Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Moravskoslezský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/332)
  Náhled Tisk Nahoru
E-SIPKY.CZ Darts Activity - Moravskoslezský kraj

Krajské žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 332 | Turnajů: 84

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Opěla Robin CZE057429 C Slezští rytíři Karviná 17 17 17 17
2. Vávrová Jana CZE052734 C ŠK Lašská jizba Sedliště 16 16 16 16
2. Václavík Ondřej CZE062157 Frýdek-Místek 16 16 16 16
4. Vízner Jaroslav CZE059408 C 13-ka Frýdek-Místek 14 14 14 14
5. Vontor Miroslav CZE041834 B DC Simpsons family Ostrava 13 13 13 13
5. Škrdla Ladislav CZE048589 B Tygři Skalice 13 13 13 13
7. Dulava Petr CZE059544 B Tygři Skalice 12 12 12 12
7. Kollár Jan CZE001028 A DC Ranec Frýdek-Místek 12 12 12 12
9. Mík Jiří CZE021522 B DC Simpsons family Ostrava 11 11 11 11
10. Balog Igor CZE058435 C Řízci z Výškovice 10 10 10 10
10. Mikovčáková Kateřina CZE057005 Frýdek-Místek 10 10 10 10
10. Skopalová Marcela CZE032715 Frýdek-Místek 10 10 10 10
13. Malíková Naděžda CZE046859 C Bernard Frýdek-Místek 9 9 9 9
13. Urbánek Petr CZE035690 A Tazman Jr. Ostrava 9 9 9 9
13. Kandl Martin CZE051797 B Slezští rytíři Karviná 9 9 9 9
13. Bíroš Tomáš CZE060119 C 13-ka Frýdek-Místek 9 9 9 9
13. Čopík Tomáš CZE059290 B DC Simpsons family Ostrava 9 9 9 9
18. Tábor Michal CZE058899 B DC Simpsons family Ostrava 8 8 8 8
18. Haas Jiří CZE056735 B DC Billiard bar Ostrava 8 8 8 8
18. Doboš René CZE035540 A Tygři Skalice 8 8 8 8
18. Kněžík Radim CZE054712 B 13-ka Frýdek-Místek 8 8 8 8
18. Havlík Michal CZE061940 C Slezští rytíři Karviná 8 8 8 8
18. Chovan Jan CZE058367 C U Káňů Radvanice 8 8 8 8
18. Wágner Filip CZE059407 A Target Ostrava 8 8 8 8
18. Koval Jiří 1975 CZE051931 B Omega Frýdek-Místek 8 8 8 8
26. Čeliga Viktor CZE056635 B Rubín Red Stones Ostrava 7 7 7 7
26. Folta Jiří CZE016698 B DC Simpsons family Ostrava 7 7 7 7
26. Kuboš Petr CZE060733 C Řízci z Výškovice 7 7 7 7
26. Křístková Svatava CZE057622 C Řízci z Výškovice 7 7 7 7
26. Fajkus Radek CZE002032 A Hrozný střelci Frýdek-Místek 7 7 7 7
26. Magnusek Miroslav CZE060121 Frýdek-Místek 7 7 7 7
26. Harviš Kamil CZE024365 A Tazman Jr. Ostrava 7 7 7 7
26. Čeliga Lukáš CZE056633 B Rubín Red Stones Ostrava 7 7 7 7
26. Koždoň Jan CZE017883 A Hrozný střelci Frýdek-Místek 7 7 7 7
26. Křístková Denisa CZE052833 B Řízci z Výškovice 7 7 7 7
26. Pěcha Dalibor CZE050776 Ostrava 7 7 7 7
37. Špaček Ladislav CZE002406 C Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek 6 6 6 6
37. Bocviňok Bohumil CZE000362 A Hrozný střelci Frýdek-Místek 6 6 6 6
37. Schneider Petr CZE006860 A Dream team Ostrava 6 6 6 6
37. Křižák Jan CZE047246 B Isora Hotel Koblov Ostrava 6 6 6 6
37. Jílek Dušan CZE010763 A Dream team Ostrava 6 6 6 6
37. Stříbný Tomáš CZE015496 A Supi Dolní Benešov 6 6 6 6
37. Pokorný Pavel CZE001035 B Slezští rytíři Karviná 6 6 6 6
37. Rumian Libor CZE038511 A Hrozný střelci Frýdek-Místek 6 6 6 6
37. Surma Stanislav CZE001546 A HQ Caffe bar Restaurant Havířov 6 6 6 6
37. Skopal Stanislav CZE061416 Frýdek-Místek 6 6 6 6
37. Tichý Jan CZE039856 A HQ Caffe bar Restaurant Havířov 6 6 6 6
37. Gebauer Michal CZE060120 Frýdek-Místek 6 6 6 6
49. Slípek Petr CZE050553 C U Káňů Radvanice 5 5 5 5
49. Slavický Jakub CZE060272 C 13-ka Frýdek-Místek 5 5 5 5
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.1.2019 15:05

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 18.1.2019 15:05:07