20.Út21.12.2021Simpsons Homer OstravaPat.rick PorubaMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava
18:00
2.Čt30.12.2021Pat.rick PorubaBo.Co FifejdyU Oblouku hospoda Ostrava, Ostrava
18:00
3.Čt30.12.2021Bo.Co FifejdySimpsons Homer OstravaMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava
18:00
10.Čt30.12.2021Tenisák HlučínPat.rick PorubaTenisák sportovní areál Děhylov, Děhylov
18:00
12.Čt30.12.2021Sportdarts Partay Pub OstravaBo.Co FifejdyPartay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava
18:00
13.Čt30.12.2021Bo.Co FifejdyBulldog OstravaMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava
18:00
13.Út4.1.2022Sportdarts B Partay OstravaTenisák HlučínPartay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava
18:00
21.Út11.1.2022Bulldog OstravaTenisák HlučínKenken Moravská Ostrava, Ostrava
18:00
21.Út11.1.2022Mistři OstravaŘízci z VýškovicModrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
21.Út11.1.2022Pomíci PorubaSportdarts B Partay OstravaBOM bar Poruba, Ostrava
18:00
21.Út11.1.2022Bo.Co FifejdySemena OstravaMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava
18:00
21.Út11.1.2022Billiard Bar Dragons OstravaJestřábi 66 OstravaPermon bar Ostrava, Ostrava
18:00
21.St12.1.2022Pat.rick PorubaB.A.F. !!! OstravaU Oblouku hospoda Ostrava, Ostrava
18:00
22.Út18.1.2022Tenisák HlučínBilliard Bar Dragons OstravaTenisák sportovní areál Děhylov, Děhylov
18:00
22.Út18.1.2022Jestřábi 66 OstravaBo.Co FifejdyPermon bar Ostrava, Ostrava
18:00
22.Út18.1.2022Semena OstravaPomíci PorubaU Vašiců Kyjovice, Kyjovice
18:00
22.Út18.1.2022Sportdarts B Partay OstravaPat.rick PorubaPartay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava
18:00
22.Út18.1.2022B.A.F. !!! OstravaSimpsons Homer OstravaSokolovna restaurace Ostrava-Poruba, Ostrava
18:00
22.St19.1.2022Řízci z VýškovicSportdarts Partay Pub OstravaŘízkárna U Orla Ostrava-Výškovice, Ostrava
18:00
23.Út25.1.2022Bo.Co FifejdyTenisák HlučínMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava
18:00
23.Út25.1.2022Bulldog OstravaŘízci z VýškovicKenken Moravská Ostrava, Ostrava
18:00
23.Út25.1.2022Sportdarts Partay Pub OstravaMistři OstravaPartay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava
18:00
23.Út25.1.2022Simpsons Homer OstravaSportdarts B Partay OstravaMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava
18:00
23.Út25.1.2022Pomíci PorubaJestřábi 66 OstravaBOM bar Poruba, Ostrava
18:00
23.St26.1.2022Pat.rick PorubaSemena OstravaU Oblouku hospoda Ostrava, Ostrava
18:00
24.Út1.2.2022Mistři OstravaBulldog OstravaModrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
24.Út1.2.2022Tenisák HlučínPomíci PorubaTenisák sportovní areál Děhylov, Děhylov
18:00
24.Út1.2.2022Jestřábi 66 OstravaPat.rick PorubaPermon bar Ostrava, Ostrava
18:00
24.Út1.2.2022Semena OstravaSimpsons Homer OstravaU Vašiců Kyjovice, Kyjovice
18:00
24.Út1.2.2022Sportdarts B Partay OstravaB.A.F. !!! OstravaPartay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava
18:00
24.St2.2.2022Řízci z VýškovicBilliard Bar Dragons OstravaŘízkárna U Orla Ostrava-Výškovice, Ostrava
18:00
25.Út8.2.2022Bo.Co FifejdyŘízci z VýškovicMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava
18:00
25.Út8.2.2022Billiard Bar Dragons OstravaMistři OstravaPermon bar Ostrava, Ostrava
18:00
25.Út8.2.2022Bulldog OstravaSportdarts Partay Pub OstravaKenken Moravská Ostrava, Ostrava
18:00
25.Út8.2.2022B.A.F. !!! OstravaSemena OstravaSokolovna restaurace Ostrava-Poruba, Ostrava
18:00
25.Út8.2.2022Simpsons Homer OstravaJestřábi 66 OstravaMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava
18:00
25.St9.2.2022Pat.rick PorubaTenisák HlučínU Oblouku hospoda Ostrava, Ostrava
18:00
26.Út15.2.2022Sportdarts Partay Pub OstravaBilliard Bar Dragons OstravaPartay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava
18:00
26.Út15.2.2022Mistři OstravaBo.Co FifejdyModrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
26.Út15.2.2022Tenisák HlučínSimpsons Homer OstravaTenisák sportovní areál Děhylov, Děhylov
18:00
26.Út15.2.2022Jestřábi 66 OstravaB.A.F. !!! OstravaPermon bar Ostrava, Ostrava
18:00
26.Út15.2.2022Semena OstravaSportdarts B Partay OstravaU Vašiců Kyjovice, Kyjovice
18:00
26.St16.2.2022Řízci z VýškovicPomíci PorubaŘízkárna U Orla Ostrava-Výškovice, Ostrava
18:00
27.Út22.2.2022B.A.F. !!! OstravaTenisák HlučínSokolovna restaurace Ostrava-Poruba, Ostrava
18:00
27.Út22.2.2022Pomíci PorubaMistři OstravaBOM bar Poruba, Ostrava
18:00
27.Út22.2.2022Bo.Co FifejdySportdarts Partay Pub OstravaMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava
18:00
27.Út22.2.2022Billiard Bar Dragons OstravaBulldog OstravaPermon bar Ostrava, Ostrava
18:00
27.Út22.2.2022Sportdarts B Partay OstravaJestřábi 66 OstravaPartay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava
18:00
27.St23.2.2022Pat.rick PorubaŘízci z VýškovicU Oblouku hospoda Ostrava, Ostrava
18:00
28.Út1.3.2022Bulldog OstravaBo.Co FifejdyKenken Moravská Ostrava, Ostrava
18:00
28.Út1.3.2022Sportdarts Partay Pub OstravaPomíci PorubaPartay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava
18:00
28.Út1.3.2022Mistři OstravaPat.rick PorubaModrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
28.Út1.3.2022Tenisák HlučínSportdarts B Partay OstravaTenisák sportovní areál Děhylov, Děhylov
18:00
28.Út1.3.2022Jestřábi 66 OstravaSemena OstravaPermon bar Ostrava, Ostrava
18:00
28.St2.3.2022Řízci z VýškovicSimpsons Homer OstravaŘízkárna U Orla Ostrava-Výškovice, Ostrava
18:00
29.Út8.3.2022Semena OstravaTenisák HlučínU Vašiců Kyjovice, Kyjovice
18:00
29.Út8.3.2022B.A.F. !!! OstravaŘízci z VýškovicSokolovna restaurace Ostrava-Poruba, Ostrava
18:00
29.Út8.3.2022Simpsons Homer OstravaMistři OstravaMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava
18:00
29.Út8.3.2022Pomíci PorubaBulldog OstravaBOM bar Poruba, Ostrava
18:00
29.Út8.3.2022Bo.Co FifejdyBilliard Bar Dragons OstravaMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava
18:00
29.St9.3.2022Pat.rick PorubaSportdarts Partay Pub OstravaU Oblouku hospoda Ostrava, Ostrava
18:00
30.Út15.3.2022Billiard Bar Dragons OstravaPomíci PorubaPermon bar Ostrava, Ostrava
18:00
30.Út15.3.2022Bulldog OstravaPat.rick PorubaKenken Moravská Ostrava, Ostrava
18:00
30.Út15.3.2022Sportdarts Partay Pub OstravaSimpsons Homer OstravaPartay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava
18:00
30.Út15.3.2022Mistři OstravaB.A.F. !!! OstravaModrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
30.Út15.3.2022Tenisák HlučínJestřábi 66 OstravaTenisák sportovní areál Děhylov, Děhylov
18:00
30.St16.3.2022Řízci z VýškovicSportdarts B Partay OstravaŘízkárna U Orla Ostrava-Výškovice, Ostrava
18:00

B. liga - 2.liga skupina B
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.11.9.2020Aligators Návsí12:6Tygři SkaliceU Kosa restaurace Návsí, Návsí 
18:00Rychlík Pavel25:18Škrdla Ladislav
1.11.9.2020Stings Mosty u Jablunkova6:12Sniper Horní BečvaNa Šancích hostinec Mosty u Jablunkova, Mosty u Jablunkova 
18:00Kotek Pavel19:27Randa Čestmír
1.11.9.2020Sniper B Horní Bečva6:12Kolonie ŽilinaBečvan motorest Horní Bečva, Horní Bečva 
18:30Bulinský Roman16:29Tydlačka Martin
1.Ne13.9.2020Nagano 98 Nezávislí Václavovice13:5Bernard Frýdek-MístekNagano hostinec Václavovice, Václavovice 
15:00Slíž Jaromír27:14Stuchlík Lukáš
2.18.9.2020Bernard Frýdek-Místek7:11Fenix Frenštát pod RadhoštěmBernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:00Stuchlík Lukáš19:26Polášek Dušan
2.Ne20.9.2020Tygři Skalice11:7Stings Mosty u JablunkovaU Gustlíčka Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
16:00Škrdla Ladislav25:17Kotek Pavel
2.Ne27.9.2020Třinec D.C.14:4Aligators NávsíU Rumcajse Třinec, Třinec 
15:00Harvan Robert30:13Rychlík Pavel
1.Po28.9.2020Třinec B D.C.6:12Třinec D.C.U Rumcajse Třinec, Třinec 
15:00Habčák Milan18:26Harvan Robert
3.St30.9.2020Vikings Matice Kopřivnice13:5Bernard Frýdek-MístekSeverka Darts club Kopřivnice, Kopřivnice 
18:00Mojdl Lukáš29:17Stuchlík Lukáš
3.2.10.2020Sniper B Horní Bečva7:11Tygři SkaliceBečvan motorest Horní Bečva, Horní Bečva 
18:30Bulinský Roman16:25Škrdla Ladislav
3.Ne4.10.2020Fenix Frenštát pod Radhoštěm12:6Kolonie ŽilinaMuzic sportbar Frenštát pod Radhoštěm, Frenštát pod Radhoštěm 
13:00Polášek Dušan28:17Tydlačka Martin
3.Ne4.10.2020Třinec B D.C.12:6Robini PalkoviceU Rumcajse Třinec, Třinec 
15:00Habčák Milan29:18Ručka Martin
3.Ne4.10.2020Nagano 98 Nezávislí Václavovice18:0Sniper Horní BečvaNagano hostinec Václavovice, Václavovice 
15:00Slíž Jaromír36:0Randa Čestmír
4.9.10.2020Sniper Horní Bečva4:14Fenix Frenštát pod RadhoštěmBečvan motorest Horní Bečva, Horní Bečva 
18:30Vašut Jakub15:29Polášek Dušan
4.Ne11.10.2020Kolonie Žilina14:4Vikings Matice KopřivniceKolonie restaurace Žilina, Nový Jičín 
14:00Tydlačka Martin28:12Maceček Marián
4.Ne11.10.2020Třinec B D.C.8:10Aligators NávsíU Rumcajse Třinec, Třinec 
15:00Uhrinčať Tomáš23:24Rychlík Pavel
4.Ne11.10.2020Tygři Skalice7:11Nagano 98 Nezávislí VáclavoviceU Gustlíčka Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
16:00Škrdla Ladislav20:24Slíž Jaromír
10.Ne6.12.2020Tygři Skalice12:6Kolonie ŽilinaU Gustlíčka Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
16:00Škrdla Ladislav26:16Tydlačka Martin
12.11.12.2020Robini Palkovice5:13Tygři SkaliceU Lyžařského vleku Palkovice, Palkovice 
18:00Ručka Martin15:29Škrdla Ladislav
11.Ne13.12.2020Kolonie Žilina7:11Třinec D.C.Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín 
14:00Tydlačka Martin17:27Harvan Robert
12.Ne13.12.2020Třinec B D.C.14:4Bernard Frýdek-MístekU Rumcajse Třinec, Třinec 
15:00Habčák Milan30:12Stuchlík Lukáš
9.Po14.12.2020Bernard Frýdek-Místek5:13Tygři SkaliceBernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:00Stuchlík Lukáš14:27Škrdla Ladislav
2.So28.8.2021Kolonie Žilina13:5Nagano 98 Nezávislí VáclavoviceKolonie restaurace Žilina, Nový Jičín 
16:00Tydlačka Martin29:17Slíž Jaromír
5.St1.9.2021Vikings Matice Kopřivnice2:16Sniper Horní BečvaSeverka Darts club Kopřivnice, Kopřivnice 
18:00Mojdl Lukáš11:33Vašut Jakub
5.3.9.2021Aligators Návsí16:2Robini PalkoviceU Kosa restaurace Návsí, Návsí 
18:00Rychlík Pavel33:9Pavelka Vítězslav
5.3.9.2021Stings Mosty u Jablunkova10:8Třinec B D.C.Na Šancích hostinec Mosty u Jablunkova, Mosty u Jablunkova 
18:00Kotek Pavel23:17Habčák Milan
5.Ne5.9.2021Fenix Frenštát pod Radhoštěm12:6Tygři SkaliceMuzic sportbar Frenštát pod Radhoštěm, Frenštát pod Radhoštěm 
13:00Polášek Dušan26:18Škrdla Ladislav
5.Ne5.9.2021Nagano 98 Nezávislí Václavovice7:11Třinec D.C.Nagano hostinec Václavovice, Václavovice 
15:00Slíž Jaromír19:25Harvan Robert
6.10.9.2021Aligators Návsí11:7Stings Mosty u JablunkovaU Kosa restaurace Návsí, Návsí 
18:00Rychlík Pavel25:23Kotek Pavel
6.10.9.2021Robini Palkovice4:14Bernard Frýdek-MístekU Lyžařského vleku Palkovice, Palkovice 
18:00Pavelka Vítězslav11:28Stuchlík Lukáš
6.Ne12.9.2021Třinec B D.C.11:7Sniper B Horní BečvaU Rumcajse Třinec, Třinec 
15:0025:18
6.Ne12.9.2021Tygři Skalice12:6Vikings Matice KopřivniceU Gustlíčka Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
16:00Kollár Jan26:17Kurečka Zdeněk
6.Ne12.9.2021Třinec D.C.8:10Fenix Frenštát pod RadhoštěmU Rumcajse Třinec, Třinec 
18:30Harvan Robert18:25Knoll Zdeněk
7.17.9.2021Stings Mosty u Jablunkova18:0Robini PalkoviceNa Šancích hostinec Mosty u Jablunkova, Mosty u Jablunkova 
18:00Kotek Pavel36:8Pavelka Vítězslav
7.17.9.2021Bernard Frýdek-Místek4:14Kolonie ŽilinaBernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:00Stuchlík Lukáš10:30Tydlačka Martin
7.17.9.2021Sniper B Horní Bečva4:14Aligators NávsíBečvan motorest Horní Bečva, Horní Bečva 
18:30Bulinský Roman11:32Rychlík Pavel
7.Ne19.9.2021Nagano 98 Nezávislí Václavovice8:10Třinec B D.C.Nagano hostinec Václavovice, Václavovice 
15:00Slíž Jaromír19:26Habčák Milan
3.24.9.2021Stings Mosty u Jablunkova5:13Třinec D.C.Na Šancích hostinec Mosty u Jablunkova, Mosty u Jablunkova 
18:00Kotek Pavel17:28Harvan Robert
2.24.9.2021Sniper Horní Bečva17:1Sniper B Horní BečvaBečvan motorest Horní Bečva, Horní Bečva 
18:30Vašut Jakub35:8Bulinský Roman
12.Ne26.9.2021Nagano 98 Nezávislí Václavovice3:15Fenix Frenštát pod RadhoštěmNagano hostinec Václavovice, Václavovice 
15:00Slíž Jaromír7:31Knoll Zdeněk
4.Ne26.9.2021Třinec D.C.16:2Sniper B Horní BečvaU Rumcajse Třinec, Třinec 
18:30Harvan Robert34:10Bulinský Roman
8.1.10.2021Aligators Návsí12:6Nagano 98 Nezávislí VáclavoviceU Kosa restaurace Návsí, Návsí 
18:00Rychlík Pavel28:18Slíž Jaromír
8.1.10.2021Stings Mosty u Jablunkova14:4Sniper B Horní BečvaNa Šancích hostinec Mosty u Jablunkova, Mosty u Jablunkova 
18:00Kotek Pavel28:10Bulinský Roman
8.1.10.2021Robini Palkovice3:15Kolonie ŽilinaU Lyžařského vleku Palkovice, Palkovice 
18:00Pavelka Vítězslav11:32Tydlačka Martin
8.1.10.2021Sniper Horní Bečva13:5Bernard Frýdek-MístekBečvan motorest Horní Bečva, Horní Bečva 
18:30Vašut Jakub30:15Stuchlík Lukáš
9.St6.10.2021Vikings Matice Kopřivnice10:8Třinec B D.C.Severka Darts club Kopřivnice, Kopřivnice 
18:00Mojdl Lukáš25:19Habčák Milan
9.8.10.2021Sniper B Horní Bečva13:5Robini PalkoviceBečvan motorest Horní Bečva, Horní Bečva 
18:30Bulinský Roman27:14Pavelka Vítězslav
9.Ne10.10.2021Fenix Frenštát pod Radhoštěm10:9Aligators NávsíMuzic sportbar Frenštát pod Radhoštěm, Frenštát pod Radhoštěm 
13:00Polášek Dušan26:22Rychlík Pavel
9.Ne10.10.2021Kolonie Žilina12:6Sniper Horní BečvaKolonie restaurace Žilina, Nový Jičín 
14:00Tydlačka Martin27:21Vašut Jakub
9.Ne10.10.2021Nagano 98 Nezávislí Václavovice11:7Stings Mosty u JablunkovaNagano hostinec Václavovice, Václavovice 
15:00Slíž Jaromír25:20Szkatula Radim
10.15.10.2021Aligators Návsí14:4Vikings Matice KopřivniceU Kosa restaurace Návsí, Návsí 
18:00Rychlík Pavel28:8Kurečka Zdeněk
10.15.10.2021Stings Mosty u Jablunkova5:13Fenix Frenštát pod RadhoštěmNa Šancích hostinec Mosty u Jablunkova, Mosty u Jablunkova 
18:00Kotek Pavel14:29Studený Martin
10.15.10.2021Robini Palkovice4:14Sniper Horní BečvaU Lyžařského vleku Palkovice, Palkovice 
18:00Pavelka Vítězslav12:31Malina Lukáš
10.15.10.2021Sniper B Horní Bečva10:8Nagano 98 Nezávislí VáclavoviceBečvan motorest Horní Bečva, Horní Bečva 
18:30Bulinský Roman21:21Slíž Jaromír
10.15.10.2021Třinec D.C.15:3Bernard Frýdek-MístekU Rumcajse Třinec, Třinec 
18:30Harvan Robert31:8Stuchlík Lukáš
11.St20.10.2021Vikings Matice Kopřivnice13:5Stings Mosty u JablunkovaSeverka Darts club Kopřivnice, Kopřivnice 
18:00Mojdl Lukáš26:16Szkatula Radim
11.22.10.2021Sniper Horní Bečva5:13Tygři SkaliceBečvan motorest Horní Bečva, Horní Bečva 
18:30Vašut Jakub17:29Škrdla Ladislav
11.Ne24.10.2021Fenix Frenštát pod Radhoštěm14:4Sniper B Horní BečvaMuzic sportbar Frenštát pod Radhoštěm, Frenštát pod Radhoštěm 
13:00Polášek Dušan32:11Bulinský Roman
11.Ne24.10.2021Nagano 98 Nezávislí Václavovice17:1Robini PalkoviceNagano hostinec Václavovice, Václavovice 
15:00Slíž Jaromír34:4Pavelka Vítězslav
13.St27.10.2021Vikings Matice KopřivniceNagano 98 Nezávislí VáclavoviceSeverka Darts club Kopřivnice, Kopřivnice 
18:00
13.29.10.2021Bernard Frýdek-MístekAligators NávsíBernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00
13.Ne31.10.2021Fenix Frenštát pod RadhoštěmRobini PalkoviceMuzic sportbar Frenštát pod Radhoštěm, Frenštát pod Radhoštěm
13:00
13.Ne31.10.2021Kolonie ŽilinaTřinec B D.C.Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín
14:00
13.Ne31.10.2021Tygři SkaliceTřinec D.C.U Gustlíčka Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00
12.5.11.2021Sniper B Horní BečvaVikings Matice KopřivniceBečvan motorest Horní Bečva, Horní Bečva
18:30
12.5.11.2021Třinec D.C.Sniper Horní BečvaU Rumcajse Třinec, Třinec
18:30
8.Ne7.11.2021Třinec B D.C.Fenix Frenštát pod RadhoštěmU Rumcajse Třinec, Třinec
15:00
14.12.11.2021Aligators NávsíKolonie ŽilinaU Kosa restaurace Návsí, Návsí
18:00
14.12.11.2021Stings Mosty u JablunkovaBernard Frýdek-MístekNa Šancích hostinec Mosty u Jablunkova, Mosty u Jablunkova
18:00
14.12.11.2021Robini PalkoviceTřinec D.C.U Lyžařského vleku Palkovice, Palkovice
18:00
14.Ne14.11.2021Fenix Frenštát pod RadhoštěmVikings Matice KopřivniceMuzic sportbar Frenštát pod Radhoštěm, Frenštát pod Radhoštěm
13:00
14.Ne14.11.2021Třinec B D.C.Sniper Horní BečvaU Rumcajse Třinec, Třinec
15:00
15.St17.11.2021Vikings Matice KopřivniceRobini PalkoviceSeverka Darts club Kopřivnice, Kopřivnice
18:00
15.19.11.2021Bernard Frýdek-MístekSniper B Horní BečvaBernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00
15.19.11.2021Sniper Horní BečvaAligators NávsíBečvan motorest Horní Bečva, Horní Bečva
18:30
15.Ne21.11.2021Kolonie ŽilinaStings Mosty u JablunkovaKolonie restaurace Žilina, Nový Jičín
14:00
15.Ne21.11.2021Tygři SkaliceTřinec B D.C.U Gustlíčka Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00
16.26.11.2021Bernard Frýdek-MístekNagano 98 Nezávislí VáclavoviceBernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00
16.26.11.2021Třinec D.C.Třinec B D.C.U Rumcajse Třinec, Třinec
18:30
16.26.11.2021Sniper Horní BečvaStings Mosty u JablunkovaBečvan motorest Horní Bečva, Horní Bečva
18:30
16.Ne28.11.2021Kolonie ŽilinaSniper B Horní BečvaKolonie restaurace Žilina, Nový Jičín
14:00
16.Ne28.11.2021Tygři SkaliceAligators NávsíU Gustlíčka Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00
17.3.12.2021Stings Mosty u JablunkovaTygři SkaliceNa Šancích hostinec Mosty u Jablunkova, Mosty u Jablunkova
18:00
17.3.12.2021Aligators NávsíTřinec D.C.U Kosa restaurace Návsí, Návsí
18:00
17.3.12.2021Sniper B Horní BečvaSniper Horní BečvaBečvan motorest Horní Bečva, Horní Bečva
18:30
17.Ne5.12.2021Fenix Frenštát pod RadhoštěmBernard Frýdek-MístekMuzic sportbar Frenštát pod Radhoštěm, Frenštát pod Radhoštěm
13:00
17.Ne5.12.2021Nagano 98 Nezávislí VáclavoviceKolonie ŽilinaNagano hostinec Václavovice, Václavovice
15:00
18.10.12.2021Robini PalkoviceTřinec B D.C.U Lyžařského vleku Palkovice, Palkovice
18:00
18.10.12.2021Bernard Frýdek-MístekVikings Matice KopřivniceBernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00
18.10.12.2021Třinec D.C.Stings Mosty u JablunkovaU Rumcajse Třinec, Třinec
18:30
18.10.12.2021Sniper Horní BečvaNagano 98 Nezávislí VáclavoviceBečvan motorest Horní Bečva, Horní Bečva
18:30
18.Ne12.12.2021Kolonie ŽilinaFenix Frenštát pod RadhoštěmKolonie restaurace Žilina, Nový Jičín
14:00
18.Ne12.12.2021Tygři SkaliceSniper B Horní BečvaU Gustlíčka Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00
19.St15.12.2021Vikings Matice KopřivniceKolonie ŽilinaSeverka Darts club Kopřivnice, Kopřivnice
18:00
19.17.12.2021Aligators NávsíTřinec B D.C.U Kosa restaurace Návsí, Návsí
18:00
19.17.12.2021Sniper B Horní BečvaTřinec D.C.Bečvan motorest Horní Bečva, Horní Bečva
18:30
19.Ne19.12.2021Fenix Frenštát pod RadhoštěmSniper Horní BečvaMuzic sportbar Frenštát pod Radhoštěm, Frenštát pod Radhoštěm
13:00
19.Ne19.12.2021Nagano 98 Nezávislí VáclavoviceTygři SkaliceNagano hostinec Václavovice, Václavovice
15:00
7.Čt30.12.2021Vikings Matice KopřivniceTřinec D.C.Severka Darts club Kopřivnice, Kopřivnice
18:00
20.7.1.2022Robini PalkoviceAligators NávsíU Lyžařského vleku Palkovice, Palkovice
18:00
20.7.1.2022Třinec D.C.Nagano 98 Nezávislí VáclavoviceU Rumcajse Třinec, Třinec
18:30
20.7.1.2022Sniper Horní BečvaVikings Matice KopřivniceBečvan motorest Horní Bečva, Horní Bečva
18:30
20.Ne9.1.2022Třinec B D.C.Stings Mosty u JablunkovaU Rumcajse Třinec, Třinec
15:00
20.Ne9.1.2022Tygři SkaliceFenix Frenštát pod RadhoštěmU Gustlíčka Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00
21.St12.1.2022Vikings Matice KopřivniceTygři SkaliceSeverka Darts club Kopřivnice, Kopřivnice
18:00
21.14.1.2022Stings Mosty u JablunkovaAligators NávsíNa Šancích hostinec Mosty u Jablunkova, Mosty u Jablunkova
18:00
21.14.1.2022Bernard Frýdek-MístekRobini PalkoviceBernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00
21.14.1.2022Sniper B Horní BečvaTřinec B D.C.Bečvan motorest Horní Bečva, Horní Bečva
18:30
21.Ne16.1.2022Fenix Frenštát pod RadhoštěmTřinec D.C.Muzic sportbar Frenštát pod Radhoštěm, Frenštát pod Radhoštěm
13:00
22.21.1.2022Robini PalkoviceStings Mosty u JablunkovaU Lyžařského vleku Palkovice, Palkovice
18:00
22.21.1.2022Aligators NávsíSniper B Horní BečvaU Kosa restaurace Návsí, Návsí
18:00
22.21.1.2022Třinec D.C.Vikings Matice KopřivniceU Rumcajse Třinec, Třinec
18:30
22.Ne23.1.2022Kolonie ŽilinaBernard Frýdek-MístekKolonie restaurace Žilina, Nový Jičín
14:00
22.Ne23.1.2022Třinec B D.C.Nagano 98 Nezávislí VáclavoviceU Rumcajse Třinec, Třinec
15:00
23.28.1.2022Bernard Frýdek-MístekSniper Horní BečvaBernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00
23.28.1.2022Sniper B Horní BečvaStings Mosty u JablunkovaBečvan motorest Horní Bečva, Horní Bečva
18:30
23.Ne30.1.2022Fenix Frenštát pod RadhoštěmTřinec B D.C.Muzic sportbar Frenštát pod Radhoštěm, Frenštát pod Radhoštěm
13:00
23.Ne30.1.2022Kolonie ŽilinaRobini PalkoviceKolonie restaurace Žilina, Nový Jičín
14:00
23.Ne30.1.2022Nagano 98 Nezávislí VáclavoviceAligators NávsíNagano hostinec Václavovice, Václavovice
15:00
24.4.2.2022Robini PalkoviceSniper B Horní BečvaU Lyžařského vleku Palkovice, Palkovice
18:00
24.4.2.2022Stings Mosty u JablunkovaNagano 98 Nezávislí VáclavoviceNa Šancích hostinec Mosty u Jablunkova, Mosty u Jablunkova
18:00
24.4.2.2022Aligators NávsíFenix Frenštát pod RadhoštěmU Kosa restaurace Návsí, Návsí
18:00
24.4.2.2022Sniper Horní BečvaKolonie ŽilinaBečvan motorest Horní Bečva, Horní Bečva
18:30
24.Ne6.2.2022Třinec B D.C.Vikings Matice KopřivniceU Rumcajse Třinec, Třinec
15:00
24.Ne6.2.2022Tygři SkaliceBernard Frýdek-MístekU Gustlíčka Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
16:00
25.St9.2.2022Vikings Matice KopřivniceAligators NávsíSeverka Darts club Kopřivnice, Kopřivnice
18:00
25.11.2.2022Bernard Frýdek-MístekTřinec D.C.Bernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00
25.11.2.2022Sniper Horní BečvaRobini PalkoviceBečvan motorest Horní Bečva, Horní Bečva
18:30
25.Ne13.2.2022Fenix Frenštát pod RadhoštěmStings Mosty u JablunkovaMuzic sportbar Frenštát pod Radhoštěm, Frenštát pod Radhoštěm
13:00
25.Ne13.2.2022Kolonie ŽilinaTygři SkaliceKolonie restaurace Žilina, Nový Jičín
14:00