Rozpis ligových utkání
UŠO > Moravskoslezský kraj > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
A. liga - 1.liga
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.9.9.2022Kings Třinec16:2Bad Boys JablunkovU Rumcajse Třinec, Třinec 
18:00Ficek Marek33:12Jochymek Henryk
1.9.9.2022Jestřábi 99 Ostrava9:10Ludgeřovice D.C.Permon bar Ostrava, Ostrava 
18:00Kubánek Josef22:24Hořín Dalibor
1.9.9.2022Maníci Frýdek-Místek14:4Brooklyn Bull's HavířovMotor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:00Mandys Jakub30:17Čujdík Štefan
1.9.9.2022Iris Havířov10:8Aligators NávsíIris Šipkový Club Havířov, Havířov 
18:30Strachota Stanislav22:20Zychewicz Artur
1.Ne11.9.2022Řízci z Výškovic10:8Hrozný střelci Frýdek-MístekŘízkárna U Orla Ostrava-Výškovice, Ostrava 
14:00Balog Igor24:19Janák Martin
1.Ne11.9.2022Tazman Jr.-Doctor's Ostrava6:12Bambelocy HavířovMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava 
18:00Jamrož Jiří15:27Dík Břetislav
2.16.9.2022Hrozný střelci Frýdek-Místek6:12Jestřábi 99 OstravaU Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:00Janák Martin19:25Kubánek Josef
2.16.9.2022Bad Boys Jablunkov14:4Iris HavířovU Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov 
18:00Jochymek Henryk32:14Strachota Stanislav
2.16.9.2022Maníci Frýdek-Místek11:7Tazman Jr.-Doctor's OstravaMotor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:00Mandys Jakub28:19Jamrož Jiří
2.Ne18.9.2022Bambelocy Havířov16:2Řízci z VýškovicBroadway pivnice Havířov, Havířov 
16:30Dík Břetislav34:9Kuboš Petr
2.Ne18.9.2022Brooklyn Bull's Havířov12:6Aligators NávsíBrooklyn herna bar Havířov, Havířov 
17:00Milerski Libor27:20Miko Patrik
2.Ne18.9.2022Ludgeřovice D.C.5:13Supi Dolní BenešovSelský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice 
18:00Hořín Dalibor18:31Vinárek René
3.30.9.2022Aligators Návsí9:10Bad Boys JablunkovU Kosa restaurace Návsí, Návsí 
18:00Rychlík Pavel23:19Jochymek Henryk
3.30.9.2022Kings Třinec13:5Ludgeřovice D.C.U Rumcajse Třinec, Třinec 
18:00Ficek Marek29:14Hořín Dalibor
3.30.9.2022Supi Dolní Benešov17:1Hrozný střelci Frýdek-MístekU Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov 
18:00Vinárek René34:7Janák Martin
3.30.9.2022Jestřábi 99 Ostrava8:10Bambelocy HavířovPermon bar Ostrava, Ostrava 
18:00Juroška Libor21:27Dík Břetislav
3.Ne2.10.2022Řízci z Výškovic10:9Maníci Frýdek-MístekŘízkárna U Orla Ostrava-Výškovice, Ostrava 
14:00Balog Igor26:23Mandys Jakub
3.Ne2.10.2022Tazman Jr.-Doctor's Ostrava10:8Brooklyn Bull's HavířovMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava 
18:00Jamrož Jiří23:20Lacina Jiří
4.7.10.2022Hrozný střelci Frýdek-Místek11:7Kings TřinecU Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:00Janák Martin26:18Ficek Marek
4.7.10.2022Maníci Frýdek-Místek8:10Jestřábi 99 OstravaMotor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:00Mandys Jakub21:27Kubánek Josef
4.Ne9.10.2022Bambelocy Havířov6:12Supi Dolní BenešovBroadway pivnice Havířov, Havířov 
16:30Dík Břetislav17:27Stříbný Tomáš
4.Ne9.10.2022Brooklyn Bull's Havířov12:6Bad Boys JablunkovBrooklyn herna bar Havířov, Havířov 
17:00Lacina Jiří28:13Jochymek Henryk
4.Ne9.10.2022Ludgeřovice D.C.11:7Iris HavířovSelský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice 
18:00Hořín Dalibor28:19Satinský Aleš
4.Ne9.10.2022Tazman Jr.-Doctor's Ostrava12:6Řízci z VýškovicMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava 
18:00Jamrož Jiří26:19Balog Igor
5.14.10.2022Aligators Návsí8:10Ludgeřovice D.C.U Kosa restaurace Návsí, Návsí 
18:00Rychlík Pavel24:27Hořín Dalibor
5.14.10.2022Kings Třinec7:11Bambelocy HavířovU Rumcajse Třinec, Třinec 
18:00Ficek Marek20:24Dík Břetislav
5.14.10.2022Supi Dolní Benešov14:4Maníci Frýdek-MístekU Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov 
18:00Stříbný Tomáš29:14Mandys Jakub
5.14.10.2022Jestřábi 99 Ostrava6:12Tazman Jr.-Doctor's OstravaPermon bar Ostrava, Ostrava 
18:00Kubánek Josef16:29Jamrož Jiří
5.14.10.2022Iris Havířov10:8Hrozný střelci Frýdek-MístekIris Šipkový Club Havířov, Havířov 
18:30Satinský Aleš23:20Janák Martin
5.Ne16.10.2022Řízci z Výškovic10:8Brooklyn Bull's HavířovŘízkárna U Orla Ostrava-Výškovice, Ostrava 
14:00Balog Igor23:23Lacina Jiří
6.21.10.2022Hrozný střelci Frýdek-Místek11:7Aligators NávsíU Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:00Janák Martin25:18Bugala Jaroslav
6.21.10.2022Maníci Frýdek-Místek5:13Kings TřinecMotor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:00Mandys Jakub14:30Ficek Marek
6.Ne23.10.2022Řízci z Výškovic5:13Jestřábi 99 OstravaŘízkárna U Orla Ostrava-Výškovice, Ostrava 
14:00Balog Igor17:29Kubánek Josef
6.Ne23.10.2022Bambelocy Havířov13:5Iris HavířovBroadway pivnice Havířov, Havířov 
16:30Dík Břetislav28:14Satinský Aleš
6.Ne23.10.2022Ludgeřovice D.C.7:11Bad Boys JablunkovSelský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice 
18:00Hořín Dalibor22:27Jochymek Henryk
6.Ne23.10.2022Tazman Jr.-Doctor's Ostrava9:10Supi Dolní BenešovMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava 
18:00Jamrož Jiří20:21Stříbný Tomáš
7.28.10.2022Bad Boys Jablunkov9:10Hrozný střelci Frýdek-MístekU Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov 
18:00Jochymek Henryk23:24Janák Martin
7.28.10.2022Kings Třinec11:7Tazman Jr.-Doctor's OstravaU Rumcajse Třinec, Třinec 
18:00Ficek Marek25:21Jamrož Jiří
7.28.10.2022Jestřábi 99 Ostrava6:12Brooklyn Bull's HavířovPermon bar Ostrava, Ostrava 
18:00Kubánek Josef18:29Lacina Jiří
7.28.10.2022Iris Havířov6:12Maníci Frýdek-MístekIris Šipkový Club Havířov, Havířov 
18:30Satinský Aleš17:26Mandys Jakub
7.4.11.2022Aligators Návsí5:13Bambelocy HavířovU Kosa restaurace Návsí, Návsí 
18:00Rychlík Pavel18:28Dík Břetislav
8.11.11.2022Jestřábi 99 Ostrava5:13Supi Dolní BenešovPermon bar Ostrava, Ostrava 
18:00Palát Milan16:30Vinárek René
8.11.11.2022Maníci Frýdek-Místek12:6Aligators NávsíMotor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:00Mandys Jakub29:17Rychlík Pavel
8.Ne13.11.2022Řízci z Výškovic8:10Kings TřinecŘízkárna U Orla Ostrava-Výškovice, Ostrava 
14:00Balog Igor23:22Ficek Marek
8.Ne13.11.2022Bambelocy Havířov12:6Bad Boys JablunkovBroadway pivnice Havířov, Havířov 
16:30Dík Břetislav28:19Jochymek Henryk
8.Ne13.11.2022Brooklyn Bull's Havířov10:8Ludgeřovice D.C.Brooklyn herna bar Havířov, Havířov 
17:00Lacina Jiří24:22Matušík Michal
8.Ne13.11.2022Tazman Jr.-Doctor's Ostrava15:3Iris HavířovMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava 
18:00Jamrož Jiří33:11Satinský Aleš
9.18.11.2022Bad Boys Jablunkov12:6Maníci Frýdek-MístekU Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov 
18:00Jochymek Henryk26:16Mandys Jakub
9.18.11.2022Aligators Návsí4:14Tazman Jr.-Doctor's OstravaU Kosa restaurace Návsí, Návsí 
18:00Rychlík Pavel13:30Jamrož Jiří
9.18.11.2022Kings Třinec15:3Jestřábi 99 OstravaU Rumcajse Třinec, Třinec 
18:00Ficek Marek32:10Kubánek Josef
9.18.11.2022Supi Dolní Benešov12:6Brooklyn Bull's HavířovU Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov 
18:00Vinárek René29:16Mikuš Pavel
9.18.11.2022Iris Havířov11:7Řízci z VýškovicIris Šipkový Club Havířov, Havířov 
18:30Satinský Aleš26:19Kučera Petr
9.Ne20.11.2022Ludgeřovice D.C.8:10Hrozný střelci Frýdek-MístekSelský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice 
18:00Hořín Dalibor21:24Janák Martin
10.25.11.2022Supi Dolní Benešov11:7Kings TřinecU Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov 
18:00Vinárek René27:17Bujok Dan
10.25.11.2022Jestřábi 99 Ostrava13:5Iris HavířovPermon bar Ostrava, Ostrava 
18:00Kubánek Josef29:17Satinský Aleš
10.Ne27.11.2022Řízci z Výškovic11:7Aligators NávsíŘízkárna U Orla Ostrava-Výškovice, Ostrava 
14:00Kučera Petr27:19Rychlík Pavel
10.Ne27.11.2022Bambelocy Havířov10:8Ludgeřovice D.C.Broadway pivnice Havířov, Havířov 
16:30Dík Břetislav24:22Hořín Dalibor
10.Ne27.11.2022Brooklyn Bull's Havířov11:7Hrozný střelci Frýdek-MístekBrooklyn herna bar Havířov, Havířov 
17:00Lacina Jiří26:18Janák Martin
10.Ne27.11.2022Tazman Jr.-Doctor's Ostrava12:6Bad Boys JablunkovMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava 
18:00Jamrož Jiří26:19Jochymek Henryk
11.2.12.2022Bad Boys Jablunkov11:7Řízci z VýškovicU Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov 
18:00Jochymek Henryk22:19Balog Igor
11.2.12.2022Aligators Návsí9:10Jestřábi 99 OstravaU Kosa restaurace Návsí, Návsí 
18:00Turek Martin26:21Kubánek Josef
11.2.12.2022Kings Třinec12:6Brooklyn Bull's HavířovU Rumcajse Třinec, Třinec 
18:00Ficek Marek27:17Lacina Jiří
11.Ne4.12.2022Hrozný střelci Frýdek-Místek1:17Bambelocy HavířovU Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
15:00Janák Martin5:35Dík Břetislav
11.Ne4.12.2022Ludgeřovice D.C.8:10Maníci Frýdek-MístekSelský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice 
18:00Hořín Dalibor21:24Mandys Jakub
12.9.12.2022Supi Dolní Benešov15:3Aligators NávsíU Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov 
18:00Vinárek René32:10Bugala Jaroslav
12.9.12.2022Maníci Frýdek-Místek8:10Hrozný střelci Frýdek-MístekMotor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:00Mandys Jakub19:23Janák Martin
12.Ne11.12.2022Brooklyn Bull's Havířov6:12Bambelocy HavířovBrooklyn herna bar Havířov, Havířov 
17:00Lacina Jiří15:27Dík Břetislav
12.Ne11.12.2022Tazman Jr.-Doctor's Ostrava11:7Ludgeřovice D.C.MIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava 
18:00Jamrož Jiří25:19Hořín Dalibor
13.16.12.2022Aligators Návsí5:13Kings TřinecU Kosa restaurace Návsí, Návsí 
18:00Rychlík Pavel15:30Ficek Marek
13.16.12.2022Iris Havířov10:9Brooklyn Bull's HavířovIris Šipkový Club Havířov, Havířov 
18:30Satinský Aleš24:21Lacina Jiří
13.Ne18.12.2022Bambelocy Havířov10:8Maníci Frýdek-MístekBroadway pivnice Havířov, Havířov 
16:30Dík Břetislav23:20Mandys Jakub
7.6.1.2023Supi Dolní Benešov12:6Řízci z VýškovicU Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov 
18:00Vinárek René26:16Balog Igor
12.6.1.2023Kings Třinec15:3Iris HavířovU Rumcajse Třinec, Třinec 
18:00Ficek Marek31:11Satinský Aleš
12.6.1.2023Jestřábi 99 Ostrava8:10Bad Boys JablunkovPermon bar Ostrava, Ostrava 
18:00Kubánek Josef20:24Jochymek Henryk
13.13.1.2023Hrozný střelci Frýdek-Místek7:11Tazman Jr.-Doctor's OstravaU Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:00Janák Martin17:27Jamrož Jiří
11.13.1.2023Iris Havířov6:12Supi Dolní BenešovIris Šipkový Club Havířov, Havířov 
18:30Satinský Aleš18:28Vinárek René
13.Ne15.1.2023Ludgeřovice D.C.12:6Řízci z VýškovicSelský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice 
18:00Hořín Dalibor27:20Balog Igor
14.20.1.2023Aligators Návsí8:10Iris HavířovU Kosa restaurace Návsí, Návsí 
18:00Rychlík Pavel20:25Satinský Aleš
14.20.1.2023Bad Boys Jablunkov4:14Kings TřinecU Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov 
18:00Jochymek Henryk17:30Ficek Marek
14.20.1.2023Hrozný střelci Frýdek-Místek8:10Řízci z VýškovicU Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:00Janák Martin22:24Balog Igor
14.Ne22.1.2023Bambelocy Havířov5:13Tazman Jr.-Doctor's OstravaBroadway pivnice Havířov, Havířov 
16:30Dík Břetislav14:29Jamrož Jiří
14.Ne22.1.2023Brooklyn Bull's Havířov7:11Maníci Frýdek-MístekBrooklyn herna bar Havířov, Havířov 
17:00Trnka Jiří20:27Mandys Jakub
14.Ne22.1.2023Ludgeřovice D.C.10:8Jestřábi 99 OstravaSelský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice 
18:00Hořín Dalibor24:21Kubánek Josef
15.27.1.2023Aligators Návsí7:11Brooklyn Bull's HavířovU Kosa restaurace Návsí, Návsí 
18:00Rychlík Pavel19:22Trnka Jiří
15.27.1.2023Jestřábi 99 Ostrava11:7Hrozný střelci Frýdek-MístekPermon bar Ostrava, Ostrava 
18:00Kubánek Josef24:18Janák Martin
15.27.1.2023Supi Dolní Benešov12:6Ludgeřovice D.C.U Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov 
18:00Vinárek René27:16Hořín Dalibor
15.27.1.2023Iris Havířov6:12Bad Boys JablunkovIris Šipkový Club Havířov, Havířov 
18:30Satinský Aleš17:30Jochymek Henryk
15.Ne29.1.2023Řízci z Výškovic7:11Bambelocy HavířovŘízkárna U Orla Ostrava-Výškovice, Ostrava 
14:00Balog Igor22:24Dík Břetislav
15.Ne29.1.2023Tazman Jr.-Doctor's Ostrava12:6Maníci Frýdek-MístekMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava 
18:00Jamrož Jiří27:19Mandys Jakub
13.Út31.1.2023Bad Boys Jablunkov4:14Supi Dolní BenešovU Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov 
18:00Jochymek Henryk12:29Vinárek René
16.3.2.2023Bad Boys Jablunkov14:4Aligators NávsíU Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov 
18:00Jochymek Henryk30:15Rychlík Pavel
16.3.2.2023Hrozný střelci Frýdek-Místek5:13Supi Dolní BenešovU Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:00Janák Martin16:29Vinárek René
16.3.2.2023Maníci Frýdek-Místek11:7Řízci z VýškovicMotor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:00Mandys Jakub27:21Balog Igor
16.Ne5.2.2023Bambelocy Havířov12:6Jestřábi 99 OstravaBroadway pivnice Havířov, Havířov 
16:30Dík Břetislav26:17Kubánek Josef
16.Ne5.2.2023Brooklyn Bull's Havířov9:10Tazman Jr.-Doctor's OstravaBrooklyn herna bar Havířov, Havířov 
17:00Lacina Jiří23:24Jamrož Jiří
16.Ne5.2.2023Ludgeřovice D.C.10:8Kings TřinecSelský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice 
18:00Hořín Dalibor24:21Ficek Marek
17.10.2.2023Bad Boys JablunkovBrooklyn Bull's HavířovU Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov
18:00
17.10.2.2023Supi Dolní BenešovBambelocy HavířovU Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov
18:00
17.10.2.2023Kings TřinecHrozný střelci Frýdek-MístekU Rumcajse Třinec, Třinec
18:00
17.10.2.2023Jestřábi 99 OstravaManíci Frýdek-MístekPermon bar Ostrava, Ostrava
18:00
17.10.2.2023Iris HavířovLudgeřovice D.C.Iris Šipkový Club Havířov, Havířov
18:30
17.Ne12.2.2023Řízci z VýškovicTazman Jr.-Doctor's OstravaŘízkárna U Orla Ostrava-Výškovice, Ostrava
14:00
18.17.2.2023Hrozný střelci Frýdek-MístekIris HavířovU Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00
18.17.2.2023Maníci Frýdek-MístekSupi Dolní BenešovMotor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00
18.Ne19.2.2023Bambelocy HavířovKings TřinecBroadway pivnice Havířov, Havířov
16:30
18.Ne19.2.2023Brooklyn Bull's HavířovŘízci z VýškovicBrooklyn herna bar Havířov, Havířov
17:00
18.Ne19.2.2023Ludgeřovice D.C.Aligators NávsíSelský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice
18:00
18.Ne19.2.2023Tazman Jr.-Doctor's OstravaJestřábi 99 OstravaMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava
18:00
19.24.2.2023Aligators NávsíHrozný střelci Frýdek-MístekU Kosa restaurace Návsí, Návsí
18:00
19.24.2.2023Bad Boys JablunkovLudgeřovice D.C.U Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov
18:00
19.24.2.2023Jestřábi 99 OstravaŘízci z VýškovicPermon bar Ostrava, Ostrava
18:00
19.24.2.2023Supi Dolní BenešovTazman Jr.-Doctor's OstravaU Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov
18:00
19.24.2.2023Kings TřinecManíci Frýdek-MístekU Rumcajse Třinec, Třinec
18:00
19.24.2.2023Iris HavířovBambelocy HavířovIris Šipkový Club Havířov, Havířov
18:30
20.3.3.2023Hrozný střelci Frýdek-MístekBad Boys JablunkovU Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00
20.3.3.2023Maníci Frýdek-MístekIris HavířovMotor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00
20.Ne5.3.2023Řízci z VýškovicSupi Dolní BenešovŘízkárna U Orla Ostrava-Výškovice, Ostrava
14:00
20.Ne5.3.2023Bambelocy HavířovAligators NávsíBroadway pivnice Havířov, Havířov
16:30
20.Ne5.3.2023Brooklyn Bull's HavířovJestřábi 99 OstravaBrooklyn herna bar Havířov, Havířov
17:00
20.Ne5.3.2023Tazman Jr.-Doctor's OstravaKings TřinecMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava
18:00
21.10.3.2023Bad Boys JablunkovBambelocy HavířovU Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov
18:00
21.10.3.2023Supi Dolní BenešovJestřábi 99 OstravaU Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov
18:00
21.10.3.2023Kings TřinecŘízci z VýškovicU Rumcajse Třinec, Třinec
18:00
21.10.3.2023Aligators NávsíManíci Frýdek-MístekU Kosa restaurace Návsí, Návsí
18:00
21.10.3.2023Iris HavířovTazman Jr.-Doctor's OstravaIris Šipkový Club Havířov, Havířov
18:30
21.Ne12.3.2023Ludgeřovice D.C.Brooklyn Bull's HavířovSelský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice
18:00
22.17.3.2023Hrozný střelci Frýdek-MístekLudgeřovice D.C.U Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00
22.17.3.2023Maníci Frýdek-MístekBad Boys JablunkovMotor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00
22.17.3.2023Jestřábi 99 OstravaKings TřinecPermon bar Ostrava, Ostrava
18:00
22.Ne19.3.2023Řízci z VýškovicIris HavířovŘízkárna U Orla Ostrava-Výškovice, Ostrava
14:00
22.Ne19.3.2023Brooklyn Bull's HavířovSupi Dolní BenešovBrooklyn herna bar Havířov, Havířov
17:00
22.Ne19.3.2023Tazman Jr.-Doctor's OstravaAligators NávsíMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava
18:00
23.31.3.2023Kings TřinecSupi Dolní BenešovU Rumcajse Třinec, Třinec
18:00
23.31.3.2023Aligators NávsíŘízci z VýškovicU Kosa restaurace Návsí, Návsí
18:00
23.31.3.2023Bad Boys JablunkovTazman Jr.-Doctor's OstravaU Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov
18:00
23.31.3.2023Iris HavířovJestřábi 99 OstravaIris Šipkový Club Havířov, Havířov
18:30
23.Ne2.4.2023Hrozný střelci Frýdek-MístekBrooklyn Bull's HavířovU Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
15:00
23.Ne2.4.2023Ludgeřovice D.C.Bambelocy HavířovSelský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice
18:00
24.7.4.2023Maníci Frýdek-MístekLudgeřovice D.C.Motor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00
24.7.4.2023Jestřábi 99 OstravaAligators NávsíPermon bar Ostrava, Ostrava
18:00
24.7.4.2023Supi Dolní BenešovIris HavířovU Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov
18:00
24.Ne9.4.2023Řízci z VýškovicBad Boys JablunkovŘízkárna U Orla Ostrava-Výškovice, Ostrava
14:00
24.Ne9.4.2023Bambelocy HavířovHrozný střelci Frýdek-MístekBroadway pivnice Havířov, Havířov
16:30
24.Ne9.4.2023Brooklyn Bull's HavířovKings TřinecBrooklyn herna bar Havířov, Havířov
17:00
25.14.4.2023Aligators NávsíSupi Dolní BenešovU Kosa restaurace Návsí, Návsí
18:00
25.14.4.2023Bad Boys JablunkovJestřábi 99 OstravaU Radnice pivnice Jablunkov, Jablunkov
18:00
25.14.4.2023Hrozný střelci Frýdek-MístekManíci Frýdek-MístekU Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00
25.14.4.2023Iris HavířovKings TřinecIris Šipkový Club Havířov, Havířov
18:30
25.Ne16.4.2023Bambelocy HavířovBrooklyn Bull's HavířovBroadway pivnice Havířov, Havířov
16:30
25.Ne16.4.2023Ludgeřovice D.C.Tazman Jr.-Doctor's OstravaSelský dvůr restaurace Ludgeřovice, Ludgeřovice
18:00
26.21.4.2023Maníci Frýdek-MístekBambelocy HavířovMotor Brodway bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek
18:00
26.21.4.2023Supi Dolní BenešovBad Boys JablunkovU Supa pivnice Dolní Benešov, Dolní Benešov
18:00
26.21.4.2023Kings TřinecAligators NávsíU Rumcajse Třinec, Třinec
18:00
26.Ne23.4.2023Řízci z VýškovicLudgeřovice D.C.Řízkárna U Orla Ostrava-Výškovice, Ostrava
14:00
26.Ne23.4.2023Brooklyn Bull's HavířovIris HavířovBrooklyn herna bar Havířov, Havířov
17:00
26.Ne23.4.2023Tazman Jr.-Doctor's OstravaHrozný střelci Frýdek-MístekMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava
18:00

B. liga - 2.liga skupina A
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Po12.9.2022Blechy Petřkovice14:4Mistři OstravaU Ohřalů restaurace Petřkovice, Ostrava 
18:00Staněk Pavel32:13Czekaj Karel
1.Út13.9.2022Simpsons Homer Ostrava10:8Tenisák HlučínMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava 
18:00Vontor Miroslav23:20Pavlorek Patrik
1.Út13.9.2022Bo.Co Fifejdy6:12Windson OstravaRubín restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Fiala Patrik17:27Motyčka Lukáš
1.Út13.9.2022Jelen Semena Ostrava11:7U Dvoru OstravaU Vašiců Kyjovice, Kyjovice 
18:00Augustin Tomáš25:15Kočvara Martin
1.Út13.9.2022B.A.F. !!! Ostrava10:8Jestřábi 66 OstravaSokolovna restaurace Ostrava-Poruba, Ostrava 
18:00Targosz Martin22:20Videnka Jiří
1.Út13.9.2022Billiard Bar Dragons Ostrava14:4Bulldog OstravaPermon bar Ostrava, Ostrava 
18:00Švihel Miroslav29:15Lukačik Petr
1.St14.9.2022Pat.rick Poruba8:10Sportdarts Partay Pub OstravaU Oblouku hospoda Ostrava, Ostrava 
18:00Štěpánek Roman22:25Magula Marian
1.St14.9.2022PreDARTors Ostrava13:5Démoni OstravaMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava 
18:00Bajgar Tomáš28:18Janouškovec Tomáš
2.Út20.9.2022Simpsons Homer Ostrava7:11Bo.Co FifejdyMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava 
18:00Vontor Miroslav19:24Fiala Patrik
2.Út20.9.2022Sportdarts Partay Pub Ostrava8:10Blechy PetřkovicePartay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava 
18:00Magula Marian21:21Staněk Pavel
2.Út20.9.2022Bulldog Ostrava8:10Pat.rick PorubaKenken Moravská Ostrava, Ostrava 
18:00Lukačik Petr19:25Štěpánek Roman
2.Út20.9.2022Jestřábi 66 Ostrava8:10Billiard Bar Dragons OstravaPermon bar Ostrava, Ostrava 
18:00Videnka Jiří22:23Švihel Miroslav
2.Út20.9.2022U Dvoru Ostrava2:16B.A.F. !!! OstravaU Dvoru Ostrava, Ostrava 
18:00Kočvara Martin9:34Targosz Martin
2.Út20.9.2022Windson Ostrava8:10Jelen Semena OstravaModrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Motyčka Lukáš19:25Augustin Tomáš
2.Út20.9.2022Tenisák Hlučín14:4Démoni OstravaTenisák sportovní areál Děhylov, Děhylov 
18:00Pavlorek Patrik30:15Janouškovec Tomáš
2.St21.9.2022Mistři Ostrava11:7PreDARTors OstravaModrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Czekaj Karel24:20Bajgar Tomáš
3.Po3.10.2022Blechy Petřkovice14:4Bulldog OstravaU Ohřalů restaurace Petřkovice, Ostrava 
18:00Staněk Pavel30:15Lukačik Petr
3.Út4.10.2022Bo.Co Fifejdy12:6Tenisák HlučínRubín restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Fiala Patrik28:15Pavlorek Patrik
3.Út4.10.2022B.A.F. !!! Ostrava10:8Windson OstravaSokolovna restaurace Ostrava-Poruba, Ostrava 
18:00Targosz Martin24:23Motyčka Lukáš
3.Út4.10.2022Billiard Bar Dragons Ostrava16:2U Dvoru OstravaPermon bar Ostrava, Ostrava 
18:00Švihel Miroslav33:11Kočvara Martin
3.Út4.10.2022Démoni Ostrava5:13Mistři OstravaHero restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Janouškovec Tomáš16:28Czekaj Karel
3.St5.10.2022Pat.rick Poruba7:11Jestřábi 66 OstravaU Oblouku hospoda Ostrava, Ostrava 
18:00Štěpánek Roman17:25Videnka Jiří
3.St5.10.2022PreDARTors Ostrava10:9Sportdarts Partay Pub OstravaMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava 
18:00Bajgar Tomáš22:22Magula Marian
4.Út11.10.2022Simpsons Homer Ostrava11:7B.A.F. !!! OstravaMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava 
18:00Vontor Miroslav26:19Targosz Martin
4.Út11.10.2022Bo.Co Fifejdy10:9Jelen Semena OstravaRubín restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Fiala Patrik23:24Frýza Pavel
4.Út11.10.2022Sportdarts Partay Pub Ostrava12:6Démoni OstravaPartay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava 
18:00Magula Marian25:16Janouškovec Tomáš
4.Út11.10.2022Bulldog Ostrava2:16PreDARTors OstravaKenken Moravská Ostrava, Ostrava 
18:00Lukačik Petr12:33Bajgar Tomáš
4.Út11.10.2022Jestřábi 66 Ostrava10:9Blechy PetřkovicePermon bar Ostrava, Ostrava 
18:00Videnka Jiří22:22Staněk Pavel
4.Út11.10.2022U Dvoru Ostrava8:10Pat.rick PorubaU Dvoru Ostrava, Ostrava 
18:00Kočvara Martin20:25Štěpánek Roman
4.Út11.10.2022Windson Ostrava11:7Billiard Bar Dragons OstravaModrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Motyčka Lukáš26:17Švihel Miroslav
5.Čt13.10.2022PreDARTors Ostrava9:10Jestřábi 66 OstravaMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava 
18:00Bajgar Tomáš21:23Videnka Jiří
5.Po17.10.2022Blechy Petřkovice17:1U Dvoru OstravaU Ohřalů restaurace Petřkovice, Ostrava 
18:00Staněk Pavel35:5Kočvara Martin
5.Út18.10.2022Jelen Semena Ostrava12:6Tenisák HlučínU Vašiců Kyjovice, Kyjovice 
18:00Frýza Pavel26:16Pavlorek Patrik
5.Út18.10.2022B.A.F. !!! Ostrava8:10Bo.Co FifejdySokolovna restaurace Ostrava-Poruba, Ostrava 
18:00Targosz Martin17:25Fiala Patrik
5.Út18.10.2022Billiard Bar Dragons Ostrava7:11Simpsons Homer OstravaPermon bar Ostrava, Ostrava 
18:00Švihel Miroslav20:24Vontor Miroslav
5.Út18.10.2022Démoni Ostrava10:8Bulldog OstravaHero restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Janouškovec Tomáš25:18Lukačik Petr
5.St19.10.2022Pat.rick Poruba5:13Windson OstravaU Oblouku hospoda Ostrava, Ostrava 
18:00Štěpánek Roman15:30Motyčka Lukáš
5.St19.10.2022Mistři Ostrava7:11Sportdarts Partay Pub OstravaModrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Czekaj Karel15:26Magula Marian
6.Út25.10.2022Simpsons Homer Ostrava10:8Pat.rick PorubaMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava 
18:00Vontor Miroslav25:18Štěpánek Roman
6.Út25.10.2022Bo.Co Fifejdy12:6Billiard Bar Dragons OstravaRubín restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Fiala Patrik28:17Švihel Miroslav
6.Út25.10.2022Jelen Semena Ostrava13:5B.A.F. !!! OstravaU Vašiců Kyjovice, Kyjovice 
18:00Frýza Pavel28:16Targosz Martin
6.Út25.10.2022Bulldog Ostrava13:5Mistři OstravaKenken Moravská Ostrava, Ostrava 
18:00Lukačik Petr27:13Czekaj Karel
6.Út25.10.2022Jestřábi 66 Ostrava15:3Démoni OstravaPermon bar Ostrava, Ostrava 
18:00Videnka Jiří31:10Janouškovec Tomáš
6.Út25.10.2022U Dvoru Ostrava5:13PreDARTors OstravaU Dvoru Ostrava, Ostrava 
18:00Kočvara Martin14:30Bajgar Tomáš
6.Út25.10.2022Windson Ostrava5:13Blechy PetřkoviceModrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Motyčka Lukáš15:27Staněk Pavel
6.Út25.10.2022Tenisák Hlučín13:5Sportdarts Partay Pub OstravaTenisák sportovní areál Děhylov, Děhylov 
18:00Pavlorek Patrik28:15Magula Marian
7.Po31.10.2022Blechy Petřkovice6:12Simpsons Homer OstravaU Ohřalů restaurace Petřkovice, Ostrava 
18:00Staněk Pavel18:27Vontor Miroslav
7.Út1.11.2022B.A.F. !!! Ostrava10:8Tenisák HlučínSokolovna restaurace Ostrava-Poruba, Ostrava 
18:00Targosz Martin24:23Pavlorek Patrik
7.Út1.11.2022Billiard Bar Dragons Ostrava0:18Jelen Semena OstravaPermon bar Ostrava, Ostrava 
18:00Švihel Miroslav8:36Frýza Pavel
7.Út1.11.2022Démoni Ostrava13:5U Dvoru OstravaHero restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Janouškovec Tomáš29:14Kočvara Martin
7.Út1.11.2022Sportdarts Partay Pub Ostrava14:4Bulldog OstravaPartay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava 
18:00Magula Marian31:12Lukačik Petr
7.St2.11.2022Pat.rick Poruba4:14Bo.Co FifejdyU Oblouku hospoda Ostrava, Ostrava 
18:00Štěpánek Roman14:30Fiala Patrik
7.St2.11.2022PreDARTors Ostrava6:12Windson OstravaMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava 
18:00Bajgar Tomáš16:25Výtisk Jakub
7.St2.11.2022Mistři Ostrava6:12Jestřábi 66 OstravaModrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Czekaj Karel17:26Videnka Jiří
3.Út8.11.2022Jelen Semena Ostrava11:7Simpsons Homer OstravaU Vašiců Kyjovice, Kyjovice 
18:00Frýza Pavel26:20Vontor Miroslav
4.St9.11.2022Tenisák Hlučín15:3Mistři OstravaTenisák sportovní areál Děhylov, Děhylov 
18:00Pavlorek Patrik31:9Czekaj Karel
8.Út15.11.2022Simpsons Homer Ostrava10:8PreDARTors OstravaMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava 
18:00Vontor Miroslav25:20Bajgar Tomáš
8.Út15.11.2022Bo.Co Fifejdy13:5Blechy PetřkoviceRubín restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Fiala Patrik28:13Staněk Pavel
8.Út15.11.2022Jelen Semena Ostrava13:5Pat.rick PorubaU Vašiců Kyjovice, Kyjovice 
18:00Augustin Tomáš28:15Štěpánek Roman
8.Út15.11.2022B.A.F. !!! Ostrava12:6Billiard Bar Dragons OstravaSokolovna restaurace Ostrava-Poruba, Ostrava 
18:00Targosz Martin27:15Švihel Miroslav
8.Út15.11.2022Jestřábi 66 Ostrava11:7Sportdarts Partay Pub OstravaPermon bar Ostrava, Ostrava 
18:00Videnka Jiří24:17Magula Marian
8.Út15.11.2022U Dvoru Ostrava7:11Mistři OstravaU Dvoru Ostrava, Ostrava 
18:00Kočvara Martin18:25Czekaj Karel
8.Út15.11.2022Windson Ostrava13:5Démoni OstravaModrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Motyčka Lukáš27:14Janouškovec Tomáš
8.Út15.11.2022Tenisák Hlučín14:4Bulldog OstravaTenisák sportovní areál Děhylov, Děhylov 
18:00Pavlorek Patrik31:12Lukačik Petr
9.Po21.11.2022Blechy Petřkovice8:10Jelen Semena OstravaU Ohřalů restaurace Petřkovice, Ostrava 
18:00Staněk Pavel22:25Frýza Pavel
9.Út22.11.2022Démoni Ostrava7:11Simpsons Homer OstravaHero restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Janouškovec Tomáš18:26Vontor Miroslav
9.Út22.11.2022Sportdarts Partay Pub Ostrava12:6U Dvoru OstravaPartay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava 
18:00Magula Marian25:18Kočvara Martin
9.Út22.11.2022Bulldog Ostrava5:13Jestřábi 66 OstravaKenken Moravská Ostrava, Ostrava 
18:00Lukačik Petr15:29Videnka Jiří
9.St23.11.2022Billiard Bar Dragons Ostrava5:13Tenisák HlučínPermon bar Ostrava, Ostrava 
18:00Švihel Miroslav15:27Pavlorek Patrik
9.St23.11.2022Pat.rick Poruba5:13B.A.F. !!! OstravaU Oblouku hospoda Ostrava, Ostrava 
18:00Štěpánek Roman12:27Targosz Martin
9.St23.11.2022PreDARTors Ostrava6:12Bo.Co FifejdyMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava 
18:00Bajgar Tomáš19:28Fiala Patrik
9.St23.11.2022Mistři Ostrava7:11Windson OstravaModrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Czekaj Karel16:25Motyčka Lukáš
10.Út29.11.2022Simpsons Homer Ostrava11:7Mistři OstravaMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava 
18:00Vontor Miroslav24:18Czekaj Karel
10.Út29.11.2022Bo.Co Fifejdy13:5Démoni OstravaRubín restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Fiala Patrik30:15Janouškovec Tomáš
10.Út29.11.2022Jelen Semena Ostrava13:5PreDARTors OstravaU Vašiců Kyjovice, Kyjovice 
18:00Frýza Pavel29:18Bajgar Tomáš
10.Út29.11.2022B.A.F. !!! Ostrava11:7Blechy PetřkoviceSokolovna restaurace Ostrava-Poruba, Ostrava 
18:00Targosz Martin24:20Staněk Pavel
10.Út29.11.2022Billiard Bar Dragons Ostrava12:6Pat.rick PorubaPermon bar Ostrava, Ostrava 
18:00Švihel Miroslav26:15Štěpánek Roman
10.Út29.11.2022U Dvoru Ostrava12:6Bulldog OstravaU Dvoru Ostrava, Ostrava 
18:00Kočvara Martin27:16Walach Jiří
10.Út29.11.2022Windson Ostrava16:2Sportdarts Partay Pub OstravaModrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Motyčka Lukáš32:8Magula Marian
10.Út29.11.2022Tenisák Hlučín10:8Jestřábi 66 OstravaTenisák sportovní areál Děhylov, Děhylov 
18:00Pavlorek Patrik22:20Videnka Jiří
11.Po5.12.2022Blechy Petřkovice8:10Billiard Bar Dragons OstravaU Ohřalů restaurace Petřkovice, Ostrava 
18:00Staněk Pavel24:24Švihel Miroslav
11.Út6.12.2022Démoni Ostrava5:13Jelen Semena OstravaHero restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Janouškovec Tomáš15:28Frýza Pavel
11.Út6.12.2022Sportdarts Partay Pub Ostrava4:14Simpsons Homer OstravaPartay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava 
18:00Magula Marian14:29Vontor Miroslav
11.Út6.12.2022Bulldog Ostrava3:15Windson OstravaKenken Moravská Ostrava, Ostrava 
18:00Lukačik Petr11:33Motyčka Lukáš
11.Út6.12.2022Jestřábi 66 Ostrava12:6U Dvoru OstravaPermon bar Ostrava, Ostrava 
18:00Videnka Jiří30:18Kočvara Martin
11.St7.12.2022Pat.rick Poruba4:14Tenisák HlučínU Oblouku hospoda Ostrava, Ostrava 
18:00Štěpánek Roman12:30Pavlorek Patrik
11.St7.12.2022PreDARTors Ostrava10:9B.A.F. !!! OstravaMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava 
18:00Bajgar Tomáš22:22Targosz Martin
11.St7.12.2022Mistři Ostrava4:14Bo.Co FifejdyModrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Czekaj Karel13:29Fiala Patrik
12.Út13.12.2022Simpsons Homer Ostrava13:5Bulldog OstravaMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava 
18:00Vontor Miroslav28:15Lukačik Petr
12.Út13.12.2022Bo.Co Fifejdy12:6Sportdarts Partay Pub OstravaRubín restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Fiala Patrik24:15Kočí Vítězslav
12.Út13.12.2022Jelen Semena Ostrava11:7Mistři OstravaU Vašiců Kyjovice, Kyjovice 
18:00Frýza Pavel26:17Czekaj Karel
12.Út13.12.2022B.A.F. !!! Ostrava17:1Démoni OstravaSokolovna restaurace Ostrava-Poruba, Ostrava 
18:00Targosz Martin35:5Janouškovec Tomáš
12.Út13.12.2022Billiard Bar Dragons Ostrava10:8PreDARTors OstravaPermon bar Ostrava, Ostrava 
18:00Švihel Miroslav24:22Bajgar Tomáš
12.Út13.12.2022Windson Ostrava10:9Jestřábi 66 OstravaModrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Motyčka Lukáš22:22Videnka Jiří
12.Út13.12.2022Tenisák Hlučín13:5U Dvoru OstravaTenisák sportovní areál Děhylov, Děhylov 
18:00Pavlorek Patrik30:15Kočvara Martin
12.St14.12.2022Pat.rick Poruba4:14Blechy PetřkoviceU Oblouku hospoda Ostrava, Ostrava 
18:00Štěpánek Roman10:29Staněk Pavel
13.Po19.12.2022Blechy Petřkovice9:10Tenisák HlučínU Ohřalů restaurace Petřkovice, Ostrava 
18:00Staněk Pavel20:24Pavlorek Patrik
13.Út20.12.2022Démoni Ostrava7:11Billiard Bar Dragons OstravaHero restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Janouškovec Tomáš20:23Švihel Miroslav
13.Út20.12.2022Sportdarts Partay Pub Ostrava10:8Jelen Semena OstravaPartay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava 
18:00Magula Marian24:20Augustin Tomáš
13.Út20.12.2022Bulldog Ostrava4:14Bo.Co FifejdyKenken Moravská Ostrava, Ostrava 
18:00Lukačik Petr17:32Šimáček Marek
13.Út20.12.2022Jestřábi 66 Ostrava10:8Simpsons Homer OstravaPermon bar Ostrava, Ostrava 
18:00Videnka Jiří24:21Vontor Miroslav
13.St21.12.2022PreDARTors Ostrava11:7Pat.rick PorubaMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava 
18:00Bajgar Tomáš25:18Štěpánek Roman
13.St21.12.2022Mistři Ostrava4:14B.A.F. !!! OstravaModrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Czekaj Karel14:30Targosz Martin
13.Čt5.1.2023U Dvoru Ostrava6:12Windson OstravaU Dvoru Ostrava, Ostrava 
18:00Kočvara Martin21:29Motyčka Lukáš
14.Po9.1.2023Blechy Petřkovice10:8PreDARTors OstravaU Ohřalů restaurace Petřkovice, Ostrava 
18:00Staněk Pavel25:21Bajgar Tomáš
14.Út10.1.2023Simpsons Homer Ostrava11:7U Dvoru OstravaMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava 
18:00Vontor Miroslav24:19Kočvara Martin
14.Út10.1.2023Bo.Co Fifejdy12:6Jestřábi 66 OstravaRubín restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Fiala Patrik27:16Videnka Jiří
14.Út10.1.2023Jelen Semena Ostrava16:2Bulldog OstravaU Vašiců Kyjovice, Kyjovice 
18:00Pistovčák Kristián32:9Lukačik Petr
14.Út10.1.2023B.A.F. !!! Ostrava12:6Sportdarts Partay Pub OstravaSokolovna restaurace Ostrava-Poruba, Ostrava 
18:00Targosz Martin27:15Kočí Vítězslav
14.Út10.1.2023Billiard Bar Dragons Ostrava9:10Mistři OstravaPermon bar Ostrava, Ostrava 
18:00Švihel Miroslav23:25Czekaj Karel
14.Út10.1.2023Tenisák Hlučín7:11Windson OstravaTenisák sportovní areál Děhylov, Děhylov 
18:00Pavlorek Patrik20:23Motyčka Lukáš
14.St11.1.2023Pat.rick Poruba11:7Démoni OstravaU Oblouku hospoda Ostrava, Ostrava 
18:00Štěpánek Roman25:18Janouškovec Tomáš
15.Út17.1.2023PreDARTors Ostrava7:11Tenisák HlučínMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava 
18:00Bajgar Tomáš16:26Pavlorek Patrik
15.Út17.1.2023Démoni Ostrava5:13Blechy PetřkoviceHero restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Janouškovec Tomáš16:29Staněk Pavel
15.Út17.1.2023Sportdarts Partay Pub Ostrava10:9Billiard Bar Dragons OstravaPartay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava 
18:00Magula Marian22:23Švihel Miroslav
15.Út17.1.2023Bulldog Ostrava7:11B.A.F. !!! OstravaKenken Moravská Ostrava, Ostrava 
18:00Lukačik Petr19:26Targosz Martin
15.Út17.1.2023Jestřábi 66 Ostrava9:10Jelen Semena OstravaPermon bar Ostrava, Ostrava 
18:00Videnka Jiří20:25Frýza Pavel
15.Út17.1.2023U Dvoru Ostrava2:16Bo.Co FifejdyU Dvoru Ostrava, Ostrava 
18:00Kočvara Martin7:33Fiala Patrik
15.Út17.1.2023Windson Ostrava10:8Simpsons Homer OstravaModrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Motyčka Lukáš24:21Vontor Miroslav
15.St18.1.2023Mistři Ostrava7:11Pat.rick PorubaModrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Czekaj Karel21:27Štěpánek Roman
16.Út24.1.2023Tenisák Hlučín10:8Simpsons Homer OstravaTenisák sportovní areál Děhylov, Děhylov 
18:00Pavlorek Patrik25:21Vontor Miroslav
16.Út24.1.2023Windson Ostrava10:9Bo.Co FifejdyModrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Motyčka Lukáš23:21Fiala Patrik
16.Út24.1.2023U Dvoru Ostrava4:14Jelen Semena OstravaU Dvoru Ostrava, Ostrava 
18:00Kočvara Martin12:30Augustin Tomáš
16.Út24.1.2023Jestřábi 66 Ostrava8:10B.A.F. !!! OstravaPermon bar Ostrava, Ostrava 
18:00Videnka Jiří21:24Targosz Martin
16.Út24.1.2023Bulldog Ostrava12:6Billiard Bar Dragons OstravaKenken Moravská Ostrava, Ostrava 
18:00Lukačik Petr24:18Švihel Miroslav
16.Út24.1.2023Sportdarts Partay Pub Ostrava9:10Pat.rick PorubaPartay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava 
18:00Kočí Vítězslav24:26Štěpánek Roman
16.Út24.1.2023Démoni Ostrava10:8PreDARTors OstravaHero restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Janouškovec Tomáš23:21Bajgar Tomáš
16.St25.1.2023Mistři Ostrava8:10Blechy PetřkoviceModrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Czekaj Karel20:24Staněk Pavel
17.Po30.1.2023Blechy Petřkovice13:5Sportdarts Partay Pub OstravaU Ohřalů restaurace Petřkovice, Ostrava 
18:00Staněk Pavel27:15Magula Marian
17.Út31.1.2023Bo.Co Fifejdy10:8Simpsons Homer OstravaRubín restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Fiala Patrik23:23Vontor Miroslav
17.Út31.1.2023Billiard Bar Dragons Ostrava7:11Jestřábi 66 OstravaPermon bar Ostrava, Ostrava 
18:00Švihel Miroslav21:24Videnka Jiří
17.Út31.1.2023B.A.F. !!! Ostrava9:10U Dvoru OstravaSokolovna restaurace Ostrava-Poruba, Ostrava 
18:00Targosz Martin24:25Kočvara Martin
17.Út31.1.2023Jelen Semena Ostrava13:5Windson OstravaU Vašiců Kyjovice, Kyjovice 
18:00Frýza Pavel28:13Motyčka Lukáš
17.Út31.1.2023Démoni Ostrava7:11Tenisák HlučínHero restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Janouškovec Tomáš22:27Pavlorek Patrik
17.St1.2.2023PreDARTors Ostrava10:9Mistři OstravaMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava 
18:00Bajgar Tomáš25:21Czekaj Karel
17.St1.2.2023Pat.rick Poruba10:9Bulldog OstravaU Oblouku hospoda Ostrava, Ostrava 
18:00Štěpánek Roman24:23Lukačik Petr
24.3.2.2023Windson Ostrava12:6Mistři OstravaModrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava 
18:00Výtisk Jakub29:14Czekaj Karel
18.Út7.2.2023Tenisák HlučínBo.Co FifejdyTenisák sportovní areál Děhylov, Děhylov
18:00
18.Út7.2.2023Simpsons Homer OstravaJelen Semena OstravaMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava
18:00
18.Út7.2.2023Windson OstravaB.A.F. !!! OstravaModrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
18.Út7.2.2023U Dvoru OstravaBilliard Bar Dragons OstravaU Dvoru Ostrava, Ostrava
18:00
18.Út7.2.2023Jestřábi 66 OstravaPat.rick PorubaPermon bar Ostrava, Ostrava
18:00
18.Út7.2.2023Bulldog OstravaBlechy PetřkoviceKenken Moravská Ostrava, Ostrava
18:00
18.Út7.2.2023Sportdarts Partay Pub OstravaPreDARTors OstravaPartay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava
18:00
18.St8.2.2023Mistři OstravaDémoni OstravaModrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
23.St8.2.2023PreDARTors OstravaSimpsons Homer OstravaMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava
18:00
19.Po13.2.2023Blechy PetřkoviceJestřábi 66 OstravaU Ohřalů restaurace Petřkovice, Ostrava
18:00
19.Út14.2.2023B.A.F. !!! OstravaSimpsons Homer OstravaSokolovna restaurace Ostrava-Poruba, Ostrava
18:00
19.Út14.2.2023Jelen Semena OstravaBo.Co FifejdyU Vašiců Kyjovice, Kyjovice
18:00
19.Út14.2.2023Démoni OstravaSportdarts Partay Pub OstravaHero restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
19.Út14.2.2023Billiard Bar Dragons OstravaWindson OstravaPermon bar Ostrava, Ostrava
18:00
19.St15.2.2023PreDARTors OstravaBulldog OstravaMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava
18:00
19.St15.2.2023Pat.rick PorubaU Dvoru OstravaU Oblouku hospoda Ostrava, Ostrava
18:00
19.St15.2.2023Mistři OstravaTenisák HlučínModrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
20.Út21.2.2023Tenisák HlučínJelen Semena OstravaTenisák sportovní areál Děhylov, Děhylov
18:00
20.Út21.2.2023Bo.Co FifejdyB.A.F. !!! OstravaRubín restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
20.Út21.2.2023Simpsons Homer OstravaBilliard Bar Dragons OstravaMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava
18:00
20.Út21.2.2023Windson OstravaPat.rick PorubaModrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
20.Út21.2.2023U Dvoru OstravaBlechy PetřkoviceU Dvoru Ostrava, Ostrava
18:00
20.Út21.2.2023Jestřábi 66 OstravaPreDARTors OstravaPermon bar Ostrava, Ostrava
18:00
20.Út21.2.2023Bulldog OstravaDémoni OstravaKenken Moravská Ostrava, Ostrava
18:00
20.Út21.2.2023Sportdarts Partay Pub OstravaMistři OstravaPartay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava
18:00
21.Po27.2.2023Blechy PetřkoviceWindson OstravaU Ohřalů restaurace Petřkovice, Ostrava
18:00
21.Út28.2.2023Billiard Bar Dragons OstravaBo.Co FifejdyPermon bar Ostrava, Ostrava
18:00
21.Út28.2.2023B.A.F. !!! OstravaJelen Semena OstravaSokolovna restaurace Ostrava-Poruba, Ostrava
18:00
21.Út28.2.2023Démoni OstravaJestřábi 66 OstravaHero restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
21.Út28.2.2023Sportdarts Partay Pub OstravaTenisák HlučínPartay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava
18:00
21.St1.3.2023Pat.rick PorubaSimpsons Homer OstravaU Oblouku hospoda Ostrava, Ostrava
18:00
21.St1.3.2023Mistři OstravaBulldog OstravaModrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
21.St1.3.2023PreDARTors OstravaU Dvoru OstravaMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava
18:00
22.Út7.3.2023Tenisák HlučínB.A.F. !!! OstravaTenisák sportovní areál Děhylov, Děhylov
18:00
22.Út7.3.2023Jelen Semena OstravaBilliard Bar Dragons OstravaU Vašiců Kyjovice, Kyjovice
18:00
22.Út7.3.2023Bo.Co FifejdyPat.rick PorubaRubín restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
22.Út7.3.2023Simpsons Homer OstravaBlechy PetřkoviceMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava
18:00
22.Út7.3.2023Windson OstravaPreDARTors OstravaModrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
22.Út7.3.2023U Dvoru OstravaDémoni OstravaU Dvoru Ostrava, Ostrava
18:00
22.Út7.3.2023Jestřábi 66 OstravaMistři OstravaPermon bar Ostrava, Ostrava
18:00
22.Út7.3.2023Bulldog OstravaSportdarts Partay Pub OstravaKenken Moravská Ostrava, Ostrava
18:00
23.Po13.3.2023Blechy PetřkoviceBo.Co FifejdyU Ohřalů restaurace Petřkovice, Ostrava
18:00
23.Út14.3.2023Billiard Bar Dragons OstravaB.A.F. !!! OstravaPermon bar Ostrava, Ostrava
18:00
23.Út14.3.2023Sportdarts Partay Pub OstravaJestřábi 66 OstravaPartay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava
18:00
23.Út14.3.2023Démoni OstravaWindson OstravaHero restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
23.Út14.3.2023Bulldog OstravaTenisák HlučínKenken Moravská Ostrava, Ostrava
18:00
23.St15.3.2023Pat.rick PorubaJelen Semena OstravaU Oblouku hospoda Ostrava, Ostrava
18:00
23.St15.3.2023Mistři OstravaU Dvoru OstravaModrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
24.Út21.3.2023Tenisák HlučínBilliard Bar Dragons OstravaTenisák sportovní areál Děhylov, Děhylov
18:00
24.Út21.3.2023B.A.F. !!! OstravaPat.rick PorubaSokolovna restaurace Ostrava-Poruba, Ostrava
18:00
24.Út21.3.2023Jelen Semena OstravaBlechy PetřkoviceU Vašiců Kyjovice, Kyjovice
18:00
24.Út21.3.2023Bo.Co FifejdyPreDARTors OstravaRubín restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
24.Út21.3.2023Simpsons Homer OstravaDémoni OstravaMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava
18:00
24.Út21.3.2023U Dvoru OstravaSportdarts Partay Pub OstravaU Dvoru Ostrava, Ostrava
18:00
24.Út21.3.2023Jestřábi 66 OstravaBulldog OstravaPermon bar Ostrava, Ostrava
18:00
25.Po3.4.2023Blechy PetřkoviceB.A.F. !!! OstravaU Ohřalů restaurace Petřkovice, Ostrava
18:00
25.Út4.4.2023Démoni OstravaBo.Co FifejdyHero restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
25.Út4.4.2023Bulldog OstravaU Dvoru OstravaKenken Moravská Ostrava, Ostrava
18:00
25.Út4.4.2023Sportdarts Partay Pub OstravaWindson OstravaPartay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava
18:00
25.Út4.4.2023Jestřábi 66 OstravaTenisák HlučínPermon bar Ostrava, Ostrava
18:00
25.St5.4.2023Mistři OstravaSimpsons Homer OstravaModrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
25.St5.4.2023PreDARTors OstravaJelen Semena OstravaMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava
18:00
25.St5.4.2023Pat.rick PorubaBilliard Bar Dragons OstravaU Oblouku hospoda Ostrava, Ostrava
18:00
26.Út11.4.2023Tenisák HlučínPat.rick PorubaTenisák sportovní areál Děhylov, Děhylov
18:00
26.Út11.4.2023Billiard Bar Dragons OstravaBlechy PetřkovicePermon bar Ostrava, Ostrava
18:00
26.Út11.4.2023B.A.F. !!! OstravaPreDARTors OstravaSokolovna restaurace Ostrava-Poruba, Ostrava
18:00
26.Út11.4.2023Jelen Semena OstravaDémoni OstravaU Vašiců Kyjovice, Kyjovice
18:00
26.Út11.4.2023Bo.Co FifejdyMistři OstravaRubín restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
26.Út11.4.2023Simpsons Homer OstravaSportdarts Partay Pub OstravaMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava
18:00
26.Út11.4.2023Windson OstravaBulldog OstravaModrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
26.Út11.4.2023U Dvoru OstravaJestřábi 66 OstravaU Dvoru Ostrava, Ostrava
18:00
27.Po17.4.2023Blechy PetřkovicePat.rick PorubaU Ohřalů restaurace Petřkovice, Ostrava
18:00
27.Út18.4.2023Bulldog OstravaSimpsons Homer OstravaKenken Moravská Ostrava, Ostrava
18:00
27.Út18.4.2023Sportdarts Partay Pub OstravaBo.Co FifejdyPartay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava
18:00
27.Út18.4.2023Démoni OstravaB.A.F. !!! OstravaHero restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
27.Út18.4.2023Jestřábi 66 OstravaWindson OstravaPermon bar Ostrava, Ostrava
18:00
27.Út18.4.2023U Dvoru OstravaTenisák HlučínU Dvoru Ostrava, Ostrava
18:00
27.St19.4.2023Mistři OstravaJelen Semena OstravaModrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
27.St19.4.2023PreDARTors OstravaBilliard Bar Dragons OstravaMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava
18:00
28.Út25.4.2023Tenisák HlučínBlechy PetřkoviceTenisák sportovní areál Děhylov, Děhylov
18:00
28.Út25.4.2023Billiard Bar Dragons OstravaDémoni OstravaPermon bar Ostrava, Ostrava
18:00
28.Út25.4.2023B.A.F. !!! OstravaMistři OstravaSokolovna restaurace Ostrava-Poruba, Ostrava
18:00
28.Út25.4.2023Jelen Semena OstravaSportdarts Partay Pub OstravaU Vašiců Kyjovice, Kyjovice
18:00
28.Út25.4.2023Bo.Co FifejdyBulldog OstravaRubín restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
28.Út25.4.2023Simpsons Homer OstravaJestřábi 66 OstravaMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava
18:00
28.Út25.4.2023Windson OstravaU Dvoru OstravaModrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
28.St26.4.2023Pat.rick PorubaPreDARTors OstravaU Oblouku hospoda Ostrava, Ostrava
18:00
29.Út2.5.2023U Dvoru OstravaSimpsons Homer OstravaU Dvoru Ostrava, Ostrava
18:00
29.Út2.5.2023Jestřábi 66 OstravaBo.Co FifejdyPermon bar Ostrava, Ostrava
18:00
29.Út2.5.2023Bulldog OstravaJelen Semena OstravaKenken Moravská Ostrava, Ostrava
18:00
29.Út2.5.2023Sportdarts Partay Pub OstravaB.A.F. !!! OstravaPartay Pub U Richarda Ostrava, Ostrava
18:00
29.Út2.5.2023Démoni OstravaPat.rick PorubaHero restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
29.Út2.5.2023Windson OstravaTenisák HlučínModrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
29.St3.5.2023Mistři OstravaBilliard Bar Dragons OstravaModrý krocan restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
29.St3.5.2023PreDARTors OstravaBlechy PetřkoviceMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava
18:00
30.Po8.5.2023Blechy PetřkoviceDémoni OstravaU Ohřalů restaurace Petřkovice, Ostrava
18:00
30.Út9.5.2023Tenisák HlučínPreDARTors OstravaTenisák sportovní areál Děhylov, Děhylov
18:00
30.Út9.5.2023Billiard Bar Dragons OstravaSportdarts Partay Pub OstravaPermon bar Ostrava, Ostrava
18:00
30.Út9.5.2023B.A.F. !!! OstravaBulldog OstravaSokolovna restaurace Ostrava-Poruba, Ostrava
18:00
30.Út9.5.2023Jelen Semena OstravaJestřábi 66 OstravaU Vašiců Kyjovice, Kyjovice
18:00
30.Út9.5.2023Bo.Co FifejdyU Dvoru OstravaRubín restaurace Ostrava, Ostrava
18:00
30.Út9.5.2023Simpsons Homer OstravaWindson OstravaMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh, Ostrava
18:00
30.St10.5.2023Pat.rick PorubaMistři OstravaU Oblouku hospoda Ostrava, Ostrava
18:00

B. liga - 2.liga skupina B
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.9.9.202213-ka Frýdek-Místek10:8Bernard Frýdek-MístekMoto Pub 13 Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:00Klusáček Jakub26:21Stuchlík Lukáš
1.9.9.2022Hrozný střelci B Frýdek-Místek10:8Kolonie ŽilinaU Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:00Köhler Vladimír22:18Tydlačka Martin
1.Ne11.9.2022Michelindarts B Havířov4:14Slezští rytíři Frýdek-MístekAutobar Havířov, Havířov 
14:00Staněk David15:30Opěla Robin
1.Ne11.9.2022Nagano 98 Nezávislí Václavovice10:8Boconi BocanoviceNagano hostinec Václavovice, Václavovice 
15:00Sliž Jaromír23:20Holič Jiří
1.Ne11.9.2022Tygři Frýdek-Místek14:4Třinec D.C.Eden sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
15:00Škrdla Ladislav31:16Uhrinčať Tomáš
1.Ne11.9.2022Vikings Třinec14:4Vikings Matice KopřivniceU Rumcajse Třinec, Třinec 
15:00Harvan Robert32:8Mojdl Lukáš
1.Ne11.9.2022Pohodáři Frýdek10:8Medúza bar Nový JičínOmega bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
16:00Vnenk Rostislav23:20Floriančič Ondřej
1.Ne11.9.2022Bull's-eye Riviéra Frýdek-Místek13:5Lašská jizba SedlištěBull'seye Riviéra sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
17:00Prudký Jan30:14Vávra Josef
2.St14.9.2022Vikings Matice Kopřivnice3:15Hrozný střelci B Frýdek-MístekSeverka Darts club Kopřivnice, Kopřivnice 
18:00Mojdl Lukáš11:30Köhler Vladimír
2.16.9.2022Bernard Frýdek-Místek11:7Nagano 98 Nezávislí VáclavoviceBernard hospoda Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:00Stuchlík Lukáš27:17Sliž Jaromír
2.Ne18.9.2022Michelindarts B Havířov7:1113-ka Frýdek-MístekAutobar Havířov, Havířov 
14:00Staněk David18:23Klusáček Jakub
2.Ne18.9.2022Kolonie Žilina10:9Pohodáři FrýdekKolonie restaurace Žilina, Nový Jičín 
14:00Tydlačka Martin24:23Vnenk Rostislav
2.Ne18.9.2022Třinec D.C.9:10Vikings TřinecU Rumcajse Třinec, Třinec 
15:00Uhrinčať Tomáš20:24Harvan Robert
2.Ne18.9.2022Boconi Bocanovice10:8Tygři Frýdek-MístekU Kosa restaurace Návsí, Návsí 
15:00Mališ Peter25:24Škrdla Ladislav
2.Ne18.9.2022Slezští rytíři Frýdek-Místek13:5Lašská jizba SedlištěU Gustlíčka Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
15:00Opěla Robin30:18Vávra Josef
3.Ne25.9.2022Tygři Frýdek-Místek13:5Bernard Frýdek-MístekEden sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
15:00Škrdla Ladislav29:12Stuchlík Lukáš
3.30.9.202213-ka Frýdek-Místek10:8Slezští rytíři Frýdek-MístekMoto Pub 13 Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
18:00Klusáček Jakub25:22Opěla Robin
3.Ne2.10.2022Nagano 98 Nezávislí Václavovice8:10Michelindarts B HavířovNagano hostinec Václavovice, Václavovice 
15:00Sliž Jaromír19:23Staněk David
3.Ne2.10.2022Vikings Třinec12:6Boconi BocanoviceU Rumcajse Třinec, Třinec 
15:00Harvan Robert28:17Holič Jiří
3.Ne2.10.2022Lašská jizba Sedliště11:7Medúza bar Nový JičínLašská jizba Sedliště, Sedliště 
15:00Vávra Josef24:17Floriančič Ondřej
3.Ne2.10.2022Pohodáři Frýdek3:15Vikings Matice KopřivniceOmega bar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek 
16:00Vnenk Rostislav13:31Mojdl Lukáš
3.Ne2.10.2022Bull's-eye Riviéra Frýdek-Místek12