Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Moravskoslezský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/456)
 NáhledTiskNahoru
BDC Moravskoslezský kraj (69)

Bohemia Dart Cup | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 456 | Turnajů: 151

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Bocko Petr CZE023664ASupi Dolní Benešov12728284 000
2.Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov11920203 290
3.Levák Jindrich CZE063856CRytíři Ostrava2424242 850
4.Kollár Jan CZE001028BTygři Skalice2121212 840
5.Zezulák Tomáš CZE052123Ostrava2525252 800
6.Dulava Petr CZE059544CBull's-eye Riviéra Frýdek-Místek1919192 640
6.Kielbas Josef CZE064185DDC Simpsons family Ostrava11920202 640
8.Fiala Bedřich CZE061216BBo.Co Fifejdy11920202 610
9.Surma Stanislav CZE001546ABambelocy Havířov11516162 540
10.Schneider Petr CZE006860ADream team Ostrava1616162 330
11.Harviš Kamil CZE024365ATazman Jr. Ostrava11617172 200
12.Kozubjaková Kristýna CZE067380DTJ Lokomotiva Ostrava21416162 190
13.Vajdíková Ivana CZE061205DŠK Ural Ostrava21820202 150
14.Leváková Andrea CZE070342D666 Ostrava1818182 140
15.Vnenk Rostislav CZE061930CŠK Frýdek1818182 120
16.Urbánek Petr CZE035690ATazman Jr. Ostrava1212121 870
17.Grygarová Vendula CZE057732BBull's-eye Riviéra Frýdek-Místek21315151 860
18.Šatanová Jarmila CZE066500Ostrava21517171 820
18.Hipíková Adéla CZE068403Frýdek-Místek11415151 820
20.Balog Igor CZE058435BŘízci z Výškovic11516161 790
21.Čech Miroslav CZE007773AMajáček Karviná1111111 770
21.Mokrý Stanislav CZE022933CSlezští rytíři Karviná1111111 770
23.Gehry Jan CZE068755CDC PreDARTors Ostrava11415151 760
24.Ligus Jan CZE065830CXPneu Orlová11011111 750
25.Bujok Dan CZE046440AKings Třinec11112121 730
26.Vontor Miroslav CZE041834BDC Simpsons family Ostrava1616161 700
27.Lores Juan CZE070473KLD Ostrava1313131 670
28.Frais Daniel CZE037062DDC Simpsons family Ostrava1414141 650
29.Sedláčik Patrik CZE064936BDC Málka Orlová1212121 630
29.Stadtherr Martin CZE061047BMajáček Karviná1212121 630
29.Puman Pavel CZE062152BŘízci z Výškovic1111111 630
32.Mík Jiří CZE021522DDC Simpsons family Ostrava1515151 570
33.Štěpánek Ondřej CZE033095ALudgeřovice D.C.11011111 550
34.Fukalová Marcela CZE000460DMýto Ostrava2911111 490
35.Zapletal Martin CZE040754BMajáček Karviná1111111 470
36.Koreczki Petr CZE000583AJestřábi 99 Ostrava1111111 440
37.Peter Tibor CZE068656Frýdek Místek1212121 430
37.Přibyl Petr CZE019050CDémoni Ostrava1111111 430
39.Zlatuška Antonín CZE069444Ostrava1212121 420
39.Markovič Peter CZE004020CXPneu Orlová1910101 420
41.Jendrulek Jan CZE067852CDC Profin Orlová1010101 410
42.Kubánek Josef CZE000822AJestřábi Ostrava9991 390
43.Krčmář Filip CZE070528C13-ka Frýdek-Místek1111111 380
44.Schaier Pavel CZE071190Mýto Ostrava1111111 370
45.Bahula Libor CZE003544BMichelindart Havířov9991 330
46.Pawlita Ondřej CZE054678Karviná1010101 300
47.Vávrová Jana CZE052734BŠK Lašská jizba Sedliště21012121 290
47.Bocviňok Bohumil CZE000362CHrozný střelci Frýdek-Místek9991 290
47.Pospiech Marek CZE051694BHero Ostrava1111111 290
47.Sliva Adam CZE068496Orlová1010101 290
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 21.5.2022 14:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 21.5.2022 15:10:33
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement