Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Moravskoslezský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/692)
 NáhledTiskNahoru
Mistrovství Moravskoslezského kraje 2021/2022 - muži abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 692 | Turnajů: 622

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov2523304927 220
2.Surma Stanislav CZE001546ALeninovci Havířov2426326726 720
3.Fiala Bedřich CZE061216CBo.Co Fifejdy25243110521 440
4.Bocko Petr CZE023664ADC Brooklyn Havířov2421276421 380
5.Neuwirth Aleš CZE057593BRubín Red Stones Ostrava2522294920 060
6.Vácha Martin CZE000293BLeninovci Havířov2412182019 960
7.Mrovec Martin CZE065407CBo.Co Fifejdy1226294918 130
8.Urbánek Petr 1988CZE035690ATazman Jr. Ostrava422264618 000
9.Harviš Kamil CZE024365ATazman Jr. Ostrava2425314617 540
10.Příhoda František CZE000457AManíci Frýdek-Místek2413192116 740
11.Luptovec Richard CZE063147BTJ Lokomotiva Ostrava2526338116 420
12.Ligus Jan CZE065830CXPneu Orlová2318232615 200
13.Puman Pavel CZE062152BŘízci z Výškovic26266514 020
14.Rohoň Róbert CZE050107ATazman Jr. Ostrava2324293913 520
15.Mandys Jakub CZE036133AManíci Frýdek-Místek1216192013 450
16.Schneider Petr CZE006860ADream team Ostrava224264813 320
17.Ozdinec Jiří CZE001640BRubín Red Stones Ostrava2515222512 800
18.Svoboda David CZE061268DSponzoři Ostrava2322273212 780
19.Holek Kamil CZE000407BPat.rick Poruba125263412 600
20.Strašák Martin CZE062599C13-ka Frýdek-Místek26263412 220
21.Vandlíček Petr CZE049948CRubín Red Stones Ostrava1325296412 150
22.Dubělčík Lukáš CZE026414ASupi Dolní Benešov2417712 140
23.Vnenk Rostislav CZE061930CŠK Frýdek125268212 040
24.Grygar Lukáš CZE043971ABull's-eye Riviéra Frýdek-Místek1117192311 870
25.Markovič Peter CZE004020CXPneu Orlová2117202411 740
26.Górecki Adam CZE061215CBo.Co Fifejdy124254611 620
27.Blaha Martin CZE051243BSportdarts Ostrava323263011 560
28.Balog Martin CZE060189DŘízci z Výškovic1321252911 430
29.Kielbas Josef CZE064185DDC Simpsons family Ostrava324278011 340
30.Balog Igor CZE058435BŘízci z Výškovic1423283711 270
31.Sedláčik Patrik CZE064936BDC Málka Orlová123244811 220
32.Kalaba Peter CZE064688CRubín Red Stones Ostrava2118214410 980
33.Kozubjaková Kristýna CZE067380DTJ Lokomotiva Ostrava26266510 900
34.Duda Petr CZE065574CMichelindart Havířov24244010 740
35.Boczek Michal CZE064188CKLD Ostrava126275310 640
36.Mikluš Martin CZE059853BJestřábi Ostrava1416213010 630
37.Kollár Jan CZE001028BTygři Skalice22226010 520
38.Grichwaldszký Pavel CZE032966CMichelindart Havířov23233210 480
39.Bocviňok Bohumil CZE000362CHrozný střelci Frýdek-Místek1118202710 270
40.Metz Jan 1963CZE001517BMichelindart Havířov2424369 840
41.Sobotka Marek CZE035692CRytíři Ostrava122124289 790
42.Škrdla Ladislav CZE048589BTygři Skalice2323399 700
43.Kněžík Radim CZE054712CSlezští rytíři Karviná2626339 460
43.Štěpánek Ondřej CZE033095ALudgeřovice D.C.21618229 460
45.Pavlíček Jiří CZE058437DŘízci z Výškovic2626449 340
46.Čeliga Viktor CZE056635ABabráci z Ostravy131115159 310
47.Bujok Dan CZE046440AKings Třinec121215179 250
48.Rumian Libor CZE038511AHrozný střelci Frýdek-Místek2020309 220
49.Ševčík Lukáš CZE063191CCross team Frýdek-Místek11920249 050
50.Čelovský Jan CZE024285CRytíři Ostrava22628899 000
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 8.12.2021 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 8.12.2021 14:22:12
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement