Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Moravskoslezský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/225)
 NáhledTiskNahoru
Mistrovství Moravskoslezského kraje 2024 - muži kat. B

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 225 | Turnajů: 485

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Čech Miroslav CZE007773BMajáček Karviná211134917 650
2.Kaňok Martin CZE069609BBernard Frýdek-Místek211138415 350
3.Ulík Tomáš CZE070753BElefant Karviná211133714 950
4.Gehry Jan CZE068755BWindson Ostrava211135113 550
5.Ligus Jan CZE065830BXPneu Orlová28101312 400
6.Stadtherr Martin CZE061047BMajáček Karviná2111313011 950
7.Žylka Jaroslav CZE071942BMajáček Karviná111124611 150
8.Kollár Jan CZE001028BŠK Frýdek11115610 250
9.Blaha Martin 1975CZE051243BSportdarts Ostrava210122910 200
10.Sliva Adam CZE068496BXPneu Orlová29113910 050
11.Černocký Jiří CZE062188BŘízci z Výškovic21012449 800
11.Novák Jan CZE068070BDC Střelci Orlová2810339 800
13.Jekielek Ivan CZE068497BXPneu Orlová1910249 750
14.Cahel Jaromír CZE069284BŠikmá plocha Nový Jičín1111409 450
15.Fitovský Rostislav CZE049751BU Dvoru Ostrava99329 350
16.Kielbas Josef CZE064185BDC Simpsons family Ostrava11011599 300
17.Mokrý Stanislav CZE022933BSlezští rytíři Karviná11112439 050
18.Bohm Pavel CZE073301BŠikmá plocha Nový Jičín99178 850
19.Illek Vladimír CZE016781BDC Simpsons family Ostrava99148 750
20.Bahula Libor CZE003544BMichelindart Havířov1010248 700
21.Vnenk Rostislav CZE061930BŠK Frýdek11112668 450
22.Duda Petr CZE065574BMichelindart Havířov1910178 350
23.Durčák Petr CZE070025BXPneu Orlová2911588 250
24.Gosť Miroslav CZE063313BMajáček Karviná11112358 150
25.Staněk David CZE056110BMichelindart Havířov1111348 050
26.Schimke Robert CZE031558BDC Málka Orlová99177 950
27.Losovský Martin CZE068224BWindson Ostrava99237 850
28.Durlák Michal CZE070770BMichelindart Havířov189127 800
28.Sobotka Marek CZE035692BRytíři Ostrava1010257 800
30.Holek Kamil CZE000407BMistři Ostrava1010267 700
31.Kočner Daniel CZE007988BŠK Frýdek99207 650
32.Přibyl Petr CZE019050BDémoni Ostrava1010217 500
33.Lores Juan CZE070473BKLD Ostrava11112297 450
33.Lestyan Martin CZE069138BDC Málka Orlová99207 450
35.Přeček Zdeněk CZE001356BDevils´ Ostrava88177 300
36.Škrdla Ladislav CZE048589BBernard Frýdek-Místek99187 150
36.Pisarčík Jaromír CZE048628BRytíři Ostrava11112337 150
38.Zapletal Martin CZE040754BArmageddon Karviná1010257 100
39.Sedláčik Patrik CZE064936BDC Profin Orlová1910277 050
40.Walica David CZE055598BDC Eagles Orlová88177 000
40.Kamas Roman CZE060215BXPneu Orlová2810187 000
42.Motyčka Lukáš CZE033048BWindson Ostrava99186 950
43.Výtisk Jakub CZE051706BWindson Ostrava1010246 900
43.Viktorín Lukáš CZE035650BWindson Ostrava1010196 900
45.Podsedlý Peter WRD073292BRytíři Ostrava99216 750
46.Kašuba Pavel CZE072933BŠikmá plocha Nový Jičín99216 650
47.Čelovský Jan CZE024285BRytíři Ostrava1010546 600
48.Synek Tomáš CZE062270BSlezští rytíři Karviná21113306 550
49.Metz Jan CZE006425BMichelindart Havířov8896 400
50.Bocviňok Bohumil CZE000362BHrozný střelci Frýdek-Místek77146 350
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 14.4.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 14.4.2024 10:28:40
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement