Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Moravskoslezský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1100)
 NáhledTiskNahoru
BDC Moravskoslezský kraj (69)

Bohemia Dart Cup | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 1100 | Turnajů: 1167

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Bocko Petr CZE023664ASupi Dolní Benešov514114614621 830
2.Levák Jindrich CZE063856CRytíři Ostrava316216516520 720
3.Kollár Jan CZE001028BŠK Frýdek14614614820 510
4.Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov511311811819 520
5.Fiala Bedřich CZE061216ABo.Co Fifejdy514014514519 490
6.Kielbas Josef CZE064185CDC Simpsons family Ostrava412813213217 560
7.Vnenk Rostislav CZE061930BŠK Frýdek13613613817 480
8.Kozubjaková Kristýna CZE067380AJestřábi Ostrava811712512517 440
9.Surma Stanislav CZE001546ABambelocy Havířov511011511517 290
10.Harviš Kamil CZE024365ATazman Jr. Ostrava511512012017 150
11.Leváková Andrea CZE070342DRytíři Ostrava413213613616 210
12.Čelovský Jan CZE024285CRytíři Ostrava13313313316 150
13.Vajdíková Ivana CZE061205DUrba darts team Ostrava814215015116 060
14.Dulava Petr CZE059544AManíci Frýdek-Místek310610910916 040
15.Puman Pavel CZE062152AŘízci z Výškovic10210210315 170
16.Vontor Miroslav CZE041834BDC Simpsons family Ostrava13213213214 300
17.Gehry Jan CZE068755BDC PreDARTors Ostrava510210710713 730
18.Čech Miroslav 1963CZE007773BMajáček Karviná384878713 560
19.Pawlita Ondřej CZE054678CDC Profin Orlová296989812 950
20.Ligus Jan CZE065830BXPneu Orlová577828212 900
21.Schneider Petr 1975CZE006860ATazman Jr. Ostrava87878712 220
22.Zezulák Tomáš CZE052123CDC Simpsons family Ostrava210210410512 040
23.Ligus Martin CZE061507BXPneu Orlová583888811 880
24.Schaier Pavel CZE071190CRytíři Ostrava96969611 710
25.Rychta Martin CZE071366DWDK Ostrava293959511 700
26.Herda Tomáš CZE056177CDC Simpsons family Ostrava210610810811 470
27.Sedláčik Patrik CZE064936BŠipkaři Blikač Hrabůvka84848411 060
28.Sliva Adam CZE068496BXPneu Orlová380838310 860
29.Stadtherr Martin CZE061047BMajáček Karviná282848410 740
30.Hipíková Adéla CZE068403DWDK Ostrava187888810 690
31.Koreczki Petr CZE000583AJestřábi 99 Ostrava76767610 350
32.Přeček Zdeněk CZE001356BDevils´ Ostrava68686910 200
33.Jendrulek Jan CZE067852BDC Profin Orlová371747410 070
34.Šatanová Jarmila CZE066500DUrba darts team Ostrava688949410 060
35.Doležalová Andrea CZE031352DMýto Ostrava68086869 920
36.Frais Daniel CZE037062DWDK Ostrava27779799 850
37.Škrdla Ladislav CZE048589BTygři Skalice7171719 780
37.Rohoň Róbert CZE050107ALudgeřovice D.C.47276769 780
39.Stuchlík Lukáš CZE051870BBernard Frýdek-Místek6666669 730
40.Novák Jan CZE068070BDC Střelci Orlová26870709 710
41.Podjukl Jakub CZE062102CMichelindart Havířov8080809 690
42.Gregor Zdenek CZE053199BTygři Skalice8585859 490
43.Ullrichová Jana CZE070270Orlová47781819 430
44.Kamrád Jan CZE036727BDC Simpsons family Ostrava6868688 920
45.Zlatuška Antonín CZE069444CŘízci z Výškovic7272748 680
46.Harviš Dalibor CZE036308CZoltan team Ostrava7373738 540
47.Dujka Tomáš CZE070529CNevada bar Frýdek-Místek7070718 460
48.Malurek Matěj CZE072602DRytíři Ostrava7575758 410
48.Perutková Radka CZE064748DŠipkaři Blikač Hrabůvka7979798 410
50.Kobolka Jozef CZE071223CDC Simpsons family Ostrava17576788 320
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2023 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2023 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2023 | Poslední synchronizace: 6.2.2023 17:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2023 Unie šipkových organizací dne 6.2.2023 17:39:04
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement