Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Moravskoslezský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/252)
 NáhledTiskNahoru
Moravskoslezský Jackpot Cup 2024 - muži kat. C+ - jarní část

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 252 | Turnajů: 142

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Brniak Patrik CZE077491CŠatlava Havířov28282815 700
2.Dujka Tomáš CZE070529CNevada bar Frýdek-Místek22222213 800
3.Straka Vít CZE070695CMlsní kocuři Havířov1414149 000
4.Chalachan Kamil CZE074604CManíci Frýdek-Místek1313138 350
5.Vaněk Miloslav CZE078779Nový Jičín Žilina1212127 600
6.Čech Josef CZE076657CMajáček Karviná1717177 450
7.Michalco František CZE071326CL.R. Dukan Havířov1818187 000
8.Nogol Roman CZE067662CMichelindart Havířov1818186 800
9.Giercuszkiewicz Kamil CZE045239Havířov9996 550
9.Gura Jiří CZE036245CKaplička Orlová9996 550
9.Truksa František CZE074077Nošovice1313136 550
12.Pavelka Lukáš CZE072404CNevada bar Frýdek-Místek8886 300
13.Cvoliga Petr CZE072150CNevada bar Frýdek-Místek9996 050
14.Hipík Jan CZE069578Frýdek-Místek1010106 000
15.Strouhal Martin CZE061509CMajáček Karviná1010105 900
16.Mališ Radovan CZE073877Frydek Mistek1212125 700
17.Skýba Matěj CZE069419CMichelindart Havířov1010105 500
18.Čičko Stanislav CZE063433COmegáci - Omega Frýdek-Místek1313135 450
19.Šebora Mirko CZE069406CMajáček Karviná1414145 400
20.Macurák Tomáš CZE071769CSlezští rytíři Karviná1010105 200
20.Hanus Jaroslav CZE030029COrli Orlová8885 200
22.Mach Jindřích st. CZE072517COmegáci - Omega Frýdek-Místek1414144 900
23.Mendlík Jiří CZE060734CŠatlava Havířov9994 850
24.Mazur Tomas CZE072805Karviná9994 350
25.Stemon Marek CZE075535CMajáček Karviná1010104 300
26.Ptáček Václav CZE076766Šenov u Nového Jičína9994 250
27.Revenda Tomáš CZE071765CMajáček Karviná1010104 200
28.Kaper Michal CZE070855CMichelindart Havířov9994 150
28.Kelnar Václav CZE077530Příbor7774 150
28.Mališ Ondřej CZE063444DŠipkaři Meteor Vratimov9994 150
31.Šebora František CZE078871Karviná - Nové Město1212124 100
31.Zolman Jan CZE076802CKaplička Orlová8884 100
33.Ziomek Aleš CZE075534Karviná7774 050
33.Podjukl Jakub CZE062102CŠatlava Havířov1313134 050
35.Břenek Michal CZE044892Havířov8884 000
36.Pokorný Michal CZE077181CMichelindart Havířov9993 850
36.Bojda Martin CZE058182COrli Orlová7773 850
38.Jalovec Patrik CZE077611Frýdek-Místek8883 700
38.Valíček Kamil CZE066493CMichelindart Havířov8883 700
40.Valchař Radek CZE055555CMichelindart Havířov1212123 600
41.Jemelka Dominik CZE068978CManíci Frýdek-Místek7773 550
41.Špaček Ladislav CZE002406CBazinga Motor Frýdek-Místek9993 550
41.Kocich Tomáš CZE074516Frýdek - Místek9993 550
44.Siuda Jan CZE075697CSlezští rytíři Karviná6663 500
45.Kabátek Aleš CZE074162CMajáček Karviná7773 450
46.Koláček Roman CZE006244CElefant Karviná5553 350
47.Doseděl Adam CZE069563CMichelindart Havířov6663 300
48.Siekiera David CZE007880CLos Muertos Karviná5553 250
48.Janota Tomáš CZE064922Ostrava9993 250
48.Pokorný Pavel CZE001035COmegáci - Omega Frýdek-Místek9993 250
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 1.3.2024 17:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 1.3.2024 17:46:10
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement