Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Moravskoslezský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1180)
 NáhledTiskNahoru
E-SIPKY.CZ Darts Activity - Moravskoslezský kraj

Krajské žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 1180 | Turnajů: 1826

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Fiala Bedřich CZE061216BBo.Co Fifejdy12260272272272
2.Bocko Petr CZE023664ASupi Dolní Benešov12231243243243
3.Vnenk Rostislav CZE061930CŠK Frýdek238238238238
4.Vontor Miroslav CZE041834BDC Simpsons family Ostrava1220221221221
4.Kollár Jan CZE001028BŠK Frýdek221221221221
6.Čelovský Jan CZE024285CRytíři Ostrava219219219219
7.Kielbas Josef CZE064185DDC Simpsons family Ostrava2204206206206
8.Puman Pavel CZE062152BŘízci z Výškovic196196196196
9.Kozubjaková Kristýna CZE067380DJestřábi Ostrava12180192192192
10.Kandl Martin CZE051797CSlezští rytíři Karviná2186188188188
11.Surma Stanislav CZE001546ABambelocy Havířov10175185185185
12.Harviš Kamil CZE024365ATazman Jr. Ostrava12162174174174
13.Perutková Radka CZE064748DŠipkaři Blikač Hrabůvka172172172172
14.Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov12159171171171
14.Schneider Petr 1975CZE006860ATazman Jr. Ostrava171171171171
16.Fiala Patrik CZE061211BBo.Co Fifejdy5164169169169
17.Sedláčik Patrik CZE064936BŠipkaři Blikač Hrabůvka168168168168
17.Levák Jindrich CZE063856CRytíři Ostrava168168168168
19.Polhoš František CZE064192DRubín Red Stones Ostrava2148150150150
20.Hipíková Adéla CZE068403WDK Ostrava3143146146146
21.Vandlíček Petr CZE049948CWDK Ostrava3139142142142
21.Dulava Petr CZE059544CBull's-eye Riviéra Frýdek-Místek2140142142142
23.Doležalová Andrea CZE031352DMýto Ostrava12129141141141
24.Podjukl Jakub CZE062102BMichelindart Havířov138138138138
25.Neuwirth Aleš CZE057593BRubín Red Stones Ostrava8128136136136
26.Vávrová Jana CZE052734BŠK Lašská jizba Sedliště6128134134134
26.Vránová Martina CZE029272CPat.rick Poruba5129134134134
26.Mihula Daniel CZE011060DŘízci z Výškovic1133134134134
29.Gehry Jan CZE068755CDC PreDARTors Ostrava8122130130130
29.Gregor Zdenek CZE053199Tygři Skalice130130130130
31.Šatanová Jarmila CZE066500Urba darts team Ostrava6121127127127
32.Opěla Robin CZE057429BSlezští rytíři Karviná125125125125
32.Mrovec Martin CZE065407BKings Třinec8117125125125
34.Rohoň Róbert CZE050107ATazman Jr. Ostrava10113123123123
35.Pospiech Marek CZE051694BHero Ostrava120120120120
35.Pavlíček Jiří CZE058437DŘízci z Výškovic120120120120
37.Peter Tibor CZE068656Frýdek Místek119119119119
37.Štěpánek Ondřej CZE033095ALudgeřovice D.C.9110119119119
39.Bojda Rudolf CZE057812CSlezští rytíři Karviná2114116116116
40.Balog Igor CZE058435BŘízci z Výškovic4111115115115
40.Ligus Jan CZE065830CXPneu Orlová12103115115115
40.Leváková Andrea CZE070342DRytíři Ostrava2113115115115
43.Luptovec Richard CZE063147BTJ Lokomotiva Ostrava4110114114114
44.Fukalová Marcela CZE000460DMýto Ostrava11102113113113
45.Boczek Michal CZE064188CKLD Ostrava110110110110
45.Kamrád Jan CZE036727BDC Simpsons family Ostrava110110110110
45.Pavliska Vladimír CZE069442CKLD Ostrava2108110110110
48.Ligus Martin CZE061507BXPneu Orlová1099109109109
49.Coufal Tomáš 1977CZE015509DDC Simpsons family Ostrava108108108108
49.Káňa Tomáš CZE058864CBull's-eye Riviéra Frýdek-Místek108108108108
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 2.10.2022 02:42
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 2.10.2022 02:46:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement