Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Moravskoslezský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/155)
 NáhledTiskNahoru
Mistrovství Moravskoslezského kraje 2021/2022 - ženy abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 155 | Turnajů: 964

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Kozubjaková Kristýna CZE067380DJestřábi Ostrava610365216143 340
2.Fukalová Marcela CZE000460DMýto Ostrava51134507438 430
3.Křístková Denisa CZE052833AŘízci z Výškovic41022365233 600
4.Doležalová Andrea CZE031352DMýto Ostrava61133509729 960
5.Nagelová Denisa CZE050389AJestřábi Ostrava5831447624 390
6.Štěrbová Šárka CZE024930BMichelindart Havířov2634425722 200
7.Hipíková Adéla CZE068403WDK Ostrava36364513420 490
8.Grygarová Vendula CZE057732BDC PreDARTors Ostrava3328345517 930
9.Vránová Martina CZE029272CPat.rick Poruba33364210317 850
10.Křístková Svatava CZE057622BŘízci z Výškovic51126425517 390
11.Rapanová Kateřina CZE061934DDC Simpsons family Ostrava3812232417 030
12.Malíková Naděžda CZE046859CŠK Frýdek2830406916 840
13.Vávrová Jana CZE052734BŠK Lašská jizba Sedliště37304012716 810
14.Plevová Jana CZE050557CŘízci z Výškovic2235398114 160
15.Šatanová Jarmila CZE066500Urba darts team Ostrava35334110413 510
16.Vajdíková Ivana CZE061205DUrba darts team Ostrava2530378412 180
17.Leváková Andrea CZE070342DRytíři Ostrava1228319912 070
18.Skopalová Marcela CZE032715CCross team Frýdek-Místek2235396112 040
19.Grycová Veronika CZE050299BRubín Red Stones Ostrava1530366210 470
20.Kocurková Klára CZE068588CDC Krakeni Frýdek-Místek222630459 260
21.Ševčíková Barbora CZE064802Frýdek-Místek122629409 190
22.Perutková Radka CZE064748DŠipkaři Blikač Hrabůvka36361669 120
23.Findejsová Hana CZE065618CSlezští rytíři Karviná13536648 710
24.Dobríková Eva CZE045825DŠK Ural Ostrava3434458 540
25.Ullrichová Jana CZE070270Orlová3030528 520
26.Mikovčáková Kateřina CZE057005Frýdek-Místek3030547 980
27.Trčková Kristýna CZE064743DŠipkaři Blikač Hrabůvka3636987 920
28.Jaroňová Kamila CZE062143DUrba darts team Ostrava13132417 800
29.Krakovská Helena, ing. CZE064153CŠK Frýdek13233497 560
30.Mičulková Michaela CZE055807CLišáci Kovárna Frýdek-Místek3232497 300
31.Strmeňová Marcela CZE067503Ostrava13334447 180
32.Grajciarová Peterková Hana CZE069128DŠK Ural Ostrava13435507 060
33.Střalková Vendula CZE070694Sportdarts Ostrava22527426 300
34.Kněžíková Silva CZE054722CSlezští rytíři Karviná3030416 000
35.Zollerová Rút CZE061052CMajáček Karviná2828435 840
36.Kósová Gabriela CZE055543CMichelindart Havířov2626295 800
37.Peterková Kateřina CZE069344Frýdek- Místek12324315 420
38.Kubátková Nikol CZE067435CDC Eagles Orlová2222245 240
39.Dorňáková Kateřina CZE051183CBazinga Motor Frýdek-Místek2626304 840
40.Santorisová Martina CZE063772Hero Ostrava2323324 480
41.Jekielková Marta CZE068609Orlová2121284 320
42.Hanusová Helena CZE071377Orlová2222414 040
43.Kanalošová Anna CZE054258CDC Kahanec Karviná1717253 880
44.Kuncová Jana CZE068486CLos Muertos Karviná1616193 860
45.Pekariková Hana CZE071964Ostrava1919313 620
46.Mazurová Eliška CZE072338Karviná1616293 560
47.Mazur Arletta WRD069473CSlezští rytíři Karviná1919193 500
48.Kedžuchová Pavlína CZE070414Výškovice11112483 260
49.Šimová Vlasta CZE071035Ostrava1616163 020
50.Grucmanová Eliška CZE062305Frýdek-Místek1616252 900
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 24.9.2022 19:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 24.9.2022 19:37:09
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement