Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Moravskoslezský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/81)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Moravskoslezského kraje 2019 - muži kat. B

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 81 | Turnajů: 61

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Čopík Tomáš CZE059290 B DC Simpsons family Ostrava 1 2 4 7 8 7 030
2. Ozdinec Jiří CZE001640 B Rubín Red Stones Ostrava 1 1 4 6 6 4 950
2. Rohoň Róbert CZE050107 B Racek Dragons Ostrava 1 1 3 5 5 4 950
4. Čeliga Viktor CZE056635 B Rubín Red Stones Ostrava 1 2 4 7 7 4 910
5. Čeliga Lukáš CZE056633 B Rubín Red Stones Ostrava 1 2 4 7 7 4 530
6. Dulava Petr CZE059544 B Tygři Skalice 1 1 4 6 11 3 910
7. Folvarčný Patrik CZE004904 B Řízci z Výškovice 1 1 3 5 5 3 510
8. Tábor Michal CZE058899 B DC Simpsons family Ostrava 1 4 5 9 3 170
9. Škrdla Ladislav CZE048589 B Tygři Skalice 1 4 5 12 3 140
10. Poloch Martin CZE056632 B Rubín Red Stones Ostrava 1 2 1 4 4 3 050
11. Kandl Martin CZE051797 B Slezští rytíři Karviná 1 4 5 9 2 340
11. Vontor Miroslav CZE041834 B DC Simpsons family Ostrava 1 4 5 13 2 340
13. Mík Jiří CZE021522 B DC Simpsons family Ostrava 1 1 4 6 12 2 290
14. Grichwaldszký Pavel CZE032966 B HQ Caffe bar Restaurant Havířov 1 4 5 5 2 160
15. Kněžík Radim CZE054712 B 13-ka Frýdek-Místek 4 4 9 2 120
16. Folta Jiří CZE016698 B DC Simpsons family Ostrava 4 4 7 2 000
17. Pokluda David CZE048550 B New Darts Frýdek-Místek 1 1 2 2 1 910
18. Křižák Jan CZE047246 B Isora Hotel Koblov Ostrava 4 4 5 1 880
19. Osoha Rostislav CZE033632 B DC Simpsons family Ostrava 4 4 5 1 820
19. Haas Jiří CZE056735 B DC Billiard bar Ostrava 4 4 8 1 820
21. Svačina Daniel CZE051757 B Supi Dolní Benešov 1 1 2 2 1 750
22. Dzik Miroslav CZE003440 B Pomíci-Modrý pomeranč Poruba 3 3 3 1 740
23. Kudela Pavel CZE012979 B Mistři Ostrava 4 4 4 1 640
24. Kollár David CZE001111 B Tygři Skalice 1 2 3 3 1 630
25. Veselý Roman CZE022338 B Hornets Sportovka Bohumín 1 1 2 2 1 600
26. Illek Vladimír CZE016781 B Hero Ostrava 1 1 2 2 1 460
26. Ploštica Jan CZE042998 B Racek Dragons Ostrava 4 4 4 1 460
28. Neuwirth Aleš CZE057593 B Rubín Red Stones Ostrava 1 2 3 3 1 360
28. Blaha Martin CZE051243 B Sportdarts Ostrava 1 2 3 3 1 360
30. Stříbný Jiří CZE060372 B DC Simpsons family Ostrava 4 4 5 1 280
30. Pokorný Pavel CZE001035 B Slezští rytíři Karviná 4 4 7 1 280
32. Wolný Tomáš CZE032967 B HQ Caffe bar Restaurant Havířov 3 3 3 1 200
33. Kočí Vítězslav CZE017792 B Sportdarts Ostrava 4 4 4 1 160
33. Jendrulek David CZE017084 B Mistři Ostrava 4 4 4 1 160
35. Gura Jiří CZE036245 B Kaplička Orlová 1 1 1 1 100
35. Koval Jiří CZE051931 B Omega Frýdek-Místek 4 4 9 1 100
37. Mokrý Ladislav CZE006704 B Mistři Ostrava 4 4 4 1 040
37. Czekaj Karel CZE043264 B Mistři Ostrava 4 4 4 1 040
39. Červík Ondřej CZE057355 B Leninovci Havířov 4 4 4 980
40. Miklas Vojtěch CZE057339 B DC Simpsons family Ostrava 4 4 4 920
41. Křenek Richard CZE003654 B ŠK Ural Ostrava 3 3 3 900
42. Gregor Zdeněk CZE053199 B Tygři Skalice 4 4 4 860
43. Pospiech Marek CZE051694 B Hero Ostrava 3 3 3 840
44. Němčík René CZE036350 B Sportdarts Ostrava 2 2 2 820
44. Pohanka Kamil CZE018894 B Mistři Ostrava 2 2 2 820
46. Bahr Karel CZE054145 B Mistři Ostrava 3 3 3 780
46. Crha Ondřej CZE007356 B Sportdarts Ostrava 3 3 3 780
48. Maršalík Ondřej CZE054407 B Hero Ostrava 1 1 1 700
49. Novosad Ján CZE029088 B Racek Dragons Ostrava 2 2 2 640
50. Staněk David CZE056110 B Leninovci Havířov 4 4 4 620
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.1.2019 07:44

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 22.1.2019 07:44:46