Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Moravskoslezský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/59)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Moravskoslezského kraje 2019 - ženy kat. D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 59 | Turnajů: 268

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Doležalová Andrea CZE031352 Ostrava 4 7 7 18 18 15 900
2. Skopalová Marcela CZE032715 Cross team Frýdek-Místek 2 4 20 26 94 11 620
3. Nagelová Denisa CZE050389 Řepiště 3 4 7 7 8 950
4. Grycová Veronika CZE050299 D Rubín Red Stones Ostrava 2 2 20 24 30 8 560
5. Mikovčáková Kateřina CZE057005 Frýdek-Místek 1 1 20 22 39 7 550
6. Rapanová Kateřina CZE061934 D DC Simpsons family Ostrava 20 20 28 6 040
7. Cedivodová Kristýna CZE062921 Bohumín 2 2 1 5 5 4 900
8. Kučerová Lenka CZE062783 Tenisák Hlučín 20 20 28 4 060
8. Kočudáková Lucie CZE057813 DC Krakeni Frýdek-Místek 20 20 31 4 060
10. Czernottová Sandra CZE061003 Frýdek-Místek 3 9 12 12 3 900
11. Šatanová Jarmila CZE063487 Ostrava 19 19 19 3 440
12. Jaroňová Kamila CZE062143 D ŠK Ural Ostrava 14 14 14 2 740
13. Martinčeková Ludmila CZE062722 Autokemp Dolina Ludvíkov 15 15 15 2 400
14. Machačová Magda CZE063333 Ostrava 10 10 10 2 000
15. Krakovská Helena CZE064153 Frýdek-Místek 10 10 10 1 700
16. Babčová Martina CZE050467 Ostrava 8 8 8 1 540
17. Mikovčáková Bronislava CZE057920 Frýdek-Místek 8 8 8 1 420
17. Ševčíková Barbora CZE064802 Frýdek-Místek 8 8 8 1 420
19. Čopíková Denisa CZE059814 Ostrava 9 9 9 1 380
20. Weissmannová Eva CZE063244 DC Krakeni Frýdek-Místek 8 8 8 1 360
21. Kouřilová Hana CZE063142 Havířov 6 6 6 1 260
22. Ganczarczyk Pavla CZE063141 Havířov 6 6 6 1 140
23. Novosadová Libuše CZE050643 Ostrava 7 7 7 1 100
23. Janečková Markéta CZE063892 Frýdek-Místek 7 7 7 1 100
25. Holubová Lenka CZE029499 Ostrava 4 4 4 920
26. Ligocká Natalie CZE063914 Havířov 5 5 5 880
27. Bohmová Vanesa CZE065409 Ostrava 1 1 2 2 840
28. Jakubcová Lucie CZE053472 Frýdek-Místek 1 1 1 750
29. Santorisová Martina CZE063772 Ostrava 4 4 4 740
30. Kubienová Michaela CZE058994 Frýdek-Místek 3 3 3 720
31. Čeligová Kateřina CZE062329 Ostrava 1 1 1 500
32. Otevřelová Andrea CZE057727 D Šipkaři od Zlatého potoka Řídeč 2 2 2 460
33. Němcová Monika CZE062549 Bruntál 3 3 3 420
34. Kubienová Nikola CZE059965 Frýdek-Místek 2 2 2 400
34. Malošíková Pavlína CZE057035 Úsov 2 2 2 400
36. Vajdíková Ivana CZE061205 D ŠK Ural Ostrava 2 2 2 340
36. Všianská Pavlína CZE045768 D Šipkaři od Zlatého potoka Řídeč 2 2 2 340
38. Špačková Lucie CZE063899 Frýdek-Místek 2 2 2 280
38. Kyselá Zdena ml. CZE039512 D Šipkaři od Zlatého potoka Řídeč 2 2 2 280
40. Nováková Kateřina CZE062780 Ostrava 1 1 1 260
40. Handzelová Veronika CZE064722 Havířov 1 1 1 260
40. Kostková Lucie CZE062687 Ostrava 1 1 1 260
43. Guřanová Veronika CZE057160 D Rubín Red Stones Ostrava 1 1 1 200
43. Kašníková Jana CZE063243 Havířov 1 1 1 200
43. Čermáková Kateřina CZE059810 D Kladno 1 1 1 200
43. Poledníková Hana CZE063429 Baška 1 1 1 200
43. Svobodová Renata CZE062812 Frýdek-Místek 1 1 1 200
43. Nedveisová Pavlína CZE038510 Frýdek-Místek 1 1 1 200
43. Dorotíková Petra CZE063921 Ostrava 1 1 1 200
43. Koutná Zdeňka CZE028091 Frýdek-Místek 1 1 1 200
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.9.2019 18:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 20.9.2019 18:54:16