Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Moravskoslezský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-43/43)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Moravskoslezského kraje 2019 - ženy abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 43 | Turnajů: 51

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Křístková Denisa CZE052833 B Řízci z Výškovice 2 3 5 5 3 940
2. Fukalová Marcela CZE000460 B DC Billiard bar Ostrava 2 2 2 2 800
3. Křístková Svatava CZE057622 C Řízci z Výškovice 2 3 5 5 2 420
4. Doležalová Andrea CZE031352 Ostrava 2 2 2 2 200
5. Vávrová Jana CZE052734 C ŠK Lašská jizba Sedliště 1 4 5 15 1 920
6. Skopalová Marcela CZE032715 Frýdek-Místek 1 4 5 9 1 680
7. Michenková Eva CZE035734 B Jestřábi Ostrava 1 1 1 1 500
8. Malíková Naděžda CZE046859 C Bernard Frýdek-Místek 1 4 5 8 1 420
9. Lipská Martina CZE029100 B Sportdarts Ostrava 1 1 2 2 1 360
10. Czernottová Sandra CZE061003 Frýdek-Místek 1 2 3 3 1 220
10. Mikovčáková Kateřina CZE057005 Frýdek-Místek 4 4 10 1 220
12. Nagelová Denisa CZE050389 Řepiště 1 1 1 1 100
13. Rapanová Kateřina CZE061934 D DC Simpsons family Ostrava 4 4 5 980
14. Cedivodová Kristýna CZE062921 Bohumín 1 1 1 900
15. Kudelová Libuše CZE048926 C Mistři Ostrava 4 4 4 740
16. Gonsiorová Kamila CZE051547 B Bingo Club Bohumín 1 1 1 700
17. Dorňáková Kateřina CZE051183 A Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek 4 4 4 680
17. Grycová Veronika CZE050299 B Rubín Red Stones Ostrava 4 4 4 680
17. Čopíková Denisa CZE059814 Ostrava 4 4 5 680
20. Kněžíková Silva CZE054722 C Frýdek-Místek 4 4 4 620
21. Štěrbová Šárka CZE024930 B HQ Caffe bar Restaurant Havířov 3 3 3 540
22. Kubienová Michaela CZE058994 Frýdek-Místek 2 2 2 520
23. Čeligová Kateřina CZE062329 Ostrava 1 1 1 500
24. Dobríková Eva CZE045825 C ŠK Ural Ostrava 2 2 2 460
25. Tužinská Kateřina CZE061359 C Sportdarts Ostrava 2 2 2 400
25. Jozefová Jaroslava CZE052625 C Motor Frýdek-Místek 2 2 2 400
25. Plevová Jana CZE050557 C Řízci z Výškovice 2 2 2 400
28. Kučerová Lenka CZE062783 Ostrava 2 2 2 340
29. Mikovčáková Bronislava CZE057920 Frýdek-Místek 1 1 1 260
29. Mičulková Michaela CZE055807 C Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek 1 1 1 260
29. Appelová Zlatka CZE047775 C ŠK Ural Ostrava 1 1 1 260
29. Nováková Kateřina CZE062780 Ostrava 1 1 1 260
33. Jaroňová Kamila CZE062143 D ŠK Ural Ostrava 1 1 1 200
33. Svobodová Renata CZE062812 Frýdek-Místek 1 1 1 200
33. Kubienová Nikola CZE059965 Frýdek-Místek 1 1 1 200
33. Moještíková Pavla CZE062304 C Bernard Frýdek-Místek 1 1 1 200
33. Stuchlíková Nikola CZE050744 A Sportdarts Ostrava 1 1 1 200
38. Vajdíková Ivana CZE061205 D ŠK Ural Ostrava 1 1 1 140
38. Mrázková Michaela CZE061963 C Leninovci Havířov 1 1 1 140
38. Koháryová Lenka CZE062813 Frýdek-Místek 1 1 1 140
38. Miklasová Barbora CZE058828 C Leninovci Havířov 1 1 1 140
38. Vránová Martina CZE029272 C Assasini Ostrava 1 1 1 140
38. Martinčeková Lidka CZE062722 Rýmařov 1 1 1 140
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.1.2019 14:50

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 18.1.2019 14:51:00