Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Moravskoslezský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/84)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Moravskoslezského kraje 2019 - muži kat. D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 84 | Turnajů: 59

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Václavík Ondřej CZE062157 Frýdek-Místek 1 4 5 16 2 400
2. Sochor Antonín CZE051250 Rýmařov 4 4 4 1 640
3. Gebauer Michal CZE060120 Frýdek-Místek 4 4 6 1 520
3. Górecki Adam CZE061215 D Bo.Co Fifejdy 4 4 4 1 520
5. Smidžár Martin CZE058440 D Řízci z Výškovice 4 4 4 1 340
6. Pěcha Dalibor CZE050776 Ostrava 4 4 7 1 280
7. Schreiber Bruno CZE061946 Rýmařov 4 4 4 1 100
7. Kubečka Martin CZE047592 Ostrava 4 4 5 1 100
9. Koval Roman CZE058998 Frýdek-Místek 4 4 5 980
9. Magnusek Miroslav CZE060121 Frýdek-Místek 4 4 7 980
11. Skopal Stanislav CZE061416 Frýdek-Místek 4 4 6 920
12. Chromík Petr st. CZE062821 Ostrava 4 4 4 740
12. Chromík Petr ml. CZE062820 Ostrava 4 4 4 740
14. Lazar Lukáš CZE062147 D 666 Ostrava 3 3 3 720
14. Šimek Vlastimil CZE013994 D Mistři Ostrava 3 3 3 720
14. Mazur Zdeněk CZE053201 Ostrava 3 3 3 720
14. Březina Ondřej CZE060365 Frýdek-Místek 3 3 3 720
14. Fiala Bedřich CZE061216 D Bo.Co Fifejdy 3 3 3 720
19. Suchý Jan CZE032683 Havířov 4 4 5 680
20. Svoboda Martin CZE056080 Frýdek-Místek 3 3 3 660
20. Otisk Adam CZE043266 Ostrava 3 3 3 660
20. Šabršula Martin CZE062213 Rýmařov 3 3 3 660
23. Kostka Marek CZE055523 D Mistři Ostrava 2 2 2 640
23. Sýkora Tomáš CZE046658 Ostrava 2 2 2 640
25. Fiala Patrik CZE061211 D Bo.Co Fifejdy 4 4 4 620
26. Zedník Jaroslav CZE062822 Ostrava 3 3 3 600
26. Hošek Adam CZE062331 Ostrava 3 3 3 600
28. Šrutka Stanislav CZE062195 Rýmařov 2 2 2 580
28. Hudec Lukáš CZE047630 Ostrava 2 2 2 580
28. Koval Jiří CZE062482 Frýdek-Místek 2 2 2 580
31. Pečínka Čeněk CZE062394 Frýdek-Místek 3 3 3 540
31. Klíč Martin CZE062330 Ostrava 3 3 3 540
33. Pek Martin CZE062690 Rýmařov 2 2 2 520
34. Kantor Marek CZE060208 Ostrava 3 3 3 480
34. Chromík Martin CZE062823 Ostrava 3 3 3 480
36. Brychlec Lukáš CZE060192 Frýdek-Místek 2 2 2 460
36. Strašák Martin CZE062599 Frýdek-Místek 2 2 2 460
36. Mihula Daniel CZE011060 Ostrava 2 2 2 460
36. Stacho Stanislav CZE055575 Rýmařov 2 2 2 460
36. Čelovský Jan CZE024285 D Řízci z Výškovice 2 2 2 460
41. Šlapeta Oldřich CZE062819 Ostrava 2 2 2 400
42. Gulas Jan CZE021177 Ostrava 1 1 1 380
42. Rambousek Lukáš CZE040745 Havířov 1 1 1 380
42. Málek Jiří CZE058262 Rýmařov 1 1 1 380
45. Balog Martin CZE060189 D Řízci z Výškovice 2 2 2 340
45. Míček Tomáš CZE061004 Ostrava 2 2 2 340
45. Václavík Radim CZE061031 Frýdek-Místek 2 2 2 340
45. Mišuga Michal CZE061945 Rýmařov 2 2 2 340
49. Recman Tomáš CZE022590 Frýdek-Místek 1 1 1 320
49. Michal Milan CZE062905 Frýdek-Místek 1 1 1 320
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.1.2019 14:54

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 18.1.2019 14:54:58