Ligová skupina
UŠO > Moravskoslezský kraj > Ligová skupina
 NáhledTiskNahoru
B. liga - 2.liga skupina B
Tabulka - průběžné pořadí
PořadíDružstvoKolVVPRPPPKSkóreLegyBody
1.Tygři Skalice750002073:53170:12715
2.Nagano 98 Nezávislí Václavovice330000042:1287:349
3.Třinec D.C.330000037:1783:489
4.Fenix Frenštát pod Radhoštěm330000037:1783:519
5.Vikings Matice Kopřivnice320001032:2274:556
6.Třinec B D.C.420002040:32100:806
7.Kolonie Žilina520003045:45107:1096
8.Aligators Návsí320001026:2862:716
9.Stings Mosty u Jablunkova310002024:3062:703
10.Sniper Horní Bečva310002016:3842:843
11.Robini Palkovice301002021:3457:812
12.Bertíci Vojkovice300012019:3651:831
13.Sniper B Horní Bečva200002013:2332:540
14.Bernard Frýdek-Místek500005026:6476:1390
PořadíHráčDružstvoLKH
ZápasyLegy
%
C
O
V
%
O
V
1.Mojdl LukášVikings Matice Kopřivnice87,7100,00126692,311312
2.Wolný AntonínTřinec D.C.85,483,3312121075,002821
3.Švec DavidFenix Frenštát pod Radhoštěm84,287,50128778,951915
4.Suszka DanielAligators Návsí75,075,001212963,333019
5.Studený MartinFenix Frenštát pod Radhoštěm72,266,671212862,962717
Nejnovější výsledky
DenDatumČasKoloDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánAkce
Ne6.12.202016:0010.Tygři Skalice12:6Kolonie Žilina  Živě »
Škrdla Ladislav26:16Tydlačka Martin
11.12.202018:0012.Stings Mosty u Jablunkova11:7Bertíci Vojkovice  Živě »
Kotek Pavel26:18Obluk Ladislav
11.12.202018:0012.Robini Palkovice5:13Tygři Skalice  Živě »
Ručka Martin15:29Škrdla Ladislav
Ne13.12.202014:0011.Kolonie Žilina7:11Třinec D.C.  Živě »
Tydlačka Martin17:27Harvan Robert
Ne13.12.202015:0012.Třinec B D.C.14:4Bernard Frýdek-Místek  Živě »
Habčák Milan30:12Stuchlík Lukáš
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
Čekáme na výsledky
DenDatumČasKoloDomácíHostéAkce
2.4.202118:0026.Robini PalkoviceNagano 98 Nezávislí Václavovice Živě»
2.4.202118:0026.Stings Mosty u JablunkovaVikings Matice Kopřivnice Živě»
2.4.202118:0026.Aligators NávsíBertíci Vojkovice Živě»
2.4.202118:3026.Sniper B Horní BečvaFenix Frenštát pod Radhoštěm Živě»
2.4.202118:3026.Třinec D.C.Kolonie Žilina Živě»
Ne4.4.202116:0026.Tygři SkaliceSniper Horní Bečva Živě»
St7.4.202118:0027.Vikings Matice KopřivniceSniper B Horní Bečva Živě»
9.4.202118:0027.Bernard Frýdek-MístekTřinec B D.C. Živě»
9.4.202118:3027.Sniper Horní BečvaTřinec D.C. Živě»
Ne11.4.202113:0027.Fenix Frenštát pod RadhoštěmNagano 98 Nezávislí Václavovice Živě»
Ne11.4.202116:0027.Tygři SkaliceRobini Palkovice Živě»
Ne11.4.202116:3027.Bertíci VojkoviceStings Mosty u Jablunkova Živě»
16.4.202118:0028.Robini PalkoviceFenix Frenštát pod Radhoštěm Živě»
16.4.202118:0028.Aligators NávsíBernard Frýdek-Místek Živě»
16.4.202118:3028.Sniper B Horní BečvaBertíci Vojkovice Živě»
16.4.202118:3028.Třinec D.C.Tygři Skalice Živě»
Ne18.4.202115:0028.Nagano 98 Nezávislí VáclavoviceVikings Matice Kopřivnice Živě»
Ne18.4.202115:0028.Třinec B D.C.Kolonie Žilina Živě»
St21.4.202118:0029.Vikings Matice KopřivniceFenix Frenštát pod Radhoštěm Živě»
23.4.202118:0029.Bernard Frýdek-MístekStings Mosty u Jablunkova Živě»
23.4.202118:3029.Sniper Horní BečvaTřinec B D.C. Živě»
23.4.202118:3029.Třinec D.C.Robini Palkovice Živě»
Ne25.4.202114:0029.Kolonie ŽilinaAligators Návsí Živě»
Ne25.4.202116:3029.Bertíci VojkoviceNagano 98 Nezávislí Václavovice Živě»
30.4.202118:0030.Robini PalkoviceVikings Matice Kopřivnice Živě»
30.4.202118:0030.Stings Mosty u JablunkovaKolonie Žilina Živě»
30.4.202118:0030.Aligators NávsíSniper Horní Bečva Živě»
30.4.202118:3030.Sniper B Horní BečvaBernard Frýdek-Místek Živě»
Ne2.5.202113:0030.Fenix Frenštát pod RadhoštěmBertíci Vojkovice Živě»
Ne2.5.202115:0030.Třinec B D.C.Tygři Skalice Živě»
St5.5.202118:005.Vikings Matice KopřivniceSniper Horní Bečva Živě»
7.5.202118:005.Aligators NávsíRobini Palkovice Živě»
7.5.202118:005.Stings Mosty u JablunkovaTřinec B D.C. Živě»
Ne9.5.202113:005.Fenix Frenštát pod RadhoštěmTygři Skalice Živě»
Ne9.5.202115:005.Nagano 98 Nezávislí VáclavoviceTřinec D.C. Živě»
Ne9.5.202116:305.Bertíci VojkoviceKolonie Žilina Živě»
14.5.202118:006.Aligators NávsíStings Mosty u Jablunkova Živě»
14.5.202118:006.Robini PalkoviceBernard Frýdek-Místek Živě»
14.5.202118:306.Sniper Horní BečvaBertíci Vojkovice Živě»
14.5.202118:306.Třinec D.C.Fenix Frenštát pod Radhoštěm Živě»
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 15.5.2021 09:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 15.5.2021 10:42:59
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement