Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Moravskoslezský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/283)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Moravskoslezského kraje 2019 - muži abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 283 | Turnajů: 77

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Stříbný Tomáš CZE015496 A Supi Dolní Benešov 2 2 4 4 5 680
1. Čopík Tomáš CZE059290 B DC Simpsons family Ostrava 2 4 6 7 5 680
3. Urbánek Petr CZE035690 A Tazman Jr. Ostrava 2 4 6 7 5 480
4. Kuboš Petr CZE060733 C Řízci z Výškovice 2 3 5 5 4 320
5. Schneider Petr CZE006860 A Dream team Ostrava 1 4 5 5 4 200
6. Dulava Petr CZE059544 B Tygři Skalice 2 4 6 11 4 160
7. Surma Stanislav CZE001546 A HQ Caffe bar Restaurant Havířov 2 2 4 4 4 120
8. Doboš René CZE035540 A Tygři Skalice 1 4 5 7 3 680
9. Harviš Kamil CZE024365 A Tazman Jr. Ostrava 2 3 5 5 3 480
10. Dubělčík Lukáš CZE026414 A Supi Dolní Benešov 2 2 2 3 400
11. Kollár Jan CZE001028 A DC Ranec Frýdek-Místek 1 4 5 11 3 360
12. Čeliga Viktor CZE056635 B Rubín Red Stones Ostrava 2 4 6 6 3 260
13. Škrdla Ladislav CZE048589 B Tygři Skalice 1 4 5 12 3 140
14. Wágner Filip CZE059407 A Target Ostrava 2 4 6 7 3 040
15. Rohoň Róbert CZE050107 B Racek Dragons Ostrava 1 3 4 4 3 000
16. Holek Kamil CZE000407 A Target Ostrava 1 2 3 3 2 880
16. Čeliga Lukáš CZE056633 B Rubín Red Stones Ostrava 2 4 6 6 2 880
18. Chovan Jan CZE058367 C U Káňů Radvanice 2 4 6 6 2 780
19. Ozdinec Jiří CZE001640 B Rubín Red Stones Ostrava 1 4 5 5 2 700
20. Bocko Petr CZE023664 A DC Brooklyn Havířov 1 1 2 2 2 680
21. Václavík Ondřej CZE062157 Frýdek-Místek 1 4 5 16 2 400
22. Vontor Miroslav CZE041834 B DC Simpsons family Ostrava 1 4 5 13 2 340
23. Kandl Martin CZE051797 B Slezští rytíři Karviná 1 4 5 8 2 280
24. Trnka Jiří CZE000142 A DC Brooklyn Havířov 2 2 2 2 200
25. Folvarčný Patrik CZE004904 B Řízci z Výškovice 1 3 4 4 2 160
25. Grichwaldszký Pavel CZE032966 B HQ Caffe bar Restaurant Havířov 1 4 5 5 2 160
25. Balog Igor CZE058435 C Řízci z Výškovice 1 4 5 9 2 160
28. Koždoň Jan CZE017883 A Hrozný střelci Frýdek-Místek 4 4 7 2 120
28. Kněžík Radim CZE054712 B 13-ka Frýdek-Místek 4 4 8 2 120
30. Havlík Michal CZE061940 C Slezští rytíři Karviná 1 4 5 7 2 040
30. Opěla Robin CZE057429 C Slezští rytíři Karviná 1 4 5 16 2 040
32. Folta Jiří CZE016698 B DC Simpsons family Ostrava 4 4 7 2 000
32. Tichý Jan CZE039856 A HQ Caffe bar Restaurant Havířov 1 4 5 5 2 000
32. Poloch Martin CZE056632 B Rubín Red Stones Ostrava 2 1 3 3 2 000
35. Jílek Dušan CZE010763 A Dream team Ostrava 4 4 4 1 940
35. Rumian Libor CZE038511 A Hrozný střelci Frýdek-Místek 4 4 6 1 940
37. Čujdík Štefan CZE000067 A DC Brooklyn Havířov 1 1 1 1 900
38. Křižák Jan CZE047246 B Isora Hotel Koblov Ostrava 4 4 5 1 880
39. Haas Jiří CZE056735 B DC Billiard bar Ostrava 4 4 8 1 820
39. Tábor Michal CZE058899 B DC Simpsons family Ostrava 4 4 8 1 820
39. Osoha Rostislav CZE033632 B DC Simpsons family Ostrava 4 4 5 1 820
39. Bíroš Tomáš CZE060119 C 13-ka Frýdek-Místek 4 4 9 1 820
43. Vízner Jaroslav CZE059408 C 13-ka Frýdek-Místek 4 4 14 1 760
44. Dzik Miroslav CZE003440 B Pomíci-Modrý pomeranč Poruba 3 3 3 1 740
45. Vinárek René CZE009173 A Supi Dolní Benešov 1 1 1 1 700
45. Světelský Pavel CZE054848 A Hrozný střelci Frýdek-Místek 4 4 5 1 700
45. Špaček Ladislav CZE002406 C Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek 4 4 6 1 700
48. Foltýn Jiří CZE002991 A HQ Caffe bar Restaurant Havířov 1 2 3 3 1 660
49. Dík Břetislav CZE000386 A HQ Caffe bar Restaurant Havířov 4 4 4 1 640
49. Kudela Pavel CZE012979 B Mistři Ostrava 4 4 4 1 640
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.1.2019 15:17

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 18.1.2019 15:17:58