Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Moravskoslezský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/65)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Moravskoslezského kraje 2019 - muži kat. C

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 65 | Turnajů: 46

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Kuboš Petr CZE060733 C Řízci z Výškovice 2 3 5 5 4 320
2. Chovan Jan CZE058367 C U Káňů Radvanice 2 4 6 6 2 780
3. Balog Igor CZE058435 C Řízci z Výškovice 1 4 5 9 2 160
4. Havlík Michal CZE061940 C Slezští rytíři Karviná 1 4 5 7 2 040
4. Opěla Robin CZE057429 C Slezští rytíři Karviná 1 4 5 16 2 040
6. Bíroš Tomáš CZE060119 C 13-ka Frýdek-Místek 4 4 9 1 820
7. Vízner Jaroslav CZE059408 C 13-ka Frýdek-Místek 4 4 14 1 760
8. Špaček Ladislav CZE002406 C Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek 4 4 6 1 700
9. Kozel Ivo CZE008168 C Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek 4 4 4 1 640
10. Pavelek Jan CZE059080 C DC Brooklyn Havířov 2 2 2 1 600
10. Kučera Petr CZE019888 C Řízci z Výškovice 1 3 4 4 1 600
12. Čech Radim CZE058636 C ŠC Iris Havířov 1 2 3 3 1 500
13. Nedopil Jakub CZE031694 C U Káňů Radvanice 2 2 2 1 400
14. Slípek Petr CZE050553 C U Káňů Radvanice 1 3 4 4 1 340
15. Holub Marek CZE052269 C Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek 4 4 5 1 280
15. Studený Martin CZE033496 C Fortuna Frýdek-Místek 4 4 4 1 280
17. Swiech Jaromír CZE018811 C KLD Ostrava 3 3 3 1 140
17. Malich Milan CZE018063 C Banditi z Vagonu Havířov 1 2 3 3 1 140
19. Dobrík Petr CZE045824 C ŠK Ural Ostrava 4 4 4 1 100
19. Slavický Jakub CZE060272 C 13-ka Frýdek-Místek 4 4 5 1 100
19. Ganczarczyk Radim CZE059438 C DC Brooklyn Havířov 1 1 1 1 100
22. Urbaník Jan CZE025077 C Motor Frýdek-Místek 4 4 4 1 040
23. Zahradník Martin CZE059075 C 13-ka Frýdek-Místek 3 3 3 1 020
24. Friedrich Zbyněk CZE053307 C ŠK Ural Ostrava 4 4 4 980
25. Zetocha Vladimír CZE006332 C Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek 4 4 4 920
25. Vašnovský Zbyněk CZE049952 C KLD Ostrava 4 4 4 920
27. Misecius Bohumír CZE033047 C KLD Ostrava 3 3 3 900
28. Robenek Tomáš CZE058993 C 13-ka Frýdek-Místek 3 3 3 840
29. Šmíd Pavel CZE056797 C KLD Ostrava 2 2 2 820
30. Mer Tomáš CZE018073 C Kovárna P.U.B. Frýdek-Místek 3 3 3 780
31. Klusáček Jakub CZE059623 C 13-ka Frýdek-Místek 4 4 4 740
32. Vincenci Josef CZE011575 C Mistři Ostrava 3 3 3 720
32. Kaprál Vladimír CZE060269 C Motor Frýdek-Místek 3 3 3 720
34. Štěpanda Martin CZE057015 C Sportdarts Ostrava 2 2 2 700
34. Janiš Matěj CZE041072 C DC Tornádo Poruba 1 1 1 700
36. Sedlář Petr CZE059428 C 13-ka Frýdek-Místek 4 4 4 680
37. Kubíček Libor CZE051734 C ŠK Ural Ostrava 4 4 4 620
38. Harviš Dalibor CZE036308 C ŠK Ural Ostrava 2 2 2 580
38. Dolíška Filip CZE054104 C Michelindart Havířov 2 2 2 580
40. Kolář Luděk CZE006593 C Animals Ostrava 1 1 1 560
41. Miklas Matěj CZE058830 C Leninovci Havířov 3 3 3 540
42. Appel Kamil CZE045842 C ŠK Ural Ostrava 2 2 2 520
43. Weissmann Petr CZE026063 C Slezští rytíři Karviná 2 2 2 460
44. Romanský Roman CZE043211 C Sponzoři Ostrava 1 1 1 440
44. Gloger Zdeněk CZE007568 C KLD Ostrava 1 1 1 440
44. Stuchlík Lukáš CZE051870 C Bernard Frýdek-Místek 1 1 1 440
47. Ďuriš Josef CZE035870 C ŠC Iris Havířov 2 2 2 400
47. Očkay Pavel CZE011146 C ŠK Ural Ostrava 2 2 2 400
47. Jozefov Miroslav CZE035666 C Motor Frýdek-Místek 2 2 2 400
47. Durkáč Filip CZE061962 C Leninovci Havířov 2 2 2 400
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.1.2019 15:13

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 18.1.2019 15:13:31