Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Moravskoslezský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/768)
 NáhledTiskNahoru
Mistrovství Moravskoslezského kraje 2024 - muži abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 768 | Turnajů: 405

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Ligus Martin CZE061507AXPneu Orlová2681612 700
2.Bocko Petr CZE023664ASupi Dolní Benešov2685512 600
3.Harviš Kamil CZE024365AWindson Ostrava2682412 500
4.Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov2682912 400
4.Čech Miroslav CZE007773BMajáček Karviná2682412 400
6.Surma Stanislav CZE001546AWindson Ostrava2682411 500
7.Fiala Bedřich CZE061216ABo.Co Fifejdy2683811 000
7.Mandys Jakub CZE036133AManíci Frýdek-Místek2681511 000
9.Kaňok Martin CZE069609BBernard Frýdek-Místek2685510 800
10.Ulík Tomáš CZE070753BElefant Karviná2682310 300
11.Bujok Dan CZE046440AWindson Ostrava2682010 200
12.Kubánek Josef CZE000822AJestřábi Ostrava2681610 000
13.Šarkőzi Jakub CZE060355AŠK Vyškov24699 700
14.Gehry Jan CZE068755BWindson Ostrava268289 300
15.Ligus Jan CZE065830BXPneu Orlová25799 250
16.Veselý Roman CZE022338ADarts Bohumín268119 100
17.Rychta Martin CZE071366AŘízci z Výškovic268688 700
18.Stadtherr Martin CZE061047BMajáček Karviná268697 900
19.Gura Jiří CZE036245CKaplička Orlová268197 700
20.Dujka Tomáš CZE070529CNevada bar Frýdek-Místek167377 500
20.Pavelka Lukáš CZE072404CNevada bar Frýdek-Místek167177 500
22.Frais Daniel CZE037062DWDK Ostrava268157 400
23.Chalachan Kamil CZE074604CManíci Frýdek-Místek167217 300
23.Sliva Adam CZE068496BXPneu Orlová268267 300
25.Novák Jan CZE068070BDC Střelci Orlová257227 150
26.Augustin Adam CZE075784DHospůdka U Kočky Svinov268117 100
27.Kielbas Josef CZE064185BDC Simpsons family Ostrava167357 000
28.Blaha Martin CZE051243BSportdarts Ostrava268186 900
28.Urbánek Petr CZE035690AWindson Ostrava14586 900
30.Žylka Jaroslav CZE071942BMajáček Karviná167246 700
31.Jekielek Ivan CZE068497BXPneu Orlová167166 600
32.Rohoň Róbert CZE050107ALudgeřovice D.C.167186 500
33.Durčák Petr CZE070025BXPneu Orlová268376 400
33.Maršalík Ondřej CZE054407ARytíři Ostrava14576 400
35.Giercuszkiewicz Kamil CZE045239Havířov66186 300
36.Brniak Patrik CZE077491CŠatlava Havířov167506 100
37.Strouhal Martin CZE061509CMajáček Karviná167226 000
38.Bohm Pavel CZE073301BŠikmá plocha Nový Jičín66125 900
38.Puman Pavel CZE062152AŘízci z Výškovic66165 900
38.Popovič Petr CZE074642DRytíři Ostrava167185 900
38.Krůza Jiří CZE077527DHospůdka U Kočky Svinov268135 900
42.Kollár Jan CZE001028BŠK Frýdek66365 800
42.Šmíd Pavel CZE056797ADC Esa Ostrava6695 800
42.Szotkowski David CZE007626Karviná-8 6685 800
45.Fitovský Rostislav CZE049751BU Dvoru Ostrava55185 750
46.Schneider Petr CZE006860ADC Esa Ostrava66235 700
47.Duda Petr CZE065574BMichelindart Havířov167135 600
47.Illek Vladimír CZE016781BDC Simpsons family Ostrava6695 600
49.Siekiera David CZE007880CLos Muertos Karviná15685 550
50.Mokrý Stanislav CZE022933BSlezští rytíři Karviná167205 500
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 26.2.2024 22:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 26.2.2024 22:49:45
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement