Profily klubů a družstev
UŠO > Moravskoslezský kraj > Profily klubů a družstev
 NáhledTiskNahoru
Profily klubů a družstev
Ligová skupina
Reg.číslo
Družstvo
Klub
Hrací místo
A. liga - 1.liga47363Bad Boys JablunkovDC Bad Boys JablunkovU Radnice pivnice Jablunkov
A. liga - 1.liga15363Brooklyn Bull's HavířovDC Brooklyn HavířovBrooklyn herna bar Havířov
A. liga - 1.liga46595Dream team OstravaDream team OstravaHonzík pizzerie Ostrava
A. liga - 1.liga56323Hrozný střelci Frýdek-MístekHrozný střelci Frýdek-MístekU Hroznů vinárna Frýdek-Místek
A. liga - 1.liga135680Jestřábi 99 OstravaJestřábi 99 OstravaPermon bar Ostrava
A. liga - 1.liga25859Kings TřinecKings TřinecU Rumcajse Třinec
A. liga - 1.liga59395Leninovci Bambelocy HavířovLeninovci HavířovU Lenina hospůdka Havířov
A. liga - 1.liga57859Ludgeřovice D.C.Ludgeřovice D.C.Selský dvůr restaurace Ludgeřovice
A. liga - 1.liga58371Maníci Frýdek-MístekManíci Frýdek-MístekEden bar Frýdek-Místek
A. liga - 1.liga49155Supi Dolní BenešovSupi Dolní BenešovU Supa pivnice Dolní Benešov
A. liga - 1.liga56579Tazman Jr.-Doctor's OstravaTazman Jr. OstravaMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh
A. liga - 1.liga67843Žraloci TicháDarts club TicháU Kováčka hostinec Kozlovice
B. liga - 2.liga skupina A71939B.A.F. !!! OstravaB.A.F. !!! OstravaSokolovna restaurace Ostrava-Poruba
B. liga - 2.liga skupina A24832Billiard Bar Dragons OstravaBilliard bar OstravaPermon bar Ostrava
B. liga - 2.liga skupina A83203Bo.Co FifejdyBo.Co FifejdyMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh
B. liga - 2.liga skupina A1349Bulldog OstravaBulldog OstravaKenken Moravská Ostrava
B. liga - 2.liga skupina A67331Hero OstravaHero OstravaHero restaurace Ostrava
B. liga - 2.liga skupina A53763Jestřábi 66 OstravaJestřábi OstravaPermon bar Ostrava
B. liga - 2.liga skupina A64515Mistři OstravaMistři OstravaModrý krocan restaurace Ostrava
B. liga - 2.liga skupina A55043Pat.rick PorubaPat.rick PorubaU Oblouku hospoda Ostrava
B. liga - 2.liga skupina A73731Pomíci PorubaPomíci-Modrý pomeranč PorubaBOM bar Poruba
B. liga - 2.liga skupina A80899Řízci z VýškovicŘízci z VýškovicŘízkárna U Orla Ostrava-Výškovice
B. liga - 2.liga skupina A54787Semena OstravaSemena OstravaU Vašiců Kyjovice
B. liga - 2.liga skupina A87808Simpsons Homer OstravaDC Simpsons family OstravaMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh
B. liga - 2.liga skupina A60419Sportdarts B Partay OstravaSportdarts OstravaPartay Pub U Richarda Ostrava
B. liga - 2.liga skupina A53507Sportdarts Partay Pub OstravaSportdarts OstravaPartay Pub U Richarda Ostrava
B. liga - 2.liga skupina A228096Tenisák HlučínTenisák HlučínTenisák sportovní areál Děhylov
B. liga - 2.liga skupina B78595Aligators NávsíAligators NávsíU Kosa restaurace Návsí
B. liga - 2.liga skupina B72451Bernard Frýdek-MístekBernard Frýdek-MístekBernard hospoda Frýdek-Místek
B. liga - 2.liga skupina B84227Fenix Frenštát pod RadhoštěmFenix FrenštátMuzic sportbar Frenštát pod Radhoštěm
B. liga - 2.liga skupina B67587Kolonie ŽilinaRestaurace Kolonie ŽilinaKolonie restaurace Žilina
B. liga - 2.liga skupina B20739Nagano 98 Nezávislí VáclavoviceŠK Nagano VáclavoviceNagano hostinec Václavovice
B. liga - 2.liga skupina B38147Robini PalkoviceDC Robini PalkoviceU Lyžařského vleku Palkovice
B. liga - 2.liga skupina B40195Sniper B Horní BečvaDC Sniper Horní BečvaBečvan motorest Horní Bečva
B. liga - 2.liga skupina B4099Sniper Horní BečvaDC Sniper Horní BečvaBečvan motorest Horní Bečva
B. liga - 2.liga skupina B61187Stings Mosty u JablunkovaDC Stings Mosty u JablunkovaNa Šancích hostinec Mosty u Jablunkova
B. liga - 2.liga skupina B76803Třinec B D.C.DC TřinecU Rumcajse Třinec
B. liga - 2.liga skupina B13827Třinec D.C.DC TřinecU Rumcajse Třinec
B. liga - 2.liga skupina B72707Tygři SkaliceTygři SkaliceU Gustlíčka Frýdek-Místek
B. liga - 2.liga skupina B3401Vikings Matice KopřivniceMatice KopřivniceSeverka Darts club Kopřivnice
B. liga - 2.liga skupina C29187Brooklyn B HavířovDC Brooklyn HavířovBrooklyn herna bar Havířov
B. liga - 2.liga skupina C10499Brooklyn C Draci HavířovDC Brooklyn HavířovBrooklyn herna bar Havířov
B. liga - 2.liga skupina C17923Devils´ OstravaDevils´ OstravaUral pivnice Ostrava
B. liga - 2.liga skupina C15619Iris HavířovŠC Iris HavířovIris Šipkový Club Havířov
B. liga - 2.liga skupina C81411Lašská jizba SedlištěŠK Lašská jizba SedlištěLašská jizba Sedliště
B. liga - 2.liga skupina C53251Leninovci B Kryptokoriáni HavířovLeninovci HavířovU Lenina hospůdka Havířov
B. liga - 2.liga skupina C82691Majáček KarvináMajáček KarvináMajáček restaurace Karviná
B. liga - 2.liga skupina C46083Málka OrlováDC Málka OrlováU Málky restaurace Orlová
B. liga - 2.liga skupina C11267Michelindarts HavířovMichelindart HavířovAutobar Havířov
B. liga - 2.liga skupina C16899Rubín Red Stones OstravaRubín Red Stones OstravaRubín restaurace Ostrava
B. liga - 2.liga skupina C84739Slezští rytíři Frýdek-MístekSlezští rytíři KarvináOmega bar Frýdek-Místek
B. liga - 2.liga skupina C16387Střelci OrlováDC Střelci OrlováProfin bar Orlová
B. liga - 2.liga skupina C1872Supi B Dolní BenešovSupi Dolní BenešovU Supa pivnice Dolní Benešov
B. liga - 2.liga skupina C2128Virus OpavaDC Virus OpavaKotelna Opava-Kylešovice
C. liga - 3.liga skupina A12544Animals OstravaAnimals OstravaRubín restaurace Ostrava
C. liga - 3.liga skupina A104960Danger OstravaDanger OstravaParlament restaurace Ostrava
C. liga - 3.liga skupina A2629Démoni OstravaDémoni OstravaHero restaurace Ostrava
C. liga - 3.liga skupina A55299KLD OstravaKLD OstravaUral restaurace Ostrava
C. liga - 3.liga skupina A87299Luftwaffe PetřkoviceLuftwaffe PetřkoviceU Ohřalů restaurace Petřkovice
C. liga - 3.liga skupina A6213Maxi-Mukade PorubaMaxi-Mukade PorubaMukade pivní bar a čajovna Ostrava
C. liga - 3.liga skupina A78339Mýto OstravaMýto OstravaNa Mýtě bar Ostrava
C. liga - 3.liga skupina A94720PreDARTors OstravaDC PreDARTors OstravaMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh
C. liga - 3.liga skupina A52739Rytíři OstravaRytíři OstravaHero restaurace Ostrava
C. liga - 3.liga skupina A83459Sponzoři OstravaSponzoři OstravaHero restaurace Ostrava
C. liga - 3.liga skupina A31232Sportdarts C Šatlava OstravaSportdarts OstravaŠatlava sportbar Ostrava
C. liga - 3.liga skupina A66307Šipkaři Velká PolomGól Velká PolomPod Kaštany hostinec Dolní Lhota
C. liga - 3.liga skupina A70659U Dvoru OstravaU Dvoru OstravaU Dvoru Ostrava
C. liga - 3.liga skupina A227072U Káňů RadvaniceU Káňů RadvaniceU Káňů restaurace Ostrava
C. liga - 3.liga skupina A70147Zlobři Velká PolomGól Velká PolomPod Kaštany hostinec Dolní Lhota
C. liga - 3.liga skupina A7493Zoltan OstravaZoltan team OstravaČeská hospoda Ostrava
C. liga - 3.liga skupina B8294713-ka Frýdek-Místek13-ka Frýdek-MístekMoto Pub 13 Frýdek-Místek
C. liga - 3.liga skupina B75011Bazinga Frýdek-MístekBazinga Motor Frýdek-MístekMotor Brodway bar Frýdek-Místek
C. liga - 3.liga skupina B90371Bull's-eye Riviéra Frýdek-MístekBull's-eye Riviéra Frýdek-MístekBull'seye Riviéra sportbar Frýdek-Místek
C. liga - 3.liga skupina B87811Cross Frýdek-MístekCross team Frýdek-MístekCross bar Frýdek-Místek
C. liga - 3.liga skupina B87555Fenix B Frenštát pod RadhoštěmFenix FrenštátMuzic sportbar Frenštát pod Radhoštěm
C. liga - 3.liga skupina B38659Fortuna Frýdek-MístekFortuna Frýdek-MístekPivní zkušebna Frýdek-Místek
C. liga - 3.liga skupina B94979Gerlich šikmá plocha Nový JičínGerlich šikmá plocha Nový JičínMedúza bar Nový Jičín
C. liga - 3.liga skupina B89091Hrozný střelci B Frýdek-MístekHrozný střelci Frýdek-MístekU Hroznů vinárna Frýdek-Místek
C. liga - 3.liga skupina B79363Kolonie B ŽilinaRestaurace Kolonie ŽilinaKolonie restaurace Žilina
C. liga - 3.liga skupina B88323Krakeni Frýdek-MístekDC Krakeni Frýdek-MístekEden sportbar Frýdek-Místek
C. liga - 3.liga skupina B93699Létající včely KozloviceLétající včely KozloviceNa Hřišti hospůdka Kozlovice
C. liga - 3.liga skupina B5635Moravia Frýdek-MístekDC Moravia Frýdek-MístekEden bar Frýdek-Místek
C. liga - 3.liga skupina B23555Motor Frýdek-MístekMotor Frýdek-MístekMotor Brodway bar Frýdek-Místek
C. liga - 3.liga skupina B63747Ogaři MořkovOgaři MořkovSpolečenský dům restaurace Mořkov
C. liga - 3.liga skupina B84483Pohodáři FrýdekŠK FrýdekOmega bar Frýdek-Místek
C. liga - 3.liga skupina B94723Slezští rytíři C Frýdek-MístekSlezští rytíři KarvináOmega bar Frýdek-Místek
C. liga - 3.liga skupina B72195Vikings B KopřivniceMatice KopřivniceSeverka Darts club Kopřivnice
C. liga - 3.liga skupina C78851Aligators B NávsíAligators NávsíU Kosa restaurace Návsí
C. liga - 3.liga skupina C68867Banditi z Vagonu HavířovBanditi z Vagonu HavířovVagon sportbar Havířov
C. liga - 3.liga skupina C83715Boconi BocanoviceDC Boconi BocanoviceU Hřiště hospoda Bocanovice
C. liga - 3.liga skupina C58883Elefant KarvináElefant KarvináU Modrého slona Karviná
C. liga - 3.liga skupina C73475Hroch Český TěšínŠK Hroch Český TěšínŠrek bar Český Těšín
C. liga - 3.liga skupina C33539Kahanec KarvináDC Kahanec KarvináKahanec pivnice Karviná
C. liga - 3.liga skupina C89347Majáček B KarvináMajáček KarvináMajáček restaurace Karviná
C. liga - 3.liga skupina C76035Michelindarts B HavířovMichelindart HavířovAutobar Havířov
C. liga - 3.liga skupina C91139Michelindarts C HavířovMichelindart HavířovAutobar Havířov
C. liga - 3.liga skupina C91395Michelindarts D HavířovMichelindart HavířovAutobar Havířov
C. liga - 3.liga skupina C13571Osada Dukla Komorní LhotkaŠK Dukla LigotkaDukla hospůdka Komorní Lhotka
C. liga - 3.liga skupina C43779Pracanti HavířovDC Pracanti HavířovU Palivce bar Havířov
C. liga - 3.liga skupina C88067Predators JablunkovDC Predators JablunkovZahradkář klub Jablunkov
C. liga - 3.liga skupina C77315Slezští rytíři B KarvináSlezští rytíři KarvináDvorana restaurace Karviná
C. liga - 3.liga skupina D94211Babráci z OstravyBabráci z OstravyPod Trafikou Ostrava
C. liga - 3.liga skupina D18691Bingo BohumínBingo BohumínSportovka bar Bohumín
C. liga - 3.liga skupina D61955Degustátoři Kotelna BohumínDegustátoři Kotelna BohumínKotelna pivnice Bohumín
C. liga - 3.liga skupina D15875Eagles OrlováDC Eagles OrlováPerex restaurace Orlová
C. liga - 3.liga skupina D22275Freďouši Beéčka DarkovičkyDC Freďouši DarkovičkyU Šenkýřky Darkovičky
C. liga - 3.liga skupina D68099Iris B HavířovŠC Iris HavířovIris Šipkový Club Havířov
C. liga - 3.liga skupina D72963Iris C HavířovŠC Iris HavířovIris Šipkový Club Havířov
C. liga - 3.liga skupina D69891Kaplička OrlováKaplička OrlováU Kapličky restaurace Orlová
C. liga - 3.liga skupina D41219Kobra ŠenovŠK Kobra ŠenovU Duchanů restaurace Šenov
C. liga - 3.liga skupina D79619Orli OrlováOrli OrlováOrel restaurace Orlová
C. liga - 3.liga skupina D94467Panthers PorubaPanthers PorubaU Oblouku hospoda Ostrava
C. liga - 3.liga skupina D6659Profin OrlováDC Profin OrlováProfin bar Orlová
C. liga - 3.liga skupina D79107Shooters OrlováShooters OrlováEl Paso bar Orlová
C. liga - 3.liga skupina D90115Tuleni HavířovŠK Tuleni HavířovU Tuleně Havířov
C. liga - 3.liga skupina D52227Václavovice D.C.D.C. VáclavoviceNa Hřišti klub Václavovice
D. liga - 4.liga skupina A46851Bratrstvo RŠ OstravaBratrstvo RŠ OstravaHonzík pizzerie Ostrava
D. liga - 4.liga skupina A85251Dream Team B OstravaDream team OstravaHonzík pizzerie Ostrava
D. liga - 4.liga skupina A16640Flegmati PorubaDC Flegmati PorubaCasey bar Ostrava
D. liga - 4.liga skupina A88579Jelen KyjoviceDC Jelen KyjoviceU Vašiců Kyjovice
D. liga - 4.liga skupina A93443Jožkovci OstravaTJ Lokomotiva OstravaU Jožky hospoda Ostrava
D. liga - 4.liga skupina A78083Káňata RadvaniceKáňata RadvaniceU Káňů restaurace Ostrava
D. liga - 4.liga skupina A92931Kojoti TřeboviceŠK Kojoti TřeboviceNa hřišti hospůdka Ostrava-Třebovice
D. liga - 4.liga skupina A238848Lev Olympia PorubaŠK Leví Olympia PorubaOlympia restaurace Ostrava-Poruba
D. liga - 4.liga skupina A92163Luftwaffe B PetřkoviceLuftwaffe PetřkoviceU Ohřalů restaurace Petřkovice
D. liga - 4.liga skupina A168448Mukade Double OstravaMukade OstravaMukade pivní bar a čajovna Ostrava
D. liga - 4.liga skupina A85507Pomíci B PorubaPomíci-Modrý pomeranč PorubaBOM bar Poruba
D. liga - 4.liga skupina A62467Rubín B Red Stones OstravaRubín Red Stones OstravaRubín restaurace Ostrava
D. liga - 4.liga skupina A92675Simpsons C OstravaDC Simpsons family OstravaMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh
D. liga - 4.liga skupina A74499Sokolíci VřesinaSokolíci VřesinaNa Hřišti restaurace Vřesina
D. liga - 4.liga skupina A66051Tenisák B DěhylovTenisák HlučínTenisák sportovní areál Děhylov
D. liga - 4.liga skupina A80131U Káňů B RadvaniceU Káňů RadvaniceU Káňů restaurace Ostrava
D. liga - 4.liga skupina B82688666 Ostrava666 OstravaHero restaurace Ostrava
D. liga - 4.liga skupina B89859Amateři z Blikače HrabůvkaŠipkaři Blikač HrabůvkaEso bar Ostrava
D. liga - 4.liga skupina B67075Bazar no.1 OstravaBazar No.1 OstravaBazar no.1 Ostrava
D. liga - 4.liga skupina B3397BBB - Přepni ! OstravaBBB - Přepni ! OstravaKotva restaurace Ostrava
D. liga - 4.liga skupina B91907Jestřábi 33 OstravaJestřábi OstravaPermon bar Ostrava
D. liga - 4.liga skupina B74243Mimoni OstravaMimoni OstravaU Hanzyho hospůdka Ostrava
D. liga - 4.liga skupina B80387Mýto B Lemuři OstravaMýto OstravaNa Mýtě bar Ostrava
D. liga - 4.liga skupina B71171Nezažiješ neuvěříš ZábřehPivní bar AvionAvion pivní bar Ostrava
D. liga - 4.liga skupina B86531Řízci B z VýškovicŘízci z VýškovicŘízkárna U Orla Ostrava-Výškovice
D. liga - 4.liga skupina B86275Simpsons B Bart OstravaDC Simpsons family OstravaMIAPR sportbar Ostrava-Zábřeh
D. liga - 4.liga skupina B93955Škoda Vagonka OstravaŠK Škoda Vagonka OstravaUral bar-herna Ostrava
D. liga - 4.liga skupina B90883U Dvoru C VítkoviceU Dvoru OstravaU Dvoru Ostrava
D. liga - 4.liga skupina B3653Ural Kings OstravaŠK Ural OstravaUral bar-herna Ostrava
D. liga - 4.liga skupina B93187Žíznivý dromedár OstravaŠK Žíznivý dromedár OstravaŽíznivý dromedár minipivovar Ostrava
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 23.9.2021 23:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 23.9.2021 23:43:59
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement