Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Moravskoslezský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/174)
 NáhledTiskNahoru
Mistrovství Moravskoslezského kraje 2024 - ženy abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 174 | Turnajů: 526

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Kozubjaková Kristýna CZE067380AJestřábi Ostrava311144614 550
2.Křístková Denisa CZE052833AŘízci z Výškovic312153513 400
3.Plevová Jana CZE050557BŘízci z Výškovic312155712 500
4.Ullrichová Jana CZE070270CXPneu Orlová312157511 800
5.Leváková Andrea CZE070342CSponzoři Ostrava310133410 500
6.Štěrbová Šárka CZE024930AMichelindart Havířov312152810 400
7.Kadlecová Michaela CZE072356CSDH Florián Proskovice310134210 300
8.Mendlíková Petra CZE073956CŠatlava Havířov312157210 200
9.Mazurová Eliška CZE072338CXPneu Orlová31215389 600
10.Tyrlíková Veronika CZE074569CŠatlava Havířov21214549 300
11.Stadtherrová Radka CZE078462CMajáček Karviná312151388 700
12.Vajdíková Ivana CZE061205DŘízci z Výškovic312151068 500
13.Benešová Emilie CZE005659CElefant Karviná1212698 200
14.Šatanová Jarmila CZE066500DUrba darts team Ostrava21214427 000
15.Giercuszkiewiczová Michaela CZE045242Havířov11213386 600
16.Jaroňová Kamila CZE062143DŘízci z Výškovic1111176 250
17.Kubátková Nikol CZE067435ADC Eagles Orlová1212216 100
18.Marčíková Ivana CZE076157CTJ Lokomotiva Ostrava31114235 850
18.Křístková Svatava CZE057622CŘízci z Výškovic31114205 850
20.Kachtíková Lucie CZE078584Frydek-Mistek11011295 800
20.Farská Soňa CZE072163CNevada bar Frýdek-Místek1212325 800
22.Friesová Kristýna CZE079440Bruntál99145 650
22.Rysiuk Hanna WRD078271Oděsa21113165 650
24.Dudková Jana CZE077879Sponzoři Ostrava1212185 600
25.Šimčíková Ivana CZE076082CŠatlava Havířov1212475 500
26.Dobríková Eva CZE045825DŠK Ural Ostrava1212175 400
26.Hanusová Helena CZE071377COrli Orlová11213855 400
26.Jekielková Marta CZE068609CXPneu Orlová1212185 400
29.Fukalová Marcela CZE000460BMýto Ostrava27995 350
30.Zollerová Rút CZE061052CMajáček Karviná1212605 300
30.Pohludková Klára CZE076486Hrabová1212415 300
30.Kolářová Miroslava CZE076978Frýdek-Místek1212205 300
30.Adamcová Miroslava CZE075860CNevada bar Frýdek-Místek1010125 300
34.Vávrová Jana CZE052734BŠK Lašská jizba Sedliště1212175 200
34.Grajciarová Peterková Hana CZE069128Ostrava1212245 200
36.Kuncová Jana CZE068486CLos Muertos Karviná11213174 900
37.Dorňáková Kateřina CZE051183CBazinga Motor Frýdek-Místek1212244 800
37.Doležalová Andrea CZE031352CŘízci z Výškovic1212304 800
39.Zahorcova Tereza CZE079065Dlouhá Stráň 299164 650
40.Jalovcová Barbora CZE073727CNevada bar Frýdek-Místek1212284 600
41.Kachtiková Vendula CZE079104Frydlant nad Ostravicí1010204 500
41.Malíková Naděžda CZE046859BŠK Frýdek1010164 500
43.Davidová Silvie CZE075972DKozel Klimkovice1212204 300
44.Dunajová Helena Ing. CZE064153BŠK Frýdek1111154 250
45.Perutková Radka CZE064748CDC Esa Ostrava1212224 200
45.Vojtíčková Kateřina CZE074081CŠipkaři Od Dejva Orlová1010224 200
47.Kopecká Edita CZE072390Ostrava1212144 100
48.Franková Hana CZE006208CElefant Karviná1010264 000
49.Kelnarová Pavlína CZE078745Hájov1212213 900
50.Ševčíková Barbora CZE064802CCross team Frýdek-Místek99123 850
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 30.5.2024 17:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 30.5.2024 17:59:32
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement