Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Moravskoslezský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/236)
 NáhledTiskNahoru
Mistrovství Moravskoslezského kraje 2021/2022 - muži kat. C

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 236 | Turnajů: 1018

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Ligus Jan CZE065830CXPneu Orlová5833466938 990
2.Markovič Peter CZE004020CXPneu Orlová5632437028 730
3.Svoboda David CZE061268CSponzoři Ostrava2333386518 400
4.Vandlíček Petr CZE049948CRubín Red Stones Ostrava14364111318 110
5.Bocviňok Bohumil CZE000362CHrozný střelci Frýdek-Místek2229336118 060
6.Sobotka Marek CZE035692CRytíři Ostrava2332376717 660
7.Strašák Martin CZE062599C13-ka Frýdek-Místek36366517 460
8.Vnenk Rostislav CZE061930CŠK Frýdek1363720817 300
9.Novák Jan CZE068070CDC Profin Orlová329326116 980
10.Grichwaldszký Pavel CZE032966CMichelindart Havířov36366116 800
11.Duda Petr CZE065574CMichelindart Havířov133345816 290
12.Gehry Jan CZE068755CDC PreDARTors Ostrava3135397815 810
13.Dulava Petr CZE059544CBull's-eye Riviéra Frýdek-Místek5242910915 600
14.Boczek Michal CZE064188CKLD Ostrava136379815 460
15.Dunaj Milan CZE054131CŠK Frýdek230324814 580
16.Brychlec Lukáš CZE060192CDC Krakeni Frýdek-Místek1133356514 310
17.Špaček Ladislav CZE002406CBazinga Motor Frýdek-Místek36367014 280
18.Čelovský Jan CZE024285CRytíři Ostrava3363917014 160
18.Kněžík Radim CZE054712CSlezští rytíři Karviná36366114 160
20.Jendrulek Jan CZE067852CDC Profin Orlová229317013 820
21.Ševčík Lukáš CZE063191CCross team Frýdek-Místek131324413 790
22.Kandl Martin CZE051797CSlezští rytíři Karviná11363816113 510
23.Přibyl Petr CZE019050CDémoni Ostrava132337513 460
24.Staněk David CZE056110CMichelindart Havířov135365513 140
25.Kostka Marek CZE055523CPanthers Poruba2130334912 280
26.Kryka Dušan CZE058997CCross team Frýdek-Místek129304311 940
27.Sláma Miroslav CZE061506CDC Profin Orlová126274311 900
28.Valíček Kamil CZE066493CMichelindart Havířov36367711 880
29.Čeliga Lukáš CZE056633CBabráci z Ostravy2615232511 540
30.Macháň Pavel CZE044266CBazinga Motor Frýdek-Místek33335811 220
31.Hanus Jaroslav CZE030029COrli Orlová33335510 980
32.Mer Tomáš CZE018073CBazinga Motor Frýdek-Místek35356510 960
33.Jozefov Miroslav CZE035666CMotor Frýdek-Místek34344510 940
34.Kočí Vítězslav CZE017792CSportdarts Ostrava35355010 900
35.Káňa Tomáš CZE058864CBazinga Motor Frýdek-Místek36369210 860
36.Ochodek Robin CZE006379CDC Eagles Orlová1225283310 830
37.Bojda Marek CZE058183COrli Orlová31314910 820
38.Haman Jakub CZE067760CBull's-eye Riviéra Frýdek-Místek1130324310 810
39.Podžorský Michal CZE064719CMichelindart Havířov30304910 800
40.Pokorný Pavel CZE001035CSlezští rytíři Karviná35357110 660
41.Weissmann Petr CZE026063CSlezští rytíři Karviná1322264510 590
42.Světelský Pavel CZE054848CHrozný střelci Frýdek-Místek32325610 240
43.Pavliska Vladimír CZE069442CKLD Ostrava1229328410 150
44.Pospěch David CZE069243CKLD Ostrava27274210 080
45.Valošek Aleš CZE018262CMýto Ostrava33335410 020
46.Foldyna David CZE063430CCross team Frýdek-Místek12930419 900
47.Harviš Dalibor CZE036308CZoltan team Ostrava2828649 620
48.Stuchlík Miroslav CZE062303CŠK Frýdek2727499 540
49.Veverka Martin 1985CZE066667CDC Krakeni Frýdek-Místek132933579 490
50.Bojda Rudolf CZE057812CSlezští rytíři Karviná131321059 470
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 3.7.2022 10:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 3.7.2022 11:43:57
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement