Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Moravskoslezský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-47/47)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Moravskoslezského kraje 2019 - ženy kat. D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 47 | Turnajů: 179

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Doležalová Andrea CZE031352 Ostrava 3 6 3 12 12 13 010
2. Skopalová Marcela CZE032715 Frýdek-Místek 1 3 14 18 60 7 670
3. Grycová Veronika CZE050299 D Rubín Red Stones Ostrava 2 2 14 18 21 7 480
4. Nagelová Denisa CZE050389 Řepiště 2 3 5 5 6 300
5. Mikovčáková Kateřina CZE057005 Frýdek-Místek 1 14 15 26 5 180
6. Cedivodová Kristýna CZE062921 Bohumín 2 2 1 5 5 4 900
7. Rapanová Kateřina CZE061934 D DC Simpsons family Ostrava 14 14 26 4 360
8. Czernottová Sandra CZE061003 Frýdek-Místek 3 8 11 11 3 760
9. Kočudáková Lucie CZE057813 Frýdek-Místek 14 14 19 2 860
10. Kučerová Lenka CZE062783 Ostrava 14 14 16 2 560
11. Jaroňová Kamila CZE062143 D ŠK Ural Ostrava 11 11 11 2 140
12. Šatanová Jarmila CZE063487 Ostrava 11 11 11 1 840
13. Martinčeková Ludmila CZE062722 Rýmařov 12 12 12 1 800
14. Machačová Magda CZE063333 Ostrava 7 7 7 1 400
15. Čopíková Denisa CZE059814 Ostrava 9 9 9 1 380
16. Kouřilová Hana CZE063142 Havířov 6 6 6 1 260
17. Ganczarczyk Pavla CZE063141 Havířov 6 6 6 1 140
18. Weissmannová Eva CZE063244 Frýdek-Místek 6 6 6 960
19. Babčová Martina CZE050467 Ostrava 4 4 4 920
20. Mikovčáková Bronislava CZE057920 Frýdek-Místek 5 5 5 880
21. Jakubcová Lucie CZE053472 Frýdek-Místek 1 1 1 750
22. Kubienová Michaela CZE058994 Frýdek-Místek 3 3 3 720
23. Novosadová Libuše CZE050643 Ostrava 4 4 4 680
24. Janečková Markéta CZE063892 Frýdek-Místek 3 3 3 540
25. Holubová Lenka CZE029499 Ostrava 2 2 2 520
26. Čeligová Kateřina CZE062329 Ostrava 1 1 1 500
27. Kubienová Nikola CZE059965 Frýdek-Místek 2 2 2 400
28. Vajdíková Ivana CZE061205 D ŠK Ural Ostrava 2 2 2 340
28. Santorisová Martina CZE063772 Ostrava 2 2 2 340
30. Němcová Monika CZE062549 Bruntál 2 2 2 280
30. Krakovská Helena CZE064153 Frýdek-Místek 2 2 2 280
32. Kostková Lucie CZE062687 Ostrava 1 1 1 260
32. Nováková Kateřina CZE062780 Ostrava 1 1 1 260
34. Guřanová Veronika CZE057160 D Rubín Red Stones Ostrava 1 1 1 200
34. Kašníková Jana CZE063243 Havířov 1 1 1 200
34. Poledníková Hana CZE063429 Baška 1 1 1 200
34. Svobodová Renata CZE062812 Frýdek-Místek 1 1 1 200
34. Ligocká Natalie CZE063914 Havířov 1 1 1 200
34. Čermáková Kateřina CZE059810 D Kladno DC 1 1 1 200
34. Dorotíková Petra CZE063921 Ostrava 1 1 1 200
41. Němcová Leona CZE063488 Havířov 1 1 1 140
41. Urbišová Barbora CZE061415 D U Káňů Radvanice 1 1 1 140
41. Tulejová Nikola CZE061304 D Dream team Ostrava 1 1 1 140
41. Váňová Sylva CZE063439 Ostrava 1 1 1 140
41. Derliová Dana CZE063771 Frýdek-Místek 1 1 1 140
41. Špačková Lucie CZE063899 Frýdek-Místek 1 1 1 140
41. Koháryová Lenka CZE062813 Frýdek-Místek 1 1 1 140
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.6.2019 15:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 18.6.2019 19:52:48